Чим обробити пороги автомобіля своїми руками

Антикорозійна обробка порогів автомобіля своїми руками

Повторна обробка порогів авто проводиться самостійно, для цього знадобляться: антикорозійне засіб (Otrix, Rand, Novol, Car System, Roberlo і т.д.), засіб від іржі, наждачний папір або металева щітка, респіратор і рукавички. Купуючи антикорозійне засіб, слід звертати увагу на всі дрібниці: призначення, термін придатності, особливості застосування. А в подальшому важливо строго дотримуватися інструкції на упаковці.

Для початку ретельно вимийте авто від бруду і просушіть. Постарайтеся забезпечити доступ до всіх місць обробки, в разі роботи з днищем машину слід встановити на естакаду. Видаліть іржу за допомогою наждачного паперу або металевої щітки. Тепер обробіть поверхню засобом від іржі і дайте гарненько висохнути.

Приступаємо до обробки придбаним засобом. Його рівномірно нанесіть на пороги автомобіля і інші частини, що вимагають захисту за допомогою даного складу. Залишається просушити авто протягом доби. Важливо пам’ятати, що не можна працювати поруч з вогнем або нагрівальними приладами, так як, в основному, всі перераховані вище засоби легко займиста. Крім того, щоб не завдати шкоди своєму здоров’ю, рекомендується працювати в рукавичках і респіраторі.

Як правильно обробити пороги автомобіля своїми руками?

Матеріальна база складається з невеликої кількості підручних засобів.

 • Щіткою для болгарки. Це основний інструмент з видалення фарбового шару.
 • Наждачним папером. Її номер особливого значення не має, тому діапазон великий від 80 до 240.
 • Розчинником. Зазвичай використовують розчинювальну рідина МОЖХІМ під номером 646.
 • Смивкой силікону. чистить і знежирюючим спецрастворітелем.
 • краскопультом.
 • Малярським скотчем і укривочний плівкою. Можливе використання старих газет.
 • грунтом.
 • Антигравий. захисним покриттям на базі полімеру, як правило, випускається в балончиках.

Антигравійне покриття наноситься, згідно наступного порядку:

обробити, порог, автомобіля, своїми, рука
 • Наклейка скотча. Це допоможе чітко позначити зону робіт.
 • Машина заклеюється за допомогою плівки, щоб в процесі роботи на інші ділянки не потрапив грунт або антигравій.
 • За допомогою болгарки, оснащеної спецщеткой, з порогів знімається іржа.
 • Розкриті діри (якщо вони виявляться) заварюються і обтачиваются. Іноді їх просто покривають епоксидкой. У «передпродажного» випадку використовується звичайна шпаклівка.
 • Чи не зчищають богларкой фарба заматовивается наждачкою.
 • Нанесення грунту. Слід дочекатися його висихання.
 • Прогрунтовану зони заматовиваются наждачкою. Її номер в межах від 180 до 240.
 • Потім виконується знежирення порогів.
 • Нанесення антигравій. Термін його висихання в межах 60 хвилин. Однак фахівці рекомендують робити два шари. Після першого слід семихвилинна просушка, потім виконується другий. В цьому випадку сушка триває до десяти годин.

Після розклеювання машини можна насолодитися плодами своєї праці.

Про оптимальні умови для нанесення антигравій:

 • Для роботи буде потрібно тепле, обов’язково провітрюється.
 • Майстру рекомендується користуватися рукавичками та респіратором.
 • Балончик з Антигравий струшується до 7 хвилин. Температура самої упаковки також важлива. більше 25 ºС.
 • Дистанція до оброблюваної поверхні при застосуванні не менш 200-250 мм.

Відео сюжет розповість, як швидко нанести антигравій з балончика на пороги атомобиля

Чого не можна робити, якщо мова йде про якісну антигравійної фарбування:

 • Покривати Антигравий ділянки з іржею. Піде швидке відвалювання нового покриття, а процес гниття тільки прискориться.
 • Для голого металу антигравій також не показаний. Захисне покриття має пористістю, тобто здатністю дихати. Значить і корозійні процеси не будуть «дрімати». іржа з’явиться найближчим часом.
 • Нанесення без матованія. Адгезивні властивості антигравій в загальному то не підлягають сумніву. Матеріал добре лягає на грунтовану поверхню, непогано тримається на фарбі. Однак відсутність матовка загрожує відвалювання великих шматків, якщо мийка автомобіля виконується обладнанням Karcher або подібним.

Безумовно, на зазначені помилки не варто звертати увагу, якщо авто готується до продажу. В інших випадках економити і поспішати не рекомендується.

Звичний чорний колір порогів (арок), що контрастує з білим кольором (іншим кольором відмінним від чорного) автомобіля, виглядає непривабливо. Для естетів зовнішній вигляд такої машини буде «дешевим». Тут мається на увазі не рівень витрат.

Можливо, не всім зацікавленим особам відомо про повний спектр ринкових пропозицій в даному сегменті:

 • Про білому і сірому антигравійне покриття.
 • Про можливості колеровки.

При відповідальному підході до даного питання досягається колірна ідентичність колерованной антигравійного покриття порогів з кольором авто. Звичайно, не всі випадки закінчуються стовідсотковою схожістю. Наприклад, важко наблизиться до кольору металік. Однак цілком реально ліквідувати кидається в очі контраст, до того ж це зробити дуже просто.

обробити, порог, автомобіля, своїми, рука

Характерний нюанс нових машин. антигравійне покриття на порогах і зверху фарба, аналогічна кузовному кольором.

Можна використовувати дану технологію самостійно. «в домашніх умовах»:

 • Спочатку слід виконати пункти, описані вище.
 • Висохле покриття наносити матове покриття наждачкою, тут номера 600 достатньо.
 • Знежирити і нанести фарбу відповідного кольору.
 • Фінішним покриттям служить лак на акриловій основі.

Відео сюжет розповість, як покрити пороги авто Антигравий пульверизатором

Обробка порогів. відвідати СТО або зробити самостійно?

При сучасному стані автопрому антикор для корпуса роблять ще на заводі-виробнику, але, щоб машина не вийшла з ладу раніше, ніж передбачає гарантійне обслуговування, його слід повторювати кожні два роки. Завдяки цьому ви зможете підтримувати цілісність заводського покриття максимально тривалий термін. Таким чином, ви захистите найбільш вразливі місця вашого авто, а ними є зварні шви, приховані порожнини, колісні арки, пороги, днище і загібочние з’єднання.

Головною відмінністю між антикорозійною обробкою, яку ви зробите будинку, і обробкою на спеціалізованій станції є, звичайно, наявність професійного обладнання у друге. Завдяки цьому набагато простіше ретельно вимити днище авто, а потім здійснити його примусову сушку. Крім того, на станціях виробляється комплексна обробка декількома покриттями, природно, можна спробувати все це зробити і самостійно, але тоді вам такий експеримент обійдеться в копієчку, та й відсутність досвіду візьме своє, так що економія буде сумнівною.

Також фахівці обов’язково встановлять бризковики і підкрилки, таким чином, захист зовнішньої частини автомобіля від води піску і гравію буде надійнішою.

Обробка порогів Антигравий. послідовність операцій

Обробка порогів Антигравий відбувається практично аналогічно:

 • авто ретельно миється і висушується;
 • наждачним папером видаляється іржа і облущенная фарба;
 • за допомогою газет і скотча закриваємо всі місця, прилеглі до порогів, щоб не забруднити їх. до речі, це необхідно робити в кожному випадку, коли використовується балончик з розпилювачем;
 • потрясіть балончик протягом 3-5 хвилин;
 • нанесіть антигравій з відстані 25 см;
 • дайте нанесеному шару висохнути протягом 5 хвилин;
 • повторіть процедуру ще 1-2 рази;
 • просушіть авто в природних умовах протягом хоча б двох годин.

Можливо, ви постійно чуєте, наскільки ефективна обробка порогів гравітекс, але, по суті, це той же антигравій, і, відповідно, всі перераховані вище операції виконуються в тому ж порядку. Перед тим як купувати це антикорозійне засіб, перегляньте уважно його характеристики, так як він буває забарвлюваним і не фарбується. Тут також не забувайте про безпеку шкіри рук і дихальних шляхів і уважно читайте інструкцію перед застосуванням.

Обробка порогів автомобіля. робимо все самостійно!

Корозія, дрібні камінчики, пісок і солі завдають істотної шкоди вашому “залізному коню”, тому вкрай бажано знати, як саме здійснюється антикорозійна обробка порогів автомобіля, своїми руками ви зможете виконати її після прочитання нашої статті. Перший раз зробити цю процедуру рекомендується, звичайно, у фахівців, а в подальшому можна буде обійтися і своїми силами, просто підтримуючи актуальність захисту.

Чим обробити пороги від іржі ?

Так щоб і недорого і качественно.А то зараз вибір автокосметики величезний, а часом дорогий бренд виявляється гірше, ніж яке-небудь недорогий засіб. На порогах з’явилося трохи іржі, і хотілося б зробити так щоб трохи грошей вкласти і не видно було іржі. Але й не так, щоб відвалилося все через місяць і знову вийшла іржа.

Мовіль смердючий, запах потім тижнями стоїть, від машини несе як від бочки незрозуміло з чим, чи то гудромн чи гас.

мовіль.ето взагалі консервант. коли іржі немає. коли вона вже є від Мовіля толку немає.

Цинкарь на основі цинк і магнію, тільки він виїсть іржу, а підфарбовувати самому прідется.Также зауважив на сайту є людина, яка пише що і куди.

Мелалліческой щіткою (хрень на дриль одівается).зачіщаем до металу. Чим лучьше зачищаємо (щоб навіть цятки не залишилося), тим на довше вистачить. Після поверх наметовому губку на палицю (щоб не руками), і все це справа промазуємо нейтралізатором іржі. Чекаємо годину. Протираємо сухою простий ганчіркою (щоб мусорінкі і хахаряшкі повитереть). Купуємо один або два балончика сірої грунтовки. На кілька шарів пропшіківаем з паузою в 5 хвилин (так як щас холодно і швидко не висохне). Якщо дірок немає, то далі балончиком автоемалі. Ну і для кайфу поверх баллончікоі по порогах. антигравій називається. Усередині мовіль зовсім дірки напоровся і нормуль.Через кілька годин покоряем простори Кубані. Шпаклівкою не намагайся. Так як поріг “грає на скручування” і все відразу відпаде.

Я на початку 90-х придбав 2140 Москвічок, фарба рідна, не бит, але весь зацвів по колу. Повністю розібрав неполенілся весь салон, до того ж це перший авто, весь обдер де цвіло, до металу ,, правда все робив вручну, так як шліфувальних і інших цяцьок не було. Копирсався більше тижня. За методом вище сказаного. А після пофарбував на 3 шари “Андріатікой”, фарбував в гаражі і пульверизатором одягненим. на пилосос. але вдало розворушив фарбу і лягла як заводська. Вийшло блиск і як нова. Всі були ф шоці. Я проїздив близько 3 років, продав (мріяв про ВАЗ 06), приїхав господар оформляти року через 3 (термін довіреності закінчився), машина в ідеалі, а господар сказав: Ось як при Союзі фарбували не те що! Ніякої іржі, а машині стільки років! Я промовчав. Йому невтямки було про мої 10суток траха з москвичка.

Так добре пофарбував, вілдать ще Карського хороша попався, чи не вигоріла. Раніше ж хвороба була у фарбованих машин, швидке вигоряння фарби і потрея виду.

Фарбував звичайної Ярославка. Садолін (Турки) пробував свою 06 фарбував гранат, на рік і все. вигоріла, хоча спочатку блиск офигеть. У гаражі все обтяг плівкою, що б пилу не було, влітку градусів 70 нагрілося як в лазні.

Вот вот Сдалін дерьмово був, а Ясрославку хвалили.

Садолін ми фарбували машини, які протягом півроку треба продати. Я займався кузовщиной свого часу. Тоді у нас модно було фарбувати в колір гранат, баклажан і синя північ. Старенькі копійки в 202-ю “саму білу” бульбенілі.

На порогах з’явилося трохи іржі, і хотілося б зробити так щоб трохи грошей вкласти і не видно було іржі

Все водители обязаны знать эту информацию об АНТИКОРАХ!!

Мають рацію ті хто пропонував зовні механічні а не хімічні методи. І прав sergof щодо Мовіля, який хороший для нових. А на старих він як компрес створить умови для якнайшвидшого розвитку вже розпочатої іржі.

Всередину порогів для старих машин. старе перевірений засіб. розприскати всередину відпрацьоване масло. Або використовувати приготовлені і розпаковані кошти на базі відпрацювання, і де на банках написано що для старих машин.

в короби, в порожнині стійок, під арки хто яку тільки барматуху не готував і не заливав і не намазував.

гарматне сало, відпрацювань, нігрол, мовіль, мастику і загальному коктейлів це лили і окремо.

Друг в кінці 90-х купив се нову дев’ятку і напевно цілий тиждень изгалялся “Мовіль”, заливав її всякими приправами уздовж і поперек. так вона у нього пару рочків “плакала”. де ні зупиниться. масляні “калюжі”. сідаючи до нього в машину потрібно було акуратно переглядати все, щоб не вляпатися в всюди виступає нібито антикорозійної обробку.

а запах. шикарнейший запах в салоні. в перемішку з ароматизаторами які у нього висіли скрізь.

в підсумку. через 4 роки він її продав. не дорого. і по суті всю цю роботу по антікорозійку він провів для кого то. на ціні все це творчість ніяк не відбилося

а сам все ці 4 роки їздив і насолоджувався запахом відпрацювання і нігролу в салоні.

Ось тому я Селіку і взял.Как б набридло кузовщиной заніматься.Всю облазили, навіть павучків не побачити, як з автосалону. Головне кузов. А цяцьки поналепім.

“Мовіль”, заливав її всякими приправами уздовж і поперек. так вона у нього пару рочків “плакала”. де ні зупиниться. масляні “калюжі”. сідаючи до нього в машину потрібно було акуратно переглядати все, щоб не вляпатися в всюди виступає нібито антикорозійної обробку. а запах. шикарнейший запах в салоні.

Мовіль і всякі приправи. різні речі і їх не варто плутати.

Якщо Мовиль НЕ ключниця робила. то він не довго капає. Смердить довго. Але запах поступово перестає відчуватися з часом, коли Мовиль сильніше загусає. Мовіль годиться для нових автомобілів, і незалежно від реклами їм не бажано обробляти брудні, запорошені, мокрі і зворушені іржею поверхні.

Береш зачіщаеш, обрабативаеш розчинником, потім шпаклюеш, ждеш. Обрабативаеш змоченою наждачкою, грунтуеш ждеш.Обратно наждачкою потім красіш (схоже клавішу ш заїло) Усередині масло або відпрацювання, якщо зможеш Промиємо або прочисти, як правило там повно грязі.Проверенно згниє в іншому помсти.

Зачіщаеш, обезжіріваеш, грунтуеш, красіш. Через рік в будь-якому випадки будуть ті ж проблеми але в інших місцях. Багато хто взагалі зачищають місця корозії, гарантують а потім тупо Антигравий весь поріг запилюють. На наступний рік старий антигравій змивають, розчинником і наносять новий. 500 від сили і роботи день з перекурами на шашлик.

Хотів порадити вам як автомаляр, але подивившись на ваш автомобіль передумав передумав на жаль вам допоможе тільки заміна порогов.І ні в якому разі не тріть наждак з водою (ви ж хочете позбутися від корозії а не придбати її) наждачка на суху і болгарка з карщёткой тільки залиже метал не прибрали коррозію.Помогает тільки один варіант болгарка з зачисним кругом. зчищають до метала і протягом двох годин потрібно покрити захисним грунтом (краще ебоксідной 2 х компонентним) балончиками не раджу на довго не вистачить, максимум на місяць.

Велике спасибі))) Але я цю машину вже продав))) Просто скинув 3 тисячі рублів при покупці на ці косякі.А фото не було, до речі))) Забув викласти, та й бруд була.

Я машину глянув натиснувши на нік. там фотографії тавріі.Правільно зробили що скинули під час продажу-геморой менше.

Ааа. Не, у мене Ока була проблемная.А та Таврія що на фото, була в поряде по кузову.

Я б з цієї суми (50т?) Або 2141 (можна пошукати), або дебёлую Нивки з дёбёлим кузовом.

Неее. Я вже відчув вагомі переваги Оки. Тільки реально хорошу складно найті.Niva багато бензину їсть, а на Москвич запчастин немає.

найпростіше-обробив Brunaxs-он есть і як в пробірці на зразок мінімальних бульбашок і у великих ємностях (не візьмеш і забудь про наше говно-преоброзователь іржі).є ще (не пам’ятаю назву-естонський препарат як гель для волосся в банку як миюча радянська Скайдра).але те й інше і взагалі треба зчистити іржу до метала! Брунакс дає потім як би скляне покриття і можна будь-які грунти і фарби відразу класти-он не піднімає-а естонське-ставати білим порошком-звіяло і все! Зараз світ фарб і іншого на водяній основі-раніше так зараз є-гравітекс (шуба).але є і воно на водяній основі-береш чорний-коли дмеш-он темно-зелений-вода іспаряеться і ставати потім чорним-краще ніж заводська карозійка (потім машину мить- 3 губки зітреш про пороги)! а внутрянку-знайди радянський і чим старше тим краще-мовіль (найперший йшов-коли Напилювана-он як пластелін-віск ставати-а зараз цей мовіль просто текет (говно коротше)! і запам’ятай-все що ти дмеш-дуй через пістолет-болончікі забудь-краще і х цвяхом проткнути-злити і через пістолет! Мої поради старого авто-механіка! (См.мой профіль)! Удачі всім! Поки!

Антикорозійна обробка порогів автомобіля своїми руками

 • Пороги автомобіля потребують захисту, так як знаходяться в нижній частині автомобіля і піддані негативному впливу зовнішніх факторів (перепади температури, сольові реагенти, негативна температура, підвищена вологість).

Часто дрібні камені, пісок, щебінь та гравій здатні залишати на зовнішній стороні порога невеликі пошкодження. Найчастіше стають вогнищами майбутнього корозійного процесу.

Вибір засобів антикорозійного обробки порогів машини широкий і різноманітний. Можна знайти дешеві чи дорогі засоби. Всі вони отримали узагальнена назва «антигравій для порогів». Можуть продаватися в балончиках або металевих банках.

Якщо немає можливості задіяти підйомник для обробки порогів, то краще перенести роботи на літній період. У літні місяці можна заїхати на естакаду і працювати на відкритому повітрі. Взимку або восени виконувати роботи по обробці порогів не можна.

1.Антікор-спрей BODY-950, ємність 400 мл

Антигравій, створений на основі спеціальних смол. Має високу адгезію і стійкий до пошкоджень. Для нанесення потрібне використання спеціального пістолета. Швидко сохне. вартість 4-6.

3.Нанесеніе антигравій на пороги

 • балончик з Антигравий слід інтенсивно струшувати неменш 2-3 секунд перед використанням;
 • тримати балончик потрібно на відстані 15-20 сантиметрів від поверхні порога;
 • стежити за рівномірністю нанесення засоби захисту;
 • між шарами треба витримувати час близько 5-7 хвилин;
 • оптимальна кількість шарів антигравій не менше 3;
 • для прискорень сушки антикорозійного кошти можна скористатися будівельним феном;
 • видалення малярської стрічки;
 • установка на місце захисту;
 • використовувати автомобіль не раніше ніж через 2 години після обробки.

Нічого складного в обробці порогів від іржі немає. Потрібно підготуватися і дотримуватися послідовність дій. Не варто поспішати, так як страждає якість роботи.

Підсумки: чи не доведеться відтирати фарбу

Щоб отримати результат, показаний вище, було витрачено:

 • Два балони з акриловою фарбою (450 мл);
 • Пара листів шліфувального паперу (P400 і P1000);
 • Сольвент, губка для посуду, ну і саме захисний засіб.

Мабуть, щоб прибрати сліди обробки, доведеться ще нанести лак. Але лакове покриття, як відомо, набирає міцність через 2-3 дня. Обробку поліролью, в свою чергу, можна виконувати тільки після висихання лаку. робіть висновки.

Підготовка до заходу

Антигравійне обробка порогів автомобіля. нескладна процедура, проте вимагає деякої підготовки.

Придбавши антигравій для порогів, важливо правильно підготувати автомобіль до проведення заходу і деякий інструмент. Що стосується останнього, перелік виглядає наступним чином:

 • сам антигравій;
 • металеві щітки різної жорсткості;
 • наждачний папір;
 • ганчір’я, газети і скотч;
 • індивідуальний захист: респіратор і рукавички.

Підготовка ж автомобіля полягає лише в приведенні його порогів в чистий стан і очікуванні повного їх висихання, а також при необхідності здійснення повного доступу до них.

Важливо! Найбільш ефективне нанесення захисту можливе лише в тому випадку, якщо вона наноситься на чисті пороги, які не мають будь-яких зовнішніх дефектів.

Підготувавши інструмент і автомобіль відповідно до представлених вище рекомендаціями, можна приступати до нанесення захисту на кузов машини. Обробка порогів Антигравий полягає в здійсненні наступних заходів:

 • В першу чергу очистіть за допомогою наждачного паперу і металевих щіток поверхню порогів від іржі і облущённой фарби.
 • Потім, використовуючи ганчір’я, газети і скотч, зарийте всі прилеглі до порожкам місця. Це робиться для того, щоб не забруднити Антигравий зайві вузли автомобіля.
 • Далі, нанесіть на підготовлені пороги антигравій в повній відповідності з інструкцією.
 • Зачекайте, поки шар антигравій підсохне (як правило, скільки чекати. зазначено на упаковці).
 • Після його висихання повторите аналогічним чином нанесення захисту 1-2 рази.
 • Останнім кроком необхідно почекати повного висихання нанесеного антигравій на пороги. У більшості випадків вистачає 2-4 годин знаходження автомобіля або на вулиці, або в гаражі.

Важливо! При бажанні додатково захистити пороги від іржі, необхідно перед нанесенням самого антигравій нанести більш потужний антикор.

Так виглядає захід з нанесення антигравійної захисту на пороги автомобіля своїми руками. Використовуючи представлену вище інформацію, можна без особливих проблем підтримувати стан свого кузова в хорошому стані. Однак варто розуміти, що першу обробку бажано робити у фахівців.

алгоритм дій

Для початку необхідно перевірити кузов на іржу (рижики), і, якщо така є, необхідно її знешкодити.

ВЕЧНЫЙ АНТИКОР арок и днища

Перед тим, як захистити пороги автомобіля, покривши їх засобом від корозії, поверхню «рідного» лаку доведеться зробити матовою. В іншому випадку антигравій буде відшаровуватися. Тут можливі варіанти:

 • Матована поверхню буде виступати за межі області, покритої Антигравий. Такий варіант підходить, якщо згодом виконується забарвлення;
 • Жодна ризику не повинна виступати за кордон смуги антигравій. Це потрібно, якщо «смугу» вирішено зробити «видимої».

У тій області, де буде антигравій, шліфування проводять шкуркою P400. Фарба зможе закрити тільки дрібні ризики, нанесені папером P1000. А ще перед проведенням робіт наклеюють скотч, і тільки потім проводять шліфування. Вся оброблювана поверхня повинна бути знежирена.

Доводимо геометрію до ідеалу

Припустимо, підготовчий етап завершений. Ще раз проведіть знежирення і перевірте, що виконані умови:

 • Нанесення антигравій потрібно проводити в теплому і провітрюваному приміщенні. Використання рукавичок і респіратора рекомендується теж;
 • Перед застосуванням балончик з сумішшю потрібно струсити. Температура аерозольної упаковки повинна бути вище, ніж 25-30 градусів. До речі, струшування проводиться хвилин 5-7;
 • Розпилювач при роботі не підносять близько до поверхні. Оптимальна дистанція. 20-25 см.

Завдавши перший шар матеріалу, його просушують 5-7 хвилин і слідом наносять другий шар. Якщо буде наноситися фарба, скотч відклеюють майже відразу ж. А взагалі сушку проводять 8-10 годин. результат:

Покрити «смугу антигравій» акриловим лаком можна буде на наступний день. Скотч при цьому знімати не потрібно. Бажаємо успіхів.

Обробка порогів автомобіля своїми руками

Добрий день, шановні читачі і гості блогу. Сьогодні в статті ми розповімо про обробку порогів автомобіля своїми руками для захисту від іржі. Всі автолюбителі стикалися з проблемою іржавих порогів. Вона актуальна для будь-якого автомобіля, яке експлуатується на дорогах країни.

Антикорозійна обробка порогів автомобіля здатна вирішити проблему появи іржі. Якщо пустити процес корозії на самоплив, то через кілька років доведеться повністю міняти пороги машини. Іржу простіше запобігти, ніж в подальшому боротися з її руйнівною дією.

У статті можна побачити невелике відео по обробці порогів автомобіля своїми руками. Воно може використовуватися при виконанні антикорозійної обробки в режимі реального часу. Досить мати під руками смартфон або планшет.

В кінці статті вас чекає цікаве і захопливе відео. Покаже руйнівну дію іржі на автомобіль.

Антигравій аерозоль ЕЛТРАНС, ємність від 400 до 1000 мл.

Недороге, але ефективний засіб. Не вимагає використання спеціального пістолета. Витрата одного шару 400 грам на 1 м². Рекомендується наносити в 2-3 шари. Вартість за 400 мл. 2-3.

Антикорозійна обробка порогів автомобіля з використанням мастики

Цей спосіб обробки порогів машини своїми руками користується меншою популярністю. Пояснюється все трудомісткістю процесу і великою кількістю витраченого часу.

Для захисту порогів можна придбати «Антикор бітумний». Являє собою мастику холодного нанесення. Виробляється на основі змішування каучуку і смол. Володіє доступною вартістю і можна з легкістю знайти в продажу.

Підготовчий етап автомобіля аналогічний, як і в разі використання антигравій. Днище машини треба ретельно вимити, висушити і очистити від вогнищ іржі. Після цього можна приступати до нанесення антикорозійного мастики.

Перед використанням «Антикора бітумного» його краще трошки підігріти. Це збільшить його плинність і рівень адгезії. Наноситься мастика звичайної малярської пензлем. Не потрібно шкодувати мастики. Товщина шару безпосередньо впливає на ефективність і довговічність захисту порогів від корозії.

Після нанесення мастики потрібно дочекатися природного висихання антикорозійного матеріалу. Використання фена для сушіння дасть зворотний ефект. В середньому досить 2 годин. Після закінчення цього часу можна ставити на місце захист і користуватися автомобілем.

обробити, порог, автомобіля, своїми, рука

3.Нанесеніе антигравій на пороги.

 • балончик з Антигравий слід інтенсивно струшувати неменш 2-3 секунд перед використанням;
 • тримати балончик потрібно на відстані 15-20 сантиметрів від поверхні порога;
 • стежити за рівномірністю нанесення засоби захисту;
 • між шарами треба витримувати час близько 5-7 хвилин;
 • оптимальна кількість шарів антигравій не менше 3;
 • для прискорень сушки антикорозійного кошти можна скористатися будівельним феном;
 • видалення малярської стрічки;
 • установка на місце захисту;
 • використовувати автомобіль не раніше ніж через 2 години після обробки.

Нічого складного в обробці порогів від іржі немає. Потрібно підготуватися і дотримуватися послідовність дій. Не варто поспішати, так як страждає якість роботи.

Види антигравій для порогів автомобіля

Кількість коштів антикорозійної обробки порогів автомобіля велике. За великим рахунком вони мало чим відрізняються один від одного.

1.Антікор-спрей BODY-950, ємність 400 мл

Антигравій, створений на основі спеціальних смол. Має високу адгезію і стійкий до пошкоджень. Для нанесення потрібне використання спеціального пістолета. Швидко сохне. вартість 4-6.