Який акумулятор коштує на Kia RIO 3

Вибір акумулятора для Kia RIO

За 2020 рік Kia продала в Росії майже 80 тисяч авто RIO. Такі високі показники. ознака надійності і визнання автомобіля споживачами. Але, на жаль, ряд компонентів авто вимагає заміни вже через кілька років. Серед них і акумулятор.

Для забезпечення найбільшої практичності і комфорту автовласника Kia RIO передбачено дуже багато супутнього обладнання, що вимагає потужності акумулятора, який забезпечить стабільність роботи бортової мережі, швидкого запуску двигуна в морози.

Все це призводить до необхідності заміни штатної батареї і покупки нової АКБ. До покупки нового акумулятора можуть так само підштовхнути автовласника негативні погодні умови, погані дороги, при їзді вібрація негативно позначається на пластинах АКБ. приводячи до поломки. Крім очевидних факторів, на тривалість терміну служби впливає і стиль їзди, а так само якість, оригінальність купленого акумулятора.

Якісний і оригінальний акумулятор за прийнятною вартістю можна придбати у нас. грамотні консультанти розкажуть, на чому загострити свою увагу, щоб робота авто в цілому, після установки АКБ вас радувала. Обов’язково зверніться до фахівців, якщо є труднощі при підборі АКБ або не впевнені в тому, що він точно підійде на ваш автомобіль.

Складнощі при виборі акумулятора для Kia RIO

Адаптована під вітчизняний ринок, Kia RIO випускається в декількох варіантів кузова. седан і хетчбек, а так само в деяких варіаціях комплектації. Залежно від цих показників, авто оснащується різними двигунами (1.4 або 1.6 л), що говорить про різну кількість електроустаткування. Відповідно і АКБ підбирати потрібно виходячи з цих характеристик.

Ресталінга (2015-го, 2016 2017, 2018, 2019) року передбачає:

Аккумулятор на Киа Рио 3

Підбираючи акумуляторну батарею для Kia RIO 3 необхідно враховувати наступні фактори:

 • Пусковий струм. Величина показника гарантує швидкий запуск двигуна, чим сильніше пускові струми, тим потужніше силова установка;
 • Ємність. Безперебійне живлення автомобіля Kia RIO може забезпечити тільки потужний і ємний акумулятор. Більш багата комплектація (кондиціонер, потужна аудіосистема) вимагає більш ємною АКБ;
 • Тип акумулятора. Kia RIO найчастіше обладнується АКБ по азіатському типу з нижнім бортом, батареї іншого типу не встануть за розміром в штатне місце;
 • Полярність. Зворотній полярність АКБ по азіатському типу;
 • габарити.

Для Kia RIO європейського ринку підходять акумулятори з наступними характеристиками:

 • габарити. 233х173х225 мм;
 • ємність. 55. 70 А / ч;
 • пусковий струм. 450. 700 А;
 • напруга 12 В;
 • корпус. L2.

Грамотний підбір акумулятора дозволить вам насолоджуватися чистою і надійною роботою двигуна і всіх бортових систем не менше 5 років.

Сумісні акумулятори для Kia RIO

Ринок РФ переповнений пропозиціями акумуляторів вітчизняного і зарубіжного виробництва, але не дивлячись на величезний вибір, підходять для Kia RIO далеко не всі варіанти. Все через дуже строгих технічних параметрів. Найбільш підходящі моделі АКБ, які ви можете придбати у нас:

Використання підбору АКБ для Kia RIO

Сервіс підбір акумуляторів для автомобілів Kia знаходиться за посиланням. Нижче наведено кілька кроків, які потрібно зробити для отримання результату.

 • Після переходу за посиланням дочекайтеся повного завантаження сторінки. Про це говоритиме напис «Виберіть модель» зеленим шрифтом над формою підбору. Якщо ви оберете модель автомобіля з першого списку раніше завантаження сторінки, то чи не будуть довантажуючи модифікації. В результаті сервіс працювати не буде. Якщо це сталося, поновіть сторінку в браузері і спробуйте ще раз.
 • Після запрошення виберіть у верхньому списку RIO. Після цього нижній список буде заповнений модифікаціями цієї моделі. Над формою з’явиться пропозиція вибрати модифікацію і їх загальна кількість.
 • Вибираєте модифікацію. Мітками «ru», «eu», «us» відзначені версії, що продаються в Росії, Європі, США. Орієнтуйтеся на рік випуску, характеристики трансмісії і двигуна.
 • Далі потрібно поставити галочку поруч з написом «Я не робот». Після цього може з’явитися спливаюче вікно із завданням від Гуглівского антиспаму. Його потрібно вирішити, відповівши на питання.
 • Натиснути кнопку “Підібрати” внизу форми.

Результат буде виведений у вигляді таблиці, як показано нижче.

 • Повні дані. В цьому випадку таблиця містить каталожні номери акумуляторів (артикули), які виробник встановлював на RIO при складанні, а також їх характеристики (ємність, струм холодної прокрутки, розміри, полярність т. П.).
 • Частковий результат. Тут присутні тільки артикули акумуляторних батарей, що встановлюються на заводі.
 • Немає результату. Якщо інформації немає, то буде виведена напис червоним кольором: даних по цій модифікації немає.

У випадку з Kia RIO є дані по всіх модифікацій. Тепер, давайте, розглянемо кілька прикладів. Повернутися до змісту

Покоління, модифікації, мотори

Отже, нижче перераховані дати виходу всіх генерацій Kia RIO.

 • 2000─2005 рр. (DC).
 • 2005─2011 рр. (JB).
 • 2011─2017 рр. (QB, UB).
 • з 2016 року (FB).

Kia RIO першої генерації (DC) на російському ринку пропонувалися зі нижчепереліченими бензиновими двигунами.

 • A3E (1,3 л, 84 л. С.)
 • A5E (1,5 л, 95 л. С.)
 • A5D (1,5 л, 108 л. С.).

В Європі A3E мав віддачу 82 л. с., A5D ─ 97 л. с. Моделі A5E не було взагалі. Трансмісії ті ж.

Друга хвиля Kia RIO (JB) принесла до нас седан і 5-дв. хетчбек RIO з бензиновим мотором G4EE (1,4 л, 95 і 97 л. с.). З ним працювали 5-ст. «Механіка» і 4-діапазонний «автомат».

В Європі вибір силових агрегатів був більше.

 • бенз. G4EE (1,4 л, 75 і 97 л. С.).
 • бенз. G4ED (1,6 л, 112 л. С.).
 • диз. D4FA (1,5 л, 110 л. С.).

Замена аккумулятора Kia Rio 3

Третє покоління Kia RIO (QB) у нас в країні отримало два бензинові мотори.

 • G4FA (1,4 л, 107 л. С.).
 • G4FC (1,6 л, 123 л. С.).

З першим йшли 5-ст. МКПП і 4-ст. АКПП. З другим 6-ст. МКПП і 6-ст. АКПП.

В європейських країнах RIO третього покоління (UB) мав такі двигуни.

 • бенз. G4LA (1,2 л, 86 л. С.).
 • бенз. G4FA (1,4 л, 109 л. С.).
 • диз. D3FA (1,1 л, 75 л. С.).
 • диз. D4FC (1,4 л, 90 л. С.).

«Коробки» аналогічні за винятком 6-ст. АКПП.

І четверте покоління прийшло до нас з двома бензиновими силовими агрегатами.

 • G4LC (1,4 л, 100 л. С.).
 • G4FG (1,6 л, 123 л. С.).

Двигуни Kia RIO невеликого обсягу і потужності. На моделі до 1,6 літра при складанні ставилися акумулятори 45─55 Ач. На дволітрові 60─65 Ач. На дизельних модифікаціях зустрічалися АКБ до 70 Ач. Як дізнатися, що за акумулятор встановлювався на вашу версію RIO за допомогою нашого сервісу, розповідається нижче. Повернутися до змісту

Який акумулятор вибрати для Kia RIO? Підбір та пошук «рідний» АКБ

У цій статті розглянемо процес вибору акумулятора для такого популярного в Росії автомобіля, як Kia RIO. За кількістю бігають на наших дорогах примірників Kia RIO може зрівнятися з Логаном і Соляріс. У нинішньому році був проведений рестайлінг вже четвертого покоління цього корейця. У нашій країні Kia RIO з’явилася з першої генерації. Спочатку це були седан і універсал, а потім замість «вагона» стали пропонувати п’ятидверний хетчбек. За традицією в першій частині статті будуть розглянуті двигуни, які встановлювалися на Kia RIO, а потім буде показано, як користуватися підбором АКБ у нас на сайті. Він дозволяє знайти номери і характеристики акумуляторів, які встановлював виробник при складанні автомобіля.

Приклади підбору АКБ на Kia RIO для деяких модифікацій

Нижче наведені приклади підбору акумулятора для трьох модифікацій Kia RIO з різних поколінь автомобіля.

1) 5-дв. хетчбек JB, що випускався з 2005 по 2009 р Має бензиновий мотор G4EE (1.4 л., 97 л. с.), передній привід і 5-ст. МКПП.

2) Розглянемо седан RIO QB, що випускався з 2011 по 2015 г. У нього під капотом мотор G4FC (1,6 л, 123 «конячки») і 6-діапазонний автомат.

Тут уже батарея має ємність 60 Ач і пусковий струм 540 А. Вказано також розмір і зворотна полярність. Оригінальний номер АКБ 37110-2E000.

3) наведено приклад підбору для седана Kia RIO FB, що випускається з 2020 року. Автомобіль має двигун внутрішнього згоряння G4LC (1,4 л, 100 л. С.) І 6-ст. МКПП.

На що потрібно звертати увагу при виборі акумулятора для Kia RIO

Kia RIO 3, адаптована під російський ринок, випускається в двох кузовах (седан і хетчбек), а також в декількох комплектаціях. Залежно від модифікації, автомобіль може оснащуватися одним з двох двигунів (1.4 або 1.6 л) і мати різну кількість електроустаткування. При виборі АКБ для Kia RIO 3 необхідно враховувати комплектацію машини і тип силової установки.

Нижче в таблиці наведені основні технічні параметри двигунів, які встановлюються на Kia RIO третього покоління.

Підбираючи акумуляторну батарею для Kia RIO 3 необхідно враховувати наступні фактори:

 • Пусковий струм. Від його величини залежить, чи зможе акумулятор запустити двигун автомобіля. Чим могутніше силова установка, тим вищими повинні бути пускові струми.
 • Ємність. Якісний акумулятор для автомобіля Kia RIO 3 повинен забезпечувати безперебійне живлення всіх бортових систем і електроустаткування. Для більш багатій комплектації з потужною аудіосистемою або кондиціонером рекомендується вибирати батарею з підвищеною ємністю.
 • Тип акумулятора. Для Kia RIO потрібно підбирати АКБ азіатського типу з нижнім бортом, так як інші батареї фізично не стануть в штатне місце.
 • Габарити і полярність. АКБ для всіх моделей Kia RIO 3 повинні бути зі зворотним полярністю і мати розміри 233х173х225.

Правильно обраний акумулятор для Kia RIO 3 забезпечить автомобіль стабільною подачею електроенергії і прослужить не менше 3-4 років.

Який акумулятор підібрати для Kia RIO 3

Kia RIO 3. компактний автомобіль, який користується популярністю завдяки своїй практичності, надійності і доступною вартості. Для максимального комфорту пасажирів і водія в машині встановлено широкий асортимент додаткового електроустаткування. Акумулятор для Kia RIO 3 забезпечує стабільне функціонування бортової мережі, а також швидко запускає двигун навіть при великих морозах. Згодом штатна батарея виходить з ладу, і власники авто стикаються з проблемою вибору нової АКБ. Замовити батарею можна за посиланням.

Які акумулятори для Kia RIO 3 найбільш сумісні з автомобілем

На ринку Росії представлений великий вибір акумуляторів азіатського типу від вітчизняних і зарубіжних виробників. Незважаючи на широкий асортиментний ряд, далеко не всі батареї підходять на Kia RIO 3 за своїми технічними параметрами.

До найбільш сумісним АКБ можна віднести такі моделі:

 • Solite 85D23L 6CT-70.
 • Tudor TA 654.
 • Hankook 85D23L.
 • Тюмень Asia 6CT-60 О.П.

Основні характеристики представлених АКБ можна знайти в таблиці нижче.

Який акумулятор коштує на Kia RIO

Автомобільний акумулятор потрібно для запуску двигуна, пристрій також забезпечує енергією електровузли автомобіля при непрацюючому двигуні. Середній термін експлуатації АКБ становить 3-4 роки, потім батарею доведеться замінити. на таку ж або аналогічну модель.

Kia RIO. надійний корейський автомобіль, популярний в Росії. Акумулятори для Kia RIO, які встановлюють на заводі-виробнику, відрізняються пристойним терміном експлуатації і не менш надійні, ніж сам автомобіль. Але, як і будь-яка техніка, з часом вимагають заміни.

відповідні моделі

При виборі нової батареї варто розглянути покупку наступних моделей АКБ:

ALPHALINE STANDART 75D23L. вартість близько 5 тис. Руб.;

VARTA Blue Dynamic D47. ціна близько 5,5 тис. Руб.;

Champion Pilot Drive 80D23L. вартість близько 5,7 тис. Руб.;

Які характеристики важливі для вибору акумулятора для Kia RIO

Вибираючи акумуляторний блок, враховуйте наступні параметри:

Полярність. оригінальний акумулятор має розташування електродів по азіатському типу (зворотне), європейські батареї з прямою полярністю для Kia RIO не підходять.

Ємність. можна вибрати модель з таким же показником, як на оригінальній АКБ (60Ah), або вище (до 75Ah).

Пусковий струм. для російського клімату бажано вибирати модель з показником не нижче 500-700 ампер.

Розміри. корпус класу D23L, рекомендовані параметри 232х173х225 мм, допустима довжина 210-230 мм, при меншій ємності АКБ акумулятор може бути нижче в висоту.

Який акумулятор коштує на Kia RIO

Автомобілі, що поставляються в автосалони, укомплектовані штатними акумуляторами азіатського типу, для яких характерно зворотне положення клем. Як стандартна батареї на Kia RIO третього покоління (починаючи з 2015 року випуску) встановлюються АКБ ROCKET, CMF 60L. BCI від корейської компанії Global-Yuasa.

Штатний акумуляторний блок має наступні технічні характеристики:

Тип клем за розміром. Товсті-Конус-Європейський стандарт;

Як замінити акумулятор

Підготуйте гайковий ключ на 10, торцевої ключ на 12. Відкрийте капот (заміну слід проводити при непрацюючому двигуні і вимкненому запаленні).

Відпустіть гайки на затискачах клем, потім від’єднайте їх.

Відкрутіть болт притискної пластини торцевих ключем, потім зніміть її.

Вийміть акумулятор, потім поставте на його місце новий.

Встановіть на місце притискну пластину, клеми, потім зафіксуйте.

Kia RIO Огляд 2020 | Яка машина?

Озирніться на історію Kia RIO, і ви знайдете автомобіль, який завжди пропонував багато місця за дуже привабливою ціною. Що ви не знайдете, так це автомобіль, який коли-небудь виділявся б своїм блиском або желательностью, особливо на такому завантаженому, конкурентному ринку, як малолітражний автомобіль.

У своєму четвертому поколінні Kia використовувала абсолютно нову платформу і двигуни з турбонаддувом, щоб поліпшити практичність салону і задоволення від водіння, яке забезпечує RIO.Также є безліч нових технологій, в тому числі автоматичне екстрене гальмування в місті, поліпшені можливості підключення і інформаційно-розважальна система з сенсорним екраном діагоналлю 7,0 дюйма.

На вибір пропонується чотири бензинових двигуна. два з турбонаддувом. і RIO доступний в п’яти різних комплектаціях. Питання в тому, чи достатньо складний RIO, щоб змішати його з такими великими хітами, як різкий Ford Fiesta, шикарний Volkswagen Polo або недорога Skoda Fabia?

Прочитайте наступні чотири сторінки, щоб дізнатися, як він управляється, що всередині і у що це вам буде стоіть.І який би автомобіль ви не вибрали, не забудьте зайти на наші сторінки покупки нових автомобілів, щоб отримати відмінну і безпроблемну угоду при наступній покупці.

Який акумулятор встановлений на Kia RIO 3? який поставити?

Акумулятор (АКБ) в автомобілі в першу чергу відповідає за пуск двигуна, а також за постачання енергією всіх вузлів автомобіля, коли двигун заглушений. Як правило, термін служби сучасних свинцево-кислотний акумуляторів близько 4-5 років, після цього вони значно втрачають ємність. На термін життя акумуляторів впливає безліч факторів, наприклад:. температурний режим експлуатації;. стиль їзди;. справність систем зарядки акумуляторів і споживачів енергії;. частота експлуатації автомобіля;. якість АКБ;. і багато інших.

Найбільш часто вже не справність акумулятора виявляється взимку, так як необхідну кількість енергії для успішного пуску не прогрітий двигуна зростає на 30-50%.

Kia RIO Експлуатаційні витрати, MPG, економія, надійність, безпеку

На перший погляд RIO здається хорошою вартістю в порівнянні з подібними Skoda Fabia, Ford Fiesta і Renault Clio, але тільки найменш рекомендована комбінація двигуна і обробки салону фактично підриває їх за ціною.

Фактично, ми б вибрали обрізку не менше «2», щоб отримати 1,0-літровий двигун з турбонаддувом, хоча це дійсно збільшує ціну.

Всі двигуни забезпечують хорошу економію палива, а менші за розміром агрегати з турбонаддувом демонструють кращі результати в лінейке.Однако жоден з них не може зрівнятися з офіційними даними еквівалентного Ford Fiesta. Еквівалентні двигуни Fiesta і Fabia також мають більш низькі офіційні викиди CO2, що означає, що ці конкуренти будуть коштувати менше податку на службові автомобілі, якщо ви шукаєте невеликий автомобіль в якості бізнес-користувача.

Виберіть варіант «1» початкового рівня, і ви отримаєте кондиціонер, передні електричні склопідйомники, електричні зовнішні дзеркала з підігрівом, можливість підключення до телефону через Bluetooth, автоматичне освітлення і багатофункціональне рульове колесо.Однако в світлі того, що ця модель не дає вам AEB, ми пропонуємо перейти на рівень обробки салону «2», який є нашим улюбленим рівнем обробки салону RIO. Це також дає вам легкосплавні диски, шкіряне рульове колесо і ручку перемикання передач, задні електричні склопідйомники, електричні складаються дзеркала, круїз-контроль і 7-дюймову інформаційно-розважальну систему з сенсорним екраном, про яку ми згадували раніше. У верхній частині «нормальної» обрізки варто «3». Це додає сплави більшого розміру, клімат-контроль, сидіння зі штучної шкіри з підігрівом спереду, а також рульове колесо з підігрівом, автоматичні двірники і підключення функції, описані в розділі інформаційно-розважальної системи.

Як вибрати новий акумулятор на Kia RIO 3?

Почати вибір нового акумулятора на RIO 2012 року і молодше, варто з типу корпусу D23L. Акумулятори з корпусом D23 не підходять, так як в них немає бортика, відповідно АКБ буде не закріпити в піддоні, на глибоких ямах він буде ударятся об капот. Габаритні розміри акумулятора: 232х173х225 мм, довжина може бути в межах 207-232 мм, висота може бути трохи менше при меншій ємності АКБ.

На даний момент є великий вибір АКБ іноземних і вітчизняних виробників.

Невеликий список акумуляторів, що встановлюються на Kia RIO 3: Звір серія «АЗІЯ» Numax Silver 90D23L (231х175х190, 65 Ач, 580A) Solite 85D23L (230х168х220, 70 Ач, 580A) ATLAS MF35-550 (230x172x220, 60 Ач, 550A) Tab Polar S 60R (232x173x225, 60 Ач, 600А) Medalist 75D23L (231x173x225, 65 Ач, 580A) HANKOOK 85D23L (230x173x225, 68 Ач, 600A) HANKOOK 75D23L (229х172х225, 65 Ач, 580A) Sebang 75D23KL (232х175х225, 65 Ач, 580A) Mutlu D23.60.052.C (232х173х225, 60 Ач, 520A) Exide Premium EA654 (230х173х222, 65 Ач, 580A) Tudor Hign Tech TA654 (230х173х222, 65 Ач, 580A)

Який акумулятор встановлений на Kia RIO 3? який поставити?

Акумулятор (АКБ) в автомобілі в першу чергу відповідає за пуск двигуна, а також за постачання енергією всіх вузлів автомобіля, коли двигун заглушений. Як правило, термін служби сучасних свинцево-кислотний акумуляторів близько 4-5 років, після цього вони значно втрачають ємність. На термін життя акумуляторів впливає безліч факторів, наприклад:. температурний режим експлуатації;. стиль їзди;. справність систем зарядки акумуляторів і споживачів енергії;. частота експлуатації автомобіля;. якість АКБ;. і багато інших.

Найбільш часто вже не справність акумулятора виявляється взимку, так як необхідну кількість енергії для успішного пуску не прогрітий двигуна зростає на 30-50%.

Яка акумуляторна батарея встановлена ​​на Kia RIO 3?

На Kia RIO 3 з заводу встановлюються акумулятори азіатського типу, вони відрізняються від звичних європейських розміром і зворотною полярністю розташування клем. Акумулятори у комплектацій з двигуном 1.4 і 1.6 літра не відрізняються. Всі встановлені з заводу АКБ виробляються в Кореї, фірмою Global-Yuasa і є необслуговуваних.

Технічні характеристики оригінальних акумуляторів (Прутнемір 371102E000): Виробник: Global-Yuasa, Корея. Фірма та модель: ROCKET, CMF 60L. BCI. Розташування клем: зворотна полярність. Габарити: 232х173х225 мм. Напруга: 12 вольт. Ємність: 60 Ач. Корпус: D23L (Буква L означає наявність бортика для кріплення АКБ)

ВАЖЛИВО: Акумулятори з корпусом L2 (європейський тип) і габаритами 242x175x190 в піддон не влазять.

Як вибрати новий акумулятор на Kia RIO 3?

Почати вибір нового акумулятора на RIO 2012 року і молодше, варто з типу корпусу D23L. Акумулятори з корпусом D23 не підходять, так як в них немає бортика, відповідно АКБ буде не закріпити в піддоні, на глибоких ямах він буде ударятся об капот. Габаритні розміри акумулятора: 232х173х225 мм, довжина може бути в межах 207-232 мм, висота може бути трохи менше при меншій ємності АКБ.

На даний момент є великий вибір АКБ іноземних і вітчизняних виробників.

Невеликий список акумуляторів, що встановлюються на Kia RIO 3: Звір серія «АЗІЯ» Numax Silver 90D23L (231х175х190, 65 Ач, 580A) Solite 85D23L (230х168х220, 70 Ач, 580A) ATLAS MF35-550 (230x172x220, 60 Ач, 550A) Tab Polar S 60R (232x173x225, 60 Ач, 600А) Medalist 75D23L (231x173x225, 65 Ач, 580A) HANKOOK 85D23L (230x173x225, 68 Ач, 600A) HANKOOK 75D23L (229х172х225, 65 Ач, 580A) Sebang 75D23KL (232х175х225, 65 Ач, 580A) Mutlu D23.60.052.C (232х173х225, 60 Ач, 520A) Exide Premium EA654 (230х173х222, 65 Ач, 580A) Tudor Hign Tech TA654 (230х173х222, 65 Ач, 580A)