Погано гріє пічка ВАЗ 2110 16

Піч погано гріє повітря або обдув недостатньо якісний

Іноді повітря нагрівається дуже повільно, що явно не викликає захоплення, особливо в люті морози. Крім цього, буває і так, що якість теплого потоку не дуже задовольняє. В цьому випадку необхідно замінити пластмасову заслінку на алюмінієву. Остання коштує трохи дорожче, однак її ефективність в рази вище. Як показує практика, багато водіїв стикаються з тим, що заслінка старого зразка викривляється під час роботи, що призводить до втрати нагрітого повітря. Якщо ви готові заплатити за тепло в салоні, то придбайте обігрівач від ВАЗ-2112. Він дещо краще, хоча може не мати очисного фільтра або буде відсутня функція рециркуляції (в залежності від моделі).

Можна ще придбати підігрівач тосола. Він потрібен для попереднього прогріву двигуна і салону автомобіля. Якщо вас не влаштовує те, наскільки добре подається повітря на бічні стекла і під ноги, то ви цілком можете вдосконалити систему самостійно. Як це зробити, ми вже розповіли. Звертайте увагу на те, що сопла можуть бути або закриті чимось або ж забиті. Так, нерідко водії закривають їх килимками, самі того не знаючи. Але все це досить просто усувається, потрібно лише приділити трохи часу. Як ви бачите, якщо погано гріє пічка ВАЗ-2110 (інжектор), то причин може бути ціла маса. Найчастіше все можна усунути самостійно.

Доопрацювання заслінки і обдування

Багато водіїв могли стикатися з такою проблемою, що при великому морозі немає можливості відрегулювати рівномірну подачу теплого повітря в усі сторони. Ось і виходить, що то бічні стекла льодом покриваються, то ноги замерзають. Наприклад, якщо погано гріє пічка ВАЗ-21103, то тут справа, очевидно, в заслонках. Так, на ТЗ, які були випущені після 2003 року, такої проблеми немає, а ось на тих, які сходили з конвеєра до, з цим доведеться попрацювати. Тут немає нічого складного, вам буде потрібно випиляти звичайної пилкою по металу краю заслінки (заслінку лобового чіпати не потрібно). Можна ще відпиляти трохи від заслінки, що подає повітря на бічні стекла. В результаті, якщо поставити заслінку на ноги, то приблизно 50% буде йти на бічні стекла, 25%. на ноги, і ще 25%. на лобове скло. Якщо встановити в положення на лобове скло, то буде обдувати тільки його.

Ще одна причина, чому погано гріє пічка ВАЗ-21103, полягає в тому, що обдув недостатній. Давайте його доопрацюємо. Для цього вам знадобляться пильовики, а також решітка. За допомогою гумки кріпимо мережку пильовики, для чого використовуємо будь-який відповідний клей. Зі зворотного боку пильовик кріпимо хомутом або стяжкою і радіємо результату. Таке рішення не підійде для водійського місця, так як сильно буде гріти праву ногу, а ось для пасажирів саме те. Ну а зараз підемо далі, адже нам ще багато чого потрібно розглянути.

Якщо зламався моторедуктор або обігрівач

гріє, пічка, 2110

Іноді має сенс перевірити безпосередньо обігрівач. Він ламається досить рідко, але від цього ніхто не застрахований. Щоб переконатися в його несправності або нормальній роботі, необхідно зняти основний дефлектор. Потім вам потрібно розігнути кріпильні елементи. Відсувати заслінку зручніше з боку моторного відсіку. Велика кількість накипу, точно так же, як і механічне пошкодження (тріщина, дірка і т. П.), Говорить про те, що знадобиться заміна. Пам’ятайте про те, що якщо погано гріє пічка ВАЗ-2110 (інжектор, 8 клапанів) і справа в радіаторі, то вам знадобиться повністю розібрати грубку для того, щоб його замінити. Зробити це не так просто, але при належній старанності і вільний час це можна здійснити самостійно.

Про проблеми з заслінкою

Як було відзначено трохи вище, на заводі-виробнику встановлюють два види заслінок: старого і нового зразка. У першому випадку вона пластмасова з ущільнювачем з поролону. Особливим якістю вона не блищить і в процесі експлуатації швидко виходить з ладу. Другий вид більш надійний, тому що заслінка металева, а ущільнювач гумовий. Так, на ВАЗ-2110 є дві заслінки: верхня і нижня. Перша відповідає за подачу холодного повітря в салон, друга. за вступ теплого. Якщо при перемиканні ручкою ви чуєте, як заслінка переміщається, але повітря холодне, як дув, так і дме, то цілком можливо, що з ладу вийшов привід або ж безпосередньо заслінка. В останньому випадку її найпростіше поміняти на нову. В окремих випадках має сенс використовувати клей, наприклад дихлоретан. Однак потрібно розуміти, що для цього доведеться розбирати обігрівач, а це трудомістке заняття.

За допомогою контролера САУО переведіть важіль на мінімум. Повинен дути холодне повітря. Якщо перекладете на максимум, і не буде ніякого потоку, то це говорить про несправності нижньої заслінки, яка відповідає за подачу теплого повітря. Але при цьому потрібно стежити, закривається чи верхня. Якщо холодного потоку немає, то вона закрита. Ще одна ймовірна причина. заклинювання. Трапляється це через банального перекосу або застрявання через іржу. Можете спробувати зняти центральний дефлектор, пролізти до заслінки рукою і спробувати її там поворушити. Ще даний елемент може не до кінця відкриватися або ж закриватися. В цьому випадку найпростіше замінити заслінку на нову, більш якісну.

Трохи про конструкцію

У моделі ВАЗ-2110, яка максимально наближена до автомобілів європейського зразка, є багато вад, особливо це стосується обігрівача. У нашому випадку він роздільний і складається з декількох елементів. Перший, власне, обігрівач, він знаходиться під капотом. Його завдання. підготувати повітря, який буде подаватися в салон. Тут мається на увазі швидкість і температура. Другий елемент знаходиться в салоні, і це розподільник повітря. Якщо у вас погано гріє пічка ВАЗ-2110 (16 клапанів), то насамперед потрібно зрозуміти, який з двох вузлів не працює належним чином. Тут все досить просто. Зараз ви зрозумієте, чому саме.

Якщо ви не маєте можливості перемикати швидкості вентилятора, а він знаходиться в обігрівач, то логічно зробити висновок, що саме у вас несправне. Звичайно, справа може бути в електроніці, але це дуже рідкісний випадок. До речі, дуже важливо розуміти принцип роботи печі. Він полягає в тому, що ви виставляєте температуру, яка за допомогою спеціального датчика порівнюється з тією, що зараз в салоні. Якщо різниця суттєва, більше 2-3 градусів за Цельсієм, то моторедуктор управляє заслінками, відкриваючи або закриваючи їх. Якщо різниця температури більш ніж 5 градусів, то включається друга швидкість вентилятора, якщо менше, то перша. Теплий або холодне повітря надходить по каналах. Так він йде на бічні передні стекла, лобове, в ноги і, безпосередньо, на пасажирів. Дуже поширена причина, коли ноги погано гріє пічка ВАЗ-21103, а скла обдуває нормально. Тут причина може полягати в забитих воздуховодах. Як їх почистити, ми розберемося трохи пізніше.

Як переробити грубку на ВАЗ-2110?

Якщо вас в корені не влаштовує робота обігрівача на вашій машині, то ви без особливих проблем зможете її переробити під себе. Якщо ви зіткнулися з проблемою недостатнього обдування, запотівання вікон в дощову погоду, то необхідно вживати заходів. По-перше, слід переконатися в тому, що обігрівач справний і працює нормально, якщо немає, то його потрібно відремонтувати і тільки потім приступати до активних дій. Основна причина, через яку на бічні стекла надходить мало повітря, полягає в тому, що велика частина потоку втрачається в щілини. Відповідно, вам потрібно розібрати всю панель на частини і за допомогою піни виключити витік повітря. Зробити це досить просто. Іноді має сенс прокласти гофру, але на практиці це працює не завжди. У кращому випадку там можна гріти тільки ноги передніх пасажирів.

Зверніть увагу і на те, що потрібно доопрацювати і обдув ніг задніх пасажирів. Але перед тим, як переробити грубку на ВАЗ-2110, потрібно подбати і про водійському місці. Тут ви будете мати справу з так званої «ялинкою». Якраз в даному випадку доцільно використання гофри. По-перше, це дасть належний ефект, а по-друге, займає куди менше місця тієї самої «ялинки». Бажано, щоб трубка була не більше 40 міліметрів в діаметрі, а при великій довжині гладка всередині. В іншому випадку під час проходження по ній повітря вона може свистіти, що не дуже приємно.

Погано гріє пічка ВАЗ 2110: причини і шляхи їх усунення. Як переробити грубку ВАЗ 2110?

Проблеми з погано працюючим нагрівником зустрічаються не тільки на вітчизняній “класиці”, а й на більш сучасних машинах. ВАЗ-2110 не є винятком. На практиці виходить так, що влітку, якщо включити піч, буде дуже жарко, а взимку, навпаки, толк від неї мінімальний. Однак складно сказати, чому так трапляється, тому необхідно розглянути кілька актуальних причин і спробувати усунути їх. Давайте розберемося, чому погано гріє пічка ВАЗ-2110 і як з цим боротися.

Можливі причини несправності

Давайте більш детально розберемося з тим, чому погано гріє пічка ВАЗ-2110. Причини тут можуть бути найрізноманітніші. Одна з найпоширеніших полягає в тому, що в системі охолодження двигуна немає охолоджуючої рідини, або її кількість впала нижче позначки «мінімум». Щоб дізнатися, чи так це, необхідно заглянути в розширювальний бачок і перевірити рівень, при необхідності долийте тосол або антифриз. Ще одна досить актуальна причина може полягати в самому радіаторі опалення. Він досить часто виходить з ладу і залишається холодним тоді, коли повинен бути гарячим. Не рідкість, коли на «десятці» в радіаторі утворюється пролом. Цілком природно, що з тріщиною або діркою в корпусі він не буде гріти.

Повітряна пробка. ще одна причина несправності радіатора. У кращому випадку її вийде усунути, якщо заїхати передніми колесами на невелику піднесеність з працюючим на середніх оборотах двигуном і постояти так кілька хвилин. Іноді досить просто замінити фільтр в салоні. Як ви бачите, не так просто зрозуміти, чому погано гріє пічка ВАЗ-2110. Причини можуть бути і іншими, наприклад, в контролері САУО або ж мікромоторедуктор. Якщо в одних випадках вам буде потрібно витратити всього п’ять хвилин на усунення неполадки, то в інших може піти куди більше часу. Давайте подивимося, що робити, якщо обігрівач геть відмовляється нормально працювати.

Трохи про конструкцію

У моделі ВАЗ-2110, яка максимально наближена до автомобілів європейського зразка, є багато вад, особливо це стосується обігрівача. У нашому випадку він роздільний і складається з декількох елементів. Перший, власне, обігрівач, він знаходиться під капотом. Його завдання. підготувати повітря, який буде подаватися в салон. Тут мається на увазі швидкість і температура. Другий елемент знаходиться в салоні, і це розподільник повітря. Якщо у вас погано гріє пічка ВАЗ-2110 (16 клапанів), то насамперед потрібно зрозуміти, який з двох вузлів не працює належним чином. Тут все досить просто. Зараз ви зрозумієте, чому саме.

Якщо ви не маєте можливості перемикати швидкості вентилятора, а він знаходиться в обігрівач, то логічно зробити висновок, що саме у вас несправне. Звичайно, справа може бути в електроніці, але це дуже рідкісний випадок. До речі, дуже важливо розуміти принцип роботи печі. Він полягає в тому, що ви виставляєте температуру, яка за допомогою спеціального датчика порівнюється з тією, що зараз в салоні. Якщо різниця суттєва, більше 2-3 градусів за Цельсієм, то моторедуктор управляє заслінками, відкриваючи або закриваючи їх. Якщо різниця температури більш ніж 5 градусів, то включається друга швидкість вентилятора, якщо менше, то перша. Теплий або холодне повітря надходить по каналах. Так він йде на бічні передні стекла, лобове, в ноги і, безпосередньо, на пасажирів. Дуже поширена причина, коли ноги погано гріє пічка ВАЗ-21103, а скла обдуває нормально. Тут причина може полягати в забитих воздуховодах. Як їх почистити, ми розберемося трохи пізніше.

Повітроводи обігрівача і механізми управління

 • Канали обігріву задньої частини салону.
 • Пластикове облицювання тунелю.
 • Канали обігріву ніг.
 • Сопла вентиляції центральній частині.
 • бічні сопла.
 • Обігрів передніх дверей.
 • Механічний важіль опалення.
 • корпус розподільника.
 • Заслінка обігріву ніг, лобового скла.
 • обігрівач.

Важливо знати. Відмінності в конструкції ВАЗ 2112 старого і нового зразка в формі радіатора опалювача, контролері САУО, мікроредукторе. Умовно ділять до 2004 року і після. При покупці будьте уважні, щоб не довелося здавати непотрібні деталі.

З перерахованого випливає, що система опалення ВАЗ 2112 працює окремо. Піч ВАЗ 2112 нагнітає в салон повітря необхідної температури. За патрубкам надходить потік для обігріву лобового скла, ніг пасажирів, заднього ряду сидінь. Деформація заслінок, дефлекторів створює перешкоду на шляху проходження повітряного потоку, тому грубка погано дме і потрібна діагностика.

Характерні ознаки несправностей

На практиці виділяють п’ять найбільш поширених ознак:

 • Чи не працює обігрівач ВАЗ 2112, постійно обертається на одній стабільної швидкості;
 • Температура не регулюється;
 • Заслінки регулювання потоку повітря нерухомі, не піддаються налаштуванню;
 • Датчик. регулятор на стелі в несправному стані;
 • Нестабільна робота контролера САУО (система автоматичного управління обігрівачем)
 • Текти антифризу з-під радіатора.

Перелік не є вичерпним, а лише вказує на основні несправності грубки ВАЗ 2112. Для профілактики потрібно відвідування СТО з подальшою діагностикою.

Несправний температурний датчик

Досить часто зустрічається проблема такого змісту: ви не можете коректно відрегулювати температуру в салоні, так як датчик, який знаходиться біля лампи освітлення, вийшов з ладу або НЕ відкалібрований. Найчастіше проблема полягає у виході з ладу блоку керування, а також невірного положення заслінки. На щастя, все це досить просто вирішується, буде потрібно лише трохи часу і інструмент. Насамперед варто діагностувати справність температурного датчика. Зробити це можна в такий спосіб: переводите ручку управління опалення в одну сторону, а потім в протилежну. При цьому температура надходить в салон повітря повинна змінюватися.

Якщо температура змінюється, але все одно погано гріє пічка ВАЗ-21102, то справа не в контролері. У разі, коли немає ніяких змін, має сенс замінити датчик або ж просто спробувати його відключити і перевірити працездатність обігрівача. Якщо контролер вимкнути, то в салон буде надходити повітря такої температури, яка була встановлена ​​на електронному блоці. Якщо говорити простими словами, то так ви зможете відключити режим «А» на вентиляторі. Ну а зараз давайте підемо далі і розглянемо ще декілька несправностей грубки на «десятці».

Піч погано гріє повітря або обдув недостатньо якісний

Іноді повітря нагрівається дуже повільно, що явно не викликає захоплення, особливо в люті морози. Крім цього, буває і так, що якість теплого потоку не дуже задовольняє. В цьому випадку необхідно замінити пластмасову заслінку на алюмінієву. Остання коштує трохи дорожче, однак її ефективність в рази вище. Як показує практика, багато водіїв стикаються з тим, що заслінка старого зразка викривляється під час роботи, що призводить до втрати нагрітого повітря. Якщо ви готові заплатити за тепло в салоні, то придбайте обігрівач від ВАЗ-2112. Він дещо краще, хоча може не мати очисного фільтра або буде відсутня функція рециркуляції (в залежності від моделі).

Можна ще придбати підігрівач тосола. Він потрібен для попереднього прогріву двигуна і салону автомобіля. Якщо вас не влаштовує те, наскільки добре подається повітря на бічні стекла і під ноги, то ви цілком можете вдосконалити систему самостійно. Як це зробити, ми вже розповіли. Звертайте увагу на те, що сопла можуть бути або закриті чимось або ж забиті. Так, нерідко водії закривають їх килимками, самі того не знаючи. Але все це досить просто усувається, потрібно лише приділити трохи часу. Як ви бачите, якщо погано гріє пічка ВАЗ-2110 (інжектор), то причин може бути ціла маса. Найчастіше все можна усунути самостійно.

Як переробити грубку на ВАЗ-2110?

Якщо вас в корені не влаштовує робота обігрівача на вашій машині, то ви без особливих проблем зможете її переробити під себе. Якщо ви зіткнулися з проблемою недостатнього обдування, запотівання вікон в дощову погоду, то необхідно вживати заходів. По-перше, слід переконатися в тому, що обігрівач справний і працює нормально, якщо немає, то його потрібно відремонтувати і тільки потім приступати до активних дій. Основна причина, через яку на бічні стекла надходить мало повітря, полягає в тому, що велика частина потоку втрачається в щілини. Відповідно, вам потрібно розібрати всю панель на частини і за допомогою піни виключити витік повітря. Зробити це досить просто. Іноді має сенс прокласти гофру, але на практиці це працює не завжди. У кращому випадку там можна гріти тільки ноги передніх пасажирів.

Зверніть увагу і на те, що потрібно доопрацювати і обдув ніг задніх пасажирів. Але перед тим, як переробити грубку на ВАЗ-2110, потрібно подбати і про водійському місці. Тут ви будете мати справу з так званої «ялинкою». Якраз в даному випадку доцільно використання гофри. По-перше, це дасть належний ефект, а по-друге, займає куди менше місця тієї самої «ялинки». Бажано, щоб трубка була не більше 40 міліметрів в діаметрі, а при великій довжині гладка всередині. В іншому випадку під час проходження по ній повітря вона може свистіти, що не дуже приємно.

Піч на ВАЗ 2110 дме холодним повітрям. причини

Швидше за все, вони або пошкоджені, або відвалилися від самої грубки.

Якщо двигун охолоджується водою, то в радіаторі може утворюватися іржа, а при високих температурах ще й накип. Дрібні патрубки в радіаторі можуть забитися, якщо змішати (випадково) антифриз з тосолом, ця суміш просто згорнеться.

Крім того деякі недалекоглядні автолюбителі додають в охолоджуючу рідину спеціальний радіаторний герметик, так само забиває зсередини радіатори. Перевірити його досить просто.

Потрібно прогріти двигун до температури 90 градусів включити піч і на дотик перевірити впускний і випускний патрубки пічки.

Чому не працює грубка на ВАЗ 2110: як усунути несправність

Якщо просто, збої в його роботі приводять до того, що потрібна команда не доходить до заслінки і грубка не гріє.

Перевірити датчик просто. Для цього потрібно перевести ручку управління спочатку в одне крайнє положення, після чого в інше.

 • Поломка моторедуктора часто призводить до того, що після включення обігріву пічка дує в салон холодним повітрям. Це часта проблема. Як правило, заміна моторедуктора грубки дозволяє нормалізувати роботу системи.

Щоб поміняти даний елемент, потрібно зняти склоочисники, провести демонтаж жабо, викрутивши гвинти.

Поширені несправності грубки ВАЗ 2110 і способи їх усунення

Тобто, по суті, цей блок є розподільником повітряного потоку. На відміну від інших моделей автомобілів вітчизняного виробництва, на «десятці» грубка володіє принциповою відмінністю. вона оснащена випарником (автор відео. Олександр Амочкін Коломна ААК).В будь-якому випадку, кожен автомобіліст бажає їздити в теплому і прогрітому салоні, особливо в зимову пору року.

Так що перед тим, як розібрати або поміняти грубку на ВАЗ 2110, пропонуємо ознайомитися з основною інформацією про несправності, а також варіантах усунення цих поломок.Еслі погано гріє пічка на ВАЗ 2110 або вона дме холодним повітрям, це може бути обумовлено декількома несправностями: у водія більше немає можливості самостійно проводити регулювання обігрівача; погано дме гарячий повітряний потік або дме виключно холодне повітря, при цьому в підкапотному просторі чути клацання; в

Основні несправності грубки ВАЗ-2110 і їх усунення

Якщо температура потоку змінюється тільки при крайньому положенні датчика, то він підлягає заміні. Якщо ж вона істотно не змінюється, слід шукати причину поломки в іншому месте.Чтоби перевірити працездатність обігрівача потрібно зняти центральні дефлектори.

Для цього потрібно відігнути спеціальні вусики і зрушити рукою заслінку. Підібратися до останньої можна через відсік двигуна. Вибираючи цю запчастину, краще віддати перевагу алюмінієвому, а не пластиковому варіанту.Самих великих за обсягом робіт вимагає радіатор грубки ВАЗ-2110 при його заміні, адже для цього доводиться знімати всю пічку.

Якщо зробити роботи своїми руками, то можна заощадити чимало коштів.

читайте докладніше про змінення радіатор.Когда вентилятор обігрівача починає «гнати» лише холодне повітря, то можна вважати, що грубка вийшла з ладу.

У сучасних моделях рідко виходять з ладу заслінки і регулятори, завдяки тому, що вже на заводі для їх виготовлення використовують алюміній.

Чому не працює або погано гріє пічка ВАЗ 2110: причини, ремонт

Уже можна вирішити поганий обдув бічних вікон: заклеїти всі щілини, які присутні на панелі, або поставити новий гофрований шланг. Буде чудово, якщо ви встановите гофрований шланг і проведете герметизацію панелі. Щілини найкраще обклеювати засобом «Антискрип».

Пройтися потрібно по всім отворів з кріпленнями.

У такому стані можна провести герметизацію щілин в приладовій панелі ВАЗ 2110.

Тепер можна модернізувати заслінку грубки.

Ця операція створить ідеальний «шлях» для нагрітого повітря. На корпусі ВАЗ 2110 нам потрібно встановити Бітопласт-10, який замінить штатну губку.

Погано гріє пічка ВАЗ 2110: причини і їх усунення.

Так він йде на бічні передні стекла, лобове, в ноги і, безпосередньо, на пасажирів. Дуже поширена причина, коли ноги погано гріє пічка ВАЗ-21103, а скла обдуває нормально.

Тут причина може полягати в забитих воздуховодах.

КАК БЫСТРО ПОЧИНИТЬ ПЕЧКУ ВАЗ 2110-11-12

Як їх почистити, ми розберемося трохи позже.Еслі вас в корені не влаштовує робота обігрівача на вашій машині, то ви без особливих проблем зможете її переробити під себе. Якщо ви зіткнулися з проблемою недостатнього обдування, запотівання вікон в дощову погоду, то необхідно вживати заходів. По-перше, слід переконатися в тому, що обігрівач справний і працює нормально, якщо немає, то його потрібно відремонтувати і тільки потім приступати до активних дій.

Основна причина, через яку на бічні стекла надходить мало повітря, полягає в тому, що велика частина потоку втрачається в щілини. Відповідно, вам потрібно розібрати всю панель на частини і за допомогою піни виключити витік повітря.

Причини і усунення несправності, коли погано гріє пічка ВАЗ-2110

У десятках він знаходиться найчастіше за бардачком з боку пасажира. Якщо він сильно забруднений, то повітря через нього надходить слабо і провокує проблеми з системою опалення салону.

Забруднення салонного фільтра автомобіля можна усунути двома способами.

Перший. це якісна очистка фільтра і установка його на штатне посадочне місце. Однак цей спосіб менш дієвий. Проблема виникне повторно, через кілька тижнів.

Салонний фільтр автомобіля ВАЗ-2110, що вимагає заміни Якщо після проблема не зникла, тоді треба перевірити стан радіатора грубки.

Зробити це складніше, так як доведеться розібрати практично весь обігрівач з боку моторного відсіку.

Погано гріє пічка ВАЗ 2110: причини і шляхи їх усунення. Як переробити грубку ВАЗ 2110?

Якщо у вас погано гріє пічка ВАЗ-2110 (16 клапанів), то насамперед потрібно зрозуміти, який з двох вузлів не працює належним чином. Тут все досить просто. Зараз ви зрозумієте, чому іменно.Еслі ви не маєте можливості перемикати швидкості вентилятора, а він знаходиться в обігрівач, то логічно зробити висновок, що саме у вас несправне.

Звичайно, справа може бути в електроніці, але це дуже рідкісний випадок.

До речі, дуже важливо розуміти принцип роботи грубки.

Він полягає в тому, що ви виставляєте температуру, яка за допомогою спеціального датчика порівнюється з тією, що зараз в салоні. Якщо різниця суттєва, більше 2-3 градусів за Цельсієм, то моторедуктор управляє заслінками, відкриваючи або закриваючи їх.

Якщо різниця температури більш ніж 5 градусів, то включається друга швидкість вентилятора, якщо менше, то перша. Теплий або холодне повітря надходить по каналах. Так він йде на бічні передні стекла, лобове, в ноги і, безпосередньо, на пасажирів.

Чому погано гріє пічка ВАЗ 2110?

Потім заслінка зсувається рукою. Якщо вона працює, тоді причина, чому погано гріє пічка ВАЗ 2110, в чомусь іншому.

У будь-якому випадку заводська заслінка грубки замінюється алюмінієвим аналогом.

Почему не греет “печка” ВАЗ-2110-2112

Така доробка дозволить зберегти тепло, а система опалення буде краще працювати. Пояснюється це тим, що пластикова заслінка легко деформується.

Чи не гріє пічка і в разі несправності моторедуктора заслінки. Щоб його перевірити, потрібно демонтувати жабо і утеплювач.

Якщо шестерні проскакують, тоді проводиться заміна моторедуктора.

Для цього буде потрібно набір викруток. При необхідності перевіряємо ступінь натяжки троса управління заслінки, розташованого поблизу педалі газу.

Якщо натяжка троса слабка, тоді дме холодний або тепле повітря.

Піч на ВАЗ 2110 дме холодним повітрям. причини

Відразу напрошується відповідь. один з елементів системи просто вийшов з ладу.

Багато досвідчених власники цих автомобілів встановлюють алюмінієву заслінку, яка краще дозує повітря і утримує тепло в салоні. А ось дістатися до неї можна тільки з під капота.Ещё одна деталь, яка потребує уваги. це маленький редукторний електропривод цієї заслінки.

Якщо він вийшов з ладу, то вже ремонту не підлягає, потрібно купувати новий. \ Проблема з штатними воздуховодаміЕслі грубка на ВАЗ 2110 дме холодним повітрям, але при цьому сама розпечена до температури 90 градусів, то причина криється в штатних воздуховодах.

Ремонт грубки (пічки) ВАЗ 2110

1303.38544-х або 5-ти позіціоннийПроізводілся з 1996 року, в даний час знято з виробництва Для опалювачів: 2110-8101012, 2110-8101012-01, з 2001 року 2112-8101012-01 і 2112-8101012-02.Етот контролер і обігрівач взаємозамінні 1313.38545-ти позіціоннийПроізводілся з 2001 року, в даний час знято з виробництва Для опалювачів: 2110-8101012, 2110-8101012-01, з 2001 року 2112-8101012-01 і 2112-8101012-02.Етот контролер і обігрівач взаємозамінні 1333.38545- ти позіціоннийПроізводілся з 2003 року, в даний час знято з виробництва Для опалювачів: 2110-8101012, 2110-8101012-01, з 2001 року 2112-8101012-01 і 2112-8101012-02.Етот контролер і обігрівач взаємозамінні 1323.38545-ти позіціоннийПроізводітся з 2003 годаС вересня 2003 року на ВАЗи десятої серії встановлюється обігрівач 2111-8101012. Даний контролер чи не взаємозаміняють з попередніми. обігрівач самостійно

Чому не працює або погано гріє пічка ВАЗ 2110: причини, ремонт

Позаштатні агрегати не будуть ефективні, так як для «десятки» випускалася спеціальна піч «2110-01», в пристрій якої присутній випарник.

[Flat_ab Ноги водія досить часто страждають у вітчизняних автомобілях. Через це дефекту не тільки мерзне автомобіліст, але і запотівають вікна, що теж не дуже приємно.

Це безпосередньо впливає на керування машиною.

Вся справа в пластиковому блоці розподілу теплого повітря, який серед автомобілістів зветься «ялинкою».

Спочатку цей блок має невеликі щілини.

Для модернізації нам потрібно переконатися, що грубка повністю справна, тобто дме теплим повітрям. Проходить ремонт наступним чином: Демонтуємо торпеду, розбираємо її.

Уже можна вирішити поганий обдув бічних вікон: заклеїти всі щілини, які присутні на панелі, або поставити новий гофрований шланг.

Що робити, якщо не гріє пічка ВАЗ 2110

Після нагріву повітряний потік по воздуховодам подається в необхідні зони. лобового скла, ніг, тулуба. Передбачена примусова циркуляція повітря, що підвищує ефективність поширення теплого потоку по салону.

Завдяки їй встановлюється режим закритої циркуляції повітря. Раніше управління заслінками на ВАЗ здійснювалося механічним способом. заслінка з’єднувалася тросом з ручкою на блоці управління пічкою.

Чому грубка не працює на ВАЗ-2110, а дме тільки холодне повітря

Кожен з цих елементів може нести потенційну загрозу мікроклімату в салоні.

Ще один елемент системи. контролер блоку управління обігрівачем.

Перевіримо кожен з елементів, при необхідності доопрацюємо і наведемо температуру в салоні в норму. Найчастіше можна спостерігати в салоні 2110 ситуацію, коли грубка ніяк не реагує на стан регулятора температури, при цьому температура повітря може бути постійно низькою або постійно високою.

Це вірна ознака того, що один з електронних компонентів наказав довго жити.

 • заслінка грубки.
 • Датчик температури салону. Контролер грубки отримує інформацію від датчика температури. Він знаходиться на стелі, біля плафона освітлення салону. Датчик гарантовано не працює в тому випадку, якщо грубка реагує на рукоятку, встановлену в крайнє праве положення. В іншому випадку, шукаємо несправність в самому контролері. Розташування датчика температури.