Заміна масла в механічній коробці передач Renault Duster. Заміна масла в контрольній точці Renault Duster

Заміна нафти в ручній передачі Renault Duster. Як правильно вибрати передачу

Отже, перш за все, вам потрібно знати, коли змінити масло у коробці Duster. Для початку офіційно коробка передач на цій моделі, і механіка, і автоматична, вважається непослідовною. Іншими словами, запланована заміна нафти в коробці Duster згідно з правилами Renaul.

Однак на практиці багато власників зазначають, що на 50-60 тисяч. км. Рідина в коробці стає брудною, часткова втрата властивостей відбувається, коробка може працювати менш чітко, з’являється шум тощо.D. Цілком очевидно, що загальний ресурс контрольної точки може бути зменшений, якщо жир у контрольно.пропускній точці не змінюється тривалий час.

Ми також додаємо, що також необхідно враховувати окремі умови, за яких працює певний автомобіль. Якщо практикується частий позашляховий дрейф, навантаження на передачу та двигун високий, власник несе важкі товари або виводить причіп, то нафтовий ресурс у коробці ще більше зменшений (на 30-50%).

Цілком очевидно, що позначка 60 тис. км. можна вважати надзвичайною точкою, після чого нафту потрібно замінити. Крім того, змащування часто змінюється одночасно з виконанням певних ремонтних робіт (наприклад, якщо необхідно замінити ущільнення приводу). Якщо ми поговоримо про саму заміну, як правило, версія Duster з ручною коробкою передач набагато частіше. Давайте зупинимось на цьому детальніше.

 • На Renault Duster є кілька типів коробки передач (JR5 та TL8 та автоматична коробка передач DP2) на Renault. Renault Duster Tl8 виливається в механічну коробку передач 2.8 літрів нафти. Рекомендоване масло для трансмісії-це ELF Tranself TRJ 75W-80 або ELF Tranself NFJ 75W-80.

Механічна коробка JR5 має заправку тома 2.5 літрів Рекомендовано нафту-це трансфер ELF TRJ 75W-80 або ELF Tranself NFJ 75W-80. Додаємо, що для кулемета, необхідної для ATF рідини, що в класі відповідає APIGL-4, в’язкість відповідно до SAE 75W-80. Також у руці та задній коробці передач виробник рекомендує вилити трансфур ельфу Fe 80W-90. Об’єм масла в задній коробці передач трохи більше 0.5 літра, в роздатковій матеріалі 0.38 л.

Ми йдемо далі. Під час експлуатації необхідно періодично перевіряти рівень масла для трансмісії в контрольно.пропускному пункті. Щоб перевірити масло в механічній коробці Дастера, необхідно скрутити пробку контрольного отвору.

Незалежно від того, який тип автомобіля (Duster з переднім або всім приводом), рівень повинен бути уздовж нижнього краю контрольного отвору. Якщо рівень нафти у коробці зменшився, вам потрібно додати рекомендований продукт, уникаючи змішування масел різних виробників.

Як замінити масло у коробці Renault Duster

У випадку, коли потрібна повна заміна масла в ручній коробці передач Renault Duster, необхідно виконати наступне:

 • Спочатку вам потрібно розігріти контрольну точку (для цього вам потрібно буде їздити на машині близько 10 км).
 • Потім ви можете керувати автомобілем на спостережній ямі або підняти її на підйомник;
 • Далі зніміть захист, відкрутіть зливну пробку тетраедральним (ключ на 8), після того, як поставити контейнер для осушення розвитку під отвором;
 • Після повного стоку олії пробку можна скрутити з моментом 20 нм, паралельно, замінивши герметичну прокладку.
 • Тоді вам потрібно відкрутити пробку контрольного отвору, масло, рекомендове виробником до нижнього краю контрольного отвору, виливається в отвір із спеціальним шприцом.
 • Ви також можете використовувати інші варіанти для передачі масла замість оригіналу, однак важливо при виборі повністю підходящого масла для всіх допусків та рекомендацій; Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, як замінити масло в коробці. З цієї статті ви дізнаєтесь про те, як замінити масло у варіаторі CVT, а також що слід врахувати, якщо потрібно, щоб змінити масло у варіаторі.
 • Після заповнення масла і пробка контрольного отвору буде скручена, робота контрольної точки повинна бути перевірена, передача повинна вмикатися чітко і обережно.
 • В кінці пробної поїздки вам потрібно ще раз озирнутися на машину, щоб переконатися, що з.під отвору зливної пробки немає (щоб легше провести таку візуальну перевірку, це рекомендується Протріть область навколо них чистою ганчіркою після скручування пробки перед поїздкою, вийміть масло та штрих бруду та бруд).

Кроки для моніторингу рівня змащування на Dustra ICPP Duster

Як бачите, у випадку Renault Duster вилити масло в коробку передач передач не складно. З цієї причини цю операцію можна успішно здійснити власними руками у звичайному гаражі (якщо є спостережлива яма). Також процедура перевірки рівня передачі у коробці Duster не є складною.

Важливо також розуміти, що офіційна заява про те, що вікно проходить (жодна змащення не повинна бути замінена), все ще не може вважатися суттєвим аргументом на користь відмови підтримувати контрольну точку. Якщо власник має намір максимально збільшити термін служби коробки передач на Duster, масло для передачі є оптимальним для зміни кожні 60 або максимум 80 тисяч. км. пробігати.

Ми також рекомендуємо прочитати статтю про те, як змінити масло в коробці роботів. З цієї статті ви дізнаєтесь про те, як замінити масло трансмісії в робототехнічній коробці передач, а також що слід враховувати при заміні змащення в одиницях такого типу.

Нарешті, зазначимо, що лише регулярна та правильно виконана заміна масла в коробці передач, використовуючи оригінальні рекомендовані рідини для передачі або аналогів високої якості (це стосується будь.якого автомобіля з різними типами контрольно.пропускних пунктів) дозволяє досягти високоякісної роботи коробки і збільшити ресурс підрозділу.

У випадку ручної коробки передач, робоча та чітка операція передачі суттєво впливає на комфорт як частину роботи транспортного засобу, процес керування транспортним засобом з механікою полегшується, підвищення безпеки тощо.D.

Скільки заповнити

Нарешті, давайте розглянемо, скільки масла споживається коробкою передач “Duster”. Французька стурбованість Renault-nissan встановив максимальний обсяг заповнення коробки передач Renault Duster. Це в межах 3 літрів. Стільки рідин вводяться після очищення передачі та з залишків старої нафти та інших шкідливих родовищ. Ця процедура проводиться в автосалоні або в домашніх умовах (гаражні умови), якщо є така можливість. Суть цієї процедури. це особливе промивання, яке виливається в коробку після повного осушення старої рідини. Далі від’їжджайте промивання по всій системі передачі, потім злийте її та заповніть нову рідину. Повинен ввести щонайменше 3 літри. В кінці процедури перевірте рівень за допомогою вимірюваного зонда.

Відповідно до рекомендацій виробника автомобілів, у автомобілях моделі з ручною коробкою передач, варто використовувати транспортний масло ELF NFJ 75W80. Він має високу плинність при низькій температурі, що полегшує трансфери на холоді, але в той же час зберігає достатню в’язкість при високій температурі.

Комплекс спеціальних добавок забезпечує надійний захист передач передач навіть з дуже високими навантаженнями, що дозволяє використовувати цю масло в контрольному пункті Renault Duster 4 × 4, які працюють в умовах Off.road. Завдяки стійкості до окислення, трансфір ELF NFJ 75W80 ефективно захищає елементи передачі від зносу та корозії протягом усього терміну служби.

Офіційно рекомендується Renault як нафта в коробці з ручною коробкою передач.

Масло в автоматичній передачі Renault Duster

Яке масло використовувати в автоматичній передачі Renault Duster 2.0 регулюється інструкціями виробника автомобіля. Renault радить для Duster з автоматичною коробкою передач ELF Renaultmatic D3 Syn.

Він має фрикційні властивості, спеціально вибрані з урахуванням матеріалів деталей, що використовуються в коробках передач, таких як DP0. Це дозволяє досягти максимальної передачі крутного моменту на колеса та плавність перемикання в будь.яких режимах руху.

Заміна масла в коробці передач Renault Duster

Модель Renault Duster.це популярний міський кросовер з низкою показників та характеристик, притаманних повному розміщеному позашляховику. У той же час, успішне поєднання якості та ціни дозволяє вам отримати досить комфортну та простору машину, яка спеціально підготовлена ​​для їзди на поганих дорогах, перехресних місцевості або поза дорогою. Зауважте, що багато власників автомобілів часто помилково вважають, що позашляховик є більш надійним, ніж пасажирські машини, оскільки основні вузли та одиниці мають великий запас безпеки. Насправді це неправда.

Більше того, наявність усіх приводів на колесах на версіях 4×4 вимагає власника окремої уваги до передачі та якості її обслуговування. У цій статті ми поговоримо про те, що потрібно і коли масло буде замінено в коробці передач Duster, а також про те, як змінити масло в ручній коробці передач Renault Duster.

Процес повної заміни нафти

Коли витягують олію з механічної коробки передач у картері, 100-150 мл рідких залишків, що накопичується в прихованих порожнинах і на стінах корпусу або передач. Процедура повної заміни необхідна, коли металеві стружки виявляються в дренованій маслі, що виникає внаслідок зносу сталевих або мідних конструкційних елементів.

Щоб мити внутрішні порожнини та перевірити стан деталей, необхідно зняти вузол з машини та розділити картер на 2 половини.

Щоб видалити потрібне поле:

 • Демонтувати акумулятор і лівий захисний екран моторного відсіку.
 • Видаліть захист картера, а потім вийміть резонатор подачі повітря до двигуна.
 • Злийте масло з пристрою (висушіть картер картера на модифікації 4×4).
 • Вийміть накопичувачі колеса приводу, а також кардановий вал (на версії з усіма приводами).
 • Відключіть кабелі, що переходять до датчика швидкості та задньої частини зворотних ламп.
 • Вийміть комутаційні кабелі та відключіть багажник живлення рідини до приводу відключення зчеплення.
 • Частково видаліть джгут проводку в моторному відсіку, а потім демонтувати стартер.
 • Відкрутіть верхні точки кріплення коробки до блоку циліндрів двигуна.
 • Вийміть підрамник і вийміть додаткову підтримку кріплення блоку живлення до корпусу автомобіля.
 • Відкрутіть нижні точки кріплення, а потім повісьте двигун на механізм підйому, використовуючи стандартні кронштейни на блоці.
 • Видаліть підтримку коробки передач.
 • Розчарування картер коробки та двигуна, видаляючи шпильки з отворів відповіді на корпусі передачі. Первинний вал повинен залишити вузол муфти зчеплення, після чого ви зможете вийняти пристрій з моторного відсіку.

Видалення проводиться в гаражі або майстерні, оснащеній підйомними пристроями. Тоді слід очистити зовнішню поверхню тіла, яка поділяється на половину. Рекомендується відремонтувати механічну коробку в спеціалізованій службі, яка забезпечить високоякісну роботу. Після заміни пошкоджених вузлів та видалення слідів забрудненої олії, коробку збирають і встановлюють на місце.

Renault Duster: Перевірка рівня та заміна масляної коробки передач

Отже, перш за все, вам потрібно знати, коли змінити масло у коробці Duster. Для початку офіційно коробка передач на цій моделі, і механіка, і автоматична, вважається непослідовною. Іншими словами, запланована заміна нафти в коробці Duster згідно з правилами Renaul.

Однак на практиці багато власників зазначають, що на 50-60 тисяч. км. Рідина в коробці стає брудною, часткова втрата властивостей відбувається, коробка може працювати менш чітко, з’являється шум тощо.D. Цілком очевидно, що загальний ресурс контрольної точки може бути зменшений, якщо жир у контрольно.пропускній точці не змінюється тривалий час.

Цілком очевидно, що позначка 60 тис. км. можна вважати надзвичайною точкою, після чого нафту потрібно замінити. Крім того, змащування часто змінюється одночасно з виконанням певних ремонтних робіт (наприклад, якщо необхідно замінити ущільнення приводу). Якщо ми поговоримо про саму заміну, як правило, версія Duster з ручною коробкою передач набагато частіше. Давайте зупинимось на цьому детальніше.

 • На Renault Duster є кілька типів коробки передач (JR5 та TL8 та автоматична коробка передач DP2) на Renault. Renault Duster Tl8 виливається в механічну коробку передач 2.8 літрів нафти. Рекомендоване масло для трансмісії-це ELF Tranself TRJ 75W-80 або ELF Tranself NFJ 75W-80.

Ми йдемо далі. Під час експлуатації необхідно періодично перевіряти рівень масла для трансмісії в контрольно.пропускному пункті. Щоб перевірити масло в механічній коробці Дастера, необхідно скрутити пробку контрольного отвору.

Незалежно від того, який тип автомобіля (Duster з переднім або всім приводом), рівень повинен бути уздовж нижнього краю контрольного отвору. Якщо рівень нафти у коробці зменшився, вам потрібно додати рекомендований продукт, уникаючи змішування масел різних виробників.

Список роботи під час запуску 90 000 км

У випадку, коли потрібна повна заміна масла в ручній коробці передач Renault Duster, необхідно виконати наступне:

 • Спочатку вам потрібно розігріти контрольну точку (для цього вам потрібно буде їздити на машині близько 10 км).
 • Потім ви можете керувати автомобілем на спостережній ямі або підняти її на підйомник;
 • Далі зніміть захист, відкрутіть зливну пробку тетраедральним (ключ на 8), після того, як поставити контейнер для осушення розвитку під отвором;
 • Після повного стоку олії пробку можна скрутити з моментом 20 нм, паралельно, замінивши герметичну прокладку.
 • Тоді вам потрібно відкрутити пробку контрольного отвору, масло, рекомендове виробником до нижнього краю контрольного отвору, виливається в отвір із спеціальним шприцом.
 • Ви також можете використовувати інші варіанти для передачі масла замість оригіналу, однак важливо при виборі повністю підходящого масла для всіх допусків та рекомендацій;
 • Після заповнення масла і пробка контрольного отвору буде скручена, робота контрольної точки повинна бути перевірена, передача повинна вмикатися чітко і обережно.
 • В кінці пробної поїздки вам потрібно ще раз озирнутися на машину, щоб переконатися, що з.під отвору зливної пробки немає (щоб легше провести таку візуальну перевірку, це рекомендується Протріть область навколо них чистою ганчіркою після скручування пробки перед поїздкою, вийміть масло та штрих бруду та бруд).
 • У випадках, коли проблем із жорсткістю немає, ви можете встановити захист на місці, після чого автомобіль повністю готовий до активної роботи.

Послідовність роботи

Для зручного доступу до зливної пробки заїжджайте на автомобіль на шляху або спостереженні ями. Як страхування, ми використовуємо антизаводні зупинки та ручне гальмо.

Розігріти двигун, поки не ввімкнеться вентилятор охолодження радіатора. Температура рідини Carter, при робочій температурі двигуна внутрішнього згоряння, приблизно 60 градусів. Що сприяє кращому стоку трансмісійної рідини.

У присутності захисту моторного відсіку ми його видаляємо. Ми відкрутимо зливний болт чотирма іграми.

масло, механічній, коробці, передача

Злити масло. Шестикутник на 8 скручується обмежувачем рівня мастила, що запобігає повному осушенню рідини. Розташований у зливному отворі.

Ми зливаємо останки. Скрутити обмежувач і зливний болт назад. Виміряна трубка. це пластикова, не затягніть сильно. Щоб запобігти витоку, змініть ущільнювальне кільце зливного болта.

Щоб дістатися до отвору, що виливається, автоматичний селектор передачі встановлюється в положенні “N” (лише з стоянковим гальмом та зупинками безпеки). Кабель приводу селектора займе положення, яке дозволяє відкрутити пробку.

Простежування бруду в автоматичну коробку передач Carter є неприйнятним. Попереду область навколо вилки. Ми відкрутимо чотиристоронній ключ. Використовуючи шприц або воронку, налийте нову мастила передач. Зосередьтеся на сумі. Якщо герметичність коробки не зламана, приблизно 3-3.5.літровий.

Запустіть машину та переключіть автоматичну коробку передач у всі позиції з інтервалом 5-10 секунд. Зігрівайте лід до робочої температури. Коли двигун працює, ми спускаємося до спостережної ями і відкрутимо зливну пробку. Якщо масло більше, ніж норма, ми зливаємо надлишок.

Досягнувши бажаного рівня, мастило перестає виливати. Якщо рівень недостатній, а надлишок рідини не є, ми підтягуємо зливну пробку і додаємо 300-400 мл олії через шию повені. Повторіть процедуру.

Досягнувши бажаного рівня, ми посилюємо всі пробки, намагаючись 30 гм. Ми використовуємо ключ моменту.

При регулюванні рівня автомобіль повинен бути на рівній поверхні.

Рекомендується змінювати фільтр автоматичної коробки передач масло кожні 50 000 км. Заміна робиться шляхом видалення та розбирання коробки передач. Не варто нехтувати цією процедурою.

Зменшення пропускної здатності елемента фільтра може відключити коробку передач. З огляду на складність роботи, рекомендується звертатися до професіоналів.

Що врешті.решт

Як бачите, у випадку Renault Duster вилити масло в коробку передач передач не складно. З цієї причини цю операцію можна успішно здійснити власними руками у звичайному гаражі (якщо є спостережлива яма). Також процедура перевірки рівня передачі у коробці Duster не є складною.

Нарешті, зазначимо, що лише регулярна та правильно виконана заміна масла в коробці передач, використовуючи оригінальні рекомендовані рідини для передачі або аналогів високої якості (це стосується будь.якого автомобіля з різними типами контрольно.пропускних пунктів) дозволяє досягти високоякісної роботи коробки і збільшити ресурс підрозділу.

У випадку ручної коробки передач, робоча та чітка операція передачі суттєво впливає на комфорт як частину роботи транспортного засобу, процес керування транспортним засобом з механікою полегшується, підвищення безпеки тощо.D.

Чи необхідно замінити масло трансмісії в механічній коробці передач, чому краще змінити механічну коробку передач масла та коли виконувати таку заміну.

Як вибрати масло для ручної коробки передач. Заміна масла в контрольно.пропускній точці “Механіка”, частота та особливості заміни масел трансмісії в ручній коробці передач.

Як замінити масло для передач у коробці передач: заміна масла в ручній коробці передач та автоматичній коробці передач. Коли змінювати масло в коробці на машині та механіку. Корисні поради.

Коли і чому вам потрібно змінити масло у варіаторі. Особливості варіатора, методи заміни олії у варіаторі CVT. Як замінити масло у коробці варіаторів самостійно.

Часи заміни масла в контрольно.пропускній точці Renault Duster

Для Renault Duster потрібна зміна масла в ручній коробці передач, як для коробки автомобілів інших модифікацій, брендів. Технічна рідина змащує робочі частини системи, вона знаходиться в двигуні, коробка передач. З часом мастило втрачає свої початкові характеристики, стає більш непридатним для роботи. Причина полягає в появі мікросхем, блокад, зміна хімічного складу.

Дати бухти нової нафти в контрольному пункті Renault Duster 4×4 значною мірою залежатимуть від умов експлуатації транспортного засобу, рушійних манер. Якщо машина використовується на межі, деталі, механізми швидше виходять. У цьому випадку стандартний інтервал 50 тисяч. Км зменшення до 25 тисяч. км. Діагностика покаже стан та об’єм рідини в системі. Якщо рівень недостатній, його можна просто додати, коли рідина змінила відтінок, запах, містить сторонні включення, лише повна заміна допоможе.

Виробник не забезпечує частину заміну нафти в коробці Duster, але це не означає, що їх не потрібно робити. Робоча потужність коробки в значній мірі залежатиме від якості мастила, тому краще витратити трохи більше часу, грошей на обслуговування, ніж витратити дорогий ремонт пізніше. Положення пояснюються плановою профілактикою.

Ручна передача Renault Duster є надійною, але його точний термін служби залежатиме від графіку обслуговування

Автоматична коробка передач також вимагає постійного догляду та уважного ставлення. Оптимальний інтервал обслуговування. кожні 60 тис. км. У несприятливих умовах навколишнього середовища прогалини зменшуються.

Змініть моторне масло в двигуні Renault Duster своїми руками

масло, механічній, коробці, передача

Заміна масляного фільтра можлива при видаленні захисту двигуна, опція захисту може змінюватися залежно від версії Renault Duster.

Ви також можете замінити масляний фільтр через моторний відсік, для цього вам потрібно буде зняти захисний кожух.

Краще змінитися знизу з видаленням захисту, оскільки коли фільтр відкрутиться, певна кількість масла призведе до захисту та пошириться.

Масляний фільтр позначається стрілкою

Щоб відкрутити зливну пробку, квадратний ключ вимагає 8

Послідовність роботи з заміною масла:

Крім того, після заміни ми рекомендуємо запустити контроль двигуна тиск нафти (відсутність тривоги щодо низького тиску на панелі приладів), наявність витоку в зоні фільтра і знову перевірити рівень масла 5-10 хвилини після початку випробування.

Ви можете придбати двигун ELF для двигуна Renault Duster у нашому магазині, перейдіть за цим посиланням, щоб переглянути товари!

Категорії товарів, які ви можете бути цікавими на основі статті “DIY Oil”:

Товари з асортименту Dusterhop77, що може бути цікавим для вас:

Назва Виробник Ціна Наявність В кошик
BR-001-Gard-urdp Бризки збільшені (розширені) фронт Duster Gard Гастро 1300/1100 R. Знижка: 1000 r. 10
DC495 Картка знижок (Dusterclubs.ru, dustershop77.RU) 700/500 R. Знижка: 500 r. 10
DC218 Повітря відхиляє “теплі ноги” для Дастера, Логана, Сандро, Ларгюса 500/300 R. Знижка: 250 R. 10
005-008502 Захист тригера артел 1500/1300 R. Знижка: 1000 r. 10
PT014-7010402-RDU112901 PTRUP багажник PT.група 1300/1100 R. Знижка: 850 r. 10
DC654 Жаба з кріпленням без клейкої стрічки 3m (Duster/Terrano) (форма мистецтва) Artform (Yuago) 3500/2500 R. Знижка: 1900 р. 10
NRD-009102 Латер під лобове скло (ra) артел 1800/1700 R. Знижка: 1600 r. 3
R12711 Vetroviki (Windows у Windows) Cobra/autoplex Cobra / autoplex 2000/1600 R. Знижка: 1500 r. 10
RA0052 Накладки на порогах дверей (попереду) артел 2500 /2000 R. Знижка: 1700 r. 10
Def-001 Віп-налаштування дефлектора капота VIP-налаштування 2000/1500 R. Знижка: 1100 r. 10

масло, механічній, коробці, передача
масло, механічній, коробці, передача
масло, механічній, коробці, передача
масло, механічній, коробці, передача
масло, механічній, коробці, передача
масло, механічній, коробці, передача
масло, механічній, коробці, передача
масло, механічній, коробці, передача

Змініть моторне масло в двигуні Renault Duster своїми руками

Процедура зміни масла в двигуні Renault Duster буде розглянута в двигунах з обсягами 2.0 і 1.6.

Щоб замінити його власними руками, нам потрібен гараж із спостережливою ямою або шляхопроводом, також змащуванням і фільтрами. Яке моторне масло для Renault Duster ми говорили раніше на своєму веб.сайті. Перш ніж купувати масляний фільтр, дізнайтеся його номери каталогів.

Масло замінюється на сушеному двигуні, поки масло знаходиться при потрібній температурі, головне, що потрібно розігріти, краще зробити це відразу після поїздки, це стосується не лише Renault Duster, але і до інших марок автомобілів.

Ми надаємо вам номер фільтра каталогу для Renault Duster. 7700 274 ​​177.

Найпоширенішим заміненим масляним фільтром серед любителів Duster є Mann-Filter W75/3. Залежно від вашого регіону проживання.

Щоб дістатися до масляного фільтра, нам потрібен шутер, але до цього ми повинні демонтувати захисний елемент паливного пандусу.

Щоб демонтувати захисний елемент пандусу, ми озброюємо голову розгинальним шнуром і відкрутимо два гайки через канали захисту.

Cogdah ыkrutyli gaйki, tо akquratno ыnymanymem yх з vanaloro заїты. Далі вам потрібно трохи перемістити захист від пандуса.

Ми витягуємо захист від моторного відсіку.

Ось як виглядає захист від паливних пандусів у Renault Duster

Для процедури заміни масла в двигуні 1.6 Процес видалення захисту паливного пандусу здійснюється аналогічно.

Наступним кроком при заміні олії є видалення кришки шиї, що спакується на маслі, у Дастер. Далі вам потрібно очистити захист від нижньої частини машини та навколо зливної пробки та отворів, які використовуються при зміні масла, також не забувайте очистити піддон Картера.

Нам потрібно послабити пробку, для цього ми беремо тетраедрал у 8.

Перш ніж нарешті послабити вилку, встановіть контейнер з об’ємом щонайменше 6 л. Для зливання вихлопних масел з двигуном 2.0, а не 5 літрів з двигуном 1.6.

Відкрутіть вилку до кінця і злийте масло з нашого ренутову в заміну.

Варто звернути увагу на те, що масло гаряче, будьте обережні процес заміни нафти акуратно

Як правило, під зливною пробкою встановлюється сталева шайба. Щоб повністю виключити витік з піддону картера на шайбі, є тонкий шар гуми для щільного пристосування.

Це те, що пробка та пральна машина з гумовою ущільненням схожі на пробку.

Ми оглядаємо шайбу на пошкодження гумового кільця, якщо є пошкодження, то шайбу слід замінити. У випадках, коли у вас немає оригінальної шайби, тоді для цього підходить мідна шайба з діаметром щонайменше 18 міліметрів. Масло слід злити з Renault Duster протягом приблизно 10 хвилин. Далі ми затягуємо і затягуємо пробку отвору зливного отвору на картері, варто зняти всі сни від захисту живлення та інших елементів.

Ми озброюємо себе як стрілець масляного фільтра і послаблюємо його.

Відкрутіть і демонтуйте масляний фільтр від Renault Duster.

Його слід якомога очистити від фіксації фільтра з бруду та масла масла.

Шар масла слід наносити на оксидне кільце з масляного фільтра і закрутити його рукою, поки він не контактує з поверхнею посадки. Ми намотуємо масляний фільтр стрільця на ще 2/3 обороту, щоб скористатися з’єднанням. Далі вилийте масло в двигун Renault Duster з об’ємом 2.0-5.4 літра моторного масла та в двигуні 1.6 налили 4,8 літра олії. Годинник кришки нафтової шиї і запустіть двигун на одну, дві хвилини.

Слід переконатися, що індикатор недостатнього тиску масла не спалює на панелі приладів. Крім того, не забудьте переконатися, що немає мрій про масляний фільтр і стік. Ми відскакуємо з двигуна і зачекаємо пару хвилин, щоб впустити масло в банду картера, перевірити рівень масла за допомогою зонда, якщо це необхідно, піднесіть масло на рівень. Якщо є необхідність витягнути фільтр масла або злив. Заміна масла в Renault Duster закінчена.

Є версії автомобілів, які оснащені індикатором попереджень про зміну нафти кожні 15 тис. Пробігу. Щоб гасити такий індикатор після зміни масла (якщо вона не вийде), ми робимо наступне запалювання, зберігаємо педаль газу протягом 10 секунд, коли тричі тримаємо педаль газу, натисніть на педаль гальма тричі. Після цієї процедури індикатор на панелі повинен вийти з пристрою. Бувають випадки, коли ми замінюємо масло в ренутовині двигуна, перш ніж індикатор загорівся. Для того, щоб сигнальний пристрій не освітлювався, коли буде досягнуто 15 тисяч кілометрів, необхідно ініціалізувати систему, в таких випадках індикатор освітлюється на 15000 кілометрів, але лише п’ять секунд.

Рекомендовані характеристики нафти

Основні характеристики рухової рідини:

 • ступінь в’язкості;
 • Температура спалаху;
 • Температура застигання;
 • лужний номер;
 • кислотне число.

Найважливішим з усіх показників є ступінь в’язкості. Чим вище цей параметр, тим більший діапазон температури може бути ефективно використане масло.

масло, механічній, коробці, передача

Зі збільшенням температури в’язкість зменшується і навпаки. У мінеральних маслах цей індикатор коливається від 85 до 100 (розмір безрозмірного) та в синтетичному. від 120 до 150.

Цей коефіцієнт зашифрований відповідно до виробничих стандартів. Наприклад, Renault Duster має фабричний параметр в’язкості для ельф.масла. 5W40. Це маркування говорить про те, що автомобіль з таким мастилом може діяти при температурі, а не нижче.30 ° C (інакше рекомендується використовувати масла з індексом 0W-30 або 0W-40).

Температура спалаху. це показник, за допомогою якого можна судити про мінімальну температуру запалювання легко запалених речовин у рідині. У високоякісних масел цей параметр перевищує 225 ° C.

З точки зору лужного числа, ви можете зрозуміти, наскільки ефективна рідина нейтралізує кислоти. Чим вище це число, тим активнішими добавками до змащування залишаються, і навпаки. Для нафти бензинових двигунів індикатор коливається від 8 до 9 одиниць, а для дизеля. від 11 до 14.

Кількість кислоти характеризує наявність кислот у складі мастила. Чим менше, чим кращі умови для роботи двигуна краще. Кислотний індикатор збільшується через накопичення продуктів спалювання палива в двигуні.

Ми рекомендуємо використовувати лише оригінальні олії. Практика їх використання показує, що двигуни годують до мільйона кілометрів. Відкриття двигунів на 400-500 тисяч пробігу показало, що нутрощі вражають чистотою, не мають слідів нальоту та сажі, слідів зносу. Також зазначається, що масло не згасає і не вимагає підливки від заміни до заміни.

На ринку є багато підроблень. Купуйте нафту в надійних великих магазинах або у офіційних дилерів.

Вибір масляного фільтра

Якщо заміна нафти Duster виконується самостійно, підрядник повинен мати всі знання в цих діях. Перш за все, це система електроенергії. Масляний фільтр має функції для певного транспортного засобу, на який варто звернути особливу увагу. Проблеми експертів рекомендують придбати та встановлювати нафтові фільтри марки Mann. Вони також називають більш конкретним оптимальним варіантом. Mann W 8017. Він підходить для автомобіля такого бренду і ідеально виконує основні функції.

Під час виконання заміни власники автомобілів не хочуть витрачати багато грошей на придбання фільтра. Це загрожує багатьма негативними наслідками, наприклад, зривом різьблення. Для відповідних машин є “рідні” фільтри бренду “mann”. Найкраще відмовитися від аналогів, навіть якщо вони будуть трохи меншими за ціною. Звичайно, ви можете придбати фільтр іншого виробника, але наслідки можуть бути різними, що призведе до придбання “рідного” варіанту.

Матеріали для складної заміни нафти в автоматичній коробці передач Renault Duster

Щоб змінити рідину передачі в машині Renault Duster, потрібні такі матеріали:

 • Оригінальне масло на основі Dexron 3. Для часткової заміни вам потрібно 4 літри, для повних. 8 літрів;
 • Шар для піддону (44002). Використовується повний комплект для ремонту;
 • Фільтр Al4 з номером лиж 144010;
 • п’ять.літерна каністра;
 • воронка;
 • силікон;
 • рукавички;
 • Зливний контейнер з тегами для вимірювання зливної рідини з коробки;
 • Ганчірка без купи.

Підготувавши всі необхідні інструменти, ви можете почати змінювати масло.

Незалежна заміна масла в автоматичній передачі Renault Duster

Якщо власник автомобіля не має грошей на повну заміну мастила у коробці машини, то ви можете провести частковими власними руками. Процес простий, і будь.який власник автомобіля впорається з ним.

На самому початку необхідно осушити відпрацьовану рідину.

Свердло старого масла

Щоб замінити стару олію новим, витяжним змащуванням потрібно злити. Етапи стоку розвиненої рідини:

 • Зігріти автоматичну коробку передач. Запустіть двигун Renault Duster і проїжджайте близько п’яти кілометрів. Так що масло потрапляє у всі вузли, якщо автомобіль тривалий час, ви не можете рухатися з місця. Для цього натисніть педаль гальма і намалюйте ручку селектора у всіх положеннях коробки. Потім знову викладіть задню частину режиму “Паркінг”.
 • Зателефонуйте на отвір або шляхопроводу.
 • Видаліть захист з дна автомобіля. Замінити контейнер для осушення рідини.
 • Відкрутіть зливну пробку і зачекайте, поки все масло витікає.
 • Крутити всі болти піддону і вийміть його. Зробіть це обережно, оскільки це може бути в ньому до половини літра мастила.

Типові проблеми та ремонт автоматичної коробки передач F4A42

Тепер вам потрібно почати чистити піддон.

Миття піддону та видалення мікросхем

Щоб стара рідина не впливала на чисту олію, необхідно ретельно промити кожен видалений компонент. Експерти рекомендують зняти рейд із спалювання, металевої стружки та носіння продуктів механічних деталей.

Після промивання піддону для видалення старої прокладки та погіршення цього місця. Встановіть новий, надягаючи силікон.

Заміна фільтра

Тепер вам потрібно замінити масляний фільтр. Процедура заміни пристрою фільтра така:

Після цього необхідно зібрати все у зворотному порядку і перейти до бухти нової трансмісійної рідини.

Вилити нове масло

Після того, як всі компоненти будуть замінені, необхідно продовжити затоку свіжої мастила.

 • Відкрийте капюшон.
 • Відкручувати.
 • Вставте один кінець шланга в отвір, а на іншому кінці воронки.
 • Налийте 4 літри мастила в автоматичній передачі Renault Duster.
 • Збагачувати пробку. Тепер вам потрібно перевірити рівень масла.
 • Принесіть двигун Renault Duster.
 • Зігріти автоматичну коробку передач. Совка селектора передач проводиться відповідно до всіх положень селектора і повертається в режим “парковки”.
 • Відкрутіть стік швидкісної коробки.
 • Якщо проходить потужний потік, то масло переповнюється. Це повинно бути трохи осушене.
 • Якщо він виконаний з отвору, то рівень змащування є нормальним.

Особливості роботи та обслуговування автоматичної коробки передач

Коли проводили часткову зміну трансмісійної рідини на Duster, а власник автомобіля прокотив ще 30 тис. Кілометрів, то необхідно зробити повну заміну.

Чому нафта може протікати?

На додаток до непридатності змащення передачі, що використовується в Renault Duster, причина погіршення автоматичної коробки передач та поведінка машини на дорозі може бути зниженням рівня масла. Масштаб може зменшуватися через пристрасть водія з екстремальною їздою або через кліматичні та ландшафтні риси району. Але головна причина зменшення масла від автоматичної передачі Renault Duster. це те, щоб текти. У свою чергу, з наступних причин відбувається витік змащення передачі в автоматичній передачі:

 • Недостатнє кріплення в зоні з’єднання труб з одиницями;
 • AKP (манжети) або герметичні елементи зношуються;
 • Пошкодження або відсутність ущільнювального шару між зчепленням, автоматичною карткою передачі та заднім корпусом пристрою;
 • Отвори або тріщини в піддоні та в інших елементах коробки передач Renault Duster, отримані внаслідок ДТП або внаслідок застарілості пристрою;
 • Корка, що вносить олій, недостатньо скручена;
 • Рівень рівня технічної рідини (зонд) встановлюється неправильно.

Якщо певні частини автоматичної коробки передач є причиною витоку масла в Renault Duster, власник автомобіля повинен їх замінити. Наприклад, заміна ущільнювачів, зношування яких є найпоширенішою причиною жиру, полягає в наступному:

 • Масло зливає з коробки передач;
 • Кріплення опори м’яча демонструється;
 • Сигнал повороту призначений;
 • Напівзавантаження видаляється;
 • За допомогою викрутки відпрацьовано зоряне зоряне, і нова встановлена;
 • Процедура повторюється у зворотному порядку.

Якщо поломки, що призвели до витоку мастила передачі, занадто серйозні, а власник Renault Duster не в змозі їх самостійно усунути, він повинен зв’язатися зі станцією технічного обслуговування (STO). Кваліфікований ремонт систем транспортних засобів буде здійснено на станції обслуговування, а також повний діагноз коробки передач та інші машинні підрозділи. У цьому випадку в Renault Duster масло також замінюється в автоматичній коробці передач на станції технічного обслуговування.

Повна заміна трансмісійної рідини в автоматичній коробці передач

Процедура повного зсуву ідентична процедурі часткової заміни масла в автоматичній коробці передач Renault. Етапи процесу такі:

 • Повторіть усі секції часткової зміни змащення до блоку “наливання нового масла”
 • Якщо в гаражі немає апарату високого тиску, то вам потрібно зняти зворотній шланг із труби радіатора охолоджувача.
 • Вставте його в шию п’яти.літерної пляшки.
 • Попросіть партнера отримати машину. Темна рідина тече з шланга.
 • Зачекайте, поки вона змінить колір на світло.
 • Утопіть мотор. Покладіть шланг назад у радіатор охолодження.
 • Додайте кількість мастила стільки, скільки вона об’єдналася в пляшку.
 • Закрутіть пробку для змащення мастила. Закрийте капюшон і запустіть двигун.
 • Проїжджати п’ять кілометрів без завантаження автоматичної коробки передач та двигуна.
 • Перевірте кількість масла в машині Renault Duster, як описано в блоці “Перевірте рівень масла”.

Якщо все нормально, то власник автомобіля успішно виконав своє завдання.

Яке масло заповнити в автоматичній коробці передач Duster

Нафта в автоматичній передачі Duster 2 0 повинна бути обрана строго з урахуванням рекомендацій виробника-інших, передача не відповідатиме поточним вимогам, не може дати необхідних результатів.

У полі рекомендується використовувати машину Renault Duster для використання оригінальних мастильних матеріалів або аналогів високої якості. Ви завжди можете переглянути рекомендації щодо технічного керівництва або в Інтернеті в спеціалізованих посібниках. Ідеальним вибором для автоматичної коробки коробки передач-це Shella Helix Ultra 0W-40. Щоб вибрати найкращий варіант для заміни, ви можете назвати поточну модель продавця TS у автомобільному магазині.