Де знаходиться діагностичний роз’єм на UAZ Patriot

Де знаходиться?

Звичайно ж, щоб зробити діагностику автомобіля, слід знати, де ж знаходиться ця розетка. Майстри на СТО знають місця розташування цих отворів для підключення комп’ютера. Якщо ви вирішили зробити перевірку системи самостійно, тоді потрібно з’ясувати місце розташування діагностичного отвори.

знаходиться, діагностичний, patriot

Отже, позашляховики UAZ Patriot, в залежності від року випуску, мають три варіанти розташування роз’єму:

 • До 2007 року випуску в підкапотному просторі. Розташовується він зліва біля блоку управління.
 • В салоні під торпедою в області розташування важеля перемикання швидкостей. На фото вище представлено розташування даного елемента. Для доступу до нього, слід викруткою підчепити

кришку з пластика і зняти її. Тепер можна підключити автомобіль до ноутбука і за допомогою спеціальної програми провести діагностику.

 • У салоні близько ліве коліна водія, в блоці запобіжників і реле авто.
 • Тип даної розетки. OBD-II. Чимале значення приділяється і способу виробництва вироби, адже для цього використовується чорний пластик типу ABS, а на контакти зверху наноситься олово, срібло і навіть золото.

  Таким чином, якщо на вашому автомобілі є спеціальна розетка для підключення комп’ютера, то зі 100% успіхом можна визначити всі несправності, поломки і недоліки на позашляховику.

  Регулятор холостого ходу (РХХ) або як його ще називають. регулятор додаткового повітря (РДВ) кріпиться до ресивера двигуна ЗМЗ-409 через резинометаллический держатель. Призначення регулятора холостого ходу на двигуні. управління додатковим байпасним каналом повітря, виконаним в обхід дросельної заслінки.

  Перевірка справності регулятора холостого ходу двигуна ЗМЗ-409.

  При появі будь-яких кодів несправностей, слід визначити що саме несправне. РХХ, його ланцюг харчування або блок керування двигуном. Для цього треба відключити запалювання і від’єднайте регулятор від джгута проводів. Потім включити запалення, скинути все коду помилок і через 10-20 секунд знову перевірити їх наявність. Якщо фіксується колишній код помилки, то несправний блок управління або джгут проводів, якщо фіксується інший код, то значить несправність в регуляторі.

  Для перевірки подачі електроживлення на регулятор, треба від’єднати захисний чохол розетки джгута проводів, включити запалювання і перевірити напругу між виводом «2» регулятора і масою двигуна. Напруга має бути приблизно дорівнює напрузі акумулятора. Якщо виміряна напруга близько до нуля, то ймовірно має місце обрив ланцюга електроживлення.

  Активний опір обмотки регулятора додаткового повітря перевіряється при вимкненому запаленні і отсоединенном джгуті проводів. Воно повинно бути в межах 11-13 Ом без урахування перехідного опору контактів омметра. Якщо опір менше, то найімовірніше має місце внутрішнє коротке замикання обмотки регулятора.

  Додатково треба перевірити опір між контактом «3» вилки РДВ і металевими деталями двигуна. Якщо це опір близько до нуля, то швидше за все присутній внутрішнє коротке замикання обмотки регулятора додаткового повітря на її корпус.

  Визначення несправностей двигуна ЗМЗ-409 по його робочим параметрам.

  Двигун повинен бути прогрітий до температури 80-100 градусів і бути в режимі холостого ходу, всі споживачі, в тому числі електровентилятор і кондиціонер, вимкнені. Типові контрольні параметри однакові для двигунів ЗМЗ-409 Євро-0 без антитоксинних систем і двигунів ЗМЗ-409 Євро-2 обладнаних такими системами.

  Якщо значення зчитуються з бортового комп’ютера в режимі реального часу виходять за рамки типових параметрів, то вірогідні наступні несправності систем двигуна або його електрообладнання:

  Типовий параметр. 13-14,6 Вольт. Якщо напруга знижений, то перевірте ланцюг заряду акумуляторної батареї. Якщо напруга підвищений. ймовірно несправний генератор.

  Типовий параметр. 80-100 градусів Цельсія. Якщо температура зберігається зниженою роботи не менше 5 хвилин роботи двигуна. ймовірно несправні термостат або датчик температури охолоджуючої рідини. Якщо температура підвищена. треба перевірити роботу системи охолодження двигуна, а також справність датчика температури охолоджуючої рідини.

  Положення (відкриття) дросельної заслінки (THR).

  Типовий параметр. 0-1%. Якщо положення дросельної заслінки завищене, то відрегулюйте її на повне закриття або усуньте підклинювання приводу, з метою профілактики можна замінити датчик положення дросельної заслінки (ДПДЗ).

  Частота обертання колінчастого вала двигуна (FREQ).

  Типовий параметр. 750-850 оборотів в хвилину. Якщо частота знижена. занижено СО на холостому ходу (норма для регулювання 0,8-0,1%), можливий підсос повітря на впуску, знижений тиск палива в рампі, несправний регулятор холостого ходу, занижено надходження повітря через нормально закрите дросельне пристрій (норма 5-6 кг / ч), несправний датчик кисню.

  Якщо частота підвищена. не прогрітий двигун до робочої температури, несправний датчик температури охолоджуючої рідини, немає повного закриття дросельної заслінки, підвищений тиск палива в рампі, закоксовавшіеся сектор регулятора холостого ходу.

  Тривалість імпульсу впорскування палива (INJ).

  Типовий параметр. 4,4-5,2 мілісекунд. Якщо імпульс уприскування занижений. ймовірно несправний датчик масової витрати повітря або підвищений тиск палива. Якщо імпульс уприскування завищений. підсос повітря на впуску, знижений тиск палива, погана якість палива, несправність датчика масової витрати повітря, коксування або засмічення форсунок, підвищений засунений в системі випуску.

  Типовий параметр. 14-18 кг / годину. Якщо витрата повітря знижений. ймовірно несправний датчик масової витрати повітря, підвищений тиск палива, занижено надходження повітря через нормально закрите дросельне пристрій (норматив 5-6 кг / ч), несправний датчик кисню або його нагрівач.

  Якщо витрата повітря підвищений. забруднений чутливий елемент датчика масової витрати повітря, підсмоктування повітря на впуску, негерметичність системи випуску, підвищений тиск палива в рампі, коксування або засмічення форсунок, підвищені механічні втрати в двигуні і трансмісії.

  Типовий параметр. 8-12 градусів ПКВ. Якщо кут випередження запалювання знижений. причини пов’язані з низькою частотою обертання колінчастого вала. Якщо кут випередження запалювання підвищений. причини пов’язані з підвищеною частотою обертання колінчастого вала.

  Положення (відкриття) регулятора холостого ходу (FSM).

  Типовий параметр. 22-34%. Якщо положення регулятора холостого ходу (РХХ) занижено. ймовірно прочинені дросельна заслінка в нормально закритому положенні або її привід не відрегульований. Якщо положення РХХ підвищено. занижено надходження повітря через нормально закрите дросельне пристрій, закоксовавшіеся сектор РХХ або несправний сам РХХ.

  Коефіцієнт регулювання СО на холостому ходу (RCOD).

  Типовий параметр: 0.8. 0,20. Контрольний параметр для автомобілів UAZ з двигуном ЗМЗ-409 Євро-0 без антитоксинних систем. Якщо значення коефіцієнта знижений. причини пов’язані із завищеною подачею палива і повітря. Якщо значення коефіцієнта підвищено. причини пов’язані з заниженою подачею палива і повітря.

  Напруга з виходу датчика кисню (ALAM).

  Типовий параметр. 0,05-0,9 Вольт. Контрольний параметр для автомобілів UAZ з двигуном ЗМЗ-409 Євро-2 обладнаному антитоксичні системами. Якщо після 1-2 хвилини роботи двигуна на холостому ходу амплітуда коливань сигналу не перевищує діапазон 0,35-0,65 Вольт (період 1-5 сек.). ймовірно несправні датчик кисню, нагрівач датчика або їх ланцюга, забруднення чутливого елемента датчика кисню. пропуск газів в системі випуску.

  P.S Може кому придатися для самодіагностики.

  Датчики UAZ Patriot

  Часом для виявлення несправностей на автомобілі йде по кілька годин часу, але сьогодні така проблема легко вирішується, завдяки наявності спеціального діагностичного роз’єму на позашляховику UAZ Patriot. Що це за роз’єм і для чого він потрібен, а також де він знаходиться, розглянемо докладніше.

  Розташування на тунелі підлоги, перед важелем КПП

  РХХ виконує наступні основні функції:

  Електроживлення електромагнітних обмоток регулятора здійснюється від бортової мережі через головне реле, а включення обмоток проводиться шляхом замикання їх на масу через силові канали блоку управління. Напрямок повітряного потоку вказано стрілкою на корпусі регулятора.

  При взаємодії постійного магнітного поля ротора регулятора зі змінним магнітним полем статора, яке формується імпульсами управління змінною скважности з частотою 125 Гц, ротор разом з клапаном повертається на заданий кут і змінює прохідний перетин байпасного каналу, через який всмоктується повітря потрапляє в задроссельноє простір двигуна, минаючи дросельну заслінку.

  Ступінь відкриття регулятора холостого ходу змінюється від повного відкриття (240 кроків) на запуск двигуна до повного закриття в режимі примусового холостого ходу, на холостому ходу регулятор відкритий приблизно на 85-100 кроків (35-45%) для прогрітого двигуна.

  На двигунах ЗМЗ-409 встановлюється регулятор холостого ходу Bosch ZWD-5 0 Попереднє 280 140 545 або його аналоги регулятори додаткового повітря РХХ-60 і РХХ-60 9Е.573.000 різних виробників.

  Перевірка роботи регулятора холостого ходу по його типовим параметром.

  Можлива за допомогою підключеного бортового комп’ютера або сканер-тестера, які можуть зчитувати і виводити в режимі реального часу на свій дисплей це значення. Положення або відкриття регулятора холостого ходу (FSM) на прогрітому до температури 80-100 градусів і знаходяться в режимі холостого ходу двигуні ЗМЗ-409 має бути в межах 22-34%. При контролі цього типового параметра всі споживачі електроенергії, в тому числі електровентилятор і кондиціонер, повинні бути вимкнені.

  Якщо положення регулятора холостого ходу занижено, то найімовірніше прочинені дросельна заслінка в нормально закритому положенні або її привід не відрегульований. Якщо положення РХХ підвищено, то значить занижено надходження повітря через нормально закрите дросельне пристрій, закоксовавшіеся сектор регулятор або він несправний.

  призначення

  Діагностичний роз’єм призначається для того, щоб мати можливість підключення до автомобіля комп’ютерного пристрою, за допомогою якого здійснюється зчитування помилок, порушень і інших неполадок системи.

  Завдяки наявності діагностичного отвори, спрощується пошук несправностей і пошкоджень, але й не тільки. Адже періодичне комп’ютерне діагностування дозволяє запобігти серйозним поломки, зберегти дорогі деталі і заощадити в такому випадку свої фінанси. Позашляховик UAZ Patriot не їсти винятком, адже він також має властивість ламатися, тому знайти поломки за допомогою комп’ютерної діагностики. це не тільки швидко, але і приємно.

  Зовнішні прояви несправності регулятора холостого ходу двигуна ЗМЗ-409.

  Ознаками несправності РХХ або його ланцюгів в більшості випадків є підвищені обороти холостого ходу прогрітого двигуна, або двигун запускається і глухне або запускається тільки при частково натиснутій педалі газу. У таких випадках треба перевірити стан байпасного каналу і затвора регулятора, при необхідності очистити їх від бруду і промити.

  Якщо двигун запускається при перетиснутій шлангу регулятора, то значить є підсмоктування повітря через нещільно прикритий дросель, отже треба відрегулювати привід і заслінку дросельного пристрою на повне закриття. При несправності електричних ланцюгів регулятора система самодіагностики включає сигнальну лампу несправностей і видає коду помилок.

  Застосування системи бортової самодіагностики Мікас-7.2 для пошуку несправностей.

  Код несправності є наслідком несправності одного з елементів електронної системи управління двигуном: ланцюги джгута проводів ЕСУД, датчика або виконавчого механізму ЕСУД, блоку управління, а також наслідком порушення функціонування двигуна і його систем.

  Для того, щоб визначити, що стало ймовірною причиною несправності, необхідно скористатися таблицею кодів несправностей ЕСУД, електричною схемою ЕСУД, мультимера або пробником бортового напруги, і провести комплексну перевірку датчика або виконавчого механізму. Способи перевірки деяких датчиків системи управління двигуном детально розглянуті у відповідному розділі.

  На автомобілях UAZ діагностичний роз’єм розташований або під капотом біля стінки зліва у водія (козел), за водійським сидінням (буханець), під рульовою колонкою на нових автомобілях типу UAZ Patriot.

  Основні типи кодів несправностей:

  Контрольна діагностична лампа несправності двигуна.

  Контрольна діагностична лампа Check Engine сигналізує про несправності системи управління двигуном, вона встановлена ​​в комбінації приладів, має символ жовтого кольору із зображенням контуру двигуна. Діагностична лампа загоряється при наявності в ОЗУ поточних кодів несправностей ЕСУД і горить постійно до моменту усунення або самоусунення даної несправності.

  У разі включення лампи несправності двигуна, з метою виключення виходу з ладу нейтралізатора відпрацьованих газів, необхідно оперативно, протягом не більше однієї хвилини, зупинити автомобіль, заглушити двигун і вжити заходів для визначення та усунення несправності. У разі виникнення проблем ЕСУД блок управління Мікас-7.2 здійснює управління двигуном ЗМЗ-409 по аварійної програмі, що може значно погіршити експлуатаційні якості автомобіля, збільшити токсичність вихлопних газів і витрата палива.

  Система самодіагностики UAZ Patriot з двигуном ЗМЗ-409 Євро-2 і блоком Мікас-7.2.

  Причини пов’язані з явними несправностями і відмовами електронною системою управління двигуном (ЕСКД), блок управління Мікас-7.2 виявляє за рахунок вбудованої програми самодіагностики, при цьому він визначає:

  При виявленні несправності в процесі роботи ЕСУД, від моменту включення запалювання автомобіля, блок управління Мікас-7.2 заносить в свою оперативну пам’ять (ОЗУ) відповідний код помилки і одночасно включає діагностичну лампу несправності.

  Скидання накопичених кодів несправностей в блоці управління Мікас-7.2.

  Система самодіагностики блоку управління Мікас-7.2 послідовно виводить у вигляді світлових спалахів на діагностичну лампу всі накопичені коди несправностей. Якщо потрібно, користуючись засобами самодіагностики, переглянути на діагностичній лампі поточні коди несправностей, які визначаються до запуску двигуна, то необхідно попередньо очистити буфер ОЗУ від накопичених помилок, для чого достатньо знеструмити блок управління на час не менше 10 секунд, наприклад, відключенням маси.

  При цьому необхідно пам’ятати, що повне відключення блоку управління від бортової мережі автомобіля веде не тільки до очищення буфера накопичених несправностей, а й очищення ОЗУ блоку в цілому, при цьому можуть бути втрачені адаптивні дані самонавчання блоку по детонації, лямбда-регулювання, холостому ходу і інші.

  Кожне відключення маси від двигуна або електроживлення блоку від клеми “30” бортовий мережі призводить, після повторного включення запалювання, до запису коду «062». несправність ОЗУ, що є фактом втрати адаптивних даних блоку. Скидання накопичених кодів несправностей може бути виконаний по команді від бортового комп’ютера або зовнішнього діагностичного пристрою, при цьому всі параметри самонавчання блоку управління будуть збережені.

  Діагностичний роз’єм UAZ Patriot де знаходиться

  Для пошуку несправностей автомобілів UAZ Patriot з двигуном ЗМЗ-409 Євро-2 і електронною системою управління на основі контролера Мікас-7.2 може використовуватися вбудована в блок управління система самодіагностики з виводом світлових кодів-спалахів на діагностичну лампу несправності двигуна, а також сканер-тестери або комп’ютерні програмно-технічні засоби зовнішньої діагностики.

  Крім того, для пошуку і визначення несправностей можуть застосовуватися універсальні вимірювальні прилади, діагностичні прилади і засоби із застосуванням датчиків і імітаторів сигналів для мотор-тестування, газоаналізатори і газоаналітичні індикатори, і інші прилади.

  Висновок кодів несправностей в режимі самодіагностики блоку управління Мікас-7.2.

  Для ідентифікації режиму самодіагностики система самодіагностики блоку управління спочатку виводить на діагностичну лампу код «012»: одне включення лампи (перша цифра коду). коротка пауза. два включення лампи поспіль (друга цифра коду), який тричі повторюється, далі виводяться послідовно три серії накопичених кодів несправностей, розділених паузами, потім слід довга пауза і цикл виведення кодів повторюється знову.

  Якщо в ОЗУ блоку управління немає накопичених кодів несправностей, то система самодіагностики видає на діагностичну лампу тільки серію кодів «012» або «012 і 062». Якщо після запуску режиму самодіагностики код «012» не видається, необхідно перевірити правильне положення перемички на діагностичному роз’ємі і цілісність ланцюгів джгута проводів ЕСУД від діагностичного роз’єму до роз’єму блоку управління.

  Режим самодіагностики блоку управління Мікас-7.2 UAZ Patriot з двигуном ЗМЗ-409 Євро-2.

  Для підключення засобів автоматизованої зовнішньої діагностики та програмування системи управління двигуном ЗМЗ-409 Євро-2, під капотом UAZ Patriot на надставці бризковика правого колеса встановлений діагностичний роз’єм. Для запуску режиму самодіагностики електронного блоку управління Мікас-7.2 необхідно на непрацюючому двигуні замкнути контакти 4 і 15 цього діагностичного роз’єму за допомогою перемички.

  Діагностичний роз’єм UAZ Patriot: для чого необхідний

  Часом для виявлення несправностей на автомобілі йде по кілька годин часу, але сьогодні така проблема легко вирішується, завдяки наявності спеціального діагностичного роз’єму на позашляховику UAZ Patriot. Що це за роз’єм і для чого він потрібен, а також де він знаходиться, розглянемо докладніше.

  Розташування на тунелі підлоги, перед важелем КПП

  ScanXL

  Програма відмінно працює з безліччю марок автомобілів і має відмінний набір функцій.

  Працює з адаптерами: USB

  ELM327 програми для комп’ютера або ноутбука (Windows)

  Ці elm327 програми призначені для діагностики автомобіля за допомогою комп’ютера, встановлюються на комп’ютери на базі Windows. В описі до програми написано для яких автомобілів вона призначена, а так само з якими типами адаптерів вона працює. USB, Wi-Fi або bluetooth.

  Де знаходиться?

  Звичайно ж, щоб зробити діагностику автомобіля, слід знати, де ж знаходиться ця розетка. Майстри на СТО знають місця розташування цих отворів для підключення комп’ютера. Якщо ви вирішили зробити перевірку системи самостійно, тоді потрібно з’ясувати місце розташування діагностичного отвори.

  Чи можна злити бензин з пріори

  Отже, позашляховики UAZ Patriot, в залежності від року випуску, мають три варіанти розташування роз’єму:

  • До 2007 року випуску в підкапотному просторі. Розташовується він зліва біля блоку управління.
  • В салоні під торпедою в області розташування важеля перемикання швидкостей. На фото вище представлено розташування даного елемента. Для доступу до нього, слід викруткою підчепити

  кришку з пластика і зняти її. Тепер можна підключити автомобіль до ноутбука і за допомогою спеціальної програми провести діагностику.

  У салоні близько ліве коліна водія, в блоці запобіжників і реле авто.

  Тип даної розетки. OBD-II. Чимале значення приділяється і способу виробництва вироби, адже для цього використовується чорний пластик типу ABS, а на контакти зверху наноситься олово, срібло і навіть золото.

  Таким чином, якщо на вашому автомобілі є спеціальна розетка для підключення комп’ютера, то зі 100% успіхом можна визначити всі несправності, поломки і недоліки на позашляховику.

  З недавнього часу загорівся жовтий очей АВS постало питання про діагностики! Заїхав в Кемп до електриків вони мало тямлять в Патрах але сказали що роз’єм під капотом має всього 3 дроти і через нього ABS НЕ продігностіруешь! А де копати той роз’єм? Патр 08 року, схожих роз’ємів як під капотом, в салоні не знайшов! Хто знає підкажіть! Стіот пристиж бк він же кудись підключений до мізків ?! І який там роз’єм?

  Recommendations

  У мене під кермом. Але не суть. АВS в більшості випадків очима видно (є і толь діагностикою, але я не про те зараз) Спробуй зняти з місць з’єднань самі датчики. 90%. знайдеш або обірваний провід, або поламаний датчик. Провід можна запаяти (тільки акуратно). Поламаний датчик толь на заміну. Якщо це не виявило, тоді так, шукай діагностіку.Могу заздалегідь сказати описані процедури теж діагностикою діагностуються. Вірніше діагностика покаже який датчик не відповідає, а далі все одно візуальний огляд цього напрямку.

  Заміна ланцюга ГРМ Lifan х60

  Так датчики я все передергал візуально все цілі, по сему і поїхав до електриків. А підрулити саме де, під кожухом? Чую доведеться бк пристиж трепонацію робити і по нервових закінченнях на роз’єм виходити!

  Там де запобіжники під кермом там і багажник. Діагност 2 рази відмовив, мотивуючи тим, що УАЗам потрібна інша діагностика (саме по ABS). А ось драйв говорив. звичайна, в той же роз’єм. Поїхав я до нього, кажу, тобі яка різниця. я плачу.

  (Він в принципі кілька разів вже діагностував движок) І Змінив програму і все на тому ж роз’ємі з’ясувалося. Але у мене 12 у тебе 8. Може і не так.Але так ось, сказав, він мені правий передній. Я його розібрав (1 раз було) а витягнути не можу. Драйв знову сказав, ЩО ОЗНАЧАЄ ОН здулися. І так і сяк треба витягнути.

  Витягнув я його, а наконечник обвуглився і розсипався. Тут думаю, я катався на тривалих підйомах і спусках, напевно переборщив з гальмом (лампочка засвітилася в горах). Але тим не менше саме цей датчик видно візуально, що він обгорів (правда коли все таки витягнеш). Але і по ходу, драйв природно підказував про обриви і т.д. і т.п.

  Не все так просто виявилося, але і не так вже Комп живий, датчик поміняти і все (а хтось обходиться спайкою обірваних проводів)

  Так датчики я все передергал візуально все цілі, по сему і поїхав до електриків. А підрулити саме де, під кожухом? Чую доведеться бк пристиж трепонацію робити і по нервових закінченнях на роз’єм виходити!

  «Доведеться бк пристиж трепонацію». у мене немає її. Все на звичайній діагностиці.

  • Так престиж і не показує ABS немає такої функції.

  Так датчики я все передергал візуально все цілі, по сему і поїхав до електриків. А підрулити саме де, під кожухом? Чую доведеться бк пристиж трепонацію робити і по нервових закінченнях на роз’єм виходити!

  ABS горить коли датчики передка несправна або запобіжники. Точно все перевірив? Переітий датчик або окислів роз’єм зазвичай відразу не побачиш

  Якщо Ви придбали собі діагностичний адаптер і не знаєте, де у Вашому автомобілі розташовується діагностичний роз’єм OBD 2, то дана стаття доведеться Вам до речі. Стаття підкаже, де знаходиться діагностичний роз’єм на автомобілях різних марок: ВАЗ, ГАЗ UAZ, Chevrolet, Reno і інших.

  • Діагностичний 14 піновий роз’єм на автомобілі ВОЛГА розташовується під капотом, на стінці моторного відсіку, на стороні пасажира
  • На новіших моделях даний роз’єм вже стандарту OBD 2 розташовується під кермом (аналогічне розташування в автомобілях ГАЗель свіжих років)
  • На автомобілі ВАЗ 2110. 2112 діагностичний роз’єм розташовується праворуч від водія, поруч з рульовою колонкою знизу.
  • На автомобілі ВАЗ 2109 з високою панеллю приладів діагностичний роз’єм слід шукати на полиці під «бардачком», поруч з ЕБУ автомобіля.

  Завантажити програму для діагностики UAZ Patriot | авто Брянськ

  Якщо зовсім ще недавно вітчизняні автомобілі і не знали про те, що таке електроніка, то сьогодні без цього просто не обійтися. Завдяки пічканье авто різними електронними системами, з’явилося безліч проблем, встежити за якими досить проблематично.

  Тому в даний час обійтися без такого заходу, як комп’ютерна діагностика просто неможливо. Адже завдяки підключенню комп’ютера до «мізках» машини, можливість виявлення різних несправностей прискорилася і в той же час спростилася в кілька десятків разів.

  Позашляховик Ульяновського автозаводу оснащується електронним блоком управління, що дає можливість підключення комп’ютера до системи і здійснення діагностичних процедур.

  Але такими діагностичними процедурами займаються найчастіше тільки на спеціалізованих СТО, що є досить дорогим задоволенням.

  Чи можна зробити діагностику UAZ Patriot в домашніх умовах і що являє собою цей процес, розглянемо в подробицях.

  ScanMaster ELM 2.1

  Сама універсальна і функціональна elm327 програма. Відмінно працює як з іномарками, так і з автомобілями Російського виробництва. Рекомендуємо починати діагностику саме з цієї програми.

  Працює з адаптерами: USB, Bluetooth, Wi-Fi

  Діагностичний роз’єм UAZ Patriot

  Часом для виявлення несправностей на автомобілі йде по кілька годин часу, але сьогодні така проблема легко вирішується, завдяки наявності спеціального діагностичного роз’єму на позашляховику UAZ Patriot. Що це за роз’єм і для чого він потрібен, а також де він знаходиться, розглянемо докладніше.

  Розташування на тунелі підлоги, перед важелем КПП

  Де знаходиться?

  Звичайно ж, щоб зробити діагностику автомобіля, слід знати, де ж знаходиться ця розетка. Майстри на СТО знають місця розташування цих отворів для підключення комп’ютера. Якщо ви вирішили зробити перевірку системи самостійно, тоді потрібно з’ясувати місце розташування діагностичного отвори.

  Отже, позашляховики UAZ Patriot, в залежності від року випуску, мають три варіанти розташування роз’єму:

  • До 2007 року випуску в підкапотному просторі. Розташовується він зліва біля блоку управління.
  • В салоні під торпедою в області розташування важеля перемикання швидкостей. На фото вище представлено розташування даного елемента. Для доступу до нього, слід викруткою підчепити

  кришку з пластика і зняти її. Тепер можна підключити автомобіль до ноутбука і за допомогою спеціальної програми провести діагностику.

  У салоні близько ліве коліна водія, в блоці запобіжників і реле авто.

  Тип даної розетки. OBD-II. Чимале значення приділяється і способу виробництва вироби, адже для цього використовується чорний пластик типу ABS, а на контакти зверху наноситься олово, срібло і навіть золото.

  Таким чином, якщо на вашому автомобілі є спеціальна розетка для підключення комп’ютера, то зі 100% успіхом можна визначити всі несправності, поломки і недоліки на позашляховику.

  З недавнього часу загорівся жовтий очей АВS постало питання про діагностики! Заїхав в Кемп до електриків вони мало тямлять в Патрах але сказали що роз’єм під капотом має всього 3 дроти і через нього ABS НЕ продігностіруешь! А де копати той роз’єм? Патр 08 року, схожих роз’ємів як під капотом, в салоні не знайшов! Хто знає підкажіть! Стіот пристиж бк він же кудись підключений до мізків ?! І який там роз’єм?

  Що являє собою роз’єм?

  Зовнішній вигляд діагностичний роз’єм має зовсім непримітний і нагадує розетку, в якій є кілька десятків отворів. У цей отвір підключається спеціальний кабель, що з’єднується з сучасним пристроєм (якщо, точніше, то ноутбуком або нетбуком). Особливе значення слід приділити не тільки розетки, а й кабелю, який підключається до неї. Адже це спеціальний кабель,

  Діагностичний роз’єм на кожному автомобілі відрізняється формою, тому шнур для підключення ноутбука необхідно купувати тільки для певного транспортного засобу. Діагностичний роз’єм з’єднується з ЕБУ за допомогою спеціального шнура. Якщо ця розетка буде несправною, то зробити діагностику просто неможливо.

  призначення

  Діагностичний роз’єм призначається для того, щоб мати можливість підключення до автомобіля комп’ютерного пристрою, за допомогою якого здійснюється зчитування помилок, порушень і інших неполадок системи.

  Завдяки наявності діагностичного отвори, спрощується пошук несправностей і пошкоджень, але й не тільки. Адже періодичне комп’ютерне діагностування дозволяє запобігти серйозним поломки, зберегти дорогі деталі і заощадити в такому випадку свої фінанси. Позашляховик UAZ Patriot не їсти винятком, адже він також має властивість ламатися, тому знайти поломки за допомогою комп’ютерної діагностики. це не тільки швидко, але і приємно.

  Коментарі та думки власників 17

  У мене під кермом. Але не суть. АВS в більшості випадків очима видно (є і толь діагностикою, але я не про те зараз) Спробуй зняти з місць з’єднань самі датчики. 90%. знайдеш або обірваний провід, або поламаний датчик. Провід можна запаяти (тільки акуратно). Поламаний датчик толь на заміну. Якщо це не виявило, тоді так, шукай діагностіку.Могу заздалегідь сказати описані процедури теж діагностикою діагностуються. Вірніше діагностика покаже який датчик не відповідає, а далі все одно візуальний огляд цього направленія.Как-то так виходить

  Так датчики я все передергал візуально все цілі, по сему і поїхав до електриків. А підрулити саме де, під кожухом? Чую доведеться бк пристиж трепонацію робити і по нервових закінченнях на роз’єм виходити!

  Там де запобіжники під кермом там і багажник. Діагност 2 рази відмовив, мотивуючи тим, що УАЗам потрібна інша діагностика (саме по ABS). А ось драйв говорив. звичайна, в той же роз’єм. Поїхав я до нього, кажу, тобі яка різниця. я плачу. (Він в принципі кілька разів вже діагностував движок) І Змінив програму і все на тому ж роз’ємі з’ясувалося. Але у мене 12 у тебе 8. Може і не так.Але так ось, сказав, він мені правий передній. Я його розібрав (1 раз було) а витягнути не можу. Драйв знову сказав, ЩО ОЗНАЧАЄ ОН здулися. І так і сяк треба витягти. Витягнув я його, а наконечник обвуглився і розсипався. Тут думаю, я катався на тривалих підйомах і спусках, напевно переборщив з гальмом (лампочка засвітилася в горах). Але тим не менше саме цей датчик видно візуально, що він обгорів (правда коли все таки витягнеш). Але і по ходу, драйв природно підказував про обриви і т.д. і т.п. Не все так просто виявилося, але і не так вже Комп живий, датчик поміняти і все (а хтось обходиться спайкою обірваних проводів)

  Так датчики я все передергал візуально все цілі, по сему і поїхав до електриків. А підрулити саме де, під кожухом? Чую доведеться бк пристиж трепонацію робити і по нервових закінченнях на роз’єм виходити!

  “Доведеться бк пристиж трепонацію”. у мене немає її. Все на звичайній діагностиці.

  Так престиж і не показує ABS немає такої функції.

  Так датчики я все передергал візуально все цілі, по сему і поїхав до електриків. А підрулити саме де, під кожухом? Чую доведеться бк пристиж трепонацію робити і по нервових закінченнях на роз’єм виходити!

  ABS горить коли датчики передка несправна або запобіжники. Точно все перевірив? Переітий датчик або окислів роз’єм зазвичай відразу не побачиш

  Якщо Ви придбали собі діагностичний адаптер і не знаєте, де у Вашому автомобілі розташовується діагностичний роз’єм OBD 2, то дана стаття доведеться Вам до речі. Стаття підкаже, де знаходиться діагностичний роз’єм на автомобілях різних марок: ВАЗ, ГАЗ UAZ, Chevrolet, Reno і інших.

  Діагностичний 14 піновий роз’єм на автомобілі ВОЛГА розташовується під капотом, на стінці моторного відсіку, на стороні пасажира

  На новіших моделях даний роз’єм вже стандарту OBD 2 розташовується під кермом (аналогічне розташування в автомобілях ГАЗель свіжих років)

  На автомобілі ВАЗ 2110. 2112 діагностичний роз’єм розташовується праворуч від водія, поруч з рульовою колонкою знизу.

  На автомобілі ВАЗ 2109 з високою панеллю приладів діагностичний роз’єм слід шукати на полиці під «бардачком», поруч з ЕБУ автомобіля.

  Що являє собою роз’єм?

  Зовнішній вигляд діагностичний роз’єм має зовсім непримітний і нагадує розетку, в якій є кілька десятків отворів. У цей отвір підключається спеціальний кабель, що з’єднується з сучасним пристроєм (якщо, точніше, то ноутбуком або нетбуком). Особливе значення слід приділити не тільки розетки, а й кабелю, який підключається до неї. Адже це спеціальний кабель,

  Діагностичний роз’єм на кожному автомобілі відрізняється формою, тому шнур для підключення ноутбука необхідно купувати тільки для певного транспортного засобу. Діагностичний роз’єм з’єднується з ЕБУ за допомогою спеціального шнура. Якщо ця розетка буде несправною, то зробити діагностику просто неможливо.

  Роз’єм для діагностики системи автомобіля UAZ Patriot

  Часом для виявлення несправностей на автомобілі йде по кілька годин часу, але сьогодні така проблема легко вирішується, завдяки наявності спеціального діагностичного роз’єму на позашляховику UAZ Patriot. Що це за роз’єм і для чого він потрібен, а також де він знаходиться, розглянемо докладніше.

  Розташування на тунелі підлоги, перед важелем КПП

  призначення

  Діагностичний роз’єм призначається для того, щоб мати можливість підключення до автомобіля комп’ютерного пристрою, за допомогою якого здійснюється зчитування помилок, порушень і інших неполадок системи.

  Завдяки наявності діагностичного отвори, спрощується пошук несправностей і пошкоджень, але й не тільки. Адже періодичне комп’ютерне діагностування дозволяє запобігти серйозним поломки, зберегти дорогі деталі і заощадити в такому випадку свої фінанси. Позашляховик UAZ Patriot не їсти винятком, адже він також має властивість ламатися, тому знайти поломки за допомогою комп’ютерної діагностики. це не тільки швидко, але і приємно.

  Де знаходиться?

  Звичайно ж, щоб зробити діагностику автомобіля, слід знати, де ж знаходиться ця розетка. Майстри на СТО знають місця розташування цих отворів для підключення комп’ютера. Якщо ви вирішили зробити перевірку системи самостійно, тоді потрібно з’ясувати місце розташування діагностичного отвори.

  Отже, позашляховики UAZ Patriot, в залежності від року випуску, мають три варіанти розташування роз’єму:

  • До 2007 року випуску в підкапотному просторі. Розташовується він зліва біля блоку управління.
  • В салоні під торпедою в області розташування важеля перемикання швидкостей. На фото вище представлено розташування даного елемента. Для доступу до нього, слід викруткою підчепити

  кришку з пластика і зняти її. Тепер можна підключити автомобіль до ноутбука і за допомогою спеціальної програми провести діагностику.

 • У салоні близько ліве коліна водія, в блоці запобіжників і реле авто.
 • Тип даної розетки. OBD-II. Чимале значення приділяється і способу виробництва вироби, адже для цього використовується чорний пластик типу ABS, а на контакти зверху наноситься олово, срібло і навіть золото.

  Таким чином, якщо на вашому автомобілі є спеціальна розетка для підключення комп’ютера, то зі 100% успіхом можна визначити всі несправності, поломки і недоліки на позашляховику.