Заміна масла Kia Sorento своїми руками

Заміна масла в АКПП Kia Sorento 2.4

Kia Sorento. популярний корейський позашляховик, затребуваний на російському ринку. як новому, так і підтриманому. Машина користується попитом не тільки завдяки хорошим їздовим якостям, але добре вивченою конструкції. Це означає, що даний автомобіль цілком придатний для самостійного обслуговування, і від цього виграють прості російські автомобілісти, які не бажають проводити дорогий ремонт в дилерському центрі Kia в умовах відсутньої гарантії. Треба відразу визнати, що для самостійного обслуговування підходять тільки деякі процедури, проте в їх важливості сумніватися не доводитися. У цій статті піде мова саме про одну з таких процедур. заміні трансмісійного масла в АКПП Kia Sorento з 2,4-літровим мотором.

Для початку виділимо три способи заміни масла в АКПП Kia Sorento:

Що ж вибрати

Третій спосіб актуальний тільки при великому пробігу. До того ж, він дуже дорогий, і його складно провести в домашніх гаражних умовах. Тому виробник радить використовувати перший або другий здатні. вони менш ефективні, але набагато більш швидкі. Не можна виключати, що при першому і другому методі теж знадобиться чистка фільтра, а в крайньому випадку. і зовсім його заміна. А щоб не вдаватися до найдорожчого способу (третього), необхідно своєчасно перевіряти рівень і стан рідини, а також заливати тільки якісне і оригінальне масло.

Скільки заливати, і яке масло використовувати

Обсяг масла, що заливається в АКПП Kia Sorento становить близько 14 літрів. Рекомендоване масло. Shell Multi-Vehicle ATF.

Переходимо до безпосередньо до процедури заміни масла, яка складається з наступних кроків:

 • Автомобіль треба добре прогріти, щоб двигун і масло в АКПП придбали робочу температуру
 • Автомобіль із заздалегідь прогрітим мотором встановлюється на естакаду із забезпеченням доступу до нижньої частини машини
 • У нижній частині авто є зливна пробка Під неї потрібно підставити піддон для зливу відпрацьованого масла
 • Повністю відкрутити пробку, після чого з отвору почне стікати стара рідина разом з брудом і металевою стружкою
 • Зняти піддон коробки передач. На його поверхні можуть залишатися залишки накопичився масла, тому знімати треба з усією акуратністю, і по можливості працювати в рукавичках, щоб не обпектися гарячою олією
 • Після зняття піддона буде отриманий доступ до масляного фільтру. Якщо він в поганому стані, його доведеться замінити на новий аналог
 • Перед установкою піддона необхідно його добре промити, очистити і знежирити
 • Як тільки процес зливу старого масла завершений, переходимо до наступного етапу. заливці свіжого масла. Звернемо увагу, що кількість заливається свіжого масла повинна відповідати об’єму злитої брудної рідини
 • Масло заливається в трубку, в якій знаходиться мірний щуп
 • Швидше за все доведеться промити коробку передач, якщо усередині залишилася бруд і металева стружка. Для цього, в продовженні пункту 9 (після затоки масла), знімаємо всі шланги, підключені до радіатора охолодження
 • Завести двигун, і злити тільки що залиту рідина через один із шлангів. Повторювати процедуру затоки нової рідини до тих пір, поки з шланга не почне виходити чисте масло (замість старого чорного)
 • Після повного очищення коробки необхідно правильно виставити рівень рідини. Для цього спочатку треба проїхатися по місту близько 5-10 кілометрів, після чого знову поставити машину на підйомник, заглушити мотор, і перевірити рівень залитої рідини. Необхідно, щоб рівень масла знаходився між рівнями Max і Min на вимірному щупі. В цьому випадку процес заміни масла в АКПП Kia Sorento успішно завершений.

Заміна масла в АКПП Kia Sorento

Виконуватися заміна масла в АКПП Kia Sorento 2010 року випуску може трьома способами. Рекомендується виконувати повну зміну масла з демонтажем піддону. Справа в тому, що форма піддону така, що повністю злити масло з зливної пробки неможливо і потрібно знімати картер, що і дозволить виконати всі сервісні роботи максимально якісно. Коли мова заходить про капітальний ремонт АКПП Kia. багато людей втрачають дар мови від прайсів, які бачать на більшості сервісів. У нашому випадку. це не так. Ми робимо тільки ту роботу, яка дійсно необхідна для правильного функціонування коробки.

Алгоритм заміни масла в АКПП Kia Сорренто

1 Необхідно прогріти трансмісійне масло, після чого загнати автомобіль на яму і відкрутити зливну і заливну пробку. Вам буде потрібна спеціальна ємність для зливу відпрацьованої рідини. Знімаємо піддон і акуратно зливаємо решту масла. Далі промиваємо фільтр або ж встановлюємо новий фільтруючий елемент.

2 Обережно протріть піддон і встановіть його на місце з використанням нової прогумованої прокладки.

3 Далі масло необхідно заливати через отвір щупа. Заливати масло в коробку необхідно рівно стільки, скільки ви злили старої відпрацьованої рідини. Далі необхідно злити старе масло з радіатора охолодження, для чого знімаємо падаючі патрубки і заводимо двигун.

4 Необхідно щоб мотор попрацював близько хвилини, після чого глушимо машину і доливаємо необхідний обсяг трансмісійного масла.

5 Якби проводите дану роботу в сервісному центрі, слід уважно стежити за тим, щоб масло з коробки зливалося зі зняттям піддона. В іншому випадку буде замінено не більше половини масла в трансмісії, що значним чином знижує ресурс цього вузла.

Як ви можете бачити, роботи по обслуговуванню коробки передач не представляють особливої ​​складності. Заміна масла АКПП Kia Sorento своїми руками може бути виконана буквально за 30 хвилин. Рекомендований інтервал зміни масла в коробці передач кросовера Kia Sorento становить 50. 70 тисяч кілометрів пробігу.

Потрібен якісний ремонт АКПП Kia Sorento? Звертайтеся, ми завжди допоможемо!

масло, sorento, своїми, рука

Періодичність заміни масла в двигуні Kia Sorento

 • інтенсивності експлуатації Kia Sorento;
 • технічного стану двигуна;
 • сезонності (зима / літо);
 • якості самого масла.

Зливається старе моторне масло в Kia Sorento з двигуна через зливну пробку картера (піддона). Слід звернути увагу на наявність патьоків у пробки і фільтра, а при необхідності замінити прокладку зливної пробки Kia Sorento.

Основним показником періодичності заміни масла Kia Sorento вважається вік автомобіля. Якщо авто нове, то перша заміна моторного масла Kia Sorento відбувається відразу після закінчення обкатки. Надалі процедуру варто проходити на підставі рекомендацій / регламенту Kia Sorento за умови використання якісних рідин.

Купуючи Kia Sorento з рук, доцільніше здійснити заміну масла і масляного фільтра в двигуні відразу. Згодом необхідно постійно контролювати його рівень і стан. В обох випадках фахівцями рекомендується заливати моторне масло в Kia Sorento тільки тих же марок з аналогічними характеристиками, що і раніше.

На зменшення термінів заміни масла в Kia Sorento буде впливати:

 • простій автомобіля;
 • низька якість бензину;
 • їзда по горбистих і гірських місцевостей;
 • перевантаження машини вагою;

Доцільним рішенням для заміни моторного масла в двигуні Kia Sorento вважається звернення до послуг професійних автоцентрів, що мають всі можливості для якісного здійснення робіт.

Заміна масла двигуна Kia Sorento

Однією з найважливіших і обов’язкових процедур при обслуговуванні Kia Sorento є заміна масла в двигуні. Надаючи вплив на багато ходові характеристики, проведення такої операції значно покращує роботу механізмів.

Якщо не міняти масло в Kia Sorento, то в результаті загустіння моторного масла і попадання в його склад сторонніх часток пилу, бруду або дрібної стружки починають знижуватися його експлуатаційні показники, що може привести до висновку двигуна автомобіля з ладу і витрат на капремонт двигуна.

Термін заміни масла для Kia Sorento становить кожні 5-10 тис. Км, або 1 рік. При цьому повинні враховуватися не тільки ходові характеристики і терміни, заявлені виробником.

Заміна масла в двигуні Kia Sorento

Процес заміни масла проходить в кілька етапів:

 • глушимо двигун;
 • відкручуємо зливну пробку і зливаємо старе масло по максимуму;
 • міняємо масляний фільтр;
 • промиваємо двигун Kia Sorento з додаванням спеціальної очищає присадки (за бажанням);
 • заливаємо нове масло.

Після завершення процедури заміни масла Kia Sorento заводять, дають деякий час (3-5 хвилин) попрацювати на холостому ходу. Потім рівень моторного масла перевіряють знову, а при необхідності доливають.

Етап промивання двигуна Kia Sorento сьогодні викликає двоїсте думку. Такий процес перешкоджає виникненню проблем, пов’язаних із закупоркою масляних каналів, накопичення відкладень і засмічення окремих частин автомобіля. Але при здійсненні зливання відпрацьованого масла в системі може залишатися значна його кількість.

масло, sorento, своїми, рука

Пропускаючи через масляний фільтр миючу присадку, в двигуні Kia Sorento на стінках і клапанах залишається реакційна суміш хімікатів. Надалі заливаючи нову рідину, вона може вступити в хімічну реакцію з утворилися елементами, що призведе до вспениванию, утворення відкладень.

Оптимальним рішенням стане затоку чистого мінерального або напівсинтетичного масла для зникнення небезпечних нальотів, а тільки потім заміна такого масла на робоче синтетичне.

Особливу увагу власникам Kia Sorento варто приділити проблемі вибору АЗС, що надає якісне паливо. Використання заправних сумішей з низькими властивостями робить негативний вплив на склад масла.

Підсумком такого процесу стає затемнення і забруднення моторного масла за рахунок попадання незгорілих речовин палива, значно скорочують термін служби двигуна Kia Sorento.

Уникнути виникнення ризиків, пов’язаних з ремонтом двигуна і погіршенням його експлуатаційних показників, можна користуючись перевіреними азс відомих брендів.

Заміна масла і фільтра Kia Sorento (2011-2013)

У цьому відео показано, як замінити масло і масляний фільтр в вашому Kia Sorento 2012 випуску. Коли ви змінюєте власне масло, ви знаєте, що заливаєте якісне масло в свій Sorento і що фільтр теж змінюється. Найголовніше, у вас буде можливість озирнутися під Sorento на предмет потенційних проблемних місць. У цьому відео показано розташування пробки маслосливного отвори, масляного фільтра, кришки маслозаливной горловини і масляного щупа на додаток до кроків, необхідних для заміни масла і фільтра в вашому Sorento.Для більшості Kias ви можете обернути старий ремінь навколо масляного фільтра і відкрутити його вручну. Якщо ви не можете цього зробити, відвідайте нашу сторінку запчастин, щоб знайти ключ для масляного фільтра Kia Sorento. Якщо ваш Sorento розташований занадто низько до землі, щоб отримати доступ до зливної пробці і масляного фільтру, обов’язково використовуйте опори для домкратів і безпечні процедури підйому, перш ніж залазити під Sorento.

У більшості Kias тип масла вказано на кришці маслосборника. швидше за все, це буде 5W-20, 5W-30, 5W-40, 10W-30 або 10W-40. Якщо його немає на кришці маслосборника, уточніть тип масла в керівництві користувача, перш ніж додавати нове масло.Ми рекомендуємо носити захисні окуляри, коли ви працюєте під Sorento. Ніколи не знаєш, що може капати з двигуна, кислота з акумуляторної батареї, охолоджуюча рідина двигуна, гальмівна рідина і т. Д. Всі ці рідини надзвичайно шкідливі для очей і шкіри, тому важливо захистити себе.

Витрати на заміну масла Kia Sorento

Яке масло лити і скільки

Нижче наведено таблицю з рекомендаціями до застосування марок масел а також заправні обсяги двигунів.

Двигун, обсяг Sorento (BL, JC) 2002-2009 D4CB 2,5 CRDI (дизель) Sorento (BL, JC) 2002-2009 G4JS 2,4 Sinus (бензин) Sorento (BL, JC) 2002-2009 G6AU 3,5 Sigma (бензин) Sorento (BL, JC) 2002-2009 G6DA 3,8 Lambda II (бензин) Sorento (BL, JC) 2002-2009 G6DB 3,3 Lambda (бензин) Sorento (BL, JC) 2002-2009 L4KB 2,4 LPG (зріджений газ)
Моторне масло Hyundai / Kia API SM ILSAC GF-4 SAE 5W30 (10W30) Hyundai / Kia API SM ILSAC GF-4 SAE 10W40 (5W30) Hyundai / Kia API SM ILSAC GF-4 SAE 10W40 (5W30) Hyundai / Kia API SM ILSAC GF-4 SAE 5W20 (5W30) Hyundai / Kia API SM ILSAC GF-4 SAE 5W20 (5W30) Hyundai / Kia API SM ILSAC GF-4 SAE 5W20 (5W30)
л 8,2 4,3 4,3 5,2 5,2 5,1
Масло для МКПП Hyundai / Kia MTF 75W85 GL-4 Hyundai / Kia MTF 75W90 GL-4 Hyundai / Kia MTF 75W90 GL-4 Hyundai / Kia MTF 75W / 85W GL-4
л 3,5 2,7 2WD. 3,24WD. 2,7 3,2

послідовність робіт

 • Прогріваємо холодний двигун 3-4 хвилини. Холодне масло будить погано випливати з двигуна, в результаті може залишитися багато брудного масла яке в підсумку ви змішайте з новим. Таким чином погіршуватися характеристики нового масла.
 • Ставимо автомобіль на домкрати або на оглядову яму (ідеальний варіант) для зручного доступу до днища. У деяких моделях може бути встановлена ​​«захист» картера двигуна. Її потрібно будить зняти для доступу до зливної пробці.
 • Відкручуємо пробку заливної горловини, виймаємо масляний щуп. Масло швидше зливається якщо є наскрізний отвір.
 • Підставляємо тазик або будь-яку іншу посуд яка може вмістити 5 л відпрацювання.
 • Відкручуємо зливну пробку ключем (краще якщо будить тріскачка). Найкраще відразу розраховувати що масло будить гарячим. На цьому етапі робіт потрібно бути більш за все уважним.
 • Після повного зливу старого брудного масла яке має чорний колір прибираємо тазик в сторону.
 • Необов’язковим пунктом є промивка двигуна спеціальним промивної рідиною. Ви здивуєтеся яке чорне масло виллється з цією рідиною. Використовувати цю рідину дуже просто. Заливаємо в двигун, попередньо закрутивши зливну пробку звичайно. Заводимо автомобіль на 3-5 хвилин. При цьому ганяємо і гріємо нашу рідина на старому масляному фільтрі. Після, глушимо і зливаємо в вільну ємність.
 • Міняємо масляний фільтр на новий. Перед тим як поставити новий фільтр, налийте в нього близько 100 г свіжого масла а також змастіть гумове кільце ущільнювача на ньому.
 • Заливаємо нове масло. Переконавшись в тому що зливна пробка закручена, і встановлений новий фільтр очищення масла можемо приступати до заливки нового масла орієнтуючись по щупі. Рівень повинен бути між мінімальною і максимальною позначкою. Також, потрібно пам’ятати про те що після першого пуску двигуна трохи масла піде і рівень опуститися.
 • Виконайте повторну перевірку рівня масла по щупі після першого пуску. Нехай двигун попрацює близько 10 хвилин на холостих обертах.
масло, sorento, своїми, рука

Заміна масла в Kia Sorento. Міняємо масло Kia Sorento своїми руками

Володіючи сучасним автомобілем міняти масло у фахівців на станції технічного обслуговування зовсім не обов’язково. Це проста операція яку можна зробити і своїми руками. Хто знає, може ви зробите це навіть якісніше і швидше ніж за гроші. До речі про них, якщо будите робити все самі, заощадите зайві на бензин, що ніколи не завадить.

Заміна масла і фільтра Kia Sorento (2016-2019)

У цьому відео показано, як замінити масло і масляний фільтр в вашому Kia Sorento 2016 року випуску. Коли ви змінюєте власне масло, ви знаєте, що заливаєте якісне масло в свій Sorento і що фільтр теж змінюється. Найголовніше, у вас буде можливість озирнутися під Sorento на предмет потенційних проблемних місць. У цьому відео показано розташування пробки маслосливного отвори, масляного фільтра, кришки маслозаливной горловини і масляного щупа на додаток до кроків, необхідних для заміни масла і фільтра в вашому Sorento.Для більшості Kias ви можете обернути старий ремінь навколо масляного фільтра і відкрутити його вручну. Якщо ви не можете цього зробити, відвідайте нашу сторінку запчастин, щоб знайти ключ для масляного фільтра Kia Sorento. Якщо ваш Sorento розташований занадто низько до землі, щоб отримати доступ до зливної пробці і масляного фільтру, обов’язково використовуйте опори для домкратів і безпечні процедури підйому, перш ніж залазити під Sorento.

У більшості Kias тип масла вказано на кришці маслосборника. швидше за все, це буде 5W-20, 5W-30, 5W-40, 10W-30 або 10W-40. Якщо його немає на кришці маслосборника, уточніть тип масла в керівництві користувача, перш ніж додавати нове масло.Ми рекомендуємо носити захисні окуляри, коли ви працюєте під Sorento. Ніколи не знаєш, що може капати з двигуна, кислота з акумуляторної батареї, охолоджуюча рідина двигуна, гальмівна рідина і т. Д. Всі ці рідини надзвичайно шкідливі для очей і шкіри, тому важливо захистити себе.