Заміна паливного фільтра Honda CR-V 3

Заміна паливного фільтра на Honda CR-V

Для правильної роботи двигуна на автомобілі встановлюється спеціальна система, завдяки якій відбувається якісне очищення палива. Ці компоненти допомагають запобігти попадання в мотор різних шкідливих домішок, а так само різного сміття. Очищення палива відбувається двома способами, спочатку йде грубе очищення завдяки спеціальній сіточки яка усуває іржу, пил, і інше сміття, після чого йде більш ретельне очищення.

Одним з таких компонентів є паливний фільтр Honda CR-V 3 і інші версії не виняток, знаходиться він на CR-V в бензобаку, під пасажирським сидінням, і щоб його замінити потрібно виконати нескладні дії.

періодичність заміни

Паливний фільтр на Honda CR-V в залежності від моделі мотора змінюється з різною періодичністю і становить від 50-90 тисяч кілометра пробігу. Чим гірше використовується паливо, тим частіше потрібно міняти фільтруючий елемент. Якщо ігнорувати сервісний інтервал то незабаром виникнуть проблеми з усією паливною системою, в першу чергу з ладу почнуть виходити дросельна заслінка з форсунками, а на дизельному двигуни з’являться проблеми з ТНВД. Якщо двигун починає погано заводиться то перше на що слід звернути увагу це на фільтруючий елемент, і скоріше за все його потрібно чистити або зовсім змінювати. Всі роботи по заміні можна зробити самостійно не вдаючись до допомоги сторонніх.

заміна

Щоб поміняти фільтр палива в першу чергу потрібно підготувати весь необхідний інструмент, а саме:

 • Хрестоподібну і плоску викрутку;
 • Стандартний набір інструментів;
 • Новий фільтр;
 • Близько години вільного часу.

Коли все необхідне підготовлено можна приступати до роботи:

 • Від акумулятора від’єднуються клеми;
 • Знімається задній ряд сидіння;
 • Щоб отримати доступ до цибульки потрібно зняти обшивку;
 • Демонтується люк, після чого у паливного насоса відкручується кришка;
 • Від насоса відключаються всі електричні дроти;
 • Витягується в зборі насос з колбою;
 • Розбирається захисний корпус і акуратно розбирається бензонасос до тих пір поки не вийде витягти старий паливний фільтр Honda CR-V 2 або інших моделей;
 • Змінюється старий фільтруючий елемент на новий;
 • Збирається все в зворотному порядку.

Honda CR-V IV замена топливного фильтра

Разом з фільтром рекомендується проводити заміну і збірної сіточки. Після всіх проведених дій всі роботи можна вважати завершеними.

періодичність заміни

Паливний фільтр на Honda CR-V в залежності від моделі мотора змінюється з різною періодичністю і становить від 50-90 тисяч кілометра пробігу. Чим гірше використовується паливо, тим частіше потрібно міняти фільтруючий елемент.

Якщо ігнорувати сервісний інтервал то незабаром виникнуть проблеми з усією паливною системою, в першу чергу з ладу почнуть виходити дросельна заслінка з форсунками, а на дизельному двигуни з’являться проблеми з ТНВД.

Якщо двигун починає погано заводиться то перше на що слід звернути увагу це на фільтруючий елемент, і скоріше за все його потрібно чистити або зовсім змінювати. Всі роботи по заміні можна зробити самостійно не вдаючись до допомоги сторонніх.

Заміна паливного фільтра Honda CR-V інструкція як поміняти фільтр палива на CR-V

Як відбувається заміна паливного фільтра Honda CR-V 2005 року демонструється в цьому відео. Поганий запуск мотора може свідчити про майбутню заміну фільтр тонкого очищення палива. В такому випадку паливний фільтр цілком можливо своїми руками.

Заміна паливного фільтра Honda CR-V 3 2.0

заміна

Щоб поміняти фільтр палива в першу чергу потрібно підготувати весь необхідний інструмент, а саме:

Honda CR-V III ДИЗЕЛЬ замена топливного фильтра (2часть в описании)

 • Хрестоподібну і плоску викрутку;
 • Стандартний набір інструментів;
 • Новий фільтр;
 • Близько години вільного часу.

Коли все необхідне підготовлено можна приступати до роботи:

 • Від акумулятора від’єднуються клеми;
 • Знімається задній ряд сидіння;
 • Щоб отримати доступ до цибульки потрібно зняти обшивку;
 • Демонтується люк, після чого у паливного насоса відкручується кришка;
 • Від насоса відключаються всі електричні дроти;
 • Витягується в зборі насос з колбою;
 • Розбирається захисний корпус і акуратно розбирається бензонасос до тих пір поки не вийде витягти старий паливний фільтр Honda CR-V 2 або інших моделей;
 • Змінюється старий фільтруючий елемент на новий;
 • Збирається все в зворотному порядку.

Разом з фільтром рекомендується проводити заміну і збірної сіточки. Після всіх проведених дій всі роботи можна вважати завершеними.

Де знаходиться і коли міняти паливний фільтр Honda CR-V

Паливний фільтр на Honda CR-V 2005 знаходиться в бензобаку. Він складається з сіточки на паливному насосі (фільтр грубої очистки) і в корпусі занурюваної збірки (фільтр тонкого очищення). Щоб двигун спалював чисте паливо, необхідно пам’ятати коли міняти паливний фільтр. А, відповідно до керівництва по ремонту Honda CR-V, періодичність заміни паливного фільтра становить кожні 90,000 км пробігу.

Honda CR-V I (RD) 2.0 16V (RD1, RD3) 10.1995. 01.1999гг

Дані для технічного обслуговування

Інтервал зубчастого ременя контролю двигуна кожні 100.000 km Режим контролю зубчастого ременя двигуна виробником не встановлено Пробний інтервал ременя агрегату кожні 40.000 km / 2 роки / років Інтервал заміни повітряного фільтра кожні 40.000 km / 2 роки / років Інтервал замеги паливного фільтра кожні 40.

000 km / 2 роки / років Інтервал заміни свічок запалювання кожні 40.000 km / 2 роки / років Інтервал заміни гальмівної рідини кожні 60.000 km / 3 роки / років Інтервал заміни охолоджуючої рідини двигуна кожні 80.000 km / 4 роки / років Інтервал заміни трансмісійного масла кожні 80.

000 km / 4 роки / років Інтервал заміни масла автоматичної коробки передач кожні 80.000 km / 4 роки / років Інтервал заміни масла передачі задньої осі перший раз на 120.000 km / 6 року / років, після цього кожні 60.000 km / 3 роки / років Інтервал заміни масла і фільтра двигуна кожні 10.

000 km Інтервал заміни фільтра салону автомобіля кожні 30.000 km / один раз на рік (якщо є)

Режим регулювання зазору в клапанах кожні 40.000 km / 2 роки / років

Як часто міняти паливний фільтр на Honda crv

Заміна паливного фільтра Honda CR-V 3 (Honda CR-V) 2007

Показуємо як самим замінити паливний фільтр (в бензобаки) на Honda CR V III replacement of the fuel filter. Honda.

Чіатйте також: Renault Megane Заміна Масла В Коробці Передач

Honda CR-V Заміна Паливного Фільтра

На фото приклад з зміною фільтра на Honda CR-V RD-1.На Honda HR-V аналогічно, відрізняється незначно тільки місцем розміщення самого фільтра під капотом, а так нашому клієнтові залишається ідіентічно.Номер фільтра. 16010S2H930 менеджер ніби як вимовив, що це фільтр який під капотом стоїть, на жаль точно сказати сам не можу, Даний номер фільтра чи ні. тут дивіться самі.

Вам знадобляться:. Новий паливний фільтр.- Додані до нього 2.7 шайби.- Ключі на 10, 14, 17 (і навіть не обов’язково, проте якщо є бажання на 19, що б тримати фільтр)

Де знаходиться під капотом сам паливний фільтр.

УВАГА! Може бризнути бензин, запасіться ганчірочкою і будьте осторожниТоплівную трубку знизу, відкручуємо ключем на 14. Крутити від себе. Звичайно ще за допомогою ключа на 19 тримати фільтр.

Якщо відкрутили паливні трубки, то починаємо відкручувати держатель фільтра.Откручіваем 2-а болтика і гаєчку на 10, під номерами 1, 5 і 4.

Якщо відкрутили фільтр від кузова, то нам необхідно від’єднати його від кронштейнаОткручіваем болтик на 10.

Знімаємо платівку, яка тримає фільтр.Нашему клієнту залишається фільтр у нас знято, зараз беремо новий і встановлюємо в зворотному порядку.

УВАГА ! Якщо можливо підлізти і відкрутити платівку, яка тримає фільтр, то знімати повністю кронштейн немає потреби. Просто відкручує 2-е трубки, верх і низ і відкручує цю платівку і знімаєте фільтр.

Ви не вказали рік, движок автомобіля, тому дані вибіркові.

Інтервал зубчастого ременя контролю мотора кожні 100.000 km Режим контролю зубчастого ременя мотора виробником не встановлено Пробний інтервал ременя агрегату кожні 40.000 km / 4 роки / років Інтервал зміни повітряного фільтра кожні 40.000 km / 2 роки / років Інтервал замеги паливного фільтра кожні 40.

000 km / 4 роки / років Інтервал зміни свічок запалювання кожні 40.000 km / 4.5 року / років Інтервал зміни гальмівної рідини кожні 60.000 km / 3 роки / років Інтервал зміни тосола мотора кожні 80.000 km / 4 роки / років Інтервал зміни трансмісійного масла кожні 80.000 km / 4 роки / років Інтервал зміни масла АКПП передач кожні 80.

000 km / 4 роки / років Інтервал зміни масла передачі задньої осі спочатку на 120.000 km / 6 року / років, пізніше кожні 60.000 km / 3 роки / років Інтервал зміни масла і фільтра мотора кожні 10.000 km Інтервал зміни фільтра салону автомобіля кожні 30.

000 km / едінижди за рік (якщо є) Режим регулювання зазору в клапанах кожні 40.000 km / 5 року / років

Інтервал зміни повітряного фільтра до 2003 кожні 40.000 km / 2.4 року / років від 2004 кожні 40.000 km Інтервал замеги паливного фільтра кожні 120.000 km / 6 року / років Інтервал зміни свічок запалювання до 2003 кожні 40.000 km / 3.2 року / років від 2004 кожні 40.

000 km Інтервал зміни гальмівної рідини кожні 3 роки / років Інтервал зміни тосола мотора спочатку для 200.000 km / 10 року / років, після чого кожні 100.000 km / 5 року / років Інтервал зміни трансмісійного масла кожні 120.000 km / 8 року / років Інтервал зміни масла АКПП передач спочатку на 80.000 km / 5 року / років, після чого кожні 60.

000 km / 4 роки / років Інтервал зміни масла передачі задньої осі спочатку на 120.000 km / 8 року / років, після такого факту кожні 60.000 km / 4 роки / років Інтервал зміни масла і фільтра мотора кожні 20.000 km / раз за рік Інтервал зміни фільтра салону автомобіля кожні 30.

000 km / едінижди протягом року Режим регулювання зазору в клапанах до 2003 кожні 40.000 km / 5 року / років від 2004 кожні 40.000 km

Інтервал зміни повітряного фільтра кожні 40.000 km Інтервал зміни гальмівної рідини кожні 3 роки / років Інтервал зміни тосола мотора спочатку на 100.000 km / 5 року / років, внаслідок цього кожні 60.000 km / 3 роки / років Інтервал зміни трансмісійного масла кожні 120.

000 km / 8 року / років Інтервал зміни масла АКПП передач спочатку на 120.000 km / 8 року / років, потім кожні 80.000 km / 4 роки / років Інтервал зміни масла передачі задньої осі спочатку на 120.000 km / 8 року / років, після чого кожні 60.

000 km / 4 роки / років Інтервал зміни фільтра салону автомобіля кожні 40.000 km / 4 роки / років

 • Зміна паливного фільтра в баку. (Honda CR-V 2005) (Replacing the fuel filter)
 • Зміна Паливного фільтра Honda
 • Як поміняти паливний фільтр
 • Honda Accord cl 7-cl 9 Зміна паливного фільтра.
 • Зміна фільтрів в 2010 Honda CR-V
 • Поганий пуск днем? Лікуємо) Honda Cr-v RD7
 • Honda Cr-v II how to change Fuel filter зміна паливного фільтра
 • Зміна бензонасоса Honda CR-V rd1
 • Honda CRV Зміна ТОП ФИЛЬТРА
 • Зміна паливного фільтра в баку, куди варто звернути увагу
 • Літні шини для Honda CR-V 2008 року
 • Витрата пального Honda cbr 1000f
 • Бортовий комп’ютер для Honda степвагон
 • Honda црф 150 відео
 • Тюнінг мотоциклів Honda cb 400
 • Промивання для мотора Honda Акорд
 • Стартер Honda сбр 600
 • Тюнінг новітньої Honda CR-V
 • Заливає Honda такт
 • Mazda Honda інакше кажучи audi
 • Honda accord cd3 тюнінг
 • Вода в моторі Honda
 • Датчик скр Honda
 • Honda click 125i технічні властивості
 • Установка люків на Honda

Основна »Новинки» Honda CR-V 2003 зміна паливного фільтра

Honda CR-V Unlimited Defiant Зміна паливного фільтра

Розповідь буде без моїх фото, тому як про даний елемент ми і так то нашому клієнтові залишається в курсі: де знаходиться, навіщо потрібен, а от як його поміняти деякі не знають і платять величезні кошти за дуже просту роботу Але, буду використовувати фото з просторів інтернету))) Мені пощастило на Exist я на знайшов унікальний фільтр всього за 2500 (повний набір для заміни, а безпосередньо: 1. Анотація що, як поміняти паливний фільтр на Priora. Ознаки, що вказують на необхідність зміни, докладний опис, як змінювати паливний фільтр на. Нескладно поміняти і фільтр. поміняти паливний фільтр: 1. Тим як поміняти фільтр. Нова ущільнювальна кришка з гумовою і второпластовой прокладкамі.5. Сам фільтруючий елемент.3. як самостійно поміняти паливний фільтр. Нові притискні пружини, що фіксують шайби, нові напрямні для пружин і набір ущільнювачів колец.Ну що ж, починаємо розбір Підніманням заднє ліве сидіння і бачимо прорізи в підлогове покриття, на липучках відкриваємо їх і нашому погляду відкривається кришка дозволяє вести бухгалтерський облік (софт) бензонасоса з фільтром

Ух нічого собі. Заміна паливного фільтра в баку. (Honda CR-V 2002-2006) (Replacing the fuel filter)

Заміна паливного фільтра на прикладі Honda. В даному автомобілі фільтр перебувати в бензобаку і система.

Фільтр Honda CR-V містить в собі перепускний (запобіжний, редукційний) і зворотний (протівослівной, антідренажний) клапани. Пропускний клапан подає масло в двигун, якщо його не пропускає фільтруючий елемент. Так трапляється при сильному морозі або чрезнерной забрудненості елемента. Тиск відкриття цього клапана знаходиться в діапазоні від 0.5 до 3.5 бар.

Зворотний клапан в фільтрі Honda CR-V являє собою гумове кільце (диск) змінного перерізу, він утримує масло при непрацюючому двигуні з тією метою, щоб швидко підвищити тиск при запуску двигуна.

Масляний фільтр в Honda CR-V змінюється разом з моторним маслом. Процедура ця нескладна і виконується приблизно за 30 хвилин.

Порядок заміни масляного фільтра в Honda CR-V:

 • При наявності захисту картера двигуна її знімають.
 • Підставляють ємність для збору старого моторного масла.
 • Відкручують зливну пробку, який відпрацював моторного масла дають стекти.
 • Перед відкручуванням масляного фільтра Honda CR-V під його корпусом потрібно розташувати широку ємність для залишків моторного масла.
 • Відкручують старий фільтр, при необхідності використовуючи знімач Фітр.
 • Якщо кільце ущільнювача старого фільтра прикипіло до блоку, його видаляють.
 • Перед установкою нового фільтра контактна площину на двигуні протирається.
 • При нижньому розташуванні фільтра в його корпус перед установкою заливають невелику порцію (1/3) свіжого моторного масла, щоб уникнути «масляного голодування» при запуску.
 • Кільце ущільнювача змащується моторним маслом.
 • Масляний фільтр на Honda CR-V накручується до торкання кільцем ущільнювача поверхні блоку, потім його потрібно довернуть ще на ¾ обороту.
 • Завершується процедура заміни моторного масла.

Чіатйте також: Як Прокачати Гальма На ВАЗ 2114 Відео

Для кращої плинності моторного масла його заміну і заміну масляного фільтра на Honda CR-V виконують на прогрітому двигуні. Доступ до масляного фільтру можливий знизу на вивішеному на підйомнику (що стоїть на ямі) автомобілі.

Заміна Паливного Фільтра Honda Cr V 2008

Як би не було добре моторне масло, стовідсотково уникнути зносу деталей не вдається. Продукти зносу спільно з маслом стікають в картер мотора Honda CR-V. У квартиру приєднуються речовини, які утворюються внаслідок пригорання моторного масла в «гарячих» вузлах.

Встановлений в картері Honda CR-V маслний насос спільно з маслом підхоплює що погане, що тут знаходиться. Щоб не подавати цю суспензія знову до вузлів тертя, збільшуючи їх знос, не забивати масляні канали, в систему вводиться додатковий фільтруючий елемент. масляний фільтр. Масляний фільтр в Honda CR-V встановлюють конкретно після масляного насоса.

У двигунах Honda CR-V застосовується механічний масляний фільтр. Основний його частиною є фільтруючий елемент зі спеціального паперу. З метою підвищення площі фільтрації папір масляного фільтра Honda CR-V складають у формі багатопроменевої зірки. Число променів цієї зірки складає 50 і більше.

Хонда СРВ | Топливный фильтр замена на Honda CR-V 3 2007

Найвідоміші вітчизняні виробники масляних фільтрів:

 • Денсо (Японія);
 • Кросланда (Великобританія);
 • Манн, Хенгст, Кнехт, Моторкрафт (Німеччина);
 • Клин, Фіамма (Італія);
 • Ей Сі Делко, Фаворит, Фільтрон, Фрам, Пюролатор (США).

Подача моторного масла в Honda CR-V здійснюється до зовнішньої поверхні фільтруючого елемента через групу кругових отворів на привалочной площині фільтра.

Унаслідок різниці тисків масло в масляному фільтрі Honda CR-V продавлюється через складки фільтрувального паперу і, пройшовши через більш велике центральне отвір, спрямовується в масляну магістраль.

Зовнішній і внутрішній обсяги пристрої герметичні між собою так, щоб перетікання можна було тільки через складки паперу.

Фільтр Honda CR-V містить в своїх здібностях перепускний (запобіжний, редукційний) і оборотний (протівослівной, антідренажний) клапани. Пропускний клапан подає масло в движок, якщо його не пропускає фільтруючий елемент. Так трапляється при сильному морозі або чрезнерной забрудненості елемента. Тиск відкриття цього клапана знаходиться в діапазоні від 0.5 до 3.5 бар.

Honda CR-V Як Поміняти Паливний Фільтр

Інструкція про те, як поміняти паливний фільтр на Priora. Ознаки, що вказують на необхідність заміни, докладний опис, як замінити паливний фільтр на. Чому б не поміняти і фільтр. Міняти паливний фільтр: 1. Тим як міняти фільтр. Нова ущільнювальна кришка з гумовою і второпластовой прокладкамі.2. Сам фільтруючий елемент.3. Як самостійно поміняти паливний фільтр. Нові притискають пружини, що фіксують шайби, нові напрямні для пружин і набір кілець ущільнювачів.

 • Тут потрібно сказати, що краще заздалегідь підготувати пилосос, так як кількість бруду, накопичене під нею, дуже вдало потрапляє в бензобак Відкручуємо три гвинти і пускаємо в роботу пилесборочного машину Після збору бруду знімаємо живить контакт з насоса і беремо величезну ганчірку, укладаємо її навколо топлівоподводящего шланга і акуратненько зриваємо його не забувши завчасно відкрити бензобак, щоб зняти тиск кількість вильющегося бензину з шланга буде всього лише гр 50-70, хоч він і йде під тиском не варто лякатися витягаємо ганчірку, яка поглинула в себе весь бензин і приступаємо до найскладнішого етапу відкручування фіксує кришки фільтра.
 • Для цієї роботи нам буде потрібно з дерева держак або брусок і молоточок кришка сидить ну ду-у-у-уже щільно через ссохшиеся гумової прокладки наголошуємо держак в виступи кришки і ударами молотка по ньому повільно відкручуємо проти годинникової стрілки кришечку і витягаємо систему топлівонагнетенія назовні))) АЛЕ! Не тягніть сміливо вгору, тому що в самому низу конструкції, як видно із малюнка, знаходиться поплавець рівня палива це та сама причина, про яку всі пишуть, що типу зібрав назад, не потрапив в мітки (абсурд) і рівень став брехати сильно тягнуть, гнуть ніжку кріплення поплавка і як наслідок рівень пального на приладовій панелі бреше))))) В кінцевому підсумку маємо ось таку збірну солянку
 • Цю солянку ми розбираємо на складові частини, в цьому, повірте, немає нічого важко, все йде в розбір зовсім не складно і час від часу з маленьким зусиллям якщо руки з відповідного місця виростають, на розбір піде хвилин 10-15 і приблизно стільки ж на збір всього-всього в зворотному порядку))) Збирається все в зворотному порядку і закручування кришки відбувається теж з впровадженням дерев’яного держака і молотка на все йде подекуди хвилин 40 (це якщо 1-ий раз і з побоюванням))))

Клеми з акумулятора скидати не обов’язково. Після установки фільтра на місце потрібно дати насосу наповнити його паливом. Для цього разу три-чотири необхідно повернути ключ запалювання в положення II. Як самостійно поміняти паливний фільтр і клуб Honda CR-V, поміняти паливний. Показуємо як самим замінити паливний фільтр як поміняти паливний Honda CR-V. Паливний фільтр, клуб Honda CR-V, Honda cr думаю не погано було б його поміняти після 90 т. Ми почуємо шум насоса, спочатку начебто працює «в холосту», а потім буде зрозуміло, що фільтр наповнений насос запрацює з «натягом » Тепер можна зробити пробні зауск мотора)))

періодичність заміни

Паливний фільтр на Honda CR-V в залежності від моделі мотора змінюється з різною періодичністю і становить від 50-90 тисяч кілометра пробігу. Чим гірше використовується паливо, тим частіше потрібно міняти фільтруючий елемент.

Якщо ігнорувати сервісний інтервал то незабаром виникнуть проблеми з усією паливною системою, в першу чергу з ладу почнуть виходити дросельна заслінка з форсунками, а на дизельному двигуни з’являться проблеми з ТНВД.

Якщо двигун починає погано заводиться то перше на що слід звернути увагу це на фільтруючий елемент, і скоріше за все його потрібно чистити або зовсім змінювати. Всі роботи по заміні можна зробити самостійно не вдаючись до допомоги сторонніх.

Як поміняти паливний фільтр на Honda CR-V

Спочатку потрібно скласти задні сидіння і відкинути покриття. Після цього відкриється доступ до кришки бензобака. Щоб її зняти, знадобитися відкрутити три гвинти під хрестову викрутку, пропшікав їх ВД-40, якщо потрібно. Потім потрібно від’єднати фішку проводів.

Після цього треба відігнути кріплення і зняти шланг, при цьому поллється паливо. Щоб мінімізувати текти, слід відкрити кришку паливного бака і запустити двигун (який незабаром і сам затихне). Далі потрібно відкрутити верхню частину і обережно витягнути всю конструкцію в зборі.

Більш детально як відбувається заміна паливного фільтра на Honda СР-В покаже ця інструкція в форматі відео.

Заміна паливного фільтра Honda CR-V інструкція як поміняти фільтр палива на CR-V

Як відбувається заміна паливного фільтра Honda CR-V 2005 року демонструється в цьому відео. Поганий запуск мотора може свідчити про майбутню заміну фільтр тонкого очищення палива. В такому випадку паливний фільтр цілком можливо своїми руками.

заміна

Щоб поміняти фільтр палива в першу чергу потрібно підготувати весь необхідний інструмент, а саме:

 • Хрестоподібну і плоску викрутку;
 • Стандартний набір інструментів;
 • Новий фільтр;
 • Близько години вільного часу.

Коли все необхідне підготовлено можна приступати до роботи:

 • Від акумулятора від’єднуються клеми;
 • Знімається задній ряд сидіння;
 • Щоб отримати доступ до цибульки потрібно зняти обшивку;
 • Демонтується люк, після чого у паливного насоса відкручується кришка;
 • Від насоса відключаються всі електричні дроти;
 • Витягується в зборі насос з колбою;
 • Розбирається захисний корпус і акуратно розбирається бензонасос до тих пір поки не вийде витягти старий паливний фільтр Honda CR-V 2 або інших моделей;
 • Змінюється старий фільтруючий елемент на новий;
 • Збирається все в зворотному порядку.

Разом з фільтром рекомендується проводити заміну і збірної сіточки. Після всіх проведених дій всі роботи можна вважати завершеними.

Заміна паливного фільтра на Honda CR-V Посилання на основну публікацію

Заміна Паливного Фільтра Honda Cr V 3

Honda CR-V Unlimited Defiant Зміна паливного фільтра

Розповідь буде без моїх фото, оскільки про даний елемент ми ну що ж нашого клієнта залишається в курсі: де знаходиться, для чого потрібен, але як його поміняти деякі не знають і платять величезні кошти за дуже просту работуНо, буду використовувати фото з просторів інтернету) )) Мені пощастило на Exist я на відшукав унікальний фільтр всього за 2500 (повний набір для зміни, а саме: 1. Нова ущільнювальна кришка з гумовою і второпластовой прокладкамі.2.4. Сам фільтруючий елемент.3. нові притискають пружини, що фіксують шайби, нові напрямні для пружин і набір кілець ущільнювачів.

І так то, починаємо разборПодніманіем заднє ліве сидіння і бачимо прорізи в підлогове покриття, на ліпучкахоткриваем їх і перед нашим поглядом постане розкривається кришка бухгалтерської системи бензонасоса з фільтром

Тут потрібно відзначити, що краще заздалегідь підготувати пилосос, так як кількість бруду, накопичене під нею, дуже вдало потрапляє в бензобакОткручіваем три гвинта і пускаємо в роботу пилесборочного машінуПосле збору бруду знімаємо живить контакт з насоса і беремо величезну ганчірку, укладаємо її навколо топлівоподводящего шланга і акуратненько зриваємо не додержували забувши завчасно відкрити бензобак, щоб зняти давленіеколічество вильющегося бензину з шланга буде тільки гр 50-70, хоч він і йде під давленіемне варто пугатьсяізвлекаем ганчірку, яка поглинула в свої можливості весь бензин і приступаємо до найскладнішого етапуоткручіванію фіксує кришки фільтра.

Для цієї роботи нам буде потрібно з дерева держак як ще його називають брусок і молоточеккришка сидить і о-о-о-дуже щільно через ссохшиеся гумової прокладкіупіраем держак в виступи кришки і ударами молотка по ньому повільно відкручуємо проти годинникової стрілки кришечкуі витягаємо систему топлівонагнетенія назовні ))) Однак! Не тягніть сміливо вгору, тому що в самому низу конструкції, як видно із малюнка, знаходиться поплавець рівня топліваето та сама причина, про яку нашому клієнтові залишається пишуть, що типу зібрав назад, не потрапив в мітки (абсурд) і рівень став вратьсільно тягнуть, гнуть ніжку кріплення поплавка і як результат рівень пального на приладовій панелі бреше))))) В кінцевому підсумку маємо ось таку збірну солянку

Цю солянку ми розбираємо на складові частини, в цьому питанні, повірте, немає нічого важко, нашому клієнтові залишається йде в розбір зовсім не складно і час від часу з маленьким усіліемеслі руки з відповідного місця виростають, на розбір піде хвилин 10-15 і приблизно стільки ж на збір всього-всього в зворотному порядку))) Збирається нашому клієнтові залишається в зворотному порядку і закручування кришки відбувається теж із застосуванням дерев’яного держака і молоткаНа все йде подекуди хвилин 40 (це якщо спочатку і з побоюванням))))

Клеми з акумулятора скидати зовсім не обов’язково. Після установки фільтра в район треба дати насосу наповнити його паливом. Для цієї мети рази три-чотири необхідно повернути ключ запалювання в положення II. Ми почуємо шум насоса, спочатку начебто працює в холосту, і після буде зрозуміло, що фільтр наполненнасос запрацює з натягомТеперь виробляють пробні зауск мотора)))

Honda CR-V заміна паливного фільтра

Заміна паливного фільтра на Honda CRV RE5

Заміна паливного фільтра на Honda CRV, кузов RE5.

і судячи з фото можне ж звичайний фільтр туди поставити вгорі корпусу багато місця. перерізати шланг все обжати по іншому на хомути і фільтр звичайний підібрати з оригіналів за 300-400ре. і непонял ви чого саму сіточку меняеете як ще його називають в пластмасі звичайно бумажгий фільтр тонкого очищення варто.

паливного, фільтра, honda, cr-v

По-1-х: ви їздите на фьюжене, для чого для вас зміна фільтра в Хонді? По-2-х: записи вже не просто 2-ох років і я поней нічого не пам’ятаю, так машину продав давним іздавна.В-3 х: це ваше право займатися колгоспом паливної комплексу бухгалтерських програм чи ні. Як на мене вірніше ставити унікальні деталі на відповідальні вузли автомобіля. Ви могли б і мочалку запхати замість фільтра, однак це ваше право.

Нижче, в листуванні, описаний випадок не унікальною запчастини.

я обслуговую і їжджу іногджа на сервентуре безоплатно ремонт сам роблю чого можу. мій варіант зміни фільтра вам реальний чим поганий той самий орігіналний филтр бензо за 500ре відмінності кекакой 50тик відходить а економію і 90тик якщо на хороших заправках заправляти бензо рідину.

саме тому один мій народ і колгоспів і сюди пише і ще здивуєшся на сервант теже кісточки стаб після 70тик я перебрав за 1 день і щас вони тугі навіть сильніше ніж нові. і оду кульову приварив резба гайку і підтягнув її теж як нова я проте це 4 днів пішло. можна підтягувати ще 100тик або більш проте її самостійно і кісточки проклав фальгой 0.2мм зсередини.

але і додатково притискає сухар рейки прибрав вільний хід на 0.1 мм невихід з гаража і праву втулку ізккапралона заклеял і запресованних в стопорне кільце рейки Люя 0мм мало туго було 1 тиждень вартість 100ре Токоро він тільки дірку зробив на 27мм і капралон 10см 150ре. филтр повітря двига продувають 1 раз в 5тик вже 25тик пробіг

нічого неясно що заменеяно ктож так звіти робить. навіть фотки зачемто в дали ви чого приховуєте від усіх чегодо. нетреба тут нашому клієнтові залишається свої Мінгус для вас як создателю.неочемучкіну. а номери дорогучіх деталей ми теж можемо всім демонструвати фильт це папір іона варто 200-500ре максимум. Масума зустрічаються 900ре але це теж Неріа.

Привіт, потрібна допомога я взяв фільтр тонкого очищення Мацумі поставив його, в цьому питанні у мене витрата зріс відразу і машина при їзді начебто на сто відсотків навантажена і в гірку педаль в підлогу не тягне це за причини фільтра CR-V 3 4,4

Вітання. Я не майстер не автосервіс))) Але, це а можливо як через не щільності комплексу бухгалтерських програм, так і через самого фільтра. Ніяких захисних плівок на фільтрі не мати?

Привіт на фільтрі не було плівок захисних, тільки колечка гумові та було дуже мала отвір куди представляється електро насос, я розколупав її зробив практично за образом орегинал машина поїхала якщо натискаю різко на педаль то буд то бракує щось, я не дивлячись на це думаю що це фільтр

Тоді 100% фільтр, насосу недостатньо через нього потоку пального.

паливного, фільтра, honda, cr-v

Вітання. Я не майстер і навіть не автосервіс))) Однак, це а можливо як через не щільності дозволяє вести бухгалтерський облік (софт), так і через самого фільтра. Ніяких захисних плівок на фільтрі не існувало?

Спасибі величезне за допомогу, я вирішив брати орегинал тут начебто що залишається зробити нашому клієнтові рекомендують брати орегинал

Привіт, потрібна допомога я взяв фільтр тонкого очищення Мацумі поставив його, в цьому питанні у мене витрата зріс відразу і машина при їзді начебто на сто відсотків навантажена і в гірку педаль в підлогу не тягне це за причини фільтра CR-V 3 4.5,4

не морочити людям голову вже на нашому клієнту залишається форуми ти просочився. ти з сервісу чтоли лякаєш тут всіх щоб самі незмінний нічого. абсурд НЕ неси. від сіточки чогось не помінятися хоч за 50 ре від ваза хоч від оріггінальной хот Мацумі хоч китайською підвальній пов’язаної на коліні.