Які передні стійки стійки на Priora

Як зрозуміти, що стійки прийшли в непридатність

На Priora визначити що стійки прийшли в непридатність досить просто, можна заїхати на станції технічного обслуговування де проведуть перевірку ходової частини за допомогою монтування або ж заженуть автомобіль на вібростенд.

Визначити несправність стійок можна і самостійно. Якщо стійки автомобіля несправні на ньому будуть спостерігатися наступні проблеми:

 • Автомобіль буде розгойдуватися після кожної плавної купини. Перевірити це можна розгойдавши автомобіль самостійно і відпустивши, справні стійки повинні зупинити розгойдування авто, а несправні цього зробити не зможуть і машина буде продовжувати гойдатися.
 • Ще одним пунктом несправних стійок будуть стуки при проїзді нерівностей схожих на гравийке «пральну дошку», стиків асфальту і т.п.
 • Так само слід оглянути стійки на предмет патьоку. Якщо на стійки види сліди витікаючої рідини означає, стійка несправна і підлягає заміні.

вступ

Для комфортного пересування в автомобілі застосовуються спеціальні амортизатори, які допомагають пом’якшувати удари ходової частини до мінімальних параметрів. Стійки Пріори досить надійні елементи і дуже рідко виходять з ладу, але все ж їх поломки не уникнути.

У даній статті мова піде про стійках LADA Пріори, а саме про вартість стійок, виборі, заміні і дефектовтовке. Так само особлива увага приділяється комплектуючих, які необхідно замінити при заміні стійок на Priora.

Як правильно і коли міняти

Заміну стійок бажано проводити комплектом, але так як вартість їх недешева, то багатьом не по кишені провести заміну відразу чотирьох стійок. В такому випадку допускається заміна попарно, наприклад, тільки передні або тільки задні стійки.

В Priora передня ходова частина значно відрізняється від задньої це конструктивно помітно неозброєним поглядом. Тип передньої підвіски пріори Макферсон, це досить поширена модифікація передньої підвіски і багато автомобільні бренди використовують саме такий тип, так як він найбільш простий в обслуговуванні і виготовленні, до того ж дешевий.

Заміну стійок необхідно проводити, коли вони втратили свої колишні характеристики.

Які стійки краще

Для Пріори існує безліч різних стійок, які по кишені кожному власнику даного автомобіля. Самі бюджетні стійки для Пріори це ДААЗ, саме вони відкривають початок цін на стійки для ВАЗ 2170. Найбільш дорогі стійки фірми Демфі, Астон або SS20. Ці бренди відмінно себе зарекомендували на ринку, і користуються великою популярністю, але і ціни на даний продукт відповідно недешеві.

Так само варто відзначити що Демфі і Астон роблять спеціальні короткохвойние стійки для заниження автомобіля.

Ходова частина Асом

Асом. ще одна вітчизняна компанія, яка виробляє стійки на Priora. Ця фірма виробляє на ВАЗ 2170 елементи задньої і передньої ходової частин двох типів: стійки Асом газомасляної «КомфортPRO» і масляні «КомфортClassic». Продаються також інші елементи підвіски, що дозволяють максимально спростити їх установку на автомобіль, і забезпечити належну комфортабельність і надійність.

І все ж, розібратися, які стійки краще, з описаних вище досить складно. При всі сертифікати якості, які мають виробники, часто елементи ходової частини якогось певного виробника не працюють визначений термін, і при цьому ще й не забезпечують належну комфортабельність, хоча іншому автолюбителю підвіска цього виробника подобається і міняти на аналогічну деталь іншого. не збираються.

заміна

Щоб самостійно замінити задні стійки, звертатися на СТО не обов’язково. Цей процес цілком виконаємо в домашніх умовах, і не займе більше години.

 • домкрат;
 • «Башмак» або звичайну цеглу для блокування одного з коліс;
 • гайкові ключі на «6», на «19», на «22»;
 • рідина для видалення іржі типу WD-40;
 • невелика монтування.
 • Встановіть машину на рівному майданчику.
 • Одне з передніх коліс зафіксуйте за допомогою «черевика» або цегли.
 • Відкрийте кришку багажного відділення, відсуньте обшивку на одному із задніх «склянок» в місці верхнього кріплення стійки.
 • Ключем на «22» відкрутите гайку кріплення стійки, утримуючи шток амортизатора ключем на «6».
 • Використовуючи домкрат, підійміть кузов автомобіля з боку колеса, де планується заміна стійки.
 • Забравшись під машину, відкрутіть ключем на «19» гайку кріплення нижньої частини стійки до кронштейну задньої балки.
 • Якщо гайка не піддається (закисла), обробіть різьблення навколо неї рідиною WD-40, дайте їй проникнути всередину з’єднання хвилин 20, після чого спробуйте ще раз.
 • Коли гайка буде відкручу, вийміть болт і виведіть нижню частину амортизатора з кронштейна. Для спрощення цього процесу можна використовувати невелику монтировку.
 • вийміть амортизатор.
 • Перейдіть до багажника, і витягніть опорну шайбу і подушку стійки з місця кріплення верхньої частини амортизатора.
 • Зніміть з амортизатора нижню пружину, подушку, втулку, пильовик і буфер стиснення. Якщо пильовик, буфер, подушки амортизатора мають сліди пошкоджень, їх також необхідно замінити.
 • Уважно огляньте пружину амортизатора. На ній не повинно бути ніяких тріщин, сколів, інших слідів руйнування. Якщо ж вони присутні, пружина підлягає заміні.
 • Проведіть збірку нової стійки в зворотному порядку.
 • Встановіть нову стійку, спочатку просунувши її шток в верхнє кріплення, а потім закріпивши нижню частину в кронштейні за допомогою болта.
 • Остаточно затягувати всі з’єднання рекомендується після того, як кузов автомобіля буде опущений, тобто після того, як приберете домкрат.
 • По завершенні робіт кілька разів качніть кузов автомобіля з того боку, де була встановлена ​​стійка.
 • Через 100-150 км пробігу підтягніть гайки кріплення амортизатора.

Заміна задніх стійок на Priora

Від справності елементів підвіски залежить не тільки комфорт водія і пасажирів автомобіля, а й їх безпеку, а також працездатність деталей ходової частини. Основу задньої підвіски ВАЗ-2170 «Priora» і її модифікацій становлять стійки амортизаторів. Верхні частини стійок кріпляться до кузова машини (заднім «склянках»), нижні. до кронштейнів задньої балки підвіски.

Ходова частина Каяба

Існує можливість встановити стійки на Priora японської фірми Каяба. Ця компанія займається виробництвом елементів підвіски для зарубіжних авто, але є і продукція для вітчизняного автопрому.

Придбати стійки як передні, так і задні саме на Priora досить складно, оскільки дана модель порівняно нова. Часто власники Пріор набувають стійки Каяба, призначені для установки на ВАЗ 2110. Хоча у деяких дилерів вже з’явилася і продукція Каяба, зроблена під Priora. На цей автомобіль пропонують газомасляної передні і задні стійки Каяба Exel-G. У той час як на ВАЗ 2110 продаються газомасляної і масляні Каяба Exel-G і Premium.

Але просто замінити заводські передні деталі ходової на Каяба для ВАЗ 2110 неможливо. Для цього доведеться купувати розбірні склянки ВАЗ 2170, в них вставляти придбані Каяба. Доведеться замінювати і опори, більшість автолюбителів використовують опори СС20. З задніми ж таких проблем немає, вони встановлюються в зборі.

Які вибрати і їх ціна

Вирішивши замінити задні стійки, вам доведеться вибирати серед сьогоднішнього достатку представлених у продажу оригінальних запчастин та їх аналогів. Можна, звичайно, не морочитися, і придбати стокові масляні амортизатори заводу СААЗ, точно такі ж, які ставлять на «Priora» на конвеєрі.

Ціни на них варіюються від 1200 до 1400 рублів (за одну стійку).

Якщо ж ви захочете змінити характеристики підвіски, а саме зробити її м’якше або жорсткіше, можете придбати альтернативні стійки. Найбільшою популярністю серед власників «Пріор» користуються амортизатори компанії «Система Технологій». SS20.

Вони відрізняються високою надійністю, а крім того, різноманітністю конструкцій, що дозволяє змінювати жорсткість підвіски. У продажу є чотири модифікації SS20 для «Пріор»: «Комфорт», «Стандарт», «Шосе» і «Спорт», що розрізняються жорсткістю в порядку зростання.

Що стосується зарубіжних аналогів, то кращими амортизаторами є вироби японської компанії «Kayaba». Вони також розрізняються жорсткістю і розмірами, що дозволяє ще й регулювати висоту дорожнього просвіту. Купити такі стійки можна за ціною від 2700 рублів за штуку.

Важливо: заміну амортизаторів рекомендується проводити попарно, тобто якщо міняти, то міняти з двох сторін однієї осі!

Які стійки краще поставити на Ладу Priora

Підвіска будь-якого автомобіля призначена для того, щоб зводити до мінімуму вібрацію, що передається на колеса з дорожнього покриття, а також забезпечувати стійкість на поворотах. При цьому слід пам’ятати, що надмірно жорстка ходова зможе в повному обсязі виключити крен, але не буде належним чином гасити коливання. М’яка ж підвіска, навпаки, допоможе практично повністю виключити вібрацію, але не забезпечить нормальної курсової стійкості.

передні, стійки, priora

У процесі руху автомобіля ходова частина відчуває дуже серйозні навантаження, що призводить до прискореного зносу її основних компонентів. Особливо актуально це для стійок, які досить часто виходять з ладу, можуть зажадати заміни. Ігнорувати необхідність в установці нових деталей не слід, однак важливо визначитися, які саме комплектуючі краще підбирати для тієї чи іншої марки і моделі авто. Як це зробити, ми розглянемо на прикладі LADA Пріори.

Ходова частина СС20

Деталі ходової SS20 для вітчизняних і зарубіжних автомобілів виробляються компанією «Система Технологій». Ходова частина SS20 завоювала визнання завдяки високій якості деталей, що забезпечує надійність і гарну роботу машини.

Для Пріори SS20 пропонує стійки 4 видів, що відрізняються між собою жорсткістю під час руху. Всі деталі SS20 є гідравлічними.

Найменування опис
SS20 «Стандарт» Вважаються плавними. Крім цих елементів передньої підвіски, компанія також пропонує встановити на авто задні стоїки SS20. Щоб трохи збільшити вантажопідйомність автомобіля, можна придбати посилені задні стоїки SS20.
SS20 «Комфорт» Саме ці елементи, по завіреннях автовласників, краще поставити на машину. Вони володіють дещо більшою жорсткістю, ніж «Стандарт», що забезпечує належну роботу підвіски як на трасах, так і на дорогах з поганим покриттям.
SS20 «Шосе» Призначений для любителів більш жорсткої підвіски. Цей комплект добре підійде власникам, які часто здійснюють поїздки по заміських дорогах з твердим покриттям.
SS20 «Спорт» Мають найбільшою жорсткістю. Ці елементи більше призначені для ВАЗ Priora, які власники переробили для участі в спортивних змаганнях.
передні, стійки, priora

Для того щоб заміна для власників сталася без особливих зусиль, в комплекти входять також опори, шумоізоляторів, відбійники. Опора стійки спеціально розроблена для ВАЗ 2170, оскільки ці елементи з попередників авто сімейства ВАЗ не підходили.

Приора. замена ходовой. Что купить? Какие фирмы комплектующих лучше?

Робоча діаграма амортизаторів (діаграма Монро)

Чотири модифікації амортизаторів SS20 дозволяють автовласникам автомобілів ВАЗ підібрати підвіску під будь-який стиль водіння, швидкісні переваги і дорожнє покриття. Ваш автомобіль набуває нові поліпшені характеристики: чудову керованість, чітке проходження поворотів, надійність і комфорт. А ви відчуваєте радість від правильно зробленого вибору!

Компанія SS20 крім задніх амортизаторів ВАЗ стандартної конструкції виробляє також посилені задні амортизатори. Задні амортизатори SS20 підвищеної надійності відрізняються від звичайних задніх амортизаторів збільшеним діаметром корпусу і штока, збільшеним об’ємом масла і наявністю додаткового скребка, що захищає сальник. Збільшений обсяг масла дозволяє амортизатора працювати тривалий час у важких умовах без перегріву масла і без погіршення демпфуючих характеристик. Крім того, посилене кріплення нижнього сайлентблока, при якому зусилля на відрив перевищує нормативну величину в 2,5 рази. Всі ці, а також інші рішення дозволили збільшити гарантію на посилені амортизатори SS20 до 2 років без обмеження пробігу.

Стійки і амортизатори SS20 для передньої і задньої підвіски ВАЗ 2108-2110, LADA Priora, LADA Kalina, LADA Granta

Стійки і амортизатори для автомобілів ВАЗ виробництва SS20 мають наступні модифікації за ступенем жорсткості: «Стандарт», «Комфорт-Optima», «Шосе» і «Спорт», що дозволяє кожному водієві вибрати найкраще поєднання комфорту і керованості.

Переваги використання стійок і амортизаторів SS20

 • відмінна стійкість і рівномірне зчеплення з дорожнім покриттям забезпечується однаковими характеристиками амортизаторів SS20, підібраних в пари;
 • висока надійність і стабільність роботи амортизаторних стійок SS20 в усіх кліматичних зонах Росії і ближнього зарубіжжя (при температурі навколишнього повітря від.42 ° С до 50 ° С);
 • всі вимоги безпеки руху враховуються при налаштуванні. амортизатори проходять тривалі ресурсні випробування на стендах, а також натурні випробування на автомобілях ВАЗ ( «Лосиний тест», «перестроювання», «гальмування на гребінці»);
 • можливість вибору модифікації амортизаторів SS20 ( «Стандарт», «Комфорт Optima», «Шосе», «Спорт») дозволяє отримати рівень комфорту руху підходить саме вам;
 • висока довговічність, яка досягається за рахунок збільшеного діаметру корпусу стійки, поршня, використання оригінальної гідрожідкості;
 • можливість встановлювати з запчастинами інших виробників. це не впливає на працездатність продукції і гарантію SS20;
 • захищеність від підробки і забезпечення гарантії незалежно від наявності документів про покупку (ударно-точкова невитирана маркування виробів);
 • велика гарантія без обмеження пробігу (ми беремо на себе високі зобов’язання).

Застосування

 • ВАЗ 2108-99
 • ВАЗ 2110-12
 • ВАЗ 2113-15
 • LADA Kalina (ВАЗ 1117-1119, 2192, 2194)
 • LADA Priora (ВАЗ 2170-72)
 • LADA Granta (ВАЗ 2190-91)
 • Datsun on-Do, Mi-Do

Модифікації амортизаторів SS20 для ВАЗ 2108-2110, LADA Kalina, Priora, Granta

Амортизатори SS20, що випускаються для сімейства ВАЗ, мають наступні модифікації за ступенем жорсткості: «Стандарт», «Комфорт-Optima», «Шосе» і «Спорт», що дозволяє кожному водієві вибрати найкраще поєднання комфорту і безпеки. Всі амортизатори SS20 телескопічні, двухтрубной конструкції. При виробництві передніх стійок і задніх амортизаторів SS20 використовуються комплектуючі та матеріали тільки найвищої якості, з 100% перевіркою.

Як видно з швидкісної характеристики, передні стійки «Стандарт», «Комфорт-Optima» і «Шосе» мають однакові настройки клапана стиснення, щоб забезпечити високий рівень плавності руху. Налаштування клапана відбою більше, ніж у амортизаторів ВАЗ, встановлюваних на конвеєрі. це дозволяє забезпечити покращений контроль над автомобілем, зменшити розгойдування кузова і крен в поворотах.

«Стандарт». найбільш м’які з налагодження амортизатори, відмінне рішення для тих, хто вважає за краще м’яку підвіску, плавність ходу автомобіля, спокійне пересування. Ця установка амортизаторів підходить для повсякденної експлуатації переважно в умовах міста.

«Комфорт Optima». оптимальне рішення як для спокійної, так і активної їзди по місту і трасі, зі збалансованим поєднанням плавності ходу і керованості (в порівнянні зі «стандарту» збільшена енергоємність, покращена керованість і знижені крен в поворотах).

«Шосе». вибір тих, хто віддає перевагу активному стилю їзди, часто і швидко їздить по заміських дорогах, для кого в балансі комфорт-керованість більш важливим є контроль і безпеку автомобіля при русі на високій швидкості.

«Спорт». підвіска з максимально жорсткими на стиск і на відбій амортизаторами для тих, хто не сприймає компромісів і бажає навіть в екстремальних режимах руху отримувати максимальну керованість автомобіля. Дуже добре підходить для кільцевих гонок, а також гонок в інших «асфальтових» дисциплінах, без зменшення кліренсу.

Гарантія

Стійки для автомобілів ВАЗ 2108-2110-2115, Kalina, Priora, Granta

Задні амортизатори для автомобілів ВАЗ 2108-2110-2115, Kalina, Priora, Granta

Амортизатори будь-якого автомобіля, будь то вітчизняний ВАЗ або іномарка, найбільш значущі елементи підвіски в забезпеченні комфорту і керованості. Налаштування амортизаторів багато в чому визначають поведінку автомобіля на дорозі, то наскільки він безпечний і комфортний. Виходячи з конвеєра, автомобілі мають усередненими характеристиками. Відповідно, велика кількість водіїв незадоволені і прагнуть вдосконалити підвіску, щоб поліпшити ходові якості свого автомобіля.

Згодом через стан доріг і неминучого зносу деталей підвіски, кожен власник автомобіля встає перед необхідністю заміни амортизаційних стійок. Серед основних причин заміни на прикладі амортизаторів ВАЗ можна навести такі несправності:

 • падіння характеристик демпфірування через зношування деталей клапанної системи;
 • погіршення характеристик амортизаторной рідини;
 • текти масла через зношування сальника або дефектів на штоку амортизатора;
 • знос хромованого покриття штока амортизатора;
 • наявність внутрішнього стуку в амортизаторі при роботі підвіски.

Ці несправності можуть виявлятися в погіршенні поведінки автомобіля на дорозі, надмірному розгойдуванні кузова. З’являються характерні удари на відбій і пробої підвіски. Також несправні амортизатори збільшують гальмівний шлях автомобіля, безпосередньо впливаючи на якість зчеплення колеса з дорогою.

Для своєчасного виявлення несправних амортизаторів необхідний регулярний огляд автомобіля. При візуальному огляді можна виявити наявність течі амортизаторной рідини і пошкодження покриття штока. А при розгойдуванні автомобіля на рівному майданчику за наявністю стукотів, скрипу і інших звуків, а також за характером загасання коливань кузова можна оцінити стан амортизаторів. При виявленні на своєму автомобілі подібних дефектів вам необхідно замінити амортизатори на справні, так як використання несправних амортизаторів негативно позначається на керованості, загальний стан автомобіля і погіршує безпеку руху. Амортизатори на одній осі рекомендується міняти попарно, щоб не виникло проблем в роботі підвіски.

І тут виникає питання: як же підібрати найважливіші деталі підвіски правильно? Адже настройки амортизаторів. це завжди певний компроміс між плавністю ходу і керованістю. Ми розуміємо, що жорсткість підвіски. це виключно індивідуальні переваги автовласника. Бажаючи забезпечити максимальний комфорт вашому руху, компанія SS20 надає можливість вибору підвіски автомобіля ВАЗ, що підходить саме вам. В даний час нашим клієнтам доступні 4 варіанти настройки амортизаторних стійок.

Гарантія на стійки і амортизатори

Гарантія на амортизаційні стійки і задні амортизатори ВАЗ виробництва SS20 становить до 2 років без обмеження пробігу.

Стійки на Priora: що потрібно знати

Перш за все, потрібно враховувати, що амортизаційна стійка є не просто амортизатором. Як відомо, спереду на Priora коштує Макферсон. На ділі, пристрій підвіски Макферсон передбачає амортизатор, на корпусі якого встановлена ​​кручена пружина.

Замена передних амортизаторов на приоре

Сама пружина затискається між чашками (верхня і нижня). Також є верхня опора амортизатора, яка прикріплена до кузова. Колеса повертаються завдяки тому, що в опорі є опорний підшипник. Нижня частина стійки з’єднана зі ступичні вузлом.

Також додамо, що задня підвіска на Priora простіше конструктивно (немає необхідності реалізовувати можливість повертати колеса). В основі лежить міцна балка, до якої кріпиться маточинний вузол, також є амортизаційна стійка у вигляді амортизатора і пружини, опори задніх стійок і т.д.

Так ось, з урахуванням того, що сам амортизатор є основою амортизаційної стійки, автолюбителі і фахівці з ремонту називають його просто стійкою (без урахування інших елементів конструкції). Іншими словами, якщо мова йде про автомобіль, в тому числі і Priora, стійки на мові професіоналів найчастіше означають тільки амортизатор, а не всю амортизаційну стійку в цілому.

 • Йдемо далі. Як показує практика, стійки передні Priora виходять з ладу набагато швидше, ніж задні. Також на керованість і стійкість, а також ряд інших характеристик і показників вплив надають саме передні амортизатори. На ділі, якщо задні стійки Priora цілком можуть виходити до 80-100 тис. Км., Передні можуть зажадати заміни вже до 40 тис.

Так чи інакше, якщо машина погано тримає дорогу, а також дефекти дорожнього полотна передаються на кузов у ​​вигляді ударів, це привід перевірити і замінити амортизатори. Природно, при необхідності їх заміни багато автовласників задаються питанням, які стійки на Priora краще вибрати. Давайте зупинимося на цьому більш детально.

Корисні поради

Почнемо з того, що деякі власники практикують рішення поставити на Priora амортизатори ВАЗ2110 для збільшення вантажопідйомності і поліпшення керованості. На ділі, краще відмовитися від таких експериментів і відразу придбати комплект для ВАЗ 2170. З стійками від «десятки» Priora стає більш жорсткою, проте керованість погіршується.

Також не рекомендується ставити стійки KYB для ВАЗ 2110 на Priora. Така доопрацювання потребують придбання розбірних склянок від Пріори, установки інших опор тощо.

Якщо ж порівнювати KYB і SS20, другий варіант передбачає кілька варіантів стійок. З одного боку, це дозволяє вибрати амортизатори під конкретні завдання, однак Каяба, представлена ​​тільки в одному варіанті, все одно краще за якістю і добре працює в будь-яких умовах.

Передні стійки Priora і задні амортизатори: кращі рішення

Як показує практика, правильно підібрані стійки передні на Priora можуть в значній мірі поліпшити поведінку автомобіля на дорозі. З урахуванням того, що Lada Priora є бюджетною моделлю, про встановлення дорогих амортизаторів типу Bilstein, Koni, Sachs і інших мова не йде.

У одних виробників стійок на Priora просто немає, у інших рішення занадто дорогі, в окремих випадках також будуть потрібні доопрацювання, переробки і т.д, щоб поставити новий амортизатор. Однак серед більш доступних і якісних стійок для Пріори цілком можна виділити SS20, СААЗ або KYB (Kayaba, Каяба).

 • Перш за все, якщо потрібна комфортна та надійна передня стійка Priora, тоді стійки SS20 можна вважати оптимальним рішенням за якістю, а також за ціною (що важливо). Більш того, виробник цих амортизаторів вітчизняний (Система Технологій), саме для Пріори в лінійці є відразу 4 доступних виду стійок.

Стійки SS20 «стандарт» найм’якші, добре підходять для спокійної їзди. Версія «комфорт» більш універсальна, амортизатори трохи жорсткіше, краще підходять для їзди з високою швидкістю по трасі. Також дані стійки ефективніше працюють на поганій дорозі.

Варіант «спорт» SS20 найжорсткіший і розрахований на високі швидкості. При цьому керованість автомобіля помітно поліпшується, однак при їзді по поганих дорогах жорсткість амортизаторів кілька впливає на комфорт.

 • Якщо ж потрібні імпортні стійки, в цьому випадку рекомендується звертати увагу на стійки Каяба (KYB для Priora). Виробник з Японії добре відомий у всьому світі, при цьому пропонує запчастини та для машин російського виробництва.

Для Пріори KYB розробила газомаслянние амортизатори Exel-G. У цій лінійці представлена ​​передня і задня стійка Priora. На практиці, серед автолюбителів ці амортизатори користуються великим попитом. Каяба на Priora вважається універсальним рішенням, жорсткість середня (добре тримає дорогу по трасі і непогано проявляє себе в місті).

 • Завершують список стійки СААЗ. Відразу відзначимо, це штатні заводські стійки Priora. Іншими словами, цей амортизатор Priora коштує на машині з заводу. Даний варіант можна брати в тому випадку, якщо поведінка машини на рідних амортизаторах повністю влаштовує.

Ціна цілком доступна, хоча термін служби амортизаторів СААЗ на ВАЗ 2170 не більше 40 тис. Км. Ще можна відзначити, що в ряді випадків можна обмежитися лише заміною самих стійок, залишивши заводські опори і відбійники (в разі їх повної працездатності).

Стійки Priora: які краще вибрати амортизатори

Амортизатор є важливим елементом в устрої підвіски автомобіля, виступаючи основою для амортизаційної стійки. Від якості його роботи і стану безпосередньо залежить плавність ходу, стійкість автомобіля на дорозі, керованість і т.д. При цьому часто автомобіля початкового і навіть середнього класу не оснащуються з заводу амортизаторами високої якості.

На жаль, популярна модель LADA Priora також не стала винятком. Однак, ситуацію можна поліпшити, поставивши на машину якісні аналоги замість штатного заводського варіанту. Далі ми розглянемо, як вибрати амортизатори Priora, на які моделі краще звернути увагу, а також що потрібно враховувати при виборі амортизаторів на Priora.

Що в підсумку

Як видно, серед стійок на Priora можна виділити кілька якісних і доступних за ціною моделей. При цьому, з огляду на особливості і характеристики даних рішень, вдається вибрати оптимальний варіант для вирішення конкретних завдань.

Якщо потрібні жорсткі «спортивні» стійки, тоді SS20 спорт в комплекті з іншими деталями буде кращим рішенням для траси. У разі, коли необхідні універсальні амортизатори, замість «стандарт» і «комфорт» від SS20 краще доплатити за Каябу.

На жаль, ринок ПММ і автозапчастин сьогодні переповнений низькосортними підробками, що вимагає особливої ​​уваги при виборі деталей і різних продуктів для автомобіля.

Тиск в шинах автомобіля: що потрібно знати. Як правильно качати шини, тиск в шинах взимку і тиск в літніх шинах. Таблиця тиску шин.

Виліт диска ET: що це таке. Чому потрібно окремо враховувати параметр ET диска при виборі. Чи можна ставити диски з більшим чи меншим вильотом, поради.

Що означає маркування шин, розшифровка шинної маркування та позначень на шині. Основні позначення, додаткові позначення, американська маркування.

Фрікціони (фрикційні диски) АКПП в пристрої автоматичної гідромеханічної коробки передач. Пристрій і види фрикційних, особливості роботи.

Спрямована, ненаправленная і асиметрична шина: в чому особливості. Напис Rotation на шинах, що означає. Установка шин за типом протектора.

Параметри і маркування дисків автомобіля. Види дисків для авто, розшифровка маркування та позначень колісних дисків. Підбір дисків по марці і моделі.

Стійки, амортизатори, асом, ВАЗ 2170, 2171, 2172 Priora передні Comfort Pro

День Години роботи Перерва
понеділок 09:00. 19:30
Вівторок 09:00. 19:00
середа 09:00. 19:00
четвер 09:00. 19:00
п’ятниця 09:00. 19:00
субота 09:00. 17:00
неділя 09:00. 15:00

Час вказаний для регіону: Україна, Харків

терміни повернення

Стійки передньої підвіски грають важливу роль в забезпеченні безпеки руху автомобіля. Разом з тим, кожен автовласник дотримується свого стилю водіння від «спокійного» до «екстремального».

Стійки телескопічні газонаповнені А170.2905.002 / 003 призначені для застосування в передній підвісці автомобілів сімейства Lada Priora (c бочкообразной пружиною).

Серія КомфортPRO. надійні газонаповнені стійки двухтрубной конструкції з підвищеними вимогами по довговічності, температурної і частотної стабільності. Ці стійки оптимально поєднують в собі високий технічний рівень, закладений в конструкції, і економічний ефект від експлуатації. Стійки ТМ асом призначені для широкого кола споживачів.

За результатами тестування і численних випробувань стійки серії КомфортPRO мають оригінальні настройки, що дозволяє значно підвищити керованість автомобіля під час руху по будь-якого типу доріг. Оптимальний вибір для тих, хто прагне до максимальної безпеки і високому комфорту.

Для забезпечення ефективної роботи стійок фахівцями компанії «асом» було проведено дослідження по налаштуванню роботи клапанів стійок двухтрубной конструкції з метою зменшення емульсірованія рідини на середніх і високих частотах коливань з малими амплітудами (3 ÷ 5 мм) переміщень.

В результаті була проведена модернізація перепускного клапана поршня, а також змінені коефіцієнти опору стиснення і відбою на дросельному режимі і початок відкриття розвантажувальних клапанів. Дана зміна не тільки поліпшило комфорт, але і підвищило надійність збереження контакту шин з дорогою.

Застосування «газового підпору» в резервуарі значно покращує роботу стійок в «перехідних» режимах при швидкій зміні якості і типу дорожнього покриття, і як наслідок, збільшує термін їх експлуатації.

Крім того, газ низького тиску також запобігає стуки в початковій стадії руху автомобіля в холодну пору року.

Таким чином, стійки передньої підвіски ТМ асом мають наступні переваги:

 • ефективно гасять коливання кузова при русі автомобіля
 • забезпечують комфорт і безпеку
 • забезпечують ефективне зчеплення автомобіля з дорогою
 • підвищений ресурс експлуатації
 • придатні для всіх типів доріг.