Заступник задньої частини галматичних прокладок (для розриву на моделі Skoda Fabia (6y))…

Заступник задньої частини галматичних прокладок (для розриву на моделі Skoda Fabia (6y))

Vibachte, Statty доступна для лишайної мафії.

Для Chitannik Statti Craindelniti Mova на сайті.

Дядько! Для дроблення готових, це не добре для вашого Elektronnu. Хрест, будьте прихильні, бо синій на листі, які Мі був накладений до вас.

Тип руху: Awy / AZQ / BME / AZF / AME / AQW / ATZ / AUA / BBY / AUB / AMF / ASY / ASZ / ATD

Op’m dviguna: 1.2/1.4/1.4d / 1.9d l.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Рівнини: 54/60/64/68/75/100/101/131 кВт/год

При купівлі книг у PDF

Vy snapper до книги vіdraza pyly pay.

Книга буде висвітлена форматом PDF, я, у вас буде сантехнік.

Усі книги Ідалной Яджусті, до празуїму без Відавніцсі.

Elektronni книги нічі не робити Пеперов, i є ї ї ї ї ї ї ї.

Офічі Нашема, представлений в україні, що Польща, Вошаді може бути за дальше для нас для конкретної адреси.

VSI оплачуйте на сайті якомога більше, щоб бути приводом систем Світовиха.

Пілі купує книгу, яку Буде буде від вашого спеціального кабеннету, зірки Vynathashiti ї одночасно одночасно одночасно одночасно.

Виплата цих штор мета дурниць, щоб ходити зі спеціальним кабінетом. Автоматичний поспіх через 10 секунд. Перейдіть у спеціальний кабінет

Книга не визнана для продажу від вашого Краокані. Ви можете зробити рану на папері з версією центральних книг на сайті autoinform96.com.

Оплата за товар, що завіси книг у Електроні Вігугі (формат PDF) на сайті. Для Tsoy Treba знайте цікаву для вас книгу I на кнопці “купити”. Книга книги в Нопці. Pisla Naskanny на кнопці “Купівля” автоматично запускає платіжну систему, для передньої особи LidatitititItitItitItition Vibrain Книга перед світовим світом банківської картки (Visa, MasterCard, Svit Toscho). Pislalovek danya візки про payshic remitsit. Bingle Tevity, Pislaylaya Paysnenna, ви не в так само повертаєте назад на сайт платіжних систем на сайті Krutilvertel.

Обґрунтовані книги

Пислії Платежа пасажирів (Be-by Yaki Resort) Ta звернулася до магазину Krutilvertel Iz Systems Vyt, платити за Storinsky StoryIntsi, ви не в тому самому, щоб потурбуватися про електронну пошту Svіyy, Kudy wa. Yakshcho vi в Zaretniy на веб.сайті Нашу, просто перейдіть на сайти людей. Ви купили книгу прокидатися зі своїм спеціальним Kabіnetai, зірки ї Чжді можливий. У VIPAD, Yakshcho, причини причин не повернулися на сайт, я зачерпнув вкладку платіжних систем для жестів проходження платежу. Mi над вашим аркушом Yakako Boda, доступ до штекера.in.

 • На картці, що стоїть, щоб викласти покупку покупки в Інтернеті
 • Пластикова карта не визнана за здоров’я оплати в Інтернеті.
 • Пластикова карта не оцінюється на здоров’я платежу в нетестерні.
 • Недолік Коштіва на пластиковому Карці.

Для цього проблеми Shchob virishiti tsi, нерішуче застоюючи абонент, щоб написати в техніці банку банку, в Яку. Fakhivtsi до банку, щоб бути в віруситі, що здорова плата.

Вісь, принципи, я всі. Весь процес сплати книги за форматом PDF Z Ремонт автомобіля на веб-сайті Nashu в позику 1-2 KVVILINI.

Yakshcho у вас є Пантан, ви можете його поставити, люті форму Gigal Gallstock, щоб написати нам аркуш на info@krutilver.com.

Заміна задніх прокладок Skoda Fabia 2

Безпека автомобіля, водія та пасажирів безпосередньо залежить від стану гальмівних прокладок. Вони відповідають за ефективне гальмування навіть у надзвичайних умовах. Своєчасна заміна новими гальмівними колодками забезпечить безпечну та швидку поїздку. Ця операція може навіть провести новачок.автомобіліста.

Коли необхідно замінити гальмівні прокладки

Залежно від впливу різних факторів, заміна гальмівних прокладок може здійснюватися з різною частотою. В середньому така заміна робиться на машинах з механічною коробкою передач кожні 30-50 тисяч кілометрів, а на автомобілях з автоматичною коробкою передач-кожна 25-30 тисяч кілометрів. Але заміна прокладок може знадобитися раніше. Ознаки того факту, що заміна прокладок необхідна:

 • збільшення маршруту гальм;
 • Нерівномірний знос тертя прокладок, у цьому випадку вам потрібно замінити гальмівний суппорт;
 • механічне пошкодження колодки, які можна побачити під час візуального обстеження;
 • невдача або велика гальмівна педаль;
 • збільшення споживання гальмівної рідини;
 • Пити датчик, на моделях з управлінням стоншенням прокладок.

Виробники рекомендують інспекцію та випробування всієї гальмівної системи кожні 10 тисяч кілометрів. Під час цього перевірки зверніть пильну увагу гальмівним блокам і майте на увазі, що передні прокладки зношуються швидше, ніж ззаду.

Заміна передніх гальмівних прокладок (дискові гальма)

Передні гальмівні прокладки відчувають велике навантаження при гальмуванні, ніж задня. Передні гальмівні прокладки повинні бути змінені набагато частіше. Слід мати на увазі, що вам потрібно змінити прокладки лише парами. обидва спереду, або ззаду. Розглянемо алгоритм заміни передніх прокладок на дискові гальма.

Перш ніж замінити прокладки, автомобіль встановлюється на плоскій поверхні, надягайте на паркувальне гальмо. Відкривши капюшон, вийміть кришку бака гальмівної рідини, щоб полегшити рух поршня робочого циліндра. Після встановлення під колесами взуття протилежних та ослаблених колісних болтів автомобіль піднімається з гніздом.

Тепер перейдіть до виконання основних операцій із заміни:

Поверніть кермо, оскільки це забезпечить хороший доступ до супорта. Огляньте гальмівний диск, оцініть його стан.

Повністю поверніть направляючі супорти, верхній і нижній. Видаліть путівники. Підніміть кришку супорта.

Важливий! Зафіксуйте суппорт із імпровізованими матеріалами, наприклад, дротом або поясом, до деталей підвіски. Це запобіжить пошкодженню шлангів гальм.

Натисніть поршень великою плоскою викруткою.

Патурату старі подушечки з плоскою викруткою і демонтують їх. Відокремте антискриптні таблички. Змастіть пластинки тонким шаром змащування.

Доцільно видалити дужки, щоб їх змащувати. Покрийте їх змащуванням з усіх боків.

Очистіть сидіння бруду.

Підготуйте нові прокладки. Нанесіть жир на вухах прокладки та тих місць, на яких додаються антискриптні пластини.

Керуючись інструкціями щодо автомобіля, встановіть нові гальмівні прокладки. Видаліть зайве змащування ганчіркою.

Покриття периметра мастила поршня. Встановіть суппорт на місці. Діяти ретельно, щоб не пошкодити керівництво направляючих.

Після підготовки путівників, який полягає у застосуванні тонкого шару змащування, налаштуйте їх, добре крутиться.

Тепер повторіть усі операції на другому колесі.

Після заміни обидві прокладки перевірте гальмівну систему гальмування повторним натисканням на гальмівну педаль.

Важливий! Не забудьте закрити кришку резервуара з гальмівною рідиною, оскільки гігроскопічна гальмівна рідина не терпить тривалого контакту з повітрям.

Заміна задніх гальмівних прокладок (барабанні гальма)

Перед заміною потрібно проводити підготовчі операції, як при заміні передніх прокладок.

Увага! Вийміть машину з ручного гальма. Це частина барабанного гальма.

Заміна задніх прокладок виготовляється в наступній послідовності:

Відкрутіть гайки тегів.

Демонтувати барабан. Якщо важко його зняти, то його можна легко постукати, барабан з обох боків, вийміть його з маточини. Контролювати стан барабанного підшипника.

Вивчіть і пам’ятайте, а краще сфотографуйте, розташування стрижнів, пружин та фіксаторів.

Після відключення кабелю паркування вийміть пружини, тягу.

Демонтувати старі подушечки.

Побудуйте нові прокладки з пружинами та стрижнями. Якщо ви сфотографували їх місцезнаходження, перевірте правильну установку з фотографії.

Провести перевірку (або накачування) гальмівної системи.

Накачання та перевірка роботи гальм після заміни прокладок

Перш ніж керувати автомобілем після заміни прокладок, вам потрібно накачати гальмівну систему. Ця операція допоможе зняти повітря з системи.

Це буде простіше зробити, якщо ви вдасться до допомоги друга. Вам потрібна гальмівна рідина. Він повинен бути таким же, як і той, що використовується в машині. Вам також потрібен шланг з діаметром, рівним діаметром випічки.

Ми прикріплюємо шланг до пристосування і опускаємо другий кінець у ємність з рідиною. Послабте пристосування трохи. У цей час ваш помічник повинен натиснути на педаль і дотримуватися її. Після всього виходу повітря підгонки потрібно затягнути. Ця процедура проводиться на всіх колесах.

Рекомендується почати з колеса, яке найбільше видаляється з основного циліндра гальмівної системи.

Після заміни прокладки ви повинні переконатися, що гальма нормально функціонує. Вони повинні працювати безперебійно, не повинно бути ривків і сторонніх звуків.

Перевірка правильної збірки ручних гальм проводиться негайно, не знімаючи машину з гнізда. Чек проводиться шляхом затягування ручного гальма, якщо в той же час ви не зможете обернути колесо руками, то все робиться правильно.

І оцінка якості складання барабанного гальма проводиться під час роботи гальм на русі. Також для нормальної роботи гальм (особливо для диска) необхідне шліфування, виробництво тертяних поверхонь.

Перші три чверті 2019 року škoda auto продав 913 700 автомобілів

Жовтень 2111: 562019 від Amsrus

Загальні продажі порівняно з аналогічним періодом минулого року незначно зменшилися (січень-вересень 2018 року: 939 100 одиниць.2,7%). Це пов’язано із загальним зниженням на китайському ринку. На решті світових ринків Шкода передала клієнтам 719 300 автомобілів, що відповідає зростанню на 4,4%. У вересні Марк продав 102 000 автомобілів у всьому світі (5%). Попит на позашляховик чеського бренду залишається стабільно високим.

Алан Фаві, член Ради директорів škoda Auto, відповідальний за продажі та маркетинг: «У перші три квартали 2019 року ми передали клієнтам у всьому світі 913 700 автомобілів.

Впевнене зростання на ринках Європи та дозволило нам компенсувати збитки в Китаї. Ми продовжуємо впроваджувати велику масштабну кампанію, щоб розширити діапазон моделі та тим самим залучати нових клієнтів.

Нещодавно ми представили в Європі новий міський позашляховик Шкода Камік, а в листопаді відбудеться прем’єра версії Kamiq GT для китайського ринку ».

У Західній Європі продажі Шкоди за перші три чверті збільшилися на 6,8% і склали 397 300 автомобілів (січень-вересень 2018 року: 317 900 одиниць). Впевнено зростання тривало у вересні: цього місяця 42 200 автомобілів було передано клієнтам чеського бренду, що на 29,7% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року (вересень 2018 року: 32 600 одиниць).

У Німеччині, на другому за величиною ринок Skoda, у перші дев’ять місяців було продано 146 300 автомобілів (січень-вересень 2018 року: 133 200 примірників, 9,9%), а у вересні 1400 автомобілів, що відповідає зростанню на 33, 5% (Вересень 2018 року: 11 100 одиниць).

Крім того, у Франції (26 400 одиниць, 12,1%), Австрії (22,100 одиниць, 12,0%), Швейцарії (16 500 одиниць, 3100 одиниць), Нідерланди (14 400 одиниць) та Дени (Нідерланди (14 400 одиниць, 12,5%) та Дени (Нідерланди (14 400 одиниць, 12,5%) та Дени (Нідерланди (14 400 одиниць, 12,5%) та Дени (Дени (14 400 одиниць, 12,5%) та Ден. 12 100 одиниць, 19,5%).

У Центральній Європі продажі Шкоди за перші три квартали залишилися на рівні останньої мети: 159 500 автомобілів (січень-вересень 2018 року: 160 800 одиниць.0,8%). У вересні компанія продала 16 500 автомобілів (вересень 2018 року: 15 300 одиниць, 4%).

На її внутрішньому ринку в Чехії, протягом перших дев’яти місяців цього року Шкода передала клієнтам 70 300 автомобілів, що відповідає незначному зменшенню порівняно з минулим роком (січень-вересень 2018 року: 72 200 одиниць.2,7%). Однак у вересні продажі знову збільшилися: обсяг продажів у регіоні становив 7 400 автомобілів, що відповідає збільшенню на 8,8% (вересень 2018 року: 6 800 одиниць).

Порівняно з першими трьома кварталами минулого року, Шкода значно збільшила продажі в Словенії (5900 одиниць, 5,4%) та Хорватії (4800 одиниць, 6,3%).

У Східній Європі, не рахуючи Шкоди на своїх клієнтів 37 200 автомобілів, що на 10,6% більше, ніж результат минулого року (січень-вересень 2018 року: 33 600 одиниць).

У вересні продажі брендів у цьому регіоні збільшилися на 13,0% до 4100 автомобілів (вересень 2018 року: 3600 одиниць).

Протягом перших дев’яти місяців року в Сербії (5900 одиниць, 16,5%), України (4200 одиниць, 13,3%), Булгарії (3600 одиниць, 18,5%) та Казахстану (800 одиниць, 56,3 одиниць, було зафіксовано в Сербії (5900 одиниць) %).

У перших трьох кварталах року продажі Шкоди зросли на 7,0% і склали 61 500 примірників (січень-вересень 2018 року: 57 500 одиниць). У вересні 7300 автомобілів було перенесено клієнтам (вересень 2018 року: 7 800 одиниць.5,6%).

На найбільшому ринку для Шкоди було продано 194 500 автомобілів, що на 22,3% менше, ніж результат за той же період минулого року (січень-вересень 2018 року: 250 200 одиниць). У вересні в цьому регіоні було передано 25 300 автомобілів (вересень 2018 року: 30 600 одиниць.17,2%). Результати продажів бренду в Середньому Королівстві відповідають загальній тенденції зниження потужності клієнтів у регіоні.

В Індії продажі Шкоди за перші дев’ять місяців зменшилися на 14,9% і склали 10 800 автомобілів (січень-вересень 2018 року: 12 600 одиниць). У вересні 1200 автомобілів було передано клієнтам бренду чеської (вересень 2018: 1400 одиниць.12,5%).

Продажі Шкоди за перші три квартали 2019 року (в одиницях, круглі, згідно з моделлю, /- у відсотках порівняно з тим же періодом попереднього року):

 • Шкода Октавія (268 900;.9,6%)
 • Škoda fabia (139 500;.6,0%)
 • Škoda kodiaq (120 700; 9,7%)
 • Шкода Карок (111 200; 39,1%)
 • Škoda rapid (109 800;.24,7%)
 • Škoda Superb (77 100;.25,6%)
 • Škoda kamiq (35 600; 232,7%)
 • Škoda citigo (продається лише в Європі: 30 000;.0,7%)
 • Škoda scala (21 000;.)

Продажі škoda у вересні 2019 року (в одиницях, округлені, згідно з моделлю, /- у відсотках порівняно з результатом у вересні):

 • Шкода Октавія (29 200;.1.2%)
 • Škoda kodiaq (14 600; 60.8%)
 • Škoda fabia (13 900; 2.9%)
 • Шкода Карок (13 300; 28.2%)
 • Шкода швидка (10 400;.31.2%)
 • Škoda Superb (7 200;.27.2%)
 • Škoda kamiq (6 800; 50.9%)
 • Škoda scala (5 300;.)
 • Škoda citigo (продається лише в Європі: 1300;.51.4%)

Заміна задніх гальмівних колодків Skoda fabia 2 ~ diabloarea.Ру

Це говорить про те, що гальмівні колодки були повністю стерті. Якщо ви не відразу змінюєте прокладки, вам все одно доведеться замінити задні гальмівні прокладки Skoda Fabia та гальмівні диски. Якщо цей звук знайшов вас на дорозі, і немає інструментів для заміни прокладок, краще зателефонуйте на буксирування, щоб він приводила вас до гаража. Заміна задніх гальмівних прокладок на Skoda Fabia 1. Вийміть колесо і гальмувати барабан.

Заміна задніх гальмівних колодків Skoda fabia

Для цього знадобиться зірка T27, яка повинна відкрутити гвинт, що фіксує. Відкрийте капюшон і відкрутіть кришку гальмівного рідкого резервуара. Відключіть кабель ручної герметизації. Потім натисніть шайбу, поверніть її на 90 градусів і вийміть її.

Після витягування шпильки. З другим ви робите те саме. Акуратно від’єднайте кінчик кабелю від важеля човна. Тепер, використовуючи широку викрутку, вийміть пружину механізму вибору зазору. Вийміть пружину. Тепер ви можете очистити гальмівну панель, але в той же час, замінюючи задні гальмівні колодки Skoda Fabia у випадку бензину чи будь.якого іншого палива.

Збірка механізму гальмування здійснюється у зворотному порядку. Виберіть прокладки і відрегулюйте ручне гальмо на задніх гальмівних колодках Skoda Fabia на Skoda Fabia дуже широко представлені на полицях. Це пов’язано з тим, що ті самі прокладки використовуються на багатьох інших моделях VAG після заміни прокладок, необхідно переконатися, що вони сиділи на місці.

Для цього підтягніть ручний хід, після чого ми інтенсивно натискаємо на гальмо кілька разів. Ми перевіряємо роботу механізму на ходу, якщо необхідно, витягуйте ручний хід 10.кабіновим ключем, як показано на фотографії. Після відрегулювання ручного гальма до стрижня зі кабіни бажано замінити задні гальмові прокладки Skoda Fabia послідовною мастилом Litol 24 або, як наступного регулювання заміни задніх гальмівних колодків Skoda Fabia.

Існує багато неорігінальних прокладок, які можуть бути і дешевшими, і дорожчими. За словами власників, найкращим вибором може стати набір прокладок, як AE всі вони майже однакова ціна. Вони виготовлені з легкого сплаву та тертя обкладинки композитного порцелянового матеріалу відповідно до виробника.

Повний список найпопулярніших прокладок для задніх гальмівних механізмів Skoda Fabia. під спойлером. Знявши суппорт, ви можете витягнути з нього старі елементи та замінити новими, але до цього необхідно повністю натиснути циліндр.

Це можна зробити за допомогою спеціальних пристроїв або взяття двох важелів. Після цього ми поставимо нові замість старих передніх прокладок, звертаючи увагу на колір засувки, чорний. це внутрішня, а проста. замінюючи задні гальмові прокладки Skoda Fabia. Ми збираємо все у зворотному порядку. Ми робимо те ж саме з іншого боку, після чого перевіряємо рівень рідини в резервуарі і, якщо він вийшов за межі допустимого, встановлюємо його в правих межах.

Ми сходимо за кермо і кілька разів натискаємо на гальмо на педалі. Таким чином, замінюючи передні прокладки на виготовлену Skoda Fabia. Весь процес чітко показаний на відео.

Змініть передні та задні гальмівні колодки на Skoda Fabia власними руками

Заміна задніх прокладок задніх гальмівних прокладок на Skoda Заміна задніх гальм. Тому процедура їх заміни буде дещо іншою. Як описано в першій та другої точках вище, вийміть колесо і відкрутіть кришку резервуара рідиною. При необхідності вийміть частину рідини, щоб вона не виливала через верх. Обов’язково вийміть машину з ручної роботи; Зніміть барабан. Для цього відкрутіть гвинт T27 гвинтом, який утримує його.

Заміна задніх гальмівних колодків Skoda fabia 2

Ми відкрили доступ до задніх блоків нашої Skoda Fabia. Щоб видалити їх, вам потрібно відключити кабель ручного ручка, розташований у нижній частині, а з боків є два тримачі. Власники видаляються, повернувши шайбу на 90 градусів, натисніть її пальцями і поверніть.

Ми виймаємо шпильку і покладемо її на бік. Таким же чином ми робимо з другою.

Змініть передні та задні гальмівні колодки на Skoda Fabia власними руками

Як і будь.які витратні матеріали, гальмівні колодки на будь.якому автомобілі повинні бути змінені з певною частотою кілометрів. Не обходить цей бізнес та Skoda Fabia 2. Заміна як переднього диска, так і задніх барабанів можна зробити самостійно, не контактуючи із сто. Ну, щоб зробити це правильно і не зіткнеться з певними труднощами та нюансами, фото та відеоінструкція цього процесу допоможуть.

Заміна передніх прокладок

Отже, завершивши кілька пунктів інструкцій, ви можете самостійно змінити ці витратні матеріали на автомобіль, як Skoda Fabia:

 • Заміна будь.яких прокладок починається з видалення колеса. Для цього вам потрібно закласти нашу Фабію і зняти її, не забуваючи викрити акцент після цього, оскільки трохи небезпечно працювати з машиною на Джек;
 • Відкривши капюшон, ми відкрутимо кришку на розширювальному резервуарі з гальмівною рідиною, якщо рівень рідини в ньому високий, вам потрібно трохи зняти його, для цього ви можете використовувати медичний шприц, наприклад, 20 кубів;
 • До нас є суппортер з гальмами. Щоб зняти його, вам потрібно спочатку послабити тиск прокладок на диск. Це робиться за допомогою викрутки. Ми вставляємо його в проміжок, як показано на фотографії, і відводимо його в бік.
 • Для того, щоб повністю видалити суппорт, вам потрібно відкрути два направляючі болти, які знаходяться зсередини, і закриті пильними пиляннями. Покладіть їх з викруткою і обережно витягніть їх. Далі, використовуючи шестикутник на 7 мм, ми спочатку відкрутимо нижню, а потім верхні болти.
 • Вийміть суппортер разом із передніми гальмівними колодками з диска. Тут потрібно бути обережними і не пошкодити шланг, не тягніть його і не закручуйте.
 • Ще один нюанс, на всіх Skoda Fabia 2.го покоління на лівому колесі, є датчик зносу, який з’єднується з роз’ємом. Він повинен бути відключений.
 • Знявши суппорт, ви можете витягнути з нього старі елементи та замінити новими, але до цього необхідно повністю натиснути циліндр. Це можна зробити за допомогою спеціальних пристроїв або взяття двох важелів.
 • Після цього ми поставимо нові замість старих передніх прокладок, звертаючи увагу на колір засувки, чорний. внутрішній, а прості. зовнішні.
 • Ми збираємо все у зворотному порядку.
 • Ми робимо те ж саме з іншого боку, після чого перевіряємо рівень рідини в резервуарі і, якщо він вийшов за межі допустимого, встановлюємо його в правих межах.
 • Ми їдемо за кермо і кілька разів притиснули гальма на педалі, що їх накачуємо.

Таким чином, замінюючи передні прокладки на виготовлену Skoda Fabia. Весь процес чітко показаний на відео.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Заміна задніх прокладок

Задні гальмівні прокладки на типі Skoda Fabia 2.го покоління. Тому процедура їх заміни буде дещо іншою.

 • Як описано в першій та другої точках вище, вийміть колесо і відкрутіть кришку резервуара рідиною. При необхідності вийміть частину рідини, щоб вона не виливала через верх.
 • Обов’язково вийміть машину з ручної роботи;
 • Зніміть барабан. Для цього відкрутіть гвинт T27 гвинтом, який утримує його. Після цього, через отвір для болтів за допомогою викрутки, ми натискаємо клини, що зменшить блоки, а сам барабан можна легко зняти.
 • Ми відкрили доступ до задніх блоків нашої Skoda Fabia. Щоб видалити їх, вам потрібно відключити кабель ручного ручка, розташований у нижній частині, а з боків є два тримачі. Власники видаляються, повернувши шайбу на 90 градусів, натисніть її пальцями і поверніть. Ми виймаємо шпильку і покладемо її на бік. Таким же чином ми робимо з другою.
 • Використовуючи викрутку, або щось подібне, розбавте гальмівні прокладки, щоб вони залишали канавки циліндрів і зняти їх.
 • Далі вам потрібно пам’ятати про розміщення всіх джерел та важелів, а ще краще подивитися на фотографію, щоб зібрати все в правильному порядку.
 • Ми збираємо все для нових елементів гальма. Перш за все, ми поклали спейсер праворуч і надягаємо на нього весну. Встановивши компенсатор зносу на самому мінімумі, ми підключаємо право до цього вузла. Покладіть пружину, потягнувши компенсатор зносу.
 • Ми перевертаємо всю конструкцію і встановлюємо два пружини, верхній контраст і нижній зменшення.
 • Ми кладемо гальмівні прокладки на його місце, починаючи з канавок циліндра, після чого ми їх знімаємо знизу.
 • Підключіть кабель ручного рукоятки! Якщо ви забудете, він не буде працювати. Встановіть барабан назад і покладіть на колесо. Заміна з одного боку зроблена. З іншого боку, ми робимо все так само.
 • Зрештою, не забудьте перевірити рідину в резервуарі, якщо це необхідно, вирівнюйте рівень у допустимі межі, додавши або осушувавши його. Ну, в самому кінці вам потрібно сісти за кермо і поставити пару разів на педаль, щоб накачати систему.

Таким чином, вдома ви самі можете зробити все це на своїй Skoda Fabia. Тут не потрібні особливі навички, лише розуміння процесу та бажання зробити все. Повна процедура заміни всіх чотирьох наборів займе близько двох годин, якщо ви не поспішаєте, і якщо ви це зробите вперше. Вдруге це може бути навіть швидшим і навіть простішим, оскільки шлях повністю відомий.

Частота цієї процедури як для Skoda Fabia, так і для будь.якого іншого автомобіля залежить від стилю водіння, водіння, якості матеріалів та багатьох інших факторів. Але ознаки того, що настав час, щоб зробити заміну, можуть подавати звуки у вигляді виступу та скрині, які виготовлені з коліс, або звук втираючого металу, що вказує на стирання накладок.

Заміна задніх гальмівних колодків Skoda Octavia A5: Опис, процес

Skoda Octavia A5. вважається одним із надійними автомобілями з точки зору безпеки. Але, на будь.якому автомобілі, безпека затримується, і час настає для ремонту та заміни деталей. У цій статті ми побачимо і розповідаємо, як змінити передні та задні гальмівні колодки, послухати рекомендації виробника та зробити висновки.

допоможе зрозуміти процес заміни задніх гальмівних прокладок транспортного засобу

Процес заміни

Як і у всіх автомобілях, задні прокладки важче змінити, передні були неросочими, але за допомогою цієї статті все стає набагато простіше і простіше. Тому ми проаналізуємо послідовний процес заміни задніх гальмівних прокладок.Задні гальмівні колодки.

 • Як завжди, ми знімаємо колесо.
 • Тепер вам знадобляться дві одиниці з розмірами 13 та 15. Процес, скручуючи пальці кріплення супорта. Стисніть засувку. Ми сприяємо зупинам.
 • За допомогою плоскої викрутки вийміть суппортер. Зніміть прокладки. Переміщення супорта.
 • Використовуючи плоскогубці або спеціальний пристрій, стисніть гальмівний циліндр. Поршень стискає прокладки.
 • Вийміть старі прокладки та встановіть нові. Стисніть поршень.
 • Посібники повинні змащуватися графітовою мастилом перед встановленням. Встановіть на сидінні нові прокладки.

Поверніть усі деталі на місце у зворотному порядку.

Вибір прокладок

Вибір гальмівних елементів на Skoda Octavia A5 досить складно. Багато виробників колег пропонують широкий спектр деталей, які зосереджуються на звичайному власнику.

Дилери та виробник рекомендують встановити лише оригінал, але що робити, коли грошей не вистачає. Людина починає шукати способи заощадити та знаходити ряд аналогів. від дешевого варіанту до дорогих запасних частин. Поміркуйте, які гальмівні колодки на Skoda Octavia A5.

Назва Каталоговий номер Список аналогів
Задні гальмівні колодки Vag1k0 698 451 g Vagjzw 698 451 D, Abec2W021abe, і 30698001, ATE13.0460-2880.2, Autotechteile6980.01, Bosch0 986 494 053, Brembop 85 073, Dello3169804511K0g, Delphilp1824, Febi16476, Fenoxbp43074, Ferodofdb 1636, Fremaxp-1371, Hsbhp8007, JP Group11637 05410, KAGER35-1046, KRAFT AUTOMOTIVE6010090, MAPCO6696, Master-SPORT13-0460-280-2. Set-MS, NK224775, Optimal12179, Otto Zimmermann23914.170.1, PatronPBP1636, Road House21031.00, StarlineBD S011S, Swag30 91 6476, Toko Carsce2-034toko, TRWGDB 1622, Valeo301 752

Рекомендації рослини

Як завжди, виробник рекомендує замінити прокладки лише у компанії або дилера сто сто. Наш чоловік, слухаючи все і з’ясовуючи ціну, вирішує, що потрібно заощадити та замінити сам. Звичайно, іноді виникають труднощі в ремонті гаражів, але це явище не часто, і все, як правило, дозволено дуже швидко.

Розглянувши два процеси заміни гальмівних прокладок своїми руками, ви можете зрозуміти, що цей процес не складно, якщо ви все робите послідовно і неквапливо. Кожен автомобіліст Skoda Octavia A5, якщо у вас є бажання, може самостійно замінити гальмівні колодки.

Заміна задніх гальмівних прокладок барабанного туру Skoda Octavia: Ми розглядаємо з усіх боків

Заміна прокладки. важлива подія, на якій залежить можливість аварійного гальмування автомобіля до аварійного гальмування. Значення гальм важко переоцінити, вони дійсно відіграють велику роль у безпеці власника автомобіля. У цій статті я розповім вам, як самостійно замінити задні прокладки, використовуючи приклад Skoda Oktavia.

Заміна підшипника концентратора Skoda Octavia

Поради щодо ремонту автомобілів Skoda Octavia A4 Tour. Заміна задніх гальмівних колодків Ford Fuden. Заміна задніх прокладок Octavia A5. Заміна задніх прокладок. Заміна гальмівних прокладок на VAZ 2114 та 2115. це відео про це. Важлива подія, незалежна заміна задніх прокладок Skoda Oktavia. Власник досвіду

Задні барабанні гальма Skoda Octavia Tour A4 автомобіля

Задні барабанні гальма автомобіля Skoda Octavia A4 об’єднаються з Group Cars VW, тому нічого складного та нового, вони не представляють. Як відкрити вікна, не включаючи заміну паливного фільтра Skoda Octavia A5. Незалежна заміна задніх гальмівних прокладок на Octavia A5 без спеціального інструменту. Skoda Octavia A5 замінює задні прокладки своїми руками. При заміні задньої частини. Прокладки в “Заміненні екскурсії на Задній Skoda Octavia. Вони також не потребують спеціального інструменту.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Єдиний аспект того, як гальма Skoda Octavia відрізняється від інших марок автомобілів. це те, що для зняття гальмівного барабана з концентратора це необхідно через отвір болта колеса, підняті клини, які дозволять гальмувати блоки та гальмівний барабан без зусиль, просто знято. Крок.by.step Процес заміни передніх гальмівних прокладок.

На заміні передніх гальмівних колодок: заміна задніх гальмівних колодків Renault Duster своїми руками. Заміна гальмівних майданчиків Skoda Octavia A5 Замінення Полояк Огляд відео нової Skoda. Заміна задніх гальмівних барабанних прокладок. Заміна задніх гальмівних колодків Hyundai Accent 1.5 Hyundai Accent 2006 Tagaz Дякую за перегляд та за.

Це старий і перевірений механізм VW.

Задні барабанні гальма Skoda Octavia Tour A4 є (ескіз):

 • Vag J0 609 163. 12×2 мм Plug (POS)
 • Ваг j0 609 425 c. гальмівний щит, ліворуч (pos)
 • Ваг j0 609 426 c. гальмівний щит, справа (pos)
 • Ваг j0 698 525 b. гальмівні колодки (posa)
 • VAG N0 609 579. PIN (POS)
 • Ваг 71 609 583 A. Весна (POS)
 • Ваг 71 609 705. Клини (POS)
 • Ваг 71 609 709. пружинна тарілка (POS)
 • Vag J0 609 819 C. Шам Шам, ліворуч (POS 3)
 • Ваг j0 609 820 a. панель тиску, справа (pos 3)
 • VAG H0 611 053. Циліндр колісного гальма 19.05 (POS 4)
 • Ваг А0 611 053. Циліндр колісного гальма 20.64 (POS 4)
 • VAG J0 609 721 як. ручний гальмівний кабель, для автоматичного з PPD, 1622 мм (POS 9)
 • Ваг x0 609 657 a. кронштейн (pos 0)
 • VAG H0 609 734. Кліп для автоматичного з PPD (POS 1)
 • Ваг j0 609 745 e. кронштейн, ліворуч (POS 2)
 • Ваг j0 609 746f. кронштейн, справа (POS 2)
 • Vag J0 609 741. Будівля (POS 3)
 • VAG J0 698 545. Набір кріплення для гальмівних колодок (POS 4)
 • Ваг j0 609617 b. гальмівний барабан 230 мм (POS 6)

Заміна задніх прокладок без спеціального ключа для Skoda Octavia (Skoda Octavia) без спеціального ключа

Заміна задніх прокладок без спеціального ключа для Skoda Octavia (Skoda Octavia) без спеціального ключа.

Вийміть передній гальмівний блок з механізму, ув’язнення його з затискаючої пружини

Зніміть регулюючий проміжок

Витягніть задній блок гальма з передачі

Від’єднайте прокладку від взуття

Від’єднайте важіль від кабелю для паркування

і вийміть взуття за допомогою важеля для паркування

Потягніть щось (з мотузкою або гумовою стрічкою) поршні гальмівного циліндра, щоб вони не залишали поршень. Здійснити профілактичне очищення гальм.

Увага! Не дихайте отруйним пилом!

Установка виконується у зворотному порядку.

Заміна задніх гальмівних прокладок Skoda Fabia. провідний портал автомобілів

Колеса задньої вісь Skoda Fabia оснащені класичними барабанними гальмами. Процес гальмування проводиться шляхом розведення гальмівних колодок з двома поршнями робочого циліндра або поштовхами для паркування гальмівного приводу. При розведенні прокладки натискають на їхні тертя на внутрішню поверхню барабана. Сила тертя, утворена між ними, робить колесо зменшити швидкість обертання або навіть зупинити його.

Коли вам потрібно замінити прокладки

Задні прокладки Фабії здатні витримати до 100 тисяч. KM Run, за умови, що водій не є шанувальником агресивного стилю водіння та любителя гострого гальмування. Для того, щоб бути впевненим, що прокладки не будуть підсумовані в самий непідфмобований момент, рекомендується проводити діагностику щонайменше 2-3 рази на рік.

В ході цього доцільно візуально оглянути механізм гальмування та чітко оцінити його роботу. Крім того, під час діагнозу товщина прокладки тертя обов’язково вимірюється. Не дозволяйте йому бути менше 2 мм. Подушки з нижньою товщиною накладок підлягають заміні.

Їх також слід замінити, якщо на прокладках ви помічаєте глибокі борозни, чіпси, тріщини, розриви.

Ознаки несправних гальмівних прокладок задніх коліс можуть бути:

 • Скрипи, колючи, металевий брязкальця гальмівного барабана;
 • зниження ефективності гальмування задніх коліс;
 • Відсутність реакції механізму включення паркувального гальма.

Процес заміни задніх прокладок на Skoda Fabia простий, особливо якщо ви коли.небудь тримали відповідні інструменти в руках. І вчасно ця процедура не займе вас більше півгодини. Але майте на увазі, що якщо саме час змінити прокладки, вам потрібно змінити їх на обох колесах. В іншому випадку кожне колесо сповільниться з різною ефективністю, що значно збільшує ризик управління автомобілями під час гальмування.

Які колодки краще вибрати

Що стосується вибору прокладок, то краще надати перевагу оригінальним запасним частинам, але якщо у вас немає можливості придбати власну продукцію, то аналоги відомих виробників досить підходять. Для зручності вибору таблиця деталей з брендом та номером каталогу запасних частин наведено нижче.

Виробник Каталог запасний номер деталі
Скупа 1J0698525b
Абс 9042
Їсти 030137-0357-2
Аб C0S003ABE
Брембо S85516
Богос 986487555
Дельфія LS1784
Фенокс BP53055
Денкерманн B120053
Делло 3069805251J0B
Jp.група 1163900310
Феродо FSB549
Юридичний 362385J
Полкар S72-1007
Кагер 340357
Максимум 19 0249
Камока JQ202020
SBS 18492743631
Крафт 6020100
LPR 7300
Протехніка

Заміна подушечків на Skoda Fabia

Мінімальна прийнятна кількість зносу гальмівних прокладок 2 мм. Оскільки колодки вже досягли такого порогу, ми змінимося. У цьому випадку передні прокладки замінюються Skoda Fabia.

Щоб замінити гальмівні прокладки, вам знадобиться:

 • кисть,
 • Набір прокладок,
 • молот,
 • викрутка,
 • Слоби та набір клавіш.

При затяжці накладки викруткою, будьте обережні, щоб не пошкодити гумовий черевик.

Передні гальмівні колодки Skoda fabia 2

У другій Фабії прокладки розміщуються на передніх колесах залежно від гальмівної системи (транспортного засобу) та параметрів гальмівного диска. Як правило, є три типи прокладок.

Для перших TS з’їв та Келсі-Хей, оригінальні колодки з мистецтвом. 6N0698151C та мистецтво. Jzw698151e відповідно. Ці запасні частини використовуються з дисками з діаметром 239 мм і 18 мм.

Для другого залучення та Volkswagen, які використовують гальмівні диски з діаметром 256 мм і 22 мм, буде оригінальними блоками: 6N0698151C та 1J0698151J.

Для третього транспортного засобу Lucas-Girling оригінальні блоки стануть запасними частинами зі статтею 6Q0698151A.

Дані про комбінезон прокладок наведені в таблиці:

Розміри передніх прокладок Skoda Fabia 2
Каталоговий номер Товщина, мм Висота, мм Довжина, мм
6N0698151C JZW698151E 17.3 51.2 141.8
6N0698151C 1J0698151J 19.8 54.7 146.0
6Q0698151A 18.8 62.7 131.5

Аналоги для заміни інших брендів:

Задні гальмівні колодки Skoda fabia 2

Система гальм на задніх колесах настільки по собі є двома типами: код коду дівчат. 1J0698451s та Lucas/TRW. Art. Оригінальні запчастини. JZW698451A. Хоча вони не однакові, і числа оригінальних прокладок різні, але з точки зору параметрів усі прокладки однакові. Всі прокладки використовуються в поєднанні з гальмівним димом діаметром 230 мм і 9 мм. Дані на блоках відображаються в таблиці:

Розміри задніх прокладок Skoda Fabia 2
Каталоговий номер Товщина, мм Ширина, мм Довжина, мм
1J0698451S JZW698451A 17.0 52.9 87.0

Човни ручної роботи на Skoda Fabia 2

Для цієї моделі автомобіль також надається окремо барабанні колодки для паркування гальма. Різні оригінали прокладок розміщуються залежно від гальмівної системи, але, незважаючи на різний код продукту, всі вони взаємозамінні.

Palders для Volkswagen Wold: 6Q0698525A та для TS Vag: 6Q0698525AX, 6R0698520X. Ширина прокладок. 40 мм, використовується в поєднанні з гальмівним димом з діаметром 200 мм і шириною 59 мм.

Оригінальні прокладки для барабанів інших виробників:

Заміна передніх та задніх гальмівних колодок своїми руками

Безпека автомобіля, водія та пасажирів безпосередньо залежить від стану гальмівних прокладок. Вони відповідають за ефективне гальмування навіть у надзвичайних умовах. Своєчасна заміна новими гальмівними колодками забезпечить безпечну та швидку поїздку. Ця операція може навіть провести новачок.автомобіліста.

Коли необхідно замінити гальмівні прокладки

Залежно від впливу різних факторів, заміна гальмівних прокладок може здійснюватися з різною частотою. В середньому така заміна робиться на машинах з механічною коробкою передач кожні 30-50 тисяч кілометрів, а на автомобілях з автоматичною коробкою передач-кожна 25-30 тисяч кілометрів. Але заміна прокладок може знадобитися раніше. Ознаки того факту, що заміна прокладок необхідна:

 • збільшення маршруту гальм;
 • Нерівномірний знос тертя прокладок, у цьому випадку вам потрібно замінити гальмівний суппорт;
 • механічне пошкодження колодки, які можна побачити під час візуального обстеження;
 • невдача або велика гальмівна педаль;
 • збільшення споживання гальмівної рідини;
 • Пити датчик, на моделях з управлінням стоншенням прокладок.

Виробники рекомендують інспекцію та випробування всієї гальмівної системи кожні 10 тисяч кілометрів. Під час цього перевірки зверніть пильну увагу гальмівним блокам і майте на увазі, що передні прокладки зношуються швидше, ніж ззаду.

Заміна передніх гальмівних прокладок (дискові гальма)

Передні гальмівні прокладки відчувають велике навантаження при гальмуванні, ніж задня. Передні гальмівні прокладки повинні бути змінені набагато частіше. Слід мати на увазі, що вам потрібно змінити прокладки лише парами. обидва спереду, або ззаду. Розглянемо алгоритм заміни передніх прокладок на дискові гальма.

Перш ніж замінити прокладки, автомобіль встановлюється на плоскій поверхні, надягайте на паркувальне гальмо. Відкривши капюшон, вийміть кришку бака гальмівної рідини, щоб полегшити рух поршня робочого циліндра. Після встановлення під колесами взуття протилежних та ослаблених колісних болтів автомобіль піднімається з гніздом.

Тепер перейдіть до виконання основних операцій із заміни:

Поверніть кермо, оскільки це забезпечить хороший доступ до супорта. Огляньте гальмівний диск, оцініть його стан.

Повністю поверніть направляючі супорти, верхній і нижній. Видаліть путівники. Підніміть кришку супорта.

Важливий! Зафіксуйте суппорт із імпровізованими матеріалами, наприклад, дротом або поясом, до деталей підвіски. Це запобіжить пошкодженню шлангів гальм.

Натисніть поршень великою плоскою викруткою.

Патурату старі подушечки з плоскою викруткою і демонтують їх. Відокремте антискриптні таблички. Змастіть пластинки тонким шаром змащування.

Доцільно видалити дужки, щоб їх змащувати. Покрийте їх змащуванням з усіх боків.

Очистіть сидіння бруду.

Підготуйте нові прокладки. Нанесіть жир на вухах прокладки та тих місць, на яких додаються антискриптні пластини.

Керуючись інструкціями щодо автомобіля, встановіть нові гальмівні прокладки. Видаліть зайве змащування ганчіркою.

Покриття периметра мастила поршня. Встановіть суппорт на місці. Діяти ретельно, щоб не пошкодити керівництво направляючих.

Після підготовки путівників, який полягає у застосуванні тонкого шару змащування, налаштуйте їх, добре крутиться.

Тепер повторіть усі операції на другому колесі.

Після заміни обидві прокладки перевірте гальмівну систему гальмування повторним натисканням на гальмівну педаль.

Важливий! Не забудьте закрити кришку резервуара з гальмівною рідиною, оскільки гігроскопічна гальмівна рідина не терпить тривалого контакту з повітрям.

Заміна задніх гальмівних прокладок (барабанні гальма)

Перед заміною потрібно проводити підготовчі операції, як при заміні передніх прокладок.

Увага! Вийміть машину з ручного гальма. Це частина барабанного гальма.

Заміна задніх прокладок виготовляється в наступній послідовності:

Відкрутіть гайки тегів.

Демонтувати барабан. Якщо важко його зняти, то його можна легко постукати, барабан з обох боків, вийміть його з маточини. Контролювати стан барабанного підшипника.

Вивчіть і пам’ятайте, а краще сфотографуйте, розташування стрижнів, пружин та фіксаторів.

Після відключення кабелю паркування вийміть пружини, тягу.

Демонтувати старі подушечки.

Побудуйте нові прокладки з пружинами та стрижнями. Якщо ви сфотографували їх місцезнаходження, перевірте правильну установку з фотографії.

Провести перевірку (або накачування) гальмівної системи.

Накачання та перевірка роботи гальм після заміни прокладок

Перш ніж керувати автомобілем після заміни прокладок, вам потрібно накачати гальмівну систему. Ця операція допоможе зняти повітря з системи.

Це буде простіше зробити, якщо ви вдасться до допомоги друга. Вам потрібна гальмівна рідина. Він повинен бути таким же, як і той, що використовується в машині. Вам також потрібен шланг з діаметром, рівним діаметром випічки.

Ми прикріплюємо шланг до пристосування і опускаємо другий кінець у ємність з рідиною. Послабте пристосування трохи. У цей час ваш помічник повинен натиснути на педаль і дотримуватися її. Після всього виходу повітря підгонки потрібно затягнути. Ця процедура проводиться на всіх колесах.

Рекомендується почати з колеса, яке найбільше видаляється з основного циліндра гальмівної системи.

Після заміни прокладки ви повинні переконатися, що гальма нормально функціонує. Вони повинні працювати безперебійно, не повинно бути ривків і сторонніх звуків.

Перевірка правильної збірки ручних гальм проводиться негайно, не знімаючи машину з гнізда. Чек проводиться шляхом затягування ручного гальма, якщо в той же час ви не зможете обернути колесо руками, то все робиться правильно.

І оцінка якості складання барабанного гальма проводиться під час роботи гальм на русі. Також для нормальної роботи гальм (особливо для диска) необхідне шліфування, виробництво тертяних поверхонь.

Заміна передніх та задніх гальмівних колодків на Skoda Fabia своїми руками

Труднощі виникали з встановленням елементів гальмівного ланцюга. перегляньте відео в Інтернеті, зверніться за допомогою до сотень фахівців. Згодом дотримання рекомендацій, послідовності дій подальшої профілактики гальмівної системи через 30. 35 тисяч. Набридло платити за штрафи?

Ну, щоб зробити це правильно і не зіткнеться з певними труднощами та нюансами, фото та відеоінструкція цього процесу допоможуть.

Замінивши передні прокладки, таким чином, виконавши кілька точок інструкцій, ви можете самостійно змінити елементи експертів на задніх прокладках Skoda Fabia 2 на машині, як Skoda Fabia: Заміна будь.яких прокладок починається з видалення колеса.

Skoda fabia 2 Задні прокладки цього потребують зробити нашу Фабію і зняти її, не забуваючи викрити акцент після цього, оскільки трохи небезпечно працювати з машиною на гнізді; Відкривши капюшон, ми відкрутимо кришку на розширювальному резервуарі з гальмівною рідиною, якщо рівень рідини в ньому високий, вам потрібно трохи зняти його, для цього ви можете використовувати медичний шприц, наприклад, 20 кубів; До нас є суппортер з гальмами.

Щоб зняти його, вам потрібно спочатку послабити тиск прокладок на диск.

Заміна задніх гальмівних колодків Skoda Fabia, що краще

Це робиться за допомогою викрутки. Ми вставляємо його в проміжок, як показано на фотографії, і відводимо його в бік. Для того, щоб повністю видалити суппорт, вам потрібно відкрути два направляючі болти, які знаходяться зсередини, і закриті пильними пиляннями.

Покладіть їх з викруткою і обережно витягніть їх. Тепер ви можете очистити гальмівну панель, але ні в якому разі ви не можете використовувати бензин чи будь.яке інше паливо. Збірка механізму гальмування здійснюється у зворотному порядку.

Виберіть прокладки та відрегулюйте ручне гальмо на задні подушечки Skoda Fabia Skoda Fabia 2 на Skoda Fabia, показані на полицях дуже широко.

Це пов’язано з тим, що ті самі прокладки використовуються для багатьох інших інших задніх прокладок Skoda Fabia 2 після заміни прокладок, необхідно переконатися, що вони сиділи на місці.

Для цього підтягніть ручний хід, після чого ми інтенсивно натискаємо на гальмо кілька разів. Ми перевіряємо роботу механізму на ходу, якщо необхідно, витягуйте ручний хід 10.кабіновим ключем, як показано на фотографії.

Барабанні гальмівні колодки на Skoda Fabia (Skoda Fabia)

Після регулювання ручного гальма до стрижня кабіни доцільно застосувати послідовні задні прокладки Skoda Fabia 2 Litol 24 або наступного, наступного разу, коли коригування було простіше. Якщо ви не відразу змінюєте прокладки, вам все одно доведеться змінити гальмівні диски. Якщо цей звук знайшов вас на дорозі, і немає інструментів для заміни прокладок, краще зателефонуйте на буксирування, щоб він приводила вас до гаража.

Заміна задніх гальмівних прокладок на Skoda Fabia 1. Вийміть колесо і гальмувати барабан. Для цього знадобиться зірка T27, яка повинна відкрутити гвинт, що фіксує.

Після проведення реального розслідування в Інтернеті, витративши багато часу, нервів та зусиль, замовляючи п’ять! Кутів прокладки 6RU не існує. Використовуючи щілинну викрутку, принесіть колодки. Для цього вставте викрутку в отвір кріплення колеса до маточини і натисніть на регулюючий клин на ньому, є спеціальний виступ.

Підтримуючи коло барабана молотком через дерев’яну смужку, щоб колодки трохи відстали від його внутрішньої поверхні. Зніміть барабан. Якщо його не знімають, або він стає щільно, обробіть внутрішній край барабана, де його посаджені на концентраторі, як WD, коли гальмівний барабан демонструється, огляньте його внутрішню поверхню, яка контактує з накладками прокладок.

Skoda fabia 2 задні прокладки не повинні бути борозни, чіпсами, тріщинами і.

Skoda Fabia 2 Заміна задніх гальмівних прокладок

10.4 Заміна прокладок задніх гальмівних пристроїв

Заміна задніх гальмівних прокладок

Подушки повинні бути змінені на обох задніх колесах одразу. заміна колодки лише на одному колесі призведе до неоднакового гальмування. Пил, утворений під час зносу прокладок, може містити азбест, шкідливий для здоров’я. Ніколи не дути його стисненим повітрям і не намагайся не дихати. Не використовуйте мінеральні розчинники для очищення гальмівного компонента, використовуйте спеціальний очищувач або метиловий спирт.

Вийміть гальмівний барабан, як описано в розділі Видалення, Перевірка та встановлення барабанів задніх гальмівних механізмів. 2. Заміна гальмівних прокладок, вживаючи необхідних запобіжних заходів, обережно вийміть пил з барабана, опорний щит та прокладки, утворені в результаті зносу прокладок. 3.

Якщо будь.яка з прокладок носиться до мінімальної товщини, зазначеної в специфікаціях, всі чотири прокладки повинні бути замінені. Прокладки також підлягають заміні, якщо принаймні один з них забруднений маслом або змащуванням, оскільки його неможливо очистити. 4.

Якщо виявлено нерівномірне знос або забруднення, знайдіть та усуньте причину перед встановленням нових прокладок.

Якщо умова всіх компонентів задовільна, встановіть, встановіть гальмівний барабан, як описано в розділі Видалення, огляд та встановлення барабанів задніх гальмівних механізмів. Щоб замінити гальмівні колодки, діяти наступним чином.

ВСЕ МОДЕЛИ, КРОМЕ SCENIC

Намалюйте положення прокладок і кожну з пружин, а також регулятор зазору для полегшення подальшої установки (див. Супровідну ілюстрацію).

2A. За допомогою плоскогубців вийміть опорні чашки пружин стелажів прокладок, натиснувши їх і повернувши 90 °.

2b. Вийміть пружини та вийміть опорні стелажі прокладок (див. Ілюстрації).

Ретельно відпустіть прокладки з нижнього зчленованого блоку, щоб зняти напругу нижньої подвійної пружини, а потім відключіть пружину від обох прокладок (див. Супровідну ілюстрацію).

4A. Відпустіть верхні кінці прокладок із робочого гальмівного циліндра, намагаючись не пошкодити його ущільнювач, і відключіть ручний гальмівний кабель від керованої колодки. Вийміть збірку неохайної смуги та накладки з опорного щита барабанного гальма. Не натискайте педаль гальма, поки не збираєте гальма.

4b. Встановіть на гальмівний циліндр тугу еластичну смугу, щоб поршні не вийшли з нього (див. Ілюстрації).

5а. Розміщуючи збірку панелі стихії та колодки на робочому стані, відпустіть обмежувач ручного важеля гальма (якщо ще не зроблено) відокремлюють фіксуючу пружину болта панелі з приводом.

5b. Від’єднайте верхню суцільну пружину.

5с. Заміна задніх гальмівних дисків на Renault Megane II, потім відокремлюйте блок приводу та суцільну пружину від веденого блоку.

5d. Позначте весну, запам’ятаючи її місцезнаходження (див. Ілюстрації).

Намалюйте болт регулятора з розширеного бруска і ретельно огляньте збірку на наявність пошкоджень та ознак зносу, приділяючи особливу увагу різьбленні болта та колесу регулятора. Замініть їх, якщо потрібно.

Заміняючи задні прокладки Renault Scenic 3 електролією, зверніть увагу на те, що неохайні смужки лівих і правих гальмівних вузлів не взаємозамінні.

Болти дощок можна визначити за кількістю канавок на промені регулятора колеса: болт лівої смуги має дві канавки, а правий болт. лише один (див. Супровідну ілюстрацію).

Якщо нові прокладки не оснащені важелем гальмівного ручного гальма, переставіть його зі старих колодок. Прикріпіть важіль з новим кронштейном. Всі придатні пружини повинні бути замінені, незалежно від їх стану. 8.

Переконайтесь, що компоненти в кінці розширювальної смуги встановлені правильно, а потім нанесіть на стрічку невеликої кількості мастила високої температури.

Ймовірно, колесо регулятора на болті, так що між ним і головкою болта залишається лише невеликий зазор, а потім встановіть болт у штангу.

Заміна вартості гальм на передніх прокладках, встановлених на Hyundai Solaris Sedan 1.6, підберіть короткий гачок фіксуючої пружини ковзаючої смуги в блок гальм. Прикріпіть планку до кінця пружини, потім покладіть її в гніздо гальмівного майданчика.

Покладіть верхню пружину до керованого блоку. Заміна задніх гальмівних прокладок Skoda Octavia Прикріпіть блок приводу до іншого кінця пружини і перемикайте блок приводу вниз, щоб головка болта регулятора потрапила у відповідний слот. Покладіть фіксуючу пружину до блоку приводу (див. Супровідну ілюстрацію).

Заміна задніх гальмівних колодків Skoda fabia

Видалення задніх барабанів та регулювання ручного рук на Skoda Fabia. Детальна відеоінструкція. Після декількох.

Як видалити підкислені іржаві задні барабани на Skoda Fabia II. Автокода

Якщо після заміни прокладки вони не багато скорочують про барабан, це нормально. Після 15-20 км все буде розтягнуто і.

Вийміть гумку, встановлену на гальмівному циліндрі. Згинання гумових захисних крил і перевірте гальмівний циліндр, який працює на пошкодження та щільно. Переконайтесь, що обидва поршні легко рухаються в циліндрі.

Зверніться до розділу Виведення та встановлення циліндра механізму заднього гальма, якщо це необхідно, замініть гальмівний циліндр. 12.

Перед встановленням очистіть валиковий щит барабанного гальма і нанесіть на контакти з поверхнею поверхні (особливо на поршні циліндра та нижньому навісному вузлі) трохи мастило високої температури або анти.супутниць. Не використовуйте занадто багато змащування, інакше він може дістатися до гальмівної колодки колодки.

Переконайтесь, що обмеження ручного важеля гальмівного гальма лежить на краю керованої гальмівної колодки.

Помістіть збірку розгульної смуги та колодки на опорний щит і прикріпіть кабель гальмівного кабелю до важеля приводного блоку. Встановіть верхні кінці прокладок на поршні гальмівного циліндра, потім прикріпіть до колодки нижню тверду пружину і вставте їх у нижній шарнірний вузол. 15. Поширюйте прокладки на щиті підтримки. Встановіть опорні стелажі прокладок та їх пружин та виправте їх за допомогою опорних чашок. 16. Використовуючи викрутку, поверніть колесо регулятора розкладної смуги, щоб діаметр кола, утвореного блоками.5. 202.7 мм. 17. Етапи заміни гальмівних дисків та колодки автомобілем Renault Scenic 1, 2 та 3. Правильна установка прокладок та інших запасних частин після незалежного ремонту Renault Scenic. Помістіть барабан у робочому положенні, але поки що не встановіть гайку маточини. 18. Повторіть процедуру, описану вище, на другому задньому гальмовому механізмі. 19. Після заміни прокладок обох задніх гальм, регулюйте зазор між гальмівними колодками та барабанами, по черзі за допомогою стопи та ручного гальма. Попросіть помічника переконатися, що розширюються смужки функціонують правильно (при натисканні педалі регулятор складного ремінця повинен натиснути).

Заміна подушечків на Skoda Fabia

Мінімальна прийнятна кількість зносу гальмівних прокладок 2 мм. Оскільки колодки вже досягли такого порогу, ми змінимося. У цьому випадку передні прокладки замінюються Skoda Fabia.

Щоб замінити гальмівні прокладки, вам знадобиться:

 • кисть,
 • Набір прокладок,
 • молот,
 • викрутка,
 • Слоби та набір клавіш.

При затяжці накладки викруткою, будьте обережні, щоб не пошкодити гумовий черевик.

Передні гальмівні колодки Skoda fabia 2

У другій Фабії прокладки розміщуються на передніх колесах залежно від гальмівної системи (транспортного засобу) та параметрів гальмівного диска. Як правило, є три типи прокладок.

Для перших TS з’їв та Келсі-Хей, оригінальні колодки з мистецтвом. 6N0698151C та мистецтво. Jzw698151e відповідно. Ці запасні частини використовуються з дисками з діаметром 239 мм і 18 мм.

Для другого залучення та Volkswagen, які використовують гальмівні диски з діаметром 256 мм і 22 мм, буде оригінальними блоками: 6N0698151C та 1J0698151J.

Для третього транспортного засобу Lucas-Girling оригінальні блоки стануть запасними частинами зі статтею 6Q0698151A.

Дані про комбінезон прокладок наведені в таблиці:

Розміри передніх прокладок Skoda Fabia 2
Каталоговий номер Товщина, мм Висота, мм Довжина, мм
6N0698151C JZW698151E 17.3 51.2 141.8
6N0698151C 1J0698151J 19.8 54.7 146.0
6Q0698151A 18.8 62.7 131.5

Аналоги для заміни інших брендів:

Задні гальмівні колодки Skoda fabia 2

Система гальм на задніх колесах настільки по собі є двома типами: код коду дівчат. 1J0698451s та Lucas/TRW. Art. Оригінальні запчастини. JZW698451A. Хоча вони не однакові, і числа оригінальних прокладок різні, але з точки зору параметрів усі прокладки однакові. Всі прокладки використовуються в поєднанні з гальмівним димом діаметром 230 мм і 9 мм. Дані на блоках відображаються в таблиці:

Розміри задніх прокладок Skoda Fabia 2
Каталоговий номер Товщина, мм Ширина, мм Довжина, мм
1J0698451S JZW698451A 17.0 52.9 87.0

Човни ручної роботи на Skoda Fabia 2

Для цієї моделі автомобіль також надається окремо барабанні колодки для паркування гальма. Різні оригінали прокладок розміщуються залежно від гальмівної системи, але, незважаючи на різний код продукту, всі вони взаємозамінні.

Palders для Volkswagen Wold: 6Q0698525A та для TS Vag: 6Q0698525AX, 6R0698520X. Ширина прокладок. 40 мм, використовується в поєднанні з гальмівним димом з діаметром 200 мм і шириною 59 мм.

Оригінальні прокладки для барабанів інших виробників:

Як самостійно замінити гальмівні колодки Skoda Fabia 1 та 2 поколінь

Нещодавно наша стаття охоплювала матеріал, щоб замінити передні та задні гальмівні колодки на Skoda Octavia. У цій статті ми детально розкажемо, як зробити те саме, але на Skoda Fabia. Це робиться майже так само, як і на Октавії, але є нюанси.

По-перше, у Fabia першого покоління немає датчика датчика підключення, тоді як у Fabia 2 цей датчик доступний. Потрібно взяти це ретельно, замінивши гальмівні колодки.

По-друге, Octavia має як передні, так і задні гальма, а Fabia має задній барабан.

Що стосується заміни прокладок, то все залежить не від пробігу, а від залишкового шару гальмівної колодки. 1,7 мм. Коли такий індикатор досягається, краще негайно замінити колодки, оскільки подальша їзда вже не безпечна.

І купуючи, вам потрібно врахувати кількість прокладок спеціально для Skoda Fabia, оскільки інші можуть не відповідати.

Отже, давайте почнемо замінювати передні гальмові прокладки

 • Відкрийте капюшон і відкрутіть кришку на резервуарі гальмівною рідиною (при заміні подушечок надлишок тиску може спровокувати витік рідини, тому, якщо його занадто багато, накачайте його шприцом). См. Налийте зайву гальмівну рідину.
 • Потім вийміть колесо. Спочатку потрібно підняти машину на гнізді, взяти балет і відкрутити болти. Ми переміщуємо колесо в бік. На цьому етапі, якщо у вас є процес з лівим колесом і на ньому ви бачите блок прокладок, то його потрібно зняти.
 • Тепер ми дісталися до суппорт з блоками на ньому. Два болти, покриті пластиковими пиляннями, розташовані вгорі та внизу на суппорті. Ми ретельно видалимо їх, щоб не пошкодити, очистити і покласти їх на бік. См. Зніміть вилки.
 • Ми самі відкручуємо болти, пам’ятаючи їх місце розташування, щоб не плутати, коли ми повернемо назад. Перший, який крутить нижню, а потім верхню частину.
 • Наступна дія полягає в тому, що нам потрібно скасувати прокладки для їх легшого видалення. См. Фронти гальмівних прокладок і гальмівного диска.
 • Тепер ви можете зняти суппорт і витягнути використані передні прокладки. Витріть супорт від накопиченого бруду, змащування, якщо це необхідно. См. Дивувались гальмівні колодки Skoda fabia.
 • Потім перейдіть до гальмівного циліндра. Він повинен бути вставлений назад у отвір. Ми робимо це, озброєні двома викрутками або синонімами для вашого вибору. См. Повернутися на місце гальмівного циліндра.
 • Після цього ми можемо поставити абсолютно нові гальмівні колодки із спокійною душею. См. Нові передні гальмівні колодки.
 • Тепер ми повертаємо суппорт на місце, щоб нижнє вухо чіплялося до нерухомого. См. Поверніть суппортер на місце.
 • Гальмівні прокладки впали на місце, і ви можете перейти до зворотної послідовності дій: затягувати болти, накрити їх чистими пиляннями. Прикріпіть пробку датчика зносу (якщо такі є).
 • Потім не забудьте накачати гальмо, для цього потрібно натиснути педаль гальма кілька разів.
 • І закінчити, встановивши колесо.
 • Після цього погляньте ще раз на рівень рідини в резервуарі, додайте, якщо вам потрібно і затягніть кришку.

На цьому із заміною передніх гальмівних колодок на Skoda Fabia ми впоралися.

Заміна задніх гальмівних прокладок

Як уже вказано над задніми гальмами, є барабанами, тому вони виглядають і розуміють зовсім по-іншому. Давайте розпочнемо:

 • Спочатку покладіть машину на гніздо і вийміть колесо. Потім відкрийте капюшон і відкрутіть кришку на розширювальному резервуарі гальмівною рідиною.
 • Попередньо відремонуйте машину з ручного гальма.
 • Тепер ми розберемо барабан. Для цього вам знадобиться зірочка T27. Ми вимикаємо його гвинт, що фіксує цю частину. См. Ми аналізуємо барабан.
 • Відключіть кабель ручної роботи, він розташований внизу. І вийміть власників ліворуч і праворуч. Для цього натисніть на шайбу, поверніть її за годинниковою стрілкою на 3 години і вийміть. Отримати і шпильку для неї. См. Вимкніть кабель гальмівного гальма.
 • Тоді вам потрібно розширити прокладки, вставляючи викрутку в отвір між ними і повернувши її з боку в бік. См. Фото 10 та 11. І видаліть їх.За кермом задніх гальмівних колодок. Вийміть задні прокладки.
 • Тепер у нас є прокладки перед нами. вам потрібно ретельно подивитися і пам’ятати, як вони виглядають. Тому що тепер ми будемо чіпляти всі важелі та гвинти на нових прокладках. См. Фото 12 та 13.Асамблея колекцій. ми ретельно пам’ятаємо, що і як вона додається. Розібрані гальмівні колодки.
 • Для початку ми надягаємо розпір на правому блоці та пружину на ньому. См. Фото 14, 15.Ми надягаємо розпір. Ми покладаємо весну на розпірці.
 • Покладіть компенсатор зносу на найменшій відстані і прикріпіть лівий блок. См. Фото 16 та 17.Встановіть компенсатор зносу. Ми прикріплюємо лівий блок.
 • Додайте пружину, що тягне компенсатор зносу. См. Додайте пружину.
 • Тоді вам потрібно повернути отриману конструкцію, щоб поставити протилежну пружину вгорі та нижче. зменшується. См. Фото 19 та 20.Фото 20.
 • Тепер ми можемо поставити свої зібрані колодки на місце. Спочатку на гальмівному циліндрі, а потім зафіксуйте внизу. См. Встановіть все на своєму місці.
 • Увага! Поверніть кабель руки на своє місце, без нього нічого не буде працювати.
 • Потім, у зворотному порядку, збирайте барабан і покладіть на колесо.
 • І не забудьте натиснути гальмо кілька разів, щоб вся гальмівна система була накачана.
 • Перевірте кількість гальмівної рідини в резервуарі, не наливайте надлишок.

Заміна задніх гальмівних прокладок на Фабії може вважатися повною.

Матеріали

Сподіваюся, ви не витратили занадто багато часу та зусиль, щоб досягти результату. У будь.якому випадку, вперше все здається важким і довгим, а наступний досвід вже набагато знайомий і простіший.

Заміна задніх гальмівних прокладок барабанного туру Skoda Octavia: Ми розглядаємо з усіх боків

Заміна прокладки. важлива подія, на якій залежить можливість аварійного гальмування автомобіля до аварійного гальмування. Значення гальм важко переоцінити, вони дійсно відіграють велику роль у безпеці власника автомобіля. У цій статті я розповім вам, як самостійно замінити задні прокладки, використовуючи приклад Skoda Oktavia.

Заміна підшипника концентратора Skoda Octavia

Поради щодо ремонту автомобілів Skoda Octavia A4 Tour. Заміна задніх гальмівних колодків Ford Fuden. Заміна задніх прокладок Octavia A5. Заміна задніх прокладок. Заміна гальмівних прокладок на VAZ 2114 та 2115. це відео про це. Важлива подія, незалежна заміна задніх прокладок Skoda Oktavia. Власник досвіду

Задні барабанні гальма Skoda Octavia Tour A4 автомобіля

Задні барабанні гальма автомобіля Skoda Octavia A4 об’єднаються з Group Cars VW, тому нічого складного та нового, вони не представляють. Як відкрити вікна, не включаючи заміну паливного фільтра Skoda Octavia A5. Незалежна заміна задніх гальмівних прокладок на Octavia A5 без спеціального інструменту. Skoda Octavia A5 замінює задні прокладки своїми руками. При заміні задньої частини. Прокладки в “Заміненні екскурсії на Задній Skoda Octavia. Вони також не потребують спеціального інструменту.

Єдиний аспект того, як гальма Skoda Octavia відрізняється від інших марок автомобілів. це те, що для зняття гальмівного барабана з концентратора це необхідно через отвір болта колеса, підняті клини, які дозволять гальмувати блоки та гальмівний барабан без зусиль, просто знято. Крок.by.step Процес заміни передніх гальмівних прокладок.

На заміні передніх гальмівних колодок: заміна задніх гальмівних колодків Renault Duster своїми руками. Заміна гальмівних майданчиків Skoda Octavia A5 Замінення Полояк Огляд відео нової Skoda. Заміна задніх гальмівних барабанних прокладок. Заміна задніх гальмівних колодків Hyundai Accent 1.5 Hyundai Accent 2006 Tagaz Дякую за перегляд та за.

Це старий і перевірений механізм VW.

Задні барабанні гальма Skoda Octavia Tour A4 є (ескіз):

 • Vag J0 609 163. 12×2 мм Plug (POS)
 • Ваг j0 609 425 c. гальмівний щит, ліворуч (pos)
 • Ваг j0 609 426 c. гальмівний щит, справа (pos)
 • Ваг j0 698 525 b. гальмівні колодки (posa)
 • VAG N0 609 579. PIN (POS)
 • Ваг 71 609 583 A. Весна (POS)
 • Ваг 71 609 705. Клини (POS)
 • Ваг 71 609 709. пружинна тарілка (POS)
 • Vag J0 609 819 C. Шам Шам, ліворуч (POS 3)
 • Ваг j0 609 820 a. панель тиску, справа (pos 3)
 • VAG H0 611 053. Циліндр колісного гальма 19.05 (POS 4)
 • Ваг А0 611 053. Циліндр колісного гальма 20.64 (POS 4)
 • VAG J0 609 721 як. ручний гальмівний кабель, для автоматичного з PPD, 1622 мм (POS 9)
 • Ваг x0 609 657 a. кронштейн (pos 0)
 • VAG H0 609 734. Кліп для автоматичного з PPD (POS 1)
 • Ваг j0 609 745 e. кронштейн, ліворуч (POS 2)
 • Ваг j0 609 746f. кронштейн, справа (POS 2)
 • Vag J0 609 741. Будівля (POS 3)
 • VAG J0 698 545. Набір кріплення для гальмівних колодок (POS 4)
 • Ваг j0 609617 b. гальмівний барабан 230 мм (POS 6)

Заміна задніх прокладок без спеціального ключа для Skoda Octavia (Skoda Octavia) без спеціального ключа

Заміна задніх прокладок без спеціального ключа для Skoda Octavia (Skoda Octavia) без спеціального ключа.

Вийміть передній гальмівний блок з механізму, ув’язнення його з затискаючої пружини

Зніміть регулюючий проміжок

Витягніть задній блок гальма з передачі

Від’єднайте прокладку від взуття

Від’єднайте важіль від кабелю для паркування

і вийміть взуття за допомогою важеля для паркування

Потягніть щось (з мотузкою або гумовою стрічкою) поршні гальмівного циліндра, щоб вони не залишали поршень. Здійснити профілактичне очищення гальм.

Увага! Не дихайте отруйним пилом!

Установка виконується у зворотному порядку.

Заміна колодки Skoda Fabia. Ремонт автомобілів DIY

Зміна гальмівних прокладок задніх коліс Skoda fabia вдома

Ви не в змозі відчувати себе в робочій безпеці, що керує Skoda Fabia, якщо гальма не в найкращій формі. Стан гальмівних прокладок впливає на форму системи бухгалтерського обліку гальм.

Ми писали в останній публікації, що те, що несправності є в Skoda Fabia майже завжди, і там ми писали, що передні гальмівні колодки складають близько 50 тис. Км, а ззаду. 100 тисяч.

Отже, якщо настав час змінити задні гальмівні колодки, то не потрібно ходити на автомобільну службу, витрачаючи кровні кошти, тому що вони зроблять це самі. І ця стаття навчить вас цьому.

Але до цього кілька коментарів

Купуйте лише ті прокладки, призначені для Skoda Fabia. немає варіантів заміни, навіть якщо торговці запевняють вас, що вони майже схожі.

3.5. Безумовно, необхідно змінити гальмівні прокладки. коли блок виглядає як новий на правому колесі.

Як замінити гальмівні колодки Skoda Fabia своїми руками

Переконайтесь, що ручне гальмо відключено.

3.5. Підніміть заднє колесо (з усім цим, будь ласка, замініть зупинки під передніми колесами. воно буде безпечніше для вас) та вийміть його.

Як замінити гальмівні прокладки задніх коліс у Scoda Fabia 2006 Частина2

Якщо після заміни прокладки вони скорочують барабан. це нормально. Після 15-20 км наш клієнт буде розтягнутий і.

Відкрутіть кабель ручного гальма. З цією метою потрібно опустити сільську частину та регулювати гайку вирівнювача.

Вийміть гальмівний барабан, а потім обережно гальмувати чашки.

Вийміть пружину з похилого важеля. Для цього вам:

Піднімайтеся під машину та зсередини гальмівного щита, відкрутіть гайки, що кріплять опорні пальці.

Вийміть подушечки разом з пальцями.

Викладіть кінчик ручного гальмівного кабелю з важеля приводу на колодках, а потім витягніть там ексцентрик.

Відкрутіть коди гайками та вийміть з подушечок, які залишаються, щоб зробити важелі нашого клієнта.

Покладіть нові прокладки та збирайте те, що залишається, щоб зробити наш клієнт у революційній послідовності.

Ради для заміни задніх гальмівних колодків Skoda Fabia

Для того, щоб не встановлювати прокладки для передніх коліс на задні колеса, вам потрібно знати, чим вони відрізняються: вони відрізняються довжиною прокладки тертя. Якщо прохід із задніми прокладки. 25 см, а 30 см у фронталі.

3.5. Коли ви встановлюєте підтримуючі пальці, зробіть так, щоб лисині виглядали одна в іншому.

Якщо немає способу приклеїти гальмівний барабан, то затягніть ексцентричне ручне гальмо.

Перш ніж перевірити експлуатацію гальм після встановлення нових прокладок, натисніть на педаль гальма кілька разів. Це необхідно, якщо встановити мету гальмівних колодків стояли на вашому власному місці майстерності та прогалини, утворені від них, та барабан.

Вам потрібно ввести, щоб залишити коментарі.

Заміна Skoda Fabia від ремонту задніх прокладок-ауто

Нещодавно наша стаття охоплювала матеріал, щоб замінити передні та задні гальмівні колодки на Skoda Octavia. У цій статті ми детально розкажемо, як зробити те саме, але на Skoda Fabia. Це робиться майже так само, як і на Октавії, але є нюанси.

По-перше, у Fabia першого покоління немає датчика датчика підключення, тоді як у Fabia 2 цей датчик доступний. Потрібно взяти це ретельно, замінивши гальмівні колодки.

По-друге, Octavia має як передні, так і задні гальма, а Fabia має задній барабан.

Що стосується заміни прокладок, то все залежить не від пробігу, а від залишкового шару гальмівної колодки. 1,7 мм. Коли такий індикатор досягається, краще негайно замінити колодки, оскільки подальша їзда вже не безпечна.

І купуючи, вам потрібно врахувати кількість прокладок спеціально для Skoda Fabia, оскільки інші можуть не відповідати.

Заміна задніх гальмівних колодків Skoda Octavia A5: Опис, процес

Skoda Octavia A5. вважається одним із надійними автомобілями з точки зору безпеки. Але, на будь.якому автомобілі, безпека затримується, і час настає для ремонту та заміни деталей. У цій статті ми побачимо і розповідаємо, як змінити передні та задні гальмівні колодки, послухати рекомендації виробника та зробити висновки.

допоможе зрозуміти процес заміни задніх гальмівних прокладок транспортного засобу

Процес заміни

Як і у всіх автомобілях, задні прокладки важче змінити, передні були неросочими, але за допомогою цієї статті все стає набагато простіше і простіше. Тому ми проаналізуємо послідовний процес заміни задніх гальмівних прокладок.Задні гальмівні колодки.

 • Як завжди, ми знімаємо колесо.
 • Тепер вам знадобляться дві одиниці з розмірами 13 та 15. Процес, скручуючи пальці кріплення супорта. Стисніть засувку. Ми сприяємо зупинам.
 • За допомогою плоскої викрутки вийміть суппортер. Зніміть прокладки. Переміщення супорта.
 • Використовуючи плоскогубці або спеціальний пристрій, стисніть гальмівний циліндр. Поршень стискає прокладки.
 • Вийміть старі прокладки та встановіть нові. Стисніть поршень.
 • Посібники повинні змащуватися графітовою мастилом перед встановленням. Встановіть на сидінні нові прокладки.

Поверніть усі деталі на місце у зворотному порядку.

Вибір прокладок

Вибір гальмівних елементів на Skoda Octavia A5 досить складно. Багато виробників колег пропонують широкий спектр деталей, які зосереджуються на звичайному власнику.

Дилери та виробник рекомендують встановити лише оригінал, але що робити, коли грошей не вистачає. Людина починає шукати способи заощадити та знаходити ряд аналогів. від дешевого варіанту до дорогих запасних частин. Поміркуйте, які гальмівні колодки на Skoda Octavia A5.

Назва Каталоговий номер Список аналогів
Задні гальмівні колодки Vag1k0 698 451 g Vagjzw 698 451 D, Abec2W021abe, і 30698001, ATE13.0460-2880.2, Autotechteile6980.01, Bosch0 986 494 053, Brembop 85 073, Dello3169804511K0g, Delphilp1824, Febi16476, Fenoxbp43074, Ferodofdb 1636, Fremaxp-1371, Hsbhp8007, JP Group11637 05410, KAGER35-1046, KRAFT AUTOMOTIVE6010090, MAPCO6696, Master-SPORT13-0460-280-2. Set-MS, NK224775, Optimal12179, Otto Zimmermann23914.170.1, PatronPBP1636, Road House21031.00, StarlineBD S011S, Swag30 91 6476, Toko Carsce2-034toko, TRWGDB 1622, Valeo301 752

Рекомендації рослини

Як завжди, виробник рекомендує замінити прокладки лише у компанії або дилера сто сто. Наш чоловік, слухаючи все і з’ясовуючи ціну, вирішує, що потрібно заощадити та замінити сам. Звичайно, іноді виникають труднощі в ремонті гаражів, але це явище не часто, і все, як правило, дозволено дуже швидко.

Розглянувши два процеси заміни гальмівних прокладок своїми руками, ви можете зрозуміти, що цей процес не складно, якщо ви все робите послідовно і неквапливо. Кожен автомобіліст Skoda Octavia A5, якщо у вас є бажання, може самостійно замінити гальмівні колодки.

Заміна задніх гальмівних колодків Skoda Octavia A5

Вітаю. Ми замінимо задні гальмові прокладки Skoda Octavia A5.

Інструменти:

 • колісні болти
 • Rozhek ключ до тринадцяти і п’ятнадцяти. Якщо у вас є двигун 1.8, замість п’ятнадцяти ключа для дев’ятнадцяти
 • Спеціальний інструмент для натискання гальмівних поршнів
 • Металева щітка

Я рекомендую прокладки від виробника TRW. Нижче див. Статті про покупку та таблицю застосування.

Застосовуваність GDB1330 ЗАСТОСУВАННЯ GDB1622

Повністю з блоками. це тарілки та нові болти із блокуванням нитки.

Покрокова інструкція

Демонтувати колесо і очистити болти пальців пальців суппорт. Будьте обережні і не ламайте пиляння.

Ми беремо ключі, у нашому випадку, тринадцять і п’ятнадцять. Ми одягаємо ключі, як на фотографії нижче.

П’ятнадцять ключів, ми тримаємо палець від прокрутки, і ми відкрутимо болт ключем до тринадцяти.

Ми проводимо процедуру, описану вище, верхнім і нижнім пальцем.

Після скручування болтів вийміть супорт.

Тепер нам потрібно натиснути на гальмівний поршень. Щоб натиснути на поршень, вам потрібно прокрутити його і в той же час натиснути на нього. Інструмент, показаний нижче, дозволяє вам реалізувати.

Такий інструмент можна придбати в автомобільному магазині або в Aliexpress.

заступник, задньої, частини, галматичних, прокладка

Якщо у вас немає можливості придбати інструмент для натискання поршнів, то ви можете використовувати імпровізовані засоби в гаражі. Наприклад, ви можете зібрати структуру, як на фотографії нижче, і натиснути поршень.

Після того, як ви натиснули на поршень, ми прив’язуємо суппортер з дротом, щоб він не звисав на гальмівний шланг.

Ми демонтуємо відпрацьовані прокладки та направляючі таблички.

Ми очищаємо сидіння для прокладок та нових тарілок за допомогою пензля.

Встановіть нові тарілки та гальмівні прокладки. Пластини встановлюються без проблем, а гальмівні колодки виникають лише в одному положенні.

Ми одягаємо супортер і крутимо два пальці кріплення болтів.

Ми використовуємо нові болти, які йдуть разом із блоками.

Корисні поради

Перш ніж замінити прокладки, відкрутіть кришку шиї від повені рідини. Під час натискання поршнів, дотримуйтесь рівня рідини в резервуарі, якщо рівень великий, ймовірно, що він пройде через верх, краще викачати шприц.

Після заміни прокладки не забудьте подивитися на рівень гальмівної рідини, додайте, якщо це необхідно.

Напишіть запитання в коментарях, я буду радий відповісти.