Як зняти радіатор грубки на газелі

Старі шланги або прохудавшій радіатор опалення стають причиною течі тосола в салоні Газелі. І якщо це сталося доведеться купувати комплект патрубків і радіатор грубки щоб виправити ситуацію. Для більш ефективної роботи обігрівача намагаються ставити мідний радіатор, але якщо такого не виявилося, то доводиться купувати і алюмінієвий.

Щоб поміняти грубку на Газелі (ГАЗ 3302 або 2705) старого зразка, до покоління ГАЗель Бізнес, знімати всю панель не доведеться, адже радіатор розташований за центральною панелькой торпеди і досить зняти тільки її. Пластиковий захист кріпиться пістонами.

Перш ніж відкручувати і знімати радіатор грубки природно зливаємо ОЖ або якщо не боїтеся облити салон, то підставивши під патрубки тару відкручуємо хомути і стягуємо шланги так. Радіатор пічки ГАЗель прикручений трьома саморізами. Перед установкою нового обігрівача гарненько очищаємо місце його установки від сміття. Якщо робите для себе то змінюючи грубку міняйте і патрубки, щоб незабаром не переробляти роботу.

Після всієї проведеної роботи, заливаємо нову або доливаємо охолоджуючу рідину, запускаємо мотор і прокачуємо систему охолодження двигуна Газелі (відкручуємо гвинт прокачування, схожий на краник).

Всім привіт! Моя робоча машина це Газ 2705 бізнес. Зіткнувся з такою проблемою, у мене перестала гріти пічка, а на вулиці поки що зима. Було вирішено замінити радіатор, як потім виявилося зробив я це даремно так як причина була не в нем.Но все одно для користі викладаю звіт по його заміні. Може кому знадобиться.

Зливаємо антифриз. Для цього знизу праворуч на радіаторі є клапан.

Розкажи про помпах (водяний насос) на Niva Chevrolet про їх надійності і який виробник краще

Пиздец балабол 3 хвилинну процедуру розтягнув 10 хв ще й скорочував

Це маразм взагалі за чим цей виробник радіатора взагалі продають їх. Якщо зп потрібно і ще до купати. Чи не Держава а чорти. Немає ніякого контролю за бізнесменомі.

Ден обратка це звідки куди. від радіатора верхній або нижній? і в перехідник який? верхню чи нижню? пардон якщо щось пропустив.

Мужики звідки йде подача на грубку на 406 двигуні?

Думав панель треба буде знімати. А виявляється все просто. Спасибі тобі добра людина. Хай береже тебе Всевишній

Чи не литол а герметик 999 відмінно для патрубок

Мідний радіатор краще. Від пластика йде запах неприємний

Приємно слухати, спокійний, розмірений тон

зняти, грубки, газелі

Денис підкажи будь ласка, ВАЗ 2114 з печі димить, на машині з літа не їздили на ній, що може бути?

Сьогодні поміняв піч. Вилив старий атіфріз.заліл новий. Не можу зрозуміти кипить і всё.подскажіте в чому справа?

Хлопці хто в курсі як встановити мідний радіатор не змінюючи штатне місце грубки

зняти, грубки, газелі

Підкажіть плиз. ГАЗель 3302 двигун змз 406 карбюратор. Погано гріє пічка. Якщо їхати повільно то тепло йде але трохи-якщо бістро (80км.ч) то дме холод. Патрубки радіатора грубки гарячі обидва. Система охолодження в нормі і развоздушена. Щиро Дякую.

wolodymyr wolodymyr прокладка ГБЦ прогоріла

Чи не витягується радіатор отопітеля.ходіт чуть чуть вгору вниз, вперед назад коштує мертво. Може хто стикався з цим? ГАЗель 2007р. ЗМЗ 40522

Спасибі а тадумал триндес всю панель знімати треба; а патрубки купив червоні тришарові з нитками сіліконавие / хоч звернув увагу на болти на десять спасибі Палезе знімати

Доброго дня. питання такого характеру. радіатор не тече. але повітря не особливо гарячий. чи можна його промити водою проточною не знімаючи.?

Краще зняти і замочити в тазику з гарячою водою хороший пральний порошок години на 3-4. там стільки з сот “добра” відтане, та потім промити гарячою водою і зсередини, і зовні. Зсередини хвилин 5-7 трипер під тиском вилітає (одягав на патрубок шланг і гарячою водою з під крана мив)

підкажіть хто-небудь, якщо прибрати грубку пасажирську в газелі 2705 (вантажно-пасажирська на 7 місць), то це не вплине негативно на систему охолодження в цілому? Вирішив прибрати перегородку між салоном і вантажний частиною кузова, пасажирські сидіння другого ряду, але через цю грубки (яка розташована в ногах у задніх пасажирів) застопорився процес. Патрубки між собою потрібно з’єднати після демонтажу цієї грубки або х.з. ?

Денис добрий час. Скажіть будь ласка вхід ОЖ в радіатор грубки в верх або вниз?

Denis Дякую. Я тільки взяв Газелі. і необхідно змінити радіатори опалення. тільки у тебе на каналі все ясно і дохідливо.

Як зняти радіатор?

Спершу необхідно заглушити двигун потрібно вимкнути «масу» від акумулятора. Потім можемо приступати до роботи в салоні. Для того що б дістатися до радіатора отопітеля, розбирати торпеду не потрібно. Все що нам необхідно це витягнути бардачок. Витягуємо нижній бардачок, за ним ми бачимо кожух, стягували його на себе. Перекриваємо кран (поз. 22) розкручуємо хомути і знімаємо шланги (поз. 23) подачі і віддачі охолоджуючої рідини (попередньо перетягнуті, що б, не лилася охолоджуюча рідина). Потім ключем на 10 відкручуємо болтик (поз. 24) витягуємо кришку (поз. 21). Бачимо наш радіатор, він закріплений 2-мя болтами, викручуємо і витягуємо його на поверхню. Якщо ви тільки заглушили автомобіль, а радіатор печі холодний, швидше за все його доведеться міняти.

Бувають випадки, коли піч не працює через повітряних пробок, в системі охолодження. У такій ситуації необхідно випустити повітря з патрубків примикають до карбюратора, як правило, це друга вища точка де збирається повітря після розширювального бочка.

Якщо вам не допомогли всі вищезазначені методи, необхідно їхати на СТО. Пам’ятайте, правильна робота грубки це не тільки тепло, а й безпеку.

Як зняти радіатор грубки ГАЗель?

Взимку, піч автомобіля грає ключову роль, вона забезпечує теплом салон автомобіля, тим самим забезпечує комфортною температурою повітря водія і пасажирів. Піч в нашій країні грає невід’ємну роль в автомобілі. У зимовий час від неї залежить не тільки приємна температура в салоні, але і безпеку, оскільки без неї у нас запотівають вікна або покриваються інеєм. Поломка грубки взимку це, безумовно, неприємна проблема, яку треба вирішити найближчим часом. Отже, розглянемо конструкцію основного обігрівача автомобіля ГАЗель.

Основний обігрівач: 1. скоба; 2, 4. важелі осі заслінок; 3. кронштейн кріплення оболонок тяг приводу; 5. фіксатор; 6, 7, 17. оболонки тросових тяг; 8, 9. рейки приводу заслінок; 10. захисний кожух; 11. корпус ОВУ; 12. кришка вентилятора; 13. ущільнення; 14. роз’єм електроприводу; 15. гвинт; 16. електровентилятор; 17. дві скоби кріплення фланця електровентилятору; 18. тяга; 19. радіатор опалення; 20. прокладка; 21. кришка; 22. кран; 23. шланг

Найчастіше, ми на літо, закриваємо кран (поз. 22) що б тепле повітря самопливом не попадав в салон. З настанням холодів забуваємо його включити і наша грубка не пускає тепло в салон. В такому випадку просто його відкриваємо і насолоджуємося теплом.

зняти, грубки, газелі

Одна з найпоширеніших проблем, коли грубка працює, але перестає подавати тепле повітря, це проблема з тросом, тяга послаблюється або зовсім пропадає. Потрібно підтягнути трос (поз. 19) що б при повному відкритті, трос повністю відкривав заслінку і при повному закритті, закривав її. Якщо така операція не допомогла, тоді, перевіряємо вхідний і вихідний патрубки, якщо вхідний патрубок тепліше вихідного, тоді можна робити висновок, що у вас забився радіатор печі, його необхідно зняти і прочистити

Як зняти радіатор грубки ГАЗель? Фото і відео.

Нижче ви зустрінете цікавий відео ролик.