Заміна масла в коробці Chevrolet Cruze

Заміна масла АКПП Cruze: настройка контроллера заміни

У разі наявності температурного контролера ATF рідини, після заміни рекомендується перевірити показання відповідного датчика. Пристрій АКПП має провести перенастроювання після заливки свіжої ATF.

 • завести ДВС автомобіля і активувати всі передачі на АКПП, почекавши кілька секунд;
 • перевести селектор коробки в положення «D» (драйв);
 • почекавши кілька секунд, повернути селектор коробки з положення «D» в положення «N» (нейтраль).
 • для навчання контролера дію включення селектора з режиму «D» в режим «N» і назад повторювати не менше трьох разів.

Зверніть увагу, процедуру настройки температурного контролера необхідно виконувати на повністю прогрітій коробці (відбувається оптимізація роботи контролера з урахуванням температурного режиму).

Яке масло в АКПП Cruze вибрати

В автоматичну коробку перемикання передач бажано заливати ту трансмісійну рідина, яка була залита спочатку заводом виробником. У нашому випадку це GM Dexron VI, саме ця трансмісійна рідина залита в АКПП Cruze з заводу.

ATF GM Dexron VI. оригінальне синтетичне масло для АКПП, розроблене з урахуванням вимог GM. Рідина стійка до вспениванию, зберігає властивості з урахуванням зміни температур, стабільна до окислення.

Скільки масла АКПП Cruze потрібно для заміни

Кількість масла, що заливається в АКПП Chevrolet Cruze, буде залежати від виду заміни: часткової або повної. Під повною заміною трансмісійної рідини передбачається повний злив старої рідини з повною промивкою коробки і заливкою нової рідини. При такому методі буде потрібно приблизно 6-7 літрів рідини.

При частковій заміні кількість заливається рідини менше, оскільки цей метод передбачає злив відпрацьованої ATF тільки на 40-60% від загального обсягу. Відповідно, обсяг заливає рідини при частковій заміні складе близько 3-4 літрів.

Вибір масляного фільтра на АКПП Chevrolet буде залежати від року випуску автомобіля. Ще додамо, що при виникненні проблем, пов’язаних з перемиканням швидкостей АКПП (поштовхи, ривки), заміну фільтруючого елемента проводять раніше встановлених заводом виробником термінів.

Замена масла в автомате АКПП на Chevrolet Cruze 1,8 Шевроле Круз 2015 года

Коли міняти масло в АКПП Cruze

Періодичність заміни рідини ATF в автоматичній коробці Chevrolet Cruze можна дізнатися з технічної документації автомобіля (мануал). Завод виробник рекомендує проводити заміну трансмісійної рідини в АКПП Cruze кожні 75 тис. Км пробігу.

При активній експлуатації автомобіля або використання машини в важких дорожньо-кліматичних умовах рекомендується проводити заміну рідини кожні 40-60 тис. Км пробігу.

Заміна масла АКПП Cruze своїми руками

Модель Chevrolet Cruze, розроблена компанією General Motors, агрегатується трьома видами КПП: 5-й або 6-й ступінчастою механікою, а також 6-й ступінчастим автоматом. При цьому особливою популярністю користуються версії, обладнані автоматичними коробками перемикання передач.

Що стосується самих коробок, агрегати зарекомендували себе добре, але тільки за умови своєчасного проведення ТО, а також дотримання правил експлуатації. Якщо говорити про обслуговування, заміна масла в коробці є важливою і відповідальною процедурою, особливо у випадку з АКПП. Далі ми розглянемо, як виконується заміна масла в коробці Chevrolet Cruze з автоматичною трансмісією.

Часткова заміна масла АКПП Cruze своїми руками

 • придбати масло АTF в обсязі 5-6 літрів для АКПП;
 • наявність інструменту (набір гайкових ключів);
 • лійка або масляний шприц для затоки;
 • необхідні матеріали (чиста ганчір’я, ємність для зливу відпрацьованої рідини).

Розглянемо алгоритм часткової заміни трансмісійної рідини в автоматі на прикладі Chevrolet Cruze 2012 випуску. Буде потрібно:

 • розташувати автомобіль на естакаді або підйомнику (необхідний доступ до піддона коробки);
 • поставити ємність для зливу відпрацьованої рідини під зливний отвір АКПП;
 • зняти захист піддону коробки;
 • відкрутити пробку зливного отвору і злити робочу рідину;
 • після повного припинення витікання масла закриття пробку зливного отвору;
 • визначивши обсяг злитої робочої рідини, заливаємо необхідну кількість нової АTF в наливний отвір за допомогою лійки через заливний отвір (сапун);
 • перевіряємо рівень залитого змащуючого матеріалу шляхом відкручування контрольної пробки (витікання масла вказує на те, що рівень достатній);

Для попереднього прогріву після заливки масла потрібно запустити двигун, селектор автоматичної коробки по черзі включати в кожне з положень на 5-10 сек. Далі, переключивши селектор АКПП в положення «P», дозволити ДВС трохи попрацювати (близько 10 хвилин).

Замена масла в коробке передач МКПП Chevrolet Cruze 1,8 Шевроле Круз 2011 года

Також відзначимо, що для заміни масляного фільтра необхідно відкрутити і почистити піддон АКПП від забруднень і стружки. Паралельно потрібно заміна прокладки піддону АКПП. Дана процедура складніше, ніж звичайний злив рідини. З цієї причини заміну масла в АКПП зі зняттям піддона краще довірити досвідченим фахівцям.

Що в підсумку

Як видно, заміну масла в АКПП Chevrolet Cruze можна проводити методом часткової або повної заміни. При цьому метод часткової заміни ATF дозволяє обслужити коробку автомат своїми руками в умовах звичайного гаража, що вигідніше у фінансовому плані.

Наостанок зазначимо, що середня за літр. Заміна масляного фільтра обійдеться близько 1400-1800 рублів.

Паралельно сума може бути помітно збільшена, якщо практикується апаратна заміна масла методом витіснення. У цьому випадку відзначається велика витрата трансмісійного масла.

Як правильно здійснити часткову (неповну) заміну масла в коробці-автомат. Повна заміна масла в АКПП, який спосіб заміни краще вибрати і чому.

Як замінити масло в АКПП: доступні способи заміни ATF в коробці автомат, плюси і мінуси кожного способу. Як краще міняти трансмісійне масло в АКПП.

Як обслуговувати коробку. автомат: заміна масла і масляного фільтра АКПП, вартість заміни масла в автоматичній коробці. Способи заміни ATF, рекомендації.

Як поміняти трансмісійне масло в автоматичній коробці передач на Volkswagen Touareg. Яке масло заливати в АКПП Touareg, як виконується заміна.

Як замінити масло в АКПП Мітсубіші Pajero Спорт: яке масло заливати в АКПП Mitsubishi Pajero Sport, скільки масла потрібно, заміна трансмісійного масла.

Коли потрібна заміна масла в АКПП SsangYong New Аctyon, як поміняти масло в коробці автомат СсангЙонг Actyon самостійно. Корисні поради і рекомендації.

ЗАМІНА МАСЛА В КПП Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze є досить важким і динамічним автомобілем, тому механічна коробка передач працює в дуже важких умовах. Забезпечити тривалу службу МКПП можливо застосовуючи якісне масло. Мастило повинна надійно покривати поверхні, що труться і зберігати свої властивості на весь період експлуатації до заміни. Неякісне масло не тільки погіршує експлуатаційні показники коробки передач, але і створює додаткове навантаження на силовий агрегат. Це в свою чергу погіршує динамічні показники автомобіля, а також позначається на ресурсі двигуна в гіршу сторону.

Заміна масла МКПП Chevrolet Cruze 1.6. Заміна сальників приводу:

Заміна масла в АКПП Chevrolet Cruze своїми руками. Опис основних технологічних процесів. Тонкощі і нюанси. Фото і відеоінструкція. Заміна масла в АКПП Chevrolet Cruze: інструкції по повній і частковій заміні з фото і відео, що заливає виробник, вибір аналога. В мануалі по сервісу Chevrolet Cruze є одна єдина вимога щодо ТО КПП. Необхідно контролювати рівень сервісної рідини в коробці з періодичністю не рідше 15. 20 (км.

Догляд за автоматичною трансмісією повинен здійснюватися своєчасно і регулярно, тільки тоді коробка зможе служити вірою і правдою власнику автомобіля і не підведе раптовим виходом з ладу. Процедура є обов’язковою і не вимагає спеціальних навичок автомеханіка. Терміни планової заміни трансмісійної рідини можуть варіюватися в залежності від умов експлуатації від до км. Враховувати потрібно не тільки зовнішні фактори клімат, стан доріг, наявність пробок і ін. При покупці машини з рук все мастильні матеріали рекомендується міняти негайно, через те, що ви не можете бути впевнені в якості продукції, яку використовував попередній власник авто. Періодичність перевірки становить приблизно кожні км пробігу, але при появі сторонніх шумів або вібрацій провести огляд потрібно відразу ж. Коробки можуть мати конструктивні відмінності, іноді замість контрольної пробки пристрій оснащений отвором з рівнеміром. Тоді проводити перевірку ще легше.

Заміна масла в коробці передач МКПП Chevrolet Cruze 1,8 Chevrolet Cruze 2011 року:

Chevrolet Cruze (1G). своїми руками. Всім привіт, прийшов час написати новий пост. сьогодні це буде заміна масла в МКПП. Заводське масло коробки передач Chevrolet Cruze GM 75W В автомобілі немає зливної пробки, заміна масла проводиться зі зняттям піддона КПП. У конструкцію коробки передач Chevrolet Cruze входять деталі, які виготовляються із застосуванням міді. На їх поверхні.

Phone or email. Хто небудь вже міняв масло в МКПП. і скільки влазить масло в коробку. Dr. може влізти 2 літри, але краще 1,8 лити. Я motul залив. Привіт всім! У мене на Крузе МКПП, і знизу з піддона коробки капає масло.

Заміна масла в АКПП Chevrolet Cruze які потрібно знати при заміні масла в КПП на прикладі Chevrolet Cruze з 1,6-літровим мотором і автоматичною коробкою. Заміна масла в авто, яке масло лити в. Chevrolet Cruze. заміна масла в коробці передач. Правильний спосіб заміни масла. підняти автомобіль або на домкраті, або на гаражному підйомнику і поставити зливний піддон автоматичної коробки передач. Заміна масла в МКПП на Chevrolet Cruze виробляється в 3 етапи: слив старої рідини, промивання агрегату і заливка нової трансмісійної мастила.

Перед тим як перейти до основної частини зауважу, що у моїх батьків був старий Chevrolet Cruze року, у якого почалися проблеми з автоматичною коробкою передач, такі як прослизання і ривки задньої передачі. Згодом коробка почала працювати дійсно не так гладко, як вона працювала, коли вони тільки купили машину 10 років тому. Я дійсно не хочу гнати машину в відділ обслуговування для ремонту, оскільки тамтешні майстри називали мене божевільні ціни по телефону близько доларів за відновлення автоматичної системи передач. Тому я подумав, що сам піду в сервіс DIY, щоб подивитися, чи зможу я вирішити проблему самостійно. Той час я б назвав початком свого становлення як автомеханіка.

Тривалість: Як поміняти масло в механічній коробці передач Chevrolet Cruze (Chevrolet Cruze). Підбір трансмісійного масла для Cruze МКПП, заміна масла. Замінити трансмісійне масло в такому популярному автомобілі, як Chevrolet Cruze, видається цілком можливим навіть в домашніх умовах.

Деякі вважають, що виробник поміщає в коробку занадто мало речовини, і долити його необхідно через 5-10 тисяч кілометрів пробігу. Інші вважають, що заміна масла Chevrolet Cruze потрібна після кожних 80 тисяч км. Щоб зрозуміти, для чого проводиться процедура, потрібно зрозуміти, які функції виконує склад: зниження тертя між механізмами; відведення зайвого тепла; видалення засмічень корозії, мікрочастинок металу, гару. Недолік або низька якість мастила приводять до наступних проблем: плунжери і канали гидроблока забиваються продуктами роботи КПП, що призводить до зносу втулки, що труться насоса і ін. Подібні поломки дорого усувати. Тому краще уникати їх. Головне. знати, як підібрати склад, коли варто міняти ATF, а коли в роботу коробки передач краще не втручатися. Коробка перемикання передач. це складний механізм.

Заміна масла в МКПП Chevrolet Cruze 1.8 пробіг 42000

Заміна масла в автоматі АКПП на Chevrolet Cruze 1,8 Chevrolet Cruze 2015 року

Масло МКПП Cruze: вибір трансмісійної рідини

Заміну трансмісійної води в механічній коробці перемикання передач автомобіля Chevrolet Cruze рекомендується проводити кожні 60 тисяч кілометрів.

Компанія Дженерал моторс радить заливати трансмісійну рідина, відповідну певним характеристикам (SEA 75W90 або 80W90; API GL4 або G4 / 5). Обсяг для заміни дорівнює двом літрам.

Приклади напівсинтетичного масла для МКПП Chevrolet Cruze:

 • Elf Tranself NFJ 75W80. дешева, стійка до окислення змазує рідина, що має особливі протизадирні присадки;
 • Liqui Moly Hypoid-Getriebeoil TDL 75WE-90. всесезонна термостійка змазує рідина, що володіє антикорозійними властивостями;
 • THK Trans Gipoid Super 75W90. досить дорога антикорозійна змазує рідина, рекомендована при завищених навантаженнях або при експлуатації в екстремальних умовах.

Приклади синтетичного масла для МКПП Chevrolet Cruze:

 • Total 75W80 BV. економна всесезонна легкотекучая змазує рідина зі спеціальними EP-присадками і з високим рівнем стійкості масляної плівки до впливу величезних експлуатаційних навантажень;
 • Castrol Axle EXP 80W90 GL-5. змазує рідина з непоганою ступенем в’язкості і з стійкими корисними якостями;
 • Лукойл 80W90 TM-4. високоякісна, дешева і термостійка змазує рідина.

етап перший

Покрокова інструкція зливу відпрацьованого масла з коробки Chevrolet Cruze надається нижче:

 • За допомогою зубної щітки зчищається бруд з болтів кріплення піддону автомобіля. Як очищувача можна використовувати побутової спирт;
 • Під розглянутий агрегат тс ставиться ємність для зливу;
 • Відкручуються кілька болтів від піддону МКПП Chevrolet Cruze;
 • За допомогою технічного ключа вивертається пробка зливу;
 • Відпрацьоване масло стікає в підготовлену ємність.

Приблизний час повного стоку технічної рідини. 15-20 хвилин, в залежності від ступеня загустіння мастила. Загальний обсяг вивільненої субстанції. 2,5-3 літра.

Chevrolet Cruze: заміна масла МКПП

Автомобілі С-класу сьогодні користуються великою популярністю. І це не дивно, оскільки такі машини відносно недорогі, економічні та добре укомплектовані. Одним з таких популярних і поширених автомобілів є Chevrolet Cruze компанії General Motors.

Машина отримала непоганий рівень оснащення, а також активної та пасивної безпеки. З урахуванням того, що автомобіль належить до бюджетного сегменту, багато автолюбителів віддають перевагу обслуговувати авто самостійно. При цьому багато питань пов’язано саме з трансмісією. Далі ми розглянемо, як поміняти масло в МКПП Chevrolet Cruze (Chevrolet Cruze).

Вибір масла для МКПП Chevrolet Cruze з двигунами на 1,6 і 1,8 літрів

Виробник радить використовувати фірмове масло Дженерал моторс. Його Артикульний номер 93165290. Воно має в’язкість SAE 75W-85 і відповідає стандарту GL-4. Решта мастила офіційний представник використовувати не радить.

Бувалі автолюбителі рекомендують не переплачувати за фірмове масло, Нижче в таблиці представлені відмінні аналоги від іменитих брендів, якість яких не поступається за властивостями оригіналу. Вибираючи масло для механічної коробки потрібно тримати під контролем його відповідність API GL-4, GL-4 або GL-4/5.

Важливим показником є ​​густота масла. Чим вище його щільність тим товщі утворюється плівка на контактуючих поверхнях. Це веде до зменшення зносу, також демпферірованію ударних навантажень. Недоліком густого масла є зниження ККД передачі. Досвідченим шляхом встановлено, що для Chevrolet Cruze нормально використовувати масла 75W80 і 75W90. Також можливе використання мастила з в’язкістю 80W90.

У конструкцію коробки Chevrolet Cruze входять деталі, які робляться із застосуванням міді. На їх поверхні з’являється хімічна реакція при контакті з маслом. Зображення нижче ілюструє вплив мастила на мідь.

Заміна масла в КПП на Chevrolet Cruze.

Заміна масла в коробці МКПП Chevrolet Cruze 1,8 Chevrolet Cruze 2011 року:

Chevrolet Cruze (1G). своїми руками. Всім привіт, настав час написати новий пост. зараз це буде заміна масла в МКПП. Заводське масло коробки Chevrolet Cruze GM 75W В автомобілі немає зливної пробки, заміна масла робиться зі зняттям піддона КПП. У конструкцію коробки Chevrolet Cruze входять деталі, які робляться із застосуванням міді. На їх поверхні.

Phone or email. Хто небудь вже міняв масло в МКПП. і скільки влазить масло в коробку. Dr. може влізти 2 літри, але краще 1,8 лити. Я motul залив. Полум’яний привіт всім! У мене на Крузе МКПП, і знизу з піддона коробки капає масло.

Заміна масла в АКПП Chevrolet Cruze які необхідно знати при заміні масла в КПП на прикладі Chevrolet Cruze з 1,6-літровим мотором і автоматичною коробкою. Заміна масла в авто, яке масло лити в. Chevrolet Cruze. заміна масла в коробці. Вірний метод заміни масла. підняти автомобіль або на домкраті, або на гаражному підйомнику і поставити зливний піддон автоматичної коробки. Заміна масла в МКПП на Chevrolet Cruze робиться в 3 етапи: слив старенькій води, промивка агрегату і заливка новітньої трансмісійної мастила.

Перед тим як перейти до основної частини зауважу, що у моїх батьків був старий Chevrolet Cruze року, у якого почалися труднощі з автоматичною коробкою, такі як прослизання і ривки задньої передачі. З плином часу коробка почала працювати справді не так гладко, як вона працювала, коли вони тільки придбали машину 10 років тому. Я справді не хочу гнати машину в відділ обслуговування для ремонту, так як тамтешні майстри називали мене божевільні ціни по телефону близько баксів за відновлення автоматичної системи передач. Тому я подумав, що сам піду в сервіс DIY, щоб подивитися, чи зможу я вирішити проблему самостійно. Той час я б назвав початком власного становлення як автомеханіка.

Тривалість: Як поміняти масло в механічній коробці Chevrolet Cruze (Chevrolet Cruze). Підбір трансмісійного масла для Cruze МКПП, заміна масла. Замінити трансмісійне масло в такому популярному автомобілі, як Chevrolet Cruze, видається цілком ймовірним навіть в домашніх умовах.

Деякі вважають, що виробник поміщає в коробку дуже мало речовини, і долити його потрібно через 5-10 тисяч кілометрів пробігу. Інші вважають, що заміна масла Chevrolet Cruze потрібна після кожних 80 тисяч кілометрів. Щоб усвідомити, навіщо проводиться процедура, необхідно усвідомити, які функції виконує склад: зниження тертя між механізмами; відведення зайвого тепла; видалення засмічень корозії, наночастинок металу, гару. Недолік або низька якість мастила призводять до наступним проблемам: плунжери і канали гидроблока забиваються продуктами роботи КПП, що призводить до зносу втулки, що труться насоса і ін. Подібні поломки недешево усувати. Тому краще уникати їх. Головне. знати, як підібрати склад, коли варто поміняти ATF, а коли в роботу коробки краще не втручатися. Коробка перемикання передач. це непростий механізм.

Заміна масла в МКПП Chevrolet Cruze 1.8 пробіг 42000

Заміна масла в автоматі АКПП на Chevrolet Cruze 1,8 Chevrolet Cruze 2015 року

Що робити, якщо протікає масло? Які бувають поломки?

Причинами протікання масла в КПП в Chevrolet Cruze можуть бути наступні причини:

Як поміняти масло Cruze МКПП

Заміна масла в МКПП може бути проведена частково або повністю. Все залежить від стану змазує рідини. Якщо масло светловато відтінку, не має сторонніх різких запахів, а також не сильно забруднено стружкою, тоді проводять часткову заміну.

Якщо старе масло «спрацювала», не відповідає параметрам, регламентованим заводом виробником, тоді проводять повну заміну. Алгоритм послідовності заміни масла в механічній коробці на Chevrolet Cruze:

 • прогріти двигун і встановити автомобіль на естакаду (оглядову яму);
 • зняти захист;
 • відчистити місце установки піддону картера механічної коробки;
 • головкою на 12 відкрутити 11 болтів кріплення піддону МКПП (викрутити 8-9 болтів повністю, інші залишити для фіксації піддона);
 • ємність для відпрацьованого масла підставити під коробку;
 • повільно відпустивши інші болти, зливаємо відпрацьовану рідину в ємність (хвилин 15);
 • відкрутити повністю залишилися болти і зняти піддон коробки;
 • видалити стару прокладку і забруднення всередині піддону (вимити і очистити);

Масло МКПП на Chevrolet Cruze

Chevrolet Cruze є досить важким і динамічним автомобілем, тому механічна коробка передач працює в дуже важких умовах. Забезпечити тривалу службу МКПП можливо застосовуючи якісне масло.Смазка повинна надійно покривати поверхні, що труться і зберігати свої властивості на весь період експлуатації до заміни. Для збільшення ресурсу коробки необхідно дотримуватися кількох правил:

 • дотримуватися рекомендованих досвідченими автовласниками інтервалів заміни;
 • заливати тільки перевірені трансмісійні масла;
 • періодично контролювати рівень мастила.

Неякісне масло не тільки погіршує експлуатаційні показники коробки передач, але і створює додаткове навантаження на силовий агрегат. Це в свою чергу погіршує динамічні показники автомобіля, а також позначається на ресурсі двигуна в гіршу сторону. Тому трансмісійного масла необхідно приділяти належну увагу.

Вибір масла для МКПП Chevrolet Cruze з двигунами на 1,6 і 1,8 літрів

Виробник рекомендує застосовувати фірмове масло General Motors. Його Артикульний номер 93165290. Воно має в’язкість SAE 75W-85 і відповідає стандарту GL-4. Інші мастила офіційний дилер застосовувати не рекомендує.

Досвідчені автовласники радять не переплачувати за фірмове масло, Нижче в таблиці представлені хороші аналоги від іменитих брендів, якість яких не поступається за властивостями оригіналу. Вибираючи масло для механічної коробки передач необхідно контролювати його відповідність API GL-4, GL-4 або GL-4/5.

Важливим показником є ​​густота масла. Чим вище його щільність тим товщі утворюється плівка на контактуючих поверхнях. Це веде до зменшення зносу, а також демпферірованію ударних навантажень. Недоліком густого масла є зниження ККД передачі. Дослідним шляхом встановлено, що для Chevrolet Cruze оптимально застосовувати масла 75W80 і 75W90. Також можливе використання мастила з в’язкістю 80W90.

У конструкцію коробки передач Chevrolet Cruze входять деталі, які виготовляються із застосуванням міді. На їх поверхні виникає хімічна реакція при контакті з маслом. Зображення нижче ілюструє вплив мастила на мідь.

Перевірка кількості мастила в МКПП Chevrolet Cruze

Масло в МКПП при відсутності дефектів коробки практично не витрачається. Тому його рівень залишається постійним від заміни до заміни. Потіння прокладок коробки передач і сальників може привести до зниження рівня масла. Тому потрібен періодичний контроль скільки мастила в КПП. Виконати цю операцію можна згідно наведеної нижче інструкції.

 • Загальмувати автомобіль на рівній поверхні. У разі нахилу або нерівності дорожнього покриття отримана інформація про рівні масла матиме велику похибку.
 • Відкрутити контрольну пробку.

На кінці пробки знаходиться магніт. При кожному контролі рівня масла необхідно очистити його від прилиплих частинок. Автовласники рекомендують використовувати для цих цілей «карбіклінер».

необхідні інструменти

Для того, щоб замінити трансмісійне масло своїми руками необхідні інструменти, перераховані в таблиці нижче.

НаіменованіеПрімечаніе
ключ “На 13”, “на 17”
ємність Для зливу відпрацьованого масла. Обсяг близько 3 літрів.
заправний шприц Можна скористатися довгою лійкою
гострий ніж Для видалення залишків старої прокладки
викрутка З міцним плоским лезом

Необхідні витратні матеріали для заміни масла

Chevrolet Cruze не має зливної пробки. Для зливу потрібно демонтувати піддон коробки. Тому перед виконанням заміни мастила в МКПП автовласникові необхідно придбати прокладку піддону. Вона має Артикульний номер 96829393.

Заміна масла в МКПП Chevrolet Cruze

Заміна масла в механічної коробки змінних передач Chevrolet Cruze з двигунами на 1.6 (109 к.с.) і 1.8 (141 к.с.) літрів проводиться за наведеною нижче послідовності:

 • Прогріти двигун і коробку.
 • При наявності підйомника підняти машину. Також можна скористатися оглядовою ямою.
 • Перевірити стан болтів кріплення піддону КПП. При необхідності очистити їх. Автовласники рекомендують для цих цілей скористатися зубною щіткою.

Як поміняти масло Cruze МКПП

Заміна масла в МКПП може бути проведена частково або повністю. Все залежить від стану змазує рідини. Якщо масло светловато відтінку, не має сторонніх різких запахів, а також не сильно забруднено стружкою, тоді проводять часткову заміну.

Якщо старе масло «спрацювала», не відповідає параметрам, регламентованим заводом виробником, тоді проводять повну заміну. Алгоритм послідовності заміни масла в механічній коробці на Chevrolet Cruze:

 • прогріти двигун і встановити автомобіль на естакаду (оглядову яму);
 • зняти захист;
 • відчистити місце установки піддону картера механічної коробки;
 • головкою на 12 відкрутити 11 болтів кріплення піддону МКПП (викрутити 8-9 болтів повністю, інші залишити для фіксації піддона);
 • ємність для відпрацьованого масла підставити під коробку;
 • повільно відпустивши інші болти, зливаємо відпрацьовану рідину в ємність (хвилин 15);
 • відкрутити повністю залишилися болти і зняти піддон коробки;
 • видалити стару прокладку і забруднення всередині піддону (вимити і очистити);

Трансмісія: як поміняти масло Cruze МКПП

Почнемо з того, що створений даний автомобіль на основі платформи Delta II, на якій побудований Opel Astra J. Обладнується дана модель різними трансмісіями (механічна, автоматична коробка передач).

Однією з сервісних операцій, що входять до переліку виконуваних робіт в рамках ТО є заміна масла в КПП. Зупинимося на цьому більш детально і розглянемо заміну на прикладі МКПП Chevrolet Cruze.

Отже, заміна масла МКПП Chevrolet Cruze виконується згідно з регламентом, встановленим щодо проведення планових ТО заводом виробником (в даному випадку General Motors).

Також на якість проведення технічного обслуговування впливає якість самих змащувальних рідин, що використовуються при заміні. В даному випадку заміна масла в коробці Cruze повинна бути проведена на оригінальне масло, рекомендоване заводом виробником. При цьому допускається використання аналогів, проте при виборі важливо переконатися, щоб продукт відповідав всім допускам виробника авто.

Масло МКПП Cruze: вибір трансмісійної рідини

Заміну трансмісійної рідини в механічній коробці перемикання передач автомобіля Chevrolet Cruze рекомендується проводити кожні 60 тисяч кілометрів.

Компанія General Motors рекомендує заливати трансмісійну рідина, відповідну певним параметрам (SEA 75W90 або 80W90; API GL4 або G4 / 5). Обсяг для заміни дорівнює двом літрам.

Приклади напівсинтетичного масла для МКПП Chevrolet Cruze:

 • Elf Tranself NFJ 75W80. недорога, стійка до окислення змазує рідина, що має спеціальні протизадирні присадки;
 • Liqui Moly Hypoid-Getriebeoil TDL 75WE-90. всесезонна термостійка змазує рідина, що володіє антикорозійними властивостями;
 • THK Trans Gipoid Super 75W90. досить дорога протикорозійний змазує рідина, рекомендована при підвищених навантаженнях або при експлуатації в екстремальних умовах.

Приклади синтетичного масла для МКПП Chevrolet Cruze:

 • Total 75W80 BV. економічна всесезонна легкотекучая змазує рідина зі спеціальними EP-присадками і з високим рівнем стійкості масляної плівки до впливу високих експлуатаційних навантажень;
 • Castrol Axle EXP 80W90 GL-5. змазує рідина з високим ступенем в’язкості і з стійкими корисними властивостями;
 • Лукойл 80W90 TM-4. якісна, недорога і термостійка змазує рідина.

Chevrolet Cruze: заміна масла МКПП

Автомобілі С-класу сьогодні користуються великою популярністю. І це не дивно, оскільки такі машини відносно недорогі, економічні та добре укомплектовані. Одним з таких популярних і поширених автомобілів є Chevrolet Cruze компанії General Motors.

Машина отримала непоганий рівень оснащення, а також активної та пасивної безпеки. З урахуванням того, що автомобіль належить до бюджетного сегменту, багато автолюбителів віддають перевагу обслуговувати авто самостійно. При цьому багато питань пов’язано саме з трансмісією. Далі ми розглянемо, як поміняти масло в МКПП Chevrolet Cruze (Chevrolet Cruze).

Що в підсумку

Слід зазначити, що Chevrolet Cruze (Chevrolet Cruze). сучасний, економічний, комфортабельний і досить надійний автомобіль. При цьому якісне і своєчасне обслуговування (заміна змазує рідини в коробці з регламентом, заміна фільтрів, моторного масла, «расходников» і т.д.) дозволяє в значній мірі збільшити ресурс основних вузлів і агрегатів.

Що стосується заміни масла в коробці Cruze МКПП, дану процедуру цілком можна виконати самостійно. Наостанок зазначимо, що досвідчені фахівці після покупки нового авто рекомендують повністю поміняти масло в коробці Cruze через 20-25 тис. Км., Щоб видалити забруднення і стружку після закінчення обкатки і притирання деталей в КПП. Потім кожну заміну слід здійснювати через 50-60 тис. Км.

Чи потрібна заміна трансмісійного масла в механічній коробці перемикання передач, чому масло МКПП краще міняти і коли виконувати таку заміну.

Коли потрібно міняти масло в КПП: механічна і автоматична коробка. Види трансмісійних масел, термін служби, способи заміни масла МКПП і АКПП, поради.

Коли і чому необхідно промивати механічну коробку передач перед заміною трансмісійного масла. Як промити МКПП, ніж промивати коробку передач.

Як підібрати масло для механічної коробки передач. Заміна масла в КПП “механіка”, періодичність та особливості заміни трансмісійних масел в МКПП.

Заміна трансмісійного масла в коробці передач Lada Granta. Коли міняти масло, як поміняти масло в МКПП LADA Granta своїми руками. рекомендації.

Як міняти масло в коробці передач Renault Duster (Renault Duster). Для чого потрібна заміна, коли масло в коробці Duster лчуше поміняти. рекомендації.