Niva заглохла на ходу і не заводиться

Нива 4х4 не заводится. Что можно сделать?

Чи є точка зупинки-старту метою економії грошей і палива або дозволяє автовиробникам заявити про більшої економії палива?

Ну, це залежить від того, кого ви слухаєте. Так, ідея полягає в тому, щоб заощадити гроші і паливо, але деякі стверджують, що це для того, щоб автовиробники могли грати з системою; це означає, коли мова йде про лабораторних випробуваннях витрати топліва.Ви можете дізнатися більше про те, як це працює ТУТ, але в двох словах автомобіль кидає на котиться дорогу і біжить приблизно 20 хвилин за два блоки по 10 хвилин. Велика частина цієї симуляції призначена для відтворення роботи стоп-старт, тому деякі стверджують, що ті, у кого є система стоп-старт, дає перевагу тим, хто цього не робить. Але це єдине вірне рішення. Річ у тім, більшість, якщо не всі нові автомобілі тепер поставляються з функцією стоп-старт в стандартній комплектації, особливо в найбільш конкурентних сегментах, і оскільки стоп-старт буде зупиняти машину тільки на холостому ходу максимум приблизно на 90 секунд, перевага буде мінімальним.

Не заводится Нива 21214.Проблема кроется в мелочах.

Заощадить чи старт-стоп гроші або паливо?

Ну це те питання, яке взагалі в обвал інету відправляє. Думаю, це особиста справа кожного. Для мене стоп-старт економить, може бути, пару центів палива в тиждень, але це просто через те, що я вожу машіну.Длітельние зупинки між зупинками. Але якщо ви потрапляєте в рух стоп-старт, то він буде більш активний і заощадить вам трохи більше, ніж я.

Це означає, що вихлопних газів менше, але якщо врахувати, що автомобіль буде зупинятися тільки на максимум 90 секунд в кращому випадку, тоді загальна економія може бути виміряна в центах, а пригорща доларів. тільки понад час, а не сотні і тисячі доларів.

Що стосується палива, то економія буде приблизно такою ж трохи тут і зовсім небагато там.І хоча деякі вважають, що це досить вагома причина для відключення зупинки-запуску, я б сказав, що можливість зберегти кожну частинку мертвої суті динозавра того варто.

Зручність використання стоп-старт

Раніше ці системи були дуже грубими. Дійсно, вони були настільки грубими, що в США люди скаржилися на BMW 3 серії, коли на ньому вперше був введений стоп-старт, що його відкликали, а систему змінили. І я їздив на машинах, де можна зняти ногу з педалі гальма і порахувати до трьох, перш ніж машина повернеться до життя.

Стоп-старт системи, будь то на бензиновому або дизельному автомобілі, в загальному, настільки плавні, що ви ледь помітите, коли пристрій відключилася, і на той час, коли ваша нога відірветься від педалі гальма, машина знову завелася. і ти пішов і бежішь.Некоторие системи навіть реагують на ривок керма. Або є ті, які досить розумні, щоб визначити, коли ви сповільнилися майже до повної зупинки, але передумали і знову стрибнули на дросель. навіть якщо система почала свій цикл зупинки, вона може скасувати це в частку секунди, засновану на вашому додатку дросельної заслінки, і тримати вас в русі; Наприклад, система стоп-старт Subaru робить це дуже добре.

Чи викликає стоп-старт передчасний знос?

Широке застосування стоп-старт стало можливим тільки завдяки покращенням у таких речах, як акумуляторна технологія, підшипники, масла і системи управління в транспортних засобах. Річ у тім, прохання зупинити двигун, а потім знову запустити його, викликає навантаження на компоненти. Справді, якщо ви візьмете стартер 1990-х років і подивіться на один із сьогоднішніх, сучасний стартер був би набагато потужнішим, здатним витримати до 500000 циклів за свій «термін служби». старий стартер був би розрахований тільки на 50 000 циклів. запускати цікли.Разние речі різні, від типу використовуваних підшипників до довговічних щіток, способу роботи соленоїда і проводки (посилена). Мета полягає в тому, щоб полегшити стартеру виконання своєї роботи.

Те ж саме з акумулятором, який зараз набагато сильніше, ніж був у 1990-х, і це тому, що, коли двигун зупинився, ми все ще хочемо, щоб наші вогні були включені, і слухати музику, і запускати обігрів або охолодження, і потім запустіть двигун, коли загориться зелений свет.Помімо посиленої батареї і джгута проводів, деякі системи використовують окрему батарею для перезапуску двигуна, в той час як основна батарея піклується про все інше, а деякі використовують конденсатор, який накопичує заряд, щоб струснути стартер. А ще є більш гладке і липке моторне масло, яке буде залишатися на рухомих частинах, коли двигун буде зупинений на більш тривалий термін, і підшипники, які тепер стали більш слизькими завдяки мастилі, але також і в конструкції.

Practical Motoring поговорив з головним інженером шахти провідного автовиробника, який сказав, що стоп-старт не викликає додаткового зносу двигуна, але власник повинен дотримуватися рекомендованого графіка обслуговування та використовувати масло, рекомендоване виробником. «Використання більш дешевих олій може завдати більшої шкоди двигуну вашого автомобіля, ніж що-небудь ще ». сказав він Practical Motoring. «Оперативна зупинка-старт взагалі не викликає зносу; Однак знос при холодному пуску. це річ. сказав він.

«Безпека» або індикатор у вигляді ключа горить або блимає на приладовій панелі

Багато автомобілів оснащені іммобілайзером або системою безпеки, яка дозволяє запускати двигун тільки при використанні правильного ключа. Ви можете знайти більш детальну інформацію про іммобілайзер в керівництві по експлуатації. Це означає, що в ключі запалювання є мікросхема з кодом безпеки. Коли ви вставляєте його в замок запалювання, датчик охоронної системи зчитує код. Зазвичай, коли ви вмикаєте запалювання, ви бачите, що на короткий час спалахує лампочка «Безпека», а потім вона гасне. Це буде означати, що код в ключі запалювання правильний, і автомобілю дозволено заводитися.

Якщо при включенні запалювання індикатор «Безпека» продовжує горіти або блимати, це означає, що система безпеки вашого автомобіля не розпізнає ключ або виникла проблема з якою-небудь частиною самої системи безпеки. Наприклад, у деяких автомобілів GM проблема з датчиком охоронної системи, розташованим на замку запалювання. Іноді ключ просто потрібно перепрограмувати. У деяких старих автомобілях була проста процедура повторного вивчення ключа, яка могла б вирішити цю проблему. Ви можете знайти інформацію про те, як перепрограмувати ключ, в керівництві користувача або просто погуглити. Ви також можете спробувати запасний ключ, і якщо нічого не працює, зверніться до вашого дилера. У більшості сучасних автомобілів перепрограмувати ключ може тільки офіційний ділер.Ваш дилер також може перевірити систему іммобілайзера.

Немає підсвічування на панелі приладів

Якщо при включенні запалення на приладовій панелі не загоряються індикатори, значить, від акумуляторної батареї немає харчування. Це може бути розряджена батарея або несправний перемикач запалювання. Увімкніть фари, якщо вони працюють, це означає, що акумулятор заряджений, тому проблема може бути в вимикачі запалювання або проводці між вимикачем запалювання і акумулятором.

Якщо не загоряються індикатори на приладовій панелі і не працюють інші споживачі електроенергії, можливо, батарея повністю розряджена або не з’єднані між батареєю і бортовий електросістемой.Проверьте, щільно закріплені клеми акумулятора. Якщо акумулятор повністю розряджений, може допомогти запуск від зовнішнього джерела.

Машина заглохла на ходу і не заводиться Chevrolet niva

Привіт Шановний! Запуск двигуна може блокувати іммобілайзер або додатково встановлена ​​сигналізація, це потрібно перевірити. Так само спробуйте запустити двигун за допомогою другого ключа і спробуйте трохи натиснути на педаль газу при запуску двигуна. Так само потрібно перевірити компресію в циліндрах, перевірити мітки ГРМ, перевірити витратомір повітря (датчик абсолютного тиску), перевірити тиск у паливній системі і роботу форсунок (і чи йде на них імпульс), бажано провести діагностику сканером і перевірити параметри роботи датчиків двигуна.

причини

Основні причини виникнення даної ситуації укладені в наступних вузлах мотора:

 • припинено подачу палива або його займання;
 • збилися регулювання газорозподільного механізму;
 • сталася поломка внутрішніх деталей силового агрегату.

Для виявлення зламаною деталі варто проаналізувати поведінку транспортного засобу перед трапилася поломкою.

Завдяки сучасній електроніці, перед остаточною поломкою на приладову панель виводиться тривожний сигнал, який повідомляє водієві про можливі проблеми. При першому ж сигналі варто негайно провести діагностику і на початковому етапі усунути несправність.

Якщо цього не зробити, то залишається чекати прийдешніх проблем, при яких двигун різко заглох під час їзди, після чого ніяк не заводиться.

Заглохла Niva на ходу і не заводиться

Всі автомобілі дуже вимогливі до своєчасного технічного обслуговування. Багато водіїв це просто ігнорують, згодом дивуючись з того, що машина поламалася. Багато несправності в роботі двигуна виникають прямо на ходу, чим створюють дуже великі проблеми своєму власникові. Однією з найсерйозніших проблем є те, що під час руху автомобіль заглох, після чого ніяк не заводиться. Чому так сталося, і допоможе розібратися дана стаття.

Четверта причина. Електропроводка

Якщо машина заглохла на ходу і не заводиться, а жодна з перерахованих вище причин не підходить, то можливо виною всьому погані дроти. В першу чергу, що потрібно зробити. це перевірити систему управління холостим ходом на наявність корозії на проводах. Якщо корозія присутній, то прийшов час замінити проводку. Також не менш важливо переконатися, що дроти підключені правильно, якщо був проведений будь-який ремонт.

Третя причина. В паливо потрапило занадто велика кількість вологи

Якщо в бензині міститься занадто багато вологи, то дана суміш, потрапляючи в камеру згоряння, що не згорає належним чином, порушуючи правильну роботу двигуна. Якщо ви недавно заправлялися, а до цього автомобіль працював нормально, то проблема, швидше за все, саме в паливі.

 • Перший. злити бензин з паливного бака. Після чого залити в нього свіже паливо.
 • Другий. продовжувати рух з поганим паливом, поки автомобіль не використовує всі пальне. Що, звичайно ж, не рекомендується зі зрозумілих причин. Наступного разу заправитися на іншій АЗС.

Перша причина. несправність генератора

Несправність генератора є однією з найпоширеніших причин того, що автомобіль глухне на ходу. Більшість водіїв вважають, що якщо генератор вийшов з ладу, то машина не заведеться. На практиці ж все трохи по-іншому, якщо батарея заряджена, ваш автомобіль можна завести, і він буде працювати навіть з несправним генератором.

А вся справа в тому, що в цей момент харчування автомобіля здійснюється не від генератора, а акумулятора. Але це в кінцевому підсумку призведе до того, що машина затихне в самий невідповідний момент і вже не заведеться в зв’язку з низьким зарядом батареї.

Перевірити рівень заряду батареї дуже просто за допомогою вольтметра. Перевірка повинна проводитися на заглушеному моторі і вимкненими фарами. Відкрийте капот, і підключіть вольтметр до клем акумулятора. Для цього позитивний затискач вольтметра повинен бути підключений до позитивної клеми акумуляторної батареї, негативний затискач. до негативної клеми.

Пам’ятайте, що повністю заряджені автомобільні акумулятори повинні показувати заряд 12,66 вольт.

Друга причина. Паливний насос

На жаль, не існує ніякого попередження, що ваш паливний насос скоро вийде з ладу. Перший раз ви помітите будь-які неполадки тільки після того, як машина затихне. І при даній несправності повторно машину вже не завести.

Справність паливного насоса можна визначити по характерному легкому дзижчання під час запуску двигуна. Якщо ви не чуєте ніякого шуму з паливного бака, коли намагаєтеся завести свій автомобіль, цілком ймовірно, що саме насос у вас вийшов з ладу. Оскільки при даній неполадку машина не поїде, то все що вам залишається. це буксирувати машину в автосервіс.

Шоста причина. Проблеми з кришкою розподільника запалювання

Кришка трамблера грає важливу роль в роботі вашого двигуна. Кришка необхідна для захисту розподільника і його внутрішнього ротора. З кришки трамблера подається напруга на свічки запалювання. Якщо з кришкою щось не так, двигун може глухнути або троить. Визначити неполадки можна також за такими ознаками:

 • Наявність пробоїв в кришці;
 • Поганий стан корпусу, а саме наявність тріщин;
 • Знос або корозія на контактах;
 • Конденсат в самому корпусі.

Нива заглохла при движении. Не заводится.

Якщо причина в контактах або тріщинах, то іноді достатньо просто зачистити контакти і обробити кришку герметикам, звичайно, це повністю не вирішить проблему, але як тимчасовий захід цілком підійде. Так як дана проблема повернеться знову і, як правило, в самий не підходящий момент.

Закупорка вихлопної системи

Деякі автолюбителі не приділяють достатньо уваги системі випуску відпрацьованих газів. Двигун може стихнути, коли забивається каталізатор або фільтр сажі. Для усунення поломки закупорений елемент змінюють.

Двигун глухне на гарячу і не заводиться поки не охолоне

Головний біль, з якою стикаються в першу чергу власники таких моделей, як Lifan 170F або ГАЗель 405 і ГАЗель 2115. це коли автомобіль нормально їде, а потім несподівано глухне і через деякий час, охолонувши, знову заводиться. Причина несправності криється в неправильній роботі паливного насоса і «лікується» його заміною.

несправність генератора

Блок генератора відповідає за підзарядку акумулятора в процесі їзди. Якщо пристрій вийшов з ладу, батарея приймає на себе все навантаження і стрімко розряджається. Після повного розряду елемента живлення послаблюється або повністю зникає іскра, що змушує двигун припинити роботу.

В паливо потрапило занадто велика кількість вологи

Коли бензин або дизель насичується вологою його властивості втрачаються і значно погіршуються робочі характеристики. У разі потрапляння в мотор води. ДВС різко глухне і більше не заводиться. Єдиний вихід. продування всієї системи.

Регулятор холостого ходу

Неправильно встановлене положення жиклера в карбюраторі або клапана на інжекторі може провокувати відмову агрегату на малих обертах. Також проблеми можуть виникати під час перемикання передач, коли навантаження на мотор знімається. Часто для лагодження досить промити систему і почистити клапани.

Ще кілька можливих причин, через які машина може стихнути на ходу

Існує ряд поломок, які не мають прямого відношення до двигуна. Несправності можуть викликати раптову відмову силовий установки або її не стабільна роботу.

ТОП-5 причин чому заглохла машина на ходу і не заводиться

Буває, купуєте нове авто, спочатку завелася відмінно. Потім відбувається щось недобре. не працює і все. Проблема, коли машина заглохла на ходу і не заводиться сьогодні серед найбільш обговорюваних у автомобілістів. П’ять найпоширеніших причин:

 • нестача палива;
 • поломка насоса;
 • забруднення фільтра;
 • поломка запалювання;
 • несправність датчиків.

Частина з них легко усуваються досвідченим водієм своїми руками, але деякі проблеми можна вирішити лише за допомогою співробітників ремонтної майстерні.

Троила машина і заглохла, і не заводиться

Якщо силовий движок автомобіля троит, а потім вона раптом перестає заводитися. проблема криється в запалюванні для абсолютної більшості транспортних засобів. Перевіряють контакти, свічки та інші елементи системи.