Opel Vectra а не гріє пічка

Чому на Opel Vectra A погано гріє пічка і що з цим робити

Garage Opel Vectra а грубка погано гріє KR Чи не гріє пічка, радіатор і патрубки пічки гарячі завантаження Нафтовиків зобов’язали збільшити поставки бензину на внутрішній ринок.

За межами Садового може з’явитися платна парковка. Тут тільки механічне чищення допоможе Таке буває. Download Video Особливо після 20 років експлуатації Погано гріє пічка. Я чистив гідроксидом натрію, лимонною кислотою, трилоном-Б це класна штука, будь-яку нерозчинну сіль переводить в розчинну.

грубка не гріє

Додатково можна використовувати герметик. Зачистіть корпус термостата, видаліть всі наявні там забруднення. Встановіть в корпус новий термостат, зафіксуйте його і зберіть вузол в зворотній послідовності.

На завершення не забудьте правильно по мітках встановити ремінь ГРМ, а також залити в систему охолодження порцію свіжого антифризу.

Стару ОЖ краще не використовувати, навіть якщо ви змінювали її порівняно недавно. Електродвигун пічки Opel Vectra A На цьому процедуру по заміні термостата можна вважати завершеною. Самостійно вирішити проблему реально, хоча Opel Vectra а грубка погано гріє побоюються саме необхідність зняття шестерні і ременя газорозподільного механізму. Якщо ви все акуратно зніміть, не будете обертати колеса, тоді зі зворотним складанням не виникне ніяких проблем.

Попутно переконайтеся в справному стані самого ременя і відсутності на ньому слідів зносу. Електровентилятор грубки Також досить часто власникам автомобілів Opel Vectra A доводиться знімати, ремонтувати або просто цілком міняти вентилятор пічки.

Завдання не найскладніша, оскільки розташовується електромоторчик Opel Vectra а грубка погано гріє так. Сам шуканий елемент системи опалення розташований під панеллю в нижній частині лобового скла. Для заміни пристрою потрібно виконати такі кроки: Перший день на швидку, другий день більш тчательно вдома у ванній. І реально, з радіатора вийшло дуже багато всякого деRма. Окалина, шматочки герметика, тверді частинки незрозумілої природи, руда каламуть та інше. Opel Vectra а грубка погано гріє так, що аж відкрилися всі давні течі.

Від чого власне і потіло скло і в лотку була рідина. Значить без пайки ніяк, а коли паяти, то природно і прочистити до кінця. Механічно, з розкриттям.

Зняті бачки Віддав спецам. Через три дні забрав уже відремонтований. Сказали всередині було багато сміття. Так що хімпромивка діє, але не в важких випадках. У мене текла саме по сотах Пайка не надто акуратна.

Воістину німецький комфорт! Після запуску движка тепле повітря починає надходити буквально після пари кілометрів шляху машину не грію ніколи, хвилини і потихеньку поїхав. Морозов поки немає сильних, важко дати оцінку.

А коли їдеш холодом. Які ще можуть бути проблеми? Просто ток взяв машину ще не вивчив. Чому не гріє пічка?

грубка не гріє толком. Opel КЛУБ

Сам термостат знаходиться за корпусом кожуха ременя ГРМ.

Opel Vectra а грубка погано гріє Відкрутіть нижній патрубок радіатора, щоб злити з системи рідина охолодження. Підставте попередньо під слив порожню ємність достатнього обсягу.

Дочекайтеся Opel Vectra а грубка погано гріє антифризу, після чого можна продовжувати роботу. На кожусі термостата є хомут.

Його досить легко розкрутити і послабити звичайної викруткою. Потім стягніть кожух, потягнувши його на себе або ж в сторону переднього бампера. Тут вже залежить все від того, як ви розташовуєтеся щодо кожуха.

За допомогою ріжкового накидного ключа відкрутіть 2 болта кріплення корпусу вашого термостата на Vectra А. Щоб тепер зняти корпус разом з термостатом, потрібно легкими розхитування поступово відвести елемент зі свого посадкового місця.

Зазвичай він швидко виходить і без проблем знімається. Термостат витягується разом з корпусом, оскільки розташовується він в голівці захисту. Витягніть елемент на. Тепер можна приступати до заміни. Вийміть термостат зі свого посадкового місця, видаливши також і прокладку ущільнювача.

Переконайтеся, що комплектація нового термостата передбачає наявність прокладки.

Opel КЛУБ

Перший день на швидку, другий день більш тчательно вдома у ванній. І реально, з радіатора вийшло дуже багато всякого деRма. Окалина, шматочки герметика, тверді частинки незрозумілої природи, руда каламуть та інше.

грубка не гріє. Vectra A. Opel Клуб Перший Російський

На завершення не забудьте правильно по мітках встановити ремінь ГРМ, а також залити в систему охолодження порцію свіжого антифризу. Стару ОЖ краще не використовувати, навіть якщо ви змінювали її порівняно недавно. Електродвигун пічки Opel Vectra A На цьому процедуру по заміні термостата можна вважати завершеною. Самостійно вирішити проблему реально, хоча деякі побоюються саме необхідність зняття шестерні і ременя газорозподільного механізму.

Якщо ви все акуратно зніміть, не будете обертати колеса, тоді зі зворотним складанням не виникне ніяких проблем.

Попутно переконайтеся в справному стані самого ременя і відсутності на ньому слідів зносу. Електровентилятор грубки Також досить часто власникам автомобілів Opel Погано гріє пічка на Opel Vectra а A доводиться знімати, ремонтувати або просто цілком міняти вентилятор печі. Завдання не найскладніша, оскільки розташовується електромоторчик не так. Сам шуканий елемент системи опалення розташований під панеллю в нижній частині лобового скла.

Для заміни пристрою потрібно виконати такі кроки: У процесі зворотного збірки обов’язково зверніть увагу на те, чи правильно розташовується гумова подушка електромоторчіком грубки вашого автомобіля Vectra А. Безпосередньо біля моторчика пічки розташовується резистор або ж блок додаткових опорів. Його можна зняти більш простим методом, описаним вище. Але також ви можете набагато зручніше демонтувати резистор, виконавши попередні кроки.

Радіатор пічки Зняти радіатор опалювальної системи на Vectra A від компанії Opel трохи складніше. Процес складається з декількох етапів, але їх погано гріє пічка на Opel Vectra а вимагає досить багато часу.

Vectra Club Russia

Для демонтажу і заміни радіатора грубки потрібно: Завдання об’єктивно не найскладніша. Але не всі готові взятися за неї самостійно через необхідність розбирати консоль в салоні.

Але якщо ви будете діяти послідовно, виконувати всі погано гріє пічка на Opel Vectra а й дотримуватися техніки безпеки, зі зняттям радіатора і його подальшою заміною не виникне ніяких істотних проблем. Все вирішується навіть при відсутності багатого досвіду і особливих навичок в ремонті Opel Vectra А.

Панель управління Часом власники Vectra A стикаються з ситуацією, коли обігрівач перестає працювати або некоректно функціонує через поломки в блоці управління пічкою. Проблема в тому, що в цей вузол деякі автомобілісти бояться самостійно лізти через ризики щось зламати і пошкодити. Так, подібне дійсно трапляється.

Почему из центральных дефлекторов дует холодный воздух.

Але якщо знати деякі секрети і нюанси, ви зумієте своїми руками розібрати блок управління, вирішити проблему і повернути все на свої місця. Це суттєва економія, а також додаткові навички в вашому арсеналі.

opel, vectra, гріє, пічка

Радіатор опалювача Для початку знімається бардачок, тобто бардачок. Тут з боків внизу передбачені засувки. Їх можна підчепити тонкої викруткою і відщепнути. Після цього тягніть полку на. Відкручуються 4 самореза. Для окручіванія останніх потрібно відкрити речовий ящик.

Тепер бардачок виймається зі свого місця. Тільки різко не тягніть, оскільки там ще погано гріє пічка на Opel Vectra а роз’єм підсвічування бардачка. Після демонтажу бардачка відкривається погано гріє пічка на Opel Vectra а до кріплень тросів отопітеля і тягам заслінок системи опалення салону. Вони акуратно від’єднуються. Два троса відключаються з боку бардачка, і ще один близько керма. За годинами або бортовим комп’ютером є ще саморізи. Щоб дістатися до них, слід зняти накладку з годин, намагаючись не пошкодити при цьому пластикову панель.

Подденьте панельку знизу за допомогою тонкої викрутки, після чого виймайте її зі свого місця. Натискаючи на 2 важеля, тягніть панель на себе, щоб зняти годинник або бортовий комп’ютер. Відключається фішка з проводами і підсвічування годин або комп’ютера. Фішку краще прибрати всередину торпедо. Відкрутіть пару саморізів для подальшого демонтажу панелі управління обігрівачем. З боку керма знімається обшивка рульової колонки і замка запалювання. Один гвинт має під рульовим колесом.

Для більш зручного доступу слід поставити кермо поперек. Ще одне кріплення розташоване знизу. Демонтувавши обшивку колонки, вимкніть перемикачі поворотников і склоочисників. Потіє лобове скло зсередини. З пасажирського дефлектора дме тепле повітря, з боку водія боку- холодний.

З центрального дефлектора дме холодним повітрям це не проблема, так задумано заводом: Скло з одного боку потіло відразу після покупки, значення не надавав, так і їздив. Минулу зиму пережив, хоча не сказати що в сильний мороз в салоні була нормальна температура.

Так собі, прохолодно. Далі гірше. Піч на тлі виникла в СО рудої рідини практично перестала гріти.

Погано гріє пічка Opel Vectra А

Потім взагалі з водійського дефлектора дув відверто холодне повітря. Прийшла пора, відкладати ні. У п’ятничний вечір розібрав салон і дістався до грубки. У лотку, який закриває обігрівач знизу було що щось жахливе, чорне липке речовина. Відмивав його метанолом і гарячою водою. Нижня частина сот радіатора була заклеєна цієї рідиною Зняв радіатор. Без зливу рідини просто перетиснув патрубки на грубку такої не хитра штукою.

Можна і по багатому, спец інструментом пережив для гумових патрубків Варто рідний Harrison, розміри Радіатор Harrison для погано гріє пічка на Opel Vectra а Siemens Vecrta A Якщо у вас такий же і є думка викинути і поставити новий-не поспішайте.

Вся справа в тому, що він виготовлений за старими добрими технологіям. У стрічкових моделях стільники і тепловідвідні елементи утворюються в процесі обробки латунної стрічки, її формування і подальшого їх споювання між.

В результаті виходить монолітна серцевина з чудовою тепловіддачею, на яку безпосередньо і погано гріє пічка на Opel Vectra а бачки, верхній і нижній. Ті, хто пішов в історію дорогі технології і матеріали Латунні радіатори давно замінені у виробництві на алюмінієві, з якогось дива: Для теплої Іспанії його вистачить. У нас же клімат суворіший: Розміри Майже в два рази тонше рідного. Хочу подельться своїми сьогоднішніми дослідженнями в розділі “холодно з машині Найцікавіше: Також рекомендую зняти з пасажирської сторони обидва воздуховода, що йдуть від” грубки “, і, підсвічуючи ліхтариком в отвір обдування нижньої частини ніг пассажірав отвір воздуховода обдування верхній частині, залізти рукою і особисто переконатися, що у вас немає ніяких “зайвих деталей” ні в передньому, ні в задньому просторі під заслінкою у мене були 2 пластикових уламка, невідомо від чого, які заважали закритися заслінки від холодного повітря.

грубка не гріє. Vectra A. Opel Клуб Перший Російський

Не забувайте про механічні причини відсутності повітрообміну. Opel Vectra б грубка холодна таку сітацію на цьому форумі ще ніхто не говорив, а шкода Правильно, на вулиці, під деревами, з яких падає листя Але буду над цим думати. Коли машина виходить на трасу поступово стає холодніше, поки не починає йти зовсім холодне повітря.

Якщо заглушити на пару хвилин двигун, то тепло поганенький, але починає йти, поступово стаючи холодніше при русі по трасі.

Якщо відкрутити пробку бачка, то теж тепло поганенький, але починає йти, поступово стаючи холодніше при Opel Vectra б грубка холодна по трасі. Без кришки бачка тепла. Опалювачі ти міняв, на дотик теплі, тобто немає відбору тепла в самому обігрівач Дякую за повторний відповідь.

Чому може не гріти чи не працювати грубка на Opel Vectra B і як це виправити

Ефекту нуль. Холодне повітря і все. Благо kuper невеликий і всюди підліз.

Величезне йому за це спасибі. Розібрали блок. У нього вже лазили був самопал з транзисторами на болтах.

Той все перепаяти вирішив так само замінити транзистори. Для цього вивертаються 2 гвинта і 2 гайки.

Тут же є джгут з проводами. Його потрібно від’єднати; Наступним етапом буде від’єднання воздуховода, який обдуває ноги пасажирів задніх крісел. Між відгалуженнями є відповідний кріпильний гвинт; Підніміть демонтований вузол Opel Vectra б грубка холодна відкиньте в сторону. В результаті відкриється вид на 4 гвинта. Їх слід відкрутити, після чого підчепити кришку викруткою і зняти її; Радіатор вже видно, але поки зняти не вийде.

Заважає частина панелі з лівого і правого боку. Для її зняття викручуються Opel Vectra б грубка холодна 2 гвинта з кожного боку; Перш ніж знімати радіатор, обов’язково пройдіть до підкапотному простору і зніміть кришку з розширювального бачка.

Це дозволить скинути зайве тиск. Потім кришку можете повернути на місце, щоб не втратити; Під трубки радіатора слід підкласти розрізану ємність приблизно на 1, літра для зливу рідини охолодження. Відкрутіть болт Opel Vectra б грубка холодна допомогою відповідного ключа; З радіатора тепер зливайте наявну там рідина охолодження; Збоку залишається ще 2 кріпильних гвинта, після викручування яких можна остаточно знімати радіатор; Для виведення радіатора його потрібно потягнути трохи в праву сторону, а потім в салон, як би на.

Залежно від стану пічного радіатора на вашій Vectra B, його можна почистити або ж повністю замінити.

Існує цілий ряд промивних коштів, починаючи зі звичайною лимонної кислоти і молочної сироватки, закінчуючи професійною автохимией. Тут уже кожен автовласник вибирає сам на свій розсуд Opel Vectra б грубка холодна гаманець. Але незалежно від обраного засобу, після його застосування ретельно промийте радіатора, щоб не залишалося всередині частини очищувача.

Відновивши стару піч або купивши новий радіатор, збирайте вузол в зворотній послідовності. Не забувайте дивитися на стан всіх прокладок, ущільнювачів і трубок.

Також переконайтеся в цілісності контактів і проводів, через які пробираєтеся до грубки Vectra Б. Електровентилятор, фільтр і резистор Якщо порівнювати з заміною пічного радіатора на Opel Vectra B, то зняти електровентилятор грубки буде трохи простіше. Тут також доведеться виконати ряд демонтажних робіт, але все ж самі автовласники відзначають, що з таким завданням впоратися вдається більшості. Крім того, що за такою інструкції ви можете зняти і замінити електровентилятор, сюди ж варто віднести заміну салонного фільтра і резистора.

Знаходяться вони недалеко один від одного і передбачають приблизно однакові маніпуляції. Слідуючи по Opel Vectra б грубка холодна керівництву, ви зрозумієте, в чому суть і як виконати ті чи інші роботи, не привертаючи фахівців.

Vectra Club Russia

Хоча помічник вам не завадить. Спочатку позначте, як у вас встановлені двірники. Після цього зніміть пластикові заглушки і головкою на 13 відкрутите кріплення щіток; На жабо під лобовим склом є пластикові гайки під головку на Під ним напевно побачите великий обсяг сміття, якщо раніше ніколи не знімали жабо.

грубка Opel Vectra а. Ремонт і експлуатація. Форум Авто proteu.ru

Але якщо діяти за інструкцією, помилок вдасться уникнути. Виконується заміни термостата на автомобілі Opel Vectra A наступним чином: Для початку відкрутіть захисну кришку кожуха, під яким ховається ремінь ГРМ. За кришкою ховається маховик шестерня распредвала.

На ньому передбачено 1 кріпильний болт. Він відкручується звичайним накидним ключем 17 розміру.

Тут досить зірвати трохи кріплення, після чого болт з легкістю відкручується. Подденьте викруткою шестерню і починайте її трохи розхитувати.

Тим самим вона разом з ременем ГРМ зійде зі свого місця. Постарайтеся після зняття не крутити колесо, щоб не прокрутилися распредвал і колінвал. За шестернею є пара болтів. Їх слід відкрутити, тим самим зрушити повністю захисний кожух для створення достатнього простору для подальшої заміни термостата.

Сам термостат знаходиться Opel Vectra а погано гріє пічка корпусом кожуха ременя ГРМ. Відкрутіть нижній патрубок радіатора, щоб злити з системи рідина охолодження. Підставте попередньо під слив порожню ємність достатнього обсягу. Дочекайтеся зливу антифризу, після чого можна продовжувати роботу. На кожусі термостата є хомут. Його досить легко розкрутити і послабити звичайної викруткою.

Потім стягніть кожух, потягнувши його на себе або ж в сторону переднього бампера. Тут вже залежить все від того, як ви розташовуєтеся щодо кожуха. За допомогою ріжкового накидного ключа відкрутіть 2 болта кріплення корпусу вашого термостата на Vectra А. Щоб тепер зняти корпус разом з термостатом, потрібно легкими розхитування поступово відвести елемент зі свого посадкового місця.

Зазвичай він швидко виходить і без проблем знімається. Термостат витягується разом з корпусом, оскільки розташовується він в голівці захисту. Витягніть елемент на. Тепер можна приступати до заміни. Opel Vectra а погано гріє пічка термостат зі свого посадкового місця, видаливши також і ущільнювальну прокладку. Переконайтеся, що комплектація нового термостата передбачає наявність прокладки. Додатково можна використовувати герметик.

Зачистіть корпус термостата, видаліть всі наявні там забруднення. Встановіть в корпус новий термостат, зафіксуйте його і зберіть вузол в зворотній послідовності.

На завершення не забудьте правильно по мітках встановити ремінь ГРМ, а також залити в систему охолодження порцію свіжого антифризу. Стару ОЖ краще не використовувати, навіть якщо ви змінювали її порівняно недавно.

грубка не гріє

Електродвигун пічки Opel Vectra A На цьому процедуру по заміні термостата можна вважати завершеною. Самостійно вирішити проблему реально, хоча деякі побоюються саме необхідність зняття шестерні і ременя газорозподільного механізму.

opel, vectra, гріє, пічка

Якщо ви все акуратно зніміть, не будете обертати колеса, тоді зі зворотним складанням не виникне ніяких проблем. Попутно переконайтеся в справному стані самого ременя і відсутності на ньому слідів зносу. Електровентилятор грубки Також досить часто власникам автомобілів Opel Vectra A доводиться знімати, ремонтувати або просто цілком міняти вентилятор пічки.

Завдання не найскладніша, оскільки розташовується електромоторчик не так. Сам шуканий елемент системи опалення розташований під панеллю в нижній частині лобового скла. Для заміни пристрою потрібно виконати такі кроки: У процесі зворотного збірки Opel Vectra а погано гріє пічка зверніть увагу на те, чи правильно розташовується гумова подушка електромоторчіком грубки вашого автомобіля Vectra А.

замена, промывка радиатора печки обогрева салона опель вектра А

Безпосередньо біля моторчика пічки розташовується резистор або ж блок додаткових опорів. Його можна зняти більш простим методом, описаним вище. Але також ви можете набагато зручніше демонтувати резистор, Opel Vectra а погано гріє пічка попередні кроки.

Радіатор пічки Зняти радіатор опалювальної системи на Vectra A від компанії Opel трохи складніше. Процес складається з декількох етапів, але їх виконання вимагає досить багато часу. Для демонтажу і заміни радіатора грубки потрібно: Завдання об’єктивно не найскладніша.

Нормальний радіатор не може бути дешевим. Промивати лимонною кислотою, лугами. Але як показує практика особливо сильного ефекту це не дає.

Слабка органічна кислота прекрасно прибере накип там, куди потрапить. Але якщо канал забитий, то туди ніякої розчин і не пройде.

Лимонна кислота? Тут тільки механічне чищення допоможе Таке буває. Особливо після 20 років експлуатації Погано гріє пічка.

Чому на Opel Vectra A погано гріє пічка і що з цим робити

У чому біда? Я чистив гідроксидом натрію, лимонною кислотою, трилоном-Б це класна штука, будь-яку нерозчинну сіль переводить в розчинну. Довго промивав. Перший день на швидку, другий день більш тчательно вдома у ванній. І реально, з радіатора Opel Vectra а погано гріє пічка дуже багато всякого деRма. Окалина, шматочки герметика, тверді частинки незрозумілої природи, руда каламуть та інше. Прочистив так, що аж відкрилися всі давні течі.

Від чого власне і потіло скло і в лотку була рідина. Значить без пайки ніяк, а коли паяти, то природно і прочистити до кінця.

Механічно, з розкриттям. Зняті бачки Віддав спецам. Через три дні забрав Opel Vectra а погано гріє пічка відремонтований. Сказали всередині було багато сміття. Так що хімпромивка діє, але не в важких випадках. У мене текла саме по сотах Пайка не надто акуратна. Воістину німецький комфорт! Після запуску движка тепле повітря починає надходити буквально після пари кілометрів шляху машину не грію ніколи, хвилини і потихеньку поїхав.

Тільки ось зараз, недавно, після “розкриття” пацієнта, в машині стало тепло і комфортно. Не забувайте про механічні причини відсутності повітрообміну. Про таку сітацію на цьому форумі ще ніхто не говорив, а шкода Правильно, на вулиці, під деревами, з яких падає листя

Vectra Club Russia

Тут досить зірвати трохи кріплення, після чого болт з легкістю відкручується. Подденьте викруткою шестерню і починайте її трохи розхитувати. Тим самим вона разом з ременем ГРМ зійде зі свого посадкового місця.

Постарайтеся після зняття не крутити колесо, щоб не прокрутилися распредвал і колінвал. За шестернею є пара болтів. Їх слід відкрутити, тим самим зрушити повністю захисний кожух погано гріє пічка Opel Vectra а створення достатнього простору для подальшої заміни термостата.

Сам термостат знаходиться за корпусом кожуха ременя ГРМ.

Відкрутіть нижній патрубок радіатора, щоб злити з системи рідина охолодження. Підставте попередньо під слив порожню ємність достатнього обсягу. Дочекайтеся зливу антифризу, після чого можна продовжувати роботу. На кожусі термостата є погано гріє пічка Opel Vectra а. Його досить легко розкрутити і послабити звичайної викруткою. Потім стягніть кожух, потягнувши його на себе або ж в сторону переднього бампера.

Тут вже залежить все від того, як ви розташовуєтеся щодо кожуха. За допомогою ріжкового накидного ключа відкрутіть 2 болта кріплення корпусу вашого термостата на Vectra А. Щоб тепер зняти корпус разом з термостатом, потрібно легкими розхитування поступово відвести елемент зі свого місця. Зазвичай він швидко виходить і без проблем знімається. Термостат витягується разом з корпусом, оскільки розташовується він в голівці захисту.

Тепер можна приступати до заміни. Вийміть термостат зі свого посадкового місця, видаливши також і ущільнювальну прокладку. Переконайтеся, що комплектація нового термостата передбачає наявність прокладки. Додатково можна використовувати герметик.

Зачистіть корпус термостата, видаліть всі наявні там забруднення. Встановіть в корпус новий термостат, зафіксуйте його і зберіть вузол в зворотній послідовності. На завершення не забудьте правильно по мітках встановити ремінь ГРМ, а також залити в погано гріє пічка Opel Vectra а охолодження порцію свіжого антифризу. Стару ОЖ краще не використовувати, навіть якщо ви змінювали її порівняно недавно.

Електродвигун пічки Opel Vectra A На цьому процедуру по заміні термостата можна вважати завершеною. Самостійно вирішити проблему реально, хоча деякі побоюються саме необхідність зняття шестерні і ременя газорозподільного механізму.

Якщо ви все акуратно зніміть, не будете обертати колеса, тоді зі зворотним складанням не виникне ніяких проблем. Попутно переконайтеся в справному стані самого ременя і відсутності на ньому слідів зносу.

Електровентилятор грубки Також досить часто власникам автомобілів Opel Vectra A доводиться знімати, ремонтувати або просто цілком міняти вентилятор пічки.

Завдання не найскладніша, оскільки розташовується електромоторчик не так. Сам шуканий елемент системи опалення розташований під панеллю в нижній частині лобового скла.

Погано гріє пічка. Діагностика і ремонт. Що навіщо Opel Vectra, л., Року на DRIVE2

Список можна продовжувати. Але суть зрозуміла. Нормальний радіатор не може бути дешевим. Промивати лимонною кислотою, лугами. Але як показує практика особливо сильного ефекту це не дає. Слабка органічна кислота прекрасно прибере накип там, куди потрапить. Але якщо канал забитий, то туди ніякої розчин і не пройде. Лимонна кислота? Тут тільки механічне чищення допоможе Таке буває.

Особливо після 20 років експлуатації Погано гріє пічка. У чому біда? Я чистив гідроксидом натрію, лимонною кислотою, трилоном-Б це класна штука, будь-яку нерозчинну сіль переводить в розчинну.

Погано гріє пічка Opel Vectra а промивав. Перший день на швидку, другий день більш тчательно вдома у ванній. І реально, з радіатора вийшло дуже багато всякого деRма. Окалина, шматочки герметика, тверді частинки незрозумілої природи, руда каламуть та інше. Прочистив так, що аж відкрилися всі давні течі. Від чого власне і потіло скло і в лотку була рідина. Значить без пайки ніяк, а коли паяти, то природно і прочистити до кінця.

Механічно, з розкриттям. Зняті бачки Віддав спецам. Через три дні забрав уже погано гріє пічка Opel Vectra а. Сказали всередині було багато сміття. Так що хімпромивка діє, але не в важких випадках. У мене текла саме по сотах Пайка не надто акуратна.

Весь процес зняття полягає в наступному: Далі варто перевірити, чи не згорів чи на резисторі термопредохранитель. Він передбачений на спрацьовування при досягненні градусів. Багато відновлюють працездатність старого резистора, просто припаивая новий термопредохранитель. Якщо ж погано гріє пічка Opel Vectra а навичок у вас немає, або не хочете ризикувати з самостійним ремонтом, просто купите нове опір, і встановіть його в зворотній послідовності.

Встановлений радіатор грубки Термостат Коли проблема грубки на Vectra A пов’язана з відсутністю проходу рідини охолодження по малому колу, доведеться знімати і міняти термостат. Не можна сказати, що зробити це дуже просто або надзвичайно складно. Процедура має деякі особливості і важливі нюанси, які слід дотримуватися в процесі виконання демонтажних робіт.

Але якщо діяти за інструкцією, помилок вдасться уникнути. Виконується заміни термостата на автомобілі Opel Vectra A наступним чином: Для початку відкрутіть захисну кришку кожуха, під яким ховається ремінь ГРМ. За кришкою ховається маховик шестерня распредвала. На ньому передбачено 1 кріпильний болт. Він відкручується звичайним накидним ключем 17 розміру.

Радіатор пічки

Зняти радіатор опалювальної системи на Vectra A від компанії Opel трохи складніше. Процес складається з декількох етапів, але їх виконання вимагає досить багато часу.

Для демонтажу і заміни радіатора грубки потрібно:

 • злити рідину охолодження з системи;
 • через підкапотний простір зняти шланги подачі антифризу з радіатора грубки, зафіксовані на патрубках;
 • перемістившись в салон, зняти передню частину центральної консолі;
 • відкрутити 2 гвинти в передній частині і 2 гвинти в задній частині пластикового кожуха пічного радіатора;
 • відкрутити 2 кріплення передньої частини ременів фіксації радіатора;
 • опустити ремені вниз;
 • витягти радіатор пічного обладнання;
 • дістати патрубки радіатора через перегородки моторного відсіку;
 • зняти ущільнювальні прокладки з патрубків радіатора;
 • встановити новий радіатор;
 • використовувати ущільнювачі і герметик в міру необхідності, видаливши сліди старих кріплень;
 • зібрати весь вузол у зворотній послідовності.

Завдання об’єктивно не найскладніша. Але не всі готові взятися за неї самостійно через необхідність розбирати консоль в салоні. Але якщо ви будете діяти послідовно, виконувати всі рекомендації і дотримуватися техніки безпеки, зі зняттям радіатора і його подальшою заміною не виникне ніяких істотних проблем. Все вирішується навіть при відсутності багатого досвіду і особливих навичок в ремонті Opel Vectra А.

Причина несправності

 • Вийшов з ладу електромоторчик грубки. Його неполадки в основному проявляються у вигляді повної відмови обладнання. Тобто обігрівач не включається, ніяк не реагує на натискання кнопок і крутилок, виведених на панель грубки в салоні Vectra А. Усувається така неприємність шляхом зняття електродвигуна з подальшим вибором одного з двох сценарієм. Іноді можливий ремонт моторчика, на якому змінюються щітки, підшипник і пр. Але частіше доводиться міняти пристрій.
 • Забивається або тече радіатор опалення. Ще одна поширена проблема, яка проявляється у вигляді відсутності тепла в салоні при працюючому електродвигуні. Текти провокує утворення патьоків і калюж в салоні і під автомобілем. Це вже залежить від місця, де утворилася витік води. Не завжди винен сам радіатор, оскільки попередньо варто вивчити стан патрубків і шлангів. Вони можуть стати причиною витоку рідини охолодження. Забитий радіатор іноді вдається промити за допомогою спеціальних засобів або ж народних рецептів. В останньому випадку найпопулярнішим рішенням вважається лимонна кислота, розведена з гарячою водою.
 • Виходить з ладу резистор грубки. Або ж додатковий опір. Цей вузол відповідає за роботу обігрівача на всіх швидкостях, крім максимальної. З його допомогою знижується швидкість обертання електровентилятору, що дозволяє через панель управління в салоні регулювати інтенсивність потоку гарячого повітря. Якщо не працюють перші швидкості, але на останній максимальної грубка включається, тоді точно вийшов з ладу резистор. Він потребує заміни. Причому на Vectra A від компанії Opel зробити це досить просто.
 • Поломка термостата. Важливе пристрій в складі системи охолодження двигуна. Але також термостат безпосередньо пов’язаний зі схемою грубки на Opel Vectra А. При заклинюванні він не пропускає рідину охолодження по малому колу, через що радіатор опалення не нагрівається гарячим антифризом. Паралельно відбувається перегрів мотора. Найчастіше термостат ремонту не підлягає, і в цьому плані Vectra A винятком не стала.
 • Несправності панелі управління. Буває і так, що все обладнання працює, але за рахунок неполадок в блоці управління не вдається давати команди грубці. Найчастіше тут мова йде про обрив контактів, замиканнях в проводці і механічних поломки регуляторів. Потрібно розібрати панель, попередньо виключивши інші можливі несправності, після чого перевірити стан контактів, проводів і тросів.

Якщо грубці необхідний ремонт, не варто відразу ж намагатися зняти радіатор або дістатися до вентилятора пічки.

обігрівач салону

Часом причина набагато банальніше, ніж якості. Коли піч не включається взагалі, насамперед перевірте стан запобіжника, який відповідає за електромоторчик. Адже не включатися обігрівач може саме через згорілого запобіжника.

Ще однією причиною порушень в роботі грубки може бути заклинив клапан на кришці, розташованої на розширювальному бачку. Якщо з клапанами випуску і нагнітання тиску в системі охолодження все добре, не зайвим буде переконатися в нормальному рівні рідини охолодження. Падіння рівня ОЖ нижче норми є досить поширеною і гранично банальною причиною погано гріє обігрівача. Це стосується не тільки Vectra А, але і цілого ряду інших автомобілів.

Виключивши ймовірні і легко усуваються причини несправної роботи грубки, можна переходити до більш серйозних заходів. Вивчивши інструкцію по зняттю і заміні тих чи інших елементів системи опалення салону на Opel Vectra А, ви зможете прийняти для себе рішення щодо того, чи варто братися за роботу своїми руками, або краще звернутися за допомогою до фахівців. Вибір за вами.

електровентилятор грубки

Також досить часто власникам автомобілів Opel Vectra A доводиться знімати, ремонтувати або просто цілком міняти вентилятор пічки.

Завдання не найскладніша, оскільки розташовується електромоторчик не так далеко. Сам шуканий елемент системи опалення розташований під панеллю в нижній частині лобового скла. Для заміни пристрою потрібно виконати такі кроки:

 • відключити мінус від акумуляторної батареї і зафіксувати капот;
 • зняти обтічник в нижній частині лобового скла;
 • відключити тяги двірників;
 • зняти тяги і демонтувати електродвигун склоочисників;
 • зняти кожух з верхньої частини моторчика пічки;
 • відключити електрораз’ём від двигуна вентилятора пічки;
 • відкрутити 2 кріпильних гвинта і витягти зі свого посадкового місця вентилятор;
 • встановіть новий електромотор, якщо старий повністю вийшов з ладу.

В процесі зворотного збірки обов’язково зверніть увагу на те, чи правильно розташовується гумова подушка електромоторчіком грубки вашого автомобіля Vectra А.

Безпосередньо біля моторчика пічки розташовується резистор або ж блок додаткових опорів. Його можна зняти більш простим методом, описаним вище. Але також ви можете набагато зручніше демонтувати резистор, виконавши попередні кроки.

Чому на Opel Vectra A погано гріє пічка і що з цим робити

Досить велика кількість власників німецького автомобіля Opel Vectra A відзначають не найвдаліший проектування грубки для цієї моделі. Опалювальне обладнання працює непогано і досить ефективно, але з плином часу, багато в чому через вік самого авто, виникають ті чи інші несправності.

Погана робота грубки проявляється у вигляді слабкого обдування, надходження в салон недостатньо розігрітого повітря, або повної відмови пристрою.

Для кожного симптому характерні відповідні причини. Багато з виникаючих проблем і несправностей можна усунути власними силами, не залучаючи до роботи фахівців. Це додатково економить бюджет автовласника, A також дозволяє розширити перелік власних навичок і можливостей.

Справитися з пічкою на Opel Vectra A може практично кожен. Тут слід дотримуватися деякі інструкції, чітко дотримуватися правил і не забувати про техніку безпеки, виконуючи ремонт.

резистор

У випадку з Vectra A замінити резистор, тобто додатковий опір, не складе великих труднощів навіть для малодосвідченого автовласника.

Тут не потрібно проводити складні демонтажні роботи. Весь процес зняття полягає в наступному:

 • підійміть капот і зафіксуйте його;
 • зніміть пластикову накладку (жабо), розташовану під лобовим склом;
 • приблизно посередині під жабо і розташовується резистор;
 • відключіть від пристрою всі контакти, отщелкнув відповідні засувки;
 • витягніть резистор з фіксаторів;
 • відключіть джгут проводів від додаткового опору.

Далі варто перевірити, чи не згорів чи на резисторі термопредохранитель. Він передбачений на спрацьовування при досягненні 250 градусів.

Багато відновлюють працездатність старого резистора, просто припаивая новий термопредохранитель. Якщо ж відповідних навичок у вас немає, або не хочете ризикувати з самостійним ремонтом, просто купите нове опір, і встановіть його в зворотній послідовності.

Встановлений радіатор грубки

термостат

Коли проблема грубки на Vectra A пов’язана з відсутністю проходу рідини охолодження по малому колу, доведеться знімати і міняти термостат.

Не можна сказати, що зробити це дуже просто або надзвичайно складно. Процедура має деякі особливості і важливі нюанси, які слід дотримуватися в процесі виконання демонтажних робіт. Але якщо діяти за інструкцією, помилок вдасться уникнути.

Виконується заміни термостата на автомобілі Opel Vectra A наступним чином:

 • Для початку відкрутіть захисну кришку кожуха, під яким ховається ремінь ГРМ.
 • За кришкою ховається маховик (шестерня) распредвала. На ньому передбачено 1 кріпильний болт. Він відкручується звичайним накидним ключем 17 розміру. Тут досить зірвати трохи кріплення, після чого болт з легкістю відкручується.
 • Подденьте викруткою шестерню і починайте її трохи розхитувати. Тим самим вона разом з ременем ГРМ зійде зі свого місця. Постарайтеся після зняття не крутити колесо, щоб не прокрутилися распредвал і колінвал.
 • За шестернею є пара болтів. Їх слід відкрутити, тим самим зрушити повністю захисний кожух для створення достатнього простору для подальшої заміни термостата.
 • Сам термостат знаходиться за корпусом кожуха ременя ГРМ.
 • Відкрутіть нижній патрубок радіатора, щоб злити з системи рідина охолодження. Підставте попередньо під слив порожню ємність достатнього обсягу. Дочекайтеся зливу антифризу, після чого можна продовжувати роботу.
 • На кожусі термостата є хомут. Його досить легко розкрутити і послабити звичайної викруткою. Потім стягніть кожух, потягнувши його на себе або ж в сторону переднього бампера. Тут вже залежить все від того, як ви розташовуєтеся щодо кожуха.
 • За допомогою ріжкового накидного ключа відкрутіть 2 болта кріплення корпусу вашого термостата на Vectra А.
 • Щоб тепер зняти корпус разом з термостатом, потрібно легкими розхитування поступово відвести елемент зі свого місця. Зазвичай він швидко виходить і без проблем знімається.
 • Термостат витягується разом з корпусом, оскільки розташовується він в голівці захисту.
 • Витягніть елемент на себе. Тепер можна приступати до заміни.
 • Вийміть термостат зі свого посадкового місця, видаливши також і прокладку ущільнювача.
 • Переконайтеся, що комплектація нового термостата передбачає наявність прокладки. Додатково можна використовувати герметик.
 • Зачистіть корпус термостата, видаліть всі наявні там забруднення.
 • Встановіть в корпус новий термостат, зафіксуйте його і зберіть вузол в зворотній послідовності.

На завершення не забудьте правильно по мітках встановити ремінь ГРМ, а також залити в систему охолодження порцію свіжого антифризу. Стару ОЖ краще не використовувати, навіть якщо ви змінювали її порівняно недавно.

Електродвигун пічки Opel Vectra A

На цьому процедуру по заміні термостата можна вважати завершеною. Самостійно вирішити проблему реально, хоча деякі побоюються саме необхідність зняття шестерні і ременя газорозподільного механізму. Якщо ви все акуратно зніміть, не будете обертати колеса, тоді зі зворотним складанням не виникне ніяких проблем. Попутно переконайтеся в справному стані самого ременя і відсутності на ньому слідів зносу.

Панель управління

Часом власники Vectra A стикаються з ситуацією, коли обігрівач перестає працювати або некоректно функціонує через поломки в блоці управління пічкою.

Проблема в тому, що в цей вузол деякі автомобілісти бояться самостійно лізти через ризики щось зламати і пошкодити. Так, подібне дійсно трапляється. Але якщо знати деякі секрети і нюанси, ви зумієте своїми руками розібрати блок управління, вирішити проблему і повернути все на свої місця. Це суттєва економія, а також додаткові навички в вашому арсеналі.

радіатор опалення

 • Для початку знімається бардачок, тобто бардачок. Тут з боків внизу передбачені засувки. Їх можна підчепити тонкої викруткою і відщепнути. Після цього тягніть полку на себе.
 • Відкручуються 4 самореза. 2 розташовані вгорі, і ще 2 внизу. Для окручіванія останніх потрібно відкрити речовий ящик. Тепер бардачок виймається зі свого місця. Тільки різко не тягніть, оскільки там ще закріплений роз’єм підсвічування бардачка.
 • Після демонтажу бардачка відкривається доступ до кріплень тросів отопітеля і тягам заслінок системи опалення салону. Вони акуратно від’єднуються. Два троса відключаються з боку бардачка, і ще один близько керма.
 • За годинами або бортовим комп’ютером є ще саморізи. Щоб дістатися до них, слід зняти накладку з годин, намагаючись не пошкодити при цьому пластикову панель. Подденьте панельку знизу за допомогою тонкої викрутки, після чого виймайте її зі свого посадкового місця.
 • Натискаючи на 2 важеля, тягніть панель на себе, щоб зняти годинник або бортовий комп’ютер.
 • Відключається фішка з проводами і підсвічування годин або комп’ютера. Фішку краще прибрати всередину торпедо.
 • Відкрутіть пару саморізів для подальшого демонтажу панелі управління обігрівачем.
 • З боку керма знімається обшивка рульової колонки і замка запалювання. Один гвинт має під рульовим колесом. Для більш зручного доступу слід поставити кермо поперек. Ще одне кріплення розташоване знизу.
 • Демонтувавши обшивку колонки, вимкніть перемикачі поворотников і склоочисників. Знімати з проводів не обов’язково.
 • У нижній частині приладової панелі є пластикова шторка, яку слід втиснути всередину, щоб зняти.
 • Отримавши доступ до ще 2 гвинтів, їх слід відкрутити. Тим самим ви практично дісталися до панелі керування грубкою. Ще потрібно потягнути на себе і від’єднати вручну широкий роз’єм і один трос обігрівача.
 • Панель повністю знімається і проводиться діагностика.

Обов’язково перевірте стан і цілісність всіх проводів, контактів, лампочок. Також переконайтеся в механічної справності тросів, приводів і інших компонентів блоку управління. Виявивши несправність, усуньте її.

Далі залишається весь вузол зібрати в зворотній послідовності.

Не можна сказати, що блок керування грубкою в випадку з Opel Vectra A знімається гранично просто. Але це не найскладніше завдання, якщо порівнювати з деякими іншими автомобілями і моделями.

opel, vectra, гріє, пічка

Самостійний ремонт опалювальної системи на Opel Vectra A можливий. Причому для безлічі завдань не потрібні особливі навички, великий досвід або багато вільного часу. Багато що залежить від бажання самого автовласника повернути до працездатності грубку власними силами.