З води та від водіння: Чому форсунки для палива з дизельним паливом і як вони ремонтуються…

Технологія ремонту по відношенню (заміна розпилення)

Власники автомобіля з дизельним двигуном зацікавлені в ремонті насадки Comon Rail своїми руками. Наскільки він доступний, чи має сенс турбуватися від реставрації або краще купувати новий. це перелік питань, які постійно надходять із порядку денного. Незважаючи на загальне вдосконалення технічних характеристик при використанні загальних форсунок рейки, вони мають глобальний недолік: з їх невдачею двигун просто не починається.

Пошкодження можуть спричинити неприємні наслідки: синювалий вихлоп, відчутний стук, подібний до того, що дає сполучний стрижень, втрата потужності, але ви можете якось піти. Якщо вдосконалені форсунки не в порядку, є шанс не залишати місце, де стався дратівливий інцидент.

Робити.це ремонт насадки загальної залізниці дуже сумнівний. Автовиробник одноголосно запевняє, що навіть її розбирання без спеціального обладнання призводить до безнадійної травми до запасної частини. Однак вам потрібно знати, що підлягає реставрації принаймні теоретично, і те, що категорично негайно потрібно відправити в брухт.

Насадки насадки

Універсальні та найпростіші відремонтовані. це виробництво виробництва цієї конкретної компанії. Дизайн цих форсунок є найпростішим, і в більшості випадків вони відновлюються без труднощів. Процес також сприяє наявності запасних частин.

 • Множник зривається найчастіше. Можливість відновлення. 50:50;
 • Форсунки Bosch на форсунках досить надійні, витримує пробіг 150-200 тисяч. км, після чого він змінюється. Якщо він починає бути примхливим, його легко відновлювати шляхом очищення ультразвуку;
 • Соленоїд може вийти з ладу лише через зовнішні фактори-різниця напруги під час ремісничої перевірки або постачання 12 контактів безпосередньо;
 • Якір, грубо кажучи. це шматок заліза. У ньому просто немає нічого, якір можна загубити лише з невмілою перегородкою насадки;
 • М’яч схожий на дітей, які грають. У роботі він може болітися і втратити геометрію, тому при відновленні її просто змінюється;
 • Випадок насадки досить сильний, але з грубим вилученням він може стати тріщинами. У цьому випадку він змінюється. часто на використанні.

З яких причин форсунки починають стукати?

Насадка починає видавати додаткові звуки через надмірну дозу палива, яка подається в циліндр. Це пов’язано з невирішеним паливним обладнанням.

Увага! Щоб зрозуміти, в якому з циліндрів проводиться жорстке згоряння, необхідно плавно послабити або відкрутити фітинги з форсунок. Якщо звук слабшає, то справді багато палива. Цей метод є актуальним у випадку старих моделей одиниць.

Надмірні шуми можуть виникати через знос розпилювачів. Така поломка усувається заміною. У деяких випадках коригування тиску впорскування допомагає. Однак ефект цього триватиме недовго. Може допомогти промивати голку та порожнину розпилювачів з родовищ. Але це недовго.

Інжекторні розпилювачі мають п’яту групу точності виробництва. Частина, зроблена відповідно до стандартів, не дозволяє проникнення води та бруду. Розпилювач змащується горючим. Коли край цього механічного пристрою пошкоджується, ін’єкція відбувається погано.

Увага! Ви не можете мити або очистити форсунки, які не змогли через погане паливо.

Тепер ви знаєте, чому форсунки стукають на дизель. Залишається лише розуміти, хто справді повинен довіряти такий ремонт.

Дельфія

Ця компанія хотіла обігнати Боша і розробила більш хитру систему управління в форсунках. Як результат, вони стали більш вимогливими до якості палива, а отже, частіше ламаються. З тілом, соленоїдом та розпилювачем насадок Delphi, ситуація точно така ж, як і конкурент. Зовсім різні деталі можуть «обумовлювати» тут.

 • Клапан насадки. це саме та деталь, чутлива до класу палива: чим гірше, тим швидше. Крім того, контактні частини TNVD під час тертя дають найменші мікросхеми, що також пошкоджує клапан. Щоб виявити результати зносу, потрібен мікроскоп, без нього ви не бачите недоліків.
 • Налаштуючий штифт не може зламатися. Однак він має настільки маленькі розміри, що його часто втрачають недосвідчені ремонти;
 • Запчастини для форсунок Delphi присутні на ринку, але в деяких випадках. лише на замовлення, і вам доведеться чекати від тижня до місяця.

Денсо

Раніше вони з’являлися лише для автомобілів з Китаю та Японії, зараз вони знаходяться на окремих європейців, зокрема. на Peugeot та Ford. Їх привабливість в меншій вартості. Підійдіть до 150 тисяч. км, що абсолютно добре. Однак мінус полягає в тому, що виробник не постачає запасні частини окремо, лише складання форсунок. Частина підлягає реставрації лише в руках того, хто має кілька форсунок і може зібрати одну ефективну з 2-3 зламаних. Знову ж таки, обприскувач і соленоїд зберігаються на ходу так само, як і в форсунках Бош або Дельфі. Зношування стрижня та клапана, в обох випадках лише заміна допоможе.

П’єзоформи мають 2 глобальні недоліки

Перший. це ціна. Менше 16 тисяч Ви не знайдете частини, і вартість 30-40 тисяч вважається середньою. Другий. невелика репродуктивність. Більшість майстрів вважають їх зовсім не відновленими. І ті, хто бере на себе реставрацію, попереджають про тимчасовість вжитливих заходів. Як правило, люди погоджуються відновити зіпсовану насадку лише в очікуванні, поки вони надсилають нову. Навіть якщо ви впевнені в собі і вирішите відремонтувати загальну насадку рейки своїми руками, зверніть особливу увагу на установку на борту. Інакше ви ризикуєте нарешті кинути оновлений. Накачання палива через паливні та захисні системи слід здійснювати до форсунок, щоб видалити всі бульбашки повітря.

Ін’єкція дизельного палива в двигун здійснюється через форсунки. Паливо під високим тиском потрапляє в камеру згоряння, після чого вона запалює. Форсунки. один з головних елементів живлення, в той час як вони працюють в екстремальних умовах, і на них падає великий навантаження. Не дивно, що рано чи пізно вони провалюються. Нижче ми розповімо, як відремонтувати насадку своїми руками, коли це неможливо зробити і як розпізнати несправність у часі.

Нокс у дизельному двигуні: причини та рішення

Дизельні двигуни майже завжди працюють більш шумно, ніж їхні аналогічні аналоги бензину. Дзвін детонації, брязкальний звук, що випромінюється від робочого двигуна. все це типово для роботи дизель. Цей шум викликається стисненням повітря в циліндрах та запалюванням палива, коли він вводиться в циліндр. У той же час бензиновий двигун з такою несправністю, як раннє запалювання, був би однаковим. Час вприскування палива в дизельний двигун має вирішальне значення для запобігання розбиття деяких його частин.

Справа в тому, що дизельний двигун працює інакше, ніж його аналог бензину. У бензиновому двигуні паливо змішується з повітрям, а потім стискається перед електричною іскрою, запалює цю суміш. У дизельному двигуні стискається лише повітря. Потім паливо вводиться в циліндр із стисненим повітрям, а тепло від стисненого повітря піднімає вогонь на паливо без допомоги електричного запалювання.

Звук звучання робочого дизельного двигуна. це звук процесу вприскування палива. Вхід у холодне дизельне паливо в надзвичайно гаряче стиснене повітря призводить до того, що паливо вже запалюється, коли поршень все ще піднімається до верхньої мертвої точки в циліндрі, внаслідок чого детонація та подальший звук брязкальця, що характеризується, що характеризується, що характеризується, що характеризується, що характеризується як смітник. Ступінь стиснення, як правило, впливає на інтенсивність цільового дизельного двигуна. чим вищий ступінь стиснення в циліндрі, тим голосніше він працює.

У той. Такий вищий ступінь стиснення дозволяє дизельному двигуну працювати ефективніше, ніж його бензиновий двоюрідний брат. Таким чином, дизельний двигун трясе, оскільки це за допомогою.продуктом високого ступеня стиснення, і, якщо бути більш точним, тоді процес вприскування палива.

До речі, дизельний двигун має конструктивну власність, погано починаючи з холодної погоди через відсутність електронної системи запалювання. Багато виробників у боротьбі з цим обладнанням дизельних двигунів з розжареними свічками для полегшення початку двигуна в холодних кліматичних умовах. Насолоджуючись свічками, використовуйте машину для нагрівання дротяної котушки в камерах згоряння. Це призводить до більш помітної детонації в двигуні, поки він не досягне робочої температури. Тому нещасливий дизель може турбуватися ще голосніше. Цей стук зменшується, коли дизельний двигун прогрівається.

Деякі виробники навіть створюють спеціальні опори двигуна, які допомагають заглушити дизельні тегери, щоб цей звук був менш чутним у салоні автомобіля.

Шум дизельного двигуна, що вказує на його несправність

Кожен коханець знає звук двигуна свого автомобіля. Як правило, це тихо і вимірюється, без домішок стороннього шуму. Однак поява сторонніх звуків, і особливо стукаючи, дає привід турбуватися про багатьох власників транспортних засобів. Причини стуку можуть бути дуже різноманітними. Деякі вказують на необхідність проведення запланованого обслуговування, інші сигналізують про серйозні несправності та необхідність термінового ремонту дизельного двигуна.

Серед усіх видів проблем у роботі двигуна стук під час роботи дизельного двигуна є найпоширенішим явищем. У той же час важливо відрізнити шуми мотора від звуку шасі. Неможливо визначити заочно причиною стучення без діагностики двигуна, оскільки багато елементів системи можуть видавати такий шум. Кукація може стукати як недостатньо затягнутої частини, так і невдалого елемента двигуна. У будь.якому випадку, ви не повинні відкласти відвідування автомобіля.

Характеристики козака

Сторонні звуки, видані на електростанції, поділяються на чотири основні критерії:

Силою стук може бути ледь помітним, середнім і голосним. З слабким стуком ви можете продовжувати керувати автомобілем, але все.таки варто заїхати в службу автомобіля для діагностики. Якщо постукування має середню інтенсивність, то за короткий час слід поставити машину для діагностичної роботи та запланованого обслуговування.

Коли всередині двигуна з’являються високі профільні поєдинки, вам слід терміново зупинити роботу автомобіля, оскільки всі знаки вказують на значні проблеми в роботі двигуна. Найкраще доставити таку машину до служби автомобіля на буксируванні або буксируванні.

Як і сила, звук стуку може бути різним: звучний (метал) і глухий. Сонний стук вказує на контакт двох твердих елементів без масляного шару, а глухий. приблизно удар частин, один з яких м’який, і в той же час є масляний шар.

Характеристика цикліки впливу дозволяє визначити ступінь необхідності в терміновому ремонті. Отже, спонтанний або стук, який виникає без системи, може бути початком непереконання з двигуном або може бути причиною кріплення обладнання (наприклад, незабезпеченим генератором). Якщо стук регулярний, то вам слід негайно звернутися до послуг фахівців.

Причини стукаючи дизельного двигуна

Сам стук є наслідком удару одного елемента до іншого. Найпоширенішими причинами стуку дизеля є:

Стукає валу розподілу

Відмінна особливість викидня розподільного вала. це тупий стукіт на холод. Після розігрівання двигуна нафта приходить до підшипників і відбиває листя. У цьому випадку ми можемо говорити про значний одяг грубого підшипника. Це спричинено наявністю всіх видів домішок у моторному маслі, що в процесі роботи призводить до появи подряпин на валу. Якщо ця проблема не буде усунена, то в майбутньому стук буде застосовуватися до потепленого мотора.

Стукає вал

Струк колінчастого вала відбувається через знос шиї або вставки та збільшення відстані в підшипнику. Це призводить до зниження якості роботи моторного масла та відсутності мастила на підшипниках, а також потрапляння води або антифризу в нафту та деформації колінчастого вала.

Несправність насадки, заклинення голки в спрей, а також несправність паливного насоса високого тиску (TNVD)

Плунгер поступово (циліндричний поршень з довжиною, що перевищує його діаметр) викликається низькою якістю дизельного палива, тоді. Крім того, шум паливного насоса може виглядати абсолютно несподівано, під час руху.

Як відремонтувати форсунки на дизелі

У деяких випадках можна відремонтувати форсунки своїми руками, але механізми брендів Bosch та Delphi, а також деталі із загальними елементами залізниць повинні бути відремонтовані в спеціалізованих майстернях. Відновлення таких вузлів потребуватиме спеціалізованого та дорогого обладнання та комп’ютерної діагностики, таке обладнання не може бути знайдене у гаражному партнерстві.

Що стосується механічних форсунок, то їх можна відремонтувати власними руками. Слід мати на увазі, що проблема може бути в пухкій підході голки до сідла з розпиленням (через знос штифта). Варто також врахувати знос отвору. Ці дефекти не дозволяють досягти нормального пристосування, і тому частину потрібно відновити. По.перше, ми позначаємо основні моменти:

 • Для ремонту вам доведеться зняти деталь. Після огляду вам потрібно замінити розпилювач, спейсер і штифт тиску. На цьому етапі також рекомендується запускати та встановити новою пружиною тиску.
 • Герметизація та щільна придатність досягається завдяки якісно обробленим поверхням, і тому безпосередньо залежить від виробника (не купуйте деталі в балах без ліцензії).
 • Отвір у направленому каналі, де ходить голка розпилення, має зазор і не має ущільнювачів. Надлишок палива може потрапити в розташування весни.
 • Надлишок дизельного палива повертається в бак через спеціальний канал зворотного зливного каналу, і тому стабільний тиск слід підтримувати в насадці.

Через який шум з’являється в дизельному двигуні?

Сторонній звук може виникати в дизелі з кількох причин.

 • Проблеми вала розподілу.
 • У колінчастому валті відбулася поломка.
 • Сталася невдача фази розподілу.
 • Недостатнє натяг часу ланцюга або приводного ременя.
 • Дизельні форсунки почали шумувати.

Вал розподілу видає приглушений звук. Це відбувається, коли запускається холодний двигун. Як тільки моторне масло досягає підшипників, звук зникає. В середньому це займає три секунди.

Якщо шум не зникає, це вказує на невдалі підшипники. Зазвичай це відбувається, якщо:

 • Брудна олія використовувалася;
 • недостатньо змащування;
 • На розподілі є подряпини;
 • У системі мастила мало тиску.

З часом шум стане більш звучним і чітким. Однак він не зникне навіть після довгого їзди. Якщо в термінах є гідравлічні компенсатори, то знос відбудеться дуже швидко.

Може стукати клапани часу. Це пов’язано зі збільшенням прогалин. У одиницях з гідравлічними компенсаторами надлишок звучання з’являється через збій самих компенсаторів.

Якщо пошкодження вставки або шиї та збільшення відстані в підшипниках, то з’являється побиття колінчастого вала. Як результат, підшипників не вистачає мастильної рідини, і масло починає виконувати свої функції гірше. Коренга можуть бути деформовані, а антифриз або вода можуть потрапити в масло.

Ефективність та ефективність дизельного двигуна безпосередньо залежать від фаз розподілу, а саме часу відкриття/закриття остаточних та впускних клапанів. Такі фази можуть провалюватися. Це трапляється, якщо довжини поршня недостатньо, щоб торкнутися клапанів. Як результат, водій стикається з характерним ритмом.

Якщо терміни ланцюга або ременя приводу слабо розтягнуті, то побиття неминуче відбувається. Така поломка відчуває себе зі збільшенням кількості революцій. У цей момент вібрації збільшуються. Привід ременя може торкнутися захисного кожуха. Це призводить до гучного стуку. І коли ланцюг вібрує, під час роботи двигуна виникає гучний шум.

Найчастіше дизельний блок починає стукати через форсунки. Таке побиття важко заплутати з чимось. Він походить від верхньої частини (з.під кришки керування шумом) двигуна і виглядає як клацання або шахрайство. Не важко зрозуміти, що причина полягає в інжекторах: вам просто потрібно забрати відповідну паливну лінію, яка “приходить” сукупністю. Тож можна відчути вібрацію.

Перевірка дизельних форсунок вдома

У сучасних дизельних двигунах одна з двох відомих паливних систем загальної рейки (із загальною пандусом) та рекордів насосів можна використовувати скрізь (де його власна насадка окремо приноситься до кожного циліндра).

Вони обидва здатні забезпечити високу екологічність та ефективність двигуна. Оскільки ці дизельні системи функціонують і організовуються таким чином, але загальний Рейл є більш прогресивним з точки зору ефективності та шумів роботи, хоча він втрачає владу, він почав все більше і більше використовуватися на автомобілях, ми далі поговоримо про це. І про роботу, несправності та перевірку насосного насоса, ми розкажемо окремо окремо, оскільки це однаково цікава тема, особливо для власників vag групи, оскільки там не важко зробити діагностику програми там досить складно.

Найпростіший метод обчислення засміченої насадки такої системи може здійснюватися відповідно до наступного алгоритму:

 • На холостому ходу піднесіть швидкість двигуна на рівень, коли проблеми в двигуні будуть чути найбільш чітко;
 • Кожна з насадок відключається, послаблюючи об’єднаний горіх на місці кріплення шосе високого тиску;
 • Коли ви вимикаєте звичайну робочу насадку, то операція двигуна змінюється, якщо насадка є проблематичною, то двигун буде продовжувати працювати в тому ж режимі та далі.

Крім того, ви можете перевірити форсунки своїми руками на дизельному двигуні, зондувавши паливну лінію на наявність потрясінь. Вони будуть наслідком того, що система палива та управління намагається посилити паливо під тиском, але через засмічення насадки виникають труднощі з його проходженням. Проблемне підгонки також можна визначити за допомогою завищеної робочої температури.

Заміна розпилювача насадки

Під час експлуатації дизельного автомобіля ситуації можуть виникати, коли споживання палива помітно збільшується, потужність двигуна зменшується до повної зупинки. Часто причиною цього є несправні розпилювачі. Ремонтна робота в цих випадках доцільно виконувати якомога швидше.

водить, чому, форсунка, палива

Причина зменшення потужності двигуна та збільшення споживання палива часто є несправним розпиленням насадки

Симптоми несправності розпилювача насадки

Необхідність заміни розпилювача може бути визначена наступними ознаками.

 • Паливо постачається в надлишку. Він продовжує входити в двигун навіть після завершення робочого циклу. З’являються тонкі.
 • Двигун працює нестабільним, погано починається після довгої парковки та плавання на холостому ходу. Причиною цього є відсутність палива в системі.
 • Через неповне спалювання палива вихлоп стає чорним і щільнішим.

Як результат, потужність двигуна зменшується. У цьому випадку потрібна заміна обприскувачів.

Необхідні інструменти

Зазвичай форсунки встановлюються в голові блоку циліндрів на нитці. Для їх демонтажу ви не повинні використовувати клавіші жита. Навіть якщо це виявиться таким чином, щоб зняти насадку, то не вдасться встановити його назад. неможливо виконати затягування ключем із необхідними зусиллями.

Основна частина корпусу насадки. шестикутник. Щоб видалити їх, ви можете використовувати стандартні кінцеві головки для 24 та 27 та торт. Вони повинні бути витягнуті. Крім того, знадобиться контейнер з паливом для промивання форсунок.

водить, чому, форсунка, палива

Процедура заміни насадки

Після зняття форсунок з каналів сопла шайби та забруднення видаляються. Промивання витягують за допомогою самостійних гачків. Після очищення каналів ви обов’язково повинні прокрутити стартер на 10 секунд. Це забезпечить повне очищення каналу від сміття. Крім того, рекомендується перевірити продуктивність свічок світильників та систему управління.

Після зняття форсунок їх продуктивність перевіряється відповідно до таких критеріїв:

 • Коли паливо постачається під певним тиском, насадка повинна відкриватися;
 • До відкриття форсунок паливо не повинно витікати з розпилювача;
 • Спрей повинен бути рівномірним;
 • Коли паливо зупиняється, тиск всередині насадки на деякий час повинен залишатися незмінним.

водить, чому, форсунка, палива

Коли розбирає насадку, зручно використовувати пороку, але не варто докладати надмірних зусиль, якщо спреї несправні, захищаючи шапки на форсустах і підготуйте місце для роботи. Поверхня повинна бути чистою і навіть. Вимагається:

Форсунки японських автомобілів з поверненням через пандус не слід затиснути у пороці, оскільки частина може бути пошкоджена. Ключ фіксується у пороці, а насадка вже розміщена в ньому.

Форсунки німецьких двигунів можна затиснути у пороці. У той же час, не рекомендується використовувати роги. лише кінцеві клавіші та витягнуті голови.

Процедура заміни розпилювача така.

 • Згорнутий гайок ослаблений і відкручений. Іноді вона видаляє розпилювачем. У цьому випадку його вибивають будь.який підходящий наставник, очищені від забруднень та промивається.
 • Проміжний корпус видаляють і промивають у контейнері паливом.
 • Решта палива зливається з корпусу насадки.
 • Він витягується з упаковки, і миє новий спрей.
 • Проміжний випадок видаляється з контейнера, щоб частинки забруднення були вилучені разом з паливом.
 • Насадка зібрана, гайка підтягується.
 • На стенді перевіряється експлуатація насадки.
 • Перед встановленням насадки сидіння змащується графітовою мастилом. Затягування здійснюється силою 6–7 кг-м. Зверніть насадку в канал руками. це повинно йти легко.

Процес складання не має жодних труднощів, якщо при розділенні трубки та пристосування було позначено. Трубки високого тиску до встановлення промиваються паливом як зовні, так і зсередини. Після приєднання до труб встановлюються затискачі, які запобігають їх вібрації та передчасному розпаді. Потім повітря видаляється з системи, і двигун починається.

Перевірка дизельних форсунок на наявність переповнення (злив у повернення)

Перевірка обсягу стоку при поверненні

Оскільки дизельні форсунки з часом зношуються, виникає проблема через те, що паливо їх повертається в систему, тому насос не може посилити бажаний робочий тиск. Наслідком цього може бути проблема з запуском та експлуатацією дизельного двигуна.

Перед тим, як перевірити, вам потрібно буде придбати медичний шприц з обсягом 20 мл та системою крапельниці (вам знадобиться довжина 45 см для підключення шприца). Щоб знайти насадку, яка підкидає більше палива у повернення, ніж повинно використовувати наступний алгоритм дій:

 • Вийміть поршень із шприца;
 • На запущеному двигуні за допомогою системи підключіть шприц до насадки “повернення” (вставте трубку в шию шприца);
 • Протягом двох хвилин утримуйте шприц, щоб паливо було зібрано в ньому (за умови, що воно буде отримане);
 • Повторіть процедуру по черзі для всіх насадок або побудуйте систему для всіх одночасно.

Виходячи з інформації про кількість палива в шприці, можна зробити відповідні висновки:

Перевірка переповнення

 • Якщо шприц порожній, то насадка повністю справна;
 • Кількість палива в шприці з об’ємом від 2 до 4 мл також знаходиться в нормальних межах;
 • Якщо обсяг палива в шприці перевищує 10. 15 мл, це означає, що насадка частково або повністю виходить з ладу, і вона повинна бути замінена/ремонту (якщо вона виливає 20 мл, ремонтувати це марно, оскільки це вказує на знос сідла клапана насадки),), оскільки він не утримує тиск палива.

Однак така проста перевірка без гідравлічної підставки, і план плану не дає повної картини. Дійсно, насправді, коли двигун працює, кількість відкинутого палива залежить від багатьох факторів, його можна забивати, і його потрібно очистити, або він буде тусуватися і вимагається при ремонті або заміні. Тому цей метод перевірки насадок на дизельному двигуні вдома дозволяє лише судити про їх пропускну здатність. В ідеалі кількість обсягу палива, який вони проходять, повинна бути однаковою і бути в діапазоні до 4 мл за 2 хвилини.

Для того, щоб форсунки працювали якомога довше, поповніть високоякісне дизельне паливо. Тому що це безпосередньо залежить від роботи всієї системи. Крім того, покладіть оригінальні фільтри палива і не забудьте вчасно змінити їх.

Технологія ремонту насадки дизельного двигуна

Варто знати, що якщо автомобіліст самостійно не відремонтує форсунки, краще звернутися до спеціалізованої служби автомобіля, але переглянути власні сили, як правило, призводить у кращому випадку до втрати часу та придбання нової форсунки. У гіршому випадку це може бути результатом більш серйозного пошкодження двигуна.

Залежно від типу та ступеня несправності дизельного двигуна, технологія ремонту сучасних паливних систем проводиться в наступній послідовності:

 • Спочатку двигун перевіряється на загальному стенді діагностики автомобілів, що дозволяє локалізувати існуючу несправність та відкинути всі помилкові симптоми операції, наприклад, через збої в експлуатації бортової електроніки.
 • Коли підтверджує, що несправність в операції виникла на ланцюзі подачі палива дизельного двигуна, автомобіль підключений до спеціалізованої діагностичної підставки для паливних систем, де визначаються основні причини та виявлення дефектів інжектора.
 • Якщо причини відмови насадки сталися через їх незначне засмічення, то хімічне промивання системи палива двигуна без демонтажу та безпосередньо за допомогою автомобіля за допомогою спеціальних фірмових рішень просто здійснюється. Хоча ця методика не дає 100% результату з більш складним засміченням, рекомендується при проведенні запланованого обслуговування автомобіля кожні 30 000 км, щоб запобігти. У той же час, хімічне промивання. це найбільш недорогий спосіб підтримки паливних систем дизельних двигунів.
 • Наявність серйозних несправностей потребує більш ретельного відновлення форсунок, щоб усунути всі причини, пов’язані з поганою введенням дизельних двигунів. Для цього вони повністю демонтуються від пристрою і, якщо необхідно, очищаються від нальотів з мазутом та брудом.
 • Крім того, форсунки повністю розібрані та в той же час ретельно вивчають усі деталі, виявляючи можливі механічні пошкодження та різні дефекти, які можуть спричинити збій.
 • Для очищення з незламних рейдів або різних видів ґрунту деталі інжектора розміщуються у спеціальній ванті, де вони повністю очищаються за допомогою ультразвуку. Час перебування деталей і вузлів у ультразвуковій ванні безпосередньо залежить від ступеня забруднення і повинно бути достатньо, щоб повністю видалити табличку з відкладень з вузлів та корпусу насадки.
 • Перед складанням вони замінюють усі деталі та компоненти інжектора, в яких при огляді було виявлено механічне пошкодження або інші дефекти.
 • Після всіх ремонтних робіт, спостерігаючи за технологічною послідовністю, насадки для палива обережно збираються, в той час як вони обов’язково оснащені новими герметичними тюленями.
 • Перед встановленням на двигуні форсунки перевіряються на продуктивність за допомогою тестових стендів, якщо це необхідно, регулюють та записують вихідні параметри для п’єзоелектричних типів форсунок.
 • Відремонтовані форсунки встановлюються безпосередньо на двигуні, в той час як рекомендується замінити нові, герметизацію мідних шайб та кріплення болтів. Виробляйте, якщо потрібно, щоб регулювати блоки управління двигуном.

водить, чому, форсунка, палива

Як правило, ремонт наборів паливних форсунок дизельних двигунів у спеціалізованому центрі ремонту автомобілів займає не більше двох днів, а загальна вартість ремонтних робіт буде становить 30% від ціни нового набору інжектора.

Перевірка форсунок за допомогою спеціальних пристроїв

Більш серйозна перевірка форсунок дизельного двигуна проводиться за допомогою пристрою, який називається максималами. Ця назва означає спеціальну зразкову насадку з пружиною та масштабом. З їх допомогою тиск на початок ін’єкції дизельного палива встановлюється.

Ще одним методом перевірки є використання зразкової робочої насадки управління, яке порівнює пристрій, що працює в двигуні. Вся діагностика виконується за допомогою запущеного двигуна. Алгоритм дії такий:

 • здійснити демонтаж насадки та паливного трубопроводу з двигуна;
 • Трійник волокна підключений до вільної пристосування;
 • Послабте університетські горіхи на інших фурнітурі паливного насоса (це дозволить паливі вводити лише одну насадку);
 • Контрольні та перевірені форсунки підключені до трійника;
 • активуйте механізм декомпресії;
 • Обертати колінчасту вал.

В ідеалі контрольні та перевірені форсунки повинні показати однакові результати у питаннях одночасного початку впорскування палива. Якщо є відхилення, це означає, що вам потрібно відрегулювати насадку.

Метод із використанням контрольного зразка зазвичай займає більше часу, ніж використання максимального. Однак він є більш точним і надійним. Ви також можете перевірити роботу двигуна та насадки дизельного двигуна та паливного насоса на спеціальній регульованій підставці. Однак вони лише на спеціалізованому сто сто.

Популярні методи очищення

1.Ультразвукове очищення.

Діагностика форсунок за допомогою підставки

Ефективний спосіб видалення забруднень за допомогою спеціального обладнання. Не працюйте самостійно. Встановлення коштує кілька тисяч доларів.

Форсунки демонтують і занурюються у спеціальну рідину. Потім вони діють з УЗД. Коливання створюються руйнівним забрудненням у насадках. Зробіть самі дизельні форсунки ремонт. Ефективність висока, і ви можете очистити за короткий проміжок часу.

Контакт: O67-7O9-13-96 Олександр.

2.Встаньте для прибирання.

Щоб очистити форсунки таким чином, вони звертаються до фахівців. Ремонт дизельних форсунок Bosh, Delphi своїми руками. Зв’язок із спеціальною позицією виконується.

Під високим тиском очищувальна рідина циркулює через форсунки до повного очищення. Метод ефективний і надійний.

3.Прибирання добавок.

Популярний серед автомобілістів, спосіб очищення форсунок. Багато хто використовує, але експерти ставляться до нього з настороженістю.

Його ефективність не доведена. Вважається, що їх властивості для очищення забруднення. це не більше, ніж рекламний хід.

Використовувати добавки просто нічого складного. Продукт набувається та заливають разом з паливом у бак. Виробники кажуть, що активні компоненти очисного агента видаляють забруднення в насадці.

4.Ручне миття насадок.

Популярний метод очищення, виконаний собою. Не вимагає серйозних матеріальних витрат, і ефективність було доведено більш ніж одним поколінням “дизельного двигуна”.

Як розташовані форсунки

На відміну від форсунок бензинового інжектора, який діє при тиску від 2 до 5 атмосфери, мінімальний робочий тиск загальних насадок. 250 атмосфер, а максимум досягає тисячі атмосфер. Контроль клапана подачі палива при такому тиску вимагає серйозних зусиль, і чим вищі зусилля, тим найбільший механізм виконавчої влади та більша інерція системи. Щоб зменшити інерцію та збільшити швидкість форсунок, вони використовують схему, завдяки якій сила, що притискає голку до сідла клапана, і сила відштовхувальної голки від сідла еквівалентна. Це дозволяє зменшити зусилля, необхідні для зміни положення голки та зробить всю систему менш інерційною, а отже, швидше.

водить, чому, форсунка, палива

Сучасні поширені форсунки рейки не тільки забезпечують постачання палива в необхідних кількостях, але й інформують блок управління про їх стан. Завдяки цьому, блок управління більш ефективно регулює подачу палива. Деякі насадки оснащені електромагнітним приводом, інша частина п’єзоелектрика. З точки зору ефективності, обидва типи насадок однакові. Різниця полягає в тому, що деталі для ремонту електромагнітних форсунок набагато простіші та дешевші, ніж для п’єзоелектрики.

Можливі несправності дизельних форсунок

Найпоширенішою причиною несправності є порушення щільності посадки голки в направляючому центрі насадки. Якщо його значення зменшується, то велика кількість палива протікає через новий розрив. Зокрема, для нового інжектора витік допускається в обсязі не більше 4% робочого палива, яке потрапляє в циліндр. Загалом, кількість палива з насадок повинна бути однаковою. Ви можете виявити витік палива на насадці наступним чином:

 • Знайдіть інформацію про те, який тиск повинен бути при відкритті голки в насадці (для кожного двигуна вона буде різною);
 • Вийміть насадку і встановіть її на тестову підставку;
 • створити очевидно високий тиск на насадку;
 • Використовуючи секундомір, виміряйте час, за допомогою якого тиск впаде на 50 кг/см2 (50 атмосфер) з рекомендованого.

Перевірка насадки на стенді

Цей час також прописаний у технічній документації для двигуна. Зазвичай для нових форсунок це від 15 секунд і більше. Якщо насадка носить, то цього разу можна зменшити до 5 секунд. Якщо час становить менше 5 секунд, то насадка вже знаходиться в неопрямованому стані. Ви можете прочитати додаткову інформацію про те, як відремонтувати дизельні форсунки (виконати заміну обприскувачів) у додатковому матеріалі.

З зносом сідла клапана насадки (не утримує необхідний тиск і відбувається надмірний стік) ремонт марний, більше половини вартості нового (і це близько 10 тисяч. ).

Іноді дизельний інжектор може дати невеликий або рясний витік палива. І якщо у другому випадку потрібні лише ремонт та повна заміна насадки, то в першому випадку ви можете зробити зі своїм. Зокрема, потрібно потерти голку до сідла. Зрештою, головна причина витоку. це порушення печатки в кінці голки (інша назва. ущільнюючий конус).

Заміна однієї голки в насадку без заміни направляючого рукава не рекомендується, оскільки вони ведуть один під одним з високою точністю.

Для зняття витоку дизельних форсунок, часто використовується тонка шліфувальна паста з Goy, яка розбавляється гасом. Під час шліфування необхідно забезпечити, щоб паста не впала в зазор між голкою та рукавом. В кінці роботи всі елементи промиваються в гасі або дизельному паливі без домішок. Після цього потрібно підірвати їх стисненим повітрям з компресора. Після складання ще раз перевірте наявність витоків.

Частково невдалі форсунки не є критичними, але дуже неприємного зриву. Зрештою, їх неправильна робота призводить до значного навантаження на інші компоненти живлення. Загалом, ви можете керувати машиною за допомогою засмічених або непотрібних форсунок, але доцільно якнайшвидше здійснити ремонт. Це заощадить автомобільний двигун у ефективному стані, що заощадить вас від ще більших грошових витрат. Отже, коли перші симптоми нестабільної роботи форсунок у вашому дизельному автомобілі, ми рекомендуємо хоча б елементарний спосіб перевірити експлуатацію насадки, яка, як ви бачите, можуть зробити всіх вдома.

Як очистити та відремонтувати форсунки Comon Rayl своїми руками

Складність очищення форсунок полягає в тому, що вони складають єдине ціле з рештою системи живлення двигуна, тому будь.яка зміна характеристик насадки викликає неправильну роботу всієї системи. Тому після очищення форсунок необхідно перепрограмувати блок управління за допомогою спеціального пристрою, щоб компенсувати зміну роботи форсунок. Тому будь.яка робота, пов’язана з очищенням та ремонтом форсунок, повинна проводитися в спеціалізованій майстерні. Зрештою, ви можете перевірити роботу насадок лише за допомогою спеціальної підставки. Підставка покаже, як операція форсустів відповідає їм поданими. Також, за допомогою стенду, визначається якість спрею палива. Тому неможливо перевірити вдома.

водить, чому, форсунка, палива

Регулярна перевірка та прибирання форсунок у спеціалізованій майстерні продовжує термін служби до 150. 250 тисяч кілометрів. Середня спроба заощадити 1. 2 тис. Професійне промивання або ремонт призведе до різкого скорочення життя насадок та необхідності купівлі нового набору.

Ремонт розпилювача насадки

Оскільки покупка та встановлення нової насадки пов’язані з досить серйозними фінансовими витратами, лише розпилювач часто замінюється. Він складається з корпусу і розташована всередині голки. Під час роботи посадкові поверхні деформовані, і розпилювач починає працювати неправильно. Розпилювач розпилювача можливий у таких випадках:

 • Закріплення голки у випадку через забруднення, деформацію, знущання або малювання робочих поверхонь.
 • Забруднення розпилювальної насадки.

Процедура ремонту розпилювача

Ви можете відремонтувати розпилювач декількома способами. Один з них. ультразвукове очищення, до якого вони вдаються до видалення сажі з внутрішніх поверхонь. Однак із сильним позовом розпилювача повне видалення вуглецевого волокна неможливо таким чином. Більше того, УЗД не може відновити механічно зношені поверхні.

водить, чому, форсунка, палива

Одним із варіантів ремонту розпилювача є ультразвукове очищення

Ще один варіант для ремонту розпилювачів. це шліфування, використовуючи шліфувальні пасти різного ступеня зернистості. Недоліком цього методу є можливе порушення геометрії взаємного розташування частин. Як результат, може відбутися витік палива в насадку з розпилювача. Шліфування не допоможе у випадку сильної механічної деформації поверхонь.

водить, чому, форсунка, палива

Елементи насадки розташовані в суворо визначеному споживанні

Воші проводяться наступним чином.

 • Насадка затиснута у пороці. Гайка, фіксація спрея відвертається.
 • Голку промивають у контейнері з паливом, витираючи чистою ганчіркою і видують стисненим повітрям.
 • Щоб подрібнити голку, використовуйте пасту з абразивним і відликом.залізом для остаточної обробки. Голку дозволяють долікувати, щоб видалити скорч. У цьому випадку слід уникати появи нових пошкоджень.
 • За допомогою нікелінгу відновлюється робочий об’єм голки.
 • Корпус розпилювача механічно обробляється. Він повинен придбати гладкий і блискучий вигляд.
 • Голка вставляється в корпус. Розрив між голкою та корпусом не повинен перевищувати 1-2 мкм. В іншому випадку нікелінгу слід повторити.

Таким чином, ремонт розпилювача складається з очищення від сажі, шліфування та збільшення обсягу. Цього процесу достатньо праці. Якщо майже кожен власник автомобіля може замінити розпилювач насадки, то для незалежного ремонту знадобиться спеціальне обладнання.

Шліфування спринклерів

Щоб уникнути помилок, процес захоплюючих розпилювачів слід детальніше розглядати. Для шліфування вам потрібно:

Пасту GOI подрібнюють у порошок і розбавлять маслом у пропорції від 1 до 2. Потім композицію застосовується до будівлі розпилення, голка затискається в свердло, а на найнижчих революціях вона покладається на справу. У той же час, необхідно на хвилину постукувати голкою на корпусі. Потім деталі промивають чистим паливом і підірвали компресором. Після цього покладається лише олія.

Усі елементи, включаючи саму насадку, промиваються в гасі, підірвані та зібрані.

водить, чому, форсунка, палива

Сидіння для голки в корпусі розпилювача відновлюється методом шліфування за допомогою спеціальних паст

Як продовжити термін служби розпилювача

Щоб збільшити термін служби розпилювача, рекомендується дотримуватися ряду простих, але важливих правил:

 • поповнити лише високоякісним паливом на перевірених АЗС;
 • своєчасно змінювати паливний фільтр;
 • Використовуйте паливні добавки, які очищають паливну систему з води та домішок;
 • Коли в експлуатації двигуна виникають проблеми, негайно проведіть діагностику на сто.

Ці прості рекомендації уникнуть серйозних витрат за допомогою позапланової заміни форсунок.

Алгоритм заміни форсунок на дизельний двигун досить простий. Навіть недосвідчений автомобіліст може це зробити. Ремонт розпилювача є більш складним і трудомістким. Однак, якщо є бажання та необхідні інструменти, воно також може бути реалізоване своїми руками. Поповнюйте паливом високої якості, вчасно змініть фільтри палива, і проблеми з форсунками виникають набагато рідше. Удачі на дорогах!

Ремонт

Дизельні форсунки ремонтуються, коли промивання було невдалим. Весь ремонт, по суті, зводиться до заміни розпилювача. Якщо проблема не зникла, зворотний фільтр деталі замінюється. Для роботи нам потрібні такі інструменти:

 • Remkomplekt для звичайної рейки (вона складається з нового розпилювача та зворотного фільтра);
 • набір клавіш жита;
 • Спеціальний набір для цих деталей.

Послідовність відновлення

 • Шотер встановлений на витягнутому насадці. Для вилучення комонових сировинних форсунок найкраще використовувати фірмовий шутер
 • У зйомку вставляється стрижень, гайку з лівою ниткою намотують на стрижні (ці стрижні та гайки постачаються фірмовими режисерами). На інжекторі загальної рейки встановлюються стрижень і гайка з лівою ниткою
 • 36.колиски з рогом ослаблено. Разом з ним сам елемент ремонту ослаблений.
 • Тепер частина видаляється вручну з гнізда. Попередня насадка Comon Rail видаляється вручну
 • На ньому з боку фільтра розміщується на відкритій клавіші 17, ключ 13 кладе на кришку розпилювача. Після цього ключ до 17, а обкладинка розпилення ослаблена іншим ключем.
 • Тепер ослаблений клавішами, кришка спрею відкрутиться вручну. Comon Rail, заздалегідь розгортається клавішами, відкручений вручну
 • Старий спрей ретельно витягується з кришки і замінюється новою. Старий забруднений спрей видаляється з насадки Comon Rail
 • Зворотний клапан витягується з другої частини. Загальний зворотний клапан залізниць може бути видалений після вилучення розпилювача
 • З зворотного клапана витягується зворотна пружина. Повернення пружини загальної насадки витягується з зворотного клапана
 • Зворотний клапан замінюється новим. Зворотний клапан загальної насадки для залізниць замінюється новим, з віддаленого вузла
 • Після цього здійснюється зворотний збір.

Це цікаво: як усунути витік антифриз?

Робити.це.це промивання

По.перше, ми вважаємо найбільш прийнятним варіантом для автомобіліста: мити форсунки, не знімаючи їх з машини. Для проведення цієї процедури знадобиться наступні речі:

 • Wynns промиваюча рідина;
 • Порожня пластикова пляшка потужністю 1.5 л;
 • Гумовий шланг 1.5 м;
 • 2 соски для автомобільних коліс;
 • Автомобільний компресор;
 • фільтр для інжектора, 1 штука;
 • Сталеві затискачі для шланга, 4 штуки.

Послідовність прання

Перед початком миття вам доведеться зібрати найпростіший миючий засіб, який буде працювати як крапельниця для пацієнта.

 • Гумовий шланг розрізається на дві частини. Кінець першого шахрая шланга покладається на пандус. Фільтр із інжектора підключений до другого кінця цієї половини.
  водить, чому, форсунка, палива

  Фільтр інжектора для тонкого очищення палива, підключений до пляшки

 • Пара отворів, в яких в пробці та дно пляшки встановлюються соски коліс. Сосок видаляється з соска, встановленого внизу, а потім до нього з’єднаний кінець другої половини шланга. А з іншого боку, цей шланг підключений до виходу фільтра інжектора.
  водить, чому, форсунка, палива

  Соски для коліс автомобіля, які будуть встановлені в отворах пляшки

 • Результат. дизайн, представлений на фотографії нижче.
  водить, чому, форсунка, палива

  Домашня система промивання для насадок Kommon Rail, виготовлена ​​з пляшки

 • Тепер необхідно відкрити паливний бак машини (це робиться для того, щоб повністю втратити тиск у паливній системі).
 • Рідину для промивання виливають у пляшку, потім шланг автомобільного компресора з’єднується з соском на шиї і закріплюють затискач. Wynns промиваюча рідина для форсунок. найкращий вибір з незалежним промиванням
 • Компресор вмикається. Тиск не повинен перевищувати 3 атмосфери.
 • Автомобіль починається і працює з простою швидкості, поки не буде витрачено всю рідину.
 • Коли двигун зупиняється, йому потрібно дозволити охолонути протягом 30 хвилин. Після цього решта змиваюча рідина виливається в пляшку, і весь процес повторюється до нової зупинки двигуна.

Принцип експлуатації дизельних форсунок та часті несправності

Для початку більшість насадок для дизельного двигуна (за винятком насосів та систем SOMMON) розташовані та працюють за аналогічним принципом. Це означає, що їх ремонт також передбачає подібні дії. Для кращого розуміння давайте почнемо з принципів роботи.

Подача палива на форсунки в дизельних двигунах реалізується за допомогою його введення під високим тиском. Такий тиск на кожну насадку створює:

Тепер давайте розглянемо роботу найпоширенішої системи живлення з звичайним насосом. Якщо просто, такий насос має механічний привід і обертається з двигуна. Обертання насосного насосного насоса легеневого палива дозволяє плунжеру в насосному пристрої вичавити дизельне паливо і видавати тиск близько 300 кг/см². Потім відбувається розподіл дизельного палива на форсунки, що відповідає операціям двигуна.

Шайба може мати різну товщину, яка визначає ступінь тиску пружини на голці. З цієї причини шайбу називають регулюванням, оскільки тиск палива також буде залежати від тиску пружини, на якій буде працювати голка насадки.

Запуск голки відбувається внаслідок того, що вкладене паливо накопичується всередині насадки. Якщо в іншому випадку, коли паливо досягає голкового конуса, подальший прохід дизельного палива стає неможливим, оскільки канал блокується голкою, щільно притиснутою до сідла силою пружини.

Однак насосний блок продовжує працювати і посилювати паливо, тиск збільшується, що в певний момент стає сильнішим, ніж тиск пружини. В результаті голка піднімається, паливо переходить у простір між сідлом і голковою конусом, потрапляє під високий тиск у отвори розпилювача, а потім поранений заряд палива, що розливається.

Час впорскування залежить від того, коли тиск палива всередині насадки зменшується настільки, що пружина знову притискає голку до сідла. Виявляється, канал для палива перекривається, тиск почне зростати знову і процес повторюється.

Синхронна робота всього механізму передбачає точне впорскування палива в циліндр, в якому поршень підходить до ВМТ. Наступна ін’єкція в цьому циліндрі в заданий момент буде можлива лише в тому випадку, якщо голка вчасно закриється, тобто відразу після падіння тиску палива.

Наприклад, якщо ін’єкція відбувається раніше, процес спалювання палива в циліндрі порушується, дизельний двигун працює голосно і важко. Більше того, зношування не тільки системи внутрішнього згоряння, але і насадка для проблеми суттєво посилюється.

Справа в тому, що прорив газів відбувається через слабко закрите сідло, механізм знищується, піддається сильному забрудненню від накопичення сажі. На початковому етапі вуглецевий автомобіль видаляється промиванням насадки дизельного двигуна, тобто без ремонту.

У той же час важливо розуміти, що перевезення не є причиною, а лише результатом несправностей всередині самої насадки. Іншими словами, необхідно вирішити проблему точної роботи голки, зусиль пружини та ефективного перекриття сідла.

Промивання стенду динаміка

Якщо незалежне прибирання не дало результатів, то власнику автомобіля доведеться використовувати підставку. Неможливо зробити таке обладнання в гаражних умовах. Тому власнику автомобіля доведеться звернутися до спеціалізованого сервісного центру, в якому є такі трибуни.

водить, чому, форсунка, палива

Підставка для промивання Blustar використовується в більшості сучасних автомобільних послуг

Під час промивання підставки всі деталі витягуються з двигуна, встановлені на підставці, де вони промиваються в спеціальному розчиннику. Крім того, вони обробляються ультразвуком. Такий інтегрований підхід забезпечує навіть найбільш наполегливе і важке забруднення.

водить, чому, форсунка, палива

Нещодавно почали з’являтися у службах, що промивають, що промивання боші почали з’являтися в послугах порівняно

У більшості центрів промивання проводиться на трибунах Бош і Блустар.

Отже, цілком можливо відремонтувати та промити насадку самостійно, якщо тільки не є важкою. Ну, якщо забруднення виявилося дуже наполегливим, і їх навіть не сприйняли рідину високої якості, залишається лише один варіант: вийміть деталі та перенесіть їх до сервісного центру, на ультразвуковій стенді.

Копіюр з п’ятирічним досвідом роботи.

Заміна розпилювача насадки

Під час експлуатації дизельного автомобіля ситуації можуть виникати, коли споживання палива помітно збільшується, потужність двигуна зменшується до повної зупинки. Часто причиною цього є несправні розпилювачі. Ремонтна робота в цих випадках доцільно виконувати якомога швидше.

водить, чому, форсунка, палива

Причина зменшення потужності двигуна та збільшення споживання палива часто є несправним розпиленням насадки

Симптоми несправності розпилювача насадки

Необхідність заміни розпилювача може бути визначена наступними ознаками.

 • Паливо постачається в надлишку. Він продовжує входити в двигун навіть після завершення робочого циклу. З’являються тонкі.
 • Двигун працює нестабільним, погано починається після довгої парковки та плавання на холостому ходу. Причиною цього є відсутність палива в системі.
 • Через неповне спалювання палива вихлоп стає чорним і щільнішим.

Це цікаво: чи повернеться машина в одній формі з штрафного парку?

Як результат, потужність двигуна зменшується. У цьому випадку потрібна заміна обприскувачів.

Необхідні інструменти

Зазвичай форсунки встановлюються в голові блоку циліндрів на нитці. Для їх демонтажу ви не повинні використовувати клавіші жита. Навіть якщо це виявиться таким чином, щоб зняти насадку, то не вдасться встановити його назад. неможливо виконати затягування ключем із необхідними зусиллями.

Основна частина корпусу насадки. шестикутник. Щоб видалити їх, ви можете використовувати стандартні кінцеві головки для 24 та 27 та торт. Вони повинні бути витягнуті. Крім того, знадобиться контейнер з паливом для промивання форсунок.

Процедура заміни насадки

Після зняття форсунок з каналів сопла шайби та забруднення видаляються. Промивання витягують за допомогою самостійних гачків. Після очищення каналів ви обов’язково повинні прокрутити стартер на 10 секунд. Це забезпечить повне очищення каналу від сміття. Крім того, рекомендується перевірити продуктивність свічок світильників та систему управління.

Після зняття форсунок їх продуктивність перевіряється відповідно до таких критеріїв:

 • Коли паливо постачається під певним тиском, насадка повинна відкриватися;
 • До відкриття форсунок паливо не повинно витікати з розпилювача;
 • Спрей повинен бути рівномірним;
 • Коли паливо зупиняється, тиск всередині насадки на деякий час повинен залишатися незмінним.

водить, чому, форсунка, палива

Коли розбирає насадку, зручно використовувати пороку, але не варто докладати надмірних зусиль, якщо спреї несправні, захищаючи шапки на форсустах і підготуйте місце для роботи. Поверхня повинна бути чистою і навіть. Вимагається:

Форсунки японських автомобілів з поверненням через пандус не слід затиснути у пороці, оскільки частина може бути пошкоджена. Ключ фіксується у пороці, а насадка вже розміщена в ньому.

Форсунки німецьких двигунів можна затиснути у пороці. У той же час, не рекомендується використовувати роги. лише кінцеві клавіші та витягнуті голови.

Процедура заміни розпилювача така.

 • Згорнутий гайок ослаблений і відкручений. Іноді вона видаляє розпилювачем. У цьому випадку його вибивають будь.який підходящий наставник, очищені від забруднень та промивається.
 • Проміжний корпус видаляють і промивають у контейнері паливом.
 • Решта палива зливається з корпусу насадки.
 • Він витягується з упаковки, і миє новий спрей.
 • Проміжний випадок видаляється з контейнера, щоб частинки забруднення були вилучені разом з паливом.
 • Насадка зібрана, гайка підтягується.
 • На стенді перевіряється експлуатація насадки.
 • Перед встановленням насадки сидіння змащується графітовою мастилом. Затягування здійснюється силою 6–7 кг-м. Зверніть насадку в канал руками. це повинно йти легко.

Процес складання не має жодних труднощів, якщо при розділенні трубки та пристосування було позначено. Трубки високого тиску до встановлення промиваються паливом як зовні, так і зсередини. Після приєднання до труб встановлюються затискачі, які запобігають їх вібрації та передчасному розпаді. Потім повітря видаляється з системи, і двигун починається.