Установка фаркопа на Renault Logan 1

Установка фаркопа на LOGAN

Всім. ХОЙ! Давненько я нічого не писав, не викладав і т.п. Вирішив написати / показати сам процес установки фаркопа на автомобіль, може комусь допоможе моє наочний посібник. Опустимо ліричний вступ і пріступім.Пріобрёл фаркоп. Він продається в компактній упаковці у вигляді конструктора “збери сам” Набір складається з залізної, кріпильної, електричної частин.

Інструмент для установки: Яма або естакада, дві запаски або цеглини під задні колеса. Вообщем хто чим володіє, у кого на що фантазії вистачить. Не забуваємо при вивішування машини на домкратах підставляти під колеса “башмак” або кірпіч.Отвёрка /.; трещетка Н4; Кардан Н4; Голокосту Н4 на 17 мм і 19 мм.Накідние ключі: 17 мм і 19 мм

Тепер переступимо до установки. Спочатку підготовча робота. Вигрібаємо весь вміст багажника, для ледачих тільки звільняємо від речей “щоки” бо основна робота буде там.Лезем під авто і знімаємо з гумових підвісів глушник спершу в середині авто, потім у глушника. (Фото)

Щоб не порвати “в гарячці” гумові підвіси, слід натиснути глушник рукою вниз. У розтягся підвісі з’являться отвір, куди треба просунути шлицевую викрутку рясно змащену салідол. Після чого гумовий підвіс легко руками знімається зі свого місця. (Фото)

Знятий глушник укладається на задню колісну балку. Він нам тепер не заважає. (Фото)

Поле зняття гумових підвісів ОБОВ’ЯЗКОВО протерти посадочне місце і сам підвіс від салідол бо він насаджується “на суху”.

Тепер ліземо в багажник. Нас цікавлять пластмассивие заглушки на Ланжерон з внутрішньої сторони “щоки”. (Фото)

Шлицевой (-) викруткою піддягаємо заглушки і демонтуємо їх. фото

Заглушки приховують заводські технологічні отвори. (Фото)

установка, фаркопа, renault, logan

Нехай вас не лякає Отсутст заглушок або отворів на Ланжероні під машиною (Фото1). Заводом вони заховані за самоклеящейся.

Після того як витягли все заглушки береться хрестоподібну отвёрку з вставляємо в отвір і вдавлюється руками всередину. Викрутка легко і акуратно прориває захисну плівку. такуюже опірацію повторюємо з болтом М8 з кріпильного набору.

Після починаємо збирати фаркоп за доданою з набором схемою сборкі.1-ми навішується бічні пластини на болти, потім поперечна балка. Увага ! Не затягуйте гайки поки не зберете весь фаркоп цілком. Простягніть все после.на Фото 2,13 видно зібраний фаркоп.

Поле того як все зібрали простягаємо всі гайки і встановлюємо яблуко (елдак).

Тепер про електриці. З власного досвіду знаю, що розетка потрібна тільки в момент перевезення причепа. На пересёченной місцевості або при паркуванні першу чергу страждає від механічного пошкодження. розетка. Тому я її спеціально не встановив на штатне місце. Підключена до бортової мережі розетка лежить в багажному відсіку разом поруч з запаскою. При необхідності розетка під’єднується до причіпної вилці кріпитися на одну гайку до штатного місця установки (в подальшому буде зроблений бистрос’ем). кришка багажника не придавлює проводку, між закритою багажної кришкою і бампером є достатньо місця для кабеля.Теперь про елекропроводке. Вона проста. Схема расключеніе розетки приведена в “електричної частини” (див. Вище). Противотуманку, поворотник лівий, габарити, гальма, підсвічування номера беремо з лівої фари. правий поворотник соответственно.Чтоби розібратися що куди йде і звідки береться досить подивитися на розібрану “плату” заднього лівого ліхтаря.

Підсвічування номера я брав від габаритів. Провід від правого поворотника проклав по периметру багажного відсіку за обшивкою. Це було зроблено для того, щоб уберегти провід від механічного пошкодження вантажем.

Покроковий процес установки

Перед тим як приступити безпосередньо до роботи, прибираємо все зайве з багажника, особливо його бічні частини. А для того, щоб дістатися до задньої частини автомобіля було простіше, піднімаємо кожну сторону заднього колеса і фіксуємо її на цеглинах або противідкатних черевиках. Можна приловчитися і без підйому задньої частини, благо кліренс Логана дозволяє зробити це.

  В першу чергу перебуваючи під автомобілем знімаємо підвіси глушника. Спочатку в середині автомобіля потім у самого глушника. Для того щоб підвіси краще зійшли з посадочних місць рекомендується обробити їх будь-яким мастильним складом.

В першу чергу найкраще знімати кріплення від кузова а потім від самого глушника.

Таким чином його буде важко пошкодити і заважати він не буде.

Такі гумові заглушки легко піддадуться зняттю навіть від невеликого зусилля.

Після зняття переконайтеся в чистоті цих отворів.

З першого погляду такі отвори можна годі й шукати. їх розташування з двох сторін відзначені маркером.

Ось так легко викрутка проходить крізь захисну плівку.

Хід таких робіт слід робити строго по порядку.

Так виглядає фаркоп на кінцевій стадії складання.

Зверніть увагу, що перед установкою підвісів глушника, їх слід ОБОВ’ЯЗКОВО очистити від слідів мастила, так як вони повинні встановлюватися на “суху”.

Очищаємо від мастила кріплення глушника за допомогою ганчірки.

монтаж електроустаткування

Підключення електрики на причіпний пристрій необхідно в першу чергу для того, щоб підключати до нього причіп. Розетка встановлюється на штатне місце за допомогою пари болтів і фіксується на гаку. Для того, щоб підключити електричний ланцюг від розетки до мережі автомобіля, необхідно лише провести її від фаркопа до однієї зі сторін задніх фар. Підключення електрики найкраще проводити як шляхом врізання проводів до кабелів проводки безпосередньо фари.

Так виглядає розташування сигналів на платі задньої фари Логана.

Зверніть увагу, що харчування стоп-сигналу, заднього ходу і габаритів, (підсвічування номера, теж від габаритів), можна взяти з одного елемента, а для того щоб живити поворотний сигнал, дроти доведеться розводити кожен на свою сторону.

установка, фаркопа, renault, logan

Більш інформативне розташування проводки вказано на зворотному боці заднього блоку ліхтаря.

Артикули і поширені варіанти на новий Renault Logan

Код оригінальної поперечки на новий Renault Logan

82 01 555 830. артикул оригінального комплекту кріплення фаркопа

Встановлюємо фаркоп на Renault Logan своїми руками, інструкція і відео присутній

Тільки 10% випущених автомобілів з конвеєра французького автогіганта обладнані фаркопом.

Тому, тим автомобілістам на чиєму Логане такого помічника немає, доведеться монтувати його своїми руками. Така операція не є якоюсь нерозв’язною завдання, потрібно лише 2-3 години вільного часу і точне дотримання нашою інструкцією.

Відео про установку фаркопа на Renault Logan нижче.

Який фаркоп вибрати?

На ринку представлено безліч різних видів фаркопов і все вони розділені на групи:

Наочно показано як виглядає кожен вид фаркопа.

 • Варіант А. призначений для перевезення вантажів з максимальною вагою 1500 кг. (Є найпростішим за конструкцією).
 • Варіант В. володіє такою ж вантажопідйомністю, але конструкція включає в себе напівавтомат на гайці.
 • Варіант С. конструкція представляє з себе напівавтомат на ексцентрики, вантажопідйомність збільшена до 1800 кг.
 • Варіант G і F. відрізняються кількістю кріпильних отворів до кузова, мають залізо-ковану структуру і мають вантажопідйомність 2000 кілограм вантажу.

Для автомобіля Renault Logan, використовується найпростіший тип конструкції: варіант А, тому перед вибором фаркопа зверніть на це особливу увагу.

Підготовка до встановлення

Після придбання фаркопа, необхідно розібратися з усім, що знаходиться в комплекті. А комплект цей представляє з себе якийсь набір запчастин, що пропонує власнику зібрати все своїми руками і складається з таких частин:

Металеві частини фаркопа складаються з балки, гака і бічних пластин.

Залежно від моделі причіпного пристрою, комплектація кріпильних елементів може відрізнятись.

У комплектацію електричної частини як правило входить інструкція, розетка і палять проводів.

Для роботи буде потрібно наступні інструменти і обладнання:

 • Естакада або яма.
 • домкрат.
 • Противідкатні черевики або цеглини.
 • Хрестоподібна і плоска викрутки.
 • Накидні і торцеві ключі.

Зверніть увагу, що фаркопи для автомобілі Renault Logan з 2004-2012 і 2013-Н.В мають різну конструкцію і від цього зовсім різну ціну.

Коротка довідка

На самому початку 2000-х років більшість Французьких автомобілів не відрізнялися низькою вартістю технічного обслуговування і все більше і більше дивували своїх власників повішеною примхливістю в експлуатації. Популярні представники того часу Peugeot і Citroen набагато поступалися в вартості обслуговування в порівнянні з автомобілями того ж класу з Кореї або Японії. Але в 2004 році компанія Renault вирішила провести справжній бум в світі автомобілебудування і випустила на світло воістину народний автомобіль Renault Logan.

Цей автомобіль припав відразу до душі як жителям Європи, так і Росії. Здавалося б, в цьому автомобілі є все, для того, щоб пересуватися на ньому з комфортом і економічністю, але іноді виникає відчуття, що все-таки чогось не вистачає. А не вистачає саме тієї, корисного навантаження, яку б цей автомобіль використовував за призначенням, у вигляді перевезення додаткових агрегатів і причепів. А для цього необхідна наявність фаркопа.

Установка фаркопа Renault Logan седан 2004-2012

Процес установки фаркопа в фотографіях:

Для установки фаркопа на Renault Logan потрібні такі інструменти:

Ключ 19, 17, 8, Дрель, плоскогубці. 2. Помічник, дуже бажано. 3. Пиво, бажано з рибою.

Установка: 1. Збираємо фаркоп. Можна просто наживити гайки, можна затягнути. Але краще все ж наживити. Оскільки за місцем скрутити буде не складно, скрізь можна підлізти. Проблем з підбором болтів, гайок, граверов- немає, все логічно. Ось як виглядає наше диво:

Шукаємо отвори, ні в якому разі не дірки, тому що дірки тільки в шкарпетках. Оскільки ставив фаркоп перший раз в житті, була проблема з пошуком отворів. Знайшов. Далі фото. Трохи прокоментую. Заглушки знаходяться в багажнику, там де «кишені», намацуємо пластикові заглушки, і за допомогою яких викрутки, або нігтя їх виколупуємо. Як праворуч. так і з лівої. Далі беремо викрутку, засовуємо в отвір відкрилося після вилучення заглушки і намацуємо поглиблення в лонжероні і натискаємо. Отвір готові. Проткнули. Ну і обіцяні фото, отворів, Куди вставляємо болти. До речі з верхніх заглушок розкриваємо тільки одну, саму ближню. На фото нижче розкрито дві, цього робити не потрібно, достатньо і одного.

Фото лівого боку:

А ось отвори утворюються після того як проткнули викруткою:

Знімаємо глушник з гумки. Знімаємо нижню гумку. Хоча кому як зручніше.

Знімаємо фари, для того щоб зробити електро проводку:

Тепер повернемося до підключення електрики. В описі є ну дуже цікаві моменти. Ну наприклад. Там є поняття ЛЕВО і ПРАВО, ну як би логічно, а як інакше. Але не тут то було. Ліво для водія це ЛЕВО по ходу руху. Але не для виробників інструкції, у них зовсім все навпаки. Тому відразу зверніть увагу на масовий провід в пучку проводів і провід для підключення ліхтаря заднього ходу по ним і можна зрозуміти де ліво, де право. Але навіть якщо і переплутали, нічого страшного. Масовий провід завжди може стати проводом для ліхтаря заднього ходу, а провід для заднього ходу завжди може стати масовим. Під’єднуємо дроти до розетки. Тут проблем не повинно виникнути. Оскільки це дуже добре розписано в інструкції.

Далі протягаємо дроти. Я не став мудровствовать і провів дроти просто через ліхтарі. Єдине щоб ущільнювач заднього ліхтаря притулився краще, я провід пхав не в оплетке як показано нижче, а дроти. тобто в рассипуху без обплетення.

Ну ось і вся установка фаркопа і його електрики. Я не заглиблююсь в електрику, точніше в розводку проводів. Це дуже добре описано в інструкції, що додається до фаркоп. Єдине це все ж не переплутати ПРАВО і ЛІВОРУЧ, тому що в інструкції явно наплутано.

Інструкція / схема по установці фаркопа призначена виключно для ознайомлювальних цілей. Так як фаркопи всіх виробників відрізняються. AutoDels.com.ua не несе відповідальності за будь-які наслідки при установці фаркопа. Ми радимо встановлювати фаркоп тільки у фахівців!

З приводу запису на установку причіпного Renault Logan звертайтеся в наше спеціалізоване СТО на вул. Козацька, 126 по тел.: (044) 360-06-29, (099) 133-04-29

Установка фаркопа на Renault Logan 1

 • Яке тягово-зчіпний пристрій підійде для Renault Logan?
 • Конструкція сідла і установка своїми руками
 • Підключення електричної розетки до ТСУ на Renault Logan

Конструкція сідла і установка своїми руками

Стандартний комплект фаркопа для моделі Renault Logan включає в себе наступні деталі (розглядаємо на прикладі фірми “Трейлер”):

 • дві бічні пластини,
 • поперечна балка,
 • причіпний механізм кріплення з кульової голівкою,
 • електрична розетка й проведення,
 • кріпильні елементи (гайки і болти),
 • докладна інструкція по монтажу та підключення.

Стандартний комплект фаркопа фірми «Трейлер»

Для установки буде потрібно поставити автомобіль на оглядову яму, підняти ручне гальмо і встановити додаткові упори під передні колеса. В першу чергу монтується поперечна балка, яка кріпиться до лонжеронів кузова в спеціально передбачені отвори. Слід підчепити викруткою пластикові заглушки і вставити в них болти кріплення пластин, болти можна попередньо змастити (як шайби і гайки). При проведенні робіт знімати бампер немає необхідності.

Установка ТСУ в оглядовій ямі

На вставлені зліва і справа болти нанизуємо пластини кріплення. Далі встановіть шайби і гайки з комплекту, після чого акуратно затягніть по два болта з кожного боку. Затягувати їх до упору не слід, так як вам ще потрібно регулювати положення балки. Далі встановіть балку і правильно зафіксуйте його зчіпного кулі, який повинен розташовуватися строго уздовж поздовжньої осі автомобіля. Тепер встановіть буксирний гак на передбачені конструкцією кронштейни і зафіксуйте три болта кріплення механізму. Закріпіть майданчик під установку розетки, ще раз перевірте всі кріплення і затягніть їх до упору. Термозахист можна повертати на місце, механічна частина установки фаркопа на цьому завершена.

Яке тягово-зчіпний пристрій підійде для Renault Logan?

Фаркоп промислового виробництва на Renault Logan має ряд переваг, головне з яких полягає в тому, що перед випуском деталь проходить ретельні випробування на навантаження, при цьому конструкція деталі максимально точно підбирається під конкретну модель машини (враховуються всі характеристики авто). Виробник також дає гарантію на пристрій, і в разі виходу фаркопа з ладу раніше гарантійного терміну його можна замінити, повернувши витрачені гроші.

Фаркоп промислового виробництва на Renault Logan

Найпопулярніша версія тягово-зчіпного механізму, яка легко встановлюється і знімається. знімний фаркоп. в залежності від фірми виробника.

Фаркоп з електричним приводом найчастіше має посилену конструкцію. Такі деталі рекомендується встановлювати на більш габаритні автомобілі. Він призначений для транспортування вантажів вагою до 2000 тонн, а

Пристрій з електричним приводом посиленої конструкції

Фланцеве фаркоп має від 4 і більше посадочних отворів, а для монтажу потрібні спеціальна посадочний майданчик і додаткові інструменти. Варто зазначити, що такі види фаркопа зустрічаються на легкових автомобілях вкрай рідко.

На сьогоднішній день найпопулярніші збірні комплекти фаркопов на Renault Logan випускають такі виробники як Bosal, Lider Plus, Трейлер, а також Auto-Hak, Imola і BRINK-Thule.

Підключення електричної розетки до ТСУ на Renault Logan

Опис процесу і схема підключення є в докладної інструкції в комплекті ТСУ “Трейлер”. Насамперед відключіть АКБ від харчування, знявши мінусову клему. Видаліть запасне колесо і всі запасні деталі з багажника, під обшивкою є отвір під проводку проводів, воно закрите пластиковою заглушкою. Шлейф підключається від штепсельної розетки до з’єднувальним клем в багажнику згідно бортовий схемою авто, головне, не переплутати кольори підключаються проводів.

Зафіксуйте контакти в клемній колодці та підключіть до штатної бортової мережі в правильній послідовності (правий ліхтар, задній хід, габаритні вогні і т. Д.). Варто відзначити, що інструкція в комплекті досить вичерпна і зрозуміла, тому проблем з підключенням виникнути не повинно навіть у автолюбителя-новачка. Якщо ви не розбираєтеся в електриці або не знаєте електричні схеми, краще підключити розетку в сервісі, така процедура коштує не дорожче 1000 рублів.

установка фаркопов

Встановимо фаркоп на авто: RENAULT, NISSAN, INFINITI, Kia, Hyundai. іномарки і вітчизняні, відповідно до побажань клієнта і інструкцій заводу-виробника автомобіля.

Час роботи. близько 2 годин.

Кріплення до кузова

Заводом виробником продумані місця кріплення. Зазвичай. ззаду і знизу рами або кузова авто. Надійність і міцність визначається конструкцією. товщиною елементів, якістю стали і т.д.

Міцність вибирається відповідно до навантаженнями і визначається в лабораторних умовах (при випробуваннях вироби витримують до декількох мільйонів циклів мінливої ​​навантаження).

Вартість установки фаркопа

Марка / модель авто модель фаркопа комплектація фаркопа Ціна фаркопа Ціна установки
Renault Duster Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 1429-A Провід й розетка в комплекті 6050 руб 3400 руб
Renault Fluence Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 1428-А Провід й розетка в комплекті, додатково потрібно блок узгодження 5500 руб 4000 руб
Renault Kangoo 2 Фаркоп VFM (Bosal) Артикул тисячі чотиреста двадцять шість-А Електрика купується окремо 600 руб 6000 руб 4000 руб
Renault Koleos Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 1421-А Провід й розетка в комплекті 5050 руб 4000 руб
Renault Logan 1 Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 1418-А Провід й розетка в комплекті 4400 руб 2800 руб
Renaul Logan універсал / Lada Largus Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 1419-А Провід й розетка в комплекті, блок узгодження не потрібно 5200 руб 2800 руб
Renault Logan 2 з 2014 Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 1426-А Провід й розетка не надаються в комплекті. Блок узгодження не потрібно 8000 руб 3000 руб
Renault Megane 2 Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 1420-А Провід й розетка в комплекті. Блок узгодження не потрібно 4700 руб 3400 руб
Renault Megane 3 Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 1425-А Провід й розетка в комплекті, додатково потрібно блок узгодження 5350 руб 4000 руб
Renault Sandero Фаркоп VFM (Bosal) Артикул тисяча чотиреста двадцять-два-А Провід й розетка в комплекті. Блок узгодження не потрібно 6700 руб 2800 руб
Renault Sandero StepWay Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 1 427-А Провід й розетка в комплекті. Блок узгодження не потрібно 6300 руб 2800 руб
Renault Laguna 3 Фаркоп Imiola артикул R.043 Провід й електрика купується окремо 6700 руб 4000 руб
Nissan Terrano Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 4374-А Провід й розетка в комплекті. Блок узгодження не потрібно 4800 руб 3400 руб
Nissan Almera Classic (вітамін B10) Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 4353-А Провід й розетка в комплекті. Блок узгодження не потрібно 6700 руб 3400 руб
Nissan Almera New (G11) Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 4374-А Провід й розетка не надаються в комплекті. Блок узгодження не потрібно 5850 руб 3400 руб
Nissan Juke Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 4370-А Провід й розетка в комплекті. Блок узгодження не потрібно 6500 руб 3000 руб
Nissan Murano (Z51) Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 4365-А Провід й розетка в комплекті. Блок узгодження не потрібно 7250 руб 3500 руб
Nissan Note Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 4355-А Провід й розетка в комплекті. Блок узгодження не потрібно 6800 руб 3400 руб
Nissan Pathfinder R51 Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 4350-А Провід й розетка в комплекті. Блок узгодження не потрібно 4550 руб 4000 руб
Nissan Patrol Y61 Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 4365-А Провід й розетка в комплекті. Блок узгодження не потрібно 7800 руб 4000 руб
Nissan Qashkai Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 4357-А Провід й розетка в комплекті. Блок узгодження не потрібно 7800 руб 4000 руб
Nissan Xtrail (T31) Фаркоп VFM (Bosal) Артикул 4371-А Провід й розетка в комплекті. Блок узгодження не потрібно 8400 руб 4000 руб
Nissan Teana J32 Фаркоп Лідер-Плюс Артикул N117-A Провід й розетка в комплекті. Блок узгодження не потрібно 6950 руб 4000 руб

Причіпні пристрої діляться за типом кулі або конструктивного приєднання до корпусу авто:

 • зварне ТСУ,
 • знімне ТСУ.

Друге кріпиться на машині за допомогою болтів або механічних елементів. Рекомендована максимально допустима маса причепа для транспоровкі. не більше 3,5 тонн.

Існує 3 типи причіпних пристроїв, відповідно до яких проводиться їх установка. Розрахований на невеликі навантаження, швидкознімний фаркоп встановлюється за мінімальний час. Більш потужні вимагають професійного підходу до їх установці.

установка

Щоб встановити ТСУ, потрібно схема підключення і набір інструментів. Схема підкаже, як приєднувати пристрій до машини. Для свердління отворів для кріплення знадобиться зняти бампер, але бувають і нестандартні ситуації.

Свердлячи отвори самостійно, подбайте про антикорозійного захисту (необхідно покрити незахищені поверхні металу мастикою проти іржі). Догляд за зчіпним кулею. установка на нього захисного ковпачка.

Разом з фаркопом монтуємо електрообладнання: пайка, штепсельні з’єднання. Скручування проводів уникаємо. Система електрозабезпечення: дроти, штепсельна вилка з розеткою, комутаційні пристрої. Щоб електропроводка служила довго, при ізоляції використовуємо термоусадочні матеріали.

Установка допомагає при зіткненнях уникнути сильних деформацій кузова, змін геометрії.

Мінуси самостійної установки

До негативних моментів при виготовленні фаркопа своїми руками відносяться наступні:

 • установка саморобних кріплень при низьку якість виготовлення може зажадати додатково витраченого часу;
 • загальний час виготовлення і подальшої установки може збільшиться пропорційно ступеня неякісність виготовлення, і в цілому, навіть при хорошій якості зварювання, забере чимало часу;
 • схему підключення проводки разом з кресленнями власнику доведеться продумувати самостійно, що при відсутності належного досвіду може призвести до виникнення труднощів (замикання контактів, при наявності поганий проводки, коротке замикання при виготовленні неправильної схеми, інші наслідки негативного характеру).

Власноручний установка фаркопа для автомобіля Renault Logan

Для установки буде потрібно набір інструментів, що включає в себе:

 • поперечну балку, бічні пластини (в кількості двох штук);
 • електрична розетка й проведення до неї;
 • креслення з докладним описом процесу підключення;
 • елементи кріплення (болти);
 • наявність оглядової ями.

Фаркоп на Renault Logan своїми руками

Фаркоп на Renault Logan може виконувати кілька завдань. Багато автолюбителів чіпляють до автомобіля додаткові причіпні пристрої, інші рухомі конструкції для перевезення вантажів.

Що потрібно для роботи

При відсутності зварювального апарату або бажання, деталь можна придбати. Скільки коштує новий фаркоп? Його Вартість залежить від типу нового фаркопа.

Знімні пристрої для транспортування вантажів масою до 1 тонний матимуть Електричні вироби, відрізняючись технологічністю і підвищеною масою навантаження, відповідно коштуватимуть дорожче (в діапазоні від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Найпопулярнішим виробником деталі для даної моделі є компанія «Трейлер». Продукція компанії «Трейлер» заслужено користується попитом завдяки оптимальному співвідношенню ціни і якості.

 • схема підключення розроблена виробником з урахуванням особливостей автомобіля Renault Logan для будь-якого виду причіпного пристрою;
 • на заводі виробника деталь проходить багаторазові випробування на міцність і надійність, про що в спеціалізованих сервісах є сертифікат відповідності;
 • власнику немає необхідності власноруч розробляти креслення проводки для установки фаркопа.

підготовчі процедури

Розглядаємо для подальшої установки фаркопа своїми руками на автомобіль Renault Logan. Для початку автолюбителю необхідно визначитися з вибором тягово-зчіпного пристрою. При наявності навичок зварювання деталь можна зробити своїми руками, маючи в наявності зварювальний апарат та сталь. В Інтернеті є безліч відео роликів і фото на дану тематику. У цих відео для Renault Logan докладно описується процес зварювання фаркопа з декількох складових частин. До позитивних сторін виготовлення фаркопа своїми руками відносяться:

установка, фаркопа, renault, logan
 • економія коштів, так як для даної процедури потрібно зварювальний апарат, сталеві кріплення і трубогиб, то грошові витрати будуть мінімальні;
 • якість виготовлення і міцність матеріалів знаходяться на совісті власника Renault Logan. При належному рівні майстерності і наявності хорошої сталі, це безсумнівно є плюсом, проте в іншому випадку, може обернутися сумними наслідками у вигляді дорожньо-транспортної пригоди.

робимо висновки

У підсумку, процес монтажу фаркопа на даний автомобіль не представляє особливих труднощів при будь-якому варіанті установки (як саморобного, так і покупного пристрої). Головне дотримуватися послідовність дій в процесі і запобіжні заходи.