Установка сидінь від іномарки на Niva

Детально розбираємося в автомобільних сидіннях

Поряд з кермом крісла є основним каналом тактильного зв’язку з автомобілем. Це і важливий елемент дизайну. Істотна їх роль в сприйнятті багатьох споживчих властивостей машини.

Сидіння. напевно, сама Недооцінена частина автомобіля. Ми любимо зручно розташуватися, але погано уявляємо, як вони влаштовані. Знали б добре, навряд чи використовували такі примітивні жаргонізми, як «меблі» або «стільці». Під непрозорою оббивкою часом прихована складна конструкція, інженерний і технологічний шедевр. Оскільки це дуже дорогий і важкий елемент автомобіля, в конструюванні і виробництві йому приділяється набагато більше уваги, ніж в рекламі або звіті про журналістське тест-драйві.

Посадочні місця, що займають значну частину інтер’єру, вкрай важливі для дизайнерів. А для водія крісло. основний канал фізичної зв’язку з автомобілем: з ним стикається третину поверхні тіла. Європейські дослідження показують, що за своє життя середньостатистичний автолюбитель проводить в машині близько 22 тисяч годин. І хоча сьогодні зовсім вже погані сидіння зустрічаються нечасто, близько 75% водіїв в тій чи іншій мірі скаржаться на проблеми зі спиною. Плюс болю в шиї, утруднення кровообігу, передчасна втома Викликана їй втрата концентрації. причина третини серйозних ДТП в Європі. А ви говорите «стільці».

Хоча починалося все саме з меблевих технологій. Саморухомі вози до початку ХХ століття оснащувалися пружинними сидіннями а-ля бабусин диван: набір кручених металевих пружин обтягувався шкірою з невеликим м’яким підкладкою. З 1900-х років вдосконалювали саме цей прошарок, застосовуючи натуральні волокна від шерсті тварин до кокосових ниток, в тому числі прогумованих. У 1930-х з’явилася піна, спочатку латексна. Вона здешевила сидіння в порівнянні з пружинними. З 1960-ми в автопром прийшов ще доступніший спінений поліуретан з різними похідними.

Ще 30 років тому вважалося, що кращі автомобільні сидіння поєднують пружинний каркас і формованні оболонку з піни, проте економічні міркування звели нанівець «диванні» конструкції до початку 1990-х. Пружини в кріслах залишилися і зараз, але спростилися до S-образної дроту, як ненав’язливою опори для піни.

Основою в будь-якому випадку служить каркас з металу або композитів. Його міцність в останні десятиліття багато разів зросла. перш за все через жорсткість вимог пасивної безпеки. До сидінь тепер кріпляться як мінімум замки ременів, а то і надувні подушки, та й самі крісла належить випробовувати на міцність по самих різних параметрах. Ці норми, як і розвиток наукового підходу до проектування штатних сидінь майже вбили ринок тюнінгових. Навіть починала з них найвідоміша компанія Recaro вже близько десяти років не виробляє цивільні автокрісла сама, лише «торгуючи ім’ям» на сторону.

Професійно оцінювати сидіння прийнято двічі. Первинне сприйняття. статичне, протягом буквально перших 10-15 секунд після того, як ти опинився в кріслі, ніби покупець в автосалоні. Чи не заважає воно процесу посадки? Наскільки жорстке? Чи не тіснить чи? Чи добре тримає? А головне. як розподілені реактивні сили від тиску людського тіла на оббивку. Говорячи по-простому, який той самий часто згадуваний нами в тестах вихідний рельєф або «профіль» сидіння.

Потім в ході поїздки довжиною не менше години-двох складається уявлення про динамічний комфорті. До всіх перерахованих факторів. а їх сприйняття в русі може змінитися. додається те, як сидіння гасить широкий спектр коливань. Адже за плавність ходу в автомобілі відповідає не тільки підвіска, а тріумвірат шин, шасі і крісел.

З наукової точки зору це означає, що каркас, пружні елементи, піна разом і окремо повинні уникати резонансів в найнеприємнішої області частот від чотирьох до восьми герц. Резонанси на частотах від 0,1 до 0,6 Гц викликають заколисування. пам’ятайте заколисуючий задній диван дідової Волги? Відмова від каркасів на кручених пружинах істотно полегшив життя людям зі слабким вестибулярним апаратом. Частоти власних коливань сучасних сидінь багато вище. Не можна їх робити і занадто жорсткими, щоб не передавали вібрації.

Як зробити ідеальне сидіння? Наукові дослідження цієї теми почалися тільки в 1940-х, і пройшло два-три десятиліття, перш ніж результати помітно позначилися на серійної продукції, причому не скрізь. Зате зараз нестачі в даних немає, і з натхнення або методом тику ніхто начебто не працює. Численні дослідження навіть деколи суперечать один одному. У тому числі в найважливішому. як повинна розподілятися навантаження від тіла по сидінню.

Меншість учених вважають, що досить зробити крісло рівномірно м’яким, як, наприклад, в старих французьких машинах. Більшість. що жорсткість повинна змінюватись, оскільки різні частини тіла неоднаково переносять навантаження. Можна знизити тиск на вразливі тканини, зробивши сидіння щільніше в місцях контакту з найбільш витривалими частинами тіла. Це сідниці під так званими сідничного горбами і область попереку на спині.

Кут між подушкою і спинкою підбирається так, щоб людина не «сповзав» по ​​подушці, бо тоді до напруги від здавлювання в нижній частині тіла додасться і зрушення тканин. При цьому сідоки повинні мати можливість в далекій дорозі змінити позу без істотної зміни карти тисків. У найзручнішою для людини позі кожен з суглобів знаходиться приблизно в середині його діапазону повороту. Всі розрахунки ведуться щодо центру тазостегнового суглоба, так званої точки Н (від hip-point, але деякі інженери використовують індекс R).

заміна штатних сидінь Chevrolet Niva, л., Року на DRIVE2

установка, сидінь, іномарки, niva

Після цього спинка вільно опускається на сидіння. Ремонт замку спинки По заміна сидінь Niva Chevrolet власників Chevrolet Niva у даних авто дуже часто виходить з ладу замок спинки заднього сидіння. Заміна сидінь Niva Chevrolet досить простий пристрій, яке коштує не більше рублів, але завжди ламається в самий невідповідний момент.

Основна причина поломки. використання неякісних матеріалів при виготовленні. При виникненні проблем проводитися заміна: Потрібно дістати старий замок. Якщо він зламався, коли спинка була розкладена, то доведеться докласти зусилля для його розблокування.

Для цього необхідно зняти обшивку з боку замку і відкрутити кронштейни. Пристрій витягується з посадкового місця Щоб не розкручувати заклинило сидіння можна спробувати вибити замок.

Для цього заміна сидінь Niva Chevrolet вдарити ногою по кріслу з боку багажника. Спосіб більш радикальний, але швидкий і ефективний. Установка підголівників Підголівники забезпечують більш комфортну посадку. Особливо це актуально для тривалих поїздок. Які є рекомендації по монтажу?

Як виконується установка сидіння від іномарки на Niva?

Акуратно відокремити підлогове покриття. Для цього доведеться відкрутити все елементи, що притискають його до підлоги: Прибрати з днища шумову ізоляцію. Після заміни сидінь рекомендується наклеїти новий звукоізоляційне покриття, так що зі старим можна не панькатися.

Коли днище ВАЗ 2121 повністю оголене, слід ретельно зробити виміри і розмітку. Дуже важливо вивірити крісло водія, яке повинно знаходитися по центру рульового колеса. Якщо орієнтуватися на середину між центральним тунелем і порогом, то в підсумку може виявитися, що сидіння зміщене щодо заміна сидінь Niva Chevrolet.

Зняття і установка переднього сидіння Chevrolet Niva

Перед установкою більш зручних крісел необхідно провести ряд демонтажних робіт і в першу чергу зняти старі сидіння. Для проведення всіх робіт знадобляться ріжкові і накидні ключі, болгарка, а також звичайний слюсарний інструмент заміна сидінь Niva Chevrolet дриль. Порядок демонтажу такої: Відкрутити кріплення в 4 точках, рухаючи крісло вперед і назад по санчатах для зручності.

Заміна водійського сидіння, радьте на що? _?

Їзда в подібному положенні не принесе вам задоволення, як би не було зручно сидіти в новому кріслі. З пасажирського боку така точність не потрібна.

Нові сидіння перед монтажем слід підготувати. Сюди входить чистка, прання обшивки, мастило механізмів і при необхідності дрібний ремонт.

Іноді доводиться переставляти механічний регулятор положення спинки на іншу сторону, як з кріслами від Ford Focus II. В інших випадках потрібно попередньо відрізати від санчат старі кронштейни.

Задні сидіння ВАЗ 2121 Chevrolet складаються їх 2 компонентів. сидіння і спинки. Вони є знімними і при необхідності можуть бути легко демонтовані.

Під час експлуатації автомобіля вони жорстко кріпляться до кузова, щоб забезпечувати комфорт для задніх пасажирів. Саме сидіння зроблено зі сталевої сітки, яка кріпитися на сталевій рамі. Усередині цих компонентів перебувати спеціальна набивка.

Вона зазвичай складається з формованого пеноматериала. Спинка складається з 2 частин, які можуть складатися незалежно один від одного. Підігрів сидінь шніви Сторона звернена до багажного відділення покрита металевою пластиною, щоб надати додаткову жорсткість.

Сидения от иномарки citroen c4 coup в НИВУ без сварки. Вариант установки овальных динамиков в ниву.

Заміна сидінь Niva Chevrolet створенні автомобілів інженери-проектувальники керуються трьома основними принципами: Найбільш часта крім ремонту. установка чохлів.

Нива установка сидений от иномарки Шевроле Авео, быстро, просто и без сварки

Щоб виконати дану процедуру необхідний наступний порядок дій: Потрібно звільнити багажник, витягнути гумовий килимок, потім відкрутити шість гайок утримують спинки. Спинки можна зняти з посадкового місця і витягнути через бічні двері. Піднімається подушка сидіння настолькочтоби можна було відкрутити болти кріплять її до кузова.

Збірка проходить у зворотній послідовності. Заміна сидінь Niva Chevrolet спинки крісел Ця опція може бути корисна для тих, кому необхідно заміна сидінь Niva Chevrolet великий вантаж в багажному відділенні.

Які сидіння підійдуть

Провести заміну стандартних сидінь на сидінні від іномарки, буде цілком логічним рішенням, так як за невеликі гроші можна придбати непогані вироби, у яких ще буде великий залишковий ресурс, тим самим поліпшити такі параметри як:

 • бічна підтримка
 • регулювання підпору
 • складання
 • електропідігрів
 • якість оббивки
 • Регулювання по висоті

Як правило установка нерідного сидіння, вимагає невеликих доробок, так як від іномарок якщо встановлювати посадочні місця вони будуть значно відрізнятися. Але знайти такі які більш маєток будуть схожі можна. Найкраще підбирати сидіння від купе, так як вони найкраще підходять в трьох дверну Niva так як дозволяють без як ких яких проблем потрапляти в салон пасажирам.

Найбільше підходять сидіння від таких іномарок як:

Але варто знати, що попит на них дуже більшою і знайти їх не так просто. Тому якщо у Вас трёхдетная Niva, то можна підібрати і від іномарки з чотирма дверима, але доведеться самостійно їх допрацьовувати.

Взагалі на Niva можна встановити будь-які сидіння, так як конфігурація у них як правило схожі, відрізняється вони тим як відкидається спинка. Тому можна не обмежувати свою фантазію, і встановлювати то крісло, яке найбільше сподобалося. Однак FORD вважаються найбільш комфортними, у них є в наявності підігрів, що є дуже потрібною функцією в зимовий час. Так само на відміну від вазовских, вони зібрані з високоміцної сталі, тому їх конструкція має високу міцність і надійністю, так само вони оснащуються сучасним механізмом фіксації і іншими сучасними наворотами.

Які сидіння підходять на Niva?

Заводські сидіння на Niva Chevrolet не надто комфортні. І коли робите далекі поїздки досить часто відбувається затікання ніг і спини. Звичайно у них є і свої плюси, вони складаються так що на другому ряду пасажирам зручно сидіти. Тому одним з варіантів є установка сидіння на Niva від іномарки без переробок.

Як зробити установку

Установка сидінь на Niva Chevrolet в кожному окремому випадку відбувається індивідуально, так як крім розміру більшого значення відіграє як розташовані санчата, а також можуть виникнути проблеми з кермом так як встановивши дані елементи водій буде впиратися коліньми в нього. Для установки вам знадобляться такі інструменти як:

Перед установкою салон слід звільнити від заводських сидінь використовуючи гайковий ключ. Також якщо є шумоізоляція і покриття підлоги їх слід демонтувати. Далі виробляємо розмітку на місці відштовхуючись від розташування центрального тунелю, верхній стійки, карт дверей, і стелі, при цьому слід враховувати, що співвісність керма на Niva буде зміщена приблизно на п’ять сантиметрів.

Після цього проводимо монтаж каркаса, встановивши заздалегідь заставні за допомогою зварювання, або просто прикручуємо якщо все підходить до наявних елементів кузова, використовуючи куточки, так щоб наявний штатний підсилювач знаходився трохи нижче ніж ложемент крісла.

Потім виробляємо установку крісла від іномарки на Niva Chevrolet. Процес по заміні займає приблизно годину на один ряд, і виконати його можна самостійно в гаражних умовах.

Які сидіння підходять на Niva?

Заводські сидіння на Niva Chevrolet не надто комфортні. І коли робите далекі поїздки досить часто відбувається затікання ніг і спини. Звичайно у них є і свої плюси, вони складаються так що на другому ряду пасажирам зручно сидіти. Тому одним з варіантів є установка сидіння на Niva від іномарки без переробок.

Які сидіння підійдуть

Провести заміну стандартних сидінь на сидінні від іномарки, буде цілком логічним рішенням, так як за невеликі гроші можна придбати непогані вироби, у яких ще буде великий залишковий ресурс, тим самим поліпшити такі параметри як:

 • бічна підтримка
 • регулювання підпору
 • складання
 • електропідігрів
 • якість оббивки
 • Регулювання по висоті

Як правило установка нерідного сидіння, вимагає невеликих доробок, так як від іномарок якщо встановлювати посадочні місця вони будуть значно відрізнятися. Але знайти такі які більш маєток будуть схожі можна. Найкраще підбирати сидіння від купе, так як вони найкраще підходять в трьох дверну Niva так як дозволяють без як ких яких проблем потрапляти в салон пасажирам.

Найбільше підходять сидіння від таких іномарок як:

Але варто знати, що попит на них дуже більшою і знайти їх не так просто. Тому якщо у Вас трёхдетная Niva, то можна підібрати і від іномарки з чотирма дверима, але доведеться самостійно їх допрацьовувати.

Взагалі на Niva можна встановити будь-які сидіння, так як конфігурація у них як правило схожі, відрізняється вони тим як відкидається спинка. Тому можна не обмежувати свою фантазію, і встановлювати то крісло, яке найбільше сподобалося. Однак FORD вважаються найбільш комфортними, у них є в наявності підігрів, що є дуже потрібною функцією в зимовий час. Так само на відміну від вазовских, вони зібрані з високоміцної сталі, тому їх конструкція має високу міцність і надійністю, так само вони оснащуються сучасним механізмом фіксації і іншими сучасними наворотами.

Як зробити установку

Установка сидінь на Niva Chevrolet в кожному окремому випадку відбувається індивідуально, так як крім розміру більшого значення відіграє як розташовані санчата, а також можуть виникнути проблеми з кермом так як встановивши дані елементи водій буде впиратися коліньми в нього. Для установки вам знадобляться такі інструменти як:

Перед установкою салон слід звільнити від заводських сидінь використовуючи гайковий ключ. Також якщо є шумоізоляція і покриття підлоги їх слід демонтувати. Далі виробляємо розмітку на місці відштовхуючись від розташування центрального тунелю, верхній стійки, карт дверей, і стелі, при цьому слід враховувати, що співвісність керма на Niva буде зміщена приблизно на п’ять сантиметрів.

Після цього проводимо монтаж каркаса, встановивши заздалегідь заставні за допомогою зварювання, або просто прикручуємо якщо все підходить до наявних елементів кузова, використовуючи куточки, так щоб наявний штатний підсилювач знаходився трохи нижче ніж ложемент крісла.

Потім виробляємо установку крісла від іномарки на Niva Chevrolet. Процес по заміні займає приблизно годину на один ряд, і виконати його можна самостійно в гаражних умовах.

Як виконується установка сидіння від іномарки на Niva?

Дивись, поки не видалили! Після цього пересуваємо сидіння максимально вперед і видаляємо підголовники. Для проведення всіх робіт знадобляться ріжкові і накидні ключі, болгарка, а також звичайний слюсарний інструмент та дриль.

Порядок демонтажу такої: Відкрутити кріплення в 4 точках, рухаючи крісло вперед і назад по санчатах для зручності. Зняти обидва сидіння разом з санчатами. Акуратно відокремити підлогове покриття. Для цього доведеться відкрутити все елементи, що притискають його до підлоги: Прибрати з днища шумову ізоляцію. Після заміни сидінь рекомендується наклеїти новий звукоізоляційне покриття, так що зі старим можна не панькатися. Коли днище ВАЗ 2121 повністю оголене, слід ретельно зробити виміри і розмітку.

Дуже важливо вивірити крісло передні сидіння для Chevrolet ВАЗ 2121, яке повинно знаходитися по центру рульового колеса.

Сидіння на Niva від іномарки без переробок

Усередині цих компонентів перебувати спеціальна набивка. Вона зазвичай складається з формованого пеноматериала.

Спинка складається з 2 частин, які можуть складатися незалежно один від одного. Сторона звернена до багажного відділення покрита металевою пластиною, щоб надати додаткову жорсткість. При створенні автомобілів інженери-проектувальники керуються трьома основними принципами: Найбільш часта крім ремонту. установка чохлів.

Щоб виконати дану процедуру необхідний наступний порядок дій: Потрібно звільнити багажник, витягнути гумовий килимок, потім відкрутити шість гайок утримують спинки. Спинки можна зняти з посадкового місця і витягнути через бічні двері.

Піднімається подушка сидіння настолькочтоби можна було відкрутити болти кріплять її до кузова. Збірка проходить у зворотній послідовності.

Передні сидіння для Chevrolet ВАЗ 2121 спинки крісел Ця опція може бути корисна для тих, кому необхідно перевести великий вантаж в багажному відділенні. Для того, щоб опустити спинку необхідно знайти замок, який фіксує її в вертикальному положенні і потягнути за спеціальну петельку до клацання. Повністю поміняв все ущільнювачі, потім поміняв термостат, потім замінив радіатор грубки. Тепер потрібно доопрацювати сидіння.

Для роботи нам передні сидіння для Chevrolet ВАЗ 2121 звичайна обробна дошка. Однак дружина відмовилася віддавати мені віддавати, адже тоді вона мене залишить без сніданку, обіду, ну і заодно без вечері. Так що купуємо нову дошку.

Правильно знімаємо і складаємо сидіння Chevrolet Niva

Якщо орієнтуватися на середину між центральним тунелем і порогом, то в підсумку може виявитися, що сидіння зміщене щодо керма. Їзда в подібному положенні не принесе вам задоволення, як би не було зручно сидіти в передні сидіння для Chevrolet ВАЗ 2121 кріслі. З пасажирського боку така точність не потрібна. Нові сидіння перед монтажем слід підготувати. Сюди входить чистка, прання обшивки, мастило механізмів і при необхідності дрібний ремонт.

Іноді доводиться переставляти механічний регулятор положення спинки на іншу сторону, як з кріслами від Передні сидіння для Chevrolet ВАЗ 2121 Focus II. В інших випадках потрібно попередньо відрізати від санчат старі кронштейни. Установка може проводитися без застосування зварювання, якщо дозволяє конструкція і розташування точок кріплення.

Крісла від Mazda ставляться санчатами на профільні сталеві труби, прикручуються до днища в існуючих точках.

Сидіння на Niva від іномарки своїми руками

Штатні сидіння на Niva 2121 і 21214 не відрізняються комфортом як для людей рослих, так і невисоких. При їзді на них нерідко затікають ноги і спина навіть в нетривалих поїздках. Один з нечисленних плюсів. вони «правильно» складаються для посадки пасажирів на другий ряд, одночасно відсуваючи до лобового скла.

Які сидіння підходять на Niva?

Провести заміну на іномарочниє деталі інтер’єру, взяті з розбору. найбільш логічне рішення. Оскільки за цілком розумні гроші (близько 3 000. 5 000 рублів, залежно від стану) є шанс отримати виріб з непоганим залишковим ресурсом, а також таким набором поліпшень, як: Розвинена бічна підтримка; Регульований підпір; Електропідігрів і складання; Ліфт по висоті; Матеріал оббивки типу велюр, Алькантара, кожзам і натуральна шкіра хорошої якості.

Які сидіння підходять на Niva без істотних переробок?

Тільки свої. Знайти такий екземпляр від іномарки, який би став у рідні посадкові місця без модернізації, неможливо. Однак бажано із загальної маси автомобілів вибрати схожі за компонуванні з ВАЗ 4х4. Зокрема, розглянути варто тридверні купе. Їх крісла дозволять без проблем потрапляти всередину заднім пасажирам.

Як встановити

Способи монтажу в кожному конкретному випадку обираються індивідуально. Так, крім габаритів самого сидіння, значення мають: розташування санчат (опори), зростання їздця, звичка розташовуватися високо чи низько щодо рівня скління. Деякі проблеми при цьому може створити штатний кермо великого діаметра, зачіпаючи собою коліна водія.

На роль донора підійдуть:

Mitsubishi Pajero II в короткому виконанні; BMW 3 Coupe; Suzuki Escudo; Mazda 3; Mazda 626; Toyota Corolla Levin; Opel Omega 3; Smart fortwo та ін. Однак, як показує досвід, на подібні сидіння вишиковується черга на 1-2 місяці. В якості альтернативного варіанту вдаються до іномарок з чотирма дверима, залишаючи спинку як є або допрацьовує самостійно. Заміну заднього ряду шукають в основному серед передніх крісел. Наприклад, цікавий варіант виходить при їх трансплантації зі Smart.

Вам знадобляться:

УШМ; дриль; Зварювальний апарат (можна обійтися без нього); Куточок 60х60; Профільована труба 30х30; Металевий лист 4 мм, порізаний на квадрати (для приварювання підсилювачів); Ключ на 13; Болти М8х14 і заставні гайки до них. Попередньо салон звільняється від старих сидінь за допомогою гайкового ключа. При цьому усувається покриття підлоги і шумоізоляція, якщо є. Приступаючи до розмітки за місцем щодо центрального тунелю, карт дверей, верхньої частини стійки, стелі, додатково враховують порушену співвісність керма в Niva. приблизно на 5 см.

Після цього збирають каркас із заздалегідь встановленими заставними, зварюючи або прикручуючи до силових елементів кузова (з використанням куточків) таким чином, щоб штатний підсилювач виявився нижче ложемента крісла.

Потім здійснюється безпосередній монтаж крісел на ВАЗ від іномарки.

Сидіння від іномарки

Реєстр.: 20.07.2012Тем / Повідомлень: 1 / 187Откуда: М.О. п.ЛьвовскійВозраст: 46Авто: 21214, г.в. 2007

Реєстр.: 23.08.2009Тем / Повідомлень: 2 / 12264Откуда: Нижегородська область Виксунський р-б провадив її: 37Авто: ВАЗ-2121 1985 р.в.

Додано через 2 години 38 хвилин 49 секунд:

сфотал!

Реєстр.: 30.03.2010Тем / Повідомлень: 2 / 546Откуда: ПітерВозраст: 34Авто: Мостодонт

Ім’я: ІванРег.: 21.08.2012Сообщеній: 17Откуда: Росія г.ЮжаВозраст: 43Авто: Niva ВАЗ 21213,2002г / в

Реєстр.: 04.07.2011Сообщеній: 35Откуда: ЛенінградВозраст: 38Авто: ніва21214. 2009

Реєстр.: 23.08.2009Тем / Повідомлень: 2 / 12264Откуда: Нижегородська область Виксунський р-б провадив її: 37Авто: ВАЗ-2121 1985 р.в.

Реєстр.: 25.01.2012Тем / Повідомлень: 1 / 252Откуда: Урал, г.КушваВозраст: 45Авто: ВАЗ 21213 1999 г.в.

Реєстр.: 04.10.2011Сообщеній: 3Откуда: ВладімірВозраст: 34Авто: golf 2 GTI ’91 21213 ’00

Реєстр.: 03.02.2013Сообщеній: 2Откуда: ТомскВозраст: 41Авто: ВАЗ 21214 2002

Реєстр.: 28.03.2010Сообщеній: 545Откуда: м Пушкіно. М.О.Возраст: 65Авто: була 21213. 1997 г.Стало GW Safe 08 г.в.

Реєстр.: 03.02.2013Сообщеній: 2Откуда: ТомскВозраст: 41Авто: ВАЗ 21214 2002

Реєстр.: 26.03.2009Тем / Повідомлень: 4 / 897Откуда: Московська обл. Коломенський р-нВозраст: 48Авто: VW Passat B5 1998 TDI АКПП. проміняв на С-MAX 1.8 на ручці 2008, ВАЗ21213 2002 карбюраторМПСЗ на Д

Дивись в цій темі мойбосяцкій варіант установки сідушек від e36 компакта.Я ставив на трубу 60х40, хтось ліпив на раму з куточків, в загальному легко ставляться, можна і самому придумати. Єдине, що можу порадити. максимально зрушувати сидіння назад, санчата у них вперед сильно виїжджають і піднімати кріплення на 30. 50 мм., причому задні кріплення можна вище підняти, що-б ефективніше користуватись ліфтом. Я перед виготовленням перехідників підкладав для примірки дерев’яні бруски різної товщини і пробував. як сидиться.

Реєстр.: 15.10.2006Тем / Повідомлень: 5 / 5013Откуда: kolomnaВозраст: 46Авто: 21213 98р.в. 1875см3 48мм розрізна шестерня мегасолекс нулефільтр prosport автоматичний октан коректор Астро-Пенза

Реєстр.: 04.07.2011Сообщеній: 35Откуда: ЛенінградВозраст: 38Авто: ніва21214. 2009

Реєстр.: 05.02.2013Тем / Повідомлень: 2 / 243Откуда: МоскваВозраст: 48Авто: ВАЗ-21214 2002 г.в.

Установка Сидінь від іномарок в салон ВАЗ 2121 2121-14ть

У нашій майстерні ми часто проводимо ремонт і посилення заводських сидінь ВАЗ 2121 213-214, так як вони не відрізняються високою надійністю і часто ламаються через свої конструктивні особливості. Можемо зробити перенесення передніх заводських сідушек за бажанням водія далі назад, в залежності від зростання і габаритів власника машини.

При цьому в уже розобранное сидіння ми встановлюємо електропідігрів сидіння і спинки в крісло водія і пасажира.

Раніше робили перетяжку сідушек кожзамом.

Але останнім часом з’явилося більшість власників автомобіля які бажають кардинально змінити конструкцію водійського і пасажирський сидінь. Для цього ми пропонуємо встановлювати імортние сидіння з б.у. автомобілів але в ще хорошому стані, найчастіше багаторазово перевершуючи і за якістю і по надійності нові оригінальні сидіння йдуть в базовій версії ВАЗ 2121.Совсем не потрібно чекати коли зламаються нові сидіння або разболітся спина, зробіть це заздалегідь.

Ми можемо встановити будь-який імпортне сидіння здатне розміститися в салоні ВАЗ 2121 після прімеркі.Прімери наших робіт нижче;

Сидіння від Міні-Купера, а «торпеда» від Opel Vectra.А (детальніше про цю машину в іншій статті за посиланням);