Renault Logan не заводиться стартер крутить

Основні причини, по яких не заводиться автомобіль

За законами елементарної фізики через сильного морозу в зимову пору року знижується працездатність акумулятора, заряд якого при низьких температурах і так падає до 70 відсотків. Великий заряд акумулятора необхідний, перш за все, щоб запустити стартер і маховик.

Масло в таких умовах стає густішим, потужність акумулятора при температурі нижче нуля зменшується, при цьому загальне навантаження збільшується. все це стає приводом для зносу акумулятора. Саме тому перед настанням холодів рекомендується заздалегідь заряджати акумулятор. Щоб перевірити рівень заряду АКБ, можна використовувати вольтметр.

Розбір стартера

Перед тим, як приступити до ремонту стартера, запасіться всім необхідним, а саме: торцевою голівкою на 13, ключем на 8, розсувними пассатижами і хрестоподібної викруткою. Відразу після цього можете приступати до розбору деталі. Насамперед відкрутіть гайку, яка розташовується на нижньому болта тягового реле. Всі деталі краще складати в окреме місце, щоб нічого не втратити. Наступною справою зніміть шину контактного болта тягового реле.

Потім переверніть стартер. На зворотному боці ви побачите, що кришку стартера з боку приводу тримають 3 болта. Їх вам і потрібно буде відкрутити. Для цього скористайтеся хрестоподібної викруткою. Як тільки відкрутіть всі гвинти, зніміть тягове реле. Його потрібно або відкласти в сторону, або ж замінити на нове. Продовжуйте розбирання деталі.

З тієї ж боку приводу ви знайдете два болта, які тримають кришку. Їх потрібно буде відвернути і роз’єднати кришку і корпус стартера. Коли ви будете отримувати опору стартера, не забудьте витягнути разом з нею і гумову вставку.

Далі зніміть важіль приводу і саму кришку. Тепер потрібно продовжувати роботу над рештою блоком. Розбирання слід продовжувати шляхом вивертання двох гвинтів кріплення з боку колектора. Ця дія дозволить вам звільнити кришку і зняти її. Після цього буде дуже легко витягти статор якоря разом зі щіткотримачем.

На наступному етапі ви повинні від’єднати щіткотримач від якоря.

Озброївшись викруткою, спробуйте зрушити по валу обмежувальне кільце. Його вам буде потрібно всього лише підчепити, після чого воно легко просунеться. Далі вам потрібно буде зняти стопорне і обмежувальне кільце. Так само зніміть привід.

Тепер вам знадобиться лінійка, так як ви будете перевіряти висоту щіток в щіткотримачі. Якщо їх висота не буде перевищувати позначку в 7 мм, то їх необхідно замінити новими. Після цього вам знадобиться омметр. З його допомогою перевірте корпус на предмет ізоляції. Якщо опір при цьому прямує до нескінченності, то все в порядку. В іншому випадку вам потрібно буде замінити корпус.

Уважно перевірте цапфи і шліци. На них не повинно бути пошкоджень, іржі та інших несправностей. Що стосується колектора якоря, то на ньому не повинно бути слідів обгорання. Якщо ж ви помітили сліди обгорання, то видаліть їх за допомогою змоченою в бензині ганчірки. Так само слід перевірити і обмотку якоря на предмет замикання. Як і в попередньому випадку, опір має прагнути до нескінченності.

Далі перейдіть до перевірки приводу. Його складові не повинні бути сильно зношеними. Наявна шестерня повинна провертатися без будь-яких ускладнень. В іншому випадку її потрібно буде замінити на нову. Сигналом про несправність служить і те, що шестерня обертається не тільки в напрямку якоря, але і в зворотний бік. В цьому випадку деталь так само потрібно замінити.

Важіль приводу стартера не повинен мати на собі ніяких тріщин або інших слідів надмірної зношеності.

діагностика

Щоб усунути несправність потрібно для початку точно визначити, на якому рівні системи стався збій. Для цього потрібна діагностика компонентів, під час якої слід враховувати деякі особливості:

Якщо вийшов з ладу регулятор тиску, то необхідно відразу поміняти цей компонент на новий. Для цього потрібно спершу від’єднати шланг зворотного ходу палива, після чого включити запалювання. Якщо зі шланга почне надходити паливо, то це буде свідчити про вихід з ладу регулятора. Якщо дана проблема сталася під час руху, на трасі, то потрібно чимось перетиснути трубку або заглушити її, щоб можна було доїхати до найближчої станції технічного обслуговування Коли пропадає іскра, то це так само може викликати серйозні перебої в роботі двигуна. В даному випадку необхідно скористатися спеціальним свічковим ключем, за допомогою якого викручуються всі свічки. Потрібно уважно оглянути електроди і наконечники високовольтних проводів. Якщо є сліди нагару, то швидше за все вони несправні. Для швидкої перевірки можна попросити помічника повернути ключ запалювання на кілька секунд, щоб стартер трохи провернули але двигун не «схопився». В цей час нудно підключити свічку до високовольтного проводу і простежити за появою іскри

не заводится логан, а теперь заводится

Якщо вона відсутня, то можна доїхати до місця ремонту, але слід якомога швидше провести точну діагностику вузла і його заміну Важливо пам’ятати, що високовольтні дроти становлять велику небезпеку і проводити діагностику і роботу з ними слід з надзвичайною обережністю. Неправильно виставлені мітки фаз механізму газорозподілу призводять до того, що двигун починає працювати з сильними перебоями і стрибками оборотів. Це так само буде супроводжуватися сильними ударами з боку випускного колектора Несправність можна усунути тільки при наявності спеціального обладнання

Не рекомендується намагатися самостійно робити настроювання фаз ГРМ якщо поломка сталася в дорозі, це повинні робити тільки фахівці на СТО. Неправильне налаштування дросельної заслінки або її забруднення можуть бути виявлені декількома способами. Найефективнішим є від’єднання повітряного патрубка і огляд стану заслінки, пошук дефектів на стінках корпусу і слідів вироблення. Якщо не заводиться Renault Logan або відразу ж після запуску глухне, то потрібно подивитися на індикацію лампи іммобілайзера, яка розташована на панелі приладів. Причина може бути в втрати зв’язку з чіпом. У цьому випадку може знадобитися перепрограмування ключа, тому при далеких поїздках завжди краще мати при собі робочий дублікат, щоб мати можливість завести автомобіль.

Алгоритм функціонування в аварійному стані

При неполадках з датчиком положення коленвала харчування на бензонасос на етапі підкачки надходить (ключ. в позиції «запалювання»). Коли ж ключик переводиться в режим обертання стартера, електрики на паливному насосі немає. До того ж відсутня іскра на свічках.

Стартер Renault Logan

Несправний стартер можна відремонтувати, знайшовши і замінивши в ньому вийшла з ладу деталь. Але простіше виконати заміну вузла в зборі.

renault, logan, заводить, стартер

Він знаходиться у маховика силової установки, що властиво агрегатів всієї моторної лінійки Renault Logan

Коли пусковий пристрій шляхом здійснення холостих обертів докладає марні зусилля завести мотор, то потрібно сфокусувати увагу на працездатності Бендикс, а можливо і вилки. Виконати заміну зазначених елементів не важко

Тут потрібно попередньо знеструмити бортову мережу автомобіля.

Клацання реле є достовірною ознакою його працездатності, навіть якщо авто не заводиться стартер крутить. Для реалізації ремонтного заходи щодо зняття стартера на Renault Logan розглянутих елементів стартерного зняття стартера на Renault Logan потрібен демонтаж агрегату в зборі.

Переходимо до ремонту і заміни стартерних деталей Для усунення ідентифікованих несправностей, коли движок не заводиться стартер крутить потрібно повна заміна стартера і щіткового вузла.

Паралельно можна виконати профілактичний огляд з одночасним очищенням компонентів, присутніх всередині стартера, в тому числі і самої вилки. Це не так, тому що деталь утримується на місці за допомогою втулки. Для зняття стартера його доведеться гарненько розгойдати по сторонам

Тут важливо не переборщити, тому що втулка розташована на коробці і після зняття стартера повинна залишатися на своєму місці

Установка нового стартера проводиться в зворотній послідовності. Навіть досвідчені автовласники можуть зіткнутися з проблемою наживлення стартера зняття стартера на Renault Logan втулку. Пов’язана вона з виникненням ходу деталі.

Де знаходиться стартер на Renault Logan

Якщо вал НЕ прокручується рукою або потрібне серйозне зусилля. підшипники потрібно замінити. Для самостійного ремонту знадобиться спеціальний знімач. Тому хорошим рішенням стане звернення в спеціалізований сервіс. Так можна уникнути необхідності купувати дороге обладнання, з’ясувати точні розміри підшипників.

Нерідко, при тривалій експлуатації при пробігу понад тис. Точніше основна його робоча частина. Шліци, що входять в зачеплення з маховиком двигуна, просто з часом стираються.

Ну, а збірка власне в зворотному порядку. спочатку засунув стартер на місце, під’єднав зняття стартера на Renault Logan провід на втягує реле, потім встановив стартер на місце, наживаючись його на центрувальними втулку вона на коробці. Притягнув центральним болтом, злегка. Потім закрутив 2 крайніх болта, і рівномірно затягнув все три. Після цього поставив на місце силову живильну клему, і накрутив гайку.

Гайку замість рідної сталевий поставив мідну.

Різьба там М8. Після цього поставив датчик рівня масла. завів машину.

Ураааа запрацювало Ось власне і. Ціна питання: Проблема викликана поломкою механічних деталей, з’єднаних з втягує реле. Припустимо, стартер не відключається після запуску. Подібна несправність зустрічається вкрай рідко, а ремонтувати потрібно втягує реле. Всіх, хто цікавиться рекомендуємо вивчити креслення, де показано пристрій стартера.

Що підійде для будь-якого 8-клапанника

Двигун 8-клапанний К7М (1,6) або К7J (1,4):

 • 8200 815 083 (Renault)
 • 7700 274 ​​303 (Renault)
 • 8200 590 412 (DACIA)
 • STV1276 або STV1276RB (KRAUF)
 • STV1276RB (Motorherz)
 • 220399 (Messmer)
 • 220399 (ERA, Італія)
 • IR9411 (Protech)
 • ST11112 (FENOX)
 • CS1276 (HC-parts)
 • 113932 (CARGO)
 • 458 179 (VALEO)
 • 8EA 738 081-001 (HELLA)
 • M000T46371ZT (Mitsubishi)

Потужність стартера дорівнює 0,85 кВт, якщо говорити про оригінальної версії.

Зворотній збірка

Проводити збірку необхідно в зворотному порядку, однак, необхідно враховувати деякі особливості, про які ми і поговоримо далі. Перед складанням вам потрібно буде змастити шлицевую поверхню вала якоря якісної кремнийсодержащими мастилом. На ній краще не економити і вибирати продукція найбільш відомих компаній. Муфту змащувати не потрібно, однак, потрібно ретельно очистити її від усіх забруднень. При цьому в якості засобу для чищення не потрібно використовувати те, що може вимити з муфти заздалегідь нанесену мастило.

У кришці стартера знайдіть підшипники і змастіть їх звичайним моторним маслом. Щоб правильно встановити обмежувальний кільце, вам потрібно буде скористатися розсувними пассатижами. Процес установки виглядає дуже простим.

Коли ви будете встановлювати тягове реле, змастіть всю поверхню силіконовим герметиком. Так само будьте уважні при установці щеткодержателя на якір. В цьому випадку вам потрібно буде будь-яким можливим чином розвести щітки і зафіксувати їх. Може використовувати відповідну оправлення.

Силова установка Renault Logan не заводиться на гарячу або на холодну, а стартер працює: перші дії

 • Чи не качає бензонасос (немає надходження палива).
 • Немає іскри на свічках.
 • Проблеми з системою управління двигуном.

Авто Слесарь: Не заводиться машина ( Рено Логан )

Швидкий вихід з положення можливий при працюючому паливному насосі (дзижчить при включенні запалювання). Якщо ознак справної роботи нагнітача не спостерігається, відразу ж необхідно перейти до аналізу серйозних причин, викладених у другому блоці.

Чому мотор Renault Logan не заводиться на холодну і на гарячу, але стартерний механізм функціонує

Проблеми з пуском двигуна найчастіше наздоганяють власників однорічних Renault Logan першого або другого поколінь. Банальні причини у вигляді посадженого акумулятора і порожнього бака зазвичай виключаються, оскільки стартерний механізм видає звуки роботи, а машина напередодні появи несправності відвідувала автозаправну станцію. Характер у вас виникли проблеми. раптовий, часто після нічного простою. Поломка серйозна і розбиратися в ній стоїть, маючи на озброєнні певну методику.

іммобілайзер

Коли Renault Logan не заводиться і стартер крутить, спершу варто проаналізувати роботу іммобілайзера. Система розпізнавання чіпа ключа може перебувати в трьох станах, індикатором кожного з яких служить характер функціонування лампи на панелі приладів:

 • Моргання: ключика поблизу немає, пуск заблокований.
 • Горить: ключ в позиції запалювання, код прочитаний, запуск неможливий.
 • Чи не світиться: чіп розпізнано, можна заводити.

Перебої в харчуванні контрольного органу не дозволять коректно здійснити процедуру впізнання ключ-карти. лампа буде стабільно горіти, стартер. крутити, а команди на подачу палива і електричних імпульсів на свічках від ЕБУ не буде. В результаті двигун не заведеться і доведеться виконати одне з двох дій:

 • Почистити контактні пари, що відповідають за зв’язок ключа і іммобілайзера.
 • Відшукати обрив ланцюга на ділянці «замок запалювання-ЕБУ».

Відмова на пуск або стартер Renault Logan крутить і мотор не заводиться: серйозні причини

Складність подальшого розслідування обумовлена ​​проведенням маніпуляцій поза водійського крісла і використанням додаткового обладнання. Ряд робіт виконується з блоком реле і запобіжників, які перебувають під капотом з лівого боку поруч з акумулятором, однією зі свічок запалювання, проводкою насоса, що подає бензин, різними сенсорами систем двигуна. Не варто сприймати етап як складний. значно важче усунути скрип педалі зчеплення Renault Logan.

На замітку

Часом усунути причину відмови запуску складніше, ніж замінити ступичний підшипник переднього колеса на Renault Logan. Це судження актуально в разі наявності тріщини на нижній частині котушки у восьмиклапанним моделей. суттєвого перешкоди в процесі стабільного іскроутворення. Усунути дефект допомагає просушка і проклейка герметиком.

Протягом ремонту корисним буде перевірити електричні характеристики вузлів системи запалювання:

 • Опір вторинних обмоток котушки. 7 кОм.
 • Опір проводів. 0,5 1,5 Ом.

Неможливість запуску при працюючому стартері також можлива з наступних причин:

 • Забруднився повітряний фільтр.
 • Залитий бензин з водою (допомагає склянка спирту, залитий на ніч).
 • Крижана пробка в топливопроводе.
 • згорів бензонасос.

Регулятор холостого ходу

При підклинювати РХХ спостерігаються не тільки плаваючі холості. Один із симптомів його несправності. неможливість запуску двигуна в стандартних умовах. Аварійний вихід з положення. при повороті ключа в крайнє положення трохи натиснути на педаль газу і двигун запуститься.

Датчик положення колінчастого вала (ДПКВ)

Якщо Renault Logan не заводиться на холодну або відмовляється запускатися гарячий мотор, то проблема може бути пов’язана з ДПКВ або його харчуванням. Швидкий варіант вирішення завдання. поворухнути роз’єм і пробувати запускати силову установку. Допомагає зрідка, переважно упевниться в несправності саме цієї ділянки шляхом повноцінної діагностики.

Як перевірити датчик положення колінчастого валу

Для того, щоб перевірити справність датчика коленвала перевіряємо наявність іскри. Для цього з будь-якого циліндра знімають високовольтний провід з наконечником і приєднують до свідомо справною свічці. Її корпус з’єднують з «масою» автомобіля, після чого прокручують колінчастий вал стартером. Відсутність іскри не є прямим свідченням поломки ДПКВ. крім цього слід перевірити, чи надходить харчування на паливний насос.

Причина 3. Несправності паливного насоса

Серед причин, за якими в циліндри не надходить паливна суміш, на першому місці знаходяться несправності, пов’язані з паливною помпою. Далі ми розповімо, як діагностувати працездатність самого бензонасоса і перевірити справність електричної частини.

Основні причини та способи їх усунення

Перевірка харчування на паливному насосі

Щоб отримати доступ до бензонасосу, відсуньте заднє сидіння Renault Logan і підійміть люк бензобака. його утримують пластикові засувки, які легко віджимаються викруткою або іншим плоским предметом. Далі слід зняти колодку з роз’єму паливного насоса і до його чорному і коричневому проводу (два інших відповідають за свідчення датчика рівня палива) під’єднати тестову 12-вольтів лампочку.

Вимірювати напругу мультіамперметром не рекомендується через те, що його свідчення не дозволять судити про силу струму і споживаної потужності. Після включення запалення контрольна лампа повинна спалахнути буквально на кілька секунд. Це дасть впевненість в тому, що на паливний насос надходить харчування, і він справно здійснює первинну підкачування палива в паливну рампу.

Якщо після включення стартера лампочка не загоряється (подальша подача палива не здійснюється), то в поєднанні з відсутністю іскри цей факт є прямим свідченням поломки ДПКВ, що і є причиною по якій не заводиться 8-ми клапанний двигун Renault Logan, Sandero, Largus.

Чому не заводиться Renault Logan?

Ситуація, коли стартер активно розкручує колінчастий вал, але двигун Renault Logan не заводиться, здатна привести в зневіру навіть самого оптимістично налаштованого водія. Часом пошуки причини несправності займають не одну годину і віднімають безліч сил і нервів. Щоб скоротити цей час, необхідно орієнтуватися в типових поломки і знати алгоритм їх пошуку. Сьогодні розмова піде про те, що може служити причинами за якими не заводяться 8-клапанні 1.6 і 1.4 мотори Renault Logan, Largus, Sandero.

Причина 1. Порушено регулювання холостих обертів

У деяких випадках порушення регулювання холостих обертів призводить до того, що під час запуску двигуна в циліндри не надходить паливна суміш. Несправність електронного регулятора холостого ходу діагностувати досить просто. Якщо проблема в цьому вузлі, то досить натиснути на педаль акселератора і відкрити дросельну заслінку. двигун відразу заведеться. Рішення проблеми. чистка регулятора холостого ходу.

Бензонасос вийшов з ладу

Отримавши доступ до верхньої частини паливного насоса, очистіть всі поверхні від пилу щіткою або стисненим повітрям. Зніміть топлівоподводящій штуцер (на фото він вказаний стрілкою) і відведіть його разом з шлангом в сторону.

Перевірити, чи проводить помпа підкачування палива, дуже просто. Для цього до вихідного патрубка насоса під’єднують тонку трубку, другий кінець якої опускають в невелику ємність. Досить на кілька секунд повернути ключ запалювання і провернути двигун стартером, щоб переконатися в тому, чи надходить паливо в магістраль. І, тим не менше, якщо навіть це не відбувається, не робіть поспішних висновків. можливо, на насос не надходить харчування 12 В. Як перевірити електричну частину, вже говорилося вище. Якщо ж з подачею харчування все в порядку, то можна сміливо міняти турбіну насоса. з великою часткою ймовірності причина поломки криється в ній.

Переходимо до ремонту і заміни стартерних деталей

Для усунення ідентифікованих несправностей, коли движок не заводиться стартер крутить потрібно повна заміна стартера і щіткового вузла. Паралельно можна виконати профілактичний огляд з одночасним очищенням компонентів, присутніх всередині стартера, в тому числі і самої вилки.

Далі потрібно перевірити агрегат на відповідному столі, після чого можна монтувати його на посадкове місце. Інтернет рясніє безліччю відео-інструкцій з означеної теми.

В даному випадку актуальним є питання, де знаходиться стартер. З’ясувавши місце розташування стартера і, обзавівшись підйомником або ямою, приступаємо безпосередньо до ремонту. Не забуваємо про потреби у відповідному наборі інструментів.

Покроковий алгоритм дій, коли здійснюється заміна стартера.

 • Знеструмлюємо мережу шляхом зняття клеми з виведення АКБ.
 • Діючи у верхній області підкапотного простору, відкручуємо два болти, що утримують стартерний агрегат на моторному блоці.
 • Перебуваючи під автомобілем, відключаємо дроти і витягаємо вузол.
 • Відгвинчуємо задню кришку і вивільняє «на волю» щітковий вузол.
 • Шляхом відкручування двох подовжених болтів розбираємо корпус стартера повністю і акуратно виймаємо вилку.
 • Для демонтажу Бендикс потрібно установка валу на жорстку підпірку. Потім, користуючись спеціальною оправкой, виробляємо витяг стопорного кільця. Це дозволить згодом демонтувати цікавий для нас елемент.
 • Виконавши ретельне очищення всіх деталей стартера, встановлюємо новий Бендикс і надягаємо стопорне кільце. На цьому ремонтна процедура з Бендиксен завершена.
 • Здійснюємо розбирання редуктора планетарної шестерні. Промиваємо все демонтовані деталі, рясно їх змащуємо і виконуємо збірку вузла.
 • Монтуємо вилку і втягує реле в основний корпус стартера агрегату в машині Renault Logan.
 • Останньою маніпуляцією буде установка щіткового вузла. По її завершенні приєднуємо підводять кабелі.
 • Затягуємо болти, що скріплюють основний корпус, після чого фіксуємо всі залишилися елементи.

Для виконання перевірки зібраного воєдино агрегату подаємо до його плюсового висновку і корпусу напруга. Якщо втягуючий елемент спрацьовує і вал обертається, то це свідчить про коректно проведеному переліку ремонтних процедур і стартер повністю функціональний.

Потрібно уважно дотримуватися розташування контактних висновків під час перевірочних маніпуляцій, щоб уникнути виникнення короткого замикання в автомобілі Renault Logan.

Переконавшись в функціональності відремонтованого стартера, виробляємо монтаж даного вузла на колишнє місце і фіксуємо його допомогою двох позначених болтів. Переконуємося в правильності підключення агрегату до електричної мережі.

Увага! Процес заміни або ремонту стартера вузла в Renault Logan, оснащеному 1,4-літровим мотором, повністю ідентичний розглянутої тут послідовності дій.

Іноді мають місце випадки, коли мотор відмовляється запускатися через незадовільний контакту з масою. Ці ознаки найчастіше можна зустріти на 1,4-літрових версіях Renault Logan. Для усунення негативного моменту потрібно зняти зазначені контакти і виконати їм ретельне очищення від оксидів. Потім необхідно обробити контакти мастилом на мідній основі. Цей захід дозволить забезпечити стабільність у функціонуванні стартера і уникнути неприємного моменту, пов’язаного з раптовою відмовою вузла.

Основні причини

Причина дефекту, вказавши відповідний, може бути одна. несправний датчик ДТОЖ. Сам цей датчик потрібно буде замінити, але спочатку можна провести одну перевірку.

Датчик температури охолоджуючої рідини

Отже, будемо моделювати проблемну ситуацію:

 • Заводимося «на холодну», прогріваємо мотор;
 • Потрібно домогтися, щоб мотор перестав стартувати. Чекати 5 хвилин при цьому не треба;
 • Якщо двигун не можна завести, відкриваємо капот і відключаємо датчик ДТОЖ. Відразу ж пробуємо завестися.

Висновки: якщо на «кроці 3» мотор знову завівся, значить, причина. в несправному датчику. Далі коментарі зайві.

діагностика

Більшість несправностей можна діагностувати самотужки не звертаючись до фахівців автосервісу. Розпишемо основні:

Діагностика датчика тиску палива проходить досить просто. Потрібно розкрутити патрубок зворотної подачі бензину. Включаємо запалювання і якщо натиск великий, то він. «мертвий». Для лікування несправності в дорозі досить трохи перетиснути патрубок, щоб тиск зменшився, але їздити так постійно не можна і відразу, ж варто замінити датчик.

Діагностика несправності в системі запалювання робиться теж легко. Викручуємо свічки і приєднуємо до високовольтних дротах. Потім крутимо стартер. Якщо іскри немає або вона осторонь, то необхідно замінити елемент.

Неправильна установка міток дає про себе знати майже відразу, оскільки двигун важко завести і працює він з ударами, а потім глухне. Це пов’язано, з невірне роботою фар газорозподілу. Самостійно або в дорозі цю несправність не усунути.

У разі виходу з ладу дросельної заслінки, її також не можна полагодити без спеціального інструменту, тому прямий шлях на автосервіс.

несправне реле.

Паливні форсунки і фільтр також не змінювати в дорозі, але діагностувати просто. Автомобіль спочатку кілька разів заводиться, а потім зовсім перестає це робити.

Всі знайомі з розрядкою АКБ. Це може стати причиною того, що не вистачає електроенергії для пуску стартера, який заводить двигун. У шляху лікується простим «прикурювання» або запуском з штовхача.

Несправність бензонасоса діагностується просто. Від’єднується шланг подачі палива і включається запалювання. Якщо пальне подається нормально, то все добре, якщо ні. то несправний насос подачі палива.

Почему не запускается двигатель на рено 8 клапанный на Рено Логан, Логан2, Сандеро часть1

Всі інші несправності лікуються і усуваються тільки на автосервісі, і не варто проводити експериментів, оскільки це може погано закінчитися для автомобіля.

Де знаходиться стартер на Renault Logan

У числі найбільш поширених проблем, з якими доводиться стикатися власникам моделей Renault Logan присутній несправність стартера, особливо трапляється так, що авто не заводиться стартер крутить. Основною ознакою, що свідчить про такий прикрий момент, є нездатність мотора до запуску, адже стартер не подає ознак обертання. Тут виникає потреба в демонтажі і ремонті зазначеного вузла. Саме про цю тему піде розповідь в даній статті. Також ви дізнаєтеся, де знаходиться стартер.

Стартер крутить, двигун не заводиться

Якщо «Renault-Logan» не заводиться, а стартер крутить маховик, то насамперед слід переконатися в тому, що бензонасос працює нормально. Іноді звуки роботи бензонасоса можна почути в салоні. Найчастіше особливо добре звук вузла чути в районі заднього сидіння. Повинно бути короткочасне характерне дзижчання.

Якщо в ході такої діагностики вдалося з’ясувати, що насос не працює, тоді насамперед рекомендується перевірити, чи цілі запобіжники і включається реле системи ЕБУ і реле бензонасоса.

Якщо запобіжники повністю справні, тоді слід переконатися у включенні реле. Якщо воно включається, буде чути характерне клацання.

Дросельна заслінка

Якщо заслінка не функціонує належним чином, то дану поломку можна діагностувати по-різному. Щоб усунути несправність, відкручують подає патрубок і візуально перевіряють корпус всередині і безпосередньо заслінку на предмет можливих пошкоджень або вироблення.

Якщо двигун не працює, заслінка завжди закрита. Якщо з якихось причин вона не може закритися повністю, то вузол потрібно очистити спеціальними засобами. Потім необхідно провести процедуру комп’ютерної адаптації.

Паливна система

Якщо «Renault-Logan» не заводиться, причина може бути в паливній системі. Якщо бензонасос включається і потім нормально функціонує, тоді перевіряють рівень тиску в паливній рампі автомобіля. Для діагностики підійде звичайний манометр. Також можна виконати перевірку “на око”. На кінці рампи є золотник. на нього натискають відповідним пристосуванням. При нормально працюючому насосі тиск повинен бути не менше 2,8 атм.

При натисканні на золотник без манометра паливо повинне йти рівним струменем. При цьому тиск повинен бути постійним. Якщо насос нормально працює, але при цьому тиску в рампі немає, тоді або в баку відсутній паливо, або забиті паливні фільтри, або відсутня прохідність в паливній магістралі. Можливо, несправний сам бензонасос.

Діагностика і причини

Поверніть ключ і постарайтеся завести двигун, якщо мотор не заводиться, і стартер не крутить, а замість звичного звуку ви чуєте тільки, як він клацає, таким чином можна стверджувати, що щіток ротора прийшов «кінець».

Щоб дати роз’яснення, чому клацає реле, і мотор не заводиться, потрібно розуміти схему його роботи. У той момент, коли ви провертаєте ключ в положення запуску двигуна, спеціальний блок, під назвою втягує, виробляє контакт на щітки валу ротора, тим самим стартер крутить маховик двигуна.

Коли даний механізм або реле не працює, його терміново необхідно зняти і провести ремонт, інакше можуть виникнути надзвичайно серйозні наслідки, аж до спалаху.

Саме в цьому принципі і полягає робота стартера і його реле. Коли зносилися щітки, реле намагається спрацювати і дати контакт на вал, якщо воно клацає, відповідно щітки зношені, і їх пора міняти.

На питання, де знаходиться стартер і його реле, ми відповімо однозначно. біля заднього маховика двигуна. Це розташування властиво всім двигунів, в тому числі Renault Logan 1.4.

Якщо пусковий пристрій крутить вхолосту і двигун не заводиться, значить потрібно поміняти Бендикс, а можливо і вилку. Цю роботу можна без проблем провести своїми руками, але попередньо знявши бортове напруга.

Коли клацає реле, необхідно розуміти, що проблема точно не в ньому, воно працює.

Здійснення ремонту даного агрегату, а також заміна Бендикс цілком може бути здійснена своїми руками, але для цього знадобиться зняти агрегат цілком.

Приступаємо до ремонту і заміни деталей

Так як ви вже знаєте, де знаходиться потрібний агрегат, роботу по заміні вилки і інших деталей необхідно проводити на підйомнику або оглядовій ямі. Обзаведіться комплектом хорошого інструменту і приступайте до покрокової роботі.

 • Необхідно зняти клему вилки акумуляторної батареї, щоб уникнути короткого замикання.
 • Зверху автомобіля в області кожуха коробки перемикання передач потрібно відкрутити і зняти два болти, що кріплять нашу деталь до двигуна.
 • Знизу автомобіля від’єднайте два плюсових проводу і зніміть агрегат в зборі.
 • Відкрутіть задню кришку і звільніть щітковий вузол.
 • Відверніть два довгих болта, після чого розберіть весь стартер повністю, акуратно потрібно зняти вилку.
 • Щоб зняти Бендикс і вилку, необхідно встановити його вал на жорстку поверхню, після чого спеціальної відправкою провести демонтаж стопорного кільця і ​​зняти Бендикс назовні.
 • Повністю очистіть деталі стартера і встановіть новий Бендикс, після чого змонтуйте стопорне кільце на вал. Ремонт вала Бендикс завершено.
 • Розберіть редуктор планетарної передачі і ретельно його промийте бензином, після чого забезпечте рясну мастило даного вузла і зробіть його збірку.
 • Встановіть вал Бендикс Renault Logan в передню частину корпусу, потім здійсніть збірку вилки і втягує елемента в основному корпусі задньої частини стартера. В останній момент необхідно встановити щітковий вузол, після чого з’єднати плюсової провід.
 • Затягніть болти основного корпусу, після чого закріпіть інші елементи.

Щоб здійснити перевірку, необхідно з’єднати проводами корпус стартера і його плюсової контакт таким чином, щоб спрацювало втягує Бендикс, і він виходив назовні.

Уважно дотримуйтесь розташування контактів на схемі при перевірці, щоб не спровокувати коротке замикання.

Переконавшись в тому, що двигун Renault Logan крутить, необхідно провести зворотний установку в ті місця, де знаходиться даний елемент. Не забудьте зробити підключення проводів плюсового струму і закрутити два болта з верхньої сторони двигуна.

Увага! На моторах Renault Logan 1.4 процедура заміни і ремонту виглядає точно також.

Бувають ситуації, коли двигун не заводиться з-за поганого контакту на масу. Такі симптоми зустрічаються на моторах Renault Logan 1.4 досить часто. Для її вирішення необхідно зняти контакти і ретельно їх зачистити, після чого рясно змастити мідної мастилом. Схема робіт по заміні деталей цього елемента виглядає дуже прозаїчно. У разі, коли мотор заводиться, але крутить насилу, вам необхідно терміново вжити заходів щодо усунення більш серйозних проблем.

Стартер Renault Logan

Нерідко виникає така проблема, з якою рано чи пізно стикається власник будь-якого автомобіля, це відмова стартера. В такому випадку двигун автомобіля не заводиться і навіть не крутить. Якщо на вашому Renault Logan не хоче крутити стартер, відповідно його пора ремонтувати. Саме на цю тему і піде мова в нашій статті.

Головні завдання по заміні

Щоб усунути несправність, нам необхідно зробити заміну щіткового вузла цілком, заодно провести профілактику і очищення внутрішніх деталей і вилки стартера.

Після чого піде перевірка даного обладнання безпосередньо на робочому столі, тільки після цього готову деталь можна встановлювати на місце, де вона повинна знаходитися. В інтернеті існує безліч відео матеріалів на дану тему.

У другому випадку наша задача зробити заміну Бендикс і вилки. Взагалі, при профілактиці подібного типу Бендикс і його вилку необхідно міняти в будь-якому випадку.

Щоб приступати до заміни запчастин, необхідно знати точну схему установки всіх деталей стартера. Як ми з’ясували, дана схема реле є вельми простим пристроєм, яка легко піддається самостійного ремонту. Якщо мотор не крутить, необхідно провести комплексну діагностику пускового елемента Renault Logan і негайно здійснити його ремонт. Якщо ви не володієте належним досвідом або інструментом, а також не розбираєтеся в схемі з’єднань проводів, краще звернутися до досвідченого майстра для ремонту і заміни потрібних деталей.