Nissan х Trail для чого потрібен

Ремонт Nissan х Trail Т31

Як зробити тест кисневого датчика на Nissan X-trial?

Саме після діагностики своїми руками і запуску двигуна можна виконати тестування кисневого датчика. Точніше кажучи, прогріваємо двигун, вимикаємо все додаткові прилади (музику, світло і т.д.), наздогнати обороти до 2000 і тримати протягом 2 хвилин. При цьому потрібно переконається, що лампочка CHECK в вашому їх Треілі промігает протягом 10 секунд більше п’яти разів на 2000 оборотах.

Як перевірити варіатор на Nissan Х-Trail

Принципи функціонування вариаторной КП Nissan X-Trail T31 і 32 полягають в переміщенні ремінного зчеплення зі сплавів металів в CVT по напрямку дотичної валовий пари. З метою корекції даних передачі видозмінюється поточний діаметр елементів.

Вал трансмісії первинного типу з’єднується муфтою. Шків входу надає дію на вторинний, виштовхуючи його ремінцем. Поверхні в інтервалах від шківа до шківа під впливом модуля змінюються. Завдяки такій конструкції ремінь обертається з потрібною швидкістю.

Переваги вариаторной коробки Х-Trail Т 31 Nissan:

 • допрацьована до ідеалу частота проведення обробки;
 • зменшення ймовірності адгезії, утворення піни трансмісією.

Помпа розвиває тиск аж до 60 бар. Діапазон значень передач розширений, система гідравлічного управління багаторазово доопрацьована і доведена практично до досконалості. Поломки варіатора Nissan Х-Trail можливі на будь-якому терміні експлуатації, хоча заявлене виробником час роботи коробки становить не менше 100 тисяч км пробігу. Через цей період зазвичай потрібно плановий ремонт.

Важливо! За умови регулярного своєчасного обслуговування ремонт варіатора Х-Trail буде потрібно не скоро. Час від часу бажано проводити його тестування, кожні 12 місяців перевіряти ланцюг.

Порядок перевірки варіатора на Nissan Х-Trail буде розписаний далі. Основні ознаки поломки, які свідчать про виникнення проблем і вимагають проведення глибокої діагностики, такі:

 • буксування при переміщенні по ідеально рівним трасах;
 • індикатор, який активує аварійку, став спрацьовувати, коли не повинен;
 • ТС скидає обертів мотора, а трансмісія гуде;
 • є складнощі з передачами, важелі клин або переключаються з великими труднощами;
 • сильно знизилася потужність авто, водій вичавлює газ, але мотор не працює, а голосно гуде;
 • в селекторі турбує вібрація, яка може проявлятися час від часу або постійно;
 • почалися ривки при перестановці селектора КПП.

Основні причини проблем. некоректна експлуатація, ігнорування базових принципів обслуговування варіатора.

Як рахувати коди самодіагностики на Nissan позов тріал?

Перехід в самодіагностику позначається миготінням лампи Чек. Для зчитування кодів під час самодіагностики потрібно відпустити педаль газу під час початку мигання лампи. Якщо в автомобілі є какеі або помилки, то коди будуть висвітлюватися послідовно, а якщо все впорядке, то лампочка повинна прогавити рівно 40 разів в одному режимі, тобто без пауз.

Ознаки несправності варіатора Nissan Х-Trail

Перша в плані частоти народження проблем з варіатором Nissan Х-Trail Т31. це шум. Його викликають несправності деталей підшипника. Шум варіатора Nissan Х-Trail з’являється тоді, коли робочий експлуатаційний ресурс майже вичерпано. На практиці це трапляється через півсотні тисяч кілометрів пробігу, але багато що залежить від манери водіння, інших факторів. Вихід підшипників з ладу нерідко пов’язаний з особливостями конструкції коробок варіатора.

В результаті прискореного зносу, якщо водій не може коректно експлуатувати CVT, побічні продукти починають забивати масляні канали приладу. Пара фільтруючих елементів варіатора з магнітами виявляються не в змозі притягнути всю накопичилася пил з відходів заліза. Стружка починає осідати в трансмісійних каналах, забиваючи їх. Підсумок. необхідність міняти деталі підшипника.

Порада! Збільшити робочий ресурс підшипників можна, знизивши інтервал заміни трансмісійної масляної рідини до 30 тис. Км пробігу. це вийде дешевше ремонту варіатора Nissan Х-Trail Т32 і Т31.

Коли гарчить варіатор Nissan Х-Trail Т31, вживати заходів обов’язково, але не менш серйозними будуть поломки, пов’язані з втратою потужності.

Проблема турбує, коли не проведена своєчасна заміна масляної трансмісійної рідини. Основна причина несправності. засмічення каналів подачі масла, необхідність зміни витратного матеріалу, глибокої промивання агрегату. Тестувати коробку потрібно тоді, коли буде впевненість в тому, що мотор в порядку.

Якщо проблема падіння потужності в двигуні, відновлювати варіатор немає сенсу.

Перевірити потрібно паливний фільтр, все набори датчиків. При проведенні заміни масла в коробці варіатора слід видалити продукти забруднення, зносу, щоб машина не продовжила втрачати тягу далі.

Збірка рульової рейки NissanX-TrailT31

Розібрана рульова рейка Nissan Х-Trail Т31 Втулку-підшипник запресовувати до упору

Початок збору рейки Nissan X-Trail T31 починається з процесу установки втулки-підшипника, яка покликана замінити голчастий підшипник, який ми тільки що дістали. За допомогою оправлення, з якої цей процес більш зручний, запресовувати втулку до упору.

Потім змащуємо і вставляємо в рейку рульовий вал. Після установки потрібно перевірити, як вал буде крутитися. Це повинно відбуватися від руки при деякому зусиллі.

Перевіряємо люфт, розгойдуючи рульовий вал Nissan Х-Trail Т31 з боку в бік. Якщо він є. необхідно закрутити гайку-кришку. Якщо і після цього люфт зберігається, необхідно розібрати вал і перевірити верхній кульковий підшипник. Він не повинен мати люфтів зовсім. ні в осьовому, ні в радіальному. При цьому варто врахувати той факт, що навіть нові радіальні підшипники можуть демонструвати осьової люфт.

Замість витягненої нами старої втулки необхідно вставити нову з ремкомплекта Ікстрейл.

Для цього потрібно зняти фаску з протилежного високому буртом боку. Чим ширше Ви зробите фаску, тим простіше буде згодом вставляти горизонтальний вал, але без фанатизму.

Після цього поміщаємо втулку в лещата і робимо три пропила від високого бурту не до кінця деталі. Найзручніше це робити за допомогою болгарки, так як в такому випадку практично не утворюється облоя. Після трьох неповних пропилов робимо один на всю довжину. Ширина його повинна складати 2-3 мм. Після розрізання потрібно ретельно прибрати весь облой, особливо з внутрішньої сторони.

Один пропив на всю довжину Готова до установки втулка

У кожен паз нової втулки потрібно одягнути по 1-2 гумових кільця і ​​змастити втулку всередині і зовні. Тепер вона готова до установки.

Основна проблема, яка виникає при установці в рейку Nissan Х-Trail Т31, полягає в тому, що гумові кільця складно протягуються через канавки в корпусі. Вони чіпляються і рвуться.

Щоб спростити цю задачу потрібно вирізати смугу з пластикової пляшки довжиною в два рази більше довжини самої втулки. це близько 5 см. Смугу потрібно обернути навколо деталі, щоб не утворювався нахлест. Змащуємо посадочне гніздо і вставляємо втулку, оточену пластикової смужкою.

Завдяки їй втулка добре заходить всередину без пошкоджень. Саму смужку можна без проблем витягнути плоскогубцями.

Втулка на місці Шліфуємо горизонтальний вал

Далі нам потрібно відшліфувати горизонтальний вал Ікстрейл. Якщо на ньому немає ушкоджень, то для цього підійде наждачний папір-нолевка (ЗМ-800), а також паста ГОІ. Шліфування можна провести без використання верстата.

Після неї горизонтальний і рульовий вал змазують.

Притримуючи рукою бурт втулки в пазу, вставляємо горизонтальний вал. Ця операція може з першого разу і не вийде, не поспішайте, і не застосовуйте надмірну силу. це може зламати втулку.

Після цього потрібно перевірити зусилля страгивания горизонтального вала. Це дозволить оцінити, наскільки щільне обтиснення вала втулкою. Якщо все проходить без зусиль, необхідно витягти втулку і додати по одному гумовому кільцю в кожен вал. Після установки знову перевіряємо на наявність люфтів, розгойдуючи вал правою рукою, а лівою притримуючи.

Після виставлення горизонтального вала в середнє положення, по мітках, які робилися раніше, вставляємо рульовий вал і закручуємо гайку-кришку до упору.

Закручуємо до упору гайку-кришку Змащуємо роликовую підтискну втулку

Змащуємо і вставляємо на місце підтискну роликовую втулку.

Пружинні шайби вставляємо конусом всередину, в одну сторону і закручуємо регулювальну пробку.

Закручувати необхідно до появи зусилля. Щоб перевірити щільність закручування спробуйте всією своєю вагою зрушити з місця горизонтальний вал. Якщо він не рухається, значить регулювальну пробку необхідно трохи послабити.

Перевіряємо: сильно тягнемо на себе. Віджиматися вал не повинен.

Перевіряємо тягою. віджиматися вал Nissan Х-Trail Т31 не повинен, качаємо з боку в бік. зазору бути не повинно.

Пластикова втулка з нанесеними подряпинами

Якщо є зазор, то виймаємо роликовую підтискну втулку і замінюємо її на пластикову. На робочій поверхні треба зробити подряпини для утримання мастила. Потім пластикову втулку змастити і вставляють на місце.

Закручуємо регулювальну пробку і одночасно качаємо горизонтальний вал. Після того як піде зазор, затягніть ще на 5-10 хвилин (як стрілка на годиннику). Проведіть перевірку як описано вище. закрутіть контргайку.

Раніше просвердлений отвір необхідно, попередньо знежирити, замазати герметиком і дати висохнути. Після цього залишається прикрутити наконечники і тяги і поставити рейки на машину, інаслаждаться тишею, будучи гордим від того, що ремонт зроблений самостійно і зекономлені чималі гроші.

Рульова рейка Nissan X-Trail T31: ремонт своїми руками

Демонтована рульова рейка Nissan Х-Trail

Для початку ремонту, знадобитися зняти рейку, тобто провести її демонтаж.

Після цього візуально оцінюємо горизонтальний вал, і чи є на ньому іржа. Якщо вона присутня, то її необхідно видалити.

Далі нам потрібно зняти сам вал. Перед цим потрібно виставити його в середнє положення.

Точно помічаємо положення валу щодо корпусу

І помітити його розташування щодо корпусу рейки.

Спершу відкручуємо контргайку, а потім пробку

Після цього потрібно розібрати вузол регулювання підтискної втулки. Для цього відгвинчуємо контргайку і регулювальну пробку.

Всередині ми можемо спостерігати підтискні шайби і роликову підтискну втулку, яку потрібно витягти з вузла.

Наступний етап робіт. зняття рульового вала Nissan X-Trail T31. Для цього потрібно відкрутити і зняти гайку, яка є також і кришкою рульового вала.

Витягнувши рульовий вал, ми отримуємо доступ до горизонтального валу

який також виймаємо з рульової рейки.

З пасажирського боку необхідно зняти ще одну втулку. Для цього буде потрібно відігнути вуса за допомогою голок або викрутки, після чого виштовхнути втулку, використовуючи горизонтальний вал. Або ж дістати втулку назовні можна по частинах використовуючи ту ж викрутку.

Nissan X-TRAIL 4x4i Дизель на механике, 2 часть | Опыт эксплуатации и Оффроад | EZDrive

Втулка пасажирської сторони звели, щоб дістатися до підшипника

Далі необхідно витягти голчастий підшипник. Для цього потрібно перевернути рейку догори ногами і просвердлити зверху отвір, який має потрапити в обойму підшипника. Щоб домогтися цього не завадить перед початком процесу свердління провести розмітку рейки. Якщо Ви промахнулися, попрацюйте свердлом в потрібному напрямку, щоб потрапити туди, куди потрібно.

Коли свердло виявиться всередині обойми, підшипник можна вибивати назовні. У домашніх умовах без таких «варварських» методів, ремонтуючи Nissan X-Trail T31 обійтися, на жаль, неможливо. Чи не завдаючи стільки зовнішніх пошкоджень домогтися потрібного результату можна тільки на професійному обладнанні. На цьому процес розбирання рульової рейки завершено.

Плюси і мінуси варіатора Nissan Х-Trail

Переваги варіаторних трансмісій Х-Trail:

 • Проста з точки зору конструкції коробка, яка спрощує обслуговування і діагностику вузла.
 • Відкритий доступ до КП, забезпечує легкість заміни масла.
 • Оснащення CVT магнітами, вони кріпляться в піддонах, притягують металеву стружку.
 • Відсутність необхідності прогрівати рідина при пуску, є додатковий підігрівач мастильної частини.
 • Збільшений ресурс варіатора Nissan Х Trail Т31, багато в чому за рахунок застосування однопоршневими вала, який знижує вагу шківів і ступінь їх зносу.
 • Наявність повітряного радіатора, зменшує ступінь адгезії, спінювання трансмісійної рідини, запобігає перегріванню коробки.
 • Плавний швидкий розгін. за рахунок відсутності передач.
 • чутливість до некоректної експлуатації;
 • дорогий ремонт;
 • вихід всієї системи з ладу при поломці одного датчика.

При дотриманні умов експлуатації зайвих проблем не буде. Про них далі.

Bridgestone Blizzak WS-80

Отже, з нешипованних шин найкраще підходить модель Бріджстоун Блізак WS80. Вони виготовлені із збільшеною кількістю силіки і каучуку. Завдяки цьому при низьких температурах шини не тверднуть і забезпечують хороші показники при русі.

Зчеплення на льоду забезпечується за рахунок гідрофольного покриття на протекторі. Самоочищення тут на висоті, цьому сприяють канавки і ламелі.

Як їздити на вариаторе Nissan Х-Trail

Від правил експлуатації варіатора Nissan Х-Trail термін його служби залежить безпосередньо. Для прикладу. гонки виведуть КП з ладу за кілька місяців, акуратні водії, регулярно проходять ТО, проїздять на одному вариаторе 5-10 років.

 • Коли силовий агрегат працює на холостому ходу, перемикання режимів коробки має бути плавним. При них металевий ремінь автоматично переходить на потрібну шестірню. Якщо переходи дуже різкі, знос буде швидким. Трансмісія виробить ресурс завчасно, термін її експлуатації знизиться в рази.
 • Стартувати з місця, натискаючи педаль газу до повного упору, не можна. Такі дії створюють підвищені навантаження на КП, і деталі ламаються.
 • Щоб уникнути несправностей не слід постійно експлуатувати авто на високих оборотах.
 • Буксирування автомобілів, причепів. ворог довгої служби варіатора.
 • Відключати і включати задню передачу до зупинки автомобіля не можна.
 • Для коробки шкідливі колісні пробуксовки. в заметах, бруду. З перешкод виїжджати в розгойдування теж вкрай не рекомендується. Оптимальний варіант. включення нейтральній передачі і витягування машини з перешкоди.

Надійність варіатора Nissan Х-Trail

Варіатори Nissan Х-Trail надійні, можуть прослужити довше заявленого терміну при дотриманні правил експлуатації. Знижує робочий ресурс заводський брак, деталі зношуються швидше, ніж могли б.

Агресивна манера їзди, звичка ганяти, теж в рази знижують експлуатаційний ресурс вариаторной коробки. При різкому старті з місця з ревом мотора, пробуксовкою, ремінь починає прослизати, дряпає і пошкоджує метал. Під час швидкісної їзди стружка потрапляє в масло, на фільтрі коробці осідати не встигає, відразу потрапляє в робочі механізми і канали. Це призводить до виходу трансмісії з ладу.

«Nissan Патрол» влітку

Власники стандартних автомобілів Nissan Patrol c колесам 265/70 / R16 або 275/65 / R17 повинні зробити тиск як написано на стійці, т. Е. 2.0. спереду і 2.2. ззаду. Проте багато виробників рекомендують робити тиск 2.2 по колу і 2.4. якщо в багажнику багато речей. А коли на авто встановлено колесо більшого діаметру, то яке ставити тиск, доведеться з’ясувати у кваліфікованого фахівця.

Nissan X-TRAIL 4x4i Дизель на механике Visia | Обзор и Опыт эксплуатации | EZDrive

Часті проблеми варіатора Nissan Х-Trail

Основні проблеми воротарів Nissan Х-Trail:

 • пробуксовка автомобіля при їзді по рівних дорогах;
 • поява індикатора активації аварійки на щитку контролю;
 • різке скидання оборотів мотора і одночасний гул;
 • туге перемикання передач, важіль працює з труднощами або не працює взагалі;
 • погіршення потужності транспортного засобу, коли водій тисне на газ, а мотор гуде і майже не набирає обертів;
 • вібрації в районі селектора коробки (постійні, час від часу);
 • ривки при перемиканні селектора (зміна положень).

Шум зазвичай викликає вихід з ладу деталей підшипника Х-Trail. Коли ресурс експлуатації пристроїв вичерпується, трансмісія починає шуміти. Середня частота появи проблем. 50 тис. Км. Знос не дозволяє водієві коректно користуватися CVT, масло забиває канали агрегату. Стружка починає осідати в каналах трансмісії, забиваючи їх і прискорюючи знос підшипникових деталей.

Nissan Х-Trail Т30 слабкі місця | Недоліки і болячки б / у Nissan X-Trail I

У морози CVT потрібно експлуатувати особливо обережно. Двигун ТЗ при низьких температурах прогрівають на холостому ходу, коробка нагрівається під час їзди. Відразу включати підвищені обороти не можна, спочатку затискають педаль гальма, потім перемикають селектор коробки в R або D становище.

nissan, trail, чого

Інший важливий момент при експлуатації. коректне використання варіатора Nissan Х-Trail при навантаженнях або в спеку. Для охолодження агрегату передбачено спеціальний пристрій, який слід регулярно перевіряти, відстежуючи чистоту вузла. В іншому випадку можливий перегрів приладу з подальшим виходом з ладу.

Тиск в шинах «Nissan Х Trail Т31»

Підтримати належне тиск повітря в шинах «Nissan Х Trail Т 31» є складним завданням. Протягом одного місяця автопокришка може втратити до 0,3-0,5 атмосфер тиску повітря. Якщо регулярно проводити перевірку тиску повітря, тоді можна переконатися в тому, що покришки автомобіля недокачанних або перекачані.

Показник тиску для «Nissan Х-Trail Т31»

Протягом 15 років на «Ікстрейл» автомобілі встановлювали шини різних типорозмірів.

Їх ширина (А. перше число в маркіровці) у модифікацій змінювалася від 215 до 225 міліметрів, профіль (P. друге число в маркіровці, написане через дріб). від 55 до 70% і посадковий діаметр (R. останнє число в маркіровці). від 15 до 18 дюймів. Наприклад, у останнього, 32-го Nissan X-Trail, запущеного з 2015 року, можлива установка навіть 19-дюймових шин.

На стійці кузова чітко вказано, що в колесах 215/55 R17 слід підтримувати 2,5 бар для передніх коліс, і 2,2 бар для задніх.

Однак на практиці шини з таким показником часом відчуваються як дуже жорсткі з урахуванням російських кліматичних умов.

Тому їх потрібно здути до 2,1-2,2 бар як спереду, так і ззаду.

Відповідно, їзда при такому тиску буде комфортною, на витрату палива це також ніяк не вплине.

Як виявити несправність варіатора Nissan X-Trail?

Основні проблеми з варіаторной двигуном пов’язані з неправильною поведінкою водіїв, які звикли до іншого типу перемикання передач. Варіаторний принцип двигунів Nissan X-Trail дозволяє м’якше перемикати передачі, заводити Nissan Х-Trail без прогріву, краще заводитися на морозі. Передчасний ремонт варіатора Nissan Х-Trail можна попередити, уважно прочитавши технічне керівництво.

Ремонт або заміна що вийшли з ладу частин Nissan Х-Trail, заміна ременя, підшипників, шліфування пошкоджених шківів, може виконуватися в спеціалізованих майстернях з досвідом роботи з сучасними варіаторной моторами.

Ознаки несправності позашляховика Nissan X-Trail

Моделі міського позашляховика Nissan X-Trail не дарма вважаються одними з найнадійніших та безпечних. У деяких випадках про несправності в моторі свідчить лише невелика втрата потужності. Після випуску першої моделі X-Trail, виробники врахували практично всі недоліки і виправили їх.

Ремонт Nissan X-Trail необхідний, коли мотор заводиться мляво, відбуваються ривки при русі, включається режим обмеженої потужності, чується шум, гул або гуркіт, при перекладі селектора з одного режиму в інший відбувається значний поштовх, перестають включатися деякі передачі, відбуваються удари в трансмісії. відчувається постійна вібрація або автомобіль починає буксувати. Зазвичай дані проблеми виникають при поломці варіатора.

Позашляховики цього виду вважаються одними з найбільш економічних. Якщо ж Nissan X-Trail почав споживати надмірну кількість палива, втратив потужність, а динаміка погіршилася, то значить, слід відправлятися в автомайстерню і перевіряти працездатність мотора.

Калькулятор ремонту Nissan X-Trail T31

Калькулятор слюсарного ремонту Nissan Х-Trail Т31: ремонт підвіски, рульового управління, приводів коліс, трансмісії. Калькулятор регламентного ТО Nissan Х-Trail. Калькулятор сервісного обслуговування Nissan Ікстрейл Т31: заміна масел, фільтрів, свічок, гальмівної рідини і антифризу. Діагностика несправностей Х-Trail Т31. Калькулятор кузовного ремонту Nissan Х-Trail Т31.

Поява ривків в русі

Ривки і поштовхи при русі і перемиканні передач характерні для проблем АКПП. Найчастіше так проявляється несправність редукційного масляного клапана. Клапан злегка заклинює в проміжних положеннях, що призводить до неузгодженості трансмісії.

Для Nissan Qashqai дана проблема проявляється в режимі круїз контролю. Модель Nissan X-Trail в значній мірі захищена від подібних проблем після серйозної переробки масляного насоса і провідних шківів.

Основа варіатора: конуси (шківи) і металевий ремінь

Чим небезпечна дана несправність. При посмикуваннях неузгоджених шківів трансмісії відбувається прослизання металевого пластинчастого ременя по поверхні шківів. Чи варто говорити, що крім прямих пошкоджень шківів, в результаті тертя утворюється згубна для механізмів металева стружка?

Ремонт полягає в шліфовці шківів при незначних пошкодженнях і заміні ременя Nissan X-Trail.

Основні несправності X-Trail і як з ними боротися

Коли необхідний ремонт двигуна Nissan X-Trail?

Керівництво по ремонту рульової рейки Nissan X-Trail

Коли необхідний ремонт карданного валу Nissan X-Trail?

Особливості обслуговування і ремонту варіатора Nissan X-Trail

Діагностика та ремонт АКПП в Nissan X-Trail

Як відремонтувати ручку двері Nissan X-Trail?

Причини несправності CVT в Nissan X-Trail

Чи можна самостійно зробити ремонт замка дверей Nissan X-Trail?

Як відремонтувати задній підлокітник Nissan X-Trail?

Вибирайте виконавця on-line

На діаграмі представлено вільний час для попереднього запису (в годинах) за техцентрам і різних видів робіт.

Що робити, якщо горить сигнал аварійного режиму

Найчастіше аварійний сигнал включається при витоку масла з АКПП. Варто замінити, що масло в варіаторі використовується спеціальне, в більшості моделей. Змінити його рівень можна за допомогою спеціального приладу на станції техобслуговування. Якщо горить аварійний сигнал, значить рівень масла критично низький, викликайте евакуатор до найближчого автосервісу.

Nissan X-Trail T31 б/у. все проблемы / Почему покупают Ниссан Х-Трейл с пробегом?

Навіть короткочасна експлуатація двигуна без масла призведе до повного виходу з ладу і ремонтонепрігодності Nissan X-Trail!

Як розпізнати проблеми вариаторного двигуна

Поїздки на несправному автомобілі призводять до руйнування механічної частини. Особливо це стосується воротарів. Стирання підшипників, пошкодження ременя, засмічення варіатора металевим пилом, перегрів. прямий наслідок неправильного поводження з автомобілем. Які ознаки говорять про несправності варіатора Nissan X-Trail.

 • Пробуксовка Nissan Х-Trail на рівному місці. Пробуксовка відбувається при спробі рушити з місця на чистій ділянці дороги.
 • Зниження потужності Nissan X-Trail, гудіння двигуна як на нейтральній передачі при натисканні газу.
 • Мимовільне пригальмовування автомобіля. сигнал серйозних проблем механічної частини варіатора.
 • Світловий сигнал несправності на панелі управління Nissan X-Trail, що показує аварійний режим роботи коробки передач, вказує на проблеми варіатора.
 • Будь-шум з коробки передач Nissan Х-Trail.
 • Вібрація коробки передач.
 • Характерні поштовхи при перемиканні передач.