Заміна нафти в коробці Lada Kalina 2. Заміна масла в коробці передач Lada Kalina

Олія в коробці Lada Kalina: Як вибрати та замінити

Маленький клас Lada Kalina належить до родини автомобілів другої групи. Модель популярна головним чином, оскільки це варіант бюджету. У той же час Лада Каліна відносно простий у обслуговуванні та ремонті.

Тоді багато власників автомобілів проводяться та ремонтують роботи самостійно. Послуга PPP також не є винятком. Lada Kalina (Lada Kalina 2) Передача: Механічна п’ять.швидкісна контрольна точка, автоматична пропускна точка швидкості або робототехніка передач на п’ять швидкості.

Залежно від того, яка передача встановлюється на Ладі Каліні, кожен тип одиниць повинен належним чином експлуатуватися та обслуговувати своєчасно. Необхідно використовувати лише відповідну олію в коробці Каліна, сама мастила потрібно контролювати, цінувати та замінити. Також важливий правильний вибір мастила для коробки передач.

Яку олію вилити в коробку Каліна і коли її змінити

Отже, автомобіль має ряд компонентів, які повинні регулярно обслуговувати під час роботи. Одним із цих вузлів є його передача, послуга якої входить до списку роботи в межах запланованого тоді.

Передача. набір компонентів та зборів для передачі крутного моменту, що складається з великої кількості навантажених рухомих деталей, які потребують постійної мастила.

Зверніть увагу, що для служби контрольної точки вам потрібно вибрати правильне масло у коробці передач Viburnum, а також знати, як його замінити. Давайте розберемося більш докладно.

 • Перш за все, заміну нафти в контрольно.пропускній точці Каліна слід здійснювати в часі та/або пробігу. Кінцеві терміни заміни робочої мастила в ручній рідині Каліна, встановлених для регламенту. кожні 75 тисяч кілометрів пробігу. На практиці ця цифра менше, це близько 60 тисяч кілометрів пробігу (для автоматичної коробки передач та RKPP 40-50 тисяч.).

З часом, внаслідок тертя між рухомими деталями, утворюються дрібні металеві мікросхеми, в результаті чого забруднено масло передач Каліна. Крім того, добавки до складу нафти припиняють працювати, змащування втрачає свої властивості і не в змозі виконувати свої функції.

Вживання алкоголю та інші деталі коробки у старому та забрудненому нафті починають працювати на знос, що неминуче призведе до передчасних поломок. Щоб продовжити термін служби контрольно.пропускного пункту, постійний контроль якості нафти та своєчасного тоді.

 • Враховуючи, що “механіка” є найпоширенішою і затребуваною, тоді ми зупинимось на цій передачі. Основні рекомендації щодо вибору масла в механічній коробці Каліна при виборі трансмісійної рідини для коробки передач зменшуються до наступного:
 • тип трансмісійної рідини;
 • в’язкість;
 • хімічний склад;
 • виробник;
 • співвідношення ціна якість.

Виробник використовує рідину передачі Magnum 300 від TNC, але багато власників автомобілів змінюють її на аналоги під час роботи коробки. У той же час, вам потрібно знати, яка олія наливається в коробку Каліни замість фабричної передачі рідини TNK Magnum 300.

 • Насправді не існує особливих труднощів з відбором. Список добре відомих і надійних виробників нафти, які можна використовувати в коробці передач Lada Kalina: Liqui Moly, Zic, Castrol, Mobil, Lukoil. У той же час, сам виробник не такий важливий, наскільки правильний вибір нафти в’язкий і композиція. Перш за все, масло повинно бути клас GL-4. Ще одним із важливих критеріїв вибору нафти для контрольної точки Каліна є її в’язкість.

Для моделі Каліна, олія в коробці в класі в’язкості:

 • 75-80 Вт (температура з.40 до 35);
 • 75-85 Вт (температура з.40 до 35;
 • 75-90 Вт (температура з.40 до 45);
 • 80-85 Вт (температура з.26 до 45);
 • 85-90 Вт (температура з.Від 12 до 45 і більше).

Як правило, навіть у регіонах з холодною зимою та спекотним літом 75W90 активно використовують багато автомобілістів. До речі, нафта, наповнена виробником Magnum 300. це мінерал. У той же час, під час відбору аналогів власники автомобілів найчастіше переходять на напівсинтетичну або синтетичну рідину.

Як замінити олію в пункті пропуску Каліни та скільки олії потрібно заповнити

Кількість робочої рідини, вилитої в контрольно.пропускній точці Lada Kalina, становитиме від 3,3 до 4 літрів. Перед заміною необхідно запастися наступними інструментами: гайковий ключ 17, гніздо, воронка з трубкою, масло для пункту пропуску, контейнер для відпрацьованої рідини, ганчірки, ганчір.

Незалежна заміна нафти в коробці Каліна виконується наступним чином:

 • Зігріти передачу (приводь 5-10 км), щоб забезпечити рівномірний розподіл рідини через коробку;
 • З джексом, піднімаючи праву сторону автомобіля, фіксуйте його положення;
 • Переконайтесь, що доступ до зливної пробки контрольної точки (лівого фланця), якщо є захист картера, він демонструється;

Очистивши поверхню коробки ганчіркою та металевою щіткою, відкрутіть пробку вилкою зливів коробки і злийте вихлопну рідину в ємність (це займає 10-15 хвилин у часі).

Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, як змінити коротку лампочку на Ладу Каліну. З цієї статті ви дізнаєтесь, як замінити коротку лампочку на Каліну, а також те, що потрібно враховувати окремо в рамках цієї процедури.

 • Встановлюючи машину на отвір або підйомник, демонтуйте повітряний фільтр;
 • витягнути зонд з картера для перевірки рівня масла;
 • Очистивши зондовий стрижень з масла, встановіть його на зупинку, після чого ви повернете його назад і перевіряєте рівень та якість (min та максимальні позначки);
 • Переконайтесь, що рівень масла є нормальним, покладіть зонд назад і встановіть повітряний фільтр на місце.

Підведемо підсумки

Враховуючи вищезазначену інформацію, стає зрозумілим, що вибір та заміна нафтової пропускної точки Лада Каліна не є складним процесом. Головне. вибрати правильну олію за допомогою в’язкості. Крім того, як аналог для заміни, краще використовувати більш дорогі синтетичні олії. У цьому випадку взимку коробка буде працювати більш спокійно, а передачі ввімкнуться більш чітко і м’якше.

Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, як вибрати стелажі на Каліні та які амортизатори на Ладі Каліні краще поставити. З цієї статті ви дізнаєтесь про доступні варіанти, а також про те, які нюанси слід враховувати при виборі стелажів на Lada Kalina.

Що стосується самої заміни, якщо у вас є необхідні інструменти, змініть масло в контрольній точці Каліни. Крім того, наявність зонда дозволяє точно встановити рівень масла в коробку передач.

Нарешті, зазначимо, що постійний контроль рівня та якості рідини мастила дозволяє своєчасно визначити проблеми, а також оцінити стан масла передач, щоб прийняти рішення про необхідність його заміни.

Коли необхідно замінити масло трансмісії Lada Viburnum Oil

Як і будь.яка машина, у Ладі Каліна є посібник. У цьому документі виробник відображає всі процедури, необхідні для проведення з автомобілем, умов та процедури впровадження запланованих робіт, включаючи регулювання процедури зміни масла у коробці. До 2011 року процедура зміни масла в ручній коробці передач Lada Kalina взагалі не регулювалася, передбачалося, що передача була затоплена протягом усього терміну служби автомобіля. До цього водії зосереджувались лише на власному досвіді та на добровільній основі, що проводили цю процедуру.

Однак, з 2011 року, з впровадженням нових стандартів, виробник все.таки ввів процедуру зміни рідини на пробігу 130 тис. Км. Однак цей період виходить за рамки гарантійної послуги (5 років або 100 тис. Км пробігу), тому витрати на її поведінку повністю падають на споживача.

Крім того, у 2013 році модель отримала нову автоматичну передачу японського виробництва, що, безсумнівно, покращило споживчі якості. Однак необхідність змінити речовину в такому сукупності є більш нагальною, враховуючи складну конструкцію машини. Avtovaz регулює заміну в такому вузлі кожні 100 тис. Км, однак досвідчені автомобілісти зменшують цей період. Це допомагає розширити життєвий цикл коробки, щоб уникнути багатьох проблем під час роботи.

Під час випуску моделі на конвеєрі було кілька передач з різними умовами зміни рідини:

 • Механічна 5-ступінчаста коробка передач з Culis Drive. Для цього вузла зміна речовини взагалі не регулюється, але це бажано на пробігу з 70 тис. Км. Усі типи масел підходять для такої одиниці залежно від умов експлуатації.
 • Механіка Trose.Drive. Насправді, подібна коробка, але завод забезпечує зміну передачі до 130 тисяч пробігу. Доцільно замінити масло на Lada Kalina на кабельну пропускну точку раз на 60 тис. Км пробігу, незалежно від типу мастила.
 • Роботізована коробка. який також базується на механіці. Однак, враховуючи конструктивну підрозділ, заміна трансмісії необхідна щонайменше в 50 тис. Запуску, враховуючи високі навантаження, під яких працює вузол.
 • Автоматична японська автоматична коробка передач потребуватиме заміни нафти раз на 60 тис. Км пробігу, незалежно від умов експлуатації. Цей вузол вважається невибагливим і надійним, але своєчасна зміна речовини зможе розширити термін автоматичної коробки передач і поза 150 тисячним пробігом, зазначеним виробником.

Важливий! У будь.якому типі передачі своєчасна зміна речовини допоможе зберегти ресурс поля. Зокрема, ця процедура необхідна при використанні автомобіля в міських умовах, коли контрольна точка піддається найвищим навантаженням, а також при низьких температурах.

Те, що олія виливається в коробку Лади Каліна

Найкраща олія в контрольно.пропускній точці Lada Kalina вказується в посібнику з автомобіля. Однак власник має право заповнювати інші матеріали на своєму виборі. У той же час, рекомендації заводу для брендів базуються на лабораторних дослідженнях та практичних тестах продукції. На ринку є 3 основні типи передачі, які відрізняються за композицією, в’язкістю, миттям та охолодженням:

 • Синтетична речовина є продуктом складної хімічної реакції з додаванням різних добавок для поліпшення всіх функцій. Такі матеріали добре підходять для заміни нафти в автоматичній коробці передач Lada Kalina 2, враховуючи складність конструкції машини. Однак такі матеріали найчастіше підроблені, що загрожує при використанні матеріалу поганої якості з повним провалом усього пристрою та його подальшою заміною. Synthetics має чудову охолоджуючу властивість, що особливо допомагає сукупності підтримувати свої функції в умовах міських пробок у місті.
 • Напівсинтетичні речовини також дуже популярні, оскільки крім хороших властивостей, такі речовини дешевші, ніж чиста синтетика. Такі матеріали використовуються на деяких моделях виробником фабрикою фабрикою. Найчастіше їх виливають у машини після пробігу 150 тис. Км. Така нафта підходить у коробці Лада.Каліна, враховуючи переважну операцію на поганих дорогах та на доріжках.
 • Мінерали найчастіше виливаються з рослини і підлягають повному заміні, коли термін. Такий продукт має посередні властивості промивання, але менше рідини, що визначає її використання в природних умовах з низькою температурою.

Коментувати! При низькій температурі існує можливість екструдування нафти через масляні ущільнювачі, однак у випадку використання мінеральної води ця можливість зменшується.

Яка олія в ручній коробці передач Lada Viburnum

Коробка передач Lada Kalina Gearbox, як і для інших типів тіла, повинна відповідати стандартам та показникам, вказаними в посібнику з експлуатації з відповідними параметрами в’язкості та температурним режимом. Багато відомих брендів виробляють олії, які відповідають стандартам 5W40, які найчастіше використовуються як передача для цієї моделі.

Цей показник означає, що масло зберігає свої властивості при температурі від.35 до 45. Є речовини з меншим діапазоном. цей параметр залежить від використаних добавок. Основним критерієм має бути справжність продукту. Для нового вузла заміна синтетичною олією найкраще підходить, і за останні понад 150 тисяч км, напівсинтетичний з високою в’язкістю найкраще підходить. Для надзвичайних застуди або промивання звичайна мінеральна вода.

нафти, коробці, lada, kalina, масло

Яка олія налити в коробку Lada kalina автоматично

Автоматична коробка передач є більш прискіпливою для якості та показників передачі. Виробник стверджує, що використовує продукцію класу ATF-III, IV високоякісні рідини з великою кількістю добавок. Такі вимоги ґрунтуються на конструктивних труднощах у цій автоматичній коробці передач, високотемпературному режимі роботи та меншим порівняно з простою механікою “виживання”.

Скільки масла в коробці передач Lada Viburnum

Обсяг картера та кількість рідини залежить від проектування передачі:

 • В автоматичній коробці передач цей індикатор становить 6 літрів, завдяки самій конструкції такої системи. Його охолодження вимагається на порядок, що більший за рідину, на відміну від звичайної механіки, також при використанні гідротрансформора необхідна висока сила тертя, що означає наявність великої кількості рідини в задній частині.
 • У механіці з кулулісом об’єм олії в коробці передач Lada Kalina 2 становить 3,3 літра. Такі одиниці були вироблені до 2012 року включно.
 • У модернізованій кабельній коробці передач Lada Kalina об’єм масла в коробці передач зменшився до 2,3 літра.

Ці дані слід враховувати при купівлі витратного матеріалу.

Як налити олію в боксу Lada Viburnum

Для рідинної наповнення в коробці потрібно використовувати звичайну затоплюючу шию. У корпусі коробки, незалежно від його дизайну, надається спеціальна затока, покрита пробкою. Для того, щоб заповнити нову рідину при зміні, необхідно відкрутити цю пробку на пункті пропуску (праворуч від двигуна) і налити нову речовину через воронку. З звичайним затопленням інших маніпуляцій, це не потрібно, при заміні необхідно спочатку почати дити стару речовину.

Регулюючі заміни здійснюються офіційними дилерами, а також незалежно, якщо є підйомник або гараж з ямою, набір клавіш, масляний фільтр і 2 змії для дренування та затоку речовини. У своєму порядку процес зміни не відрізняється залежно від типу коробки передач і поділяється на 2 типи. повна зміна та часткові значення.

Важливий! У той же час важливо придбати масляний фільтр високої якості, оскільки правильна робота всього одиниці залежить від його роботи. Якщо він закриється відкладами і перестає виконувати свою функцію, вузол може перегріватися, що спричинить механічну деформацію всієї одиниці.

нафти, коробці, lada, kalina, масло

Повна заміна масла у коробці передач Lada Viburnum

Повна заміна олії Lada Kalina з кабельною пропускною точкою проводиться на декількох етапах:

 • Підняття автомобіля на підйомник та вимірювання рівня рідини за допомогою зонда або контрольної пробки.
 • Дренаж відпрацьованої старої рідини, відкрутивши зливну пробку в нижній частині корпусу. Середній час дренажу рідини становить приблизно 1-2 години, залежно від її консистенції.
 • Працюючи з кулеметом, необхідно відкрити корпус коробки, очистити шви зі старого герметика та замінити масляний фільтр разом з магнітами, а також діагностувати їх на наявність металевих мікросхем.
 • На механічному коробці масляний фільтр розташований на корпусі, що не потребуватиме додаткового відкриття.
 • Після заміни фільтра необхідно заповнити нову речовину.
 • Тоді вам потрібно запустити двигун і досі перемикати всі режими роботи коробки, щоб нове масло потрапило в масляні ущільнення та решту. У цьому випадку не повинно бути вібрацій, програми повинні перемикатися плавно і обережно.

Після цього необхідно повторити процедуру стоку та клапана 2-3 рази для повної зміни передачі.

Часткова заміна масла в коробці передач Lada Kalina 2

Часткова зміна речовини включає прості клапани або одиничний дренаж. Щоб провести цю процедуру, вам знадобиться об’єм, що дорівнює половині картера коробки, поважно для механіки 1,5-2 літра, для машини-3-4 літра. У цьому випадку перевірена олія виходить лише гравітацією.

Ця процедура також може бути здійснена зі зниженням рівня старої речовини з різних причин (сильна холодна, несправність окремих елементів). Процедура заміни фільтра в цьому випадку також бажана, але не потрібна. Більше того, з критичним зниженням рівня речовини необхідно діагностувати продуктивність усіх систем, незалежно від типу контрольної точки.

Об’єм типу коробки передач

нафти, коробці, lada, kalina, масло

4-літрова коробка передач у Каліні-1.

нафти, коробці, lada, kalina, масло

3 чашки 1 літр для коробки передач Каліна-2.

Об’єм масла в коробці передач відрізняється. Наприклад, якщо в механіці моделі 2181 вам потрібно заливати 2.2 літри, потім у 1118 та 1119. до 3.5 літрів.

З фабрики автомобілі Kalina їздили з трансмісійним маслом Ryazan NPZ TNC Trans KP.

нафти, коробці, lada, kalina, масло

Trans KP Super 75W90 Trans Crissime Mature. затверджено AVTOVAZ. Мінерал, а не на холодну зиму.

Але ви можете використовувати будь.яку іншу підходящу олію. Головне, що рідина виконує основні функції:

нафти, коробці, lada, kalina, масло

 • Зменшення ударних навантажень.
 • Зменшення гуму та вібрації передач.
 • Зменшення втрат енергії під час тертя.
 • Захист розтирання поверхонь від клина та надмірного зносу. Враховуючи морози в пункті пропуску, краще вилити напівсинтетику. внутрішню або імпортну, див.
 • Про автора:
 • Останні статті:

Я головний редактор сайту. У нашому редакційному офісі: Hyundai Accent, Hyundai Solaris, Hyundai Santa Fe (Turbbo-Diesel 2015). Зараз у мене є Лада Каліна Люкс (98 коней). Вентилятор автомобілів, що володіють як лівими, так і правими автомобілями. Роботи, варіатори, механіка. Був лише DSG. Але незабаром це буде.

 • Змініть зчеплення на Ладу Каліну, не знімаючи коробку. 20.02.2020
 • Змініть передні гальмівні колодки на Ладу Каліну. 12.02.2020
 • Змініть задні стелажі на Ладу Каліну своїми руками. 09.02.2020
 • Наступний алгоритм матеріалу для заміни нафти в Ладі.Каліні в ручній коробці передач
 • Попередній матеріал вибирається, яку олію краще вилити в пункті пропуску на клапани Lada Kalina 8

Теги: Запитання Лада Каліна Каліна

Це цікаво: скільки літрів теплоносія в насінні Kia

Що придбати нафту для двигуна Viburnum?

Розумне запитання: яку олію виливати? Мережа впровадження сьогодні може запропонувати широкий спектр масел для передач, рекомендованих коробкою Lada Kalina. Фахівці мають рекомендацію використовувати мастило з такими параметрами температури та в’язкості: від 70-W80 в 80-W85. Щодо виробників, ми відзначаємо продукцію таких компаній:

 • “І” lukoil “(домашній);
 • “Оболонка” (видатний імпорт аналога);
 • “ZIC” (популярність нафти хореї).

Ну, всі визначатимуть для себе, яку олію виливати.

Інструменти та пристрої для заміни масла

Заміна масла в коробці передач, яка знадобиться:

Ми починаємо замінювати моторне масло

 • Перед негайною процедурою ми розігріємо блок передачі Лада Каліна. Тут потрібна поїздка.
 • Ми повісимо ліву передню сторону автомобіля за допомогою призначеного гнізда. Не забувайте про встановлення підрозділів безпеки та протилежних зупинок.
 • Ми дістаємося до зливної пробки пристрою та ключа до “17”, ми його відкрутимо (ще не повністю).
 • Під отвором зливного отвору встановіть контейнер.
 • Ми крутимо пробку і зливаємо розробку. Цей процес доведеться витратити близько 20 хвилин, щоб майже весь об’єм масла залишало картер.
 • Негайно скрутіть вилку і вийміть залишкове змащування на корпусі пристрою ганчіркою.
 • Відкриваючи капот, шукаючи отвір для заливки. У полі “Viburnum” він відсутній, тому ми заповнимо заповнення через отвір зонда.
 • Ми з’єднуємо поливу з шлангом, знімаємо зонд і занурюємось у вказаний отвір у зазначеному отворі.
 • Повільно ми наповнюємо мастило, після чого занурюємо зонд на те саме місце.

Тут завершено заміну масла в контрольно.пропускному пункті.

Кабельна коробка Lada Granta

Сигналізація для Granta

Як витягнути ремінь генератора на Granta

Як результат, можна сказати, що сучасний ринок пропонує широкий спектр масел для передачі для будь.якого автомобіля

Серед усіх продуктів важливо вибрати мастило, що ідеально підходить для вас. Після невеликого порівняльного аналізу або довіри до думки більшості автомобілістів, ви можете легко зробити правильний вибір

При купівлі необхідно враховувати сертифікацію товару. Це дуже важливо для того, щоб бути впевненим у якості придбаної нафти.

Коробка коробки передач. це автомобільний вузол, що підлягає досить великим навантаженням, оскільки потужний момент потужності від двигуна до колеса передається за допомогою досить невеликих передач. Тому для тривалої та безпроблемної роботи контрольної точки вам потрібно своєчасно змінити масло, і в той же час не забувати про її якість та відповідність технічним параметрам автомобіля.

Перш за все, технічні характеристики “передачі” повинні відповідати вимогам виробника. По.друге, при заміні олії слід враховувати кліматичні умови розташування автомобіля, а також водіння водія.

У цій статті ми детально розберемося, питання про те, яке краще вилити олію в коробку передач на Каліні. На автомобілях Lada Kalina встановлено 2 типи коробки передач. “механіка” та “автоматична”. Кожна версія трансмісії має свої вимоги до кількості та стандарту налитої олії.

Масла для трансмісії в Ладі.Каліні

Класові віскоси Група API Виробник Нормативний документ
Lukoil tm 4 75W-80, 75W-85, GL-4 OJSC “Lukoil-Volgogradnefteaskita”, G. Volgograd Lukoil-permnefteorgsintez LLC, G. Пермський Сто 00044434-009
Newol Trans KP 80 Вт-85 GL-4 OJSC “рослина для обробки нафти Novo-Ufim”, g. UFA TU 0253-017-0576528
Кінетичний 80 Вт-85 GL-4 OJSC “Angarsk Neftekhimic Company”, G. Ангарск TU 0253-386-05742746
TNC Trans KP 80 Вт-85 GL-4 Tu 38.301-41-191
Tnc trans kp super 75 Вт-90 GL-4 ТОВ “TNK мастила”, G. Рязан TU 0253-003-44918199
Транс КП-2 80 Вт-85 GL-4 Sibneft-omsk нафтопереробний завод OJSc, G. Омський Tu 38.301-19-129
Масло передачі оболонки 75 Вт-90 GL-4/5 Shell East Europe Co, Великобританія, Фінляндія

Рада при заміні нафти в машині

Масло передачі збільшило в’язкість, і навіть у попередньо нагрітому стані під час зливного листя неохоче картера. Певна кількість розвитку неминуче залишається на внутрішніх стінах підрозділу. Тут власники Лади Каліна рекомендують “наливати” частину мастила.

 • Перш ніж замінити масло в коробці передач, вам потрібно переконатися, що зливна пробка не повинна бути встановлена.
 • Ми вливаємо в одиницю близько 150 грам нової мастила і чекаємо його повного втечі з отвору для осушення. Спочатку ми спостерігаємо вихід почорнілої суспензії, а потім легший колір речовини.
 • Завершивши це маніпуляції, ми затягаємо вилку та виконуємо вищевказану процедуру заміни.

Ця дія також дуже корисна при заливці нового продукту від іншого виробника.

Процес зміни масла в ручній коробці передач

Процес заміни нафти в ручній коробці передач у Lada Kalina (а також в інших моделях, випущених Avtovaz), поділяється на чотири основні етапи: підготовка до заміни, осушення відпрацьованої рідини, якщо це необхідно. промивання коробки передач і заповнення нового мастило. Усі етапи заміни нафти не складні, але потребують акуратного підходу до себе.

Підготовка до заміни нафти Lada Kalina

Під час підготовки до стоку старої олії ви повинні спочатку придбати відповідну мастило, а потім взяти необхідний інструмент і підготувати саму машину. І вам слід почати з вибору відповідної олії. І ми повинні врахувати: На рослині в Icep Lada Kalina виливається мінеральна мастила TNC Trans. Але деякі досвідчені водії кажуть, що доцільно замінити цю рідину на напівсинтетику внутрішнього або іноземного виробництва. У той же час вимоги до нафти залишаються незмінними:

 • Зазвичай вибираються такі типи щодо рівня в’язкості: 75W-80, 75W-85, 75W-90, 80W-85, 80W-90. І тут варто мати справу з позначеннями (саме в них новачки найчастіше плутаються):
 • Перший набір, 75 Вт або 80 Вт. Позначення мінімальної робочої температури. Перший варіант, 75 Вт, вказує на мінімальну робочу температуру.40 градусів Цельсія. А другий варіант, 80 Вт, відповідає температурі масла.26 градусів.
 • Друга комбінація чисел (80, 85 або 90) вказує на максимальну робочу температуру. І, що цікаво. у всіх трьох випадках це 35 градусів. Правда, є певна різниця. масло з етикеткою 90 має найкращу в’язкість, ніж масло з позначкою 80 або 85.

Наступним етапом є вибір необхідних інструментів та підготовка робочого місця. Рекомендується розігріти олію в ручній коробці передач перед заміною. І варто подумати. тут вам потрібна повна поїздка. Опалення двигуна в гаражі не впливає на температуру мастила в коробці передач. Бажано, щоб олія досить тепла, але не гаряча: при перегріті машина дає час охолонути.

Після розігріву машину рухається на шляхопроводі або надягає на спостережувальну яму. У той же час, автомобіль зобов’язаний стояти в суворо горизонтальному положенні. будь.який нахил тут буде серйозною перешкодою для роботи. Якщо ми поговоримо про інструменти, водій для незалежної зміни масла знадобиться наступний набір: крок або вічно.ключ із 17, викрутка для відкручення болтів картера (на місці обраний відповідний розмір), мастильна здатність або ємність мастила або ємність або ємність мастила або шприц або шланг і воронка для наповнення рідини.

Варто також згадати кошти для промивання передачі. Більшість водіїв вважають за краще не користуватися ними або промивати зі стандартною мастилом, купуючи його в подвійному. Але при сильному забрудненні є сенс використовувати рідини для передачі для очищення коробки передач. У цьому випадку необхідно точно вибрати засоби для передачі (для очищення двигуна тут не підходить) та призначений для ручної коробки передач. І після придбання всього, що вам потрібно, ви повинні перейти до процедури зміни олії.

Дренажний дренаж і промивання ручної коробки передач

Спочатку перевірте умову мастила та його кількість у коробці передач. Для цього є спеціальний зонд у справі PMPP. Щоб перевірити це, вам потрібно витягнути його, протріть його чистою тканиною і вставити на місце, поки він не зупиниться, а потім витягніть його знову. Рівень нафти повинен бути між слідами мінімуму та максимум (хв і макс). До речі, таку перевірку слід проводити не тільки при заміні змащення.

Тоді вам потрібно відключити захист картера. Він кріпиться гвинтами до передньої частини дна, під двигуном та коробкою передач. І рекомендується вийняти його в бік, інакше масло буде текти на цю тарілку, і розлиться навколо. Також рекомендується витерти коробку передач від пилу та бруду, щоб вони не потрапляли всередину пристрою в процесі заміни змащення.

Тепер ви можете злити масло. Для цього під зливним отвором розміщується контейнер для змащення вихлопу. Його об’єм повинен бути не менше 3,5 літрів (об’єм масла в коробці передач), бажано-4-4,5 літра. Потім зонд витягується, щоб прискорити процес зливу, а зливна пробка відкручена на 17. Після осушення пробки слід накрутити назад і промийте коробку передач. До речі, промивання вимагається лише в тому випадку. З відносно чистою рідиною стадію промивання можна пропустити.

нафти, коробці, lada, kalina, масло

Загалом можна виділити чотири основні способи промивання коробки передач:

 • Використання стандартного масляного трансмісії. Нормальне змащування виливається в коробку передач (доцільно вилити щонайменше три літри рідини). Після заливки вам потрібно їхати на машину в досить інтенсивному режимі протягом 2-3 днів-5-10 км на день, тут буде недостатньо. Потім рідину зливають і сама заміна вже виконується.
 • Промивання жиру. І тут варто розглянути. ряд драйверів рекомендують використовувати цей метод обережно. Необхідно вибрати промивання нафти саме під ручною коробкою передач і підходить для домашніх автомобілів (зокрема, для Лади Каліна). За відсутності бажаної рідини краще використовувати описаний вище метод. Під час наливання промиваючої рідини вона повинна бути вирушена в поточний режим, без різких змін швидкості та без розгону двигуна на максимальну швидкість. На пакеті доступна додаткова інформація.
 • Очищувач для швидкого миття. У продажу є ряд композицій. “п’ять.хвилин”, призначених для швидкого очищення передачі. Спосіб використання залежить від конкретного інструменту та описаного на упаковці. Але їх об’єднано однією речі-на це потрібно 5-10 хвилин.
 • М’яке очищення. Останній тип композиції для очищення коробки передач. це м’які очищувачі. Вони наливають у нову мастило (отже, після основного очищення), і вони запобігають стратифікації масла, поява сажі та бруду. Коли вони використовуються, при зливанні вихлопної рідини це більше не потрібно.

Є ще один важливий момент щодо промивання передачі. це суворо не рекомендується очистити його “імпровізованими засобами”. Мильна вода, бензин, гас або дизельне паливо буде шкодити лише коробці передач. І вони не можуть бути використані в будь.якому випадку, щоб уникнути передчасного ремонту. Слід пам’ятати: проблеми з таким миттям не відразу виникають, а через певний час. І в цей момент буде важко визначити справжню причину зриву.