Renault Duster: Як правильно змінити задні прокладки, звіт про фото. Заміна тилу…

Інструкції щодо Renault Duster: Заміна задніх прокладок

Безпечна експлуатація Renault Duster, як і будь.який автомобіль, багато в чому залежить від стану гальмівної системи. Якщо всі елементи, включаючи задні дискові гальма, знаходяться в хорошому стані та в хорошому стані, автомобіль ефективно сповільниться. В іншому випадку зупинка автомобіля значно складна, а іноді і неможлива взагалі. Неможливо нехтувати регулярним оглядом і, крім того, необхідною заміною пошкоджених елементів. Ситуація буде лише погіршуватися. У Renault Duster виробники встановили тип гальмівної системи барабана. Така система стійка до забруднення, надійніша. Ефективність гальмівного потенціалу знижується під час зносу накладки (занурення, чіпси, відшарування) або поверхня барабанів. Їх потрібно замінити.

Власник Renault Duster може сам зробити такий ремонт без використання професійних інструментів та обладнання. Це не дуже складна процедура, якщо ви вивчаєте принцип експлуатації механізмів та знайомляться з відповідною інструкцією. Потім заміна задніх гальмівних прокладок пройде без проблем. Обидва на Renault Duster з колісною формулою 4×4, і на моделі з формулою 4×2. Так що заміна задніх прокладок пройде якомога плавніше, ви можете додатково переглянути відео.

renault, duster, змінити, задні

Renault Duster 4×4 та 4×2 задні прокладки. ціна, стаття

Як придбати запасні частини для заміни, щоб вирішити власника автомобіля. Це залежить від країни виробника, наприклад, приводу, а також пропозицій конкретних дорожніх магазинів, ціни від 1000 до 4000. Щоб змінити Renault Duster 4×2 DC486, стаття. 7701210109, задні гальмові прокладки з початкового набору. 2700, 4×4 статті. 440607493R, за винятком прямих деталей з незалежною заміною, нам потрібен набір інструментів.

Під час заміни накладки краще використовувати весь комплект, оскільки при нерівному зносі машина може відійти вбік. Перед встановленням нових деталей необхідно перевірити рівень рідини в відділенні. Під час роботи надлишок може витікати, це потрібно враховувати. Перед роботою вам потрібно встановити автомобіль на рівній поверхні, обов’язково утопіть двигун. Необхідно виправити автомобіль за допомогою зупинок, опустити ручний гальмо, підняти тіло за допомогою гнізда (встановивши спеціальну стійку).

Зрештою, підготовчі дії, ви можете почати замінювати запчастини. Послідовність дій така:

 • Вийміть колесо.
 • Перемістіть колодки до центру.
 • Відкрутіть гвинти на барабані та вийміть деталь.
 • Від’єднайте пружини.
 • Видаліть додатковий еластичний елемент.
 • Витягніть стрижень і засувки.
 • Демонтувати наконечник бака.
 • Зніміть блок.

За аналогією, але у зворотному напрямку ставиться нова деталь. Решта деталей, які не беруть участь у заміні, повинні бути ретельно очищені від забруднення, а також перевірити наявність дефектів. Перед встановленням усі деталі повинні бути покриті мастильною стійкою до високих температур. Для настоянки гальмівної системи натисніть педаль гальма, а потім неодноразово підніміть ручний хід, поки він не зупиниться. Правильність роботи перевіряється за кількістю характерних кліків, які зазвичай є 7-8 одиницями. Коригування вважається завершеним після завершення кліків. Перед початком роботи автомобіля також перевіряється рівень рідини в резервуарі.

Несправності задніх прокладок

renault, duster, змінити, задні

Існує кілька ознак, за появою яких ви можете зрозуміти, що ці запасні частини потрібно змінити. Виражаються несправності елементів системи:

 • У зменшенні обсягу рідини без видимих ​​причин;
 • помітне зниження ефективності гальмування;
 • наявність тривожних звуків.

Термін служби не регулюється, тому поява несправності не повинна бути несподіваною. Довговічність деталей, ефективність роботи та їхня справедливість залежить виключно від рушійного способу водія, інтенсивності роботи транспортного засобу. Якщо з’являються найменші ознаки несправності та їх ігнорування, водій найближчим часом може зіткнутися з довгим дорогим ремонтом або просто не може впоратися з керівництвом під час наступної поїздки.

Використовувані інструменти для заміни прокладки ззаду

Перш ніж змінити прокладки, вам потрібно вивчити інструкції та принцип роботи системи. А також підготуйте всі інструменти, які можуть знадобитися в процесі, і самі гальмові задні прокладки.

Які інструменти повинні бути готові? Щоб замінити деталі на Renault Duster, знадобиться:

 • анти.розривні зупинки;
 • Джек;
 • стелажі для джека;
 • Основний набір інструментів.

Цього достатньо для замінних робіт.

Положення про заміну. скільки кілометрів для зміни

Відповідно до статистики з цією проблемою, власники автомобілів стикаються на кожні 40 000-80000 км. Ця частота говорить про те, що коли ця відстань пройшла, краще діагностувати деталі для зносу. І якщо виявлені невідповідності, терміново замініть запасні частини. Несправність можна знайти раніше. Драйвер повинен попередити відповідний індикатор на панелі приладів або раніше нехарактерного звуку. Коли з’являються такі симптоми, необхідно діагностувати систему на пошкодження раніше.

Оригінальні прокладки. найдорожчі. Але на ринку є багато конкурентів, з дешевшими аналогами. Приклади цін:

 • Stellox. 700;
 • Феродо. 1900;
 • Дівчата. 1900;
 • NIBK. 2000;
 • Текст. 2100;
 • TRW. 2200;
 • Bosch. 2200;
 • Renault. 3600.

Заміна передніх гальмівних колодок Renault Duster (Renault Duster)

renault, duster, змінити, задні

Заміна передніх гальмівних прокладок на Renault Duster (Renault Duster) необхідна при носінні старими гальмівними колодками їх відсторонення або деформації. З візуальним оглядом прокладок товщина робочого шару повинна бути не менше 6 мм. Передні гальмівні прокладки повинні бути змінені лише набором, що складається з 4 штук. Ви можете замінити прокладки на Renault Duster самостійно, просто дотримуйтесь інструкцій, описаних нижче.

Гальмівний механізм може бути різними типами. Залежно. Є лише два варіанти. для дисків 280 мм та дисків 269 мм.

renault, duster, змінити, задні

Ви можете придбати оригінальні запчастини для Duster або зв’язатися з продуктами таких добре відомих брендів, як Bosch, Blue Print, Brembo та інші. Не рятуйте, вибираючи гальмівні колодки на Renault Duster, оскільки життя та здоров’я людей залежать від них.

Які передні прокладки встановлені на Renault Duster

Негайно зауважте, що передні прокладки Dasters з двигунами 2.0 та 1,6 літра різні. Тобто гальмівні колодки з двополікаційного дастера на 1,6 літр не підходять. Тому перед тим, як почати замінювати колодки, спочатку потрібно з’ясувати, які у вас колодки.

renault, duster, змінити, задні

Передні прокладки для Daster з 2,0.літерним двигуном та 1,5 DCI

 • Renault 440603905r ціна на набір 3000 оригіналу
 • Sangsin Brake SP1390 Ціна на комплект від 1600 Кореї хорошої якості для спокійної їзди. саме тоді
 • Сангсін гальмо HP1390 Hardron Ціна набору з 3000 Кореї Відмінна заміна для оригіналу
 • Hankook Frixa FPS05 Ціна на набір 1400 хорошої якості
 • Lynxauto BD6317 Ціна за набір від 1600 хорошої якості

renault, duster, змінити, задні

Передні прокладки для Daster з двигуном 1,6.літер

 • Renault 410608481r Ціна набору від 1300 оригіналу
 • Bosch 0986424795 Ціна набору від 1700 хорошої якості
 • Fenox BP43018 Ціна набору. від 600 білорус
 • Sangsin brakegp1564 Ціна на набір 2000 хорошої якості

Гальмівні диски, встановлені на Renault Duster з двигунами 1.5DCI; 1,6 та 2,0 літра

Тепер давайте розберемося з гальмівними дисками. Гальмові колеса діаметром 269 мм встановлюються на дістані з двигуном 1,6.літер. Каталог Кількість оригінальних дисків 402066300R.

На Dassters з двигуном 1,5DCI та 2,0 літра, гальмівні диски встановлюються з діатом 280 мм

Заміна оригінальної ціни Bosch 0986479777 від 2500, а також інших аналогів

Детальні інструкції щодо незалежної заміни передніх гальмівних прокладок

Отже, перш ніж почати замінювати колодки, вам потрібно звернути увагу на рівень гальмівної рідини. Якщо це на максимальному рівні, шприц повинен трохи викачувати його так, що, замінивши прокладки, рідина не виходить назовні. Тільки не забудьте завантажити його назад, після встановлення колодки.

renault, duster, змінити, задні

Зніміть переднє колесо. Щоб полегшити відкручення та витягування супорта, вам потрібно якомога більше штовхати поршень. Для цього вставляє викрутка з широким лезом у отвір супорта між блоком і тілом, натисніть на поршень стільки, скільки виявиться.

renault, duster, змінити, задні

Далі обережно видаліть пружинний клан

Використовуючи плоску викрутку, вилучайте та вийміть дві ковпачки втулків обох направляючих пальців

renault, duster, змінити, задні

Тепер нам потрібен шестикутник у 7 з ним, з його допомогою відкрутить верхній і нижній путівник

renault, duster, змінити, задні

Після цього ми можемо акуратно підняти суппорт із верхнім блоком. Від’єднайте гальмівний шланг у цьому випадку!

renault, duster, змінити, задні

Далі обережно видаліть обидві старі подушечки, огляньте стан гумових втулок, які керують пальцями. Останнє, за бажанням, може бути змащено спеціальною мастилом для супорт.

Встановіть нові прокладки та зробіть збірку у зворотному порядку. Якщо перед встановленням, рідину викачують з резервуара, налийте її назад. Після заміни прокладки натисніть педаль гальма кілька разів, щоб поршень займає робоче положення.

Як змінити задні прокладки Duster 4×4

 • Опустіть ручний рукоятки, фіксуйте машину.
 • Перевірте рівень гальмівної рідини, якщо він знаходиться на максимальній позначці, вам слід накачати частину рідини.
 • Послабте колесо болти.
 • Підніміть задню частину машини.
 • Зніміть болти колеса, демонтуйте колесо.
 • Зробіть прокладки. Для цього приклейте викрутку на ліву верхню сидіння колеса. Подрібніть там брязкальців регулятора зазору. Далі поверніть його викруткою знизу.
 • Відкрутіть два гвинти прикріплення барабана до маточини. Використовуйте голову Torx 40. Часто ці гвинти кип’ятять, використовуйте ударну викрутку для вирішення цієї проблеми.
 • Зніміть барабан.
 • Від’єднайте верхню суцільну пружину з викруткою. Для цього підберіть його за кріпленням з блоком.
 • Керувати тією ж процедурою з нижньою твердою пружиною.
 • Покладіть викрутку і вийміть пружину регулятора зазору.
 • Витягніть чашку задньої колодки з ділянками, доки моменту наконечник стійки не буде сумісним з канавкою чашки.
 • Звільнити отвір у щиті механізму, вийміть чашку, пружину та кінчик стійки.
 • Зняти блок вбік.
 • За допомогою викрутки відокремте кінчик паркувального гальма від важеля човна.
 • Зніміть блок і пружину наконечника кабелю.
 • Далі згідно з аналогами з пунктом 12, відкрутіть чашку передньої колодки.
 • Зніміть передній блок разом із спейсерською смужкою зазору зазору після демонтажу пружини.
 • Перевірте гальмівний циліндр на наявність витоків. Усі елементи повинні бути. Невідповідний для роботи повинен бути замінений (440265341r remkomplekt)
  renault, duster, змінити, задні
 • Очистіть гальмівні елементи пилу та бруду.
 • Змастіть сидіння чашок та механізм храповика зі спеціальною мастилом.
  renault, duster, змінити, задні
 • Встановіть нові прокладки у зворотному порядку.
 • Цікаво: Ford Focus: Twithes під час прискорення, невдачі. Що робити і як боротися з поганим бензином

  Заміна гальмівних прокладок на Renault Duster

  Рано чи пізно необхідно замінити гальмівні прокладки на Renault Duster, як правило, потреба у заміні виникає після досягнення 30-60 тисяч кілетів, коли товщина досягає всебічного значення.

  Важливо зазначити, що процес заміни переднього та заднього приводу на колесах має певні відмінності, однак у задніх гальмах конструкція схожа, основна відмінність полягає в тому, що у версії 4 × 4 барабан прикріплений з a Зірка, а у версії з моно накрученим горіхом гомінця.

  Вибір задніх гальмівних колодок на Renault Duster

  Вибираючи задні прокладки в Renault Duster, слід мати на увазі, що сучасний ринок пропонує кілька видів подібних продуктів, які відрізняються як якості, так і ціною. Усі деталі поділяються на оригінал (випущені виробником або партнерами Renault) та аналоги.

  Незалежно від типу PAD на Duster, такі параметри повинні відповідати:

  • Розмір барабана. 228х40 мм;
  • Товщина тертя оболонки становить 4,9 мм;
  • Мінімальна товщина тертя. 3,5 мм.

  У повних та монопольних версіях Duster встановлюються різні гальмівні прокладки. Для першого кросовера модифікації оригінальні деталі зі статтею 440607493 R підходять для другої версії. 770121010109.

  Окрім прокладок, необхідно замінити стрижки, які є частиною гальм. Ці елементи також проходять серйозні навантаження та зношуються відносно швидко. Стаття про оригінальні пружини. 7701205518.

  Якщо вартість оригінальних деталей занадто висока, або на складі таких гальмівних прокладок немає, то ви можете придбати продукцію наступних брендів (стаття 2×4 та 4×4):

  • REMSA (423700 та 415200);
  • LPR (9890 та 1131);
  • Мейл (16145330016 та 16145330012);
  • Lucas TRW (GS8780 та GS8455);
  • Nibik (FN43551 та ABS8455);
  • Brembo (S68546 та S68525).

  Існують інші неорігінальні задні гальмівні колодки, придатні для Renault Duster. Основна перевага таких продуктів. низька ціна. Для модифікацій приводу на повному приводі різниця в вартості деталей досягає 2-3 тис.

  Коли змінювати

  Процедура заміни деталей визначається технічними нормами, які розробляються по відношенню до кожного автомобіля. У той же час, терміни роботи також залежать від стилю водіння.

  При частому та активному гальмуванні заміни задніх гальмівних прокладок на Renault Duster зроблено раніше. Крім того, на тривалість роботи також впливає наявність системи ESP.

  В середньому вам потрібно встановити нові компоненти на Duster кожні 30-60 тисяч кілометрів пробігу. Однак, перш ніж досягти вказаного індикатора, рекомендується звернути увагу на сторонні звуки. Якщо Дастер скрипить при гальмуванні, то, швидше за все, причина шуму пов’язана з зносом елементів.

  Наступні явища також вказують на необхідність заміни цих частин:

  • Різке зниження рівня гальмівної рідини за умови, що немає витоків.
  • Різке або слабке замикання коліс, коли ви натискаєте на педаль гальма.
  • Окрім пилу, на вузлах гальмівної системи є металева мікросхема.

  Остання обставина вимагає негайної заміни прокладок Renault Duster.

  Які деталі вибрати замінити

  Перш ніж замінити задні гальмівні колодки Renault Duster, купуються запчастини, конструкція яких залежить від типу передачі. Для кросоверів з приводом на передніх колесах випускається оригінальний набір із статтею 7701210109 (вартість від 2,7 тис. ).

  Модифікація Renault Duster 4×4 оснащена накладками з числом 440607493R (ціна 3,6 тис. ). При технічному обслуговуванні може знадобитися ремонтний комплект 7701205518 (вартість 2 тис. ). Набір не залежить від типу приводу, можна використовувати аналогові з’єднання (код 03013792282).

  Аналоги прокладок для модифікації 4×2:

  • Brembo S68546 (від 1,85 тис. );
  • Дівчинка 5187809 (з 1,8 тис. );
  • TRW GS8780 (з 2,2 тис. );
  • Valeo 564104 (з 2,1 тис. );

  Аналоги прокладок для модифікації 4×4:

  • Brembo S68524 (з 1,48 тис. );
  • Valeo 564210 (з 2,6 тис. );
  • TextAr 91082900 (від 3 тис. );
  • Ferodo FSB4194 (з 3,2 тис. );

  Видаліть гальмівний барабан: робочий порядок та інструмент

  Робота виконується в обмеженому автомобілі. Для цього використовується гніздо (або підйом)). Також, використовуючи гніздо, ви можете встановити автомобіль на опорні опор.

  renault, duster, змінити, задні

  Гальмівний барабан іржавий, це означає, що вам потрібна WD-40 або подібна рідина

  Обов’язково опускайте важіль паркування гальмового важеля до межі вниз.

  Інструменти:

  Щоб виконати роботу, вам потрібен набір інструментів:

  Кінцева головка на “30”, ключ для коліс, кріпильне лезо (пара), а також суппорт.

  Порядок роботи

  Щоб видалити гальмівний барабан, вам потрібно буде дотримуватися певного алгоритму:

  Спочатку вам потрібно увімкнути першу передачу, а потім поставити вперті бруски під колеса. Тепер декоративна ковпачка заднього колеса демонструється. Неважливі захисні ковпачки маточини за допомогою тонкого зубила, молотка (виконайте цю роботу ретельно). Відкрутіть дві зірки.

  Два болти, які тримають гальмівний барабан

  Від’єднайте барабан і відпустіть затискач гайки маточину, а також болти кріплення колеса. Задні гальмівні колодки не потрібні.

  Далі вам потрібно буде повісити колесо, а потім покласти задню частину машини. Заднє колесо знімається, а задній гайка маточини відкрутиться. Детальніше в матеріалі: Змініть підшипник заднього маточини на Renault Duster 4×4: статті та відеоролики. Гальмівний барабан демонструється одночасно з підшипником з центру концентратора. Використовуючи супорт, вам потрібно перевірити діаметр робочої площини. Необхідно контролювати м’якість обертання, а також перевірити елемент автомобіля на люфт. Аналогічно, вийміть другий задній гальмівний барабан до попереднього.

  Дотримуючись встановленого порядку дії, ви зможете швидко і без особливих труднощів демонтувати гальмівний барабан.

  Кронштейни гальмівних барабанів на Дастер

  !

  Оригінальний код. 8200 835 832. Тепер сідайте, цінник барабана становить 30 000.

  Крок.by.step інструкції для всіх автомобілів.колеса

  Заміна накладок робиться набором, заборонено використовувати елементи з різною товщиною шару тертя. З нерівномірним зносом автомобіль спостерігається на бік при гальмуванні.

  Перед тим, як змінити прокладки, кількість рідини в резервуарі перевіряється. Рівень доводиться до позначки Макса (наприклад, за допомогою гумового спринту або медичного шприца). При встановленні нових накладок надлишки рідини можуть просочитися в моторний відсік.

  Алгоритм дій при заміні прокладок:

  • Встановіть машину на рівній платформі та заглушіть двигун.
  • Зафіксуйте машину за допомогою зупинки анти.селекції та відпустіть важіль паркування гальма.
  • Підніміть тіло гніздо і встановіть під поріг підставку для безпеки сталі.
  • Відкрутіть болти і вийміть колесо з маточини.
  • Покладіть колодки в центр з викруткою з плоскою жалом, який просунута в барабан через канали для колесних болтів на колесах. Пристрій механізму автоматичного регулювання зазору включає розпірну вставку з храповим колесом. Напруга викрутки рухається знизу вгору, зменшуючи довжину бруски та видаляючи накладки з робочої поверхні гальмівного механізму. Операція регулюючого блоку відображається у відео, знятому власниками Renault Duster.
  • Використовуючи голову Torx 40, відкрутіть 2 гвинти, розташовані на передній частині барабана.
  • Після того, як болти відкрутять, потрібно витягнути на себе металевий кожух на себе. Якщо видалення деталі складно, то необхідно додатково зменшити прокладки. Після демонтажу кришки, суворо заборонено натискати на педаль гальма, оскільки поршень вичавляється з гальмівного циліндра.
  • Щоб розстебнути викрутку за допомогою жало або губчастими губами на кінчику верхньої пружини від металевої рамки передньої прокладки.
  • Вийміть протилежний гачок пружини з отвору в задній панелі.
  • Демонтувати нижню пружину.
  • Видаліть додатковий еластичний елемент, який підтримує зазор між тертям та робочою поверхнею барабана.
  • Потонути і повернути плоскогубці, штампована шайба, що тримає колодку на опорному стрижні.
  • Витягніть стрижень з протилежної сторони механізму барабана.
  • Зніміть фіксатор передньої підкладки відповідно до подібної методології.
  • Перемістіть задній блок з щита, який дозволить наконечник кабелю, що надходить до ручного важеля гальма.
  • Зніміть блок і пружину, встановлену на металевому кінчику кабелю.
  • Видаліть передній блок, який видаляється разом з віддаленою пластиною та механізмом регулювання.

  Складання механізму

  Пружини та регулятор положення очищаються від шару пилу, пошкоджені деталі повинні бути замінені елементами з композиції набору ремонту. Механізм промитого гвинта та храпочки покриті шаром мастила, стійкої до високої температури. Коли зворотна складання смуги, вам слід враховувати багатонаправлену нитку в лівій та правій норі. Регулятор кріпиться на передній підкладці, яка кріпиться за допомогою опорного стрижня. Задній блок фіксується на кабелі, а потім розміщується замок і регулюючі пружини.

  Шар пилу (з зносу накладки та металевої поверхні) видаляється з поверхні кожуха сталевою щіткою, якщо висота сторони перевищує 2-3 мм, тоді рекомендується замінити частину. Після складання вузла положення прокладок регулюється.

  Для конфігурації натисніть педаль гальма, а потім підніміть важіль паркування гальмівного важеля 4-5 разів до зупинки (за допомогою натисканої кнопки кліпу). З кожним підйомом спрацьовано храпоч.

  Правильність налаштувань перевіряється за кількістю клацань, вважається, що норма перетворює колесо на 7-8 зубах. Налаштування зупиняється після кліків у механізмах. Потім рівень робочої рідини в резервуарі перевіряється зі зменшенням обсягу, робиться шматок.

  Посібник Renault Duster

  Ми проводимо заміну прокладок у випадку максимально допустимого зносу їх накладок або барабани гальмівного механізму заднього колеса. Прокладки також повинні бути замінені на жирні подушечки, наявність глибоких борозни та чіпів на них, або у випадку відшарування підкладки з основи прокладок. Ми проводимо роботу на плоскому майданчику.Подушки гальмівних механізмів задніх коліс повинні бути замінені лише на комплект. усі чотири прокладки. Заміна прокладок лише одного механізму гальмування може призвести до від’їзду автомобілів на бік при гальмуванні.

  Покажіть заміну прокладок на лівому задньому колесі. Перш ніж зняти барабан механізму гальм. Вийміть заднє колесо і надійно зафіксуйте машину на заводській позиції підтримки. Для того, щоб зняти барабан, прокладки повинні бути зменшені. Для цього…

  з прорізною викруткою через різьбовий отвір у маточини (барабан. на автомобілі 4 × 2) ми обертаємо храпочку механізму автоматичного регулювання зазору між блоками та барабаном, тим самим зменшуючи довжину спейсер.

  Для ясності операція показана з видаленим барабаном. Швидкість зліва та праворуч, які ми обертаємо зубами з дна.

  Заміна прокладки на передній драйві

  У модифікації з передачею 4×2 крутне промінь із зміненими механізмами барабанів використовується ззаду. Вийміть колеса і зменшіть прокладки за допомогою жалоби викрутки, а потім потрібно демонтувати металеву захисну кришку, розташовану на маточини. Під вилкою знаходиться центральна гайка, яку вимикають за розміром 36 мм головки. Корпус із пресованим котячим підшипником витягується з колодки. Подальші дії ідентичні процедурі обслуговування задніх гальм на Renault Duster з усіма приводами.

  З зворотним складом рекомендується встановити нову центральну гайку, яка затримується динамометричним ключем з моментом 175 нм. Елемент автоматично фіксується на різьбової осі, встановіть коди або деформу. Якщо нової гайки немає, то продуктивність самофіксування відновлюється деформуючи існуючу камеру молотком. Частина покладається на порок із білизною 12-15 мм з акцентом на обличчя, а потім камера подрібнюється на 3 точках.

  Як видалити гальмівний барабан renault duster

  Гальмівний барабан. одна з основних запасних частин, відповідальних за плавну знижену швидкість руху та гальмування машини. Сьогодні в T/S гальмо такого типу в основному встановлюється або на низькому профілі, або на задній осі. Майже завжди гальмівний барабан використовується на вантажівках або автобусах. Особливості та переваги системи гальмівного барабана будуть обговорені нижче.

  Плюси і мінуси системи гальмівного барабана

  Розглянемо основні переваги та негативні сторони елемента барабана порівняно з системою диска.

  • високий ступінь захисту елементів від забруднення, що збільшує термін експлуатації пристрою;
  • На великих транспортних пристроях, завдяки більшій площі контакту з поверхнею, така частина дозволяє ефективніше гальмувати.
  • Ефективність пристрою різко падає при сильному опаленнях, що надзвичайно негативно впливає на керування автомобілем на великих швидкостях;
  • Немає вентиляційної системи, що призводить до збільшення кількості газового середовища між блоками та барабанами і, як результат, заважає процесу гальмування.

  Які деталі вибрати замінити

  Перш ніж замінити задні гальмівні колодки Renault Duster, купуються запчастини, конструкція яких залежить від типу передачі. Для кросоверів з приводом на передніх колесах випускається оригінальний набір із статтею 7701210109 (вартість від 2,7 тис. ).

  Модифікація Renault Duster 4×4 оснащена накладками з числом 440607493R (ціна 3,6 тис. ). При технічному обслуговуванні може знадобитися ремонтний комплект 7701205518 (вартість 2 тис. ). Набір не залежить від типу приводу, можна використовувати аналогові з’єднання (код 03013792282).

  Аналоги прокладок для модифікації 4×2:

  • Brembo S68546 (від 1,85 тис. );
  • Дівчинка 5187809 (з 1,8 тис. );
  • TRW GS8780 (з 2,2 тис. );
  • Valeo 564104 (з 2,1 тис. );

  Аналоги прокладок для модифікації 4×4:

  • Brembo S68524 (з 1,48 тис. );
  • Valeo 564210 (з 2,6 тис. );
  • TextAr 91082900 (від 3 тис. );
  • Ferodo FSB4194 (з 3,2 тис. );

  Видаліть гальмівний барабан: робочий порядок та інструмент

  Робота виконується в обмеженому автомобілі. Для цього використовується гніздо (або підйом)). Також, використовуючи гніздо, ви можете встановити автомобіль на опорні опор.

  renault, duster, змінити, задні

  Гальмівний барабан іржавий, це означає, що вам потрібна WD-40 або подібна рідина

  Обов’язково опускайте важіль паркування гальмового важеля до межі вниз.

  Інструменти:

  Щоб виконати роботу, вам потрібен набір інструментів:

  Кінцева головка на “30”, ключ для коліс, кріпильне лезо (пара), а також суппорт.

  Порядок роботи

  Щоб видалити гальмівний барабан, вам потрібно буде дотримуватися певного алгоритму:

  Спочатку вам потрібно увімкнути першу передачу, а потім поставити вперті бруски під колеса. Тепер декоративна ковпачка заднього колеса демонструється. Неважливі захисні ковпачки маточини за допомогою тонкого зубила, молотка (виконайте цю роботу ретельно). Відкрутіть дві зірки.

  Два болти, які тримають гальмівний барабан

  Від’єднайте барабан і відпустіть затискач гайки маточину, а також болти кріплення колеса. Задні гальмівні колодки не потрібні.

  Далі вам потрібно буде повісити колесо, а потім покласти задню частину машини. Заднє колесо знімається, а задній гайка маточини відкрутиться. Детальніше в матеріалі: Змініть підшипник заднього маточини на Renault Duster 4×4: статті та відеоролики. Гальмівний барабан демонструється одночасно з підшипником з центру концентратора. Використовуючи супорт, вам потрібно перевірити діаметр робочої площини. Необхідно контролювати м’якість обертання, а також перевірити елемент автомобіля на люфт. Аналогічно, вийміть другий задній гальмівний барабан до попереднього.

  Дотримуючись встановленого порядку дії, ви зможете швидко і без особливих труднощів демонтувати гальмівний барабан.

  Кронштейни гальмівних барабанів на Дастер

  !

  Оригінальний код. 8200 835 832. Тепер сідайте, цінник барабана становить 30 000.

  Крок.by.step інструкції для всіх автомобілів.колеса

  Заміна накладок робиться набором, заборонено використовувати елементи з різною товщиною шару тертя. З нерівномірним зносом автомобіль спостерігається на бік при гальмуванні.

  Перед тим, як змінити прокладки, кількість рідини в резервуарі перевіряється. Рівень доводиться до позначки Макса (наприклад, за допомогою гумового спринту або медичного шприца). При встановленні нових накладок надлишки рідини можуть просочитися в моторний відсік.

  Алгоритм дій при заміні прокладок:

  • Встановіть машину на рівній платформі та заглушіть двигун.
  • Зафіксуйте машину за допомогою зупинки анти.селекції та відпустіть важіль паркування гальма.
  • Підніміть тіло гніздо і встановіть під поріг підставку для безпеки сталі.
  • Відкрутіть болти і вийміть колесо з маточини.
  • Покладіть колодки в центр з викруткою з плоскою жалом, який просунута в барабан через канали для колесних болтів на колесах. Пристрій механізму автоматичного регулювання зазору включає розпірну вставку з храповим колесом. Напруга викрутки рухається знизу вгору, зменшуючи довжину бруски та видаляючи накладки з робочої поверхні гальмівного механізму. Операція регулюючого блоку відображається у відео, знятому власниками Renault Duster.
  • Використовуючи голову Torx 40, відкрутіть 2 гвинти, розташовані на передній частині барабана.
  • Після того, як болти відкрутять, потрібно витягнути на себе металевий кожух на себе. Якщо видалення деталі складно, то необхідно додатково зменшити прокладки. Після демонтажу кришки, суворо заборонено натискати на педаль гальма, оскільки поршень вичавляється з гальмівного циліндра.
  • Щоб розстебнути викрутку за допомогою жало або губчастими губами на кінчику верхньої пружини від металевої рамки передньої прокладки.
  • Вийміть протилежний гачок пружини з отвору в задній панелі.
  • Демонтувати нижню пружину.
  • Видаліть додатковий еластичний елемент, який підтримує зазор між тертям та робочою поверхнею барабана.
  • Потонути і повернути плоскогубці, штампована шайба, що тримає колодку на опорному стрижні.
  • Витягніть стрижень з протилежної сторони механізму барабана.
  • Зніміть фіксатор передньої підкладки відповідно до подібної методології.
  • Перемістіть задній блок з щита, який дозволить наконечник кабелю, що надходить до ручного важеля гальма.
  • Зніміть блок і пружину, встановлену на металевому кінчику кабелю.
  • Видаліть передній блок, який видаляється разом з віддаленою пластиною та механізмом регулювання.

  Складання механізму

  Пружини та регулятор положення очищаються від шару пилу, пошкоджені деталі повинні бути замінені елементами з композиції набору ремонту. Механізм промитого гвинта та храпочки покриті шаром мастила, стійкої до високої температури. Коли зворотна складання смуги, вам слід враховувати багатонаправлену нитку в лівій та правій норі. Регулятор кріпиться на передній підкладці, яка кріпиться за допомогою опорного стрижня. Задній блок фіксується на кабелі, а потім розміщується замок і регулюючі пружини.

  Шар пилу (з зносу накладки та металевої поверхні) видаляється з поверхні кожуха сталевою щіткою, якщо висота сторони перевищує 2-3 мм, тоді рекомендується замінити частину. Після складання вузла положення прокладок регулюється.

  Для конфігурації натисніть педаль гальма, а потім підніміть важіль паркування гальмівного важеля 4-5 разів до зупинки (за допомогою натисканої кнопки кліпу). З кожним підйомом спрацьовано храпоч.

  Правильність налаштувань перевіряється за кількістю клацань, вважається, що норма перетворює колесо на 7-8 зубах. Налаштування зупиняється після кліків у механізмах. Потім рівень робочої рідини в резервуарі перевіряється зі зменшенням обсягу, робиться шматок.

  Посібник Renault Duster

  Ми проводимо заміну прокладок у випадку максимально допустимого зносу їх накладок або барабани гальмівного механізму заднього колеса. Прокладки також повинні бути замінені на жирні подушечки, наявність глибоких борозни та чіпів на них, або у випадку відшарування підкладки з основи прокладок. Ми проводимо роботу на плоскому майданчику.Подушки гальмівних механізмів задніх коліс повинні бути замінені лише на комплект. усі чотири прокладки. Заміна прокладок лише одного механізму гальмування може призвести до від’їзду автомобілів на бік при гальмуванні.

  Покажіть заміну прокладок на лівому задньому колесі. Перш ніж зняти барабан механізму гальм. Вийміть заднє колесо і надійно зафіксуйте машину на заводській позиції підтримки. Для того, щоб зняти барабан, прокладки повинні бути зменшені. Для цього…

  з прорізною викруткою через різьбовий отвір у маточини (барабан. на автомобілі 4 × 2) ми обертаємо храпочку механізму автоматичного регулювання зазору між блоками та барабаном, тим самим зменшуючи довжину спейсер.

  Для ясності операція показана з видаленим барабаном. Швидкість зліва та праворуч, які ми обертаємо зубами з дна.

  Заміна прокладки на передній драйві

  У модифікації з передачею 4×2 крутне промінь із зміненими механізмами барабанів використовується ззаду. Вийміть колеса і зменшіть прокладки за допомогою жалоби викрутки, а потім потрібно демонтувати металеву захисну кришку, розташовану на маточини. Під вилкою знаходиться центральна гайка, яку вимикають за розміром 36 мм головки. Корпус із пресованим котячим підшипником витягується з колодки. Подальші дії ідентичні процедурі обслуговування задніх гальм на Renault Duster з усіма приводами.

  З зворотним складом рекомендується встановити нову центральну гайку, яка затримується динамометричним ключем з моментом 175 нм. Елемент автоматично фіксується на різьбової осі, встановіть коди або деформу. Якщо нової гайки немає, то продуктивність самофіксування відновлюється деформуючи існуючу камеру молотком. Частина покладається на порок із білизною 12-15 мм з акцентом на обличчя, а потім камера подрібнюється на 3 точках.

  Як видалити гальмівний барабан renault duster

  Гальмівний барабан. одна з основних запасних частин, відповідальних за плавну знижену швидкість руху та гальмування машини. Сьогодні в T/S гальмо такого типу в основному встановлюється або на низькому профілі, або на задній осі. Майже завжди гальмівний барабан використовується на вантажівках або автобусах. Особливості та переваги системи гальмівного барабана будуть обговорені нижче.

  Плюси і мінуси системи гальмівного барабана

  Розглянемо основні переваги та негативні сторони елемента барабана порівняно з системою диска.

  • високий ступінь захисту елементів від забруднення, що збільшує термін експлуатації пристрою;
  • На великих транспортних пристроях, завдяки більшій площі контакту з поверхнею, така частина дозволяє ефективніше гальмувати.
  • Ефективність пристрою різко падає при сильному опаленнях, що надзвичайно негативно впливає на керування автомобілем на великих швидкостях;
  • Немає вентиляційної системи, що призводить до збільшення кількості газового середовища між блоками та барабанами і, як результат, заважає процесу гальмування.

  Чи знаєте ви, як замінюються гальмівні колодки Renault

  Колондри є частиною гальмівної системи. Цей елемент складається з сталевої пластини з тертям, яка з часом стає непридатною через постійне тертя. Матеріал, з якого виготовлена ​​частина, повинен бути стійким, стійким до тепла. Повинен мати високий коефіцієнт тертя. Ефективність гальмування машини залежить від цих показників. Підкладка зазвичай виготовляється з графіту, гумових, мінеральних волокон. Основне завдання такої деталі. стиснути гальмівний диск або барабан. Як результат, колесо починає обертатися повільніше, і машина зупиняється.

  renault, duster, змінити, задні

  У дискові гальмах пристрої розташовані поза кермом, тому вони не захищені від ефектів пилу, бруду та каменів. У системі гальмування барабанів пристрій знаходиться всередині колеса, тому вони вважаються більш довговічними. Передні передні розміри трохи більше, ніж ззаду. При гальмуванні вони витримують основне навантаження, зношування на них інтенсивно проявляється.

  Власнику Renault Duster, як і власникам інших автомобілів, краще мати уявлення про заміну та ремонт цих запасних частин. Навіть елементарний. Про те, як замінити передні гальмівні колодки на Renault Duster, описано простою мовою в цій статті. Якщо навіть після вивчення матеріалу, процедура здасться важкою, ви можете побачити, як передні прокладки відремонтуються за допомогою відео.

  Фабричні прокладки для передньої вісь. ціна та стаття

  Виробники завжди рекомендують використовувати оригінальні запчастини під час ремонту. Renault Duster має заводську версію французької моделі Renault 4106 084 81R.

  Деталі носять найбільше через пробіг, який пройшов, але через нестабільні фактори: стиль руху, хімічні показники самих гальмівних механізмів, погода, сумісність матеріалу диска тощо.D. Думка про те, що ці запасні частини повинні бути змінені через ті ж відстані пробігу, є помилковою.

  Саме ці деталі відповідають за довжину шляху під час гальмування та за безпеку взагалі. Їх потрібно змінити, якщо знайдені такі несправності:

  • Коли гальмування і повороти, шум, скрип, скрип чути, ніби колесо щось тремтить;
  • Зовні видно пошкодження. подряпини, вм’ятини, потертості;
  • барабани або диски пошкоджені;
  • Щоб зупинити машину, вам потрібно натиснути педаль гальма сильніша, ніж зазвичай, в той час як вона вібрує;
  • Якщо автомобіль оснащений електричним датчиком зносу запасної частини, то він буде скрипнути під час гальмування, а на панелі буде відображатися ярлик;
  • Під час руху кермо «не підкоряється», передня або задня частина машини відбирає з дороги в будь.якому напрямку;
  • На слизькій дорозі легко виникає.

  Неможливо заощадити на ремонті механізмів гальмування, тому краще придбати фабричні варіанти або високоякісні аналоги, які підходять для моделей автомобілів.

  Як замінити передні гальмівні прокладки

  По.перше, зробіть гальмівну рідину. Якщо це так, вони знімають його. Після завершення ремонту він повинен

  Додати до норми.

  Процес заміни:

  • Машина піднімається з гніздом, потім колесо знімається.
  • Викрутка вставляється між блоком і тілом. З кількома рухами поршень відходить.
  • Внизу та зверху штангенциркуля знімають ковпачки з болтів.
  • Болти відкручені шестикутником.
  • Плуги видаляються ділянками, пружинним затискачем.
  • Штангенциркуль відокремлюється від диска, щоб внутрішня частина блоку залишалася на супорті, а на зовнішньому. на диску.
  • Весь бруд очищається пензлем або пилососом.
  • Одна частина блоку розміщується на зовнішній стороні диска, друга частина кріпиться до супорта.
  • Після цих дій суппорт фіксується у вихідному положенні, болти скручуються, ковпачки надягають.
  • Колесо встановлено назад.

  Аналогічно діяти з другим колесом. Важливий нюанс: невелика площа невеликих запасних частин. На перших 100 км пробігу слід обережно їхати, бо шлях при гальмуванні може бути більшим, ніж зазвичай. Так що суппортер встає відразу після ремонту, вам потрібно кілька разів натиснути на педаль гальма.

  Положення про заміну гальмівних майданчиків

  Щоб оцінити стан запасних частин, вам потрібно пройти заплановану перевірку, де скаже професіонал, вам потрібно змінити механізми

  Тепер або ти все ще можеш чекати. Під час пошуку поломки не затримуйте ремонт. За словами Renault Duster, вони

  Замінено кожні 15-20 тисяч. км бігу. Цей показник залежить від методу роботи автомобіля.

  Якщо з якихось причин ремонт автомобіля потрібно відкласти, то з зношеними деталями потрібно їздити без поспіху. З різким пресом педалі

  Гальма зіпсованих механізмів можуть навіть відірватися від дисків.

  Які передні прокладки для розміщення. виробники, аналоги

  Нові передні гальмівні прокладки на Renault Duster можна придбати в магазині автозапчастин. Або замовити через Інтернет, ви також можете дізнатися, яка ціна на них.

  Наступні рекомендації відрізнятимуть хороші передні прокладки гальма до Renault Duster від підробки.

  Частина продається з високоякісною упаковкою, на якій написи без помилок, з інструкціями. Виробник. Нідерланди. Продукт цього бренду має безшумність, ефективна робота в широкому температурному діапазоні. Механізми ABS зарекомендували себе на міжнародному ринку. використовуються для таких брендів, як Mazda, Subaru, Renault Duster, Hyundai, Toyota. На будь.яких сучасних машинах. Bosch 0 986 424 795. найкращий вибір, якщо немає можливості знайти фабричні запчастини. Їх середній, вироблений в Італії, Китай. Купуючи, краще вибрати італійські варіанти, оскільки китайці можуть бути неповноцінними як.Хороші німецькі автозапчастини з’їли 607266 в середньому від 2200. Зроблено з екологічно чистої суміші тертя. Підкладка має рівномірний колір без іноземних місць. Поверхні, які натискають безпосередньо на диск або барабан, навіть. Чіпси або поглиблення по краях не повинні

  перевищує 1% від загальної площі робочої поверхні. Продукт гладкий, без тріщин.