Погано заводиться ВАЗ 2110 інжектор 8 причина

несправність АКБ

Втрата потужності акумулятором часто є причиною того, що двигун не запускається. Таке припущення підтверджує загорівся червоним індикатор АКБ, розташований на приладовій панелі.

Усунення поломки в цій ситуації досить просте. потрібно поставити батарею на зарядку. Якщо вона прийшла в непридатність. АКБ доведеться замінити на нову.

Також доведеться перевірити всі клеми, можливо, деякі з них окислились або просто погано тримаються, через що порушується нормальний контакт.

виникнення проблеми

Проблеми з двигуном у ВАЗ-2110 виникають з різних причин. Результатом несправності одного з вузлів, пов’язаних з движком, стане нестабільна робота всього вузла. Самостійно виявити причину, чому машина заглохла, можуть не всі, тому варто звернути увагу на деякі мелочі.Одна з головних проблем машин з великим пробігом. забруднення системи продуктами згоряння палива, тому просте відсутність чищення може з часом стати причиною того, що мотор глухне.

забитим трубках паливо в малих кількостях потрапляє в камеру згоряння, його не вистачає для нормальної роботи движка. Рішення такої проблеми просте. перевірте всі паливні канали, очистіть їх, замініть розпилювачі палива. Для карбюраторних типів ВАЗ це не лише дасть змогу розв’язати проблему, але і поліпшить продуктивність мотора.

Друга причина, по якій може глухнути движок. неякісний бензин. Неправильно підібрана марка бензину може дуже згубно позначитися на багатьох системах автомобіля, в тому числі і на моторі. Потрібно замінити пальне, це допоможе вирішити проблему.

Ці варіанти вирішення проблеми прості і вимагають мінімум навичок і витрат від водія.

Причини некоректного запуску

Серед існуючих причин, через які погано заводиться двигун, треба виділити кілька:

 • Розряджений акумулятор. Ця поширена причина і зустрічається зазвичай взимку, коли температура повітря набагато нижче нуля. В таких умовах слабкий акумулятор автомобіля дуже динамічно втрачає залишковий заряд. Вирішити дану проблему можна досить швидко. Потрібно поміняти АКБ на новий або добре зарядити старий.
 • Паливний насос. При нормальному пусковому роботи від акумуляторної батареї автомобіль як і раніше не заводиться. Друга причина появи проблеми, ймовірно, криється в паливному насосі. Двигун вашого автомобіля може не запускатися через відсутність бензину в паливній системі. Це може бути пов’язано з непрацюючим бензонасосом, що подає паливо з бензобака. Перевірити цю несправність досить просто. Якщо в свічках є іскра, але при цьому двигун не заводиться, то причиною простою є бензонасос.

ймовірні причини

Якщо машина заводиться погано або ж довго (після кількох спроб), проблема, швидше за все, в бензиновому насосі. В даній ситуації слід нагадати, що навіть у відключеному справному двигуні, в системі подачі палива зберігається тиск. Забезпечують це зворотні клапани, що знаходяться в насосі. Однак якщо один з них працює неналежним чином. після вимкнення силової установки, тиск досить швидко знижується.

Крім того, несправність такого роду виникає і через поломки регулятора тиску палива. В результаті в момент, коли починається після спрацьовування стартера обертання коленвала, мотор не реагує, оскільки йому необхідний час для того, щоб наростити тиск. Саме з цієї причини двигун не заводиться відразу.

Іноді гаряча машина взагалі не заводиться. В першу чергу слід запідозрити порушення цілісності проводки. При недостатньому напрузі стартер просто не в змозі буде працювати. Тут, швидше за все, знадобиться замінити в ньому реле.

ВАЗ 2110: заглохла і не заводиться

Якщо ВАЗ-2110 заглохла в дорозі, багато водіїв губляться і не знають, які дії зробити. Відремонтувати в дорозі машину навряд чи вдасться, тому перше, що варто зробити. дістатися до сервісу або свого гаража.

Ця проблема буде виникати досить часто, якщо перший раз її проігнорувати. Знадобиться провести кілька досить простих операцій, щоб виявити джерело несправності. В крайньому випадку доведеться їхати в сервісний центр за професійною допомогою.

ВВ-проводи

Якщо перевірка високовольтних проводів викликає певні труднощі, то ВВ-проводи перевіряються приладами:

Опір цих елементів повинно бути 5 Ом.

На холодну заводиться добре, а на гарячу погано. основні причини

Часто, вранці, на холодну автомобіль заводиться добре, а на гарячу погано або взагалі не подає ознак. У цьому випадку існує багато причин несправностей. Усувати їх потрібно швидко, тому що вони можуть стати джерелами більш серйозних поломок.

Датчик положення колінчастого вала не працює належним чином

Причиною, чому машина погано заводиться на гарячу, інжектор ВАЗ 2110 може стати датчик положення колінчастого валу. Його відмова пов’язана з підвищенням температури двигуна. Якщо таке сталося, то потрібно терміново його заміна, бо при несправному датчику автомобіль працювати не буде. Пов’язано це з тим, що йде невірна інформація про стан колінчастого вала. Як результат, подача паливної суміші буде зміщена.

Ваз 2110 инжектор плохо заводится!!! Долгий старт. Решение есть!

Замінити цей прилад можна на станції або самостійно за допомогою набору викруток.

стартер

Якщо погано заводиться на гарячу ВАЗ 2110 інжектор 8 клапанів, то причина може лежати в стартері. Для нормальної його роботи встановлюється додаткове реле. Після підключення його до стартера воно допомагає йому в роботі і проблем з заклад двигуном не виникає.

Робота на дизельному паливі

Якщо на ВАЗ 2110 на гарячу погано заводиться двигун, що працює на солярці, то причина може полягати в паливному насосі високого тиску.

Трапляються поломки наступного характеру:

 • Зношені втулки і сальники. За рахунок цього йде постійний підсос повітря. В результаті в плунжерній камері не створюється потрібного тиску. Потрібна заміна втулок і сальників.
 • Вийшов з ладу датчик системи тиску форсунками. Як наслідок відбувається зміна кута вприску палива.

Датчик положення колінчастого вала не працює належним чином

Причиною, чому машина погано заводиться на гарячу, інжектор ВАЗ 2110 може стати датчик положення колінчастого валу. Його відмова пов’язана з підвищенням температури двигуна. Якщо таке сталося, то потрібно терміново його заміна, бо при несправному датчику автомобіль працювати не буде. Пов’язано це з тим, що йде невірна інформація про стан колінчастого вала. Як результат, подача паливної суміші буде зміщена.

Замінити цей прилад можна на станції або самостійно за допомогою набору викруток.

Діагностика за допомогою ODB-2 сканера

Так як причин несправності досить багато, спочатку варто провести комплексну діагностику авто. Найшвидшим способом це можна зробити за допомогою ODB2 сканера.

Scan Tool Pro Black Edition

Особливістю Scan Tool Pro є діагностика не тільки двигуна, а й інших вузлів автомобіля (коробки передач, ABS, системи кондиціонування, трансмісії і т.д.). Сканер сумісний з усіма моделями вітчизняного автопрому починаючи з 1993 року і розроблений спеціально для СНД ринку- видає коди помилок з їх розшифровкою російською мовою. Так само сканер показує роботу всіх датчиків в режимі реального часу (в тому числі датчика положення колінчастого валу і датчика масової витрати повітря)

Неполадки датчика масової витрати повітря

Якщо ВАЗ 2110 інжектор погано заводиться на гарячу, то цей датчик масової витрати повітря перевіряється одним з перших. Причиною виходу його з ладу служить негативна довкілля. Запуск гарячого двигуна викликає великі труднощі. Навіть якщо машина завелася, мотор працює нестійкий. При натисканні на педаль газу може забуханкаиваться або різко підвищувати обороти.

Пов’язано це з тим, що порушується пропорція у співвідношенні: бензин. повітря. Датчик відповідає за подачу цієї інформації.

Класи випаровуваності автомобільного бензину по ДСТУ 4839: 2007

показники Значення для класів випаровуваності
А В З / З 1 D / D, Е / Е1 F / F1
1. Тиск насичених парів, кПа, (ТНС) в межах 45,0-60,0 45,0-70,0 50,0-80,0 60,0-90,0 65,0-95,0 70,0-100,0
2. Фракційний склад:
при температурі 70 ° С випаровується,% (об.), (В70), в межах 20,0-48,0 20,0-48,0 22,0-50,0 22,0-50,0 22,0-50,0 22,0-50,0
при температурі 100 ° С випаровується,% (об.), (В100), в межах 46,0-71,0 46,0-71,0 46,0-71,0 46,0-71,0 46,0-71,0 46,0-71,0
при температурі 150 ° С випаровується,% (об.), (В150), в межах 75,0 75,0 75,0 75,0 75,0 75,0
кінець кипіння, ° С, не вище 210 210 210 210 210 210
залишок в колбі,% (об.), не більше 2 2 2 2 2 2
3. Індекс парової пробки (ІПП) З 1 D1 Е1 F1
не більше (ІПП = 10-ДНП7-В70) 1050 1150 1200 1250

Примітка. Для бензинів класів А, В, С, D, Е, F індекс парової пробки не нормується.

Чому ВАЗ 2110 інжектор погано заводиться на гарячу

Щоб зрозуміти, чому машина погано заводиться на гарячу, інжектор ВАЗ 2110, слід знати, що даному автомобілю необхідно створювати оптимальні умови для роботи. В іншому випадку можливі перебої в системі, які призводять до такого результату.

ВВ-проводи

Якщо перевірка високовольтних проводів викликає певні труднощі, то ВВ-проводи перевіряються приладами:

Опір цих елементів повинно бути 5 Ом.

Перевірка електроустаткування ВАЗ 2110

Якщо в робочих циліндрах є чому горіти, значить потрібно шукати, що змусить суміш горіти

Це означає, що потрібно звернути увагу на систему запалювання автомобіля. Це може бути розподільник запалювання, високовольтна котушка і дроти, свічки

Такого не буває, щоб одночасно всі пристрої вийшли з ладу, тому поговорити про них слід окремо. Будемо вважати, що розподільник встановлений правильно, в такому випадку відмова може статися через пробій кришки або бігунка, відмову датчика Холла.

Однак найчастіше причина виявляється в поганому контакті в роз’ємі живлення розподільника запалювання. Створити проблеми здатні модуль або котушки запалювання, що не виробляють високу напругу для утворення іскри на свічках. Інжектора працюють спільно з модулями запалювання, яких зазвичай два на двигун. Один забезпечує роботу 1 і 4 циліндрів, а другий 2 і 3 циліндрах.

У цих системах проблемним може виявитися електронний блок управління, який формує керуючі імпульси для всіх систем, в тому числі і запалювання. Перевірити цей блок можна тільки його заміною. Теж саме можна зробити і з модулями запалювання.

Одна из Причин Почему Плохо Заводится Инжектор

Іноді несправність може виходити від високовольтної котушки, вона не виробляє напругу, яка зможе утворити іскру для займання паливо-повітряної суміші. Перевірити її роботу можна, якщо вивернути свічку з циліндра і разом з високовольтним проводом забезпечити її контакт з масою мотора. У цей час потрібно прокрутити стартер і поспостерігати за свічкою. Відсутність іскри підтверджує несправність котушки запалювання. Не можна не зупинитися на таких елементах системах запалювання, як свічки.

заводить, 2110, інжектор, причина

Саме вони запалюють горючу суміш в робочих циліндрах двигуна. В процесі їх роботи відбувається вигоряння металевих частин їх електродів, після чого зазор збільшується, пуск мотора ускладнюється, а то і зовсім стає неможливим. Перевіряйте стан свічок регулярно, особливо їх зазор, тоді проблем вдасться уникнути. Можна ще продовжити огляд ситуацій, коли стартер крутить, але ВАЗ 2110, 2112, 2114 не заводиться.

заводить, 2110, інжектор, причина

Абсолютно всі випадки врахувати просто неможливо, але щоб уникнути подібних ситуацій, своєчасно виконуйте регламентні роботи з обслуговування машини, застосовуйте тільки якісні експлуатаційні рідини.

Пошук несправного компонента

Отже, що ж потрібно робити, якщо двигун легко запускається, але після цього відразу скидає обертів і глухне? Насамперед потрібно перевірити наявність нагару на свічках.

Якщо деякі з них покриті шаром нагару, то двигун апріорі не може нормально працювати.

Він спершу заводиться за рахунок руху стартера, але відразу після цього гальмує, так як кілька циліндрів фізично не можуть витримати все навантаження від колінчастого вала. Карбюратор, до речі, теж може виходити з ладу через такої проблеми.

Так в чому ж полягає причина несправності двигуна? Якщо машина заводиться, то, як мінімум, з іскрою все нормально. Тобто електрика працює як належить. Не зайвим буде розкрутити головки і спробувати знайти ті свічки, які покриті шаром нагару. Відчистити їх можна за допомогою випалювання над газовою конфоркою і чищенням спирту (робити це можна тільки коли контакти холодні).

Сам інжектор теж може засмітитися. У цьому випадку просто не працює подача палива в камеру згоряння. Слід провести такі дії:

 • зняти блоки і перевірити заслінки;
 • перевірити роботу датчиків;
 • перевірити, чи працює нормально двигун при температурі понад 80 º С.

Природно, що давати збої може і сам бензонасос. У інжектор на момент запуску мотора він провертається автоматом за рахунок стартера, а далі йде тяга від генератора.

Якщо один з цих компонентів не працює належним чином, машина просто буде глухнути. Тут знову йдеться про залишковий кількості палива в циліндрах.

Якщо ж мотор відразу глухне, а разом з ним нерівномірно працює і стартер, то, найімовірніше, проблема або в ньому, або в замку запалювання.

Слід спробувати його замінити на справний і повторно протестувати роботу двигуна. На крайній випадок, просто затискаються контакти.

Чому ще двигун не запускається

Серед досить поширених причин також варто назвати засмічення фільтра для палива. Зазвичай це відбувається через використання пального не дуже високої якості. Однак найчастіше винні в цьому самі власники, які вважають за потрібне регулярно проводити їх заміну.

Погана пропускна здатність цього елемента провокує зниження тиску, що не дає, в свою чергу, належним чином розпорошувати паливо через форсунки. Характерним симптомом такого поломки є «чхання» силової установки.

Крім паливного також фахівці радять змінити і повітряний фільтр.

Температурний датчик

Коли вони або навіть тільки один з них несправний, бортовий комп’ютер автомобіля не в змозі належним чином протестувати двигун і, отже, не може подавати необхідний обсяг пального в циліндри. У цій ситуації правильним і найменш дорогим варіантом буде заміна що стало непридатним контролюючого пристрою.

Звичайно, існує теоретична можливість перевірити його на придатність, проте в реальності на дому зробити це важко, так як необхідне спеціальне обладнання. Звернення за цим в автосервіс зажадає досить немаленьких грошей і часу.

Електрообладнання

Цей ЕБУ залило водою, довелося його «викинути»

Несправність електрообладнання, є одними з найбільш частих причин відмови запуску двигуна.

Це відноситься як до самої проводці, що йде великий мережею по автомобілю, але і всіляких реле, які відповідають за роботу того чи іншого обладнання. У нашому випадку буде вкрай актуально перевірити на працездатність реле паливного насоса і реле стартера. Що стосується проводки, то не зайвим буде перевірити всі основні частини на наявність потертостей, перегинів і замикання їх з «масою», тобто з кузовом автомобіля.

Причини, за якими не заводиться автомобіль

Типові причини для ВАЗ 2110 наступні:

 • Порушений кут випередження запалювання (8 клапанів);
 • Збої в роботі газорозподільного механізму;
 • Некоректне підключення охоронної системи, внаслідок чого штатні модулі блокують надходження струму на котушки;
 • Вихід з ладу свічок запалювання;
 • Пошкодження, дефект датчиків клонували, распредвала (16 клапанів);
 • Засмічення паливного насоса;
 • Засмічення очисного елемента;
 • Низький заряд акумуляторної батареї.

Наведений перелік не є вичерпним, в кожній ситуації може доповнюватися новими факторами.

При наявності досвіду і навичок в обслуговуванні технічного засобу приступайте до самостійного усунення несправностей. В іншому випадку зверніться за допомогою до фахівців СТО для проведення діагностики із застосуванням цифрового обладнання.

Паливна система

Сітка бензонасоса могла засмітитися, і бензонасос не зможе дати потрібного тиску!

В роботі паливної системи звертаємо увагу на загальний стан і наявність в ній тиску. Насамперед перевіряємо тиск в рампі форсунок, зробити це дуже просто: достатньо відкрити спеціальну пробку чорного кольору на кінці рампи, і при наявності тиску ви відразу про це дізнаєтеся.

Якщо після таких маніпуляцій ви зрозуміли, що тиск в системі є, то можна переходити на наступний пункт, але, якщо воно відсутнє, необхідно переходити в салон автомобіля, де під заднім сидінням розташувався паливний насос. На насосі перевіряємо його загальну працездатність, в першу чергу це стосується системи харчування, перевіряємо колодки на наявність пошкодження і корозії

Якщо насос несправний, виробляємо заміну на новий. Через недостатній тиск у паливній системи двигун може глухнути на холостому ходу.

принцип запуску

Для того, щоб знати чому не заводиться двигун, необхідно точно знати порядок його роботи. За основу запуску двигуна відповідає іскра, яка залежить від системи запалювання і паливно-повітряної суміші, яка подається в певних пропорціях. Тому, якщо якась із цих складових працює не так як треба, запуск стає утруднений, або просто неможливий.