Заміна прокладки клапанної кришки Chevrolet Cruze

Діагностика стану прокладки на Chevrolet Lacetti

Ресурс прокладки кришки клапанів на Chevrolet Lacetti, як правило, ледве дотягує до 15-20 тисяч.

Текти масла може виникати в наслідок перегріву мотора. тоді кришка деформується і втрачає герметичність. Таке зустрічається рідко, а в основному масло сочиться з-під кришки і проникає в свічкові колодязі просто через втрату прокладкою еластичності і втрати герметиком своїх властивостей.

прокладка, клапанної, кришки, chevrolet

Текти масла виникає в результаті втрати еластичності прокладки клапанної кришки.

При перших проявах слідів масла, а тим більше, появі масла в свічкових колодязях, потрібно не зволікати, а якомога швидше шукати нову прокладку.

Вибір оригінальних і сумісних деталей

На автомобілі Chevrolet- Cruze рекомендовано встановлювати деталі виробництва General Motors. Це гарантує високу якість запчастин, їх відповідність моделі авто і тривалий термін служби. Прокладка клапанної кришки Chevrolet- Cruze може проводитися і сторонніми компаніями. Допускається встановлювати на автомобілі вироби від торгових марок: Elring, Reinz, Corteco і Ajusa. Вони зарекомендували себе з позитивного боку і їх продукція схвалена виробникам авто Chevrolet- Cruze.

Аналогічно вибирається і прокладка теплообмінника Chevrolet- Cruze. Вироби виготовляються з поліакрилового каучуку і мають плоский профіль.

Характерні проблеми з клапанною кришкою на Chevrolet Cruze

На автомобілі Chevrolet Cruze ми виконуємо роботи будь-якої складності і маємо великий досвід обслуговування саме цих машин. Запрошуємо вас в наші техцентри мережі Шеви Плюс. Він для того і потрібен щоб туди більше носа не сунути.

Я усунув і як тільки не нагрівав мотор, все в шоколаді. Якщо у вас мозок деформувався не означає що кришка. Вона виконана з термостійкого пластика, який піддається деформації менш ніж алюміній. Алюміній дуже прокладка клапанної кришки на Chevrolet Cruze метал, з малою температурою плавлення. Швидше він деформується.

Знаннями з фізики я можу ще помірятися. Я написав як зробити. Зроби будь задоволений. Не подобається метод, натисни на хрестик, закрий сторінку.

Багато тобі герметика, зроби те ж, але нанеси так як ти хочеш. Кому що заважає зробити по-своєму? Я написав свій метод.

«Заміна прокладки клапанної кришки при кожному ТО». Відгук власника Chevrolet Cruze | thedreambag.ru

Прокладка. GM Кільця. GM в кількості 15 штук На деяких ресурсах можна зустріти власників Chevrolet Cruze, які для заміни прокладки клапанної кришкііспользовалі прокладку від Део Нубіра, так прокладка клапанної кришки на Chevrolet Cruze вона ширше, що впливає на площу притиску, отже герметичність і надійність істотно зростає. Якщо дме холодне повітря з дефлектора на торпеді Chevrolet Cruze Інструкція по заміні клапанної кришки Chevrolet Cruze Так виглядає клапанна кришка двигуна Chevrolet Cruze пропускає масло.

На фото видно, прокладка клапанної кришки на Chevrolet Cruze мало потрапляє на випускний колектор. Для початку рекомендуємо добре вимити двигун, щоб змити всі залишки масла, попередньо відключивши харчування акумуляторної батареї і знявши декоративну пластикову панель.

Момент затягування болтів перевіряється за допомогою динамометричного ключа. Після закінчення виконання даної роботи, необхідно долити масло в двигун, перевірити відсутність течі і більше не допускати перегріву мотора.

Величезна безліч артикулів

Ринок пропонує близько десятка прокладок для кришки двигунів Lacetti, вони однакові для 1,4 і 1,6-літрових двигунів.

Рідна GM-івської прокладка носить артикул GM96 353 002. Вона має простий квадратний профіль, служить досить довго, але коштує близько 450 рублів.

Є дуже недорогий аналог Parts Mall з таким же індексом за ціною близько 180-200 рублів. Багато хто віддає перевагу прокладці Victor Reinz 155345601. Її, прокладка має Т-подібний профіль і ходить не гірше заводської. Дешеві аналоги купувати не рекомендують, оскільки вони швидко тверднуть, не рятує навіть хороший герметик.

Прокладка клапанної кришки GM 96 353 002.

Заміна прокладки клапанної кришки при кожному ТО

«Заміна прокладки клапанної кришки при кожному ТО». Відгук власника Chevrolet Cruze

Перевірений на 4 машинах. Як потім герметик відтирати? Та ніяк.

У цьому не буде необхідності. Так що люди похилого віку, у кого будуть реальні питання і розмови з цього приводу, з серйозними і дорослими людьми. я поговорю, розповім всі тонкощі, і чому я так зробив.

Чому я прийшов до цього методу, що я спробував. У кого є проблема. пишіть в личку.

Навіть з серйозними людьми можу поговорити по телефону. Скажете спасибі. Слухати півнів, які просто пір’я кидають, думаю не має сенсу.

Хороші-погані кришки. версія друга

Як відомо, на Шеви Lacetti встановлена ​​клапанна кришка із пластику. Природно, інженери пішли на такий крок з метою здешевлення та полегшення двигуна. Це відбилося на жорсткості кришки. До того ж, пластик, навіть самий хороший, не так активно протистоїть термічної деформації, як алюмінієвий сплав. Варто один раз гарненько перегріти мотор, як кришку клапанів поведе, тоді про герметичності говорити не доводиться, масло буде проникати під прокладкою.

Щоб перевірити цю версію, знімаємо кришку і встановлюємо її на сталеву рівну плиту (або на скло в крайньому випадку). Якщо між плитою і кришкою буде щілину хоча б міліметр, вже є ймовірність, що прокладка потече. Планувати кришку (виводити привалочную площину). марна трата часу, тому що пластик тонкий і, знімаючи частину матеріалу ми зробимо тільки гірше, кришка стане ще менш жорсткою. Оптимальний вихід в цій ситуації. заміна кришки.

Що потрібно для заміни. підбираємо матеріали

При підборі витратних матеріалів дуже важливо приділити увагу якості прокладок і герметиків, якщо ми будемо їх використовувати. Замість рідини для чищення карбюраторів або інжекторів підійде розчин гасу і розчинника, також можна використовувати малярний обезжириватель.

Частково ми вже розібралися в артикулах і найменуваннях матеріалів, необхідних для заміни прокладки. Залишилося все це зібрати разом:

 • Штатний набір інструментів.
 • Динамометричний ключ.
 • Рідина (аерозоль) для чищення карбюраторів або інжекторів.
 • Герметик за бажанням, марки ми зазначили вище.
 • Сама прокладка. Вона може бути як оригінальна GM 965 14 596 для 1,8-літрового мотора або GM 963 53 002 для моторів 1,6 і 1,4 л. Аналогів на ринку тьма. це і VictorReinz 155345601 (1,4 і 1,6 л), і PartsMall 963 53 002, і 963 51 213 с Т-образним профілем.
 • Нові болти для клапанної кришки GM 94 500 909.

Прокладка GM 965 14 596

А тепер запасаємося терпінням і починаємо заміну.

Характерні проблеми деталі

Основні причини даної несправності полягають у наступному:

 • знос прокладки, що відбувається при пробігу від 80 000 км;
 • деформація корпусу кришки;
 • надлишковий тиск в системі мастила.

Увага! Представлена ​​проблема може виникати при заміні моторного масла на речовина з меншою в’язкістю або при використанні мастила іншої марки.

Проблема може бути незначною і визначається за наявністю невеликих масляних слідів на матеріалі. Її можна вирішити шляхом протягання болтів кріплення кришки. Якщо проблема не буде вирішена або кількість виділеної через прокладку мастила буде збільшена потрібно провести заміну елемента. Невчасний ремонт призводить до наступних негативних наслідків:

 • масло заллє свічкові колодязі, що призведе до проблем в роботі системи запалювання;
 • в салоні машини буде поширюватися запах гару;
 • утворена на блоці циліндрів масляна плівка знизить ступінь його охолодження;
 • доведеться регулярно міняти змазують речовина.

В результаті водіям доведеться проводити трудомісткий і дорогий ремонт.

Процедура заміни клапанної кришки

Для демонтажу старої кришки ГБЦ необхідно знеструмити автомобіль, зняти декоративний кожух двигуна і від’єднати високовольтні дроти від свічок запалювання. Потім потрібно відключити штекер електропроводки від роз’єму датчика фаз системи управління двигуном, після чого потрібно від’єднати від ГБЦ шланги системи вентиляції картера двигуна.

Далі торцевих ключем або головкою з тріскачкою откручиваются п’ятнадцять болтів кріплення клапанної кришки, і деталь знімається з блоку циліндрів. В отворах кріпильних болтів встановлені ущільнювальні кільця, які можна зняти, одягнувши торцевої викруткою. По периметру внутрішньої сторони клапанної кришки встановлена ​​прокладка, яка також підлягає заміні.

Перед монтажем нової деталі потрібно ретельно очистити верхню площину головки блоку від бруду, нагару і залишків герметика. Очищення слід проводити акуратно, уникаючи попадання сторонніх часток всередину двигуна.

  15.10.2020Акція Mobil 1. 20 000 км доріг. подробнее01.10.2020Plentycar.ru. офіційний Partner Mobil з продажу моторних масел. подробнее04.08.2020Ізмененіе графіка роботи філії в місті Верхньому Тагілі. Детальніше

Як поміняти прокладку теплообмінника і клапанної кришки Chevrolet- Cruze

Власники автомобілів Chevrolet- Cruze з великим пробігом стикаються з течею масла з-під клапанної кришки або з теплообмінника. Гумові прокладки з часом втрачають свою еластичність, що стає причиною розгерметизації кришки і подальшого просочування масла назовні. Рідина, що потрапила на впускний колектор, починає горіти, а утворена гар проникає в салон машини.

Рішенням проблеми є заміна прокладки клапанної кришки Chevrolet– Cruze і теплообмінника. Виконати її водії можуть самостійно, ознайомившись з інструкцією. Також буде корисно ознайомитися з тим, як вибрати і замінити маточину на Chevrolet- Cruze, яка також часто виходить з ладу.

підсумок

Chevrolet Cruze гарний автомобіль з комфортною підвіскою і непоганими комплектаціями. Ще одна перевага. це вигідна ціна в порівнянні з однокласниками. Багато в чому більш низька ціна викликана іміджем досить «ломучій» і ненадійного автомобіля. Але в реальності більшість проблем легко і недорого вирішуються навіть у власному гаражі. Для покупки краще вибирати Cruze після рестайлінгу з механічною коробкою передач і 1,8-літровим двигуном. Так, ви скоротите список потенційних проблем і отримаєте хоч якийсь запас під педаллю газу. Кузов вимагає дбайливого ставлення, зате не гниє. Різниця за ціною між мінімальною і максимальною комплектацією на вторинному ринку не суттєва, беріть по повній.

Сумісні прокладки для кришки клапанів

Штатна прокладка кришки головки блоку циліндрів Chevrolet Cruze виготовлена ​​з поліакрилового каучуку і має плоский профіль. Згодом вона втрачає еластичність, грубіє, на ній з’являються тріщини і злами. Як заміну автолюбителі пропонують використовувати аналог з Т-образним профілем (наприклад, від «REINZ»), який за рахунок збільшеної площі контакту забезпечує більш щільне прилягання до корпусу двигуна.

Процедура заміни клапанної кришки

Для демонтажу старої кришки ГБЦ необхідно знеструмити автомобіль, зняти декоративний кожух двигуна і від’єднати високовольтні дроти від свічок запалювання. Потім потрібно відключити штекер електропроводки від роз’єму датчика фаз системи управління двигуном, після чого потрібно від’єднати від ГБЦ шланги системи вентиляції картера двигуна.

Далі торцевих ключем або головкою з тріскачкою откручиваются п’ятнадцять болтів кріплення клапанної кришки, і деталь знімається з блоку циліндрів. В отворах кріпильних болтів встановлені ущільнювальні кільця, які можна зняти, одягнувши торцевої викруткою. По периметру внутрішньої сторони клапанної кришки встановлена ​​прокладка, яка також підлягає заміні.

Перед монтажем нової деталі потрібно ретельно очистити верхню площину головки блоку від бруду, нагару і залишків герметика. Очищення слід проводити акуратно, уникаючи попадання сторонніх часток всередину двигуна.

Клапанна кришка на Chevrolet Cruze: заміна прокладки

Двигуни Ecotec 1.6 і Ecotec 1.8, що встановлюються на Chevrolet Cruze російської локалізації, в цілому досить надійні, невибагливі і ремонтопрігодни. Однак, як і будь-який інший силовий агрегат, вони мають свої типові недоліки, зумовлені особливостями конструкції.

Поширеною проблемою, з якою згодом стикається кожен другий власник Круза, є течі моторних олив з-під клапанної кришки.

Основними причинами цієї несправності є:

 • знос прокладки;
 • деформація корпусу кришки;
 • надлишковий тиск в системі мастила.

Іноді подібна проблема виникає при переході на масло іншої марки або після заміни моторної мастила на масло з меншою в’язкістю по SAE. Причому масштаб неприємності може бути різним: від невеликих масляних слідів по периметру кришки до витискування через прокладку великої кількості мастила, яке супроводжується спрацьовуванням індикатора тиску масла на приладовій панелі.

Незначні витоку масла можна спробувати усунути підтяжкою болтів кріплення кришки. Якщо проблема не зникає, потрібно заміна прокладки і можливо самої кришки головки блоку. Інакше порушення герметичності системи змащення може привести до неприємних наслідків:

 • Масло заливає свічкові колодязі, що скорочує термін служби свічок і викликає порушення в роботі системи запалювання;
 • У салоні з’являється різкий запах гару від того, що на гарячий випускний колектор тече масло;
 • Масляна плівка на блоці циліндрів погіршує його охолодження;
 • Потрібно регулярно доливати масло до необхідного рівня.

В результаті деяким автолюбителям доводиться купувати нову клапанну кришку з прокладкою в кілька разів частіше, ніж міняти моторне масло.

Відновлення герметичності системи змащення

З досвіду експлуатації власниками Chevrolet Cruze визначено ряд додаткових заходів щодо усунення витоків масла з-під клапанної кришки:

 • застосування альтернативної прокладки і кілець ущільнювачів;
 • використання герметика;
 • доробка втулок кріпильних отворів кришки ГБЦ;
 • установка алюмінієвої клапанної кришки.

Замена прокладки клапанной крышки Шевроле Круз 1.6(одноразовые болты).

 

Використання альтернативної прокладки від надійного виробника і сумісних кілець ущільнювачів, а також застосування герметика для додаткової надійності з’єднання не має негативних наслідків і дозволяє усунути підтікання масла за умови відсутності тріщин і деформацій кришки ГБЦ. Слід пам’ятати, що в двигуні має використовуватися виключно високотемпературні герметизуючі склади, наприклад чорний DD 6712 від «DoneDeal» або сірий RVT 999 від «ABRO».

Витік масла через отвори кріпильних болтів власники Chevrolet Cruze пропонують усунути шляхом сточування втулок по висоті, щоб забезпечити більш щільне прилягання кришки до ГБЦ. Результат подібної доопрацювання неоднозначний: деякі автолюбителі відзначають, що протікання масла припиняються, інші кажуть, що при затягуванні болтів клапанна кришка з проточенной втулками тріскається і повністю виходить з ладу.

Підбір оригінальних деталей

Кришка являє собою деталь ночвоподібної форми з фігурною внутрішньою стороною, виготовлену з термостійкого пластика. У центральній частині кришки виконані отвори свічок колодязів, по периметру корпусу розташовані 15 отворів для кріпильних болтів, якими деталь притягається до блоку двигуна. З верхньої сторони кришки знаходиться маслозаливное отвір, що закривається пробкою.

Також в кришці головки блоку Chevrolet Cruze встановлений мембранний клапан системи вентиляції картерних газів (клапан PCV). Згодом мембрана отримує пошкодження, а нутрощі клапана забиваються брудом і нагаром, що може стати причиною витоку масла з-під кришки ГБЦ.

Алюмінієва клапанна кришка

Кардинальним, хоча і витратним рішенням проблеми є заміна штатної кришки головки блоку на алюмінієву. У продажу є клапанні кришки на Chevrolet Cruze від фірм, що спеціалізуються на виготовленні вузлів і агрегатів з алюмінію, а також автовласникам доступні пропозиції від китайських виробників, поширювані через ресурси типу «Aliexpress».

Для позначення застосовності, опис подібних деталей зазвичай включає в себе посилання на наступні каталожні номери:

 • GM DAEWOO 96473698 96495285 96351548 для двигунів F16D3;
 • GM 55564395 для мотора F18D4.

У правильний комплект поставки входять алюмінієва кришка ГБЦ, силіконова прокладка спеціальної форми, кришка маслозаливной горловини (яка відрізняється від штатної) і герметик.

Силіконова прокладка має спеціальні відливи під болти, тому установка кілець ущільнювачів під кріплення клапанної кришки не потрібно.

Деякі власники для більшої надійності встановлюють під болт додаткові прокладки з пароніту, діаметром 20мм. Затягування гвинтів виконується від середини кришки до країв динамометричним ключем із зусиллям 5-6 Нм, інакше є можливість перетиснути або видавити прокладку.

Процедура заміни клапанної кришки

Для демонтажу старої кришки ГБЦ необхідно знеструмити автомобіль, зняти декоративний кожух двигуна і від’єднати високовольтні дроти від свічок запалювання. Потім потрібно відключити штекер електропроводки від роз’єму датчика фаз системи управління двигуном, після чого потрібно від’єднати від ГБЦ шланги системи вентиляції картера двигуна.

Далі торцевих ключем або головкою з тріскачкою откручиваются п’ятнадцять болтів кріплення клапанної кришки, і деталь знімається з блоку циліндрів. В отворах кріпильних болтів встановлені ущільнювальні кільця, які можна зняти, одягнувши торцевої викруткою. По периметру внутрішньої сторони клапанної кришки встановлена ​​прокладка, яка також підлягає заміні.

Перед монтажем нової деталі потрібно ретельно очистити верхню площину головки блоку від бруду, нагару і залишків герметика. Очищення слід проводити акуратно, уникаючи попадання сторонніх часток всередину двигуна.

Характерні проблеми з клапанною кришкою на Chevrolet Cruze

Двигуни Ecotec 1.6 і Ecotec 1.8, що встановлюються на Chevrolet Cruze російської локалізації, в цілому досить надійні, невибагливі і ремонтопрігодни. Однак, як і будь-який інший силовий агрегат, вони мають свої типові недоліки, зумовлені особливостями конструкції.

Поширеною проблемою, з якою згодом стикається кожен другий власник Круза, є течі моторних олив з-під клапанної кришки.

Основними причинами цієї несправності є:

 • знос прокладки;
 • деформація корпусу кришки;
 • надлишковий тиск в системі мастила.

Іноді подібна проблема виникає при переході на масло іншої марки або після заміни моторної мастила на масло з меншою в’язкістю по SAE. Причому масштаб неприємності може бути різним: від невеликих масляних слідів по периметру кришки до витискування через прокладку великої кількості мастила, яке супроводжується спрацьовуванням індикатора тиску масла на приладовій панелі.

Незначні витоку масла можна спробувати усунути підтяжкою болтів кріплення кришки. Якщо проблема не зникає, потрібно заміна прокладки і можливо самої кришки головки блоку. Інакше порушення герметичності системи змащення може привести до неприємних наслідків:

 • Масло заливає свічкові колодязі, що скорочує термін служби свічок і викликає порушення в роботі системи запалювання;
 • У салоні з’являється різкий запах гару від того, що на гарячий випускний колектор тече масло;
 • Масляна плівка на блоці циліндрів погіршує його охолодження;
 • Потрібно регулярно доливати масло до необхідного рівня.

В результаті деяким автолюбителям доводиться купувати нову клапанну кришку з прокладкою в кілька разів частіше, ніж міняти моторне масло.

Chevrolet Cruz c двиг. F16D3 Подробная замена прокладки прокладки клапанной крышки.

 

Сумісні прокладки для кришки клапанів

Штатна прокладка кришки головки блоку циліндрів Chevrolet Cruze виготовлена ​​з поліакрилового каучуку і має плоский профіль. Згодом вона втрачає еластичність, грубіє, на ній з’являються тріщини і злами. Як заміну автолюбителі пропонують використовувати аналог з Т-образним профілем (наприклад, від «REINZ»), який за рахунок збільшеної площі контакту забезпечує більш щільне прилягання до корпусу двигуна.

Підбір оригінальних деталей

Фірмова кришка головки блоку циліндрів Chevrolet Cruze має наступні коди за каталогом GM:

Модель двігателяАртікул кришки ГБЦДополнітельние нумерації кришки

1.4 (140 к.с.), A14NET GM 55561426 (старого зразка) GM 55573746 (нового зразка) 14 000 руб.
Ecotec 1.6 (109 к.с.), F16D3 GM 25185117 GM 25192208 16 000 руб.
Ecotec 1.8 (141 к.с.), F18D4 GM 25185123 GM 55558673 GM 55564395 15 000 руб.

Кришка являє собою деталь ночвоподібної форми з фігурною внутрішньою стороною, виготовлену з термостійкого пластика. У центральній частині кришки виконані отвори свічок колодязів, по периметру корпусу розташовані 15 отворів для кріпильних болтів, якими деталь притягається до блоку двигуна. З верхньої сторони кришки знаходиться маслозаливное отвір, що закривається пробкою.

Замена прокладки крышки клапанов на Chevrolet Cruze 1,8 Шевроле Круз 2015 года

 

Також в кришці головки блоку Chevrolet Cruze встановлений мембранний клапан системи вентиляції картерних газів (клапан PCV). Згодом мембрана отримує пошкодження, а нутрощі клапана забиваються брудом і нагаром, що може стати причиною витоку масла з-під кришки ГБЦ.

Відновлення герметичності системи змащення

З досвіду експлуатації власниками Chevrolet Cruze визначено ряд додаткових заходів щодо усунення витоків масла з-під клапанної кришки:

 • застосування альтернативної прокладки і кілець ущільнювачів;
 • використання герметика;
 • доробка втулок кріпильних отворів кришки ГБЦ;
 • установка алюмінієвої клапанної кришки.

Використання альтернативної прокладки від надійного виробника і сумісних кілець ущільнювачів, а також застосування герметика для додаткової надійності з’єднання не має негативних наслідків і дозволяє усунути підтікання масла за умови відсутності тріщин і деформацій кришки ГБЦ. Слід пам’ятати, що в двигуні має використовуватися виключно високотемпературні герметизуючі склади, наприклад чорний DD 6712 від «DoneDeal» або сірий RVT 999 від «ABRO».

Витік масла через отвори кріпильних болтів власники Chevrolet Cruze пропонують усунути шляхом сточування втулок по висоті, щоб забезпечити більш щільне прилягання кришки до ГБЦ. Результат подібної доопрацювання неоднозначний: деякі автолюбителі відзначають, що протікання масла припиняються, інші кажуть, що при затягуванні болтів клапанна кришка з проточенной втулками тріскається і повністю виходить з ладу.

Алюмінієва клапанна кришка

Кардинальним, хоча і витратним рішенням проблеми є заміна штатної кришки головки блоку на алюмінієву. У продажу є клапанні кришки на Chevrolet Cruze від фірм, що спеціалізуються на виготовленні вузлів і агрегатів з алюмінію, а також автовласникам доступні пропозиції від китайських виробників, поширювані через ресурси типу «Aliexpress».

Для позначення застосовності, опис подібних деталей зазвичай включає в себе посилання на наступні каталожні номери:

 • GM DAEWOO 96473698 96495285 96351548 для двигунів F16D3;
 • GM 55564395 для мотора F18D4.

У правильний комплект поставки входять алюмінієва кришка ГБЦ, силіконова прокладка спеціальної форми, кришка маслозаливной горловини (яка відрізняється від штатної) і герметик.

Силіконова прокладка має спеціальні відливи під болти, тому установка кілець ущільнювачів під кріплення клапанної кришки не потрібно.

Деякі власники для більшої надійності встановлюють під болт додаткові прокладки з пароніту, діаметром 20мм. Затягування гвинтів виконується від середини кришки до країв динамометричним ключем із зусиллям 5-6 Нм, інакше є можливість перетиснути або видавити прокладку.