Як зняти передні сидіння на Priora

Як зняти передні сидіння

Сидіння, особливо передні, доводиться знімати вкрай рідко. Основні причини, за якими доводиться це робити, такі:

 • ремонт або заміна самих сидінь
 • зняття обшивки підлоги для шумоізоляції

Щоб зняти передні сидіння на Priora, знадобиться такий інструмент як:

 • головка torx E10
 • ключ на 13 або головка на 13
 • тріскачка або комірець

зняти, передні, сидіння, priora

Зняття і установка передніх водійського і пасажирського сидіння на Priora

Насамперед від’єднуємо дроти живлення від підігріву передніх сидінь, якщо такий є на вашій машині. Після чого можна відкручувати 4 гайки кріплення спереду, які показані на фото нижче:

Потім відвертаємо 5 болтів кріплення сидіння (полози) до кузова автомобіля. Два з них знаходяться в передній частині санчат:

З лівого боку робити це набагато зручніше, ніж з правого. Точно так само виконуємо цю дію з задньої частини кріплення полозів, попередньо підсунувши крісло до кінця вперед.

Все робиться за допомогою тієї ж головки на torx e10.

Знову-таки, з лівого боку санчата кріпляться одним болтом ззаду, а з правого. двома. Наочно це видно було на фото вище. Коли все відкручені, можна приступати до зняття. Спочатку піддягаємо і як би «зриваємо передню» частина.

А потім виймаємо все крісло цілком з автомобіля.

Установка відбувається в зворотній послідовності і складності при даному ремонті не виникне! Праве крісло знімається аналогічно, тому окремо розписувати цю процедуру не варто. Що стосується вартості нових сидінь на Priora, то одне заводське може обійтися вам в 5000 рублів або навіть дорожче!

Як Зняти Подголовник На Priora

Багато водіїв хочуть знати, як прибрати підголовники на Priora. Адже бувають випадки, коли вам потрібно почистити салон автомобіля, відремонтувати всі власники і замінити старий підголівник на новий. Якщо ви не можете зняти підголівники, у вас буде багато проблем. Вам потрібно буде зв’язатися з фахівцями служби, де вони все зроблять швидко і якісно. Було б дуже добре, якби підголовники можна було просто відрегулювати по висоті або нахилу для перевезення громіздких предметів. В іншому випадку вони повинні бути видалені. Багато хто може сказати, що процедура дуже проста, кожен водій зможе виконати її без проблем. Але це не так просто, особливо на вітчизняних автомобілях. Справа в тому, що при знятті передніх і задніх підголівників виникають всілякі труднощі. І проблеми можуть бути різної природи

 • Є механізм глушіння;
 • різати;
 • розклинення
 • З сильною силою водій просто ламає контрольний пристрій.

Як зняти підголовник на Priora це питання для багатьох водіїв. Що чи не дивно. Справа в тому, що тут не все так просто, як для іномарок. Вам потрібно докласти додаткових зусиль і час, щоб прибрати підголовники. І це не так приємно. Якщо у вас є інструкції, то дуже добре. На цьому все можна зробити, головне зробити все дуже акуратно і не поспішаючи. Якщо ви не будете дотримуватися цих правил, ви можете отримати багато неприємних речей.

КАК СНЯТЬ ПЕРЕДНЕЕ СИДЕНИЕ НА ПРИОРЕ

Багато водіїв знають, як працює передній підголовник, які функції доступні:

 • Є дві шпильки;
 • Спеціальні вхідні гнізда
 • Там немає затискного механізму.

Щоб зняти підголовник, потрібно просто підтягти і зняти його. З точки зору теорії, в цьому немає нічого складного, але на практиці існують різноманітні непередбачені речі. Були випадки, коли водій просто не міг розібрати підголівник і доводилося звертатися в сервісний центр. Вже було виявлено, що штифти деформовані, що призвело до заклинювання механізму.

Конструктори цього автомобіля виготовили підголівник таким чином, що неможливо просто зняти його, не вистачило висоти. Ви повинні думати і придумувати цікаві речі:

 • Нахиліть спинку сидіння на 60 градусів. Більший кут не дозволить нам пройти процес;
 • Розведіть підголівник на максимальну відстань. При необхідності поверніть рух в зворотному напрямку, відкривши тим самим отвори. Якщо ви цього не зробите, підголівник просто не може бути видалений;
 • Потім додайте трохи WD-40, щоб уникнути будь-яких проблем після подальшого видалення. Не заповнюйте це речовина багато. Головне, що WD потрапляє в розетки, куди вставляються стрижні;
 • Після всього цього зніміть підголівник різким рухом.

Що стосується заднього дивана, то підголовники знімаються набагато частіше, ніж передні. Це пов’язано з тим, що водіям подобається перевозити громіздкі предмети, дошки і багато іншого. З розбиранням ви можете збільшити завантаження, що є гарною новиною. Якщо вам потрібно зняти всі підголовники, то вам потрібно скласти сидіння. І якщо тільки екстрим, то досить поставити передні сидіння на «плечі». Завдяки цьому вам не потрібно витрачати надто багато часу.

Там немає нічого складного в структурі. З одного боку такі ж розетки, як на передніх сидіннях. З іншого боку, ви можете помітити спеціальний замок, який має дві засувки. Слід зазначити, що одній людині буде складно зняти підголівники. Справа в тому, що потрібно одночасно натискати на затискачі і тягнути. Крім того, за допомогою партнера ви витратите набагато менше часу і нервів, що не може не радувати.

Щоб зняти підголівники, нахиліть спинку вперед і помістіть її на переднє сидіння. Далі відкрийте задні двері, що веде до знімного підголовника. Покладіть одну людину на переднє сидіння на коліна, щоб його спина дивилася в лобове скло. Друга людина повинен натиснути на засувку номер один і потягнути підголівник. Якщо ви застосуєте цей метод, все віддаляється досить просто і без проблем. Крім того, багажне відділення розширюється, що не може не радувати. Ви можете нести всі види речей. Звичайно, є й інші способи зняття заднього підголівника. Вам просто потрібно знайти метод, який працює для вас. За допомогою якого ви можете швидко завершити процес.

Тому ми подивилися, як зняти передній і задній підголовники. Це не дуже складно зробити, якщо автомобіль новий. Як прибрати підголовники на Priora. відповідь є в цій статті. Головне все робити акуратно і не поспішати. В іншому випадку ви можете отримати багато неприємностей.

Ласкаво просимо! Що буде включено в список корисної інформації, яку ви запитуєте? Спочатку ми розберемо з вами основні повсякденні речі, які людина повинна знати про сидінні в машині, а саме ми чітко покажемо, як прибираються підголівники з сидінь, а також покажемо, як правильно скласти заднє сидіння автомобіля для перевезення великогабаритних і більш корисної інформації буде надана про місця.

Знімання підголівників з задніх сидінь

Зауважимо, що ззаду ці доповнення знімаються все-таки частіше, ніж спереду. До звичайних причин демонтажу додається потреба перевезти щось габаритне, тобто. збільшити обсяг багажника. В Priora спинка заднього сидіння складається тільки в тому випадку, якщо з неї зняті всі підголовники, в іншому випадку вони кладуться на «плечі» передніх крісел.

Конструкція задніх підголівників, з одного боку, більш знайома і не вимагає великого фізичного зусилля при зніманні, з іншого боку, розрахована, ймовірно, на трехрукого людини. Утримуються ці підголовники фіксаторами, але на кожен з них припадає по 2 засувки, причому розташовані з боків так, що однією рукою на них впливати неможливо. Потрібно одночасно тиснути на обидва фіксатора і одночасно тягнути знімається предмет вгору. Робити це в поодинці вкрай незручно, а вдвох метушитися навколо підголівника досить тісно. Власниками Пріори була розроблена наступна стратегія.

Спинка дивана нахиляється вперед і кладе на переднє сидіння. Відкривається задні двері з боку знімається підголівника. Одна людина стає на коліна на передньому кріслі спиною до лобового скла, другий нахиляється в відчинені двері. Другий натискає на фіксатори, номер 1 тягне на себе підголовник. Якщо користуватися цим алгоритмом, підголовники знімаються протягом секунд. Заодно і багажник відразу ж розширюється. Безумовно, є й інші методики, як зняти підголівники на Priora. і задні, і заїв. Але описані вище були випробувані на досвіді і визнані дуже зручними.

Знімання передніх підголівників

Їх організація гранично проста: 2 штиря, що входять в гнізда і не затискати ніякими фіксаторами. Теоретично зняти підголовник легко. потягнув і вийняв. На практиці з’ясовується, що ніжки деталі часто виходять з великими труднощами. Деякі автолюбителі так і не змогли демонтувати один з підголівників самостійно, і доводилося звертатися до фахівців на СТО. Логічне обгрунтування. деформація штиря або потрапляння в гніздо стороннього предмета, що заклинило стояк.

Однак від цього не легше, якщо вкрай потрібно звільнити крісло. Треба віддати належне конструкторам Пріори: кріплення під підголовник вони вмонтували жорстко, гнізда під впливом сили просто так не висмикуються. Бракує висоти, щоб цю саму силу прикласти. Доводиться діяти винахідливо.

 • Спинка сидіння відкидається назад приблизно під кутом в 60 градусів. Більш гострий кут ускладнить подальші маніпуляції;
 • Підголівник максимально висувається. Якщо він категорично відмовляється ворушитися, намагаємося всунути його глибше, а потім знову тягнемо на себе. зазвичай допомагає. Або застосовуємо поступальні розгойдують руху поперемінно з кожної зі сторін деталі;

Регулювання положення переднього сидіння і підголівників на автомобілі:

Замітка! Насправді, регулювання сидінь є невід’ємною частиною будь-якого автомобіля, тому що, коли ви купуєте новий автомобіль, все люди різні, і щоб заспокоїти кожного в автомобілі, вам необхідно відрегулювати сидіння для нього (ми говоримо про передніх сидіннях), але пам’ятайте раз і назавжди, рекомендується регулювати сидіння тільки на стаціонарних транспортних засобах (контактуйте тільки з водієм), оскільки, регулюючи сидіння, наприклад, по довжині, ви можете втратити контроль над автомобілем, як якщо б ви не зафіксували його належним чином якщо у автомобіля є сидіння, то тобто, цілком імовірно, що він раптово відсувається назад, і, таким чином, ви можете втратити контроль над автомобілем, тому будьте обережні!

1) Для початку давайте поговоримо про те, як ви можете відрегулювати переднє сидіння на автомобілі, тому, щоб відрегулювати його, наприклад, по довжині (науковий поздовжній), вам потрібно буде потягнути фіксує важіль вгору, як показано на фото нижче, і тільки потім відрегулюйте переднє сидіння, як вам потрібно, рухами тіла, але після відпускання важеля перемістіть тіло вперед або назад, щоб закріпити сидіння, щоб воно було міцно закріплено.

2) На кожному передньому сидінні збоку є кругла ручка, тому ця ручка дозволить вам регулювати не тільки переднє сидіння, але і тільки його спинку, тому вам потрібно повернути ручку в потрібному напрямку і, таким чином, досягти зручна позиція для вас.

3) Тепер ми збираємося трохи проаналізувати підголовники, які вбудовані в переднє і заднє сидіння автомобілів, тому вам також необхідно відрегулювати ці параметри, тому що, наприклад, якщо людина на задньому сидінні більше, тоді підголовник потрібно буде відрегулювати по висоті, і для цього вам буде потрібно (незалежно від переднього або заднього сидіння) тримати підголівник обома руками і виконувати саме ті кроки, які вам потрібні, наприклад, якщо ви потрібно опустити підголівник, потім з силою натиснути на нього зверху, і він не впаде за вас, але в разі, якщо вам потрібно його підняти, виконайте ту ж операцію лише злегка навпаки, а саме, розсуньте дно обома руками і підійміть підголівник руками вгору, і він буде зафіксований.

Замітка! Пріоритетні підголівники фіксуються за допомогою затискачів, встановлених на качанах, які, в свою чергу, пов’язані з підголовниками, тому, якщо ви хочете опустити або підняти підголівник, просто прикладіть зусилля і долайте опір упорів, розташуйте підголівник як тобі потрібно!

Здавалося б, процедура найпростіша, але дуже багато господарів даної вітчизняної моделі ВАЗа стикаються з труднощами. Причому проблеми зі зняттям підголівників виникають і з передніми сидіннями, і з заднім диваном, але з різних причин. У кого-то вони не витягуються, у кого-то заїдають і перекошуються, але іноді все відбувається від того, що водій при демонтажі цього елемента салону авто проявляє надмірне завзяття і діє не по інструкції, що може привести до неможливості подальшого регулювання підголівника та навіть виходу його з ладу.

Як зняти підголівники на Priora, звичайно ж, описує додається мануал. Однак рекомендації в стилі «натиснути і потягнути» або важкоздійсненним технічно, або не діють. До того ж, інструкція може бути загублена, якщо, наприклад, машинка не нова. В принципі, в конструкції цих призначених для зручності деталей крісел нічого особливо складного не спостерігається, слід тільки уважно придивитися, і можна в усьому розібратися самостійно. Головне. не робити різких рухів, а діяти максимально акуратно.

Зняття і установка передніх водійського і пасажирського сидіння на Priora

Насамперед від’єднуємо дроти живлення від підігріву передніх сидінь, якщо такий є на вашій машині. Після чого можна відкручувати 4 гайки кріплення спереду, які показані на фото нижче:

Потім відвертаємо 5 болтів кріплення сидіння (полози) до кузова автомобіля. Два з них знаходяться в передній частині санчат:

З лівого боку робити це набагато зручніше, ніж з правого. Точно так само виконуємо цю дію з задньої частини кріплення полозів, попередньо підсунувши крісло до кінця вперед.

Все робиться за допомогою тієї ж головки на torx e10.

Знову-таки, з лівого боку санчата кріпляться одним болтом ззаду, а з правого. двома. Наочно це видно було на фото вище. Коли все відкручені, можна приступати до зняття. Спочатку піддягаємо і як би «зриваємо передню» частина.

А потім виймаємо все крісло цілком з автомобіля.

Установка відбувається в зворотній послідовності і складності при даному ремонті не виникне! Праве крісло знімається аналогічно, тому окремо розписувати цю процедуру не варто. Що стосується вартості нових сидінь на Priora, то одне заводське може обійтися вам в 5000 рублів або навіть дорожче!

Як зняти передні сидіння

Сидіння, особливо передні, доводиться знімати вкрай рідко. Основні причини, за якими доводиться це робити, такі:

 • ремонт або заміна самих сидінь
 • зняття обшивки підлоги для шумоізоляції

Щоб зняти передні сидіння на Priora, знадобиться такий інструмент як:

 • головка torx E10
 • ключ на 13 або головка на 13
 • тріскачка або комірець

Залиште відповідь Скасувати відповідь

Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.

Як зняти передні сидіння

Інструкція по демонтажу передніх крісел знадобиться не тільки для установки обігріву. Передні сидіння в Priora встановлені просто, і для їх установки і розбору знадобиться кілька інструментів і сіла.К слову, на Priora 2 сидіння комплектації «Люкс» стали м’якшими і комфортними, але регулювання все та ж.по висоті відрегулювати не можна.

Про те, як зняти переднє сидіння, не так вже й багато інструкцій, все просто:

Спочатку доведеться відсунути сидіння до упору назад і зняти торсіони. Знадобиться ключ на 8 (для п’яти болтів кріплення санчат) і ключ на 13 (для чотирьох болтів на кріпленнях кронштейнів). Спочатку потрібно відкрутити болти на кронштейні, потім максимально нахилити спинку крісла назад і відкрутити два болта на санчатах. Після цього. нахилити спинку максимально вперед і відкрутити ще два болта. Сидушку можна виймати з салону.

Підігрів сидінь LADA Priora. поломки, інструкція установки

У морозну погоду не дуже приємно сідати на крижане сидіння автомобіля, щоб запустити двигун. тому рятує підігрів сидінь. Винахідливі власники автомобіля LADA Priora майже відразу почали ставити підігрів сидінь в свої Пріори. Звичайно, сидушка прогрівається не моментально, але помітно рятує від обмороження. Поки грубка не гріє (так як двигун ще не прогрівся!) Обов’язково сидіти в повному холоді? Заводський обігрів сидіння ставиться, тільки в люксові комплектації автомобіля Priora. Установка його не надто складна, головне, підключити всі грамотно. Підігрів сидінь, нібито «Ємеля» і встановлювати не потрібно, оббивка сидінь не знімається, тому що це просто накладка на сидіння. вона вставляються в прикурювач. правда чомусь, від них згодом горить запобіжник прикурювача.

Зайнятися установкою обігріву сидушек на Priora можна самостійно, обійдеться це порівняно недорого (якщо порівнювати з тим, що здоров’я може сильно постраждати від прогріву промерзлій машини). Блок управління підігрівом сидінь можна встановити в Priora там, де буде зручно: головне пам’ятати, що це далеко не найпотрібніша кнопка керування транспортним засобом, вона не повинна заважати натискання інших важелів, кнопок. Читайте статтю до кінця і у Вас в машині буде тепло навіть в мінус 45.

Установка штатного підігріву сидінь на LADA Priora

Комплект штатного підігріву сидінь для Пріори повинен включати:

 • Нагрівальні елементи (всього 4, по два на кожне сидіння);
 • Колодка під блок управління з проводами;
 • Блок підігріву сидінь Priora.

При цьому в артикулі обігріву сидінь для Лади Пріори обов’язково повинні бути цифри 2170. це, як відомо будь-якому власникові Пріори, номер моделі. Варто відрізняти комплект штатного підігріву для Пріори 2 по каталожним номеру. в порівнянні з комплектом для Пріори 1 вони відрізняються. Весь монтаж обігріву сидінь на Priora, краще описати докладним покроковим алгоритмом, який перевірений часом і іншими автолюбителями:

 • Знімаємо передні сидіння. З крісел зняти заводські чохли, які кріпляться металевої спицею і трьома пластиковими засувками. Можна розібрати сидіння без демонтажу, знявши тільки чохли, але тоді процес трохи ускладниться. буде незручно займатися проводкою, укладанням нагрівальних елементів;
 • Кріпимо нагрівальні елементи до сидінь. одне на нижню частину, другу. на спинках, в область попереку. Хтось радить зміцнювати за допомогою двостороннього скотча, але з часом він може відклеїтися. Надійніше буде пришити нагрівальний елемент до подушки, щоб він не з’їжджав зі свого місця;
 • Протягнути дроти від нагрівальних елементів через отвір в кріпленні під подушкою (від поперекових нагрівальних елементів дроти провести до місця кріплення оббивки сидінь). Відрізок проводів, який проходить через отвір, можна захистити від перетирання за допомогою, будь-якої пластикової трубки. Штекери харчування для всіх чотирьох елементів виведені, залишилося тільки підключити їх;
 • Розібрати центральний тунель. Кнопки для обігріву сидінь будуть на місці заглушки близько ручника;
 • Проводка підключається строго за схемою підключення підігріву сидінь. Перед цим рекомендується відключити АКБ від мережі. До блоку управління підігрівом встановлюємо Клемник. Провід (-) чорного кольору кріпиться під болт біля ручника. Провід сіро-червоного кольору (для естетів, він відповідає за підсвічування кнопок) приєднується до підсвічування обідка прикурювача. Провід на 12 В червоного кольору простягається до монтажного блоку. Без запобіжника тут не обійтися. Далі все йде строго «за номерами». До проводу червоного кольору приєднати контакт 87, до чорного проводу. контакт 86. Синьо-чорний дріт на 12 В з’єднати з контактом 85, рожевий дріт. з контактом 30. До монтажного блоку можна підключитися через врізаються затискачі, щоб дроти трималися міцніше;
 • Зібрати тунель назад, встановити чохли на сидіння.

Штатний підігрів сидінь на Priora гарантовано прослужить кілька сезонів, якщо був підключений правильно. А якщо відразу після установки не працює обігрів, значить, підключення проводки було неправильним.

Чому не працює обігрів. причини

Ніщо не вічне, і нагрівальні елементи. не виняток. Всередині може щось перегоріти, і причиною тому може стати термін служби цієї деталі. Але набагато частіше непрацюючий обігрів є наслідком перетершіхся проводів, тих ділянок, які знаходяться поруч з рухомими частинами авто. Наприклад, коли сидіння часто рухається вперед і назад.

Як зняти задній диван

Зняття заднього ряду сідушек рідко проводиться. тільки для чищення, або оббивки новими чохлами. Проте, з інструкцією по зняттю заднього дивана теж ознайомтесь і тримати її в голові «про всяк випадок».

 • Відщепнути подушки сидінь з двох сторін (вони углообразние) і вийняти з салону.
 • Над однією з спинок знайти лямку фіксатора і потягнути її вгору. Те ж саме зробити з іншого спинкою.
 • Відкрутити болти кріплення підлокітника і зняти його;
 • Відкрутити болти кріплення петель до кузова.

Ресталійлінговая і дорестайлинговой Priora, на думку багатьох автообзорщіков, майже нічим не відрізняються. Але, якщо копати глибше, то навіть в комплектах обігріву можна знайти одне велика різниця. У комплекті для дорестайлінгової версії тумблер працює тільки в двох режимах: вмикання / вимикання. А в рестайлінгової версії весь комплект призначений для того, щоб обігрів працював в чотирьох режимах: ВИКЛ, мінімальний, середній, максимальний.

Тобто, в комплекті для рестайлінгової версії додано те, що є далеко не у всіх іномарках: можливість змінювати ступінь і температуру нагрівання сидушки. На Priora, яка випускалася з 2007 по 2012 рік, нагрівальні елементи відразу включалися на максимум.

Штатний набір для Пріори Рестайлінг підійде і для власників першої моделі, адже конструкція нітрохи не змінилася. Самі нагрівальні елементи ідеально ляжуть на сидіння, а проводка підключиться все також. «за стандартом».

Не можна нехтувати комфортом в автомобілі, інакше кожна зимова поїздка стане справжніми тортурами. Якщо піч, що не буде гріти повітря, поки прогрівається двигун, значить, можна знайти інші варіанти зігрітися. Для цього доведеться витратити половину дня, але старання цього дня будуть «окупатися» коли на вулиці мінус 25.

Як перетягнути оббивку на задньому і передньому сидінні Priora

Насамперед необхідно розібрати задній ряд, потім поставити в зручний для Вас місце, можна прямо посеред кімнати. Вся процедура полягає в тому, щоб розігнути металеві кільця, переставити спиці і натягнути нову оббивку використовуючи вже не кільця, а стяжки.

 • Стара оббивка кріпиться до корпусу за допомогою сталевих кілець, розгинаємо їх. Якщо будите пробувати їх перекушувати, то це досить трудомістке заняття. Тому просто бокорезами крутите кільце, за годинниковою стрілкою, і воно зніметься. Якщо не виходить, використовуйте плоскогубці.
 • Для надання форми оббивці, вона за допомогою спиці кріпиться кільцями до спиці в пенолітье, також їх розгинає.
 • Знімаємо стару оббивку, дістаємо спиці і вставляємо в нову.
 • Проробляємо викруткою або шилом отвори в оббивці уздовж спиці і з’єднуємо стяжкою пророблені отвори зі спицею в пенолітье. Замість сталевих кілець краще використовувати стяжки, робота тоді набагато облягаючі. І за міцністю не гірше кілець.
 • Обтягуємо стяжки рівномірно, обкушує краю і прибираємо замки всередину, щоб не стирчали з оббивки. При затягуванні хомутів стежте за натягом, при перетягуванні з’являться складки, які нічим не прибереш.
 • Також робимо отвори по контуру оббивки і з’єднуємо хомутами з корпусом.

Зі спинками все абсолютно аналогічно. Єдине хотів би розповісти про один момент, це зняття фіксаторів підголівника. В інтернеті інформації по їх зняттю взагалі немає. Щоб їх зняти потрібно викруткою натиснути на одну з лапок, і потягнути його нагору. Знімаються досить важко.

maks52

Я добрий і пухнастий, але якщо чо. замочу.

 • Марка авто: крокодил 21312 / ГАЗель 330232
 • Звідки: Нижній Новгород

Хто небудь знає як складається так називаений «диван» в 99ілі 15. Просто зіткнувся както раз з тим, що довелося ночувати в машині. вирішив розкласти сидіння, але після марних спроб скласти заднє сидіння. довелося тулитися в передньому.

Ремонт ВАЗ 2170 (Priora): Зняття і установка переднього сидіння

Як зняти передні сидіння Сидіння, особливо передні, доводиться знімати вкрай рідко. Основні причини, за якими доводиться це робити, такі:

 • Зняття і установка передніх водійського і пасажирського сидіння на Priora
 • вступ
 • Зняття передніх сидінь LADA Priora
 • За допомогою зняття пропила
 • Зняття задніх сидінь LADA Priora
 • Зняття сидінь Пріори
 • задні сидіння
 • седан
 • Хетчбек іуніверсал
 • спинка
 • Як перетягнути оббивку на задньому і передньому сидінні Priora
 • Перетяжка підлокітника та підголівника Priora
 • Установка облицювання на сидінні водія
 • Установка штатного підігріву сидінь на LADA Priora
 • Які сидіння підходять на Priora без переробок
 • Коментарі 44
 • Установка облицювання на сидінні пасажира
 • як скласти спинку заднього сидіння,
 • a27.85
 • maks52
 • a27.85
 • Зняття передніх крісел LADA Granta

Снятие и установка передних сидений ВАЗ 2109, 2110 и т.д. doRABOTKA

Установка облицювання на сидінні водія

 • Відкрутити 2 болта.
 • Зняти штатну пластикову накладку.
 • Зрізати частина пластику облицювання за наміченим контуру.
 • Зрізати обидва передніх кріплення облицювання, тому що не дають щільно прилягати деталі до сидіння.
 • Зробити кронштейн (з отвором) з відповідного шматка пластика для кріплення облицювання. Приклеїти його із зворотного боку облицювання.
 • Встановлюємо облицювання, притягаючи передню частину хомутом (стяжкою), який вставляємо в саморобний кріплення.

Облицювання сидінь слід закріпити трохи вище від підлоги, щоб можна було без зусиль витягнути килимок.

Зняття і установка передніх водійського і пасажирського сидіння на Priora

Насамперед від’єднуємо дроти живлення від підігріву передніх сидінь, якщо такий є на вашій машині. Після чого можна відкручувати 4 гайки кріплення спереду, які показані на фото нижче:

Потім відвертаємо 5 болтів кріплення сидіння (полози) до кузова автомобіля. Два з них знаходяться в передній частині санчат:

З лівого боку робити це набагато зручніше, ніж з правого. Точно так само виконуємо цю дію з задньої частини кріплення полозів, попередньо підсунувши крісло до кінця вперед.

Все робиться за допомогою тієї ж головки на torx e10.

Знову-таки, з лівого боку санчата кріпляться одним болтом ззаду, а з правого. двома. Наочно це видно було на фото вище. Коли все відкручені, можна приступати до зняття. Спочатку піддягаємо і як би «зриваємо передню» частина.

А потім виймаємо все крісло цілком з автомобіля.

Установка відбувається в зворотній послідовності і складності при даному ремонті не виникне! Праве крісло знімається аналогічно, тому окремо розписувати цю процедуру не варто. Що стосується вартості нових сидінь на Priora, то одне заводське може обійтися вам в 5000 рублів або навіть дорожче!

Перетяжка підлокітника та підголівника Priora

Підлокітник. Тут особливих проблем виникнути не повинно, оббивка просто кріпиться на липучку. Не забуваємо виконати отвори для подальшого кріплення.

Підголівники. Відкручуємо захисну накладку, піддягаємо оббивку і знімаємо з гачків. Спиці зі старої оббивки вставляємо в нову, натягуємо її і зачіпляються за гачки. Прикручуємо накладку назад.

Спиці в підголівнику різної довжини, не переплутайте.

Детальний відео з перетяжки сидінь і підголівників і підлокітника на Priora своїми руками

задні сидіння

Задні сидіння будуть відрізнятися демонтажем в залежності від типу кузова Лади. Тому розглянемо кожен тип кузова.

Як Зняти Передні Сидіння На Priora

Зняття і установка переднього і заднього сидіння на автомобілі ВАЗ 2170 2171 2172 LADA Priora (Lada Priora)

1 Операції виполнячемие при знятті і установці переднього сидіння на автомобілі ВАЗ 2170 2171 2172 LADA Priora (Lada Priora) 1.1 Інструменти необхідні при знятті і установці переднього сидіння на автомобілі ВАЗ 2170 2171 2172 LADA Priora (Lada Priora)

1.2 Послідовність операцій при знятті і установці переднього сидіння на автомобілі ВАЗ 2170 2171 2172 LADA Priora (Lada Priora)

2 Як зняти передні сидіння на ладі Priora

3 Як зняти сидіння на Priora (хетчбек- універсал)

4 Операції проведені при знятті і установці заднього сидіння на автомобілі ВАЗ 2170 2171 2172 LADA Priora (Lada Priora) 4.1 Інструменти необхідні при знятті і установці заднього сидіння на автомобілі ВАЗ 2170 2171 2172 LADA Priora (Lada Priora)

4.2 Послідовність операцій при знятті і установці заднього сидіння на автомобілі ВАЗ 2170 2171 2172 LADA Priora (Lada Priora)

4.3 Зняття спинки заднього сидіння в автомобілі LADA Priora

Послідовність операцій при знятті і установці заднього сидіння на автомобілі ВАЗ 2170 2171 2172 LADA Priora (Lada Priora)

Натисніть на рукоятку замка подушки сидіння

Аналогічно звільніть другий край подушки 4. і зніміть подушку сидіння. На фото нижче також показано заднии сидіння з боку багажного відсіку в автомобілях LADA Priora хетчбек і універсал. Для цих автомобілів всі операції анологично.

Як відкрити задні сидіння на Priora

Роботу проводимо при необхідності перевезення великогабаритних вантажів, для ремонту або заміни заднього сидіння, можливості доступу до паливного модулю і джгута проводів харчування задка автомобіля, заміни задніх ременів безпеки.

Потягнувши за петлю, звільняємо засувку (для наочності задній підголівник знятий)

і відкинувши праву частину спинки сидіння вперед, відстібаємо кнопки кріплення оббивки багажника.

Виводимо петлі спинки з гаків кузова і знімаємо праву частину спинки. Ліва частина спинки сидіння знімається аналогічно.

Натискаємо на засувки з двох сторін подушки сидіння

Хрестоподібної викруткою відвертаємо два самореза верхнього кріплення пластмасовою перегородки.

Головкою «на 10» відвертаємо дві гайки кріплення петель підлокітника до кузова

і пластмасову перегородку. Установку заднього сидіння здійснюємо в зворотній послідовності.

Інструкція по демонтажу передніх крісел знадобиться не тільки для установки обігріву. Передні сидіння в Priora встановлені просто, і для їх установки і розбору знадобиться кілька інструментів і сіла.К слову, на Priora 2 сидіння комплектації «Люкс» стали м’якшими і комфортними, але регулювання все та ж.по висоті відрегулювати не можна.

Про те, як зняти переднє сидіння, не так вже й багато інструкцій, все просто:

Спочатку доведеться відсунути сидіння до упору назад і зняти торсіони. Знадобиться ключ на 8 (для п’яти болтів кріплення санчат) і ключ на 13 (для чотирьох болтів на кріпленнях кронштейнів). Спочатку потрібно відкрутити болти на кронштейні, потім максимально нахилити спинку крісла назад і відкрутити два болта на санчатах. Після цього. нахилити спинку максимально вперед і відкрутити ще два болта. Сидушку можна виймати з салону.

Інструменти необхідні при знятті і установці переднього сидіння на автомобілі ВАЗ 2170 2171 2172 LADA Priora (Lada Priora)

Вам будуть потрібні: торцеві ключі (головки) «на 13», TORX E10, викрутка.

Як зняти сидіння на Priora (хетчбек- універсал)

Інструкція Зняття задніх сидінь відбувається легко і швидко. (Ключі на 10 на 13 звичайні та головки з трещетка)

Встановлювати торсіони зручніше наступним чином: змістити сидіння назад, вставте спочатку нижній кінець правого 1, а потім нижній кінець лівого 2 торсиона в отвори кронштейнів і, зсунувши сидіння вперед, заведіть верхні кінці тріснув за гачки на стійці підстави сидіння.

Послідовність операцій при знятті і установці переднього сидіння на автомобілі ВАЗ 2170 2171 2172 LADA Priora (Lada Priora)

Посуньте сидіння до упору вперед, за допомогою викрутки зніміть кінці тріснув з кронштейнів і зніміть обидва торсиона.

Посуньте сидіння до упору назад і відверніть ключем «на 13» по дві гайки кріплення кронштейнів.

Ключем TORX E10 виверніть два болти переднього кріплення санчат до підлоги.

Посуньте сидіння до упору вперед і ключем TORX E10 виверніть три болта заднього кріплення санчат.

Встановіть сидіння LADA Priora (Lada Priora)

в порядку, зворотному зняттю. При цьому майте на увазі, що верхні кінці тріснув (1. правий торсіон, 2. лівий торсіон) вигнуті дзеркально.