Lancer 9 не заводиться стартер не крутить

Lancer 9 не заводиться стартер не крутить

Mitsubishi Lancer 9. Стартер крутить, але двигун не заводиться

Причин такої поведінки автомобіля може бути досить багато. Основні перераховані нижче

Людський фактор: Ви забули відключити протиугонка, яка блокує, наприклад, тільки бензонасос. Забита вихлопна труба. Добрі люди засунули в неї ганчірку або картоплину, а може, ви просто заїхали в замет. варіантів багато. Вихлопну трубу слід звільнити.

Та все це, в общем-то, не є поломкою, та й вирішується в два рахунки. А тепер розберемо причини, пов’язані з технічною несправністю: Якщо стартер крутить зовсім повільно, то причиною може бути загусло на морозі масло в двигуні. А може бути, і розряджена після тривалої стоянки АКБ або її сильно окислилися клеми. При цьому напруга бортсети може просісти так, що блок керування двигуном відмовиться працювати. Ну, тут все зрозуміло: масло слід залити по сезону, батарею зарядити або замінити. Щось замерзло. вода в бензопроводі, дизпаливо в баку або фільтрі. Шукайте теплий бокс! Несправний паливний насос. Переконатися в цьому легко, якщо тільки ви не намагаєтеся завести машину поблизу жвавого і галасливого шосе. Якщо ж навколо тихо, то чуйне вухо здатне вловити відсутність характерного дзижчання паливного насоса під час роботи стартера. У кращому випадку винен поганий контакт в ланцюзі, в гіршому вас чекає заміна насоса. Провертається вінець маховика. Таке іноді траплялося на машинах колишніх років випуску, аж до ВАЗ-2109. Чути, що Бендикс зчепився з вінцем, і вінець з вереском провертається на маховику. Гряде заміна маховика.

Стартер не входить в зачеплення з вінцем. Причина: знос деталей, викришиться зуби і т.п. При спробі запуску лунає скрегіт зубів. Готуйтеся до заміни вінця або маховика.

Заїло Бендикс. Чи то його привід полетів, то чи сам Бендикс. неважливо. Чути, що двигун стартера обертається на високих оборотах, але більше ніяких спроб провернути двигун немає. Готуйтеся до ремонту або заміні самого стартера.

Відмова системи запалювання у бензинових машин. Перевіряємо всі підряд. свічки, котушки, проводку і т.п. У дизельної машини не працюють свічки розжарювання. Проблема може бути в блоці управління, а також в силовому реле. Самі свічки також слід перевірити. з цим доведеться повозитися.

Mitsubishi Lancer 9. стартер не крутит двигатель

Розлетівся на шматки ремінь ГРМ. Це легко відчути: стартеру стало легко крутити. Якщо пощастить (поршні не зустрілися з клапанами). досить замінити ремінь, якщо немає. то полмотора.

Ремінь ГРМ перескочив на кілька зубів, порушивши правильність фаз газорозподілу. Знову-таки в кращому випадку потрібно буде повернути ремінь на місце, а ось в гіршому вас чекає дорогий ремонт. Підвищений опір обертанню колінчастого вала: задираки на валах, вкладишах підшипників, деталях циліндропоршневої групи, деформація валів. Перевірте, чи вдається провернути двигун при штовханні автомобіля з включеною вищої передачею в механічній коробці передач. З автоматом доведеться намагатися провернути двигун за болт кріплення шківа приводу допоміжних агрегатів. Якщо двигун вдається порівняно легко провернути, то пошуки причини треба буде продовжити.

Заклинив генератор, насос гідропідсилювача керма, компресор кондиціонера. Несправний агрегат не дає провертатися двигуну. Для перевірки можна спочатку подивитися, чи не напружується ремінь надміру при спробі провернути двигун. Якщо підозри підтверджуються, то можна зняти ремінь приводу допоміжних агрегатів і спробувати доїхати до СТО своїм ходом. Звичайно, це вийде тільки на автомобілях, де насос охолоджуючої рідини обертає ремінь ГРМ. З непрацюючої помпою, без циркуляції охолоджуючої рідини навіть холодний мотор швидко закипить. Вночі вашу машину намагалися викрасти, але щось пішло не так. В результаті зловмисники попорпалися, щось поламали і з ганьбою зникли. Тут вже без діагностики на СТО проблему не вирішити.

Якщо стартер крутить, а двигун не заводиться, в першу чергу слід перевіряти систему харчування і систему запалювання. Зверніть увагу, що всі ці перевірки слід виконувати тільки в тому випадку, коли стартер крутить рівно, без ривків. В іншому випадку (ривки при роботі стартера або клацання замість звичного дзижчання) проблему слід шукати, в першу чергу, в самому стартере.

Перевірку паливної системи слід виконувати послідовно. від паливного насоса до інжектора (карбюратора):

Якщо у вас інжектор, то при включенні запалення в салоні повинно бути чутно дзижчання електричного бензонасоса. Якщо дзижчання немає, значить або згорів моторчик бензонасоса, або на ньому немає напруги. Отже, перевіряти треба сам паливний насос, а також його запобіжник.

З карбюраторними автомобілями все трохи складніше: бензонасос має привід від розподільного вала, так що для перевірки доведеться зняти кінець шланга з впускного штуцера карбюратора або випускного штуцера бензонасоса. Якщо качнути кілька разів важіль ручної підкачки бензонасоса, з штуцера або шланга повинен піти бензин.

Для перевірки наявності бензину в рампі інжектора треба натиснути на клапан штуцера для підключення насоса: звідти повинен піти бензин.

Обов’язково перевірте, чи не засмітився паливний фільтр. Можливо, мотору просто не вистачає палива, тому він не заводиться.

Ще одна причина, по якій стартер крутить, а машина не заводиться. це забита дросельна заслінка.

Провівши всі вищеописані дії, можна спробувати завести автомобіль ще раз. Якщо стартер і раніше крутить, але машина не заводиться, значить треба переходити до перевірки системи запалювання.

Для початку слід викрутити свічку і перевірити наявність на ній іскри. Для цього потрібно надіти на вимкненому свічку високовольтний провід, доторкнутися спідницею свічки до металевої частини двигуна і крутануть двигун за допомогою стартера (для цього знадобиться помічник). Якщо іскра є, значить, свічка справна.

Якщо іскри немає в инжекторном автомобілі, значить, проблема в модулі запалювання.

Якщо іскри немає в карбюраторному двигуні, значить, слід перевірити котушку запалювання. Витягнути центральний провід з кришки трамблера, помістити його кінці в 5 мм від металевої частини двигуна (у цілому) і попросити помічника прокрутити двигун стартером. Якщо іскри немає, котушка несправна.

Якщо іскра є і котушка запалювання справна, слід зняти кришку трамблера і подивитися, чи немає під нею дефектів (нагар, тріщини і т.д.).

Бувають випадки, коли всіх цих перевірок виявляється недостатньо, і автовласникові доводиться проводити більш глибокі перевірки, щоб виявити причину того, що стартер крутить, а двигун не заводиться. Серед причин, за якими таке може бути, також зустрічаються:

Згорілий запобіжник. Таке трапляється не часто, але перевірити цілісність плавких запобіжників в блоках все-таки варто.

Корозія на якійсь із електричних деталей.

Конденсат під капотом. Бували випадки, коли машина не заводилася саме через зайвої вологості під капотом.

Re: Чи не заводиться двигун

Непрочитаний повідомлення Мегавольт »Вс Січня 02, 2011 5:56 pm

lancer, заводить, стартер, крутить

Непрочитаний повідомлення QUATTRO »Вс Січня 02, 2011 5:56 pm

Непрочитаний повідомлення ALF »Вс Січня 02, 2011 6:23 pm

Непрочитаний повідомлення Мегавольт »Вс Січня 02, 2011 6:45 pm

Непрочитаний повідомлення ALF »Вс Січня 02, 2011 6:49 pm

Непрочитаний повідомлення mirock »Вс Січня 02, 2011 10:11 pm

стартер намагається крутити, просаджує напругу і втягує тут же йде на місце, напряжение тут же повертається на потрібний рівень, і втягує знову спрацьовує і знову стартер просаджує напругу

плюс до цього паніка сиги, найімовірніше з приводу напруги

паливні проблеми

Проблеми з пальним можуть стосуватися як подачі по паливній магістралі, так і якості заливається бензину. Найбільш чутливим до палива є двигун на 1.5 літра. Його форсунки дуже часто знаходяться в неналежному стані.

При заливці низькосортного бензину необхідно злити його. При можливо рекомендується промити бензобак і магістраль.

Причина несправності прояв
Залито не те паливо Практично відразу після заправки
форсунки Поступове погіршення пуску
бензонасос Машина відмовляється заводиться зазвичай після того, як заглохла в русі
Паливна магістраль Поступове погіршення пуску
Паливний фільтр Відразу після заправки неякісним паливом

У разі несправностей елементів паливної системи в першу чергу слід звернути увагу на бензонасос і форсунки. У разі їх несправності буде потрібно заміна.

Mitsubishi Lancer X. Все про Mitsubishi Lancer 10

Тюнінг і ремонт Lancer 10. Форум автовласників Lancer X. Клуб Lancer 10

Охоронна система і її вплив на пуск авто

Автомобіль може не заводиться з-за проблем в автосигналізації:

При цьому авто або взагалі не заводиться, або схоплює і тут же глухне. Поведінка машини залежить від того, яку ланцюг розмикає реле сигналізації.

Для діагностики несправності необхідно усунути вплив охоронної системи на пуск машини. Після цього заводимо авто і якщо несправність пішла, то автосигналізація підлягає ремонту.

Mitsubishi Lancer X. Все про Mitsubishi Lancer 10

Тюнінг і ремонт Lancer 10. Форум автовласників Lancer X. Клуб Lancer 10

Чи не заводиться lancer 9 1.6, стартер не крутить

Прийшла біда, звідки не чекали! Сьогодні приїхав у справах, залишив машину на парковці, виходжу до неї через годину, намагаюся завести, а вона нуль реакції, не заводиться, стартер не крутить, в момент провертання ключа запалювання приладова панель гасне, і такий слабкий втягуючий звук, ніби щось висмоктує електрику з акумулятора і все Але, акумулятор впорядке, лампочки яскраво горять, світло, сигналізація все чітко і яскраво; але під час провертання ключа згасає. Додзвонилися до знайомого, попросили смикнути з штовхача, приїхав він, смикнули, машина завелася, АЛЕ! Звідки не візьмись, з’явився страшний сторонній механічний шум, при підвищення оборотів, звук збільшувався, такий, що зудить звук ніби в движок якась залізяка стороння залетіла Потім заглушили машину, спробував завести, те ж саме, знову смикнули, знову цей страшний звук, проїхав я з ним метрів 300, потім знову заглушили і вирішив не ризикувати, а поїхати на буксирі, ще раз мене смикнули, завівся, і що Ви думаєте ?! Кудись зник звук! Машина тихіше води, нижче трави стала, 20 км я був на буксирі, далі вирішив проїхати кілометра 3 сам, і все як раніше нормально. Потім, хотів поставити машину, і спробувати знову завести, спробував з автозапуску завести, знову всмоктує звук, не завелася, спробував з ключа, не завелася

Тільки що мене напружувало останні дні, коли їхав звук дивний механічний був іноді рідко, ніби металевий прутик об щось крятіщееся стукається; на зворотному шляху ці 3 кілометри теж був такий звук.

PS: Ось що вийшло: коли переганяли машину на ремонт 20 км, я зрозумів що я їду на одному акумуляторі, все стало тьмяно світити, приладова панель стала як гірлянда тьмяна, стрілки скакали Заглох я, за іронією долі, на трамвайних коліях)) благо їхав не один, взяли мене на трос останні 500 метрів. Через 2 години, як розібрали стартер, подзвонили і сервісу і сказали, що він повністю перегорів, вилка розвалилася, редуктор весь синій від перегріву; на щастя у них виявився новий оригінальний стартер за 9000 рублів (який вони купували ще 3 роки тому), і віддали ще по зовсім старою ціною 🙂 після стартера вони вирушили розбиратися з генератором; як з’ясувалося, генератор став не робочим, обмотка початку «підгнивати», якір вийшов з ладу, щітки в нуль, підшипники починали вмирати (шуміли). Все про все мені стало це задоволення в 15 300 рублей.P.S.S.: Той страшний механічний звук був від того, що втягує реле залипати і Бендикс завис в одному положенні і весь час крутився разом з маховиком, ось і згорів стартер.

Тепер машина настільки тихо працює, прям ахх) зупинився на світлофорі, думав заглох)) а ні, це я тепер тихий такий) і заводиться з полтичка))

Проблеми Mitsubishi Lancer 9

Як і в більшості автомобілів у віці понад 5 років, в Mitsubishi Lancer 9 під час експлуатації можуть з’явитися певні проблеми. Найбільш істотними з них є несправності, пов’язані з роботою двигуна. Розберемо основні проблеми по двигуну.

причини

Автомобіль перестав запускатися. цьому виною можуть бути різні системи і вузли. Відразу точно визначити причину неможливо. Для цього необхідно провести ряд діагностичних операцій. Але в цьому випадку є ряд вузлів, де ця причина може ховатися. Розглянемо, чому може не заводитися «Лансер-9», і визначимо основні причини.

 • неякісне пальне;
 • проблеми в паливній системі;
 • відсутність іскри, проблеми в запалюванні;
 • несправність системи подачі повітря в циліндри;
 • проблеми з електронікою.

Різниця по калильному числу

В мануалі автомобілів Lancer 9 зазначено, що потрібно використовувати елементи з калильним показником 20 і вище. Бажано дотримуватися ці поради.

Таким чином, елементи класифікуються так.

 • Гарячі, показник яких становить 11-14.
 • Середні. 17-19.
 • Холодні. 20 і вище.

Двигун заводиться, але працює нестабільно, плавають обороти

При усуненні даної несправності слід керуватися рекомендаціями, зазначеними в таблиці 2.

НеісправностьВозможние прічіниПоследовательность дій щодо усунення несправності
На холостому ходу плавають обороти Відмова однієї або декількох форсунок, свічок запалювання, несправність регулятора холостого ходу, датчика масової витрати повітря Перевірка витратоміра за допомогою комп’ютерної діагностики, перевірка форсунок на стенді, чистка форсунок, заміна свічок запалювання
На малих обертах двигун працює нестабільно, може раптово стихнути Відмова витратоміра, засмічення паливної системи, мала продуктивність бензонасоса, несправність регулятора холостого ходу, підсмоктування в системі впуску повітря Комп’ютерна діагностика двигуна, заміна несправних датчиків і регулятора ХХ, усунення можливого місця підсосу повітря
Стрибають обертів двигуна в процесі руху в звичайному режимі Несправність паливного насоса, паливної системи, засмічення паливного фільтра, фільтра бензонасоса, несправність електропроводки до бензонасосу. Знос свічок. Несправність котушки запалювання Перевірити паливну систему автомобіля, електропроводку до бензонасосу, котушки запалювання. замінити свічки

Котушка запалювання Mitsubishi Lancer 9: де знаходиться і як замінити

Точну несправність можуть визначити тільки за допомогою комп’ютерної діагностики, яка вкаже на несправні деталі, проте за характерними ознаками можна визначити самому, що ж зламалося.

Класифікація за типом електрода

Класифікуються моделі за різними параметрами. Один з них має на увазі відмінність електрода.

заміна

Якщо ви не знаєте, як замінити свічки на Mitsubishi Lancer 9, то приводимо в допомогу інструкцію.

Щоб легше було вивертати, ключ повинен бути з пластиковим або магнітним фіксатором. Далі залишається тільки зняти всі інші СЗ, а на їх місце вставити нові.

Ознаки несправності котушок запалювання

Наприклад при плавному русі, після різкого натискання на педаль газу, автомобіль починає сіпатися і що називається «тупити” не розвиваючи потужність. В окремих випадках може загорятися Check на приладовій панелі. Ці ознаки говорять про те, що можливо проблема в котушці запалювання, проводах або наконечниках.

Двигун може троить або нестабільно працювати на холостих обертах, це теж може бути однією з причин несправності котушок запалювання.

Стартер і АКБ

Як і в інших випадках, особливу увагу варто приділити акумуляторної батареї, яка може просто бути розрядженою. Саме ця причина може послужити тому, що силовий агрегат не робить пуск. Особливо це помітно в зимову пору року, в період сильних морозів.

Стартер “Лансера-9” може стати ще однією причиною того, що мотор не запускається. Основні елементи, які при цьому виходять з ладу:

В цьому випадку силова установка може запускатися через раз. Заміна деталей допоможе вирішити проблему. Якщо згоріла обмотка, то доведеться замінити стартер “Лансера-9”, оскільки ремонт буде коштувати дорожче, ніж новий вузол в зборі. Також варто звернути увагу на стан вінця маховика, у якого можуть бути зношені зуби.

Mitsubishi Lancer 9 не запуститься. Необхідно зняти DNRV, охолодити його на снігу і повернути назад.

Це було проблемою для багатьох. Свічки запалювання і котушки запалювання нові але машина не запускається на гарячі інструменти. Фільтр сітчастий (грубої очистки). MR 204495 (400-600 руб.) Сам фільтр. Sakura FS-1037 (1000-1200 рублів)

Головне не думати, що це управління процесом Вам не потрібно відразу запускати, щоб змінити насос. Просто так. я написав для себе про всяк випадок і раджу іншим

Lancer 9 не заводится, поиск причины и устранение.

Ви можете почути насос тільки в тому випадку, якщо відкручує металеву кришку під заднім сидінням, за якою потрібно заховати газовий фільтр.

Я вирішив, що я спробую скинути його. якщо це не допоможе, що мені робити? Як перевірити працездатність газового насоса?

надлишковий тиск, щоб перевірити, скільки це дме, на мій погляд, 3.И зовсім небагато?

Я вирішив, що я спробую скинути його. якщо це не допоможе, що мені робити? Як перевірити працездатність газового насоса?

Спільноти Mitsubishi Lancer Club Блог НЕ заводиться Lancer 9

Привіт, підкажіть будь ласка в чому може бути причина. Увечері все було добре, приїхав додому заглушив машину, а вранці вона раптом не захотіла заводиться. аккум новий, стартер відмінно крутить. що робити порадите?

Паливна магістраль

У паливній системі є три елементи, на які варто звернути увагу, якщо не заводиться “Лансер-9”:

 • паливний насос;
 • фільтр пального;
 • форсунки.

Перевірка бензонасоса робиться просто: ключ запалювання переводиться в положення 2, і якщо в задній частині транспортного засобу з’явиться характерний шум, який триває секунд 10, то це означає, що насос працездатний.

Але навіть якщо бензонасос робочий, не можна бути впевненим, що паливо безперебійно надходить до форсунок і в циліндри. На шляху ще є фільтруючий елемент, який може бути значно забруднений. Фахівці рекомендують його міняти кожні 40 000 км пробігу, але все буде залежати від якості заливається в бензобак палива.

Останній елемент паливної системи, через якого не заводиться “Лансер-9”. форсунки. Найчастіше їх забрудненість і знос призводять до порушення балансу повітряно-паливної суміші. Так, елементи можуть заливати як занадто багато бензину, так і дуже мало. І саме через це не заводиться “Лансер-9”. Чистку і діагностику в такому випадку варто проводити на спеціальному стенді, який покаже, наскільки працездатні і придатні для експлуатації деталі.

Lancer не заводиться

Всім здрастє, у мене Lancer 9, купив пів року назад. Все було чудово, за пів року пройшов 14 тисяч. Ніяких проблем, заводив при. 35. А вчора приїхав увечері додому, заглушив, вранці став заводіть- завелася і тут же заглохла. І все, стартер крутить, акума нова, перевірив ГРМ. ремінь на місці, распредвал крутиться, а движок мертвий, навіть не схоплює. Думаю. може бензонасос накрився. Підкажіть хто що думає, що дивитися в першу чергу?

В першу чергу викручуйте свічки і дивіться. мокрі або сухі. Треба визначитися чого немає, іскри або подачі палива.

Салют.у мене була один раз така Прблема все те ж саме завести вдалося толька коли на тросі тягли потім їздив по майстернях з’ясовував що так як хто говорить що це свічки хто говорить що масло в двигуні погане хоча я заливав Мобіл1 5w-50 так проблему і не з’ясували більше з нею не стикався

to RRRRR: До цього мийку не робити? Так само раджу перевірити свічки, ВВ дроти.

to RRRRR: Бензонасос перевіряйте також, патрубки. Чи є харчування взагалі?

Лансер 9 не заводится или заводится через раз. Контактная группа замка зажигания.

Всім здрастуйте! Lancer 06 року, пробіг під 30 000.Столкнулся з такою ж проблемой.Сегодня полізу під капот, по Ваших порад почнемо зі свечей.Поскольку слово сервіс в Якутії невідомий, буду вирішувати проблему сам, сподіваюся на допомогу форуму.

to sanchez: Перевіряйте, після повідомте.

to sanchez: Перевіряйте, питаєте.

Всім привіт! Така біда Lancer 2005гв, заводитися відмінно але після того як покатаешся і поставиш хвилин на 30 (влітку) заводитися і відразу глухне, а з 2 го разу відмінно заводиться, в чому може бути справа!?

to dmikochnev: Швидше за все це регулятор тиску зависає.

Спробуйте заводити не відразу, а трохи затримавши ключ в положенні АС.

Дякую спробую!

Добридень! Підкажіть: при нагрітому двигуні і коли температура повітря в районі 30, двигун не розвиває обороти. Що в цій ситуації робити? На що звернути увагу? Вентилятор системи охолодження не обертається на великій швидкості?

привіт всім !! у мене Lancer 6 доїхав до робо нормально після роботи вийшов не зміг завести ластівку довелося буксирувати перевірив свічки іскра є акум в нормі стартер крутить що можеть бути за рание спосибо!!

Почніть з того! який рік авто? пробіг і т.д.!

to Mitsubishi: По докладніше опішіте.По вашим описам йде тільки одне, сигналізація.

Після більш детального опису буде більш точний вердикт.

рік 1999р пробіг 169 000 с сигналізацією я вже стикався ЕО коли чек зогараеться і блокує фарсунки тоді справа в мізках було а ща інша сетуация вона завелася хвилин п’ять попрацювала і заглохла і не зміг завести

привіт всім як налаштувати запалювання в Mitsubishi Лансере

Mitsubishi: привіт всім як налаштувати запалювання в Mitsubishi Лансере #

Якщо немає трамблера, то тільки сервіснвм сканером.

привіт така проблема Lancer не завівся і почав сигналити

uliika: привіт така проблема Lancer не завівся і почав сигналити #

rypsnina: Машина не завжди заводиться або троит. Минулий господар посоаетовал поміняти кандісатор на трамлёре. Але на жаль в продажу їх немає нам пропонують поставити жигулівський. Так можна? #

ЕБУ і помилки

Частою проблемою з мотором є наявність помилок в блоці управління двигуном. Щоб виправити поломку, необхідно підключитися до «мізках» і провести діагностику. Робиться операція за допомогою спеціального обладнання. Звичайно, багато автолюбителів навчилися самі визначати коди помилок і проводити розшифровку. Але краще все ж звернутися в офіційний автосервіс “Mitsubishi”, де фахівці на професійному обладнанні швидко і точно визначать, в чому полягає проблема.

У 90% випадків причиною несправності є вихід зі строю одного з датчиків силової установки, який необхідно замінити. Решта 10% пов’язані з накопиченими помилками всередині блоку управління. Елементарний скидання допоможе вирішити несправність. А якщо очищення помилок не допомогла, то рекомендується провести оновлену прошивку “мізків”. У разі якщо і це не допомогло, однозначно потрібно звернутися до професіоналів в автомайстерню.

Ще одне, на що варто глянути, якщо нічого не допомогло. стан проводки в подмоторную відсіку. Елементарне окислення контактів або обрив проводу може привести до того, що двигун здасться «мертвим».