Як замінити та відрегулювати капюшон VAZ-2109. Заміна капота Vaz 2109

Як замінити та відрегулювати капюшон VAZ-2109

Перед початком роботи відключіть провід від акумулятора “-“. КОРИСНА ПОРАДА Капот досить важкий, тому ми рекомендуємо зняти та встановити його разом з помічником.

Щоб вийняти капюшон з автомобіля Vaz 2108, VAZ 2109, VAZ 21099, виконайте наступне:

Відкрийте капюшон і порушіть домовленість болтів на кронштейні з фетровою ручкою.

Відключіть шланг шайби з трійника на капоті і вийміть шланг з капота.

Відключіть роз’єм від проводів від інженерної лампи та вийміть дроти з капота.

Якщо ви не маєте наміру змінити капот, рекомендуємо прив’язати його до проводу роз’єму або мотузки. Коли ви берете дроти, вийміть мотузку і залиште її всередині капота. Це полегшить розширення проводів до інженерної лампи під час встановлення капота.

Вийміть два болти кріплення петлі до капота з обох боків і вийміть капот з автомобіля.

Встановіть капюшон на автомобілі VAZ 2108, VAZ 2109, VAZ 21099 У порядку, зворотне видалення. Якщо встановити стару кришку, відрегулюйте положення капота на раніше зроблених слідах перед остаточним затягуванням болтів. Якщо ви замінили капюшон, положення капюшона необхідно відрегулювати.

Розташування елементів капота VAZ 2108, VAZ 2109, VAZ 21099:

коригування буфера; 2. безпечний гачок; 3. засувка замок капота; 4. дріт інженерної лампи; 5. трійник шайби; 6. шланги для пральної машини; 7. інженерна лампа; 8. Акцент капота

Що таке дефлектор і навіщо це потрібно

Дефлектор, в народі назвав “Flyfoon”. це спеціальна підкладка на машині, основна функція якої. покровительство багатьох невеликих каменів, комах, пилу тощо. предмети, що летять у машину з великою швидкістю. Найчастіше вони виготовлені з акрилового скла або пластику з високою довжиною.

Ось як виглядає дефлектор автомобіля

Напевно, найперша причина, яка заохочує встановлення дефлекторів на машині. це переслідування стилю. Вони вражають, приховують очі перехожих.звичайно, дівчата! Набір для налаштування, також від добре відомого бренду, не може не перетворити зовнішній вигляд вашого автомобіля.

Дефлектор виконується в аеродинамічній конструкції, що дозволяє створювати потік висхідного повітря під час подорожі, щоб врятувати лобове скло, капюшон та склоочисники від можливості забруднення. Але найголовніше, що він приймає удари від літаючих великих предметів, відводячи їх від лобового скла, що може значно зменшити ймовірність тріщин на лобовому склі.

Принцип експлуатації дефлектора

Часто від автомобілістів ви можете почути скарги, в яких вартість дефлекторів сильно амортизується. дійсно, на низьких швидкостях його робота практично не помітна. Тільки при русі зі швидкістю понад 70-80 км/год. може виникнути потік повітря цієї сили, яка може “виштовхувати” камені з правильною силою.

Інтернет сповнений не лише негативних відгуків про роботу цих накладок. Деякі автомобілісти кажуть, що дефлектори здатні створити такі сильні потоки повітря, що вони справляються не лише з комахами та пилом, але навіть з тими невеликим гравієм та брудом, які вилітають з вантажівок, що мчать поблизу з великими швидкостями.

капюшон, vaz-2109, капот, 2109

Автомобіль з дефлектором на капоті

Передня частина капота, помилкова решітка радіатора та бампер є найбільш вразливими для пошкодження піску, гравію та різних тварин, яким не пощастило зламати крихке фарбове покриття під час поїздки.

Дефлекторів можна встановити не тільки на капоті, але і на дверях, вікнах і навіть дзеркалах автомобіля. Встановлення дверних вітряків полегшить проблему дощу в салоні, особливо це стосується боротьби з туманними вікнами. як би це не було, завдяки вітрякам ви можете залишити хороший проміжок повітря та всю воду буде злити.

Корисно, дефлектори дверей знайдуть закоханих, які курять у машині. Після їх встановлення, потоки повітря йдуть на відстані від вікон та дверей автомобіля, тож весь дим вийде назовні.

Як видалити капюшон з VAZ 2109

По.перше, відключіть дріт від “.” клеми акумулятора.

Нотатки! Ми рекомендуємо зняти та встановити капюшон разом.

Якщо ви не маєте наміру змінити капот, рекомендуємо прив’язати дріт або мотузку до блоку. Коли ви берете дроти, вийміть мотузку і залиште її всередині капота. Це полегшить розширення проводів до інженерної лампи під час встановлення капота.

капюшон, vaz-2109, капот, 2109

Процедура видалення капюшо з автомобіля

Відкрийте капюшон і порушіть домовленість болтів на кронштейні з фетровою ручкою.

Відключіть шланг шайби з трійника на капоті і вийміть шланг з капота.

Від’єднайте блок з проводами з інженерної лампи та вийміть дроти з капота (див. Примітки).

Вийміть два болти кріплення петлі в капот з обох боків і вийміть капюшон.

капюшон, vaz-2109, капот, 2109

Як замінити капюшон у машині?

Видалення: 1) Спочатку відкрийте капюшон і відключіть клімат “-” від акумулятора. (см. Загін клену “-“)

2) Слідом за блоком проводів інженерної лампи та відключіть його.

3) Далі вирішіть, чи ви встановите той самий капот в майбутньому знову чи ні, якщо “так”, то: тоді:

Так що тоді зворотна установка капота піде швидше, прив’язуйте кінчик тонкої мотузки до колодки проводів інженерної лампи.

4) Потім вийміть електропроводку осадової лампи з внутрішньої сторони капота.

Примітка! Якщо ви раніше зав’язали кінчик тонкої мотузки, до накладок проводів, потім після вилучення подушечки з внутрішньої сторони капота вийміть з неї мотуз Мотузка залишає нижній капюшон, а інший край від верхньої частини!

Як замінити елементи блокування капота на VAZ 2108-VAZ 21099?

Заміна весни замку:

1) Щоб зняти замок блокування, спочатку від’єднайте від нього привід.

2) Потім, використовуючи викрутку, покладіть її і внаслідок цього вийміть з корпусу автомобіля.

Примітка! Для того, щоб встановити нову пружину на місці старої, зробіть всю операцію у зворотному порядку!

Заміна кабелю приводу замку:

Кабель із замку можна видалити без зняття пружин, для цього:

1) Спочатку вийміть кабель приводу з монтажу.

2) Потім перехрестять інтер’єр автомобіля, а потім відкручує болт, який кріпить ручку блокування отвору капота.

3) Дотримуйтесь ручки замка та за допомогою орачера, випряміть кінець кабелю.

4) Після випрямлення кінчика кабелю перемістіть металевий втул вгору.

Примітка! Коли рукав зміщується, вийміть кабельну петлю з ручки замку!

5) Тепер прорватися до осадового простору та принесіть кабель приводу в моторний відсік.

Примітка! Встановлення нового кабелю приводу замку проводиться у зворотному порядку!

Заміна блокування капота:

1) Спочатку киньте гайковий ключ на глоки, а потім послаблюйте його.

Примітка! Щоб засувка не повернулася, утримуйте її викруткою!

2) Далі поверніть замок за викруткою, а потім вийміть його.

Детальніше: Налаштування Volkswagen Touareg

Примітка! Щоб встановити замок на своєму місці, зробіть всю операцію у зворотному порядку!

Заміна пружини пружини:

1) На початку, проходячи стоп.шайба з викруткою.

Примітка! Після розгляду вийміть його за допомогою тонких плоских стрижнів із захисного кабелю!

3) і в результаті вийміть пружину.

Примітка! Як встановити нову пружину на безпечному кабелі, дивіться в кінці статті в невеликому відеоролиці!

Різноманітні машини на дорогах нашої країни здатні вдарити уяву кожного. Однак серед наших автомобілістів є та ті, хто ніколи не обміняться своїм коханим “дев’ять”. Дійсно, VAZ-2109 справедливо заслужив носити титул культу, адже багато хто з нас набирали досвіду на його колесі. Однак не забувайте, що спочатку універсальне кохання було дуже важко передано машині. Не в останню чергу через банальні проблеми з замками багажника та капюшонами. Що я можу сказати, багато власників VAZ-2109 все ще ремонтують ці частини автомобілів, не щадні ні сили, ні часу.

Як встановити дефлектор (Fly Swatter) на капоті: покрокова інструкція з фотографій

Наявність прекрасних ветровіків. це бажання багатьох автомобілістів, і причиною цього є не лише популярність голлівудських фільмів, які прославляють красу швидкості та естетики спортивних автомобілів, як серія “швидких і лютих”. Але не всі вітають таку «настройку». ви часто можете почути, як це може зруйнувати зовнішній вигляд його нав’язливої ​​провокації структури.Зміст:

Тим не менш, встановлення дефлекторів допомагає уникнути багатьох проблем для автомобіліста, в майбутньому, що дозволяє зберегти психічний стій, час і гроші. дійсно, їх установка не займе більше години. Слід застережувати, що все це буде актуальним лише у випадку встановлення дефлекторів самостійно. на жаль, у службі автомобіля ця послуга дуже популярна, і тому ціна може бути досить «зла».

Однак, як було сказано раніше, їх установка не є трудомістким процесом, не потребує багато часу і цілком можлива навіть недосвідчені автомобілісти. Крім того, у статті розкриваються основні причини, чому ви повинні подумати про придбання та встановлення дефлекторів, їх типів, різних місць встановлення, крім капюшона, деякі функції встановлення самої установки та висновки, що містять деякі міркування Ця тема та узагальнення наступного письмового.

Зміна капота Капота Ваз 2109

капюшон, vaz-2109, капот, 2109

Замки Іскри та подібні варіанти неглибокі негайно, навіть школяра може відкрити капюшон, і що можна розірвати в шалених ручках, є якісь брудні хитрощі. З заздрістю, просто так, або з деяких інших причин, безумовно.

Это как поставил мой товарищ себе такие замочки…А потом кто то открыл капот и украл крышку масляной горловины… Как это мило:

Варіант замку з VAZ 2110, OKA тощо.D відразу! Чому?! Так, тому що цей кабель мохів мене так протягом усього часу власності на вазу, весь час він розірваний, проклятий і злегка п’яний.

Как это было брутально в начале осени… Поехали с девушкой погулять, заскочили в магазин, дело то молодое. Выходим значит, завожу свою ракету… И рвется трос сцепления. Поскольку, за пол года использования тросика ВАЗ 2110 рвется он у меня 4-тый раз, я был готов к такому удару и замене прямо на месте, но! СУКА капот то не открывается! Опять трос барахлит!

И я такой весь сексуальный, в чистой одежде, на оживленном перекрестке около магазина, откручиваю защиту на машине.11см занижения, а потом через свой МЕГОТУРБОВЫЙ рессивер пытаюсь подковырнуть рукой петельку… Ми ми ми ми ми мишечка получается, Все телки на перекрестке мои)

І останній варіант: замки D1 ​​Spec лише серйозний гонщик для вуличних гонок Turbo Dragster.

На жаль, я вибрав їх. Але не просто, але з замками (до речі, кожен може їх відкрити, але школярі зараз занадто жорсткі!)

Негайно моя порада: ні в якому разі, за будь.яких обставин, не ставте це g. Чесно кажучи, з часом ти зрозумієш: я з мамою idiiiiiiotttttttttt, я їхав на capooootttt. Ось.

Я не робив багато фотографій, тому що я думав, що взагалі не завантажувати цей сором, але все одно вирішив, оскільки я веду BZ)

Спочатку я накрутив відповідь на залишки телевізора саме так, як вони не будуть втручатися:

Потім він змазав кінець відповіді герметиком і накрив капюшон. Тож я пробурив отвір і закрив капот нарешті. Я зазначив, як я хочу бачити замки і запечатав усе для такого виїмки:

Забезпечте замок капота на VAZ 2108, VAZ 2109, VAZ 21099

Перш ніж ми розпочнемо заміну блокування капюшони, давайте розберемося: що все так само, як і назва замку капюшони так названо? Vo-1 до замку включає:

Дві ручки відкриття капюшони. (Одна ручка, встановлена ​​в салоні, а інша, щоб бути в моторному відділенні)

Сам привід замку також належить до замку, а також замок капюшони та захисного гачка. Всі анотація на заміні частин замку, прочитані нижче.

У процесі заміни блокування капота викрутка, а також гайкові ключі та тонкі плоскогубці стане в нагоді для вас!

Коли вам потрібно змінити елементи блокування капота?

Наприклад, ручки, з якими відкривається капот, піддається заміні під час зриву та іншої деформації, завдяки якому відкриття капота в машині буде проблематичним або абсолютно нереальним.

Кабель замку приводу підлягає заміні під час перерви або деформації, завдяки якому капот автомобіля також нереальний для відкриття капота.

Замок капота та замок пружини повинні бути змінені, якщо вони також деформовані, оскільки зазвичай з сильним зносом або перекосом, капот у машині може спонтанно відкритись у русі.

Заміна кабелю приводу замку:

Кабель із замку можна видалити без зняття пружин, для цього:

1) Спочатку вийміть кабель приводу з монтажу.

2) Потім пробиваються до інтер’єру автомобіля, а потім відкручують ручку ручки відкриття капота.

3) Дотримуйтесь ручки замка та за допомогою орачера, випряміть кінець кабелю.

4) Після випрямлення кінчика кабелю перемістіть металевий втул вгору.

Коли рукав зміщується, вийміть кабельну петлю з ручки замку!

5) Тепер прорватися до осадового простору та принесіть кабель приводу в моторний відсік.

Встановлення нового кабелю приводу замку проводиться у зворотному порядку!

Заміна пружини пружини:

1) На початку, проходячи стоп.шайба з викруткою.

Після розгляду вийміть його за допомогою тонких плоских стрижнів із захисного кабелю!

3) і в результаті вийміть пружину.

Як встановити нову пружину на безпечному кабелі, дивіться в кінці статті в невеликому відеоролиці!

Була потреба відкрити капюшон VAZ 2109, витягнути ручку з кабіни і відчути, що щось не так. Зазвичай витягують ручку і почують клацання, тепер не було клацання, а ручка розтягнута з труднощами. Я залишаю кабіну, йду до капота і відкриваю її. Я бачу кабель Hood Vaz 2109 з фрагментом весни. Все зрозуміло, весна замку Куда Ваз 2109 зламалася. Зміна його дуже просто. Ми купуємо нову весну в автомобільному магазині (це коштує близько 1 доларів).

Спочатку ми отримуємо стару зламану весну.

Зламана весна замку Ваз 2109

Потім ми вставляємо новий і спочатку покладемо його на кабель, як показано на малюнку. Тепер необхідно покласти другий кінець пружини у замок.

Капот Vaz 2109 не закривається

Гаразд, все вийшло швидко і просто. Я закриваю капюшон VAZ 2109, але це не знімається. Необхідно відрегулювати випинання пружини за допомогою викрутки та змастити контактне місце за допомогою машинного масла. щоб витягнути ручку з капота з меншими зусиллями.

Змастіть ваз 2109 замок машинного масла

Змастіть пружини машинним маслом

Після цього необхідно розробити замок капота. відкрити і закрити його кілька разів. Тепер замок капюшона регулюється і розроблений, він повинен надійно утримувати капюшон закритим, коли VAZ 2109 рухається. Капот Vaz 2109 оснащений спеціальною засувкою, яка не дозволить відкритим капюшоном, якщо замок капота відкриється під час переміщення.

Захисна засувка капота Vaz 2109

Якщо ця захисна засувка не була, то зі спонтанним відкриттям замка капюшони, капюшон відкрився під час руху VAZ 2109. На головну.

Налаштування замку капюшони VAZ 2109 LADA SAMARA

Вперше на капоті машини, подібна думка виникла для багатьох, хто вперше побачив на капоті машини: «Що тільки люди не придумали б, щоб виділитися з натовпу!Що.

Спортивні замки змінюють “обличчя” автомобіля

Так, ці аксесуари дійсно надають машині новий, спорт та агресивний вигляд. І все? Чи варто того, щоб пробити капюшон заради сумнівної зміни у зовнішності? Насправді, Lock Sports Hood, крім декоративних функцій, відіграє ще одну важливу роль.

Безпека при русі

Неприємні наслідки спонтанного відкриття капюшона

Випадки відкриття витяжки автомобіля на ходу часті. І це трапляється не лише з транспортними засобами “передового” віку. Добре, якщо все коштуватиме заміни капота, лобового скла та даху з подальшими фарбуваннями. Все це коштує багато грошей і, що найголовніше, нерви. Як забезпечити такі і більш серйозні неприємності?

Навіть відсутність коштів не зупинить бажання безпеки

Додаткові замки для капюшонів (англійська мова замок капюшони) цей тип і призначений лише для запобігання таких ситуацій. Це була розробка для гоночних автомобілів, і тепер без них жодному спортивному автомобілю не буде дозволено брати участь у мітингу. Відкритий капюшон і навіть на гоночному шосе звідси вони отримали своє ім’я, і ​​тепер відомі як “спорт”.

Капотські замки. не марні “настройки”

Отже, з основною метою додаткових спортивних замків капота ми з’ясували. Як щодо появи автомобіля після такого вдосконалення?

Вибір блокування капота

Нещодавно багато виробників виготовляли багато виробників у різних версіях.

Металеві замки різних кольорів

Замки найпоширенішої форми та дизайну в основному доступні в трьох кольорах.

Круглі замки з кабелями

Класична кругла форма та кабелі для страхування фіксаторів.

Більш складна та сучасна форма

Такі замки дадуть оригінальний вигляд капота будь.якого автомобіля.

Усі ці моделі блокування капота відрізняються за зовнішнім виглядом, але, як ви помітили, складаються майже з однакових деталей. Звідси випливає, що не так важливо, яку форму обрано замок, головне. його надійність, якість матеріалів та виконання.

Хтось може не сподобатися в цих моделях, що вони занадто помітні, оскільки вони досить пристойні стирчать над поверхнею капюшона. Так, все незвичне негайно вражає. Для прихильників менш кардинальних змін у зовнішньому вигляді автомобіля є також відповідне рішення.

Аеродинамічні замки для пластику або вуглецю з тьмяною кришкою

Ця модель блокування капота практично об’єднана з поверхнею капюшони. У закритому положенні не є виступаючі елементи. Підходить для будь.якого дизайну автомобіля, має хорошу аеродинаміку.

Аеродинамічні замки для пластику або вуглецю, з ключовим циліндром та клавішами

Ще одна модель, пов’язана з попереднім. Відрізняється в присутності ключового циліндра та клавіш. Теоретично ця конструкція замку, крім утримання капота у закритому положенні, також повинна ускладнити зловмисників з доступом до моторного відділення. Такі замки не заощадять від професійного викрадача, але вони цілком можуть зупинити маленького злодія. Тим самим забезпечуйте безпеку дорогих запасних частин (центральний банк, акумулятор тощо.D.).

Основна функція спортивних замків капюшони полягає в тому, щоб утримувати його у закритому положенні, коли автомобіль рухається. Спорт будь.якого дизайну добре справляється з цим завданням. Купуючи набір замків, які вам подобаються, слід звернути увагу на якість товару та ціну. Логічно, хороший замок не може коштувати занадто дешево.

Проблеми з блокуванням капот

Які функції виконують литий капюшон?

Основна мета замку капюшони. утримувати витяжку автомобіля в закритому положенні в будь.яких умовах (будь то автомобіль на стоянці, або поспішає по шосе з пристойною швидкістю).

Так, більшість структур не викликають скарг, але вони (з часом) не забезпечують належної безпеки. Головне. зловити момент, коли вам слід замінити або ремонтувати таку «нісенітницю», як замок капюшони.

Що він не повинен робити

У вас просто проблеми з замком Худа, якщо:

 • Щоб закрити замок, вам доведеться кілька разів плескати капюшон, щоразу застосовувати все більше і більше
 • Бряжки з капюшоном і “відскаків” на ямах
 • Відкрити капюшон стало проблематично, ручка в кабіні погано реагує.

Якщо ви знайомі з цими незручністю, то настав час подумати про коригування, заміну або ремонт блокування автомобіля.

Своєчасна діагностика, відновлення вузлів автомобіля зняти проблеми та додатковий час та засоби.

Незалежна діагностика автомобіля нікому не зашкодить

Заміна, ремонт або регулювання?

Для початку ми вирішимо проблему та масштаби майбутньої роботи.

 • Якщо замок бачить періодично, коли двигун працює, брязка
 • Завдяки постійному заклинюванню та марним спробою відрегулювати механізм вимкнення або кабель вимагає ремонту або часткової заміни
 • З дуже серйозними поломками (обгорнутими, розсипаними та т.D.) допоможе лише повна заміна.

Метод поверхневої перевірки можна визначити, чи потрібен цей пристрій заміни, або ви можете зробити з ремонтом. Припустимо, після перевірки ми визначили, що “пацієнт досить живий, ніж мертвий”, і він все ще може бути реанімований.

Встановлення спортивних замків своїми руками

Давайте зупинимо свій вибір сьогодні в останній версії замку (як найбільш універсальний), і ми встановимо його, встановивши його. Ми встановимо приклад автомобіля VAZ-2109 (2108).

Замок капота з клавішами “Aerocatch”

Інструменти та матеріали

У процесі встановлення нам знадобиться:

 • Олівець для маркування
 • Рулетка
 • Невеликий диск, або електрик з файлом для металу
 • Електричний дриль
 • Свердло 4, 8, 12 мм
 • Круглі та плоскі файли
 • Гайкові ключі
 • Плоска викрутка
 • Масулярна клейка стрічка, бажано широка
 • Солідол або інша щільна мастила
 • Набір спортивних замків.

Підготовка до встановлення

Встановлення спортивних замків. це відповідальний бізнес. Надійність роботи замків, що означає безпеку, залежить від цього процесу, залежить від цього процесу. Крім того, досить значні отвори в капоті просвердляються і вирізаються та вирізаються. Неправильне розташування отворів, їх розміру та форми, не можна виправити нічим, якщо, не замінивши капюшон. Будьте обережні, не поспішайте!

Перед початком встановлення рекомендується зняти засувку з пружиною та захисним гачком з капота. У цьому процесі нам доведеться закрити та відкрити кришку капюшони більше одного разу, стандартний пристрій ускладнить ці дії. Вам потрібна ключ 19 мм і плоска викрутка.

Капот.замок та гачок безпеки

Ми просвердлюємо отвори

Потім ми вибираємо відповідні місця для прикріплення штифтів на кадрі. Ми позначаємо і свердлимо. Легше просвердлити в трьох дозах. Спочатку 4 мм свердла, потім 8 мм і, нарешті, 12 мм.

Місце для шпильки на VAZ-2108 (2109)

Встановіть шпильки на місце, затягніть горіхи. На висоту, вони повинні бути трохи вище, ніж потрібно. Ми все одно будемо їх регулювати, тому горіхи не варті, щоб повністю затягнути.

Встановлений замок замку

Далі нанесіть трохи солідолу на кінці шпильок і покладіть на них капюшон. Ми намагаємось зробити це обережно, щоб на внутрішній стороні кришки змащувались чіткі сліди змащування. Ми спочатку просвердлюємось з фолуною дриль зсередини. 8 мм і 12 мм свердла вже можуть бути просвердлені назовні, покриваючи капот (дерев’яні бруски повинні бути розміщені між ним і рамкою). Ідеальна точність на цьому етапі не потрібна.

Тож ми перетнули “точку без повернення”. Доведеться донести ідею до кінця!

Гачок у кришці капота

Ми опускаємо капюшон. Коли все робиться правильно, отвори збігаються з шпильками. Якщо ви трохи пропустили, ми робимо файл.

Отвір для накладки

Потім ми склеюємо передню сторону капота навколо отвору маскувальною стрічкою в кілька шарів. Це необхідно, щоб уникнути пошкодження фарби при вирізанні отвору під замком.

Скотч захистить від подряпин

Ми надягаємо шпильку на шпильку і визначаємо з його положенням (ми крутямося, як нам подобається). Накрийте замок замку олівцем. Ви можете використовувати поле з набору, як трафарет. Ми робимо це: ми кладемо коробку із замком, вставленим на місце на капоті, щоб шпилька потрапила в замок. Тримаючи коробку, ми виймаємо замок. Залишається об’єднати, як візерунок.

Упаковка як трафарет

Маркування готово, ви можете продовжувати. Наступний етап вимагає уважності та жорсткої руки. Розріжте отвори вздовж намальованого контуру за допомогою шліфувальної машини (джигсава). Не потрібно поспішати, ось основна допомога та точність.

Виріжте розташування замку

За допомогою файлу ми спотикаємо краї і спробуємо на замку. Отвір не повинен бути дуже великим, інакше виникне проблема з кріпленням замка.

Важливо, щоб замок не сидів на місці, але й, щоб шпилька добре розлучалася в «гнізді» замку.

Встановлення накладок

Cogda vsе. Залишається лише для того, щоб виправити замок і відрегулювати довжину штифтів.

Спортивний замок встановлений

Ви можете накрутити замки, використовуючи кріплення з набору, або ви також можете за допомогою заклепки.

Ми трохи рухаємось назад і перевіряємо свою роботу. Все, замки для спорту з капюшоном встановлені своїми руками. І не гірше, ніж у сервісному центрі!

Заміна блокування капота на VAZ-2109-ми вирішуємо проблему самі

Різноманітні машини на дорогах нашої країни здатні вдарити уяву кожного. Однак серед наших автомобілістів є та ті, хто ніколи не обміняться своїм коханим “дев’ять”. Дійсно, VAZ-2109 справедливо заслужив носити титул культу, адже багато хто з нас набирали досвіду на його колесі. Однак не забувайте, що спочатку універсальне кохання було дуже важко передано машині. Не в останню чергу через банальні проблеми з замками багажника та капюшонами. Що я можу сказати, багато власників VAZ-2109 все ще ремонтують ці частини автомобілів, не щадні ні сили, ні часу.

Ласкаво просимо! Перш ніж ми почнемо замінити замок капюшони, давайте розібратися: що входить у композицію замкнутого блокування капюшони? По.перше, замок включає:

Два петлі відкриття капюшони. (Одна ручка, встановлена ​​в салоні, а інша, щоб бути в моторному відділенні)

Сам привід замку також належить до замку, а також замок капюшони та захисного гачка. Усі інструкції щодо заміни елементів замку, прочитані нижче.

Примітка! Під час заміни замка капюшона вам знадобиться викрутка, а також гайковий ключ та тонкі плоскогубці!

Коротко:

Коли вам потрібно змінити елементи блокування капота? Наприклад, ручка, з якою капот відкривається автомобілем, піддається заміні пошкоджень та іншої деформації, через те, що відкриття капота в машині буде проблематичним або повністю неможливим.

Кабель приводу замку підлягає заміні розриву або деформації, завдяки якій витяжці автомобіля також неможливо відкрити.

Замок капота та замок пружини повинні бути змінені, якщо вони також деформовані, оскільки, як правило, з сильним зносом або спотворенням, капот автомобіля може спонтанно відкритись у русі.

Як замінити елементи блокування капота на VAZ 2108-VAZ 21099?

Заміна весни замку:

1) Щоб зняти замок блокування, спочатку від’єднайте від нього привід.

2) Потім, використовуючи викрутку, покладіть її і внаслідок цього вийміть з корпусу автомобіля.

Примітка! Для того, щоб встановити нову пружину на місці старої, зробіть всю операцію у зворотному порядку!

Заміна кабелю приводу замку:

Кабель із замку можна видалити без зняття пружин, для цього:

1) Спочатку вийміть кабель приводу з монтажу.

2) Потім перехрестять інтер’єр автомобіля, а потім відкручує болт, який кріпить ручку блокування отвору капота.

3) Дотримуйтесь ручки замка та за допомогою орачера, випряміть кінець кабелю.

4) Після випрямлення кінчика кабелю перемістіть металевий втул вгору.

Примітка! Коли рукав зміщується, вийміть кабельну петлю з ручки замку!

Встановлення блокування капота VAZ 2109

капюшон, vaz-2109, капот, 2109

капюшон, vaz-2109, капот, 2109

Ознаки необхідності відрегулювати положення капота Kapot Vaz 2109. це важкий удар при закритті капота та важкого відкриття. Ознаки необхідності регулювання засувки з капюшоном 2109 висотою є великою силою при закритті капота або вертикальної реакції капота у закритому положенні.

капюшон, vaz-2109, капот, 2109

Відкрутіть затягування лічильника, утримуючи засувку з викруткою від повороту. Щоб відрегулювати засувку у висоту, вийміть або оберніть її

капюшон, vaz-2109, капот, 2109

Щоб відрегулювати положення засувки, перемістіть її в правильному напрямку. Після коригування затягніть глочко. Перевірте роботу замку: Якщо капот не повністю закривається, повторіть регулювання.

Різноманітні машини на дорогах нашої країни здатні вдарити уяву кожного. Однак серед наших автомобілістів є та ті, хто ніколи не обміняться своїм коханим “дев’ять”. Дійсно, VAZ-2109 справедливо заслужив носити титул культу, адже багато хто з нас набирали досвіду на його колесі. Однак не забувайте, що спочатку універсальне кохання було дуже важко передано машині. Не в останню чергу через банальні проблеми з замками багажника та капюшонами. Що я можу сказати, багато власників VAZ-2109 все ще ремонтують ці частини автомобілів, не щадні ні сили, ні часу.

Усунення несправностей у замку стовбура “дев’ять

Так сталося, що замки низької якості супроводжують майже всіх представників лінійки Ваза. У той же час, візерунок чітко з’являється: чим більше нової моделі LADA, тим легше замінити замок у своєму багажнику та капоті. Отже, встановлення замків на Гранта Лада не вимагає жодних спеціальних навичок і забирає максимум 20 хвилин часу. Це не можна сказати про роботу над заміною замків у багажнику та капюшон VAZ-2109. Дев’ять блоків. це складніші конструкції, саме тому їм доведеться займатися.

Але, як кажуть, почнемо в порядку. Перше, про що ВАЗ-2109 варто знати,-це постійна потреба регулювати блокування багажника. Є багато випадків, коли власник загнав машину на автомобільну службу з гострою потребою замінити кришку кришки. Потім виявилося, що замок працює, просто його засувка трохи змістилася. Тому для того, щоб не повторювати долю цих бідних хлопців, ми вивчимо алгоритм незалежного коригування засувки.

Ремонт замку багажника «дев’ять» передбачає видалення шкіри. Для цього ми поставили 10 кріплень і витягують їх викруткою. Видаліть шкіру і почніть працювати зі замком. По.перше, за допомогою канавки з головою килимка або гайковим ключем, відкрутіть 2 гайки, що фіксують замок на кришці багажника. Це потрібно зробити надзвичайно уважно, оскільки відразу за кріпленнями є 2 термінали “мінус”. Ми також відключаємо їх, після чого витягуємо замок з отвору в кришці багажника.

Далі ми працюємо безпосередньо з засувкою. Щоб демонтувати його, ми видалимо 2 кріплення. Після цього ми визначаємо оптимальне положення деталі і кріпляємо замок до місця. Якщо проблема полягає не в засувці, а в самому замку, то ми продовжуємо працювати далі.

Зніміть регулюючі шайби і витягніть весь замок. Далі ми встановлюємо новий замок. Для цього покладіть його на місце зламаної частини, кріпіть кріплення. Ми збираємо всі інші деталі у зворотному порядку. На фінішному етапі заміни замка кріпить кришку кришки багажника.

Заміна капюшового капота VAZ-2109 власними руками

Заміна несправного замка багажника на дев’ять, звичайно, потрібна. Зрештою, зламаний блок не захистить ваші особисті предмети від крадіжок. Однак набагато гірше, якщо замок вийшов із системи на кришці вашого автомобіля. У таких випадках цілий автомобіль буде під загрозою крадіжок. Тому кожен, хто виявив найменші несправності в блокаторі витяжки, повинні негайно діяти.

Експерти радять змінити елементи блокування капота в таких випадках:

 • Якщо є проблеми з капюшонами кришки капюшони. Якщо ви знайдете деформацію цих частин, варто почати їх замінювати, не чекаючи моменту, коли кришку неможливо відкрити;
 • Кабель із замком зламався. У цьому випадку відкрити кришку капюшона вже неможливо;
 • Була деформація пружини або замок капота. Зрозумійте, що поломка була легкою. кришка капота відкривається спонтанно.

Дизайн капота VAZ-2109 складається з двох ручок відкриття кришки, пружини, блокування капюшони, приводу та захисних кабелів. Найчастіше водії VAZ-2109. Щоб встановити нову частину, спочатку необхідно відключити від нього кабель приводу. Далі приклейте викрутку під пружиною і обережно потягніть її. Після цього ми беремо нову частину, вставимо на місце і збираємо всі елементи замка у зворотному порядку.

Ще одна деталь, несправність якої викликає тривогу. це кабель приводу блокатора капота. Щоб замінити частину, ми видалимо її з замку кріплення. Потім перейдіть до інтер’єру автомобіля і відкрутіть болт, що фіксує ручку. Вийміть ручку і за допомогою плоскогубців випрямляйте кінець кабелю. Потім ми переміщуємо металевий рукав вгору і видаляємо кабельну петлю з ручки. Далі ми беремо кабель приводу в моторний відсік машини. На етапі фінішу ми вставляємо новий кабель і збираємо все у зворотному порядку.

Щоб замінити замок капота, ми кидаємо гайковий ключ на сільській місцевості і послаблюємо його. Далі, використовуючи викрутку, вийміть замок блокування. Ми вставляємо нову частину і збираємо структуру у зворотному порядку.

Якщо є потреба встановити новий кабель безпеки, то ми діямо відповідно до наступного алгоритму. По.перше, притуліть замок для шайби з викруткою. Далі, використовуючи плоскогубці, ми видаляємо їх із безпечного кабелю. Потім потягніть вісь і вийміть пружину. Встановлення нового кабелю виконується у зворотному порядку.

Як бачите, ремонт замка витяжки не так складно. І кожен з нас має необхідні інструменти.

Поради щодо вибору якісного замку

Багато власників VAZ-2109 впевнені, що замки з будь-яких автомобілів підходять для їх автомобілів. Ця думка неправда.

Для встановлення на “Дев’ять” експерти радять купувати замки у Лади Каліна. Блоки від цієї моделі вітчизняного виробника прості в встановленні та з інтенсивним використанням можуть тривати 2-3 роки. Крім того, для “дев’яти” замки з моделі VAZ-21099 ідеальні. Ці замки мають такі переваги, як коротка ціна та тривалий період використання (приблизно 4-5 років).

Досвідчена авто механіка ні в якому разі не радить експериментувати та купувати замки у іноземних автомобілів для VAZ-2109. Купуючи такі замки, ви не досягнете бажаного результату, але лише марно витрачаєте свій час і гроші.

Ремонт

Для ремонту замка заміни деталей знадобиться наступні інструменти:

 • Рожева ключ на 17 та 19;
 • Рідке масло для змащення;
 • набір викруток;
 • Прокладки або плоскогубці.

Незалежний ремонт замку вимагає певної спритності та неквапливого, тому вам потрібно рахувати щонайменше 2 години. По.перше, слід визначити, який механізм у замку зазнав невдачі, найчастіше вимагає ремонту:

Навряд чи зможе відремонтувати замок капюшони за кілька хвилин.

Заміна весни замку

Пружина замка розташована на рамці автомобіля. Знос металевої частини, деформації та тріщини є причиною того, що капот не може бути щільно закрито. Покладіть замок замку на прикладі VAZ 2114 на кілька етапів:

 • Від’єднання від пружин механізму тяги. Використовується викрутка.
 • Видалення весни.
 • Встановлення нової весни замку.

Заміна хребта засувки

Якщо вам потрібно змінити пружину замка для засувки, наприклад, на VAZ 2114, вам потрібна плоска викрутка та ключ до 19. Ви можете змінити пружину на три етапи:

 • Віддача (ослаблення) Кранігайкі.
 • Відкрутіть шпильку.
 • Коли механізм вимкнення.вилучення, пружина замінюється новою та подібною збіркою у зворотному порядку.

Після ремонту рекомендується завжди перевіряти, як після заміни деталі капюшон оснащений.

Заміна пружин гачка

На відміну від двох попередніх замін пружин, щоб замінити замок замок, потрібно або вилки, або тонкі пінцетні. Ремонт є більш кропітким і вимагає певної майстерності. Робота проводиться за наступним принципом:

 • Задня частина замка шокована викруткою, яка тримає вісь гака.
 • Шайба видаляється з канавок з пінцетами (або плоскогубцями).
 • Вісь гачка видаляється.
 • Пружина знімається.

Замок капота відмовився

У автомобілях є різні несправності. Деякі ми помічаємо одразу. Наприклад, якщо двигун перестав скрутити стартер, вікна або центральні замки не працюють, запобіжники вилітають або будь-яке світло не спалює-ми негайно вживають заходів. Але багато несправностей, які виникають поступово, ми просто не помічаємо. Саме на таку нагоду можна віднести ремонт замка витяжки.

Замок Гуддра знаходиться в одному з перших місць у списку “поступових” зривів. У рідкісних випадках він раптово ламається (він працював добре і раптом). Погіршення його роботи виявляється, так би мовити, поетапно. Ну, він ще раз ляснув капюшоном, знову ляпав з більшою силою. Закрито, врешті.решт, добре, добре так, капот закрився, але це надійне? Чи ця дрібниця неприємностей спричинить недбалий власник автомобіля? Як відомо, у більшості випадків небезпека повзає на бік, з якого цього не очікується.

Проблеми з блокуванням капот

Які функції виконують литий капюшон?

Основна мета замку капюшони. утримувати витяжку автомобіля в закритому положенні в будь.яких умовах (будь то автомобіль на стоянці, або поспішає по шосе з пристойною швидкістю).

Так, більшість структур не викликають скарг, але вони (з часом) не забезпечують належної безпеки. Головне. зловити момент, коли вам слід замінити або ремонтувати таку «нісенітницю», як замок капюшони.

Що він не повинен робити

У вас просто проблеми з замком Худа, якщо:

 • Щоб закрити замок, вам доведеться кілька разів плескати капюшон, щоразу застосовувати все більше і більше
 • Бряжки з капюшоном і “відскаків” на ямах
 • Відкрити капюшон стало проблематично, ручка в кабіні погано реагує.

Якщо ви знайомі з цими незручністю, то настав час подумати про коригування, заміну або ремонт блокування автомобіля.

Своєчасна діагностика, відновлення вузлів автомобіля зняти проблеми та додатковий час та засоби.

Заміна, ремонт або регулювання?

Для початку ми вирішимо проблему та масштаби майбутньої роботи.

 • Якщо замок бачить періодично, коли двигун працює, брязка
 • Завдяки постійному заклинюванню та марним спробою відрегулювати механізм вимкнення або кабель вимагає ремонту або часткової заміни
 • З дуже серйозними поломками (обгорнутими, розсипаними та т.D.) допоможе лише повна заміна.

Метод поверхневої перевірки можна визначити, чи потрібен цей пристрій заміни, або ви можете зробити з ремонтом. Припустимо, після перевірки ми визначили, що “пацієнт досить живий, ніж мертвий”, і він все ще може бути реанімований.

Ремонт замка капюшони

Замки капота мають приблизно ті ж модифікації, що і є автомобілями. Якщо є проблеми з його роботою, перш за все, ви повинні зрозуміти особливості проектування цього механізму.

Передача блокування пристрою

Майже на всіх автомобілях вони механічні та складаються з подібних основних частин. Давайте детальніше розглянемо цей пристрій на прикладі VAZ-2109, оскільки капот цього автомобіля має погану звичку відкрити на ходу.

капюшон, vaz-2109, капот, 2109

 • Шпилька засувки
 • Нижня чашка
 • Захисник
 • Зупиніть шайбу
 • Пружина. гачок
 • Вісь гачка
 • Верхня чашка
 • Пружина засувки
 • Рукав тягової оболонки
 • Вісь ручки
 • Важіль
 • Тяка печатка
 • Носити в снаряд
 • Власники тяги
 • Замок.

Деталі багато, але принцип роботи зрозумілий. Під час закриття капота штифт потрапляє в отвір рами і закріплений пружиною замку. Потягнувши ручку тяги ручкою, ми звільняємо шпильку. Сформується зазор між кришкою капюшона та рамкою автомобіля. Капот зберігається лише за допомогою безпечного гака, натискаючи, на якому ми повністю відкриваємо кришку. Важкий? Так, набагато простіше, тягне “мотузка”. двері та відчинили!

Почнемо ремонтувати замок. Все, що нам потрібно з інструментів. це кілька клавіш (на “13” та “19”), плоска викрутка та вилки (бажано тонкі). Це зустрічається в будь.якому автомобілі чи гаражі.

Заміна весни замку

Як ми бачимо, майже єдиний елемент блокування механізму на рамці. це металева пружина замку. Виявляється, вона є головним винуватцем спонтанного відкриття капота!

Метал, як відомо, з часом “втомлюється”. Своєчасна заміна пружини може врятувати автомобіліста від багатьох неприємностей.

Перш за все, ми відключаємо тягу до приводу від пружини.

За допомогою викрутки ми звільняємо.

Три рухи. і все готово! Встановлення нової весни відбувається, як ви вже здогадалися, аналогічно, лише у зворотному порядку.

Ми це зрозуміли, давайте далі. Ви коли.небудь стикалися з такою ситуацією? Ви витягуєте ручку в кабіні, клацання замка витяжки чітко почута. Ви виходите з машини, і кришка не відкривається, навіть немає слота, де вставити пальці. Тут ви не можете обійтися без помічника, один тягне за ручкою, інший намагається підняти кришку капюшони. Якщо коригування положення засувки не допомагає, пружина знову винна (відповідальна за «підстрибування» кришки). Тільки цього разу це вже на шпильці засувки.

капюшон, vaz-2109, капот, 2109
капюшон, vaz-2109, капот, 2109
капюшон, vaz-2109, капот, 2109

Розгортатися

Електромеханічний блок (замок) витяжки. Основний блок, який перетворює електричний імпульс у прогресивний рух, здійснюється відповідно до принципу дверей гострого дитинча (електричний привід, активатор). Кабель механізму замикання та безпечний кабель вийшов із основного блоку. У головному блоці також є контактна група для інженерного електричного замка.

Механізм закриття.це корпус із канавкою або отвором, перекритою у замкненому положенні із закритим хрестом. Механізм кріпиться до верхньої панелі облицювання радіатора (металева частина над радіатором, що з’єднує передні крила), тоді як, як правило, він прихований у його порожнині. Елемент закриття кріпиться до кришки капота. Газ у випадку механізму призначений для роботи з блокуванням елемента у вигляді гака, отвір призначений для роботи з блокуючим елементом у вигляді сфери. Рішення зі сферою забезпечує меншу ширину тіла механізму, що дозволяє розмістити механізм у вузьких порожнинах.

Замки мають індивідуальну орієнтацію, що характеризується:

Ми встановимо спортивні витяги на VAZ 2109. Вони встановлені або замість звичайного кріплення, або додатково. Цей пристрій дозволяє запобігти спонтанному відкриттю витяжки автомобіля під час руху з великою швидкістю. Якщо це станеться, то принаймні машина буде пошкоджена лобовим склом, плюс втрата видимості. Саме з цієї причини вони так часто встановлюються на спортивних автомобілях.

Окрім своєї функціональної ролі, він надає Vaz 2109 гоночний вигляд. Установка не вимагає великих зусиль, і якщо необхідні інструменти. це установка може зайняти півгодини. З інструментів, які вам доведеться запастися на дрилі, свердлах, закругленому файлу, вимірювальній рулеті, викрутці та 19.клавішному ключі. Отже, ми приступаємо до роботи. Перш за все, необхідно зробити необхідні маркування на місці майбутнього кріплення стрижнів. Використовуючи вимірювальну рулетку або лінійку, виміряйте потрібну відстань. Зверніть увагу на симетрію, з обох сторін повинна бути однакова відстань. Після того, як будуть здійснені позначки, ви можете почати буріння отворів. Рекомендується спочатку зробити невеликий отвір з невеликим свердлом, а потім посадити трохи товщі тощо. Ми збільшуємо отвір, поки стрижня там не повзає. У виготовлених отворах ми кладемо стрижні і щільно крутиться. На цьому етапі найкраще лікувати вершини стрижнів жиром (солідол), а потім обережно закрити капюшон. Ми простежуємо так, що капот закривається точно на змащених стрижнях.

Далі ми піднімаємо капюшон назад, були сліди солідолу знизу, саме там ми будемо просвердлити отвори. Ми робимо отвори на капоті, тут вам потрібно бути особливо акуратним. Для цього використовується тонка дриль, і вам потрібно свердлити зсередини. Центр був позначений посередині друку Solidol. Після цього замініть свердло великим і збільште отвір. Щоб точно визначити, в якому напрямку потрібно збільшити відкриття, вам потрібно періодично звільнити капюшон VAZ 2109. У цьому випадку роботу виконується не свердлом, а закругленим файлом. Капот виготовлений з нестабільного металу, відповідно, його легко обробити. Як результат, капот повинен вільно закриватися, не досягаючи стрижнів, зазор між ними. кілька міліметрів. Спортивний замок до капота Vaz 2109 фіксується за допомогою самостійних гвинтів або заклепків, для них також знадобиться отвори. Це бажано між поверхнею капюшона і замком, щоб залишити невелику гумову прокладку. В іншому випадку волога може накопичуватися в зазор, і там. Спортивний замок здатний забезпечити безпеку під час руху, але краще встановити його як додаткове кріплення капота. Зрештою, якщо ви видалите звичайні, то ваш капюшон можна легко відкрити зовні, зловмисники можуть використовувати це. А під капотом завжди є щось, від чого є, яка вартість акумулятора. Якщо не в повній мірі, то пропонується покращити спортивний замок і зробити його близько до ключа. І на закінчення ми зазначимо, що спортивні замки. це не лише доля налаштованих автомобілів. У Сполучених Штатах такі замки вже були встановлені з заводу на такі машини, як Плімут Хемі Куба, хоча це було в 70.х роках минулого століття.

Заміна капота Vaz 2109

Заміна замка капюшони на VAZ 2108, VAZ 2109, VAZ 21099

Перш ніж почати замінювати замок капюшони, подивимось: що включено в замок капюшони, що склалася? По.перше, замок включає:

Дві ручки відкриття капюшони. (Одна ручка встановлена ​​в салоні, а інша в моторному відділенні)

Замок самого замку самого приводу, а також затискач для капюшонів та захисний гачок також належать до замка. Щоб завершити заміну частин замку, прочитайте нижче.

При заміні замок капота корисні викрутки, гайкові ключі та тонкі плоскогубці!

Коли мені потрібно змінити елементи блокування капота?

Наприклад, ручки, що відкривають капот автомобіля.

У випадку зриву або деформації слід замінити кабель приводу, що робить відкриття капота автомобіля нереальним.

Власник капота та замикаюча пружина повинні бути замінені, якщо вони також деформовані, як це зазвичай є з сильним зносом або перекосом, капот автомобіля може спонтанно відкрити.

Заміна весни замку:

1) Щоб зняти фіксуючу пружину, спочатку відключіть привідний кабель.

2) Потім вийміть його за допомогою викрутки і, як результат, вийміть з корпусу автомобіля.

Заміна капота пружиною.

Власники автомобілів Opel, на цій дрібниці, інакше не в той час, ця дрібниця.

Гуд Ваз 2109 не закривається

Регулювання замку Гуд

Щоб встановити нову пружину замість старої, повністю змінити операцію!

Заміна кабелю, що блокує привід:

Кабель блокування приводу можна зняти без зняття пружини для цієї мети:

1) Спочатку вийміть кабель приводу з кронштейна.

2) Потім введіть інтер‘єр автомобіля, а потім відкрутіть кріплення ручки блокування капота.

3) Потім вийміть ручку кріплення та вирівняйте кінець кабелю за допомогою плоскогубців.

4) Після випрямлення наконечника кабелю змістайте металевий втул вгору.

Коли сполучення рухається, вийміть кабель із петлі замка!

5) Тепер перейдіть до відсіку двигуна та вийміть кабель приводу в відсіку двигуна.

Кабель приводу замінюється у зворотному порядку!

Заміна блокування капота:

1) Спочатку затягніть галочку, а потім відпустіть його.

Щоб запобігти обертанню засувки, утримуйте її викруткою!

2) Потім відкрутіть засувку за допомогою викрутки, а потім вийміть її.

Щоб замінити засувку, виконайте всю операцію у зворотному порядку!

Встановлення спортивних замків своїми руками

Давайте зупинимо свій вибір сьогодні в останній версії замку (як найбільш універсальний), і ми встановимо його, встановивши його. Ми встановимо приклад автомобіля VAZ-2109 (2108).

Інструменти та матеріали

У процесі встановлення нам знадобиться:

 • Олівець для маркування
 • Рулетка
 • Невеликий диск, або електрик з файлом для металу
 • Електричний дриль
 • Свердло 4, 8, 12 мм
 • Круглі та плоскі файли
 • Гайкові ключі
 • Плоска викрутка
 • Масулярна клейка стрічка, бажано широка
 • Солідол або інша щільна мастила
 • Набір спортивних замків.

Підготовка до встановлення

Встановлення спортивних замків. це відповідальний бізнес. Надійність роботи замків, що означає безпеку, залежить від цього процесу, залежить від цього процесу. Крім того, досить значні отвори в капоті просвердляються і вирізаються та вирізаються. Неправильне розташування отворів, їх розміру та форми, не можна виправити нічим, якщо, не замінивши капюшон. Будьте обережні, не поспішайте!

Перед початком встановлення рекомендується зняти засувку з пружиною та захисним гачком з капота. У цьому процесі нам доведеться закрити та відкрити кришку капюшони більше одного разу, стандартний пристрій ускладнить ці дії. Вам потрібна ключ 19 мм і плоска викрутка.

Ми просвердлюємо отвори

Потім ми вибираємо відповідні місця для прикріплення штифтів на кадрі. Ми позначаємо і свердлимо. Легше просвердлити в трьох дозах. Спочатку 4 мм свердла, потім 8 мм і, нарешті, 12 мм.

Встановіть шпильки на місце, затягніть горіхи. На висоту, вони повинні бути трохи вище, ніж потрібно. Ми все одно будемо їх регулювати, тому горіхи не варті, щоб повністю затягнути.

Далі нанесіть трохи солідолу на кінці шпильок і покладіть на них капюшон. Ми намагаємось зробити це обережно, щоб на внутрішній стороні кришки змащувались чіткі сліди змащування. Ми спочатку просвердлюємось з фолуною дриль зсередини. 8 мм і 12 мм свердла вже можуть бути просвердлені назовні, покриваючи капот (дерев’яні бруски повинні бути розміщені між ним і рамкою). Ідеальна точність на цьому етапі не потрібна.

Тож ми перетнули “точку без повернення”. Доведеться донести ідею до кінця!

Ми опускаємо капюшон. Коли все робиться правильно, отвори збігаються з шпильками. Якщо ви трохи пропустили, ми робимо файл.

Отвір для накладки

Потім ми склеюємо передню сторону капота навколо отвору маскувальною стрічкою в кілька шарів. Це необхідно, щоб уникнути пошкодження фарби при вирізанні отвору під замком.

Ми надягаємо шпильку на шпильку і визначаємо з його положенням (ми крутямося, як нам подобається). Накрийте замок замку олівцем. Ви можете використовувати поле з набору, як трафарет. Ми робимо це: ми кладемо коробку із замком, вставленим на місце на капоті, щоб шпилька потрапила в замок. Тримаючи коробку, ми виймаємо замок. Залишається об’єднати, як візерунок.

Маркування готово, ви можете продовжувати. Наступний етап вимагає уважності та жорсткої руки. Розріжте отвори вздовж намальованого контуру за допомогою шліфувальної машини (джигсава). Не потрібно поспішати, ось основна допомога та точність.

За допомогою файлу ми спотикаємо краї і спробуємо на замку. Отвір не повинен бути дуже великим, інакше виникне проблема з кріпленням замка.

Важливо, щоб замок не сидів на місці, але й, щоб шпилька добре розлучалася в «гнізді» замку.

Встановлення накладок

Cogda vsе. Залишається лише для того, щоб виправити замок і відрегулювати довжину штифтів.