Де знаходиться реле двірників на ВАЗ 2107

знаходиться, реле, двірників, 2107

Де знаходиться реле двірників на ВАЗ 2107?

У цьому короткому, але місткому пості ми розповіли про те, де знаходиться реле двірників на ВАЗ 2107, як його замінити, а також перерахували інші можливі причини відмови склоочисників. За роботу склоочисників на сімці відповідає реле РС-514, яке знаходиться за щитком приладів, з лівого боку, поруч з реле поворотников.

Як замінити реле двірників?

Щоб замінити дане реле, потрібно відсунути або повністю зняти приладову панель. Для цього потрібно зняти пластикові накладки з важелів управління обігрівачем салону.

Потім потрібно зняти пластикову заглушку, розташовану з правого боку від даних важелів.

Тепер необхідно щільно взятися руками за праву сторону приборки і акуратно потягнути її на себе.

знаходиться, реле, двірників, 2107

Щоб отримати трохи більше простору, можна розклинити приборку, вставивши в простір між нею і панеллю який-небудь предмет. Якщо ж вам не вистачає вправності замінити реле з відсунутим приладовим щитком, то доведеться його зняти повністю. Для цього потрібно відкрутити трос спідометра, зняти з штуцера трубку економетра, а також відключити фішки з проводами.

Увага! Перед демонтажем колодок з проводами, потрібно запам’ятати як вони були підключені, а ще краще сфотографувати, щоб не переплутати їх при підключенні.

Тепер відкручуємо гайки кріплення реле двірників до кузова автомобіля, від’єднуємо фішку і витягуємо його. Дане реле може кріпитися як одним болтом, так і двома.

Тепер підключаємо фішку до нового реле і збираємо панель в зворотному порядку.

Симптоми виходу з ладу реле двірників

Найчастіше при виході з ладу даного вузла, спостерігаються такі проблеми:

  • Склоочисники не працюють в переривистому режимі
  • Двірники не повертаються в початкове положення

причин відмови двірників

Отже, в цій статті ми розповіли про те, де знаходиться реле двірників на ВАЗ 2107, також описали процес його заміни, і перерахували інші можливі причини відмови двірників на цьому автомобілі. Якщо у вас залишилися питання, то обов’язково задавайте їх у коментарях. Ми постараємося вам допомогти!

Реле РС-514 дворников(пауза) ВАЗ 2101-07. Проверка.

Блок запобіжників ВАЗ-2107

Блок запобіжників ВАЗ-2107 знаходиться в підкапотному просторі, праворуч від двигуна (якщо дивитися по ходу руху автомобіля). У ньому розташовані основні запобіжники і реле. Щоб перевірити, чи не згорів чи якийсь із них, потрібно відкрити капот і пластикову кришку блоку, на якій повинні бути вказані назви запобіжників і їх номінальні значення.

R1. реле включення обігріву заднього скла. Якщо обігрів не працює, перевірте дане реле, а також запобіжник F5, замініть згорілі або несправні. Якщо реле і запобіжник робочі, перевірте контакти підключення проводів до смужок обігріву на задньому склі (збоку ближче до бічних дверей)

R2. реле включення дальнього світла фар. Працює спільно з запобіжниками F12 і F13. Якщо далеким не світить тільки одна фара, швидше за все справа в лампі, яку пора замінити або в запобіжнику F12 або F13 (права / ліва фара відповідно)

R3. реле включення ближнього світла фар. Працює спільно з запобіжниками F16 і F17. Якщо ближнє світло не працює в обох фарах, швидше за все справа в цьому реле. Насамперед замініть його на робоче. Якщо не допоможе, могли перегоріти обидві лампи (таке буває) або їх запобіжники.

роз’єм для реле включення очищувачів і омивача фар. Якщо на вашому автомобілі даних пристроїв немає, то і в присутності реле немає необхідності.

роз’єм для реле включення звукового сигналу. На малюнку встановлена ​​перемичка для того, щоб звуковий сигнал працював без даного реле.

роз’єм для реле включення електродвигуна вентилятора системи охолодження. На малюнку встановлена ​​перемичка для того, щоб вентилятор працював без даного реле. Будьте обережні з цим роз’ємом.

Порушення контакту перемички при відсутності реле може викликати відмову роботи вентилятора, а це може привести до перегріву охолоджуючої рідини і відповідно двигуна.

При появі перших ознак перегріву (по датчику температури і закипання рідини) глушите двигун якомога скоріше.

пінцет для заміни запобіжників 5. запасні запобіжники

Як здійснити заміну реле двірників

Найчастіше для усунення поломок, пов’язаних з двірниками, автовласникам доводиться замінювати реле. Як замінити реле, щоб склоочисник, розташований на лобовому склі ВАЗ-2107, знову запрацював?

  • відключіть живлення.
  • Вигвинтите 2 шурупа.
  • Якщо штекер складно витягнути з розетки, його можна підчепити викруткою.

Замена реле двориников ВАЗ классика

Залишилося встановити нову деталь і підключити її.

На нашому сайті діє спеціальна пропозиція. Ви можете отримати безкоштовну консультацію нашого корпоративного юриста, просто задавши своє питання в формі нижче.

Як змінити плавкі запобіжники

Дуже важливо розглянути, як правильно зробити заміну плавких запобіжників, поки це не пізно, інакше тут наслідки можуть бути абсолютно різними. Також важливо знати, як необхідно міняти реле запалювання. Потрібно пам’ятати те, що в цьому випадку немає ніякої різниці між поняттям карбюратор і ВАЗ-2107 інжектор.

Для того щоб зробити заміну запобіжника, в першу чергу потрібно відкрити капот і знайти, де він знаходиться. Попередньо треба вимкнути систему запалювання ВАЗ-2107 і відключити сам акумулятор від харчування. Фіксатори необхідно віджати.

Вони знаходяться з боків кришки, що нагадує пластик, її потрібно демонтувати. На цьому шматку пластмаси на зворотному боці є корисна інформація для початківців механіків: схема, яка описує призначення запобіжників.

У блоці старішого випуску плавкі запобіжники розташовані в ряд на відміну від сучасної версії.

Якщо необхідно замінити якийсь один запобіжник, то при відкритті важливо визначитися, який саме. Як правило, це можна побачити відразу.

Він може бути трохи розплавлений, зі слідом вогню або просто за зовнішнім виглядом нагадувати розплавлений метал. Це ознака того, що запобіжник просто згорів. Якщо на іншому запобіжнику була відірвана плавка нитка, значить, його теж потрібно замінити.

Для того щоб запобіжник демонтувати, не потрібно використовувати власні пальці, для цього давно винайшли спеціальний пінцет або на крайній випадок плоскогубці.

Після того як потрібні водієві плавкі запобіжники ВАЗ були замінені, кришку потрібно повернути в початкове положення.

Важливо не забути після цього підключити акумулятор назад, двигун заводити необов’язково.

M2U00276

Робота генератора 37.3701 на ВАЗ 2105 після підміни реле зарядки і щіток

Заміна додаткового запобіжника очищувача фар

Додаткові плавкі запобіжники очищувачів фар (номіналом 2А) захищають обмотку електродвигунів.

Вони встановлені на живильних проводах поруч з моторедуктора.

Для перевірки і заміни несправних запобіжників відвертаємо кришку запобіжника

Основний і додатковий блоки запобіжників

Ці два блоки з’єднані між собою. У верхньому блоці встановлено 10 запобіжників, а в нижньому. 6. Маркування зліва направо:

F1 (16А) Вентилятор грубки, обігрів заднього скла, задній склоочисник і омивач скла, насос омивача вітрового скла
F2 (8А) Подрулевой перемикач, двірники вітрового скла, аварійна сигналізація, реле-переривник (в режимі покажчиків повороту), світло заднього ходу, комбінація приладів (покажчик температури охолоджуючої рідини, покажчик рівня палива, тахометр, контрольні лампи: покажчиків повороту, блокування диференціала, стоянкового гальма, аварійного стану робочої гальмівної системи, недостатнього тиску масла, резерву палива, заряду акумуляторної батареї)
F3 (8А) Ліва фара (дальнє світло), контрольна лампа включення дальнього світла
F4 (8А) Права фара (дальнє світло)
F5 (8А) Ліва фара (ближнє світло)
F6 (8А) Права фара (ближнє світло)
F7 (8А) Лампи габаритного світла в лівому передньому і лівому заднемфонарях, ліхтарі освітлення номерного знака, контрольнаялампа включення габаритного світла
F8 (8А) Лампи габаритного світла в правому передньому і правомзаднем ліхтарях, лампи підсвічування комбінації приладів, прикурювача, вимикачів, блоку управління отопленіемі вентиляцією F9 (8А) Вимикач аварійної сигналізації, реле-переривник (в режимі аварійної сигналізації), контакти реле обогревастекла двері багажного відділення F10 (8А) Звуковий сигнал, плафони освітлення салону, ламписігналов гальмування в задніх ліхтарях F11, F12 (8А) резерв F13 (8А) Контакти реле протитуманного світла в задніх ліхтарях F14 (16A) прикуриватель F15 (16A), F16 (8A) резерв
F11 (8А) Лампи покажчиків повороту і реле-переривник покажчиків повороту і аварійної сигналізації (в режимі аварійної сигналізації)
F12 (8А) Реле денних ходових вогнів, лампи денних ходових вогнів
F13 (8А) Лампи і реле заднього протитуманного вогню
F14 (16А) прикуриватель
F15 (16А) резервний
F16 (8А) резервний

Додаткові ланцюга запобіжників в комплектації Urban:

№ та номінал предохранітеляЗащіщаемая ланцюгосновний блокдодатковий блок
1 (16А) Єлектростеклоподьемники передніх дверей Електропривод бічних дзеркал
2 (16А) Електровентилятор кліматичної установки, компресор кондиціонера
9 (16А) Обігрівачі бічних дзеркал
10 (16А) Плафон освітлення салону центральний
15 (16А) Електровентилятор кліматичної установки, компресор кондиціонера

Заміна реле включення стартера

Для включення стартера служать реле 113.3747-10 або 90.3747-10 з кронштейном на кришці.

Реле стартера встановлено в моторному відсіку на правому бризковики.

Знімаємо з його висновків колодку проводів, ключем «на 10» відвертаємо гайку кріплення і міняємо реле.