Як зняти передню консоль на Priora

зняття консолі

Верхня частина консолі містить в собі кілька гвинтів кріплення, які потрібно викрутити. Два з них знаходяться вгорі консолі. За допомогою цих гвинтів встановлюється аудіосистема. Якщо машина була куплена заводської комплектації, то ці саморізи знаходяться під самою кришкою.

зняти, передню, консоль, priora

Як тільки будуть викручені саморізи, можна потихеньку знімати консоль. Для цього необхідно акуратно відвести її в бік і протягнути всі проводи, які йшли до кнопок і до цього були від’єднані.

Після чого потрібно від’єднати ще кілька роз’ємів, один з яких. роз’єм блоку управління обігрівачем, а другий. роз’єм під штатні кварцові годинники.

І нарешті, останній відокремлюємий роз’єм належить кнопці включення додаткової сигналізації на випадок аварії. Краще від’єднувати його коли кнопка з консолі вже залучена.

Після виконаних операцій можна зняти консоль повністю без особливих проблем. Так що на питання: «Як зняти консоль на« Priora »?» відповідь досить проста.

Варто додати, що якщо необхідно замінити консоль, то при її знятті необхідно буде відкрутити з внутрішньої сторони блок управління обігрівачем і годинник разом з центральними соплами воздуховода.

Підготовка до зняття консолі

Перш ніж зняти консоль на «Priora», необхідно витягти магнітолу. Тут може виникнути різниця між комплектаціями. А саме: відмінність в автомобілях «люкс» і «норма» в розмірі роз’єму під магнітолу. Що стосується всього іншого. різниці в кріпленнях немає. Для зняття магнітоли підійдуть спеціальні інструменти (ключі), які йдуть разом з нею.

Звільнивши нішу, потрібно натиснути на роз’єми для кнопок, після чого вийняти їх назовні і від’єднати від них колодку з проводами. Ці дроти краще не пошкоджувати, так як вони йдуть до консолі. Після знімається попільничка. Для цього варто потягнути її на себе з певним зусиллям. Як тільки буде залучена попільничка, на увазі виявляться гвинти кріплення: їх два і обидва потрібно відкрутити. Тільки тепер приступаємо до відповіді на питання: «Як зняти центральну консоль на« Priora »?».

установка консолі

Абсолютно логічно, що всі дії абсолютно такі ж, як і при знятті консолі на Priora, тільки виконувати їх необхідно в зворотному порядку. При цьому варто уважно стежити за тим, щоб всі деталі були на місці.

Як зняти консоль на «Priora» без особливих зусиль?

Питання: «Як зняти консоль на« Priora »?» досить популярний серед власників даного автомобіля. А популярний він тому, що робиться це з завидною постійністю. Причина всьому. елементи управління, вірніше, їх розташування. Так наприклад, не можна без проблем замінити будь-яку частину управління або ті ж години, не знявши при цьому консоль.

В принципі зняти на «Priora» передню консоль не так вже й складно. Знадобиться всього лише невеликий набір інструментів, серед яких обов’язкова хрестоподібна викрутка.

Зняття і установка центральної консолі панелі приладів на Priora

Накладка центральній консолі на автомобілях в комплектації «норма» і «люкс» можуть відрізнятися розміром вирізу під магнітолу. В іншому ж, за кріпленнями різниці не буде. Більш того, багато власників зі звичайної вирізують отвір під установку 2-din магнітоли і цілком вдало все виходить. Отже, перейде ближче до справи. якщо магнітола у вас встановлена, її необхідно попередньо зняти, використовуючи для цього спеціальні знімні ключі, які зазвичай йдуть з нею в комплекті.

Після того, як ніша вільна, з внутрішньої сторони натискаючи на роз’єми кнопок, виймаємо їх назовні, приблизно так, як це видно нижче на фото.

Потім від’єднуємо колодку з проводами від кнопок, які йдуть до консолі.

Далі необхідно зняти попільничку, з певним зусиллям потягнувши за неї з кожного краю у відкритому стані, так як кріпиться вона по напрямних в пазах:

Після цього в поглибленні прекрасно видно два гвинти кріплення, які, зрозуміло, необхідно буде відкрутити.

Далі переходимо в верхню частину консолі, і відвертаємо ще кілька гвинтів кріплення, два з яких знаходяться у верхній частині ніші під установку аудіосистеми:

В даному випадку ми маємо справу з уже вирізаної консоллю під 2-din, тому двох, що залишилися саморізів не видно, і лише трохи нижче видно місця кріплення, які колись там були. На фото вище їх видно. трохи в поглибленні. Якщо ж у вас все знаходиться в заводському вигляді, то виглядати все буде наступним чином. пару саморізів знаходяться під кришкою:

Після цього акуратно відводимо консоль в сторону, просмикуючи всі дроти від кнопок, які були від’єднані:

Тепер залишається від’єднати кілька роз’ємів. Перший. від блоку управління обігрівачем:

І останній. від кнопки включення аварійної сигналізації. Найзручніше це робити при вже витягнутої кнопці з корпусу консолі:

Тепер можна знімати консоль, так як більше ніщо цьому не перешкоджає.

Думаю, не варто пояснювати, що при необхідності саме заміни цієї деталі, з внутрішньої сторони необхідно буде відкрутити і зняти блок управління від обігрівачем, а також годинник і центральні сопла воздуховода грубки.

Іноді деталі транспортного засобу вимагають заміни, частіше це відбувається через поломки або зносу. Питання, як зняти центральну консоль на Priora, турбує тих автомобілістів, які хочуть замінити деталь, приховану консоллю. Наприклад, без зняття панелі можна дістатися до блоку з годинником, приладу для управління опаленням або дефлектора.

Радує, що процес демонтажу консольної панелі досить простий і знадобиться мінімум інструментів, що знаходиться в багажнику кожного автомобіліста. Якщо знадобилася заміна однієї із зазначених вище деталей, дізнайтеся, як зняти і встановити назад консоль.

особливості демонтажу

Процес не займе багато часу, він досить простий, не знадобляться особливі інструменти, тільки хрестоподібна викрутка. Але перш, ніж дізнаватися, як зняти консоль на Priora, дізнайтеся про деякі особливості процедури.

Розбирання завжди починається зі знімання магнітоли і від’єднання проводів. Щоб зняти її, натисніть на спеціальні кнопочки з боків приладу, повинен прозвучати характерне клацання. Потягніть магнітолу на себе, від’єднайте дроти.

Тепер потрібно зняти відсік, в якому розміщується магнітола, після цього автовласник побачить два самореза, їх необхідно відкрутити в процесі демонтажу консолі.

Запам’ятайте, панель фіксується в трьох місцях двома шурупами, розміщеними по бокам консолі. Перший комплект болтів знаходиться під магнітолою, другий під відсіком для попільнички, третій під блоком управління опаленням.

Якщо помітили неприємний скрип з боку панелі і бажаєте його позбутися, то після знімання консолі оклейте краю ізоляційним матеріалом, який блокує сторонній шум. Також бажано тим же матеріалом обробити краї, з якими стикаються прилади.

Після того, як встановите на місце панель, переконайтеся, що вона надійно пригвинчена, міцно тримається, інакше вас буде турбувати неприємне деренчання.

Як зняти передню консоль на Priora відео

Щоб встановити нову тюнінгованих панель, потрібно спочатку зняти стару. Дана стаття дасть можливість встановити нову, але попередньо встановити нову консоль. На Ладі Priora консоль виконана разом з панеллю приладів. Але щоб забезпечити надійний і швидкий доступ до консолі, потрібно спочатку зняти всі захисні накладки. Щоб виконати успішний тюнінг потрібно мати комплект комбінованих і накидних ключів і викрутка. Для зняття консолі потрібно витягнути кнопку обігріву заднього скла, попередньо одягнувши її плоскою викруткою.

Роз’єм разом з проводами для обігріву скла потрібно витягнути, потім видаляємо попільничку і витягуємо бардачок. Потім потрібно відвернути 4 гвинти консолі, кілька можна знайти під попільничкою, а два інших. потрібно відкрутити під бардачком. Якщо на автомобілі LADA Priora є магнітола, тоді її також потрібно витягнути і попередньо від’єднати всі дроти.

З боків ніші для кріплення магнітоли є кілька болтів. Накладку відразу прибираємо, тим самим подолавши опір зверху накладкі.Чтоби панель приладів повністю зняти разом з консоллю, потрібно від’єднати акумуляторну батарею. Кермо і облицювання рульової колонки знімаємо, перемикачі під кермом знімаємо, а також знімаємо накладки на підлоговому тунелі. Тепер щиток приладів можна спокійно витягнути, але попередньо не потрібно забувати про те, щоб відкрутити гвинти з боків консолі. Тонкої викруткою необхідно трохи підчепити бічні сопла обігріву стекол.

Питання про зняття центральної консолі на Priora турбує досить багато автовласників, так як робити це доводиться досить часто і ось чому. Справа в тому, що деякі елементи управління, такі як годинник, блок управління обігрівачем, центральний дефлектор грубки замінити просто неможливо не знімаючи консолі.

Для зняття знадобиться мінімум інструменту і основний, без якого просто не обійтися. хрестоподібна викрутка.

Демонтаж панелі на LADA Priora

Зняття центральній консолі Priora передбачає демонтаж магнітоли, якщо вона встановлена. Зазвичай з магнітолою продають спеціальні ключі для знімання приладу, але, якщо їх немає, просто підберіть підходящі за розміром і відкрутіть гайки.

Після того, як демонтіруете магнітолу, коректний, що пояснює, як зняти центральну консоль на Priora:

 • Натисніть на кнопки з внутрішньої сторони консолі, вони повинні випасти з роз’ємів.
 • Вийміть всі кнопки, розміщені на консолі, акуратно відключивши коробку з проводами від кнопок.
 • Відкрийте відсік з попільничкою, акуратно, але із зусиллям, тягніть за її краю. Вийміть попільничку, відкладіть в сторону.
 • Огляньте місце, з якого тільки що витягли попільничку. Зараз видно два болта, що прикріплюють низ консолі. Візьміть хрестоподібну викрутку, відкрутіть болти.
 • Огляньте поглиблення, з якого витягли магнітолу. З боків, зверху розміщені болти, викрутіть їх.
 • Під трьома кнопками, регулюючими температуру в салоні, розміщена кришка, відкрийте її. Усередині побачите два шурупа, відкрутіть їх.
 • Можна від’єднувати панель. Акуратно зволікайте її, просмикуючи дроти крізь порожні відсіки від кнопок.
 • Залишилося від’єднати три приладу з проводами. апарат для регулювання опалення, годинник і аварійну сигналізацію. Акуратно потягніть за роз’єми, і від’єднайте дроти.
 • Тепер повністю знімайте консоль.

Зверніть увагу! Якщо виникла необхідність замінити саме панель приладів Пріори, то не забудьте від’єднати від неї блок регулювання опалення, дроти з годинником і сопла воздуховода від грубки.

Монтаж консолі проводиться в зворотному порядку. повторіть зазначені вище пункти, починаючи з дев’ятого пункту, поступово просуваючись вгору, до першого. Тепер читачі знають, як зняти консоль на автомобілі Priora.

Як зняти передню консоль на Priora відео. Заміна лампочок в приладовій панелі Priora.

Бувалі і досвідчені можуть далі не читати, так як запис для “чайників” на зразок мене, які стикаються вперше з заміною лампочок в приладовій панелі.У мене погасла лампочка підсвічування темератури ОЖ і кол-ва бензину в баку. Права сторона спідометра періодично тухла і потім сама поверталася до життя.

Для заміни потрібно викрутка хрестова, тонка плоска викрутка і 5-7 хвилин вільного часу. Ответрку (хрестову) краще брати вкорочений, так як їй зручніше орудувати в обмеженому пространстве.Откручіваем 2 шурупа зверху.

Знімаємо панель під рульовою колонкою (зверху просто отщелкивали, знизу повертаємо 3 пластикових кріплення). Якщо доводилося міняти запобіжники, то зняти панель не складе труда.Відім ще 2 болта (один зліва, інший праворуч). Відкручуючи їх (обережно з шайбами. Відлітають швидко).

Після панель приладів можна потягнути трохи на себе, щоб отримати доступ до джгута проводів і колодці. Коли в цій справі вже буде набита рука, то можна буде міняти лампочки і без від’єднання шлейфу.

Бачимо зелену колодку ззаду панелі. Від’єднати її просто, але перший раз незручно. Злегка натискаємо на язичок-упор викруткою і тягнемо чорний важіль вгору. Штекер сам вийде з гнізда.

Злегка тиснемо плоскою викруткою на цей язичок

Витягуючи панель і бачимо посадкові гнізда під лампочки. Злегка повернувши проти годинникової стрілки, витягуємо лампочку. Ставимо нову. Збірку виробляємо в зворотному порядку.

Я купував лампочки відразу в зборі (лампа патрон), але деякі умільці замінюють перегорілі лампочки, при цьому залишають старий патрон.Решіл спробувати диодную лампочку, щоб мати уявлення про те, чи варто все лампочки замінити на світлодіодні. Діодна лампа трохи дліннее.Такім чином, вона ближче до світлофільтрів і дає світлову пляму в зоні освітлення (центр світліше, краю-темніше). Лампочка діодна світить білим холодним світлом, що помітно через светофільт. зелений став яскравішим, соковитіше. Мене поки влаштовує м’який зелене світло, який був при теплих лампах розжарювання, так що діодні лампи ставити не буду.

Якщо ви хочете встановити в своїй Ладі Priora шумоізоляцію або тюнінгувати салон, для цього вам доведеться спершу демонтувати її приладову панель.

Зробити це ви зможете самостійно, якщо будете діяти згідно з нашою інструкції.

Як зняти торпедо на автомобілі ВАЗ 2170 ( «Priora»)

Шестигранним ключиком (на «5») зі зворотного боку рульового колеса відкручуємо гвинти кріплення подушки безпеки.

Виймаємо подушку безпеки з керма, трохи піддягаємо фіксатор колодки з проводами і від’єднуємо її від роз’єму. Повністю знімаємо подушку безпеки.

Роз’єднувати роз’єм живлення звукового сигналу. За допомогою маркера робимо позначки положення керма щодо вала рульової колонки.

Торцевих ключем на «24» або ж воротком з головкою цього ж розміру відкручуємо гайку кріплення керма до валу рульової колонки. Важливо: гайку відкручуємо в повному обсязі, а так, щоб вона перебувала на валу приблизно на 2-3-х витках різьблення.

З певним зусиллям тягнемо рульове колесо на себе і, похитуючи, знімаємо його з шліців рульового вала. Повністю відкручуємо кріпильну гайку і знімаємо кермо з рульового вала.

Викруткою з хрестоподібним жалом відкручуємо кріпильні саморізи кожуха рульової колонки. Розташування саморізів показано на малюнку нижче:

Знімаємо верхню і нижню складові частини кожуха рульової колонки.

Трохи стиснувши верхній і нижній фіксатори, виймаємо лівий перемикач, від’єднуємо від нього колодку з проводами. Точно так само чинимо і з підрульовими перемикачами, розташованим з правого боку. Повністю знімаємо перемикачі.

Нахиляємо передні сидіння максимально назад. Ключем на «10» відкручуємо гайку, за допомогою якої закріплений лівий воздуховод, і знімаємо його. Також чинимо і з правим воздуховодом.

Піднявши підлокітник знімаємо накладку петлі підлокітника. Трохи піддягши відсік для збереження дрібних речей знімаємо його.

Дневник Лада Приора 2. Запись 16. Демонтируем центральную консоль (бороду)

Комірчиком з головкою на «10» відкручуємо кріпильні болти петлі підлокітника і повністю знімаємо його.

За допомогою викрутки з хрестоподібним жалом відкручуємо кріпильні саморізи облицювання центрального тунелю.

Натиснувши на фіксатор, від’єднуємо колодку з проводами від кнопки управління багажником. Комірчиком з головкою на «10» відкручуємо кріпильні гайки тунелю.

Зрушуємо передні сидіння вперед наскільки це можливо. Тепер відкручуємо саморізи кріплення тунелю до основи. один саморіз з лівого боку, і один. з правого.

Підчепивши викруткою знімаємо заглушку підстаканники. Після цього викруткою відкручуємо саморізи, що фіксують тунель.

Відкручуємо саморізи облицювання тунелю з правого і з лівого боків. Видаляємо заглушку в посадковому місці важеля стоянкового гальма.

Відкручуємо шуруп кріплення лівої бокової облицювання тунелю, знімаємо її. Аналогічним чином поступаємо і з правої облицюванням.

Відкручуємо саморіз, що кріпить ліву передню частину тунелю. Те ж саме робимо і з правого боку. знімаємо облицювання.

Підчепивши плоскою викруткою, виймаємо рамку чохла ручки коробки передач.

Відкручуємо гвинти кріплення декоративно-захисної панелі тунелю до центральної консолі торпедо. Трохи піднімаємо тунель, роз’єднуємо роз’єм прикурювача, і повністю знімаємо його.

Долаючи опір пластикових засувок-фіксаторів знімаємо декоративну накладку лівої стійки лобового скла, а потім точно так же і праву.

За допомогою викрутки з прямим жалом піддягаємо ліву грати обдування скла лівих дверей і знімаємо її. Аналогічним чином знімаємо і грати з правого боку. Щоб виключити ймовірність пошкодження пластика, під жало викрутки слід підкласти невеликий відрізів тканини.

Довгим торцевим ключем на «10» або воротком з довгою головкою відкручуємо ліву гайку в порожнині сопла обдування скла лівих дверей. Також відкручуємо і гайку під соплом обдування правих дверей.

Ключем на «10» відкручуємо болт, яким закріплені пелюстки мінусових проводів приладової панелі.

Роз’єднуємо колодки проводів приладової панелі від колодок з проводами, які розташовуються на кронштейні (над блоком плавких запобіжників). Аналогічним чином поступаємо і з колодкою, що розміщується на правій торцевій стороні кронштейна.

Роз’єднуємо колодку проводів управління силовим агрегатом від колодки проводів приладової панелі. Комірчиком з головкою на «10» відкручуємо гайку пелюстки мінусового проводу.

Відключаємо колодку з проводами торпедо від блоку управління пристроями штатного єлектропакета.

Роз’єднуємо колодку проводів від вузла управління подушкою безпеки. Спершу за допомогою хрестоподібної викрутки відкручуємо саморізи, що кріплять накладку панелі приладів. Повністю знімаємо накладку.

Тонкогубці стискаємо фіксатори, після чого роз’єднуємо хомут проводів від кронштейна, розташованого на рульовій колонці. Відкручуємо шуруп лівого кріплення приладової панелі, а потім і правого.

Відкриваємо кришку речового ящика. Усередині відкручуємо шуруп, що кріпить приладову панель.

Відкручуємо шуруп кріплення консолі торпедо з лівого боку. Також відкручуємо і саморіз з правого боку.

Установку виробляємо в порядку зворотному зняттю.

Автомобілі LADA завойовують все більшу популярність серед населення. Однак якою б надійною не була машина, їй потрібно своєчасне технічне обслуговування і ремонт. Багато автовласників звертаються за вирішенням цих питань в автомайстерні і на станції СТО.

LADA Priora: як самому зняти панель приладів

Приготуйте викрутки. шлицевую і хрестоподібну, і торцеві гайкові ключі і 10.

 • Насамперед від’єднайте силовий провід від мінусової клеми акумулятора.
 • Демонтувати рульове колесо.
 • Відверніть болти, що кріплять облицювання рульової колонки.
 • Після цього витягніть підрульові перемикачі.
 • Відверніть болти, що утримують пластикове облицювання підлогового тунелю, потім зніміть цю облицювання.
 • вийміть прилади.
 • Відкрутіть лівий і правий гвинт, що кріплять центральну консоль.
 • Зніміть обшивку лівої і правої передньої стійки. Для цього відіжміть пластмасові засувки, що фіксують їх.
 • Подденьте шліцьовій викруткою декоративні грати сопел обдування правого і лівого переднього бокового скла. Під ними ви виявите гайки, які утримують верхню частину панелі. Відкрутіть їх торцевих ключем 0.
 • Зніміть пластмасову кришку з блоку запобіжників, для цього поверніть на 90 градусів все три замки кришки і отщелкніте фіксатори.
 • Відверніть гвинти, які утримують підсилювач приладової панелі, і витягніть його.
 • Відкрутіть два гвинти, що кріплять панель знизу (зліва і справа). Відкрутіть ще два гвинти кріплення, один з них знаходиться лівіше рульової колонки, а другий розташований праворуч під панеллю приладів.
 • Тепер гайковим ключем Обкрутити болт, що утримує наконечник «масового» дроти приладовій панелі.
 • Фіксатори колодок проводів приладової панелі посуньте вправо. Після цього від’єднайте всі три колодки від роз’ємів, укріплених на кронштейні.
 • Від’єднайте від роз’ємів колодки проводів, що йдуть від замка запалювання і від електропідсилювача керма.
 • Торцевих ключем 0 відверніть гайку, притискає провід «маси» з джгута проводів панелі до кронштейну електронних блоків.
 • Від’єднайте колодку проводів приладової панелі від джгута проводів системи запалювання, для цього посуньте її фіксатор.
 • Аналогічним чином відключіть колодки проводів, що йдуть до блоку управління подушкою безпеки і до блоку управління електропакетом.
 • Разом з помічником потягніть панель на себе, зніміть її і витягніть з салону.

ВАЗ 2170. досить популярний автомобіль від вітчизняного автопрому. Популярний він як серед пересічних автолюбителів, так і серед професійних тюнингистов, що займаються кардинальним удосконаленням всіх параметрів: зовнішнього вигляду, інтер’єру, ходових якостей.

У даній статті ми поговоримо про процес зняття щитка приладів, а також про демонтаж самої приладової панелі, тобто торпедо. Для чого це може знадобитися особливо пояснювати не потрібно: або для ремонту, або для тюнінгу. До речі, щодо тюнінгу, як доповнення до цього керівництву, з статтею:.

Як зняти центральну консоль на Priora

Причинами для зняття консолі може бути її пошкодження у вигляді тріщин, поява сторонніх шумів або стуків під панеллю під час руху. А може просто з’явитися бажання встановити консоль іншого кольору.

Перш ніж приступати до роботи, слід зауважити, що на Priora корпус консолі і панель приладів. це одна цілісна деталь. Проте на самій консолі знімається незалежна декоративна накладка для зручного доступу в порожнину панелі приладів. Саму декоративну панель консолі разом з тунелем коробки передач ще називають «бородою».

Оскільки в процесі зняття консолі буде необхідно від’єднувати різні електричні контакти, то щоб уникнути короткого замикання рекомендується виключити запалювання або від’єднати мінусову клему з акумулятора. Для знімання консолі знадобляться хрестоподібна і плоска викрутки. Також не зайвим буде підібрати якусь невелику коробочку для збору викручених винятково та інших дрібниць.

Отже, приступимо до справи. Перш за все, необхідно витягти магнітолу. Якщо у вас автомобіль зі штатною магнітолою, то не слід намагатися її виколупувати чимось гострим. Для її зняття впору скористатися підручними матеріалами. У цьому можуть допомогти пластини жорсткості зі щіток склоочисників ВАЗ. По краях пластин передбачені стопорні пази. На магнітоли під кнопками Scan (з лівого боку) і Tab (з правого) є вузькі пази. Вставляємо в ці пази пластини зі щіток склоочисників, злегка розводимо їх в сторони і акуратно витягуємо магнітолу на себе.

Далеко витягувати її не слід, так як необхідно лише від’єднати дроти живлення.

Якщо встановлена ​​звичайна, чи не заводська магнітола, то з її зніманням все набагато простіше. Досить підчепити маленькою викруткою рамку магнітоли, і весь вузол легко витягається. Буває, що для зняття самої рамки магнітоли необхідні спеціальні ключі.

Після вилучення магнітоли слід зняти кнопку обігріву заднього дзеркала. Кнопка акуратно поддевается викруткою і витягується назовні, і від неї від’єднується фішка з проводами. Після необхідно зняти попільничку. З неї витягується пластмасова вставка і, злегка потягнувши назовні, дістається сам корпус попільнички. Потім зі штифтів знімається кришка бардачка.

Потім викручуються чотири гвинта: два розташовані під уже знятої попільничкою і два. трохи нижче бардачка. Щоб підібратися до гвинтів, розташованим під попільничкою, необхідно попередньо зняти декоративну панель з підсклянником, розташовану на важелі перемикання передач. Для цього тонкою викруткою поддевается і знімається дерматиновий чохол з важеля коробки, відгвинчується кріплення самої панелі, або, як його ще називають, накладка тунелю. Після цього відкривається доступ до нижніх гвинтів кріплення консолі. Для зручності всі викручені гвинти складаємо в заздалегідь приготовлену коробочку або баночку.

При відкручування гвинтів кріплення консолі рекомендується використовувати намагнічені викрутку. Це дозволить не розгубити гвинти в процесі розбирання та складання панелі. Буває, що під гвинтами кріплення ставляться шайби, які також слід акуратно і уважно збирати в баночку для мелочовки.

Питання про зняття центральної консолі на Priora турбує досить багато автовласників, так як робити це доводиться досить часто і ось чому. Справа в тому, що деякі елементи управління, такі як годинник, блок управління обігрівачем, центральний дефлектор грубки замінити просто неможливо не знімаючи консолі.

Для зняття знадобиться мінімум інструменту і основний, без якого просто не обійтися. хрестоподібна викрутка.

Як зняти комбінацію приладів на LADA Priora

Процес зняття щитка приладів з автомобіля ВАЗ 2170 виглядає наступним чином:

Ставимо автомобіль на гальмо стоянки і від’єднуємо мінусову клему від акумуляторної батареї.

У салоні автомобіля провертає три фіксатора, які утримують кришку блоку електричних запобіжників і реле. З певним зусиллям тягнемо кришку на себе і, долаючи опір замків-фіксаторів, знімаємо її.

За допомогою невеликої хрестоподібної викрутки відгвинчуємо саморізи, що кріплять щиток приладів. Всього цих саморізів чотири. два розташовуються з нижньої сторони і два. з верхньої.

Акуратно виводячи виступи декоративної накладки з пазів зачеплення зі щитком приладів, знімаємо декоративну накладку.

Спершу за допомогою хрестоподібної викрутки відкручуємо саморізи, що кріплять щиток приладів до торпедо. Трохи схиляємо верхню сторону щитка приладів на себе, після чого акуратно виводимо виступи в нижній частині блоку приладів з кріпильних пазів торпедо.

Плоскою викруткою піддягаємо і провертає фіксатор штекера з проводами. Від’єднуємо колодку з проводами і повністю знімаємо комбінацію приладів.

Установку щитка приладів виробляємо в зворотній послідовності.

Зняття і установка центральної консолі панелі приладів на Priora

Накладка центральній консолі на автомобілях в комплектації «норма» і «люкс» можуть відрізнятися розміром вирізу під магнітолу. В іншому ж, за кріпленнями різниці не буде. Більш того, багато власників зі звичайної вирізують отвір під установку 2-din магнітоли і цілком вдало все виходить. Отже, перейде ближче до справи. якщо магнітола у вас встановлена, її необхідно попередньо зняти, використовуючи для цього спеціальні знімні ключі, які зазвичай йдуть з нею в комплекті.

Після того, як ніша вільна, з внутрішньої сторони натискаючи на роз’єми кнопок, виймаємо їх назовні, приблизно так, як це видно нижче на фото.

Потім від’єднуємо колодку з проводами від кнопок, які йдуть до консолі.

Після цього в поглибленні прекрасно видно два гвинти кріплення, які, зрозуміло, необхідно буде відкрутити.

В даному випадку ми маємо справу з уже вирізаної консоллю під 2-din, тому двох, що залишилися саморізів не видно, і лише трохи нижче видно місця кріплення, які колись там були. На фото вище їх видно. трохи в поглибленні. Якщо ж у вас все знаходиться в заводському вигляді, то виглядати все буде наступним чином. пару саморізів знаходяться під кришкою:

Після цього акуратно відводимо консоль в сторону, просмикуючи всі дроти від кнопок, які були від’єднані:

Тепер залишається від’єднати кілька роз’ємів. Перший. від блоку управління обігрівачем:

І останній. від кнопки включення аварійної сигналізації. Найзручніше це робити при вже витягнутої кнопці з корпусу консолі:

Тепер можна знімати консоль, так як більше ніщо цьому не перешкоджає.

Думаю, не варто пояснювати, що при необхідності саме заміни цієї деталі, з внутрішньої сторони необхідно буде відкрутити і зняти блок управління від обігрівачем, а також годинник і центральні сопла воздуховода грубки.

Як зняти передню панель на Priora

Якщо вирішили встановити шумоізоляцію моторного щита, або пофарбувати або перетягнути панель, тоді уважно вивчіть інструкцію, як зняти і встановити торпедо Lada Priora своїми руками.

Необхідний інструмент: Хрестова і плоска викрутки, головка «на 10», пасатижі з вузькими губками.

Перед початком робіт, слід від’єднати мінусову клему з акумулятора. Потім зняти підрульові перемикачі.

 • Повернути на 90 про три замки кришки монтажного блоку.
 • Відщепнути фіксатори кришки блоку запобіжників.

Від’єднати дроти від замка запалювання. Потім зняти комбінацію приладів, і зняти центральний тунель підлоги. Від’єднати дроти від електропідсилювача керма: Потім по порядку:

 • Відщепнути пластикові фіксатори, і зняти оббивку лівої передньої стійки. Аналогічно зняти оббивку правої передньої стійки.
 • Підчепити сопло обдування скла лівих дверей, використовуючи плоску викрутку з підкладеним м’яким матеріалом, щоб не подряпати. Аналогічно зняти сопло обдування з правого боку.
 • Відвернути гайку верхнього кріплення панелі Пріори, вона розташована в порожнині під соплом обдування скла двері, використовуючи головку «на 10». Аналогічно відвернути гайку з правого боку.
 • Відвернути болт кріплення наконечників проводів «маси» торпедо цим же ключем.
 • Від’єднати колодки з проводами панелі приладів від колодок, розташованих на кронштейні, над блоком запобіжників.
 • Від’єднати колодку проводів, розташовану на правому торці кронштейна.
 • Від’єднати колодку проводів управління двигуном від колодки панелі приладів.
 • Відвернути гайку кріплення наконечника дроти «маси» за допомогою головки «на 10».

Від’єднати середню колодку з проводами панелі приладів від блоку управління електропакетом, для цього:

 • Відвернути гайку кріплення контролера до кронштейну центральній консолі (для наочності приладова панель знята), використовуючи головку «на 10». Аналогічно відвернути гайку з іншого боку контролера. Зняти контролер з-під торпедо Пріори.
 • Стиснути фіксатор колодки проводів, і від’єднати її від контролера. Від’єднати від контролера ще 2 колодки з проводами.
 • Від’єднати колодку проводів від блоку управління подушкою безпеки.
 • Відвернути 4 самореза кріплення накладки панелі за допомогою хрестоподібної викрутки і зняти її.
 • Стиснути фіксатори і від’єднуємо хомут кріплення джгута проводів від кронштейна на рульовій колонці, використовуючи пасатижі з вузькими губками.
 • Відвернути саморіз бокового кріплення торпедо, використовуючи хрестоподібну викрутку. Аналогічно відвернути шуруп з правого боку панелі.
 • Відкрити бардачок (речовий ящик), і відвернути шуруп кріплення торпедо, використовуючи хрестову викрутку.
 • Відвернути саморіз кріплення консолі зліва і справа, тим же інструментом.
 • Зняти панель Пріори з салону автомобіля.

Установку панелі здійснюємо в зворотному порядке.Кстаті, а Ви знаєте, як пофарбувати панель?

Вам будуть потрібні викрутки з плоским і хрестоподібним лезом.

Виверніть три гвинти кріплення дефлектора обдування вітрового скла LADA Priora

ЧЕРНЫЙ КОНСОЛЬ для AMG ПРИОРЫ

 • 4. і зніміть ліве сопло системи вентиляції та опалення.
 • 5. Аналогічно зніміть праве сопло.

Подденьте викруткою і вийміть з накладки консолі вимикач обігріву заднього скла.

Від’єднайте колодку джгута проводів від вимикача обігріву.

Виведіть з отворів накладки консолі штифти кришки речового відсіку і зніміть кришку.

Виверніть чотири гвинти кріплення накладки консолі.

і витягніть з панелі приладів контейнер (або зніміть магнітолу, якщо вона встановлена).

Роз’єднувач колодки джгута аудіосистеми.

Виверніть два гвинти кріплення накладки консолі LADA Priora, розташовані з боків вікна під магнітолу.

Зніміть накладку консолі, долаючи опір пружинних утримувачів у верхній її частині.

і витягніть вимикач аварійної сигналізації ВАЗ 2172.

Натисніть на фіксатор колодки джгута проводів

та послабити колодку від вимикача.

Від’єднайте колодки джгута проводів від годин

від перемикача електродвигуна обігрівача

Виверніть чотири гвинти кріплення блоку ВАЗ 2170 управління обігрівачем до накладки

Виверніть два гвинти кріплення центрального сопла системи вентиляції.

Гвинт кріплення блоку запобіжників і реле

Від’єднайте колодку джгута проводів від вимикача підсвічування речового ящика.

Зачепите викруткою плафон освітлення речового ящика і вийміть його з панелі приладів ВАЗ 2171.

Відіжміть фіксатор і від’єднайте колодку джгута проводів від плафона.

Два гвинта кріплення лівого воздуховода системи вентиляції

 • 39. і зніміть повітропровід.
 • 40. Аналогічно зніміть правий воздуховод.

Виверніть два гвинти кріплення моторедуктора заслінки розподілу повітряного потоку, зніміть моторедуктор

і від’єднайте колодку джгута проводів.

Виверніть два гвинти кріплення повітропроводу обігріву ніг

Виверніть два гвинти кріплення розподільника воздухообогрева

 • 46. ​​ і зніміть розподільник LADA Priora.
 • 47. Зберіть панель приладів LADA Priora в послідовності, зворотному розбиранні.

Питання про зняття центральної консолі на Priora турбує досить багато автовласників, так як робити це доводиться досить часто і ось чому. Справа в тому, що деякі елементи управління, такі як годинник, блок управління обігрівачем, центральний дефлектор грубки замінити просто неможливо не знімаючи консолі.

Для зняття знадобиться мінімум інструменту і основний, без якого просто не обійтися. хрестоподібна викрутка.

Зняття і установка центральної консолі панелі приладів на Priora

Накладка центральній консолі на автомобілях в комплектації «норма» і «люкс» можуть відрізнятися розміром вирізу під магнітолу. В іншому ж, за кріпленнями різниці не буде. Більш того, багато власників зі звичайної вирізують отвір під установку 2-din магнітоли і цілком вдало все виходить. Отже, перейде ближче до справи. якщо магнітола у вас встановлена, її необхідно попередньо зняти, використовуючи для цього спеціальні знімні ключі, які зазвичай йдуть з нею в комплекті.

Після того, як ніша вільна, з внутрішньої сторони натискаючи на роз’єми кнопок, виймаємо їх назовні, приблизно так, як це видно нижче на фото.

Потім від’єднуємо колодку з проводами від кнопок, які йдуть до консолі.

Далі необхідно зняти попільничку, з певним зусиллям потягнувши за неї з кожного краю у відкритому стані, так як кріпиться вона по напрямних в пазах:

Після цього в поглибленні прекрасно видно два гвинти кріплення, які, зрозуміло, необхідно буде відкрутити.

Далі переходимо в верхню частину консолі, і відвертаємо ще кілька гвинтів кріплення, два з яких знаходяться у верхній частині ніші під установку аудіосистеми:

Как снять центральную консоль на Приоре

В даному випадку ми маємо справу з уже вирізаної консоллю під 2-din, тому двох, що залишилися саморізів не видно, і лише трохи нижче видно місця кріплення, які колись там були. На фото вище їх видно. трохи в поглибленні. Якщо ж у вас все знаходиться в заводському вигляді, то виглядати все буде наступним чином. пару саморізів знаходяться під кришкою:

Після цього акуратно відводимо консоль в сторону, просмикуючи всі дроти від кнопок, які були від’єднані:

Тепер залишається від’єднати кілька роз’ємів. Перший. від блоку управління обігрівачем:

І останній. від кнопки включення аварійної сигналізації. Найзручніше це робити при вже витягнутої кнопці з корпусу консолі:

Тепер можна знімати консоль, так як більше ніщо цьому не перешкоджає.

Думаю, не варто пояснювати, що при необхідності саме заміни цієї деталі, з внутрішньої сторони необхідно буде відкрутити і зняти блок управління від обігрівачем, а також годинник і центральні сопла воздуховода грубки.

Як зняти середню консоль на Priora

Іноді деталі транспортного засобу вимагають заміни, частіше це відбувається через поломки або зносу. Питання, як зняти центральну консоль на Priora, турбує тих автомобілістів, які хочуть замінити деталь, приховану консоллю. Наприклад, без зняття панелі можна дістатися до блоку з годинником, приладу для управління опаленням або дефлектора.

Радує, що процес демонтажу консольної панелі досить простий і знадобиться мінімум інструментів, що знаходиться в багажнику кожного автомобіліста. Якщо знадобилася заміна однієї із зазначених вище деталей, дізнайтеся, як зняти і встановити назад консоль.

особливості демонтажу

Процес не займе багато часу, він досить простий, не знадобляться особливі інструменти, тільки хрестоподібна викрутка. Але перш, ніж дізнаватися, як зняти консоль на Priora, дізнайтеся про деякі особливості процедури.

Розбирання завжди починається зі знімання магнітоли і від’єднання проводів. Щоб зняти її, натисніть на спеціальні кнопочки з боків приладу, повинен прозвучати характерне клацання. Потягніть магнітолу на себе, від’єднайте дроти.

Тепер потрібно зняти відсік, в якому розміщується магнітола, після цього автовласник побачить два самореза, їх необхідно відкрутити в процесі демонтажу консолі.

Запам’ятайте, панель фіксується в трьох місцях двома шурупами, розміщеними по бокам консолі. Перший комплект болтів знаходиться під магнітолою, другий під відсіком для попільнички, третій під блоком управління опаленням.

Якщо помітили неприємний скрип з боку панелі і бажаєте його позбутися, то після знімання консолі оклейте краю ізоляційним матеріалом, який блокує сторонній шум. Також бажано тим же матеріалом обробити краї, з якими стикаються прилади.

Після того, як встановите на місце панель, переконайтеся, що вона надійно пригвинчена, міцно тримається, інакше вас буде турбувати неприємне деренчання.

Демонтаж панелі на LADA Priora

Зняття центральній консолі Priora передбачає демонтаж магнітоли, якщо вона встановлена. Зазвичай з магнітолою продають спеціальні ключі для знімання приладу, але, якщо їх немає, просто підберіть підходящі за розміром і відкрутіть гайки.

Після того, як демонтіруете магнітолу, коректний, що пояснює, як зняти центральну консоль на Priora:

 • Натисніть на кнопки з внутрішньої сторони консолі, вони повинні випасти з роз’ємів.
 • Вийміть всі кнопки, розміщені на консолі, акуратно відключивши коробку з проводами від кнопок.
 • Відкрийте відсік з попільничкою, акуратно, але із зусиллям, тягніть за її краю. Вийміть попільничку, відкладіть в сторону.
 • Огляньте місце, з якого тільки що витягли попільничку. Зараз видно два болта, що прикріплюють низ консолі. Візьміть хрестоподібну викрутку, відкрутіть болти.
 • Огляньте поглиблення, з якого витягли магнітолу. З боків, зверху розміщені болти, викрутіть їх.
 • Під трьома кнопками, регулюючими температуру в салоні, розміщена кришка, відкрийте її. Усередині побачите два шурупа, відкрутіть їх.
 • Можна від’єднувати панель. Акуратно зволікайте її, просмикуючи дроти крізь порожні відсіки від кнопок.
 • Залишилося від’єднати три приладу з проводами. апарат для регулювання опалення, годинник і аварійну сигналізацію. Акуратно потягніть за роз’єми, і від’єднайте дроти.
 • Тепер повністю знімайте консоль.

Зверніть увагу! Якщо виникла необхідність замінити саме панель приладів Пріори, то не забудьте від’єднати від неї блок регулювання опалення, дроти з годинником і сопла воздуховода від грубки.

Монтаж консолі проводиться в зворотному порядку. повторіть зазначені вище пункти, починаючи з дев’ятого пункту, поступово просуваючись вгору, до першого. Тепер читачі знають, як зняти консоль на автомобілі Priora.

Інтер’єр Пріори 2 (після останнього рестайлінгу) істотно відрізняється від попередньої версії автомобіля. У салоні тепер встановлена ​​більш стильна панель (торпедо) з можливістю установки сучасної мультимедійної системи. Якщо ви будете займатися самостійними доробками або ремонтом своєї машини, то вам стане в нагоді інструкція по зняттю центральної облицювання (разом з тунелем її також називають «борода»).

Пластикова центральна консоль кріпиться до панелі (торпедо) 6 гвинтами. Щоб отримати доступ до нижніх двох гвинтів кріплення доведеться зняти накладку тунелю:

 • Вивернути 2 гвинта під блоком управління обігрівачем і кондиціонером;
 • Зняти чохол ручки КПП затвору плоскою викруткою, і вивернути 3 гвинта під чохлом;
 • Вивернути 2 нижніх гвинти кріплення центральної консолі.

Щоб вивернути залишилися чотири гвинти кріплення центральної консолі слід:

 • Зняти верхній блок кнопок і заглушку, піддягаючи їх плоскою викруткою або пластикової лопаткою;
 • Вивернути 2 верхніх гвинти кріплення консолі;
 • Вивернути 2 середніх гвинта кріплення консолі.

Залишилося потягнути центральну консоль на себе і від’єднати ззаду колодки з проводами. Установка пластикової накладки проводиться в зворотному порядку. Процес також показаний на

Нагадаємо, після зняття центральної консолі її можна обтягнути вінілової плівкою.

Автомобілі LADA завойовують все більшу популярність серед населення. Однак якою б надійною не була машина, їй потрібно своєчасне технічне обслуговування і ремонт. Багато автовласників звертаються за вирішенням цих питань в автомайстерні і на станції СТО.

Як зняти центральну консоль на Priora

Причинами для зняття консолі може бути її пошкодження у вигляді тріщин, поява сторонніх шумів або стуків під панеллю під час руху. А може просто з’явитися бажання встановити консоль іншого кольору.

Перш ніж приступати до роботи, слід зауважити, що на Priora корпус консолі і панель приладів. це одна цілісна деталь. Проте на самій консолі знімається незалежна декоративна накладка для зручного доступу в порожнину панелі приладів. Саму декоративну панель консолі разом з тунелем коробки передач ще називають «бородою».

Оскільки в процесі зняття консолі буде необхідно від’єднувати різні електричні контакти, то щоб уникнути короткого замикання рекомендується виключити запалювання або від’єднати мінусову клему з акумулятора. Для знімання консолі знадобляться хрестоподібна і плоска викрутки. Також не зайвим буде підібрати якусь невелику коробочку для збору викручених винятково та інших дрібниць.

Отже, приступимо до справи. Перш за все, необхідно витягти магнітолу. Якщо у вас автомобіль зі штатною магнітолою, то не слід намагатися її виколупувати чимось гострим. Для її зняття впору скористатися підручними матеріалами. У цьому можуть допомогти пластини жорсткості зі щіток склоочисників ВАЗ. По краях пластин передбачені стопорні пази. На магнітоли під кнопками Scan (з лівого боку) і Tab (з правого) є вузькі пази. Вставляємо в ці пази пластини зі щіток склоочисників, злегка розводимо їх в сторони і акуратно витягуємо магнітолу на себе.

Далеко витягувати її не слід, так як необхідно лише від’єднати дроти живлення.

Якщо встановлена ​​звичайна, чи не заводська магнітола, то з її зніманням все набагато простіше. Досить підчепити маленькою викруткою рамку магнітоли, і весь вузол легко витягається. Буває, що для зняття самої рамки магнітоли необхідні спеціальні ключі.

Після вилучення магнітоли слід зняти кнопку обігріву заднього дзеркала. Кнопка акуратно поддевается викруткою і витягується назовні, і від неї від’єднується фішка з проводами. Після необхідно зняти попільничку. З неї витягується пластмасова вставка і, злегка потягнувши назовні, дістається сам корпус попільнички. Потім зі штифтів знімається кришка бардачка.

Потім викручуються чотири гвинта: два розташовані під уже знятої попільничкою і два. трохи нижче бардачка. Щоб підібратися до гвинтів, розташованим під попільничкою, необхідно попередньо зняти декоративну панель з підсклянником, розташовану на важелі перемикання передач. Для цього тонкою викруткою поддевается і знімається дерматиновий чохол з важеля коробки, відгвинчується кріплення самої панелі, або, як його ще називають, накладка тунелю. Після цього відкривається доступ до нижніх гвинтів кріплення консолі. Для зручності всі викручені гвинти складаємо в заздалегідь приготовлену коробочку або баночку.

При відкручування гвинтів кріплення консолі рекомендується використовувати намагнічені викрутку. Це дозволить не розгубити гвинти в процесі розбирання та складання панелі. Буває, що під гвинтами кріплення ставляться шайби, які також слід акуратно і уважно збирати в баночку для мелочовки.

Далі знімається верхня панель кнопок з від’єднанням фішок з проводами. Від’єднуються фішки від кнопок стеклопод’емника, обігріву стекол і кнопки включення аварійної сигналізації. Після від’єднання цієї панелі кнопок откручиваются ще два гвинти, розташовані трохи глибше в звільнилася ніші. Рекомендується все від’єднані фішки позначати шляхом наклеювання на них самоклеящейся паперу і підписувати, до якої кнопці або регулятору відповідає з’єднання.

Після звільнення всіх кріпильних гвинтів слід акуратно, без різких рухів потягнути панель консолі на себе. Вона повинна знятися без особливих зусиль. Після зняття консолі з неї потрібно від’єднати блок керування грубкою салону. Він від’єднується шляхом відкручування чотирьох гвинтів на зворотному боці консолі. Після цього можна вважати консоль знятої.

Як видно, нічого складного в цьому процесі немає. Головне, зберігати терпіння і акуратно поводитися з деталями консолі при поддеваніем їх викруткою, інакше можна залишити задирки на краях пластмасових деталей. Якщо ви знімаєте консоль вперше, то не всі вийде відразу. Наступного разу все буде набагато легше.