Renault Duster заміна масла в МКПП

Заміна масла в КПП, раздатке і редукторі.

Мене не влаштовувала робота КПП, 1 і 2 передачі часто включалися з “Притика”, взимку робота з машиною починалася з розмішування масла в коробці (складалося відчуття, що всередині знаходиться не рідке масло, а гель). Так само начитавшись страшилок про недолив з заводу, вирішив, від гріха подалі, провести заміну масел.

Elf Tranself NFJ 75W-80. Банку 1л. 3 шт. арт. Автодок 194757 Ціна 387 руб. Температурний режім.40. Буква J відповідає за сумісність з 6 МКПП.

Elf syn FE 75W-90. Банка 0,5л. 2 шт. арт. Автодок 195286 Ціна 415 руб. Масло 75W-90 відрізняється від заводського 80W-90 кращим температурним режимом для наших шірот.51, протів.33, літні показники ідентичні. Більш низький температурний режим дозволить використовувати машину навіть прі.30 /.35 градусів, що нерідко трапляється взимку при виїзді в МО і за її межі.

Роботу виконували майстри сервісного центру Лорант. У минулому році вони встановлювали захист днища і силові пороги “Patriot”. Співробітники як завжди ввічливі, чемні до будь-яких побажань і відмінно знають свою роботу. До них з’їжджаються на обслуговування напевно вся Москва 🙂

З раздатки. світле, чисте. Обсяг не заміряв, так як сильно розговорився з майстром і забув про це:) З заднього редуктора злилося тьмаве масло

, на пробці було трохи стружки, але не критично.

Заливали масло до країв, поки сама не полилося назовні. У КПП увійшли ті ж 2,4 л, на редуктор і раздатку вистачило рівно 1 літра, що називається “в притул”.

Я проїхав вже 110 км, з моменту заміни масла. Перші 10 км масло мабуть розходилося по механізмам, ефекту не помітив, інші 100 км були вже більш відчутні. передачі стали включатися плавно, без зусиль.

На олію витрачено тисяча дев’ятсот дев’яносто один руб., Заміна 1750 (з урахуванням клубної картки). РАЗОМ 3741

Робота подобається, нервова система спокійна. Все супер!

Renault Duster: перевірка рівня і заміна масла КПП

Отже, перш за все, потрібно знати, коли міняти масло в коробці Duster. Почнемо з того, що офіційно коробка передач на даній моделі, причому як механіка, так і автомат, вважається не потребує постійного обслуговування. Іншими словами, планова заміна масла в коробці Duster за регламентом Renault не передбачається, тобто трансмісійне масло залито на весь термін експлуатації ТЗ.

Однак на практиці багато власників відзначають, що вже до 50-60 тис. Км. рідина в коробці стає брудною, відбувається часткова втрата властивостей, коробка може працювати менш чітко, з’являються шуми і т.д. Цілком очевидно, що і загальний ресурс КПП може скоротитися в тому випадку, якщо мастило в КПП довго не міняти.

Цілком очевидно, що позначку в 60 тис. Км. можна вважати крайньою точкою, після якої масло потрібно замінити. Також нерідко мастило змінюють одночасно з виконанням тих чи інших ремонтних робіт (наприклад, в разі необхідності заміни сальника приводу). Якщо говорити про саму заміну, як правило, версія Duster з МКПП набагато більш поширена. Давайте зупинимося на цьому детальніше.

 • На Renault Duster можуть стояти кілька типів КПП (JR5 і TL8 МКПП і DP2 АКПП). У механічну коробку передач Renault Duster TL8 заливається 2.8 літрів масла. Рекомендованим трансмісійним маслом є ELF Tranself TRJ 75W-80 або ELF Tranself NFJ 75W-80.

Йдемо далі. В процесі експлуатації потрібно періодично перевіряти рівень трансмісійного масла в КПП. Щоб перевірити масло в механічній коробці Duster, необхідно викрутити пробку контрольного отвори.

Незалежно від того, який тип автомобіля (Duster з переднім або повним приводом), рівень повинен бути по нижній кромці контрольного отвору. Якщо рівень масла в коробці знизився, потрібно долити рекомендований продукт, уникаючи змішування масел різних виробників.

Заміна масла в коробці передач Renault Duster

Модель Renault Duster є популярним міським кросовером з цілою низкою показників і характеристик, які притаманні повноцінному позашляховику. При цьому вдале поєднання якості і ціни дозволяє отримати досить комфортний і місткий автомобіль, який спеціально підготовлений для їзди по поганих дорогах, пересіченій місцевості або бездоріжжю.

Відзначимо, що багато автовласників часто помилково вважають, що позашляховик надійніше легкових авто, так як основні вузли і агрегати мають великий запас міцності. Насправді це не зовсім так.

Більш того, наявність повного приводу на версіях 4х4 вимагає від власника на окрему увагу до трансмісії і якості її обслуговування. У цій статті ми поговоримо про те, для чого потрібна і коли виконується заміна масла в коробці передач Duster, а також як поміняти масло в МКПП Renault Duster.

Як замінити масло в коробці Renault Duster

У разі, коли потрібна повна заміна масла в МКПП Renault Duster, потрібно виконати наступне:

 • спочатку потрібно прогріти КПП (для цього буде потрібно проїхати на машині близько 10 км).
 • потім можна заганяти автомобіль на оглядову яму або піднімати на підйомнику;
 • далі йде зняти захист, відкрутити зливну пробку четирехграннікамі (ключ на 8), попередньо поставивши під отвір ємність для зливу відпрацювання;
 • Після повного зливу масла, пробку можна закрутити моментом 20 Нм, паралельно замінивши прокладку ущільнювача.
 • Потім потрібно відвернути пробку контрольного отвори, в отвір спеціальним шприцом заливається рекомендований виробником масло до нижнього краю контрольного отвори.
 • Також можна замість оригіналу використовувати інші варіанти трансмісійних масел, однак важливо при виборі підбирати повністю відповідне масло по всім допускам і рекомендацій;

Що в підсумку

Як видно, у випадку з Renault Duster, залити масло в коробку МКПП не представляє особливих труднощів. З цієї причини дану операцію можна цілком успішно провести своїми руками в умовах звичайного гаража (при наявності оглядової ями). Також не є складною і процедура перевірки рівня трансмісійного масла в коробці Duster.

Наостанок зазначимо, що тільки регулярна і правильно виконана заміна масла в коробці передач з використанням оригінальних рекомендованих рідин для трансмісії або високоякісних аналогів (причому це стосується будь-якого авто з різними типами КПП) дозволяє домогтися якісної роботи коробки і збільшення ресурсу агрегату.

Renault Duster — замена масла в КПП

У випадку з МКПП справна і чітка робота трансмісії значно впливає на комфорт в рамках експлуатації транспортного засобу, полегшується процес керування ТЗ з механікою, підвищується безпека і т.д.

Чи потрібна заміна трансмісійного масла в механічній коробці перемикання передач, чому масло МКПП краще міняти і коли виконувати таку заміну.

Як підібрати масло для механічної коробки передач. Заміна масла в КПП “механіка”, періодичність та особливості заміни трансмісійних масел в МКПП.

Як замінити трансмісійне масло в коробці передач: заміна масла в МКПП і АКПП. Коли міняти масло в коробці на автоматі і механіці. Корисні поради.

Коли і чому потрібно міняти масло в варіаторі. Особливості варіатора, способи заміни масла в варіаторі CVT. Як замінити масло в вариаторной коробці самому.

Як поміняти масло в коробці DSG: заміна масла в КПП ДСГ. Що потрібно враховувати при заміні, підбір масла для DSG, поради та рекомендації.

Як поміняти масло в роботизованою коробці: коли потрібна заміна, яке масло вибрати, скільки масла потрібно в коробку робот. Процес заміни масла в РКПВ.

renault, duster, масло, мкпп

Заміна масла в коробці передач Дастера

Renault Duster комплектують механічними і автоматичними КПП. Слабким місцем автоматичних коробок є гідроклапани, які виходять з ладу при неправильній експлуатації автомобіля взимку. Механічна коробка не приносить особливого клопоту власникам, але сальники роздавальної коробки «вилітають» часто.

Яке масло заливати

На заводі заливають трансмісійне масло TL8 або TL4.

Але не обов’язково використовувати саме ці. Є багато інших мастил з відповідним допуском.

Власники Renault Duster віддають перевагу ELF Tranself TRJ 75W-80. Рідина відповідає стандарту APIGL-4. У коробку заливають рідиною об’ємом 2,8 літра Що стосується роздавальної коробки і заднього редуктора, в ці вузли необхідно заливати ELF Tranself FE 80W-90.

необхідні інструменти

Заміна масла в КПП Renault Duster виконується за допомогою таких інструментів:

 • шприца для заливки;
 • ємності для зливу відпрацьованої рідини;
 • четирехгранніка для відкручування пробки.

Коли потрібно міняти масло в КПП Renault Duster

Порядок виконання операцій при заміні залишається однаковим для трансмісій будь-якого виду.

Заміна масла в коробці передач Renault Duster може знадобитися з різних причин:

 • пробіг автомобіля після останньої заміни рідини становить понад 40 тис. км або автомобіль експлуатується 3 роки;
 • виконаний ремонт вузлів автомобіля;
 • використовується зма а сумнівної якості;
 • автомобіль експлуатується в тяжких умовах.

Водії вважають за краще міняти масло на 4 технічне обслуговування автомобіля.

При виконанні деяких ремонтних операцій (на кшталт заміни ШРУСа або сальника приводу) також потрібно зливати масло з КПП. В цьому випадку краще залити новий склад, щоб нові запчастини не страждали від швидкого зносу.

Часто власники Renault Duster стикаються з проблемою утрудненого перемикання передач взимку, коли температура повітря опускається до.10 і нижче. Це може відбуватися при недостатньому рівні масла в трансмісії, використанні занадто густий і неякісної рідини. Постійне навантаження на коробку передач при їзді по складним дорогах і при несвоєчасному перемиканні передач стає причиною підвищеного зносу шестерень і синхронізатора. В результаті масло втрачає в якості.

процедура заміни

Ремонтнику знадобиться яма (або підйомник). Отримавши доступ до нижньої частини автомобіля, потрібно зняти захист мотора (при її наявності).

 • Під зливний отвір підставляють ємність.
 • Відкручують пробку з отвору.
 • Коли при доливці рідина досягає необхідного рівня, кришку зливного отвору потрібно закрутити назад.
 • Разом з тим варто поміняти кільця ущільнювачів.
 • При використанні якісного мастильного складу і регулярної його заміні можна розраховувати на те, що Duster буде «ходити» довго і без проблем. Якщо умов для самостійного виконання цієї операції немає, її слід виконувати на СТО. Ігнорувати ознаки несправності коробки передач не можна ні в якому разі.

  Які знадобляться інструменти?

  Залежно від того, де буде проводитися заміна масла в МКПП автомобіля Renault Duster, знадобиться різний набір інструментів. Якщо роботи проводяться на оглядовій ямі або підйомнику, то можна використовувати просто четирехграннік, який підходить під зливну пробку КПП.

  Якщо роботи виконуються без використання спеціальних підйомників, оглядових ям або естакад, то можна використовувати домкрат і страхувальні упори, щоб підняти автомобіль над рівнем землі. Таким чином, можна виконати всі роботи лежачи під автомобілем з максимально можливим комфортом.

  Останнє обов’язкова умова. наявність порожньої тари для старого мастила, так як зливати його на бетонну підлогу гаража або землю є неприйнятним. Справа в тому, що мастило є продуктом переробки нафти, яка є дуже токсичною і робить негативний вплив на навколишнє середовище. Щоб уникнути забруднення, необхідно злити його в тару і щільно закрити її. Надалі, її потрібно утилізувати згідно з усіма правилами утилізації подібних нафтопродуктів.

  Чи варто міняти масло в МКПП Renault Duster

  Масло є змащує компонентом будь-якого механізму. Воно присутнє не тільки в двигуні, але і коробці передач. Заміна масла в коробці Renault Duster. це турбота про складне агрегаті, яка значно подовжить його життя.

  Справа в тому, що з часом змазує компонент втрачає свої властивості і стає непридатним. Це пов’язано з тим, що в процесі тертя деталей, вони утворюють стружку і засмічують, крім того, під час їх роботи відбувається нагрів, що призводить до зміни його хімічного складу. Стружка ж, осідаючи в картері, час від часу змішується з нормальною мастилом і дряпає поверхню складних деталей, які можуть легко вийти з ладу. Гладка поверхня. є обов’язковою умовою роботи більшості деталей сучасних механізмів. Досягається вона тільки при своєчасній заміні змащуючого компонента.

  Періодичність заміни масла на Renault Duster може сильно відрізнятися в залежності способу експлуатації автомобіля. В середньому, цей показник може перебувати в діапазоні від 25 до 30 тисяч кілометрів. Їзда на старому маслі понад зазначеного пробігу. убивчо для МКПП. Тому по досягненню цих цифр, рекомендується відразу ж перевірити стан змащення в коробці передач.

  Заміна масла в МКПП і раздатке Renault Duster

  Заміна в МКПП Duster 4X4, Nissan Terrano 4X4

  Renault Duster: перевірка рівня, доливання і заміна масла в механічній коробці передач

  Саме час дізнатися, як виконується перевірка рівня масла в МКПП на Renault Duster, заміна і доливання масла в коробку передач.

  Щоб дізнатися рівень, досить відкрити капот автомобіля і уважно оглянути стик коробки передач і двигуна автомобіля. Там можна побачити жовте кільце, яке є рукояткою маслоізмерітельного щупа. Потягнувши за рукоятку, можна витягнути щуп, який має спеціальні ділення.

  Рівень повинен знаходитися між відміткою Макс і Мін і мати прозорий колір з жовтуватим відтінком. Крім того, змазує рідина повинна бути не надто густий і не занадто рідкою, тому відразу визначте її якість, щоб уникнути, надалі, дорогого ремонту.

  Якщо рівень недостатній, то знадобиться тільки долівка, а якщо масло має темний відтінок, то рекомендується заміна масла в коробці передач на Renault Duster.

  renault, duster, масло, мкпп
  • Автомобіль заганяється на яму або естакаду.
  • Знімається захист двигуна.
  • Викручується контрольна пробка.
  • Старе зливається в заздалегідь підготовлену тару. Щоб воно скло швидше, можна зняти маслоізмерітельний щуп.
  • Як тільки масло повністю стече, потрібно закрутити пробку назад і заливати нове через точки виміру. Заливка проводиться за допомогою спеціального шприца.

  Щоб було простіше контролювати рівень, потрібен час від часу вставляти щуп і дивитися кількість

  Деякі моделі автомобілів передбачають контроль рівня не за допомогою щупа, а через заливну пробку. Масло заливається до тих пір, поки не почне витікати з заливної горловини. А заливка проводиться за допомогою спеціального шприца, який має загнутий в бік голку.

  Доливання масла проводиться за тим же принципом з однією відмінністю. старе масло не зливається. Досить просто переконатися в недостатності рівня і залити нове, постійно контролюючи обсяг. Виконувати цю процедуру потрібно тільки в разі крайньої необхідності. Наприклад, є текти, але потрібно терміново дістатися до станції технічного обслуговування. Якщо долити масло до максимального значення при нормальному рівні, то тиском видавить сальники валів КПП, які прийдуть в непридатність і текти масла точно утворюється. Дане судження відноситься не тільки до коробки передач, але і до двигуна автомобіля.

  Якщо ви вирішили змінити марку і в’язкість, то, в першу чергу, переконайтеся, що нове масло відповідає допускам і дозволено для використання на трансмісії автомобіля. Після цього, в коробку передач заливається промивка, і щуп вставляється на місце. Рівень промивання повинен бути максимальним.

  Тепер поставте коробку на нейтральну передачу і запустіть двигун. Первинний вал повинен розкидати промивну рідину по стінках картера і повністю очистити агрегат. Після цього злити промивку, яка встигне змінити колір в чорний колір і залити новий вид масла в МКПП.

  Заміна масла в МКПП Renault Duster

  Механічна коробка перемикання передач є дуже складним вузлом в сучасному автомобілі. Коробка на Renaul Duster не виняток. Заміна масла в МКПП Renault Duster. це дуже відповідальна і обов’язкова процедура. Саме час дізнатися, як вона виконується без шкоди для агрегату.

  Підбір масла

  Перед тим, як поміняти масло і залити нове в коробку передач Renault Duster, необхідно визначитися з маркою змащуючого компонента. Щоб дізнатися, яке заливається коробку передач даного автомобіля, необхідно звернути увагу в сервісної книжки або подивитися офіційні дані.

  Як правило, виробник ллє в МКПП Renault наступні марки трансмісійних масел: TL8 або TL4. Tranself або GL-4. Обов’язково повинна бути позначка про те, що дане масло є трансмісійним. У деяких випадках, але найкраще, в редукторі заднього моста застосовується GL-5.

  Крім перерахованих вище, можна залити і будь-яку іншу трансмісійну мастило, яка має відповідний допуск по даній марці автомобіля і може бути застосована для коробок передач більшості сучасних автомобілів, особливо, позашляховиків.

  На цьому все. Як бачите, заміна масла в КПП Renault Duster. проста процедура, яка не вимагає від автовласника якихось спеціальних навичок і умінь. Досить мати мінімальне уявлення про пристрій автомобіля і вміло застосовувати інструмент в процесі заміни.

  Замена масла в МКПП Дастер 4X4, Ниссан Террано 4X4

  Підвівши підсумки, нагадаємо, що заміна виконується в три етапи. контроль якості змазує рідини, слив старого змащуючого компонента і заливка нового. Доливка виконується тільки при недостатності рівня. Якщо виконати цю процедуру без необхідності. можна привести в непридатність сальники. Бажаємо успіху на дорогах!

  Масло в АКПП Renault Duster

  Яке масло застосовувати в АКПП Renault Duster 2.0 регламентується приписами автовиробника. Компанія Renault радить для Duster з автоматичною трансмісією рідина ELF RENAULTMATIC D3 SYN. Вона має фрикційні властивості, спеціально підібрані з урахуванням матеріалів деталей, використаних в коробках передач типу DP0. Це дозволяє домогтися максимальної передачі крутного моменту на колеса і плавності перемикань в будь-яких режимах руху. Надійний захист трансмісії від зносу і корозії дозволяє продовжити її ресурс при використанні цієї олії в АКПП Renault Duster 2.0. ELF RENAULTMATIC D3 SYN має гарну сумісністю з усіма матеріалами ущільнень, низькою схильністю до піноутворення і високою термічною і окислювальному стабільністю, тому зберігає оптимальні характеристики протягом усього рекомендованого автовиробником терміну служби масла в коробці передач Renault Duster 4×4.

  Масло в коробку передач Renault Duster (МКПП / АКПП)

  Кросовер Renault Duster побудований на платформі B0 альянсу Renault-Nissan і проводиться з 2009 року. Модель має версії з переднім або повним приводом і оснащується бензиновими двигунами об’ємом 1.6 і 2.0 літра або 1.5-літровим турбодизелем. На Duster встановлюють 5- і 6-ступінчасті механічні коробки передач, для автомобілів з 2-літровим мотором також доступний 4-ступінчастий автомат DP2 / DP8.

  Масло в МКПП Renault Duster

  Яке масло заливати в МКПП Renault Duster зазначено в інструкції по експлуатації. Відповідно до рекомендацій автовиробника, в автомобілях моделі з механічною коробкою передач варто застосовувати трансмісійне масло ELF TRANSELF NFJ 75W80. Воно має високу плинністю при низькій температурі, що ви можете переключатися з передач на холоді, але при цьому зберігає достатню в’язкість при високій температурі. Комплекс спеціальних присадок забезпечує надійний захист зубів шестерні навіть при дуже високих навантаженнях, що дозволяє використовувати цю олію в КПП Renault Duster 4×4, які експлуатуються в умовах бездоріжжя. Завдяки стійкості до окислення ELF TRANSELF NFJ 75W80 ефективно захищає елементи трансмісії від зносу і корозії протягом усього терміну служби. Воно офіційно рекомендовано Renault як масло в коробку Duster з МКПП.

  Вибрати трансмісійне масло для Duster можна за допомогою сервісу підбору на нашому сайті.