Ford Focus 1 заміна радіатора грубки

ford, focus, грубки

Види несправностей водяного насоса

Головним показником неполадок в системі охолодження є індикатор температури двигуна, розташований на приладовій панелі.

Температурний датчик. головний індикатор стану системи охолодження

Якщо двигун під час роботи нагрівається вище 100оС, система охолодження не справляється зі своїм завданням. Необхідно визначити і усунути причину виникнення такої ситуації.

Для водяного насоса характерні такі несправності.

 • Повний або частковий знос підшипника.
 • Витік охолоджуючої рідини через сальник, що закриває зовнішній торець вала помпи. На багатьох автомобілях сальник можна знімати і ремонтувати, але для Ford Focus така можливість відсутня.
 • Вироблення вала, на якому встановлені крильчатка і приводний шків помпи.
 • Пошкодження корпусу помпи. тріщини, відколи й інші механічні дефекти, які призводять до витоку ОЖ.
ford, focus, грубки

Задовго до того як мотор почне перегріватися, з-під капота починають доноситися нехарактерні звуки, схожі на свист або виття. Ці звуки видає підшипник, на якому обертається крильчатка водяного насоса. Перевірити це можна натиснувши на педаль акселератора на нейтральній передачі. З підвищенням обертів двигуна звук стане більш високим.

Іноді буває складно точно визначити джерело звуку, так як його можуть створювати і інші деталі, що обертаються, приводяться в рух ременем. Для того щоб переконатися в несправності помпи, слід виконати наступні дії.

 • Відкрийте капот.
 • Запустіть двигун на холостому ходу.
 • Злегка пережміть рукою товстий шланг, що з’єднує мотор з радіатором. Якщо пальці відчувають пульсацію ОЖ всередині шланга, помпа працездатна. Якщо немає. велика ймовірність того, що крильчатка обсипалася.

Іноді після тривалого «виття» насос раптом затихає. Це свідчення того, що підшипник, на якому обертається крильчатка, заклинив. Насос перестає працювати, і примусова циркуляція ОЖ припиняється. Антифриз буде продовжувати рухатися під дією конвекції, але цього не вистачить для працюючого двигуна. Мотор почне перегріватися, а охолоджуюча рідина закипить.

Проводячи обстеження, не забувайте про безпеку! Пережимати шланг слід обережно. Торкатися рукою до двигуна не рекомендується. це може призвести до опіку. Крім того. уникайте контакту з обертовим вентилятором. Удар лопатей по руках призведе до травми. А тендітна пластмаса на вентиляторі тріскається і розсипається.

Більш точно визначити працездатність помпи можна наступним чином. Справа в тому, що безперервний рух крильчатки помпи здійснюється через підшипник, який встановлений в підставі приводного вала. Якщо підшипник спрацьовується, порушується співвісність руху, і виникає швидко збільшується люфт.

Розташування автомобільної помпи на двигуні ZETEK 1,8

 • Від’єднайте від помпи електричні дроти.
 • Зніміть приводить ремінь.
 • Розгойдуючи вручну вісь помпи, визначте величину люфту.

Навіть якщо виявлено невеликий (1,5-2 мм) люфт, помпа коректно працювати вже не зможе. Якщо ж люфт великий, водяний насос слід терміново замінити.

До речі сказати, знос підшипника на 99% залежить від складу рідини, яка залита в систему охолодження. Гарантійний термін служби охолоджуючої рідини. тосола або антифризу. 2 роки або 30 тисяч кілометрів. Після закінчення цих термінів експлуатації, охолоджуюча рідина змінює свої властивості і технічні характеристики. Різко знижується тепловіддача. Хімічні присадки (під дією перепадів температур) частково розкладаються і перестають виконувати свою мастильну і антикорозійну функцію.

Якщо з яких-небудь причин в систему охолодження заливалася вода або тосол іншої марки, при першій можливості рекомендується повністю замінити ОЖ.

Наочним доказом несправної помпи є сліди охолоджуючої рідини навколо приводного шківа. Виглядати вони можуть як брудно-сірі струмочки. Автовласника може ввести в оману те, що ці струмочки сухі. Справа в тому, що ОЖ випливає тільки на працюючому двигуні, а після зупинки сліди витоку швидко висихають.

Алгоритм проведення ремонтних робіт

Перш ніж приступити до ремонту або заміні радіатора грубки, вам необхідно його зняти, щоб провести ретельний візуальний огляд, виявити наявні дефекти, а потім для себе відзначити, що насамперед в цій ситуації будуть максимально ефективними.

Багато власників моделі Ford Focus 1 при виникненні проблем з опаленням салону відразу ж відправляються на станцію технічного обслуговування, вважаючи, що тільки кваліфіковані автомайстра зможуть усунути виниклі проблеми. Таких власників авто навіть не лякає розмір суми, яку слід сплатити за надані послуги.

Рішення ними приймається без коливань, оскільки в середовищі автолюбителів існує думка, що зняти грубку, а разом з нею радіатор вдається тільки після зняття торпеди.

З огляду на те, що зняття торпеди розглядається як трудомісткий процес, багато категорично відкидають розгляд будь-яких додаткових варіантів дій, спрямованих на ремонт радіатора грубки.

Дійсно, простіше доручити таку роботу автослюсарям, але хочеться зауважити, що витягти радіатор грубки не зовсім просто, але тим не менше немає необхідності знімати торпеду, можна піти дещо іншим шляхом. Звичайно, доведеться трохи пристосуватися, оскільки відкручувати, знімати окремі складові буде не дуже зручно.

Отже, спочатку вимкніть запалювання, потім відключіть провід «маси» від вашого акумулятора, щоб повністю знеструмити систему опалення.

Оскільки до радіатора приєднуються кілька шлангів, рекомендуємо вам їх попередньо пронумерувати або промаркувати, щоб полегшити собі роботу згодом, коли постане необхідність здійснити процес зворотного збирання.

Далі, злийте охолоджуючу рідину, яка залита в радіатор грубки. Тепер, озброївшись пассатижами, зніміть шланги патрубків.

Тепер перейдіть до зняття деяких елементів всередині салону. Під панеллю приладів ви розглянете ще одну додаткову панель, яку вам необхідно зняти. Далі, ви виявите болти, що утримують центральну і бокову консоль.

Безумовно, їх слід відкрутити, а потім зняти бічну стінку, панель обробки. Рекомендуємо вам тепер зняти декоративний кожух з двигуна.

Близько моторного відсіку ви помітите шланги, пережміть їх зажимами, потім відкрутіть болти, фіксатори, а потім акуратно витягніть радіатор грубки.

Якщо ви змушені були придбати новий радіатор, вам залишається його впровадити на місце попереднього, виконавши всі ті ж самі маніпуляції, але тільки в зворотній послідовності.

Поміняти радіатор на першому Фокусі в сервісному центрі можна за 2-4 тисячі рублів.

Час виконання робіт в залежності від складності становить від двох до шести годин.

Причини поганої роботи печі та шляхи їх усунення

Якщо після запуску двигуна проходить близько чверті години, але салон вашого FORD Фокуса 1 не прогрівається, значить, дійсно, вам довелося зіткнутися з проблемою поганої роботи грубки.

Спровокувати таку неприємність можуть різні причини. Достатньо вийти зі строю тільки одному елементу системи опалення, як унеможливлюється нормальний прогрів салону авто.

ford, focus, грубки

Непрацюючий вентилятор, надмірно малий рівень охолоджувальної рідини, забруднене радіатор грубки, несправні термостат і помпа. це лише малий перелік причин, внаслідок яких грубка починає дуже слабо дути, тому в салоні буде постійно холодно, а на склі так і залишається паморозь.

Скільки коштує радіатор Ford Focus 1

Радіатора Ford Focus 1 представлені на розборках за ціною приблизно в 3500 рублів. Нова оригінальна деталь обійдеться значно дорожче.

заміна радіатора грубки Ford ескорт без зняття панелі

Деякі власники моделі Ford Focus 1 при наявності проблем з опаленням салону відразу відправляються на станцію технічного обслуговування, вважаючи, що тільки кваліфіковані автомайстра зуміють прибрати виникли перепони. Таких господарів авто навіть не лякає розмір суми, яку слід сплатити за надані послуги.

Рішення ними приймається без коливань, так як в середовищі автовласників є думка, що зняти грубку, а разом із нею радіатор вдається тільки після зняття торпеди.

Беручи до уваги те, що зняття торпеди розглядається як трудомісткий процес, напевно категорично відкидають розгляд якихось додаткових варіантів дій, спрямованих на ремонт радіатора грубки.

Дійсно, простіше доручити таку роботу автослюсарям, однак хочеться зауважити, що витягти радіатор грубки не просто, проте все ж не потрібно знімати торпеду, є варіант піти дещо іншим шляхом. Природно, доведеться трохи пристосуватися, так як відкручувати, знімати окремі складові буде не зовсім комфортно.

Що потрібно, спочатку вимкніть запалювання, потім відключіть провід «маси» від вашого акумулятора, щоб повністю знеструмити опалювальну систему. Так як до радіатора приєднуються кілька шлангів, радимо для вас їх за раніше пронумерувати або промаркувати, щоб полегшити для себе роботу потім, коли постане необхідність виконати процес зворотному збірки. Далі, злийте охолоджуючу рідину, яка залита в радіатор грубки. Зараз, озброївшись пассатижами, зніміть шланги патрубків.

Зараз перейдіть до зняття деяких частин всередині салону. Під панеллю приладів ви розглянете ще одну додаткову панель, яку потрібно зняти. Далі, ви виявите болти, що утримують центральну і бокову консоль.

Неодмінно, їх слід відкрутити, а далі зняти бічну стіну, панель обробки. Радимо для вас зараз зняти декоративний кожух з мотора.

Близько моторного відсіку ви помітите шланги, пережміть їх зажимами, потім відкрутіть болти, фіксатори, і після акуратненько витягніть радіатор грубки.

Слідкуйте за ремонтом через онлайн-камери!

Відкрутити 3 болти з кришки термостата. Після чого, при нормальних умовах, від’єднати кришку, витягнути старий, встановить новий термостат, поставити кришку і далі в зворотному послідовності.

Чи не гріє пічка Ford Focus 1. Ремонт автомобіля своїми руками

Але це ж Ford і, природно, перед знаходиться в дико незручному місці. ЗА салонним фільтром парою складається відчуття, що інженери FORD рівняти на інженерів Subaru, тільки не в двигуні, а в усьому іншому. Погано гріє пічка Ford Focus 1 початку необхідно відкрутити педаль газу і від’єднати від неї колодку. Далі лягаємо до педалей як при заміні фільтра і дивимося за фільтр, там якраз повинні виднітися дроти, що йдуть до преду за салонним фільтром.

Якщо викрутка магнітна. то це просто чудово, в іншому разі не упустите болтики інакше дістати їх дуже проблемно і зводитися практично до чуда.

Загалом, на відкручування цих двох саморізів у мене пішло близько години. Перед кріпився на заводі не пайкою а прессовкой, тому беремо бокорізи і відрізаємо.

Заміна радіатора грубки, Відео, Прикол, Кращий варіант Частина 2

Радіатор обігрівача кріпиться у власному типовому ложементі ближче в першу половині магістралі. Фіксується рамкою і гвинтами. Для демонтажу виконуються що залишається зробити нашому клієнтові діяння, подібні зніманню радіатора. Однак до робіт краще злити весь антифриз з бухгалтерської системи. Після чого відкручуються гвинти кріплення, і демонтується радіатор. Чи не знайомих підкапотного простору послаблюються хомути підведення і зливу тосола і від’єднуються шланги.

Проводиться установка нового радіатора опалювача. Елементи салону збираються в зворотному порядку. Робиться контрольна перевірка працездатності.

Як поміняти радіатор грубки на Ford Focus 2 відео

заміна радіатора грубки Ford ескорт без зняття панелі

Заміна радіатора грубки, Відео, Прикол, Кращий варіант. Частина 2

Як зняти мотор отопітеля Ford Focus 2.

Зняття патрубків з радіатора опалювача FORD FOCUS-2

Установка радіатора VALEO на Ford Focus 2 1.6 115 Рестайлінг

Ремонт грубки на Ford Focus 2 (Фокуси на Фокусі)

Pt. (7) Заміна радіатора отопітеля салону Ford Mondeo FM1

Як зняти панель / торпедо на Ford Focus 2

Ford Focus Заміна Радіатора Пічки

Авто Ford Focus третього покоління прийшли на допомога попередникові в 2010 році. Випускався Ford Focus 3 з самими різними наборами опцій, які за додаткову плату встановлювалися на автомобіль якщо необхідно клієнта.

Опалення салону штатно оснащувалася як кондиціонером, так і повсякденним обігрівачем радіаторного типу, який працює від радіаторів мотора.

У матеріалі статті будуть розглянуті ремонт вентилятора і функцію зміни радіатора пристрою, додатково торкнемося питання зміни грубки (пічки) Ford Focus 3 в результаті.

Опалення та кондиціювання салону працює працюючи в режимі рециркуляції салонного повітря або створювати паркан з вулиці. Починається магістраль вентиляції салону з клапана, який перемикає джерела забору повітря: з салону як ще його називають зовні. Далі, незалежно від джерела подачі, повітря пропускається через салонний фільтр.

Після в магістралі встановлений вентилятор, який і робить потік. Вентилятор відцентрового типу, що дозволяє оформити щільний потік при відносно невеликій швидкості обертання. Є набір додаткових опорів, через яких змінюється частота обертання вентилятора і, відповідно, швидкість подачі потоку.

За вентилятором слід випарник кондиціонера. Він працює лише на охолодження. Обвідний магістралі немає, поетом повітря завжди проходить через випарник.

Після випарника встановлена ​​заслінка, регулююча кількість повітря, що проводиться через радіатор опалення. Унаслідок цієї заслінки змінюється температура потоку, що подається в салон.

Далі йде система подають каналів і регулюючих заслінок. Першою в системі встановлена ​​заслінка на дефлектори підігріву ніг пасажирів. За нею йде заслінка на дефлектори панелі приладів. Останньою встановлена ​​заслінка на дефлектори обдування вітрового скла.

Потрібно відзначити, що зміна обігрівача Ford Focus 3 повністю потрібно зрідка, зазвичай, досить ремонту або зміни його окремих деталей.

Вентилятор є рушієм повітряних мас в системі. Нехай навіть якщо інші елементи працюють абсолютно, без вентилятора охолоджений по іншому підігріте повітря просто не буде доставлятися в салон. Розглянемо основні причини, які впливають на поломка вентилятора комплексу бухгалтерських програм вентиляції салону. Вони такі:

Головні несправності вентилятора пічки зводяться до кількох моментів:

 • знос підшипників і виникнення люфтів;
 • заклинювання підшипників;
 • вироблення щіток ротора;
 • деформація або руйнування лопатей вентилятора;
 • труднощі в керуючої схемою;
 • поломка статора або ротора.

Деякі з цих дефектів не виводять опалювальну систему салону з ладу повністю, а тільки роблять якісь незручності. Наприклад, некритичні труднощі в керуючої схемою призводять для того, що пропаде один за іншим кілька режимів роботи. Тут пічка працює або на максимумі, або на мінімумі без проміжних позицій. Вироблення підшипників призводить до найвищої шумовий навантаженні від роботи вентилятора.

заміна радіатора грубки Ford ескорт без зняття панелі

Деякі інші несправності стовідсотково виводять опалювальну систему салону з ладу і роблять неможливою експлуатацію автомобіля в золодное пору року.

Перед ремонтом вентилятора обігрівача потрібно зробити його демонтаж. Для цієї мети виконуються наступні дії:

 • знімається пластмасова панель біля основи правої двері;
 • демонтується бардачок;
 • знімається механізм управління рециркуляцією;
 • з боку водія знімається права бічна панель;
 • від’єднується провід живлення вентилятора;
 • знімається вентилятор.

Після демонтажу вентилятора робиться кропітка його огляд. Проводиться чистка. Час від часу конкретно чистка лопатей вентилятора вирішує проблему високої гучності. У тому випадку вентилятор демонтований в силу його відмови, то робиться діагностика.

Перевіряється надійність контактів, також правильність роботи комплексу бухгалтерських програм, що управляє ступінчастим перемиканням обертання вентилятора. Перевіряється опір обмоток статора і ротора. Оглядається стан щіток і контактних кілець.

Перевіряється вільний хід підшипників і якість їх обертання. Якщо бувають ступенчатость або підклинювання, підшипники вже почали руйнуватися і потрібно їх зміна.

Спалення ротор або статор, система управління оборотами, також зношені щітки замінюються.

Після ремонту перевіряється правильність роботи бухгалтерської системи зміни частоти обертання, додатково відсутність биття. Робиться установка на автомобіль в зворотному порядку.

Для якого призначена конструкція неможливості ремонту робиться зміна вентилятора пічки Ford Focus 3.

Радіатор опалення. досить тендітна деталь цього автомобіля. Низька закладена міцність при проектуванні інакше кажучи якісь інші прорахунки призвели для того, що радіатор опалення нерідко і непередбачувано перегорає. Розглянемо основні причини, які впливають на ранній поломка радіатора грубки.

Радіатор має три головні несправності:

 • порушення щільності;
 • засмічення внутрішньої поверхні каналів;
 • засмічення зовнішньої поверхні сот.

1-ша несправність призводить до поступового витіканню тосола в салон. Це буде відразу помітно, тому зазвичай ніякої особливої ​​діагностики тут проводити немає потреби. В салоні просто з’являється калюжа, а з розширювального бачка піде антифриз.

Дві інші несправності призводять до зниження ефективності опалення або його повної відсутності, якщо радіатор закупорюється. Зовнішнє засмічення просто видаляється механічною чисткою. Внутрішній же засмічення не кожен раз вдається пробити. В даному випадку радіатор підлягає заміні.

Заміна радіатора отопітеля Ford Focus 2 відео

Заміна радіатора грубки, Відео, Прикол, Кращий варіант. Частина 2

Зняття патрубків з радіатора опалювача FORD FOCUS-2

заміна радіатора грубки Ford ескорт без зняття панелі

Pt. (7) Заміна радіатора отопітеля салону Ford Mondeo FM1

Як зняти мотор отопітеля Ford Focus 2.

Ремонт грубки на Ford Focus 2 (Фокуси на Фокусі)

Заміна радіатора грубки Ford ескорт FORD escort нюанси без знімання торпеди і пиляння

Чистка випарника кондиціонера Ford Focus 3

 • Заміна диска зчеплення Opel Vectra а відео
 • Панель приладів Volkswagen Polo седан інструкція відео
 • Краш тест крайслер пацифіка
 • Niva Chevrolet на колісних редукторах відео
 • Chevrolet aveo 2011 Тест драйв відео
 • Заміна ланцюга ГРМ Honda джаз відео
 • Відео тест драйв нового Renault Logan 2014 в росії
 • Як перевірити рівень масла в коробці передач Ford Focus 2 відео
 • Сигнал від Камаза на ВАЗ відео
 • Watch Full Movie Online And Download The Boss Baby (2017)
 • Changan cs75 краш тест
 • Mercedes Sprinter 308 д відео
 • Тест драйв Mitsubishi Pajero спорт 2013 відео
 • ДТП в Шушенському районі відео
 • Заміна задніх гальмівних колодок Mitsubishi Outlander xl відео

Головна »Хіти» Заміна радіатора отопітеля Ford Focus 2 відео

Алгоритм проведення ремонтних робіт

Перш ніж приступити до ремонту або заміні радіатора грубки, вам необхідно його зняти, щоб провести ретельний візуальний огляд, виявити наявні дефекти, а потім для себе відзначити, що насамперед в цій ситуації будуть максимально ефективними.

Багато власників моделі Ford Focus 1 при виникненні проблем з опаленням салону відразу ж відправляються на станцію технічного обслуговування, вважаючи, що тільки кваліфіковані автомайстра зможуть усунути виниклі проблеми. Таких власників авто навіть не лякає розмір суми, яку слід сплатити за надані послуги. Рішення ними приймається без коливань, оскільки в середовищі автолюбителів існує думка, що зняти грубку, а разом з нею радіатор вдається тільки після зняття торпеди. З огляду на те, що зняття торпеди розглядається як трудомісткий процес, багато категорично відкидають розгляд будь-яких додаткових варіантів дій, спрямованих на ремонт радіатора грубки.

Дійсно, простіше доручити таку роботу автослюсарям, але хочеться зауважити, що витягти радіатор грубки не зовсім просто, але тим не менше немає необхідності знімати торпеду, можна піти дещо іншим шляхом. Звичайно, доведеться трохи пристосуватися, оскільки відкручувати, знімати окремі складові буде не дуже зручно.

Отже, спочатку вимкніть запалювання, потім відключіть провід «маси» від вашого акумулятора, щоб повністю знеструмити систему опалення. Оскільки до радіатора приєднуються кілька шлангів, рекомендуємо вам їх попередньо пронумерувати або промаркувати, щоб полегшити собі роботу згодом, коли постане необхідність здійснити процес зворотного збирання. Далі, злийте охолоджуючу рідину, яка залита в радіатор грубки. Тепер, озброївшись пассатижами, зніміть шланги патрубків.

Тепер перейдіть до зняття деяких елементів всередині салону. Під панеллю приладів ви розглянете ще одну додаткову панель, яку вам необхідно зняти. Далі, ви виявите болти, що утримують центральну і бокову консоль. Безумовно, їх слід відкрутити, а потім зняти бічну стінку, панель обробки. Рекомендуємо вам тепер зняти декоративний кожух з двигуна. Близько моторного відсіку ви помітите шланги, пережміть їх зажимами, потім відкрутіть болти, фіксатори, а потім акуратно витягніть радіатор грубки.

Якщо ви змушені були придбати новий радіатор, вам залишається його впровадити на місце попереднього, виконавши всі ті ж самі маніпуляції, але тільки в зворотній послідовності.

Як замінити радіатор грубки Ford Focus 1

Якщо ви стали помічати, що лобове скло стало часто пітніти, в салоні автомобіля чітко стало чутно запах антифризу, а його рівень став швидко знижуватися, незважаючи на те, що ви явно не виявляєте сліди витоку, тоді вам потрібно задуматися про те, що радіатор грубки вашого авто потребує заміни. На такі ж думки вас повинна наштовхнути серпанок, що виникає в салоні, як тільки ви намагаєтеся включити піч. До речі, при виході з ладу радіатора грубки, як би ви не старалися, які б дії не робили, як би не крутили перемикач, в салон все одно не буде надходити тепле повітря.

Пропонуємо вам ознайомитися з інформацією, де знаходиться радіатор грубки на вашому авто Ford Focus 1, вивчити алгоритм дій, який би, як проводиться заміна. Потім озброїтися всім необхідним інструментом, придбати новий радіатор і приступити до практичних дій.

заміна радіатора

Радіатор пічки є однією зі складових системи опалення автомобіля. Досвідчені автовласники знають, що вихід зі ладу будь-якого пристрою, механізму провокує збій в роботі всієї системи. З цієї причини зламаний радіатор не дозволить забезпечувати комфортний температурний режим всередині салону транспортного засобу.

Неможливо проігнорувати факт, що обігрівач вашого авто нездатний підвищувати температуру, забезпечувати розморожування стекол. Якщо витримати низькі температури всередині салону водій може, компенсувавши цей недолік одяганням додаткових теплих речей, то розморозити вікна і не дозволяти їм в процесі поїздки оледеневать заново без достатньої роботи грубки просто неможливо. З цієї причини власники авто обов’язково приділяють увагу заміні тих пристроїв, компонентів, які не дозволяють системі опалення успішно функціонувати.

промивання радіатора

Існує ще один досить ефективний метод, «змушує» підвищити результативність роботи грубки, сприяючи успішної подачі теплого повітря в салон автомобіля.

Цей спосіб полягає в промиванні самого радіатора. З проведенням таких видів робіт теж може впоратися кожен, хто раніше навіть про нього нічого не знав, але тільки за умови, що перед безпосереднім виконанням дій власник авто уважно ознайомився з інструкціями.

Для проведення таких промивних маніпуляцій підготуйте всі необхідні матеріали. Зокрема, вам знадобляться два шланга, які можна запозичити на час у власників пральних машин або придбати на ринку. І також ви повинні потурбуватися про придбання спеціальних засобів, за допомогою яких ви бажаєте промити радіатор. Це може бути лимонна кислота в поєднанні з оцтовою есенцією, також можна використовувати оцтову есенцію з Тирет.

Щоб забезпечити циркуляцію такий промивної рідини, вам ще необхідно знайти і підготувати велике відро, а також спеціальний насос. Зокрема, в якості такого насоса підійде насос циркуляції обігрівача Газелі.

Тепер пропонуємо вам сформувати коло, по якому буде циркулювати промивна рідина. Перший шланг підключіть до патрубку подачі до опалювачі, а другий. до патрубку обратки. Не забудьте надійно зафіксувати шланги, скориставшись підготовленими хомутами. У відро налийте гарячу воду, додайте підготовлені очисні компоненти. Акцентуємо вашу увагу на те, що процес промивання буде максимально якісним, якщо він буде не короткочасним, а тривалим. Щоб протягом всього цього часу вода не остигала, найкраще в воду опустити підключений кип’ятильник. Тепер включайте насос, очисна рідина стане надходити в шланги, проходити весь створений вами коло, виливатися знову в відро. Як показує практика, більшість власників авто, проробляти таку процедуру, не виявили жодних згустків сміття у відрі, але сама рідина стає надмірно темною, бо свідчить про те, що ваші дії все-таки були не марними. Після завершення промивання від’єднайте шланги, підключіть всі патрубки, як це було до початку процедури. Запустіть своє авто, протестуйте роботу грубки. У більшості випадків автовласники залишаються задоволеними результатом своєї роботи, оскільки салон авто починає швидко прогріватися, забезпечуючи високий рівень комфорту для водія і пасажирів.

Отже, радіатор грубки в силу різних причин може спровокувати погіршення подачі теплого повітря, внаслідок цього салон буде прогріватися недостатньо. Ознайомившись з нашими рекомендаціями, ви зможете самостійно виконати певні дії з радіатором, вдавшись до його прочищення або повної заміни, що посприяє підвищенню якості роботи системи опалення.