ВАЗ 2110 як відкрити двері без ключа

Основні способи відкриття автомобілів без ключів

Заклинити може навіть справний механізм, якщо причиною стала погода, деформація кузова або людський фактор. Щоб розібратися, як відкрити двері ВАЗ 2110, якщо залишив ключі в машині, варто вивчити рекомендації водіїв. Варіанти вирішення проблеми:

 • Звернутися на станцію ТО. У майстрів є спеціальні пристосування, які без шкоди відкриють заблоковану дверцята.
 • Викликати спецслужбу. У працівників є відмички та інші інструменти.
 • Розбити скло. Для цього важливо обмотати руку товстої тканиною, основний удар наносити ліктьовий частиною.
 • Дрилем просвердлити замок, якщо є доступ до електрики. Розкрутити личинку.
 • Спробувати опустити скло. Щільно захопити скляне полотно долонями, тиснути у напрямку вниз.

Слід перевірити, чи закритий багажник. Якщо вдасться потрапити в салон авто через багажне відділення, то вийде розблокувати двері зсередини.

лінійка

Довга залізна лінійка дозволить розкрити транспорт і зберегти цілісність замку. Якщо виріб пластмасове або зроблено з іншого крихкого матеріалу, то відмички з нього не вийде. Інструкція:

 • Рукою підводиться ущільнювальна гумка на дверний облямівці.
 • Предмет просовується під скло.
 • Натискає на запірний механізм.

Коли пристрій склопідйомників піддасться і з’явиться зазор, лінійку можна прибирати, подальший тиск проводиться вручну.

Всі відомі способи відкриття дверей на ВАЗ 2110, 2112 без ключа

Існує кілька способів того, як відкрити двері без ключа ВАЗ 2110. Розкривати водійську дверцята доведеться в тому випадку, якщо ключі залишились всередині МС, були вкрадені або замерз сам замок. У ряді випадків ламається ключ і залишається в замковій щілині. Проникнути в салон можливо тільки через передню дверну конструкцію, скло або багажник.

викрутка

Вона вставляється в замковий механізм і з зусиллям прокручується. Важливо, щоб наконечник інструменту був тонкий, тому хрестоподібна викрутка не підійде. Метал з зусиллям проникає всередину замку, ламає личинку і знімає блокування. Після цього доведеться міняти серцевину механізму.

Дріт

Якщо вона тонка, то складається вдвічі, а на кінці створюється гачок. Алгоритм дій:

 • Кінець дроту просовується всередину, підчіплює ущільнювач, що обрамляє замок. Потрібно, щоб вийшло витягнути край цього елементу.
 • Дріт проводиться між склом і ущільнювачем, а гачок вигинається.
 • Різко тягнеться на себе. Личинка ламається. двері відкриваються.
2110, двері, ключ

Такий спосіб відкриття займе не більше 15 хвилин навіть при відсутності вправності.

Що робити, якщо забув ключі в машині і двері заблокувалися

Розкрити ВАЗ 2110, 2112 через двері доведеться в разі, коли сів акумулятор, заклинило замок або він заледенел. Основні дії водіїв:

 • в морози використовується розігріває засіб;
 • при наявності береться запасний ключ;
 • проводиться перенастроювання сигналізації, адже блокування може спрацювати через несправність цього пристрою;
 • застосовується мотузку, дріт або лінійка;
 • розбивається скло.

Завдавати шкоди своєму майну не кожен захоче, тому передбачені інші способи розтину авто на місці без спеціального інвентарю.

Регулярна діагностика замкової системи дозволить уникнути поломки.

Основні способи відкриття автомобілів без ключів

 • Звернення до відповідних служб, які готові надати вам допомогу у вирішенні даного питання. Практично в кожному великому місті існують спеціальні служби або навчені люди, здатні без праці приховати абсолютно будь-який автомобіль. Однак такі, як правило, не розголошують про свої здібності (зрозуміло з якої причини). Але якщо звернутися до будь-довколишнє СТО, то там напевно зможуть допомогти за окрему плату.
 • Спробувати відчинити двері можна шляхом розблокування блокувальною клавіші (її тяги). Буде потрібно дріт невеликого діаметра, але при цьому пружна і одночасно м’яка. За допомогою викрутки (в умілих і спритних руках може підійти і лінійка) постаратися вийняти ущільнювач біля замку, а далі дротом дотягнутися до гачка і вигнути його.
 • Розбивання переднього скла. спосіб витратний, тому вдаватися до нього слід тоді, коли всі інші зазнали фіаско.

Як можна відкрити ВАЗ-2110 без ключа

Іноді з водіями трапляються такі ситуації, коли необхідно відкрити двері свого автомобіля без ключів (наприклад, вони залишилися всередині машини). Насамперед рекомендується подумати над тим, де може перебувати запасний комплект ключів, адже це вважається найпростішим виходом з ситуації, що не надто приємною ситуації.

Нижче фахівці розглянули основні варіанти розтину власного автомобіля, а також особливості відкриття ВАЗ-2110.

Як відкрити ВАЗ-2110 без ключа

Думка більшості експертів сходиться в тому, що ВАЗ-2110 замикати на ключ не потрібно. Однак якщо таке сталося, тоді рекомендується скористатися дротом (можна замінити мотузкою з петлею), попередньо зробивши на її кінчику гачок, і ножицями. Описаний далі метод буде вкрай корисний і цікавий тим автовласникам, яким характерно часте забування ключів. Отже, для відкриття автомобіля ВАЗ-2110 необхідно виконати наступні маніпуляції:

 • акуратними рухами зняти гумку;
 • дротом проникнути в невеликий простір між склом і верхньою частиною двері до самого кінця;
 • затримавшись в даному положенні, необхідно не поспішаючи і дуже трепетно ​​постаратися підчепити дверну клямку;
 • якщо все зроблено правильно, то двері відкриються.

Цілком логічним питанням далі буде такою: як завести без ключа ВАЗ-2110? Щоб здійснити цю дію, необхідно провести такі маніпуляції:

 • Акуратно висмикується кнопка габаритів і встромляється в перших три роз’єми, при цьому один залишиться вільним. це не повинно насторожувати.
 • Якщо вищеописане дію вироблено правильно, то почне функціонувати бензонасос, включиться запалювання.
 • Наступним кроком буде відкриття капота.
 • Тепер акуратно із застосуванням ножиць коротшає стартер.
 • При правильних діях автомобіль повинен завестися.

Наостанок важливо провести активацію всіх иммобилайзеров. Не варто також забувати про те, що власникам залишати автомобіль в даному стані без нагляду категорично не рекомендується. Чому? Все дуже просто. робота по відкриванню і заводу машини ВАЗ-2110 не відрізняється особливою складністю і з нею може впоратися практично будь-яка людина. Більшість фахівців наполягають на тому, щоб власники російських машин встановлювали якісні сигналізації. В деякій мірі це зможе убезпечити господаря вітчизняного автомобіля від можливого викрадення.

2110, двері, ключ

Принцип роботи центрального замка на ВАЗ-2112

Центральний замок, який працює від приводу водійських дверей ВАЗ-2112 працює наступним чином:

 • Встановлений в двері електропривод призначений не тільки для управління замком, а й для видачі сигналу на блок ЦЗ. Він же в свою чергу передає команди на інші двері з відкриття та закриття дверей.
 • Для того, щоб привід дверей водія був настільки багатофункціональним він має цілих п’ять проводів, на відміну від стандартних приводів з двома. Додаткові канали призначені для зв’язку з блоком управління центрального замка.Прівод для водійських і пасажирських дверей.

Коли замок закривається, то шток на водійських дверей опускається вниз, замикаючи тим самим певні контакти на електроприводі. Від цих дій блок центрального замка отримує сигнали, і передає команди на приводи всіх інших замків дверей. Таким же чином відбувається і їх відкриття.

Як відкрити двері без ключа ВАЗ 2110. Ремонт автомобіля своїми руками

З більшістю автовласників, мабуть, траплялися ситуації, коли по тій як ще його називають іншу причину ключ від автомобіля опинявся замкненим в самому автомобілі або взагалі втрачено. І як тоді відкрити автомобіль без ключа? На міф питання ми і спробуємо відшукати відповідь. Головне. не впадати у відчай. Ви далеко не 1-ий, кому після очищення снігу як ще його називають підкачки колеса раптом довелося зрозуміти, що автомобіль замкнений, а ключ від нього знаходиться всередині.

Найтвердіший, проте швидкий спосіб відкрити двері машини, якщо загубився ключ або сів акумулятор

З цим методом знайомі всі ті, хто хоча б часом дивиться американські фільми. Авто у них викрадають стабільно, а якщо ви поставили собі за мету потрапити всередину, вживають найбільш кращу звичайну лінійку.

Найімовірніше, що довгою залізною лінійки, якщо ви не промишляєте викраденням чужих авто, у вас поряд не буде, так що спробуйте розшукати шматочок досить жорсткої дроту довжиною 60-70 см.

На її кінці потрібно зробити маленький гачок, після цього наше нехитре пристосування буде готове до роботи.

2110, двері, ключ

Залишилося просунути дріт між віконним ущільнювачем і склом і спробувати підчепити гачком тягу, що йде до замку двері.

Зробити це не дуже просто, так як тяга знаходиться приблизно на 20 см нижче ущільнювача, на жаль одна зі спроб при будь-якому розкладі повинна увінчатися успіхом. І відразу обмовимося. дуже вузька дріт не підійде.

Вона просто буде розгинатися під дією навантаження. Від дуже товстого дроту також краще відмовитися. Просунути її між ущільнювачем і склом буде проблематично.

Однак ще як буде проведена грамотна установка як ви почнете шукати відповідну дріт, слід усвідомлювати, що Даний метод буде результативним тільки на російських автомобілях і деяких іномарках. Коли у вашому автомобілі дверні замки блокує не опусканням вертикального штифта, то розкрити його без ключа за допомогою лінійки або дроту з гачком ви не зможете. Доведеться шукати інший варіант.

перегорів блок

Ще однією причиною по якій можливий вихід з ладу центрального замка. це перегоряння блоку центрального замка. І для того, щоб провести його діагностику, необхідно скористатися вищезгаданим мультиметром і визначити наявність напруги на контактах блоку.

Так виглядає іммобілайзер і блок ЦЗ за панеллю приладів.

Зверніть увагу, що під час діагностики необхідно впливати на замок в водійських дверей, щоб від нього надходили імпульси на основний блок.

Як відкрити двері автомобіля за допомогою волосіні

Найпростіше це зробити в районі верхнього кута двері, після чого залишається трохи змістити мотузку і накинути петлю на блокуючий дверний замок прапорець. Якщо петля успішно накинута, то залишається затягнути її навколо прапорця і після цього акуратно потягнути вгору. Двері відкриті! Якщо ж з першої спроби зробити це не вдалося, то слід спробувати знову.

Можливо, причина вашої невдачі криється в петлі, для затягування якої потрібно занадто велике зусилля, або в занадто слизькому матеріалі мотузки. В ідеалі краще все-таки скористатися волосінню. Під дверні ущільнювачі, які в сучасних автомобілях часто дублюються і дуже щільно прилягають до кузова, її просунути буде куди простіше.

зняття

Заміна, регулювання або ремонт замка передбачає його зняття, для чого слід провести такі дії:

 • Зняти з передніх дверей, де знаходиться замок, оббивку;
 • Від важеля замку від’єднати: Тягу зовнішньої ручки;
 • Від’єднати тягу, зняти внутрішню ручку;
 • Зняти зовнішній замок, відвернувши два гвинта його кріплення;
 • Зняти внутрішній замок разом з двома тягами. внутрішньої ручки і блокування;
 • Після зняття пластмасового утримувача з блокувальною тяги, її потрібно від’єднати від важеля;
 • Знявши стопорну скобу, від’єднати від важеля тягу зовнішньої ручки;
 • Якщо ваш ремонт передбачає заміну наконечника тяги, то, відвертаючи його, обов’язково підрахуйте, запам’ятовуйте або записуйте кількість зроблених вами оборотів. Закручувати нові потрібно на таку ж кількість оборотів, оскільки за допомогою цих наконечників відбувається регулювання довжини тяг;
 • При установці нового замку, всі роботи слід виконати в зворотному порядку.
 • Як відкрити двері без ключа ВАЗ 2110

  Але ще як буде проведена грамотна установка як ви почнете шукати відповідну дріт, слід усвідомлювати, що Цей розхожий слух метод буде результативним тільки на російських автомобілях і деяких іномарках. Навпаки в вашому автомобілі дверні замки блокує не опусканням вертикального штифта, то розкрити його без ключа за допомогою лінійки по іншому дроту з гачком не можна. Доведеться шукати інший варіант.

  як відкрити задні двері на ВАЗ 2115

  Як відкрити і відремонтувати заклинили двері ВАЗ 2109?

  Питання про те, як відкрити заклинили двері ВАЗ-2109, з’являється у автомобілістів досить рідко. Багато з них не стикаються з подібною проблемою протягом усього терміну експлуатації автомобіля.

  Причина в тому, що запірні механізми на дверцятах ВАЗ «дев’ятого» сімейства стоять досить надійні і зрідка виходять з ладу. Та й вони час від часу дають збій, через що двері заклинює і відкрити її буває нелегко.

  Є кілька методів, як це зробити, не вдаючись до останніх засобів у вигляді болгарки, щоб потім прибрати несправність без наслідків.