Скільки літрів бензину в Renault Duster

Обсяг і місткість паливного бака на Renault Duster 60 літрів: розкриваємо суть

скільки, літрів, бензин, renault, duster

на розсилку / / Додати в закладки / Повідомити про помилку

Особливості паливного бака у Дастера

Відмінною особливістю бака у Renault Duster є те, що він пластиковий, тому бажано передбачити його захист. Розташування бака під днищем у передньопривідною і повнопривідною (в багажнику) версій відрізняється.

Бак у повнопривідної версії 2,0 4 × 4 розташований під днищем з правого боку

Рекомендуємо поставити металевий захист паливного бака

В одній з попередніх статей ми розповідали, як захистити бензобак за допомогою металевої захисту.

Обсяг бака Renault Duster 2010-2015, 1 покоління, SUV

Модель проводилася з 01.2010 по 05.2015.

Комплектація Обсяг паливного бака, л Вид палива
1.6 MT Authentique 50 Бензин АІ-95
1.6 MT Expression 50 Бензин АІ-95
2.0 AT Expression 50 Бензин АІ-95
2.0 AT Privilege 50 Бензин АІ-95
2.0 AT Luxe Privilege 50 Бензин АІ-95
1.6 MT Authentique 4WD 50 Бензин АІ-95
1.6 MT Expression 4WD 50 Бензин АІ-95
1.6 MT Privilege 4WD 50 Бензин АІ-95
1.6 MT LE Adventure 4WD 50 Бензин АІ-95
1.5 dCi MT Expression 4WD 50 Дизельне паливо
1.5 dCi MT Privilege 4WD 50 Дизельне паливо
2.0 MT Expression 4WD 50 Бензин АІ-95
2.0 MT Privilege 4WD 50 Бензин АІ-95
2.0 MT Luxe Privilege 4WD 50 Бензин АІ-95
2.0 MT LE Adventure 4WD 50 Бензин АІ-95
2.0 AT Expression 4WD 50 Бензин АІ-95
2.0 AT Privilege 4WD 50 Бензин АІ-95
2.0 AT Luxe Privilege 4WD 50 Бензин АІ-95
2.0 AT LE Adventure 4WD 50 Бензин АІ-95

бензин

Щоб в резервуарі було менше відкладень, і паливна система якомога довше служила на Renault Duster бензин краще заливати на преверних автозаправках. При цьому потрібно знати, що оптимальним для бензинових двигунів є паливо з октановим числом 95, так як при його використання зменшується ймовірність появи детонації, і є самим оптимальних для таких двигунів. Досить часто автовласники постійно експлуатують 92 бензин, і для профілактики заливаю 95 паливо, після чого повертаються назад до 92 бензину це неправильно, тому бажано їздити, використовуючи одне октанове число, про це також згадується в інструкції, ну а який бензин краще вибрати це вже буде залежати від самого автовласника.

Місцезнаходження

Бак Renault Duster проводиться із зшитого поліетилену, це еластичний і досить жорсткий пластик, який на сьогоднішній день є одним з кращих матеріалів для виробництва паливних резервуарів. Він володіє такими властивостями як:

 • Чи не окислюється
 • Не піддається корозії
 • Він стійкий до зовнішніх впливів

Незважаючи на всі свої показники, і місця в якому він розміщений, бажано потурбуватися від його додаткової безпеки.

Обсяг бака Renault Duster 2018, 2 покоління, SUV

Модель виробляється з 03.2018 по теперішній час. Читайте огляд Renault Duster 2018.

Комплектація Обсяг паливного бака, л Вид палива
1.6 SCe 5MT 2WD Base 50 Бензин АІ-95
1.6 SCe 5MT 2WD Life 50 Бензин АІ-95
1.6 SCe 5MT 2WD Zen 50 Бензин АІ-95
1.6 SCe 6MT 4WD Life 50 Бензин АІ-95
1.6 SCe 6MT 4WD Zen 50 Бензин АІ-95
1.6 SCe 6MT 4WD Techroad 50 Бензин АІ-95
1.6 SCe 6MT 4WD Intense 50 Бензин АІ-95
1.5 dCi 5MT 2WD Life 50 Бензин АІ-95
1.5 dCi 5MT 2WD Zen 50 Бензин АІ-95
1.5 dCi 5MT 2WD Techroad 50 Бензин АІ-95
1.5 dCi 6MT 4WD Life 50 Бензин АІ-95
1.5 dCi 6MT 4WD Zen 50 Бензин АІ-95
1.5 dCi 6MT 4WD Techroad 50 Бензин АІ-95
1.5 dCi 6MT 4WD Intense 50 Бензин АІ-95
1.5 dCi 6AT 2WD Life 50 Бензин АІ-95
1.5 dCi 6AT 2WD Zen 50 Бензин АІ-95
1.5 dCi 6AT 2WD Techroad 50 Бензин АІ-95
1.5 dCi 6AT 2WD Intense 50 Бензин АІ-95

Обсяг бензобака і споживання палива

Тема витрати палива автомобілем турбує абсолютно всіх водіїв, адже ціни на бензин з кожним днем ​​ростуть. У сучасних легкових автомобілях бензобак розрахований на те, щоб пального вистачило відстань в 500 кілометрів, це середній показник. Що стосується Renault Duster, то обсяг бака цього апарата становить 50 літрів в будь-якій комплектації. При цьому порівняємо три комплектації машини з різними двигунами.

 • У першому випадку за приклад візьмемо бензиновий двигун об’ємом 1.6. Згідно з паспортом, по місту цей «залізний кінь» буде споживати 11 літрів пального на 100 кілометрів.
 • Дизельний двигун з об’ємом 1.5, з’їдає майже в два рази менше палива, а саме 5.9 літрів на сотню. Якщо враховувати вартість дизельного палива і наведену цифру, то бака в 50 літрів вистачить дійсно надовго, та й грошей власник заощадить багато.
 • Третій двигун володіє вищими показниками потужності і об’ємом 2.0, здавалося б, споживати він повинен більше. Але виробник обіцяє, що машина буде з’їдати не більше 10 літрів на ті ж 100 кілометрів.

Виходячи з перерахованих вище цифр, не складно підрахувати, що п’ятдесятилітрових бак Renault Duster здатний на подолання відстань в 500 км, якщо дивитися на перший і третій варіанти. Що стосується вмістилища палива наповненого дизелем, то аналогічний об’єм паливного бака протягне в рази довше і дозволить подолати відстань в два рази перевищує встановлений стандарт.

Особливості паливного бака у Дастера

Відмінною особливістю бака у Renault Duster є те, що він пластиковий, тому бажано передбачити його захист. Розташування бака під днищем у передньопривідною і повнопривідною (в багажнику) версій відрізняється.

Бак у повнопривідної версії 2,0 4 × 4 розташований під днищем з правого боку

В одній з попередніх статей ми розповідали, як захистити бензобак за допомогою металевої захисту.

Підведення підсумків

Виходячи з усього вище перерахованого, напрошується висновок, що при покупці автомобіля, будь то Renault Duster або будь-який інший апарат, не варто нехтувати таким аспектом, як паливна система і бензобак. Адже характеристики автомобіля, це не тільки потужність і кількість кінських сил. Нюанси, з якими ви тільки що ознайомилися, можуть зіграти вирішальну роль як при виборі авто, так і при його подальшої експлуатації. Ну а якщо у вас на приладовій дошці блимає відповідна червона лампочка, не полінуйтеся залити зайві 20 літрів пального, паливний насос скаже вам спасибі.

Витрата палива і пройдену відстань

Всі різновиди автомобіля Renault Duster мають паливний бак, обсяг якого становить 50 літрів. Відзначимо відразу, це не багато, адже, наприклад, подібний кросовер від Skoda, має обсяг свого бака для пального 58 літрів, при тому, що Yeti набагато економічніше Duster Renault.

Є деяка інформація про те що в баку Дастера насправді обсяг на 50 літрів а 60. На одному з форумів власників була інформація що на версії авто 4 × 4 прекрасно виходить заливати в бак 60 літрів, ця різниця залежить від інтенсивності заправки палива в резервуар коли паливо заливається швидко створюється пробка, і з цього виробники в документації вказують обсяг бака 50 літрів. Якщо швидкість заповнення дотримати в розмірі 40 мл / с, то можна виграти 10 літрів.

Кожен власник автомобіля розуміє, що тривалість маршруту без додаткової заправки безпосередньо залежить від обсягу бака палива, а також від витрачання пального мотором в літрах. Duster має кілька видів комплектації, і в кожній з них ця сама дистанція буде різною.

Відзначимо, що пройдений кілометраж Duster Renault розрахований автомеханіками з розрахунку споживання пального під час їзди по трасі зі швидкістю 110км / год. У Renault Duster крім бензобака є ще кілька важливих моментів, на які необхідно звернути свою увагу.

Кришка бензобаку

Перше і найпростіше, що знає кожен, навіть дитина. це кришка бензобака. Вона буває з замком і завжди прихована люком, який в свою чергу відкривається просто рукою або з салону автомобіля. Чому про таку дрібнички, як кришка потрібно згадати, тому, що саме цей елемент захищає бензобак від попадання сміття і надлишків повітря.

Обсяг паливного бака Renault Duster. це одна з переваг даної машини

При виборі автомобіля більшість водіїв дивляться на його зовнішній вигляд, колір машини, об’єм двигуна, кількість циліндрів, салон, але переважна більшість забувають про таку важливу частину, як бензобак. І це дивно, адже саме від місткості бака залежить, скільки машина зможе проїхати без дозаправки, як часто доведеться відвідувати ці самі заправки і ще маса деталей. Так давайте ж розглянемо всі нюанси, пов’язані з «вмістилищем для пального» на прикладі Renault Duster і з’ясуємо, на що варто звертати увагу при виборі автомобіля.

горловина

Відразу за кришкою слід горловина паливного бака. Через цей елемент, який представляє з себе металеву вигнуту трубку, в бензобак потрапляє пальне. Розташовуються люк і горловина, в задній частині авто, зазвичай справа. Якщо говорити точніше, то або над колесом, або трохи далі, над заднім крилом.

Приклад на рідкісний випадок з помилкою датчика рівня

The following two tabs change content below.

Даний автор. це узагальнений образ автолюбителя, який зіткнувся з проблемою, і шукає допомоги на нашому сайті. Всі матеріали від цього автора, це питання користувачів нашого порталу, які задані через форму зворотного зв’язку!

пристрій бензобака

Заправні паливні резервуари автомобілів і нашого Дастера це не просто ємності, вони мають клапани, регулювання та інші системи обслуговування ємності пального:

У систему оснащення мотора бензин потрапляє через спеціальний заборник, який влаштований так, що зайве пальне скидається назад в заправний відсік. У заборник в обов’язковому порядку повинна бути сітка, яка необхідна для грубої очистки палива. А в версіях машини з дизельним паливом, сітка ця ще і підігрівається. У міру вироблення пального спеціальний клапан зворотної дії не дозволити тиску знизитися безпосередньо всередині ємності, що в може привести до пошкодження і навіть розриву стінок бензобака, а також до пошкодження трубопроводу і неполадок в роботі насоса. Даний клапан ще покликаний відповідати і за вентиляцію.

Насос необхідний для того, щоб забезпечити подачу палива під певним тиском, ще він об’єднаний з датчиком рівня палива, по літрам бензину. Якщо в резервуарі залишилося мало палива, то насос починає працювати з великими перевантаженнями, оскільки підсмоктує повітря і тому швидко може вийти з робочого стану.

Отже, вибираючи машину, слід не забувати і про заправні відсіки і про їх обсяг. Коли ви вже експлуатуєте автомобіль, не забувайте доглядати належним чином ємністю для пального. Важливо, щоб все працювало налагоджено через кожні 10 тисяч кілометрів пробігу, заливати спеціальну присадку, яка очищає систему. Скільки літрів потрібно присадки? Все залежить від розміру бензобака.

Загальні характеристики бензобака

На Renault Duster встановлюється бензобак із зшитого поліетилен. Використання цього матеріалу пояснюється декількома причинами:

 • Зшитий поліетилен володіє високою щільністю, завдяки чому бензобак витримує механічні дії ззовні. Цей матеріал жорсткий і одночасно еластичний.
 • Пластик легше, ніж алюміній (застосовується в основному для баків зі зрідженим газом). Тому після установки такої бензобак практично не впливає на загальну вагу автомобіля.
 • Пластик, на відміну від алюмінію і сталі, не схильний до корозії і окисленню.

Як злити бензин з Renault Duster

У Дастера, на відміну від російських автомобілів, відсутня зливна пробка на днище бензобака. Тому слив пального може викликати певні проблеми.

Як злити бензин з Renault Duster? Для видалення рідини з паливного бака потрібно в горловину останнього вставити трубку діаметром не більше 10 мм. Через вільний кінець необхідно потягнути рідина на себе, уникаючи попадання бензину в рот.

У деяких комплектаціях Renault Duster під заднім правим колесом розташовується паливний фільтр. Щоб видалити бензин, необхідно зняти і покласти в підходящу ємність підводить трубку. Після цього потрібно включити запалювання в положення 2, в якому запускається бензонасос. Існує ще один спосіб видалення пального з бака. Для цього буде потрібно зняти бензонасос, дістатися до якого можна через спеціальний отвір в багажному відсіку.

Ці способи підходять тільки для тих випадків, коли виникає необхідність злити бензин. У разі якщо в бак був залитий дизель, то потрібно повністю прочистити паливну систему, включаючи фільтри і насос.

Особливості бака на Renault Duster

Паливний бак Дастера має 3 особливості, які повинен враховувати власник:

 • Матеріал, що використовується для виготовлення.
 • Розташування резервуара.
 • Конструкція, яка призводить до того, що при швидкому заповненні рідиною знаходився в ємності повітря утворює пробку.

Фахівці рекомендують встановлювати на паливний бак Дастера додатковий захист, незважаючи на те, що використовуваний для його виготовлення зшитий поліетилен вважається найкращим. Будучи не схильним до корозії і окисленню, поліетилен поступається металу в міцності.

Бак на Дастера розташований під днищем з правого боку.

У систему подачі пального, крім ємності для його зберігання, входять:

 • пробка для захисту від попадання сміття з вбудованим замком;
 • горловина, через яку паливо потрапляє в бак;
 • трубопровід;
 • заборник;
 • вентиляційна система;
 • насос, що подає паливо в циліндри;
 • клапан, який створює розрядження.

Заборник видаляє великі фракції потрапили в паливо домішок. Для цього в ньому встановлена ​​спеціальна сітка.

У міру використання заправленого в машину палива зниження тиску в баку не відбувається. Його підтримка забезпечує клапан зворотної дії, що виконує також функцію вентиляційної системи.

Конфігурація паливної системи Дастера включає в себе трубочки, здатні пропускати до 50 л / хв. Завдяки такій системі забезпечується швидке наповнення бака. Однак при цьому утворюється повітряна пробка, яка займає собою частину його обсягу.

Досвідчені водії відзначають, що якщо заливати пальне зі швидкістю не більше ніж 40 мл / с, то кількість міститься у резервуар палива може перевищити паспортне на 20%.

Особливості паливного бака у Дастера

Відмінною особливістю бака у Renault Duster є те, що він пластиковий, тому бажано передбачити його захист. Розташування бака під днищем у передньопривідною і повнопривідною (в багажнику) версій відрізняється.

Бак у повнопривідної версії 2,0 4 × 4 розташований під днищем з правого боку

В одній з попередніх статей ми розповідали, як захистити бензобак за допомогою металевої захисту.

Отже, хоч як крути, а орієнтуватися власнику Дастера потрібно на офіційний обсяг в 50 л. Якщо пощастить, у вас вийти залити бак більше за цю позначку, якщо немає, то не шкода. Як показала практика експлуатації, цього обсягу цілком достатньо для багатьох автовласників.

Витрата палива і пройдену відстань

Всі різновиди автомобіля Renault Duster мають паливний бак, обсяг якого становить 50 літрів. Відзначимо відразу, це не багато, адже, наприклад, подібний кросовер від Skoda, має обсяг свого бака для пального 58 літрів, при тому, що Yeti набагато економічніше Duster Renault.

Є деяка інформація про те що в баку Дастера насправді обсяг на 50 літрів а 60. На одному з форумів власників була інформація що на версії авто 4 × 4 прекрасно виходить заливати в бак 60 літрів, ця різниця залежить від інтенсивності заправки палива в резервуар коли паливо заливається швидко створюється пробка, і з цього виробники в документації вказують обсяг бака 50 літрів. Якщо швидкість заповнення дотримати в розмірі 40 мл / с, то можна виграти 10 літрів. Кожен власник автомобіля розуміє, що тривалість маршруту без додаткової заправки безпосередньо залежить від обсягу бака палива, а також від витрачання пального мотором в літрах. Duster має кілька видів комплектації, і в кожній з них ця сама дистанція буде різною.

Відзначимо, що пройдений кілометраж Duster Renault розрахований автомеханіками з розрахунку споживання пального під час їзди по трасі зі швидкістю 110км / год. У Renault Duster крім бензобака є ще кілька важливих моментів, на які необхідно звернути свою увагу.

Витрата палива і пройдену відстань

Всі різновиди автомобіля Renault Duster мають паливний бак, обсяг якого становить 50 літрів. Відзначимо відразу, це не багато, адже, наприклад, подібний кросовер від Skoda, має обсяг свого бака для пального 58 літрів, при тому, що Yeti набагато економічніше Duster Renault.

Є деяка інформація про те що в баку Дастера насправді обсяг на 50 літрів а 60. На одному з форумів власників була інформація що на версії авто 4 × 4 прекрасно виходить заливати в бак 60 літрів, ця різниця залежить від інтенсивності заправки палива в резервуар коли паливо заливається швидко створюється пробка, і з цього виробники в документації вказують обсяг бака 50 літрів. Якщо швидкість заповнення дотримати в розмірі 40 мл / с, то можна виграти 10 літрів. Кожен власник автомобіля розуміє, що тривалість маршруту без додаткової заправки безпосередньо залежить від обсягу бака палива, а також від витрачання пального мотором в літрах. Duster має кілька видів комплектації, і в кожній з них ця сама дистанція буде різною.

Відзначимо, що пройдений кілометраж Duster Renault розрахований автомеханіками з розрахунку споживання пального під час їзди по трасі зі швидкістю 110км / год. У Renault Duster крім бензобака є ще кілька важливих моментів, на які необхідно звернути свою увагу.

Обсяг паливного бака в Renault Duster

На Renault Duster обсяг бака не залежить від комплектації машини. На всіх версіях цього кросовера ємність для зберігання палива має однаковий обсяг. При цьому реальний розмір відрізняється від паспортного в більшу сторону.

двигуни автомобіля

“Renault-Duster“, який проводиться для продажу в Росії, може комплектуватися трьома типами двигунів з різними системами паливного харчування і потужностями. У Росії поставляються наступні мотори:

 • Турбодизельний 1.5 л на 109 кінських сил. Він відрізняється підвищеною тягою, крутний момент становить 240 Нхм при 1750 оборотах на хвилину. Також тут нова система впорскування палива і турбонагнетатель.
 • Бензиновий мотор з циліндрами сумарним об’ємом 1.6. Його потужність. 114 кінських сил, є також ланцюговий привід і система зміни фаз розподілу газу.
 • Бензиновий двигун з циліндрами об’ємом циліндрів 2 літри. Його потужність 143 л. с. Цей двигун має спеціальний режим економічності і зміни фаз розподілу газу.

Цілком природно, витрата бензину у “Renault-Duster” буде відрізнятися в залежності від використовуваного типу двигуна.

Трансмісія і економія

Не останню роль відіграє трансмісія і комплектація машини. “Renault-Duster” комплектується механічними коробками передач 4×4 і 2×4. Є також і автоматична трансмісія 4×4. Кожна з них створить свою унікальну навантаження на двигун. Тому витрата палива “Renault-Дастера” 4х4 буде відрізнятися від витрати автомобіля комплектації 4×2. Манера їзди водія також визначає, чи буде витрата підвищеним або зниженим.

Те ж саме можна сказати і про привід. При великих підйомах повний привід себе виправдовує і навіть економить бензин. Під час буксирування переднім або заднім приводом бензин витрачається набагато швидше і дуже багато. В цьому плані повнопривідний автомобіль краще.

Витрата “Renault-Дастера” 1.6 з бензиновими двигунами

Мотори на 1.6 л мають систему газорозподілу фаз. Як заявляють проектувальники, це дозволило знизити витрату бензину. До того ж в автомобілі застосовується електрогідравлічний підсилювач керма, і це також грає роль. Справа в тому, що тиск в підсилювачі створюється не двигуном, а окремим електричним мотором, що дозволяє домогтися економії зайвого літра на 100 кілометрів. Витрата палива “Renault-Дастера” 1.6:

 • У міських умовах. 9.3 літра.
 • По трасі. 6.3 літра.
 • Змішаний цикл. 7.6 літра.

З огляду на обсяг двигуна, не можна сказати, що фахівці “Renault” змогли створити щось унікальне в плані економії палива. Ті ж старі “Опелі” 2003 року випуску витрачають приблизно стільки ж палива при такому ж обсязі двигуна. Це стосується не тільки “Опелів”, але і автомобілів інших марок. Тому 9.3 літра бензину в міських умовах при двигуні 1.6 л. це нормально, але не круто.

Паспортний витрата і економічність

Відносно новий “Renault-Duster” оснащується досить економічними двигунами, які цілком задовольняють вимогам міжнародного екологічного стандарту EURO 5. Проектувальники в цих моторах застосували деякі інноваційні рішення, завдяки яким не тільки знизився витрата бензину “Renault-Дастера”, але і покращилася прийомистість машини.

Тепер дизельний двигун оснащується турбонагнітачем із змінною геометрією. Це зроблено для того, щоб перетин на вході турбіни могло змінюватися в міру зростання навантаження на сам двигун. Це означає, що при будь-яких навантаженнях. великих чи малих. мотор буде працювати в умовах, близьких до ідеальних, і не буде “жерти” зайве паливо як на високих, так і на низьких оборотах. Він завжди бере рівно стільки палива, скільки йому потрібно. Також дизельні мотори цієї машини мають системи упорскування Common Rail, яка вміє подавати паливо під регульованим високим тиском і, що більш важливо, змінним моментом в залежності від кількості оборотів мотора.

Всі ці нововведення дозволили домогтися істотної економії палива. Через це витрата палива “Renault-Дастера” на 100 км вписується в наступні цифри:

Для дизельного двигуна це досить хороші показники.

Як їздити економно?

Якщо ви власник автомобіля “Renault-Duster” з мотором, який “їсть” бензин, то вам необхідно дотримуватися таких правил:

 • При розгоні доводите крутний момент до 4000.
 • Після розгону на останній передачі рухайтеся зі стрілкою на тахометрі 2000 об / хв.
 • При русі по місту намагайтеся тримати стрілку тахометра в межах 2000 оборотів в хвилину на 2-4-й передачах.

Якщо у вас дизельний двигун, то тут ситуація буде трохи інша. Зазвичай оптимальним для дизеля вважається крутний момент 2000 року на п’ятій передачі і швидкості 100-110 км / год. Однак для “Renault-Дастера” цей режим знижений. Все через дизельного двигуна, який тут використовується. Тут споживання солярки регулюється спеціальною системою впорскування та незвичайним турбонагнітачем із змінною геометрією. Власники цих автомобілів на форумах пишуть про те, що їх машина насправді є економічною при будь-яких режимах роботи. Але в повній мірі оцінити економічність дизельного двигуна можна лише при правильній манері їзди. І це справедливо для всіх автомобілів, а не тільки для “Дастера”.

Реальний витрата палива “Renault-Дастера

Тести водіїв показали, що паспортний витрата бензину і солярки цього автомобіля кардинально відрізняється від реального. В принципі, це і не повинно нікого дивувати. так відбувається частіше, ніж хотілося б.

Якщо постаратися і стабільно тримати обороти і швидкість, то витрата дизеля на трасі складе приблизно 6-6.2 літра на 100 кілометрів. Але зазвичай такого не буває, адже знайти ідеально рівну трасу не виходить. Завжди доводиться розганяти, пригальмовувати і щось об’їжджати. Тому споживання 6.3 літра бензину на 100 кілометрів можна вважати нормальним результатом.

Якщо ви захочете повний привід, тобто варіант з бензиновим мотором з циліндрами об’ємом 1.6 літра. Така модель по місту споживає 9.6 літра, і це практично відповідає тому, що пише виробник в паспорті. Звичайно, при включеному кондиціонері витрата підвищиться до 10.2 літра на 100 км.

Реальний витрата палива “Renault-Дастера” з 2-літровим двигуном і повним приводом по місту становить 11.6 літра на 100 км. Якщо підніметеся трохи вище в цій статті, то побачите, що паспортне значеніе.10.1 літра. А якщо ще включати паралельно кондиціонер, то витрата зросте ще на 1 літр. По трасі автомобіль з такою комплектацією витрачає свої справедливі 8 літрів. Можна навіть домогтися семи літрів на 100 км, але це при включеному Eco-режимі, який, як ви пам’ятаєте, економить в середньому 10% бензину.