Помилка двигун несправний Ford Focus 2 рестайлінг

Помилки двигун несправний Ford Focus 2 1.8 дизель

Двигун несправний розгін зменшений на Ford Focus 2 / Ford Focus 2 рестайлінг 1.6 115 к.с.

Ford Focus 2 1.6 115лс “РОЗГІН зменшити” ремонт несправності

Двигун несправний, розгін зменшений. Серія 3. Складання панелі приладів і перевірка при підключенні

Помилка двигуна P2339 Ford Focus 1.8 tdci.

Чому пропадає тяга в двигуні з турбіною? Одна з найчастіших причин.

Клапан EGR, горить Check Engine! Спроба стерти помилку шляхом зняття клеми акумулятора!

помилка, двигун, несправний, ford, focus, рестайлінг

Несправність лямбда зонда Ford Focus 2 Duratec HE 2.0

Як перевірити каталізатор. Просто про складне

Ford Focus не заводиться двигун після заміни форсунки / Ford Focus 2

 • Ford Таунус тисячі дев’ятсот вісімдесят один характеристика
 • Заміна приводного ременя Ford ескейп відео
 • Ford Фокус3 хатчбек
 • P0605 помилка Ford
 • Відгуки про парфум тому Ford white suede
 • Технічні характеристики Ford Focus 2001 р
 • Забитий фільтр Ford Transit
 • Вантажопідйомність Ford explorer
 • Ford Focus 2 2005 року пропадає зв’язок з ЕБУ
 • Ford контур 1995 відео
 • Аналог FORD Маверік
 • Ford Focus клуб гідропідсилювач
 • Ford Скорпіо повітряна система
 • Пильник шруса внутрішній Ford Focus 2 оригінал
 • Ford Fiesta запобіжник сигналу

Головна »Краще» Помилки двигун несправний Ford Focus 2 1.8 дизель

На табло прмборов періодично з’являється напис-несправність двигуна [Архів]

Показати повну версію: На табло прмборов періодично з’являється напис-несправність двигуна

На табло прмборов періодично з’являється напис-несправність двигуна, зменшений разгон.Чаще всього при різкому гальмуванні, а іноді без жодної видимої прічін.Пожалуйста, підкажіть можливу нісправность.

У мене теж було таке з’їздила в сервіс, вони стерли ощибки і все. І терь помилка не висвітлюється.

На табло прмборов періодично з’являється напис-несправність двигуна, зменшений разгон.Чаще всього при різкому гальмуванні, а іноді без жодної видимої прічін.Пожалуйста, підкажіть можливу нісправность. Теж саме! Уточнював: Проблема практично виникає у кого АКПП. Там яко-б стоять два датчика (жаби) відповідають на спрацьовування гальм і викл. передачі при натисканні-утримуванні пед. гальма, і при наступному натисканні і на педаль гальма щось періодично відбувається і видає помилку на несправність. Що цікаво загарался “несправність двиг.” то з зумом, то без ?! Але “чек” не горить. Помилка проходить як несправність в гальмівній системі! Стирав! Спалахувала знову при різкому гальмуванні. Вирішив прати при черговому ТО. Пояснили так вот! Єдине сказали, що повинна спрацьовувати в основному коли трогаешся в пробказ (газ-гальмо), яко-б в цей час “жаби” запізнюються і система від незрозумілостей видає тривогу. Вважаю, що це можна віднести до чергової проблеми FF2!

у меня таже проблема зі щитком і видає всі несправності (двигуна, розгін зменшений, рульового, АВС, педаль газу і т.д.) але двигун працює і можна їхати толлько на 1 передаче.У колишнього дилера сказали що треба міняти щиток панелі приладів. Якщо зняти щиток і поворушити сполучної фішкою або джгутом проводів то все починає працювати але не долго.Подскажіте хто небуть що робити. А то мені сказали (дилер) за щиток 30 прописка. Коробка механіка.

у меня таже проблема зі щитком і видає всі несправності (двигуна, розгін зменшений, рульового, АВС, педаль газу і т.д.) але двигун працює і можна їхати толлько на 1 передаче.У колишнього дилера сказали що треба міняти щиток панелі приладів. Якщо зняти щиток і поворушити сполучної фішкою або джгутом проводів то все починає працювати але не долго.Подскажіте хто небуть що робити. А то мені сказали (дилер) за щиток 30 прописка. Коробка механіка.

Їхав по трасі 120-130 км / ч, загорілося табло “несправність двигуна” і Check engine, тяга пропала. Заглушив, знову завів. машина поїхала, але таке відчуття, що періодично під час руху хтось ззаду за хвіст притримує-відпускає. Через 1.5 кілометра знову “несправність двигуна” і так весь час. на наступний день Сheck не горів, і при їзді по місту проблем не було. Приїхав до офіцій, помилку стерли, сказали що дросель почистили. Через тиждень виїхав знову на трасу і знову та ж фігня “несправність двигуна” і Check. Підкажіть де шукати хвороба, а то завтра знову до офіцій поїду: confused :: eek :. Сам думаю, що бензонасос накривається мідним тазом: frown. Прикро, пробіг всього 32000.

Ромка, Палять проводки моторного відсіку. треба телефонувати проводку від мізків до котушки запалювання і датчика дросельної заслінки (точніше можна дізнатися якщо знаєш код помилки). Виклав би фотки але не знаю як

Якщо це проводка, чого ж він зараза в місті нормально їздить. А варто дати тривалу постійне навантаження на двигло (5 км по трасі на 130), так починає тупити. Сьогодні загнав до офіцій, завтра відпишуся. (Якщо вилікують))))))) ((

Загалом, так. Майстер сказав, що це помилка прошивки. Перешили мізки. На трасу поки не виїжджав, завтра поїду. Ну і зрозуміло, піддамся коксу. До відпустки тиждень залишився, так що буду поки відчувати, а то не хочеться десь під Краснодаром озябнуть. )

Ромка, У мене по місту теж нормально їздив. а як на дачу їду з дачі взагалі 2 рази на евакуаторі відвезли

Якщо це проводка, чого ж він зараза в місті нормально їздить. А варто дати тривалу постійне навантаження на двигло (5 км по трасі на 130), так починає тупити. Сьогодні загнав до офіцій, завтра відпишуся. (Якщо вилікують))))))) ((

Загалом, так. Майстер сказав, що це помилка прошивки. Перешили мізки. На трасу поки не виїжджав, завтра поїду. Ну і зрозуміло, піддамся коксу. До відпустки тиждень залишився, так що буду поки відчувати, а то не хочеться десь під Краснодаром озябнуть. ) ТАК УЖ, під Краснодаром можна озябнуть: biggrin :: biggrin :: biggrin:, давай до нас. валянки тільки не забуть!

Колеги фокусники. Кричу поклик допомоги. У офіціалів був уже 3 рази. Помилку видає на дросель. Все почистили, помилки терли, прогу перешили, проводку продзвонили. Сьогодні виїхав з сервісу, йду по трасі 130-140, знову вискакує “несправний двигун”.мощность загубилася. Заглушив-завів, проїхав 1 км, знову “несправний”. Знову завів і. поїхав. 200 км проїхав без проблем. Правда за час моїх мук температура повітря за бортом впала з 29 до 24 градусів. Пробіг 33 000. Може хтось стикався. підкажіть. Через 3 дні планував поїздку в Анапу, шкода відпустку піпеццццц. eek :: eek :: eek:

ПЕРЕВІР ТИСК В ПАЛИВНОЇ СИСТЕМІ !! СХОЖЕ ЩО, НАСОС ДІЙСНО накривають! СПРОБУЙ свідомо справним СОС, С ями РОБОТИ НА 2 ГОДИНИ! ФИЛ

Несправності двигунів Ford Focus 2

Протікання масла в елементах, коли маслом покриті самі елементи або сусідні ділянки.

Перевірте наявність ознак протікання масла на елементах. Якщо витік масла не очевидна, використовуйте ультрафіолетовий течеискатель. При необхідності УСТАНОВИТЕ нові прокладки або елементи.

Внутрішня або зовнішня протікання в масляному радіаторі.

Перевірте розширювальний бачок системи охолодження на наявність масляної плівки на поверхні охолоджувальної рідини. УСТАНОВИТЕ новий масляний радіатор або прокладку масляного радіатора.

Протікання через ущільнення колінчастого вала.

УСТАНОВИТЕ нове ущільнення колінчастого вала.

Протікання з маслосодержащих елементів базового двигуна.

Система двигателя не исправна форд фокус 2 решение

Виконуючи перевірку ультрафіолетовим світлом відсутні сліди витікання, ПЕРЕВІРТЕ наявність тріщин в маслосодержащих елементах базового двигуна. При необхідності УСТАНОВИТЕ нові елементи або ущільнення.

Використання моторного масла неправильного типу.

ВИЗНАЧТЕ тип моторного масла, яке використовувалося останнім, і порівняйте зі специфікацією. Замініть моторне масло на масло, відповідне специфікації.

Несправність системи примусової вентиляції картера (PCV).

Закупорені шланги, елементи вентиляції або клапани сапуна. Це викликає підвищення тиску в картері, що, в свою чергу, збільшує обсяг надходження масла в камеру згоряння.

Несправний маслоотделитель системи вентиляції картера двигуна, і моторне масло може проникати в камеру згоряння через впускний колектор.

Помилка двигун несправний Ford Focus 2 рестайлінг

Проблеми експлуатації трансмісії

Те як довго буде служити зчеплення залежить від того наскільки активно воно використовувалося. З досвіду, максимум становить 150000 км. Накладки веденого диска можуть вийти з ладу вже через 5000 км. Так само, як і у Ford Galaxy, у Focus досить надійні механічні трансмісії, які не потребують особливого догляду. На жаль, дослідження показали, що деталі підвіски можуть вести себе в дуже широкому діапазоні: від пристойного рівня до нікчемного. Все буде залежати від умов експлуатації.

Проблеми електрики і електроніки Ford Focus

Через що залишився без харчування електричного замка у Ford Focus часто обламується знаходиться в кришці багажника проводка. Щоб відновити проводку, сервісним дилерам доводиться проникати в відсік з салону. Іншим варіантом є отримання двадцяти оббивних пістонів і відкриття замку за допомогою шила.

Класичною проблемою для всіх Ford Focus є відмова ліхтариків номерного знака. При цьому слід дуже обережно підходити до вибору плафонів, яких може бути п’ять, і серед яких є як вдалі, так і невдалі варіанти. Причиною цієї проблеми є недостатня герметичність джерел освітлення. У непередбачуваних погодних умовах часто видають збої склопідйомники. Щоб усунути несправність, потрібно вийняти запобіжник з ланцюга, а двадцять хвилин по тому повернути його на колишнє місце. Після цього слід, піднявши проблемне скло на максимум, одночасно протягом декількох секунд утримувати потрібну кнопку. У разі якщо це не допомогло необхідно повернути шестірню з датчиком Холла на 180 градусів.

Основні проблеми Ford Focus 2005-2010 року

Як відомо в 2008 році Ford Focus був оновлений. Автомобілі випущені до поновлення характеризувалися облазить з декоративних деталей кузова хромом. Підсилювач капота був ненадійний, хоча якщо він лопне, деталь можуть повністю поміняти по гарантії. Часто заклинює личинка замка. Причиною цього є бруд, яка забивається в зазори телескопічної тяги, що закінчується її стисканням і вискакування з шарнірів.

Варто відзначити, що продукція Ford завжди перебувала в десятці лідерів по взломоустойчивости. Тому мультиплекс Ford Focus має 15 модулів, які спілкуються по CAN-шині і здатні повністю виключити установку сигналізації.

Основні несправності Ford Focus II: чого очікувати власнику?

Був час, коли найбільш поширеною на російському ринку іномаркою був Ford Focus II. Випускалася ця машина в 2005-2010 роках.

Хоч збирався Focus II у Всеволожську, однак вітчизняним його все ж не назвеш. Цей завод мав і дуже якісним обладнанням, і персоналом дуже високої кваліфікації. Американські представники компанії заявили, що цілком задоволені російської складанням. А що стосується деяких дефектів, то вони періодично проявляються і в автомобілях, зібраних за кордоном.

Проблеми паливної системи Ford Focus з двигунами 1.6, 1.8 і 2.0 літра

Що ще необхідно знати про особливості ремонту та техобслуговування Ford Focus-2? В першу чергу власник повинен уважно стежити за рівнем масла в двигуні і по можливості частіше перевіряти повітряні фільтри. Ігноруючи ці вимоги, автомобіліст сам напрошується на прийдешній капремонт мотора. Причиною цього є одноразові алюмінієві блоки циліндрів.

Від одного техобслуговування до іншого повинні бути проміжки в 20000 км. Саме за цей час накопичується достатня кількість пов’язаних з двигуном проблем.

Якщо є необхідність в промиваючи дросельного вузла, то це слід робити своєчасно. Якщо власник помітив, що на перехідних режимах силовий агрегат все гірше заводиться, то це вказує на необхідність очищення. У ранніх зразків, що знаходяться в головці вузла нарізні заглушки каналів часто течуть. За гарантії дилерами змінюється вся головка.

На варіантах з двигуном 1.6 часто з’являються тріщини в трубці кондиціонера в зоні закладення. Правда, виявляється той дефект дуже рідко, особливо якщо мова йде про моделі 2008 року. Якщо з під капота доноситься несильно присвистування, це вказує на те, що прослизає ремінь генератора. Тоді потрібно відключити електрообігрів стекол і дзеркал, який автоматично включається в певний час.

На моделях з двигунами на 1.8 і 2.0 літра дана проблема може бути усунена за рахунок заміни натяжної ролика. І хоча з плином часу, прошивки блоку управління моторів стають більш досконалими, але позбутися від традиційних для цих двигунів дефектів поки що не вийшло.

Типові несправності і проблеми Ford Focus 2

Розмірковуючи про Фокусі 2-го покоління, варто почати з кузова. Конструктивно він досить сучасний, має гарний запас міцності для свого класу і цінової категорії і має хороші результат по Краштест, зокрема Euroncap. Кузов оцинкований, але якість лакофарбового покриття не найвища. З основних проблемних місць по кузову можна виділити область накладки кришки багажника, так званої шаблею і хромовані елементи по кузову, останні з часом починають облазити. Але в цілому нічого кримінального і якщо машина не брала участі в ДТП якось серйозних проблем по кузову у неї бути не повинно.

По двигунах з найпоширеніших у нас 1.4 і 1.6 з ременем ГРМ і 1.8 і 2.0 з ланцюговим приводом ГРМ, в цілому проблемними мотори назвати не можна. До речі ці ж мотори ставилися і на соплатформенніка Фокуса від Mazda і Volvo. У моторів 1.8 і 2.0 з поширених болячок. клапан IMRC (управління заслінками у впускному колекторі), в результаті несправності якого двигун може подтраівать і втратити в динаміці. Сам клапан можна перевірити мультиметром і якщо несправність підтвердиться, то міняти на новий. Хоча деякі умільці примудряються його ремонтувати. На рестайлінгових машинах з моторами 1.8-2.0 можуть зустрічатися проблема з проскальзиваніем приводного ременя на генератор, власне причина в банальному. з системи приводу прибрали натягувач. Можна уникнути проблеми установкою натяжителя від дорестайла.

Якщо говорити про трансмісії, то серйозною проблемою можна вважати передчасну поломку пальця сателітів на IB5 (ставилася з моторами 1.6 і 1.8), що тягне за собою серйозний ремонт коробки з заваркою корпусу, тому що палець пробиває корпус, або її заміною на нову / контракт. Уникнути проблеми можна установкою посиленого пальця, замість оригінального. Характерна дана проблема в основному для мотора 1.6.

Ще з поширених хворих місць фокуса можна виділити бензонасос. дуже чутливий до якості палива. При засмітті фільтра тонкого очищення (памперса), можуть спостерігатися проблеми в роботі насоса, аж до його виходу з ладу. Профілактикою може служити своєчасна чистка сітки-памперса або заміни її на нову. До речі по заводу її заміна в окремо не передбачена тільки в зборі з насосом, відповідно оригінального каталожного номера Ви не знайдете. Але підібрати аналог від іншої машини проблеми немає. Є проблема замінити, тому що доведеться або знімати паливний бак або різати технологічний отвір під заднім сидінням для доступу до насоса, останнім на мій погляд зовсім вже радикальне вирішення питання.

За ходової частини особливих питань немає, вона досить надійна і відверто слабких місць не спостерігається. в принципі все як у всіх. Але наостанок хочеться озвучити основний бич практично всіх Фокусів. це рульова рейка. Стукати починає вже при невеликих пробігах, питання вирішується невеликий підтяжкою, а далі вже ремонт або заміна. Власники правда знайшли рішення цієї проблеми, шляхом установки саморобної КАПРОЛОНОВИЄ втулок замість заводських і заміною пружини на більш потужну, деякі ще змінюють і притискну гайку-пластину.

В цілому другий Focus 2 не можна назвати конкретно ламається авто. недарма модель користувалася певною популярністю у служб таксі. Але все ж до еталона надійності, враховуючи всі можливі недоліки, він теж не дотягує.

Перевірка клапана управління заслінками у впускному колекторі

Палець сателітів в результаті поломки пробив корпус коробки передачі

помилка, двигун, несправний, ford, focus, рестайлінг

Іржа під шаблею на кришці багажника

Форд Фокус 2.Двигатель неисправен.Ответ на вопрос:. что может быть?

Установка КАПРОЛОНОВИЄ втулки в рульову рейку

Re: несправність системи двигуна.

Другий раз борюся з проблемою чека двигуна. Перший раз (пару місяців назад), коли він загорівся, я заїхав на сервіс, там не знайшли нічого небезпечного: 3 невідомих дефекту, Зонд лямбда (банк1, датчик 2). сигнал занадто великий, Датчик положення педалі. акселератора 1/2 Порушення функції. Все стерли, поїхав довольний.Сейчас знову загорівся. Весь час заправлявся на одній і тій же заправці, що начебто має виключати ситуацію «заправився поганим бензином». Пробував зняти клеми акумулятора на годинку. не допомогло. БК не виводить повідомлення про «розгін знижений», т.к., По ходу справи, у нього в функціях цього немає. Але розганяється досить туго (до цього був старенький Lanos з 80 ЛЗ, не особливо гірше розганявся). У мене тільки такі ідеї / питання: 1) Іноді, якщо завести на гарячу, обороти починають стрибати вниз мало не до нуля (дросельна заслінка чиста). Чи може через це горіти чек? 2) Якщо вдарити по педалі газу, обороти стрибнути лише через десь близько секунди. Наприклад, якщо на місці дуже швидко натиснути газ в підлогу і відпустити, то обороти піднімуться на пару тисяч вже після того, як педаль відпустив. Спробував на Mazda так зробити. як тільки починаєш натискати на педаль, відразу стрілка піднімається. На справному FORD так не пробував. Соответсвенно хочу запитати, чи нормально це для Фокуса? Або це теж може бути причиною / наслідком помилки? 3) Здається мені, нехороші люди у мене панель приладів якщо не змінювали, то знімали, скручували пробіг і ін. Не може бути це глюком самої панелі? З повідомлення вище я виніс для себе те, що несправність панелі може привести до відмови педалі газу. А здавалося б. як вони пов’язані в сторону панель-педаль ?

Основні причини несправності системи двигуна FORD Focus 2

Двигун. це «серце» Ford Focus. В цілому він досить надійний і без проблем ходить тривалий час, але під впливом різних факторів можуть виникати поломки. Якщо мотор несправний, то експлуатувати автомобіль небезпечно і до того ж можна завдати ще більшої шкоди. У нашій статті ми розповімо про основні «болячки» двигуна Ford Focus другого покоління, чому вони виникають і як з ними боротися. На Ford Focus 2 встановлювалися різні двигуни, в тому числі бензинові і дизельні. Залежно від умов експлуатації і навантажень тривалість служби різних деталей може значно відрізнятися. Більш того, заводом-виробником передбачений певний термін використання кожного елемента двигуна, а тому періодичні поломки є нормальним явищем.

VLL #012. Ford Focus II. Неисправность системы двигателя

Наприклад, генератори на моторах служать в середньому близько 150000 км пробігу, після чого виходять з ладу. Однак з метою економії не варто відразу ж купувати нову модель. замініть зношені деталі (як правило, це щітки або діодний міст) і використовуйте його далі. Пам’ятайте, що при несправному генераторі їздити заборонено, так як це призводить до поломки ЕБУ. Блок дроселя вимагає прочищення кожні 50000 км, прокладка клапанної кришки служить близько 100000 км. Такий же пробіг здатний витримати маховик, після чого буде потрібно його заміна. Загалом, різні деталі з часом будуть виходити з ладу і якщо їх вчасно не міняти або ремонтувати, то це призведе до ще більших проблем. Двигун завжди повинен знаходитися в хорошому стані, оскільки його конструкція практично виключає ремонт «в поле». Тобто якщо раптом щось станеться на трасі, то єдиним виходом буде евакуатор. Далі, ми розповімо про двох найбільш частих проблемах мотора на Ford Focus, коли він занадто гріється і троит.

Ford Focus Клуб