Скільки масла в КПП Niva Chevrolet

Обсяг масел і рідин ПММ для Chevrolet Niva

Мушу зазначити. завжди було багато негативу про наш автопром. але Не один справжній мисливець і не один справжній рибалка. в нашій країні. не проміняє нашу «Niva» на який. небудь неросійський позашляховик. По. перше. дорого. по. друге. пішки навіть чукчі не ходять. «Чим більше джип. тим далі за трактором йти» Якщо Ви власник вітчизняного «танка». думайте про нього. і він відповість Вам тим же.

Як багато хто знає вся техніка потребує додаткових змащеннях, рідинах, але дізнатися точно і скільки її треба, не дуже-то легко. Якщо занадто мало, то буде погано, якщо переборщити теж буде не дуже добре. І природно Chevrolet Niva тут не виняток, адже це техніка. Але якщо ви є власником Chevrolet Niva, то в нашій статті ми дамо вам необхідну інформацію скільки, що лити в ваш автомобіль.

скільки, масло, niva, chevrolet

Яке масло і скільки рідин заливати в Chevrolet Niva

Місце заправки / мастила обсяг заправки Найменування масла / рідини
Паливний бак 58 літри 95 бензин
Система змащення двигуна (включаючи масляний фільтр) двигунів:
ВАЗ-2123 1,7 літра 3.75 літра тип: Супер Тип масла SAE: 5W30; 5W40; 10W30; 10w40; 15w40; 20w40, по API: SG, SH, SJ, по ASEA: A2
Система охолодження двигунів:
ВАЗ-2123 1,7 літра 8 літра Антифриз на основі етиленгліколю з комплексом інгібіторів корозії і піногасником
Коробка передач. 1,6 літра по SAE: 75W-90; 80W-85; 80W-90, по API GL-4
Роздавальна коробка. 0,79 літра
Рульовий механізм. На свій розсуд по SAE: 80W-90; 85W-90, по API: GL-5
Пер. і зад. міст. 1,15 і 1,3 літра
Гідропідсилювач керма. 1,7 літра Pentosin Hydraulic Fluid CHF11S VW52137
гальма 0,5 літра Тип DOT-4 SAEJ1703, FMSS116.
зчеплення 0,15 літра

І на останок. Машина як була, так і залишається нашою. Ремонт можливий практично на ходу (в сенсі в похідних умовах) Всім рівних доріг! І ні цвяха, ні жезла!

характеристики бака

Паливний бак у цій моделі має майже шістдесят літрів, а точнеее. 58. В середньому на сто кілометрів доводиться витрачати 8-9 літрів бензину АІ-95, Преміум-95 або АІ-92.

 • Бак знаходиться прямо під заднім сидінням.
 • У верхній частині розташований невеликий люк, під яким встановлено бензонасос.
 • Датчик допоможе визначити рівень паливної рідини і кількість бензину.

Існують і інші заправні ємності ВАЗ 2121 Chevrolet, багато з яких входять в різні системи.

Скільки Масла В Коробці Niva Chevrolet

Працездатність автомобіля з повним приводом пов’язана зі своєчасним технічним обслуговуванням. Агрегати коробки відчувають підвищене навантаження, що призводить до фізичного зносу, нагрівання. В масло потрапляють не стільки продукти зносу, одночасно волога з екологічної обстановки. Тому важливо правильно підібрати трансмісійне масло для Chevrolet ВАЗ 2121, витримати регламент проведення технічного обслуговування (ТО).

Джип Chevrolet Niva має традиційну конструкцію автомобіля з повним приводом. До агрегатів коробки з повним приводом відносять роздавальну коробку, передній міст і задній міст з диференціалом. Досвідченому водієві не провести планові роботи самостійно.

Регламент ТО передбачає для агрегатів коробки різні операції. З огляду на кроку в 15 тис. Км між 2-ма сусідніми обслуговуванням виділяють:

 • Для пробігу, кратного 15 тис. Км. перевірка щільності корпусів агрегату коробки.
 • Для пробігу, кратного 30 і 45 тис. Км проводиться перевірка рівня масла в кожному окремо взятому агрегаті, кріплення роздавальної коробки і провідних мостів.
 • При пробігу, кратному 60 тис. Км змінюється трансмісійне масло для Chevrolet Niva.

Після перевищення сумарного пробігу в 120 тис. Км, частоту операцій по заміні технічних рідин рекомендується зменшити до 45 тис. Км. Це пов’язано з величезним зносом частин зачеплення.

Нерідкі випадки, коли до пробігу 150 потрібне проведення ремонту самих агрегатів, і зміна масла для Chevrolet Niva проводиться після закінчення ремонтів.

Замена масла в коробке передач Нива Шевроле, Нива, Ваз

Робота з передачі обертання відрізняється за своїм характером в порівнянні з температурним режимом в движку. Тому і масло трансмісійне в Niva Chevrolet відрізняється по в’язкості і основними характеристиками.

Заміна масла в роздавальної коробці Niva Chevrolet

За вязкостним рис масла практично не відрізняються:

 • для роздавальної коробки вживають 78W-90, 80W-85, 80W-90;
 • для фронтального і заднього мостів рекомендовано 78W-90, 80W-90, 85W-90.

Специфікація масел для «раздатки» має індекс API GL-4, для редукторів мостів підходить API GL-5. Універсальні масла з подібними індексами не потрібно заливати для довготривалої експлуатації дотримуючись принципу. GL-4 для редукторів мостів і навпаки.

Для зміни масла використовуйте рекомендований склад будь-якого виробника, відповідний позначеним вимогам

Великих витрат в покупці масла трансмісійного в Niva Chevrolet чекати не має сенсу, так як заправні обсяги маленькі:

Таким чином, купуючи однотипний склад для ведучих мостів, стане в нагоді найменш 3 л. масла. Головним аспектом в питанні, яке трансмісійне масло краще для ВАЗ 2121 Chevrolet, є не виробник, а недопущення змішування різних складів. Також не допускається додавання рідин з числа придатних для гідравлічного підсилювача керма:

Експлуатація всіх названих частин коробки використання фільтруючих елементів при роботі агрегату не передбачає.

Процес оновлення масла трансмісійного на джипі Niva Chevrolet не є складним, але вимагає ретельного праці. Буде потрібно оглядова яма або установка автомобіля на авто

Бачок для вітрового скла і гальмівної рідини

Ще однією заправної ємністю ВАЗ 2121 Chevrolet є два бачка скло омивача, місткість яких становить п’ять і два літри.

У цій моделі є дві незалежні гальмівні системи. Робоча має гідравлічний привід, стояночная. механічний. Контури розділені між собою.

В гідравлічний привід входить спеціальний бак зроблений для гальмівної рідини.

Cоветы для автовладельцев Шевроле, Нивы и Ауди с механической КПП по подбору масла | Частые ошибки

 • Гальмівна рідина DOT-4 підійде для півлітрового гідроприводу гальм. Продукція має поліпшеними характеристиками, має температуру кипіння понад 235 градусів. Добре підходить для регіонів з низькою температурою навколишнього середовища.
 • SAEJ1703, FMSS116 використовують для всієї гідравлічної системи і вимикання зчеплення (0,15 л). Синтетичний продукт забезпечує хорошу мастило і зменшує процес окислення при високих температурах.
 • Шарнірам люка кришки бака, замкам дверей і капота потрібні консистентні мастила ВТВ-1, ФИОЛ-1. Шарнірам рульових тяг і карданних валів. ШРБ-4, Літин 2, Есма.
 • У кондиціонері теж розташовуються дві ємності. Одна з них для масла (0,22 л), інша. холодоагенту (0,650 кг).

Резервуари ВАЗ 2121 Chevrolet для заправки рідин і мастильних матеріалів досить надійні і зручні, коли потрібно провести заміну.

Різні мітки і датчики дають можливість практично відразу здійснювати контроль, що дозволяє уникнути аварійної ситуації.

Фатальна помилка! При заміні масла за інструкцією. Правильна заміна масла в ДВС, КПП, РКП, Мостах

Заливна і зливна пробка КПП Chevrolet Niva

Завчасно підготуйте витратні матеріали, порожню ємність для відпрацьованих рідин і ганчір’я для видалення патьоків. Для обслуговування роздавальної коробки також стане в нагоді шестигранний ключ для відкручування зливної пробки і шприц для заправки агрегатів і пристроїв коробки.

Операції краще проводити після поїздки, з огляду на те, що склади мають в даному випадку хорошу текучість.

Для роздавальної коробки роботи проводять в наступному порядку:

 • відкручують зливну пробку і дають маслу на сто відсотків стекти;
 • оглядають злитий обсяг і інтегрований магніт на предмет прилипання стружки;
 • прибирають забруднення зі зливного отвору і пробки, загортають її на місце призначення;
 • вивертають пробку заливного отвору;
 • заправних шприцом заправляють необхідний обсяг трансмісійного масла Niva Chevrolet.

При заправці візуально контролюйте рівень заправної води, який повинен досягати нижнього краю заправного вікна. Якщо «відпрацювання» була злита цілком, в корпус редуктора зайде точно позначений обсяг води.

Закінченням цієї частини робіт стане огляд і прочищення при бажанні сапуна, який розміщений необізнаних кріплення заднього кардана.

Зміна масла в задньому мосту Chevrolet Niva

Умови виконання робіт по заміні масла в приводних мостах не відрізняються від таких для коробки. Враховуйте, тільки заправка свіжого масла в прохолодний період року зажадає його просто нагріву для досягнення потрібної текучості.

Також пам’ятайте, що в обох редукторах заливний отвір є покажчиком рівня. Тому так важливо до початку робіт встановити автомобіль на рівній поверхні. Заправити води необхідно стільки, скільки трансмісійного масла заливається в Niva Chevrolet.

Яке масло потрібно заливати в КПП і раздатку Niva, ВАЗ 2121 LADA! GL-4 або GL-5?

До початку робіт очистіть місце розташування зливних болтів. Підготуйте потрібний інструмент. шестигранник розмірності «12» і торцева головка на «17» з воротком.

Далі по черзі на редукторах зливають через зливний отвір відпрацьований складу. Неодмінно оцінюють магніт болта на предмет наявності залізної стружки. Якщо нашому клієнтові залишається в порядку, болт закручують на місце призначення. Через відкрите заливний отвір заправних шприцом заливають необхідний обсяг трансмісійного масла. Рівень контролюють візуально за однією з кромці отвори. Встановлюють контрольну пробку до району.

Після закінчення робіт ще потрібно подумати зафіксувати пробіг, коли проводилася зміна. Роботи могли проводитися з відступом від регламенту, і подальшу зміну легко пропустити.

Основні елементи системи

Найбільшим і основним елементом вважається паливний бак, але загальна кількість досягає шістнадцяти. Їх обсяги вельми різняться.

 • Вони обов’язково входять в системи охолодження і змащення двигуна.
 • Картери мостів і коробки передач також вкрай важливі для безпеки під час поїздок.
 • У заправні ємності Niva Chevrolet включені системи гідропідсилювача керма і гідроприводу гальма, переднього і заднього амортизатора.
 • Невід’ємною частиною є бачки для склоомивача і кондиціонера.

Практично всі резервуари зроблені з пластмаси і нержавіючої сталі, здатної витримувати агресивну вуглеводневу середу в перебігу тривалого часу.

Системи охолодження

Система охолодження тут рідинна, закритого типу. Сюди входить радіатор, насос, датчик. термостат, вентилятор, розширювальний бачок, шланги і т.д. Місткість становить 8 л.

Розширювальний бачок розташовується поруч з підсилювачем гальм. Встановлені мітки дозволяють швидко визначити рівень рідини. Важливо, щоб все було повністю герметично, тому впускний і випускний клапан стежать за тиском і його регулюють.

Трубчасто-пластинчастий радіатор зроблений з алюмінію, має пластмасові бачки. Охолоджуючу рідину Тосол А-40 М для цієї системи заливають через розширювальний бачок.

Рекомендовано також використовувати антифризи з м етиленгліколю, які до того ж перешкоджають появі іржі.

Скільки масла в КПП (коробки передач) Chevrolet Niva

Chevrolet Niva. найдоступніший повнопривідний позашляховик на російському ринку. Не дивлячись на застарілу конструкцію, машина як і раніше актуальна, як ніколи. Цьому сприяють не тільки утилітарний класичний дизайн, але легендарна ремонтопридатність. Проста конструкція дозволяє обслуговувати машину в гаражних умовах з використанням підручних пристосуванням. Чи не складе особливих труднощів і замінити масло в коробці передач, однак особлива увага в цій статті приділено обсягом масла в трансмісії. Разом з тим, не менш важливо знати і інші параметри, в тому числі періодичність заміни масла, як його правильно вибрати і які кращі бренди віддати перевагу.

Вибираємо масло для МКПП Chevrolet Niva

Щоб бути впевненим у якості та надійності масла, його слід підбирати за параметрами, розробленими інженерами концерну GM-АвтоВАЗ. Наприклад, в першу чергу треба виходити з вязкостних характеристик, а саме звертають увагу на маркування 80W-90 зі специфікацією GL-4 або GL-5.

Тип масла. синтетичне, мінеральне і напівсинтетичне. Синтетичний продукт вважається кращим серед всіх представлених. Це саме текучий і рідке масло, що володіє тривалим терміном служби.

Напівсинтетику і «мінералку» теж можна використовувати для Chevrolet Niva, але тільки при великому пробігу, і в теплу погоду.

Розібравшись з параметрами, визначимося з вибором відповідного бренду. Серед найбільш визнаних назвемо продукти фірм Castrol, Shell, Лукойл, Роснефть, G-Energy, Mobil і інші.

регламент

У випадку з Chevrolet Niva завод рекомендує виконувати заміну мастильного матеріалу кожні 45 тисяч кілометрів. Примітно, що в даному випадку виробник врахував складні умови експлуатації. Втім, даний автомобіль якраз і призначений для важких дорожніх випробувань. Позашляховик добре переносить перевантаження, а потужна і міцна підвіска забезпечує чудову плавність ходу і видатну геометричну прохідність. Йдеться про інше. про термін служби масла, яке в подібних умовах експлуатації доведеться міняти значно частіше, ніж належить за регламентом. Тому регламент в 45 тисяч кілометрів можна назвати умовним. До того ж, на витривалість масла негативно впливає і людський фактор, а саме помилки водія, які він допускає в суворих умовах. наприклад, неправильно переходить з однієї передачі на іншу (або неправильно працює зчепленням), постійно перевищує швидкість, робить різкі маневри і т. д. Разом з тим, сюди можна додати бруд і сльота на дорогах, підвищену вологість, випадання різних опадів (наприклад, дощ зі снігом і градом). Виходячи з цього, можна зробити висновок: навіть якщо автомобіль пристосований до важких навантажень, це не означає, що масло в таких умовах теж розраховане на довгий термін служби. Згодом воно втратить свої властивості, але в даній ситуації це настане значно раніше. Тому більш частої заміни масла не уникнути. Наприклад, досвідчені власники Niva воліють скорочувати регламент до 30 або 25 тисяч. До того ж, вони заздалегідь перевіряють обсяг масла, і постійно стежать за його станом.

Перевіряємо обсяг і стан масла

Рівень масла, що залишилося в трансмісії перевіряють спеціальним щупом, на якому зображені дві мірні ризики. Max і Min. За ним можна визначити, чи вистачає масла в коробці. Якщо рідина знаходиться нижче мінімальної норми (Min), тоді долити трохи олії все ж доведеться. При цьому важливо не допустити переливу, інакше виникне ще одна проблема. доведеться лізти під капот і зливати зайве масло. Масло доводиться до оптимального рівня. між мітками Max і Min. Дана процедура виконується за кілька хвилин, але на жаль, вона актуальна тільки для невеликих пробігів.

Великий пробіг автомобіля, або несвоєчасна заміна масла. лише дві з багатьох причин, за якими варто перевірити стан масла. У таких випадках істотно зростає ймовірність того, що рідина більше не здатна ефективно охолоджувати деталі КПП і запобігати їх від перегріву. На це вказують такі чинники. помутнілий і потемнілий колір масла, а також неприємний специфічний запах, або ще гірше. наявність металевих частинок усередині масла. Переконавшись в непридатність масла, потрібно якомога швидше приступити до його заміни.

скільки заливати

Обсяг води, що заливається рідини в коробку передач Chevrolet Niva становить 1,6 літра. Стільки масла влізе після повноцінної прочищення КПП від старого речовини і різних відкладень. Повна промивка трансмісії необхідна при великому пробігу. Процедура виконується в дилерському центрі, або домашнім способом. Тут найголовніше. це етап промивання, при якому спеціальному речовина проганяється по всій трансмісії при включеному двигуні. Потім промивна рідина зливається з коробки, і потім вводиться нове масло в зазначеному обсязі 1,6 літра. Рівень рідини доводять до норми мірним щупом.