Заміна труби інжектора VAZ 2107. Заміна труби ваза 2107

Само.репр, технічне обслуговування та налаштування плитки VAZ 2107

Основна функція системи опалення будь.якого автомобіля. це створення та обслуговування комфортного мікроклімату в салоні. Крім того, плита запобігає склянці склянки і видаляє лід у них у холодний сезон. Тому підтримка системи опалення в робочому стані є актуальною для будь.якого власника автомобіля.

Піч Vaz 2107 створює та підтримує зручну температуру повітря в салоні та запобігає склянку в холодну та вологу погоду. Вона складається з:

Зовнішнє повітря через отвір у витяжці потрапляє в кожух повітряного приймача, розташованого в відсіку двигуна під лобовим склом. Потім він іде до нагрівача, де більшість у ньому володіють вологу. Однак злегка вологе повітря потрапить у салон до салону.

Радіатор печі нагрівається охолоджуючою рідиною (теплопроводкою), що надходить із системи охолодження. Температура регулюється спеціальним краном, який частково перекриває гарячу теплопроводку, що надходить до системи нагріву. Більш нагріта рідина потрапляє в радіатор плит, тим тепліше вона буде в машині. Положення крана змінюється регулятором внутрішніх справ через гнучку тягу.

Повітря потрапляє в салон за допомогою вентилятора нагрівача, швидкість обертання якого регулюється спеціальним резистором. Коли автомобіль рухається з великою швидкістю, система опалення може працювати без вентилятора. Потік повітря, який потрапляє під капюшон, створює посилений тиск у коробці літака і перекачує тепле повітря в салон.

Система опалення VAZ 2107 досить проста (помаранчеві потоки теплого повітря позначені, синій. холодний)

Через систему повітряних каналів зігріте повітря спрямоване на різні частини кабіни, а також на лобові та бічні окуляри, запобігаючи їх туману в холодну та вологу погоду.

Операція печі проводиться за допомогою декількох ручок на панелі приладів. Верхня ручка регулює положення крана нагрівача (крайнє ліве положення. кран повністю закритий, крайній правий повністю відкритий). За допомогою середньої ручки положення кришки літака змінюється. Повернувши його вправо і вліво, інтенсивність подачі теплого повітря відповідно збільшується та зменшується. Нижня ручка регулює жалюзі повітряних протоків скла. У потрібному положенні потік повітря надсилається до бічних окулярів, ліворуч. на лобове скло.

2107, ваза

Через систему повітряних каналів нагріте повітря направляється на різні частини кабіни, а також на лобові та бічні окуляри

Вдосконалення системи опалення

Пристрій печі Vaz 2107 далеко не повністю. Тому власники автомобілів змінюють його різними способами. Перш за все, зроблені спроби покращити напругу повітряних проток, особливо в місцях суглобів. Це дозволяє трохи підвищити ефективність нагріву салону.

Заміна вентилятора

Часто для вдосконалення роботи печі автомобілісти змінюють рідний вентилятор на більш потужний, що використовується в інших моделях VAZ (наприклад, VAZ 2108). Електродвигун фабрики вентилятор встановлений на пластикових втулках, які швидко зношуються. Як результат, з’являється люфт валу, і в кабіні, працюючи вентилятором, заслухає свист. Ремонт та змащення втулків у цьому випадку, як правило, не приносять очікуваного ефекту. ВАЗ 2108 Вентилятор Електричний двигун встановлений на підшипниках. Тому його встановлення в плиті VAZ 2107 не тільки підвищить ефективність нагріву кабіни, але й зробить вентилятор більш надійною експлуатацією.

Як правило, поряд з двигуном вентилятора, також змінюється ряд інших елементів блоку управління плитою. Частота обертання фабричного вентилятора Vaz 2107 при поточній силі 4,5А становить 3000 об / хв. VAZ 2108 Електромотор з частотою 4100 об / хв споживає 14a. Тому при заміні слід встановити відповідний запобіжник, резистор (як правило, від VAZ 2121) та перемикачів швидкості (наприклад, від Каліни).

Щоб демонтувати вентилятор, який вам знадобиться:

Вентилятор видаляється в наступному порядку.

 • Панель пристроїв, полиці та рукавичка демонструють.
 • 7.й ключ послаблює кожух контролю над демпфером. Кабель петлі видаляється з важеля.
 • 10.To.Be.Thawed Focus відкручений.
 • Ліва та права повітряна протоки витягуються з корпусу плитки з плоскою викруткою.
 • Плоскі гвинти знімаються засувками, що фіксують вентилятор на плиті.
 • Клеми проводів відключаються.
 • Вентилятор витягується з корпусу плит.
 • Крильчатка знімається. При необхідності використовуються круглі драйвери.

Розмір нового вентилятора (від Vaz 2108) трохи більший. Тому його встановлення потребуватиме деяких змін у дизайні печі. Якщо тільки двигун змінюється, потрібно буде зробити додатковий отвір на грилі, за допомогою якого тепле повітря потрапляє в нижню частину кабіни. Якщо цього не буде зроблено, корпус електродвигуна звинувачує гриль.

Заміна корпусу печі

Під час встановлення вентилятора з Vaz 2108, потрібно буде зробити новий кадр, як правило, з оргскла. Це цілком час споживання і вимагатиме певних навичок.

У виробництві нового кадру слід точно спостерігати всі розміри. Найменші неточності можуть призвести до вібрації або відмови нового вентилятора. Зібравши структуру, змащуйте стики з герметиком і встановіть новий корпус на місці. Після цього зазвичай рівень шуму в кабіні зменшується, і плита починає краще нагрівати повітря.

Вміст повітря завжди повинно бути з вулиці, особливо взимку, інакше вікна потіють (а взимку і замерзають). Вміст повітря з кабіни здійснюється лише тоді, коли кондиціонер увімкнено (це питання не варто в семи).Той факт, що один «рукав» не дує, можливо: а) Коли шахрайство з плитою, рукав не стояв у потрібному місці, а плита дме десь під панель, б) дещо лайно впало в насадку (піна або щось на зразок такого типу).

https: // форуми.Дром.ru/російська/T1151720023.HTML

2107, ваза

Інші параметри налаштування печі

Іноді конструкція повітряних каналів доопрацьована. Що стосується печі, вставляються додаткові отвори. Через ці шланги, з’єднані з бічними та нижчими протоками, під час роботи двигуна на склі створюється додатковий потік теплого повітря та в ногах.

Часто причиною слабкого нагріву кабіни є засмічення радіатора печі. Охолоджуюча рідина починається повільніше або повністю перестає циркулювати відповідно до системи нагріву, а ефективність нагрівання повітря помітно знижується. Як правило, у цих випадках радіатор змінюється на нове.

Основні несправності та способи їх усунення

Найбільш характерні несправності плитки VAZ 2107 включають:

 • Повітря, що входить в систему охолодження. Зазвичай це відбувається після заповнення системи антифризом. Усунення повітряної пробки нормалізує процес нагрівання салону.
 • З відкритими кранами нагрівача, охолоджуюча рідина не входить до радіатора. Найчастіше це трапляється, коли вода використовується як антифриз. Система утворює масштаб, яка засмічує кран і ускладнює проходження теплоносія. Проблема усувається демонтажу крана з подальшим очищенням або заміною.
 • Погано працююча або поза замовленням водяного насоса. Якщо насос не накачує теплоносій, це може призвести не лише до відсутності нагріву салону, але і до більш серйозних проблем, наприклад, до перегріву двигуна. Водяний насос не працює, як правило, коли ремінь генератора зламається, а також при заклиненні в результаті зносу підшипників.
 • Випалені соти радіатора плитки. У цьому випадку труба подачі буде теплою, а вихідний. холодно. Радіатор часто засмічується при використанні як теплоносій, а також коли він потрапляє в масляну систему або частинки добавок, щоб усунути витік. Відновлення нормальної роботи печі допоможе очистити або замінити радіатор.
 • Переміщення району в радіаторі. Якщо обидві радіаторні труби гаряча, а тепле повітря не потрапляє в салон, то, швидше за все, перегородки змістився в радіатор. Єдине рішення проблеми. замінити радіатор на новий.

Якщо на підлозі або окулярах є жирна дотик, вам слід шукати місце витоку антифриз, який може бути:

Якщо кран або труба протікає, їх слід замінити. Діапазонний радіатор може бути тимчасово розпроданий, але незабаром його все одно буде потрібно замінити.

Цей перелік можливих несправностей не обмежується.

Піч не вимикається влітку

Іноді в теплий сезон неможливо вимкнути плиту, встановивши верхню ручку контрольного блоку в крайньому лівому положенні. Якщо кран виходить з ладу, сам кран або кабель його приводу несправний. Ви можете знайти кран під інструментальною панеллю з пасажирського сидіння. Якщо це також не вдасться закрити його вручну, ви не повинні докладати великих зусиль. Кран може зламатися, а антифриз може надходити у внутрішню частину.

Замініть кран, раніше купивши новий, ви можете в будь.якій службі автомобіля. Однак ви можете спробувати зробити це самостійно. Слід зазначити, що зміна крана власними руками є незручною через його розташування. Спочатку слід відкрити капюшон і відключити трубу, що йде до крану. Оскільки охолоджуюча рідина з труби, необхідно замінити попередньо підготовлену ємність. Після цього вам потрібно зняти полицю Даффеля і з пасажирського сидіння з циркуляцією з 10 ключем, відкрутіть два горіхи кріплення крана до корпусу плит. Потім кран видаляється з шпильок, видаляє та змінює новий кран у зворотному порядку.

Протікає радіатор плит

Залишений радіатор печі можна самостійно промиватися. Це зажадає:

 • два нових гумових прокладок;
 • Два хистів черв’яків;
 • набір ключів;
 • Охолоджуюча рідина;
 • Контейнер для колекції COL.

Промивання радіатора проводиться на холодному двигуні в наступній послідовності:

 • Ганчірки заповнені під трубами, які будуть видалені.
 • Затискачі кріплення радіатора та кранів.труб ослаблені.
 • Труби видаляються. Охолоджуюча рідина з них зливається на попередньо попередньо оброблену потужність.
 • 7 ключ видаляється кріпленням ущільнення з розділу моторного відділення.
 • Привід крана нагрівача розбирається.
 • Корпус вентилятора видаляється.
 • Труби нагрівача витягуються через отвір. Радіатор видаляється.
 • Болти, які фіксують вихідну трубу радіатора, вимкнено на 10.
 • Стара прокладка замінюється новим.
 • Кран нагрівача відключається та очищається.
 • Радіатор очищається поза листям і брудом.
 • Трубу очищають зсередини пензлем.
 • Радіатор промивають курчером під тиском 5,5 атм, поки з нього не надійде прозора вода. Для цього знадобиться близько 160 літрів води.
 • Якщо немає курка, для миття ви можете використовувати їдку соду. Розчин соди виливають у радіатор і залишають на одну годину. Потім розчин зливають, а його колір порівнюється з кольором свіжого розчину. Процедура повторюється, поки колір злитих і заповнених рідин не стане однаковим.
 • Після промивання їдкої соди радіатор підірве компресором.

Радіатор встановлений у зворотному порядку. У цьому випадку рекомендується замінити всі затискачі та прокладки новими.

Видалений радіатор може бути розібраний, припаячи його верхню частину та дно за допомогою газового пальника, і очистіть свої нутрощі, встановлені на дрилі металевою сіткою. У цьому випадку ви можете використовувати спеціальну рідину для миття, лугу або лимонної кислоти. Потім радіатор герметизується і повертається на місце. Ця процедура є досить трудомісткою, тому часто більш доцільно замінити радіатор новим.

Ремонт та заміна окремих елементів опалення

Окрім радіатора, система опалення включає вентилятор з електродвигуном, краном та блоком управління.

Водії, які багато років їздять на “Lada”, часто кажуть, що плита Vaz 2107 іноді не зігріває погано. Найпоширеніша причина несправностей такої системи, як плита VAZ 2107. це витікати радіатором, а також трубою, натисканням та з’єднаннями, розташованими безпосередньо між ними. До цього ви можете додати збій перемикача для електричного трактора, пошкодження проводів пристрою або окислення їх компонентів.

Марина Адулян

http: // fb.ru/стаття/133081/pechka-vaz-ploho-greet-ustroystvo-pechki-Zamena-radiatora-svoz-svoimi-rukami

Вентиляторний двигун

Електромотор печі вважається одним із найслабших місць Vaz 2107. Це пов’язано з матеріалом втулків, на яких обертається ротор. З зносом цих втулків операція вентилятора супроводжується характерним свистом. Це відбувається після двох.трьох років роботи автомобіля. Електромотор може бути приведений у робочий стан шляхом очищення та змащування. Однак через короткий час свист з боку вентилятора плит знову з’явиться. У таких випадках експерти рекомендують замінити стандартний електричний двигун новим підшипником. Як результат, свист зникне, а надійність вузла збільшиться. Процес заміни пов’язаний з певними труднощами, оскільки електродвигун розташований у досить недоступному місці. Тим не менш, після установки підшипник двигун працює протягом декількох років.

Кран нагрівача

Клапан нагрівача змінюється під час заклинання, потоку та в інших випадках, коли його ремонт неможливий. У цьому випадку експерти рекомендують встановити керамічний кран у цьому випадку.

Кран нагрівача зазвичай відкривається восени і закривається навесні. У періоди простою він може підкинути, прикривати і просто зазнати невдачі. Результат може бути надзвичайно неприємним для власника автомобіля. Ці недоліки відсутні в керамічному крані. Шкала практично не накопичується на кераміці, і вона не підлягає корозії. Як результат, навіть після тривалого простою, клапан нагрівача буде в робочому стані.

Блок керування

Система опалення контролюється інтер’єром VAZ 2107 з декількома важелями на панелі приладів, пов’язаних з контрольованими елементами гнучкого стрижня (сталевий дріт). За допомогою цих важелів ви можете:

 • регулювати ступінь відкриття повітряного демпфера;
 • відкрити і закрити кран нагрівача;
 • Поширюйте потоки повітря між лобовими та бічними окулярами;
 • Візьміть повітря з інженерного простору.

Крім того, є також нижній демпфер (кришка розподілу повітря), який контролюється спеціальним важелем, розташованим під панеллю пристрою від драйвера.

Таким чином, більшість робіт з ремонту, обслуговування та заміни елементів системи опалення VAZ 2107, будь.який власник автомобіля може виконати його самостійно. Крім того, рекомендації експертів допоможуть у власних руках доопрацювати плиту та зробити її роботу більш ефективною.

Дві вищих освіти. Основний вид діяльності. Корпірація позаштатного. Я пишу на різні теми, які мене цікавлять, намагаюся вкласти власні знання та досвід у тексти.

Автомобільний привід дизайн

Гідравлічна система охолодження автомобіля. це група пристроїв, а трубопроводи їх з’єднують, а також канали в блоці двигуна внутрішнього згоряння, що дозволяє зняти тепло, отримане від деталей під час роботи механізмів. Структура системи охолодження у VAZ-2107:

 • радіатор;
 • розширювальний бачок;
 • водяний насос;
 • термостат;
 • фанат.

Основне завдання структури охолодження полягає у підтримці оптимальної температури під час роботи двигуна, незалежно від умов праці, видаливши частину тепла, що виробляється в ньому, через охолоджуючу рідину. Автомобілі використовують проміжний макет охолодження:

 • нагрівання з двигуна;
 • охолоджуюча рідина;
 • Теплообмінник, що таке радіатор.

Отже, конструкція охолодження не дозволяє переграти двигуна та зниження температури нижче оптимального значення, що забезпечує стабільну роботу двигуна, гарне мастило деталей, що вміщуються, зменшення зазорів при контакті з деталями. У моделі автомобіля 2107 з інжектором встановлено корпус дросельної заслінки.

Тепло, отримане від двигуна, можна використовувати для нагрівання автомобіля. Це завдання реалізується другим теплообмінником, подібним за конструкцією, в якому процес протилежний прохолодному радіатору. Нагріте повітря з теплообмінника постачається до внутрішнього автомобіля. Структура системи охолодження двигуна VAZ-2107 Карбюратор складається з двох схем:

 • Циркуляція холодоагенту в невеликому колі всередині двигуна;
 • Контур великого кола, що включає радіатор та резервуар для розширення.

Тепловий комфорт сучасного двигуна вимагає охолодження, що складається з двох незалежних контурів. для блоку та головки циліндра. Це дозволяє досягти високої температури циліндрів для поліпшення їх змащування, оскільки в’язкість масла менше, а стійкість до тертя також знижується. Температура головки блоку також знижується, що захищає двигун від спалювання палива детонації.

Сучасний вигляд регуляції температурних умов двигуна за допомогою SO.Call Smart System 21074 з інжектором включає:

 • Електронний контроль насоса, незалежно від роботи двигуна;
 • вентилятор із регульованою змінною швидкості обертання;
 • Датчики температури, розміщені в прокладці головки циліндра для контролю умов експлуатації двигуна;
 • Багатофункціональний клапан замість традиційного термостата.

Такий пристрій швидко і гнучко регулює температуру рідини в поточній роботі двигуна. Його технічне обслуговування складається з таких операцій:

 • контроль та періодичне поповнення кількості холодоагенту;
 • перевірка ущільнення гідравлічної системи;
 • Тест на придатність теплоносія;
 • періодична заміна антифриз;
 • Контроль роботи датчиків та індикаторів.

Як змінити плиту VAZ 2107

Дізнавшись, що нагрівач повинен бути відремонтований, він вимагатиме повного або часткового демонтажу. Якщо проблема з двигуном, то достатньо видалити нижню частину вузла. У разі проблем з радіатором спочатку потрібно злити охолоджуючу рідину з системи охолодження двигуна. Для виконання ремонтних робіт знадобляться такі інструменти:

Щоб замінити плиту, вам потрібен набір клавіш та викрутка

Демонтаж нагрівача

Після того, як охолоджуюча рідина перетягується і готується необхідний інструмент, ви можете почати розбиратися. Провести його в такому порядку:

 • Вийміть мінус.термінал з акумулятора.
 • У моторному відсіку ми послаблюємо два затискачі, які кріплять шланги до обігрівачів. При затягуванні шлангів витікає невелика кількість антифриз.

Відкрутіть затискачі, затягніть шланги з труб радіаторів

Відкручуючи гвинти, вийміть гумову ущільнювач

Щоб зняти полицю, розташовану під рукавичкою

2107, ваза

Щоб зняти панель годинником і запальничкою для сигарет, її вирізають, щоб відкрутити відповідні гвинти

Від запальнички сигарети і спостерігаємо, як ми відключаємо дроти

З нагрівача необхідно відключити праву та ліву повітряну протоки

Використовуючи ключ 7, ми вимикаємо кріплення кабелю

Щоб зняти нижню частину нагрівача, вам потрібно покочити 4 засувки з викруткою

Після демонтажу нижньої частини доступ до вентилятора нагрівача відкривається

Щоб витягнути радіатор, достатньо його перетягнути

2107, ваза

Щоб повністю зняти плиту, вам потрібно відкрутити 4 болти під ключ на 10

2107, ваза

Коли кріплення відкрутіть, вийміть верхню частину корпусу плитки

Перевірка жорсткості системи

Під час вивчення трубопроводів необхідно перевірити, чи шланги сидять щільно на радіаторі та агрегатах двигуна. Вам також потрібно оглянути тонкі шланги для нагрівання кабіни та дросельної заслінки та переконатися, що вони не тріснули.

Це цікаво: седан Audi A3 у Нью.Йорку

2107, ваза

Міцно замінити. Необхідно переконатися, що кінці шлангів глибоко розтягнуті над форсунками, інакше їх відключення може статися. Також перевірте, чи добре затягнуті затискачі.

Іржаві затискачі можуть послабити кріплення під час руху, з повним робочим тиском у гідравлічній системі, це небезпечно. Якщо є корозію, необхідно їх замінити. Тріщини, що ходить по шлангу, є результатом його старіння. Пошкодження внутрішньої поверхні ускладнює потік рідини.

Попередній візуальний огляд

Необхідно перевірити стан радіатора та розширення резервуара. Будь.які плями, тонкі, сліди рідини вказують на витік системи. Механічні пошкодження, вм’ятини, тріщини, гоління сполук заборонено. Перевірте натяг водяного насоса та ременя вентилятора, а також кріплення електричного з’єднання електродвигуна вентилятора.

Повітряні бульбашки в резервуарі розширення вказують на манекен системи. Масляні плями в антифриз вказують на пошкодження водяного насоса або блоку головки.

Простий тест термостата

Ви повинні запустити двигун і перевірити ділянку верхніх труб та шлангів, що з’єднують двигун до верхнього відділу радіатора, прямо за термостатом. Якщо під час роботи двигуна три хвилини шланг не нагрівається, це означає, що термостат блокується у закритому положенні. Якщо він почне нагріватися негайно, термостат блокується у відкритому положенні. Якщо шланг нагрівається поступово приблизно через 3 хвилини, термостат працює правильно.

Тест на жорсткість проводиться за допомогою спеціального пристрою, який створює тиск, наприклад, ручний насос. Тиск на манометр 0,1 МПа (близько 1 атмосфери) слід зберігати щонайменше 2 хвилини. Під час контролю напруги не слід застосовувати надмірний тиск рідини, оскільки це може загрожувати пошкодженням радіатора.

Контроль жорсткості радіатора може здійснюватися після його демонтажу. Для цього вам потрібно засмічувати отвори, занурювати радіатор у воду і поставити в нього стиснене повітря. Наявність бульбашок дозволить вам знайти місце витоку. Ремонт радіатора, як правило, є засмаглою професією і стосується переважно сполук з трубою.

Окрім зовнішності витоку, може відбутися внутрішній витік рідини в камері згоряння, в системі змащування тощо. D. Симптоми проникнення рідини в камеру згоряння:

 • велика кількість пари у вихлопних газах;
 • бурчання в розширювальному резервуарі, пов’язаному з проривом вихлопних газів у систему охолодження.

Симптоми проникнення рідини в систему змащення двигуна:

 • підвищення рівня нафти в картері;
 • Зміна кольору моторного масла (колір кави з молоком).

Як правило, основною причиною цього типу витоку є пошкодження прокладки головки блоку циліндра.

Несправності радіатора, їх ознаки та причини

Під час роботи транспортних засобів VAZ 2104, 2105, 2107, проблеми, які потребують ремонтних робіт, можуть виникати з радіатором плит. Як правило, всі проблеми зводяться до того, що ефективність нагріву салону знижується. Розглянемо найімовірніші причини цього явища.

 • Повітряний пробний пробній систему в системі охолодження. Така несправність може відбутися внаслідок заміни вузлів двигуна, що належать до системи охолодження або антифриз, в результаті чого піч слабко нагрівається або взагалі не дає тепла. Щоб відновити експлуатацію нагрівача, потрібно дозволити двигуна працювати з високою швидкістю, щоб виїхати з повітря з системи.
 • З відкритою плитою шосе залишається заблокованим. Причина полягає в блоках механізму блокування або утворення масштабу, якщо вода використовується замість антифризу. Проблема вирішується шляхом очищення або заміни крана.
 • Радіатор залишається холодним з повністю відкритим краном. Проблема може бути викликана несправністю водяного насоса. Несправність важко не помітити, оскільки двигун швидко перегрівається, про що свідчить покажчик на панелі приладів. Якщо двигун нагрівається до робочої температури (90 ° С), а подача труби печі залишається холодною, ремінь генератора можливий або закупорка в трубці подачі від насоса.
 • Труба живлення гаряча, а повітря з печі холодна. Така проблема на класичних моделях “Zhiguli” є досить частим явищем. Причина полягає в засмічених клітинах радіатора, що пояснюється використанням води замість анти.воду або використанням добавок для усунення витоків. У цьому випадку радіатор зобов’язаний для демонтажу та промивання.

VAZ 2107. Система охолодження двигуна.

Система охолодження двигуна. 1. трубка видалення рідини з радіатора нагрівача; 2. шланг видалення гарячої рідини з головки циліндра в радіатор нагрівача; 3. обхід шланга термостата; 4. випускна труба охолоджуючої сорочки; 5. живлення шланга радіатора; 6. розширення танка; 7. охолоджуюча сорочка; 8. пробна пробка радіатора; 9. радіатор; 10. фан.кожух; 11. вентилятор; 12. гумова опора радіатора; 13. шків приводу насоса теплоносія; 14. видалення шланга радіатора; 15. ремінь приводу насоса та генератора; 16. насос теплоносія; 17. шланг подачі теплоносія до насоса; 18. термостат. Стрілки вказують напрямок руху рідини

Перевірка рівня та щільності рідини в системі охолодження

Правильна заправка системи охолодження перевіряється відповідно до рівня рідини в резервуарі для розширення, який на холодному двигуні (при 15–20 ° C) повинен бути на 3-4 см вище.

Рекомендується перевірити рівень рівнів теплоносія на холодному двигуні, оскільки при нагріванні його об’єм збільшується, а в нагріваному двигуні рівень рідини може значно піднятися.

При необхідності перевірте щільність теплоносія з площею, яка повинна бути 1,078–1,085 г/см3 для анти-40 анти-40 рідини. При низькій щільності та високій (не більше 1,085–1,095 г/см3) температура кристалізації рідин піднімається, що може призвести до замерзання в холодний сезон. Необхідно додати дистильовану воду, коли рівень рідини в резервуарі нижче норми, а щільність вище норми. Якщо щільність є нормальною. додайте рідину тієї ж щільності та бренду, яка знаходиться в системі охолодження. Якщо щільність рідини в системі охолодження нижче норми, додайте анти-AL.

Заправка системи охолодження

Заправка проводиться при зміні теплоносія або після ремонту двигуна. Заправляючі операції виконуються в такому порядку: 1. Вийміть пробки з радіатора та з резервуара для розширення та відкрийте кран нагрівача; 2. Вилийте теплоносій (9,85 л) у радіатор (рідина виливається до її виливу з шиї) і покладіть пробінок радіатора; 3. поділитися рештою рідини в розширювальний резервуар і закрити її пробкою; 4. Запустіть двигун і дайте йому працювати в холостому ходу протягом 1-2 хвилин. Щоб видалити пробні пробки. Після охолодження двигуна перевірте рівень охолоджуючої рідини. Якщо рівень нижчий за звичайний, і в системі охолодження немає слідів витоку, то поділіться рідиною.

Принцип дії

Коли двигун запущений, циркуляція крутного моменту відбувається під дією водяного насоса. Спочатку його рух здійснюється вздовж невеликого контуру (коло) із закритим термостатом. У той же час він не потрапляє в радіатор. Це дозволяє прискорити процес розігрівання двигуна до оптимальної робочої температури.

Під час нагрівання антифриз, збільшення його обсягу компенсує розширювальний бак. Саме в ньому тече гарячий транспортний засіб, який потім повертається до ланцюга охолодження.

Після нагрівання двигуна до температури 85-95 градусів Цельсія, термостат відкривається, і технічна рідина починає циркулювати через радіатор, тобто у великому колі. У той же час, прохолодна антихонія, розташована в радіаторі, входить у сорочки електростанції і охолоджує його до оптимальної температури.

У випадку подальшого нагрівання електростанції (якщо вона не має часу на охолодження), ввімкнено електричний вентилятор при команді датчика управління температурою, який насильно охолоджує радіатор і двигун, поки рідина не охолоне певне значення, після чого воно вимикається. Таким чином, постійно підтримується необхідна температура технічного рішення та двигуна.

Під час холоду ви можете направити частину гарячого антифриз у радіатор “плитки”. У цьому випадку нагрівання внутрішнього об’єму транспортного засобу через зайве тепло, взято з гарячої речовини.

Автомобільний привід дизайн

Гідравлічна система охолодження автомобіля. це група пристроїв, а трубопроводи їх з’єднують, а також канали в блоці двигуна внутрішнього згоряння, що дозволяє зняти тепло, отримане від деталей під час роботи механізмів.

Структура системи охолодження у VAZ-2107:

 • радіатор;
 • розширювальний бачок;
 • водяний насос;
 • термостат;
 • фанат.

Основне завдання структури охолодження полягає у підтримці оптимальної температури під час роботи двигуна, незалежно від умов праці, видаливши частину тепла, що виробляється в ньому, через охолоджуючу рідину. Автомобілі використовують проміжний макет охолодження:

 • нагрівання з двигуна;
 • охолоджуюча рідина;
 • Теплообмінник, що таке радіатор.

Отже, конструкція охолодження не дозволяє переграти двигуна та зниження температури нижче оптимального значення, що забезпечує стабільну роботу двигуна, гарне мастило деталей, що вміщуються, зменшення зазорів при контакті з деталями. У моделі автомобіля 2107 з інжектором встановлено корпус дросельної заслінки

Тепло, отримане від двигуна, можна використовувати для нагрівання автомобіля. Це завдання реалізується другим теплообмінником, подібним за конструкцією, в якому процес протилежний прохолодному радіатору. Нагріте повітря з теплообмінника постачається до внутрішнього автомобіля.

Структура системи охолодження двигуна VAZ-2107 Карбюратор складається з двох схем:

 • Циркуляція холодоагенту в невеликому колі всередині двигуна;
 • Контур великого кола, що включає радіатор та резервуар для розширення.

Тепловий комфорт сучасного двигуна вимагає охолодження, що складається з двох незалежних контурів. для блоку та головки циліндра. Це дозволяє досягти високої температури циліндрів для поліпшення їх змащування, оскільки в’язкість масла менше, а стійкість до тертя також знижується. Температура головки блоку також знижується, що захищає двигун від спалювання палива детонації.

Сучасний вигляд регуляції температурних умов двигуна за допомогою SO.Call Smart System 21074 з інжектором включає:

 • Електронний контроль насоса, незалежно від роботи двигуна;
 • вентилятор із регульованою змінною швидкості обертання;
 • Датчики температури теплоносія, розміщених у прокладці головки циліндра для управління умовами експлуатації двигуна;
 • Багатофункціональний клапан замість традиційного термостата.

Такий пристрій швидко і гнучко регулює температуру рідини в поточній роботі двигуна. Його технічне обслуговування складається з таких операцій:

 • контроль та періодичне поповнення кількості холодоагенту;
 • перевірка ущільнення гідравлічної системи;
 • Тест на придатність теплоносія;
 • періодична заміна антифриз;
 • Контроль роботи датчиків та індикаторів.

Заміна труби насоса Vaz 2107

Вихід із будівництва насоса 2107 або водяного насоса може бути виражений у двох поломках: утворення рідини теплоносія та поява гул або стукання. При першій несправності потрібна негайна заміна, оскільки поступовий потік теплоносія може призвести до перегріву або навіть заклинювання двигуна. Зовнішній вигляд гурка. це перша ознака виходу з підшипника, і може, з часом, призвести до зупинки насоса. Наслідок цього, як і в першому випадку, може перегрівати двигун Vaz 2107. Тож заміна буде лише питанням часу, і ви не повинні з цим тягнути.

Щоб завершити заміну, вам знадобиться мінімум інструмента:

 • Ключ. 8;
 • Ключ. 10;
 • Ключ. 13;
 • Ключ для 17;
 • Викрутка;
 • Охолоджуюча рідина.

З запасних частин та матеріалів слід запастися новим насосом та охолоджувальною рідиною, оскільки, виконуючи роботу. Вибираючи новий насос, рекомендується придбати рідну вазовську, фабричне виробництво. Інші можуть виявитися найгіршою якістю, і в результаті може виявитися, що гроші та час витрачаються марно, і найближчим часом буде потрібна нова заміна.

Зібравши все необхідне, ви можете перейти безпосередньо до заміни насоса Vaz 2107. Процедура абсолютно не складна, навіть для початківців автомобіліст. Використовуючи цю можливість, ви також можете замінити теплоносій у системі. Спочатку вам потрібно злити охолоджуючу рідину з блоку двигуна або з усієї системи, якщо ви все ще вирішите його замінити. Для цього необхідно відкрутити болт у блоці (і в радіаторі, якщо виконується повна заміна), після видалення пробки на радіаторі.

Далі, використовуючи ключ до 17, дайте гайці напруги генератора та вийміть привідний ремінь із шківа.

Відкрутіть кріплення кріплення з тим самим ключем до 17. Після цього, утримуючи шків з викруткою, відкрутіть три кріплення та вийміть його з валу.

Нарешті, відкрутіть чотири болти кріплення насоса на блок циліндрів двигуна.

Тепер він не тримає нічого іншого, сміливо видаліть насос з двигуна Vaz 2107. Перед встановленням нового ми очищаємо сидіння мастила. Крім того, при встановленні нового насоса обов’язково замінити прокладку, інакше вам доведеться повторити всю процедуру. Для забезпечення герметичності системи настійно рекомендується закласти прокладку на герметик.

Встановлення насоса VAZ 2107 знаходиться у зворотному порядку. Труднощі в процесі складання не повинні виникати. Єдине, що слід звернути на особливу увагу. це розтягнути ремінь приводу генератора. Занадто сильно розтягнутий пояс може швидко вийти з ладу, а недостатня розтягнення може призвести до ковзання пояса, і, як наслідок, до втрати зарядки або перегріву.

Загальні характеристики системи охолодження VAZ 2107

Двигун VAZ 2107 Усі моделі мають герметичну систему охолодження рідини з обов’язковою циркуляцією теплоносія (охолоджуюча рідина).

Мета системи охолодження

Система охолодження призначена для підтримки оптимальної температури живлення в процесі його роботи та своєчасного регульованого розряду з нагрівальних вузлів надлишкового тепла. Окремі елементи системи використовуються для нагрівання кабіни в холодний сезон.

Параметри системи охолодження

Система охолодження VAZ 2107 має ряд параметрів, що впливають на роботу та продуктивність живлення, основна з яких:

 • Кількість теплоносія. незалежно від методу подачі палива (карбюратор або інжектор) та об’єм двигуна на всіх VAZ 2107, використовується однакова система охолодження. Відповідно до вимог виробника, для його експлуатації (включаючи нагрівання кабіни), потрібно 9,85 л холодоагенту. Тому при заміні антифризу слід негайно придбати ємність на десять літерів;
 • Робоча температура двигуна. робоча температура двигуна залежить від його типу та об’єму, типу використовуваного палива, кількості швидкостей колінчастого вала тощо. С. Для VAZ 2107 це зазвичай 80–95 0 C. Нагрівання двигуна до робочого стану залежно від температури навколишнього середовища відбувається протягом 4-7 хвилин. У разі відхилення від цих значень рекомендується негайно діагностувати систему охолодження;
 • Робочий тиск теплоносія. оскільки охолоджувач VAZ 2107 запечатаний, а антифриз розширюється при нагріванні, тиск, що перевищує атмосферний засіб, створюється всередині системи. Це необхідно для збільшення температури кипіння теплоносія. Отже, якщо в звичайних умовах вода кипить при 100 0 С, то зі збільшенням тиску до 2 атм точка кипіння збільшується до 120 0 C. У двигуні VAZ 2107 робочий тиск становить 1,2–1,5 атм. Таким чином, якщо температура кипіння сучасних теплоносія при атмосферному тиску становить 120–130 0 C, то в умовах праці він збільшиться до 140–145 0 C.

VAZ 2107 (LADA) Ремонт: система охолодження

Перевірка рівня та щільності рідини в системі охолодження

Заправка системи охолодження

Регулювання натягу на ремені насоса

Охолоджуючий рідинний насос

2107, ваза

Схема системи охолодження показана в рисі. 3-60. Завантажте інформацію на сторінці

Будь ласка, ввімкніть JavaScript переглянути коментарі та думки власників Disqus.1. Експлуатація та обслуговування автомобіля

1.0 Експлуатація та обслуговування автомобіля 1.1. Операція автомобіля 1.2 обслуговування автомобілів

2.0 Загальні дані 2.1 Технічні характеристики автомобілів 2.2 керуючі органи та контрольні пристрої 2.3. Контроль вентиляції та нагрівання салону

3.0 двигун 3.1 Видалення та встановлення двигуна 3.2 розбирання двигуна 3.3 можливі несправності двигуна, їх причини та методи елімінації 3.4 Збірка двигуна 3.5 тестів на підставки двигуна 3.6 Перевірка двигуна на машині 3.7. Циліндри блокують 3.8. Поршні та з’єднувальні стрижні 3.9. Колзований вал і маховик 3.10. Механізм головки циліндра та клапан 3.одинадцять. Вал розподілу та його привід 3.12. Система охолодження 3.13. Система мастила 3.14. Система харчування

4.0 Передача 4.1. Зчеплення 4.2. Коробка передач 4.3. Cardan Gear 4.4. Задній міст

5.0 шасі 5.1. Передня підвіска 5.2. Задня підвіска 5.3. Амортизатори

6.0 керування керуванням 6.1. Перевірка, перевірка та коригування рульового управління 6.2. Механізм рульового управління 6.3. Стрижні та кульові суглоби рульового приводу 6.4. Кронштейн важеля маятника

7.0 гальм 7.1. Перевірка та регулювання гальм 7.2 можливі несправності гальм, їх причини та методи усунення 7.3 педалі зчеплення та гальма 7.4. Вакуумний підсилювач 7.5. Основний циліндр гальм 7.6. Передні гальма 7.7. Задні гальма 7.8. Регулятор тиску заднього гальма 7.9. Гальмо стоянки

Електричне обладнання

8.0 Електричне обладнання 8.1 Схема електричного обладнання 8.2. Акумулятор 8.3. Генератор 8.4. Стартер 8.5. Система запалювання 8.6. Освітлення та світловий сигнал 8.7. Звукові сигнали 8.8. Лобове скло 8.9 Plar Cleaper 8.10. Нагрівач електричний двигун 8.12. Контрольні пристрої

9.0 Тіло 9.1. Двері 9.2 можливі несправності тіла, їх причини та методи усунення 9.3. Капот, кришка багажника, бампери 9.4. Скління тіла 9.5. Відходи лобового скла та голови фари 9.6. Панель пристрою 9.7. Сидіння 9.8. Нагрівач і вентиляція салону тіла 9.9. Ремонт рамки тіла 9.10. Лакокрасові покриття 9.одинадцять. Антикорозійний захист тіла

Модифікація та обладнання автомобілів VAZ-2107

10.0 Модифікація та обладнання транспортних засобів VAZ-2107 10.1. VAZ-21072 CAR 10.2 VAZ-21074 10 Автомобіль.3. ВАЗ-21073-40 Автомобіль

одинадцять.0 Заявки 11.1 Додаток 1. Пухки з різьбовими з’єднаннями 11.2 Додаток 2. Інструмент для ремонту та обслуговування 11.3 Додаток 3. Використовувані паливо та мастильні матеріали та експлуатаційні рідини 11.4 Додаток 4. Основні дані для коригування та управління 11.5 ланцюг

Як замінити та відремонтувати радіатор плитки VAZ 2104–2107

Якщо у вас є проблеми з радіатором нагрівача на своєму “vaz”, вам потрібно знати, як і в якій послідовності ремонтувати.

Які інструменти будуть потрібні

Перш за все, вам потрібно підготувати необхідні інструменти та матеріали:

 • Перехресна викрутка;
 • набір ключів;
 • герметик;
 • контейнер для дренажної теплоносія;
 • новий теплообмінник;
 • Чисті ганчірки.

Для заміни радіатора печі вам знадобиться поперечна викрутка, клавіші, герметик, чиста ганчірка та ємність для дренажної теплоносія

Як видалити радіатор плит

Робота над заміною радіатора карбюратором та ін’єкційними двигунами здійснюється однаковим. Перш за все, вам потрібно злити охолоджуючу рідину з системи охолодження, для якої пробка на блоці двигуна відкручена, а антифриз драється у відповідний контейнер. Після цього ви можете почати демонтувати вузол.

  Ми послаблюємо затискачі кріплення живлення та виходу труби радіатора печі в моторному відділенні та затягніть шланги.

Відкрутіть затискачі, затягніть шланги з труб радіаторів

Щоб зняти полицю, розташовану під безладом, ми відкрутимо два самостійні гвинти праворуч і один зліва

Використовуючи ключ 7 мм, вимкніть кріплення кабелю управління

Щоб зняти нижню частину нагрівача, потрібно покласти 4.хрубню засувку

Щоб витягнути радіатор, просто потягніть його на себе

Ми відключаємо трубу від старого крана і видаляємо ущільнювальну гумку

Щоб перевірити продуктивність TAP, ви можете оцінити стан та розмір відкриття уривку на вигляд та наскільки легко обертається важель.

Як усунути потік радіатора плитки

Якщо радіатор нагрівача VAZ 2107 або іншої класичної моделі LADA п’яний, то проблему можна усунути декількома способами:

 • Замініть частину новою;
 • застосувати спеціальні добавки;
 • Відремонтуйте старий теплообмінник.

Якщо в першому випадку не повинно виникнути жодних проблем, то добавки слід приймати більш ретельно. Це пов’язано з тим, що такі кошти можуть не тільки усунути потік, але й набрати клітини радіатора. Тому частина бажана для ремонту. Якщо є досвід роботи з паяльним праскою, то, пайкою, ви можете спробувати закрити проблемне місце (лише на мідному радіаторі).

Для роботи потрібні такі інструменти та матеріали:

 • Припою і флюс;
 • наждачний папір;
 • потужне паяльне залізо (150-200 Вт);
 • знежирення;
 • Ветош.

Щоб припаяти радіатор, вам знадобиться припой і потік або пайка кислоти

Після демонтажу радіатора місце можна знайти на кольоровому місці відповідно до кольору антифризу. Суть ремонту зводиться до таких дій:

 • зачистка місця витоку наждаком;
 • знежирення;
 • Яблуко паялька через паяльне залізо.

Часто паяльна кислота використовується як флюс.

Раціони також можна виконати за допомогою газового пальника. Після ремонту рекомендується промити та перевірити наявність напруги після ремонту.

Миття радіатора

Для промивання радіатор підключений до крана за допомогою шланга, після чого вода відганяється, поки вона не стане чистою. Щоб перевірити герметичність радіатора, ви можете використовувати ручний насос для накачування шин або компресора, тоді. Сама частина повинна бути занурена у відро з водою. Якщо немає бульбашок повітря, то ремонт успішно пройшов. В іншому випадку пайка повторюється або частина просто замінюється новим.

Тиск у радіаторі при перевірці жорсткості не повинен бути більше 1 кг/см².

2107, ваза

Щоб перевірити жорсткість радіатора, повітря постачається з компресора або ручного насоса

Деякі власники автомобілів використовують холодне зварювання або герметик для усунення витоків. Ці речовини застосовуються до попередньо очищеної та низької жирової поверхні відповідно до інструкцій. Який метод і означає надання переваг, залежить лише від ваших особистих уподобань.

Як встановити теплообмінник

Щоб уникнути витоків при встановленні радіатора, рекомендується використовувати нові ущільнювачі та форсунки. Установка виконується в наступному порядку.

2107, ваза

Під час встановлення радіатора рекомендується використовувати нові ущільнювачі

2107, ваза

На новому радіаторі з трубою встановлюється кран

Для того, щоб кран відкрився і повністю закривався, необхідно відрегулювати кабель

Щоб покращити герметичність труби подачі перед стиком з трубою, наноситься невеликий герметик

Після ремонту або заміни радіатора плита затоплена охолоджуючою рідиною в систему

Коли процес складання завершиться, вам потрібно запустити двигун і дати йому працювати, поки температура теплоносія не досягне роботи. Після цього необхідно перевірити всі сполуки на наявність витоків. Рівень антифриз перевіряється за допомогою резервуара для розширення і, якщо потрібно, робиться частка.

Причини заміни печі на VAZ 2107

Багато несправностей з автомобілем виникають з приходом холодної погоди, і це особливо стосується автомобілів вітчизняної автоіндустрії. Однією з головних проблем є неефективна робота системи опалення, в результаті чого лобові та бічні окуляри погано нагріваються. Власники Vaz 2107 досить часто стикаються з ситуацією, коли взимку інтер’єр автомобіля просто не гріється. Не потрібно говорити про будь.який комфорт пасажирів та водія в цьому випадку. Щоб зрозуміти, які причини, і усунути можливу несправність, спочатку потрібно зрозуміти дизайн нагрівача “Сім”.

Основними елементами печі VAZ 2107 є:

Частини нагрівача та вентиляція тіла Ваза 2107: 1. важіль покриву розподілу повітря; 2. контроль важеля кронштейна; 3. ручки важеля управління нагрівачем; 4. повітряна стінка з бічної склянки; 5. гнучкі стрижні; 6. Подача нагрівання

По мірі роботи транспортного засобу можуть виникати певні несправності з плитою, що знижує ефективність вузла або робить його роботу абсолютно неможливою. Ознень основних проблем не так багато, і вони зводяться до наступного:

Що стосується службового терміну плит, то невідповідно давати будь.які номери. Все залежить від якості деталей, використовуваного теплоносія, а також частоти роботи автомобіля.

Потік радіатора

Якщо теплообмінник п’яний, то виявити це не буде важко. Охолодження рідини у вигляді калюжі буде під ногами водія або пасажирів. Однак не поспішайте з висновками і купуйте новий радіатор для заміни. Потік може бути з’єднаний не тільки з ним, але і з протіканими трубами або краном. Для цього вам потрібно дістатися до цих елементів і ретельно оглянути їх з хорошим освітленням. Після переконання, що проблема не в них, залишається лише радіатор. До речі, іноді, коли з’являється витік, коли вентилятор плита працює, з’являється тумани і характерний запах антифриз. Дізнавшись, що причина полягає в теплообміннику, його потрібно буде видалити, а потім відремонтувати або замінити його новим.

Коли з’являється витік радіо, частину потрібно відремонтувати або замінити

Піч не зігрівається

Якщо двигун нагрівається, кран піч відкритий, але холодне повітря надходить від системи опалення, то, швидше за все, радіатор засмітиться або в системі охолодження. це невеликий рівень антифризу. Щоб перевірити рівень охолоджуючої рідини (теплоносія), просто подивіться на рівень в резервуарі для розширення або відкрутіть пробку головного радіатора на грубі двигун. Якщо з рівнем немає проблем, то вам потрібно мати справу з теплообмінником, можливо, вам доведеться промити його або повністю всю систему охолодження. Щоб уникнути можливого блокування радіатора нагрівача, не додайте різних добавок, які усувають невеликі витоки. Такі кошти можуть легко засмічувати трубу плиту.

Потік холодного повітря з системи опалення також може бути спричинений видаленням системи. У цьому випадку потрібно буде зняти пробку повітря і додати охолоджуючу рідину.

Складання. зовнішній вигляд пробки в системі охолодження під час ремонту або під час заміни теплоносія.

2107, ваза

Клапан нагрівача з часом може провалюватися внаслідок формування масштабу

Крім того, проблема можлива із самим краном, який з часом може засмічувати або утворювати масштаб, якщо вода використовується замість антифризу. У разі проблем з краном частина розбирається та очищається або просто змінюється. Ще одна рідкісна, але можлива причина холодної печі, може виникнути збій насоса. У цьому випадку двигун прогрівається, але труби, що йдуть до радіатора нагрівача, залишаються холодними. У цьому випадку вам потрібно негайно відремонтувати водяний насос. Тепле повітря також може не потрапити в салон через непереконання з вентилятором плит. Проблема може бути як із самим двигуном, так і з його силовим ланцюгом, наприклад, при спаленні запобіжника.

Як змінити плиту VAZ 2107

Дізнавшись, що нагрівач повинен бути відремонтований, він вимагатиме повного або часткового демонтажу. Якщо проблема з двигуном, то достатньо видалити нижню частину вузла. У разі проблем з радіатором спочатку потрібно злити охолоджуючу рідину з системи охолодження двигуна. Для виконання ремонтних робіт знадобляться такі інструменти:

Щоб замінити плиту, вам потрібен набір клавіш та викрутка

Демонтаж нагрівача

Після того, як охолоджуюча рідина перетягується і готується необхідний інструмент, ви можете почати розбиратися. Провести його в такому порядку:

 • Вийміть мінус.термінал з акумулятора.
 • У моторному відсіку ми послаблюємо два затискачі, які кріплять шланги до обігрівачів. При затягуванні шлангів витікає невелика кількість антифриз.

Відкрутіть затискачі, затягніть шланги з труб радіаторів

Відкручуючи гвинти, вийміть гумову ущільнювач

Щоб зняти полицю, розташовану під рукавичкою

2107, ваза

Щоб зняти панель годинником і запальничкою для сигарет, її вирізають, щоб відкрутити відповідні гвинти

2107, ваза

Від запальнички сигарети і спостерігаємо, як ми відключаємо дроти

З нагрівача необхідно відключити праву та ліву повітряну протоки

Використовуючи ключ 7, ми вимикаємо кріплення кабелю

2107, ваза

Щоб зняти нижню частину нагрівача, вам потрібно покочити 4 засувки з викруткою

2107, ваза

Після демонтажу нижньої частини доступ до вентилятора нагрівача відкривається

2107, ваза

Щоб витягнути радіатор, достатньо його перетягнути

2107, ваза

Щоб повністю зняти плиту, вам потрібно відкрутити 4 болти під ключ на 10

2107, ваза

Коли кріплення відкрутіть, вийміть верхню частину корпусу плитки

У більшості випадків немає потреби в повному демонтажі нагрівача. Вони змінюються, як правило, радіатором, краном або двигуном.

Якби замінити лише заміну радіатора, не буде зайвим для огляду електродвигуна і змастити його.

Встановлення нової печі

Збірка нагрівача не викликає труднощів, оскільки всі дії виконуються в послідовності, зворотне розбирання. Однак є деякі моменти, які слід враховувати. Під час заміни радіатора нові гумові ущільнювачі встановлюються беззаправними. Вони попередньо змахнули силіконовим герметиком. Горіхи слід затиснути, не докладаючи особливих зусиль, щоб не вичавити тюлені, тим самим порушуючи напругу.

2107, ваза

Під час встановлення нового радіатора рекомендується замінити гумові ущільнення

Когда Теперобменник Етиком. Якщо труби мають нормальний стан, t. Е. Гума не зламала, залишаючи їх, раніше витерти внутрішню порожнину чистою ганчіркою. Потім надягайте шланги і затягніть затискачі. Після складання залишається налити теплоносій і перевірити напругу сполук.

Під час роботи автомобіля після ремонту слід також спостерігати за стиками для появи витоків.

Якщо проблеми виникли з плитою “семи”, ви можете усунути їх своїми руками, через простоту дизайну вузла. Щоб видалити та замінити нагрівач, вам потрібно підготувати набір інструментів та дотримуватися інструкцій.кроків.кроку.

Як правильно змити радіатор VAZ-2107

Під час експлуатації забруднюється радіатор плит, внаслідок чого її теплопередача погіршується. Ви можете відновити нормальну роботу печі, промивши теплообмінник. Маючи максимальну якість, ви можете мити демонтажний радіатор, але в деяких випадках ви можете досягти бажаного результату та не знімаючи теплообмінник. Спрощена схема промивання передбачає відключення труб подачі та виходу в моторному відділенні та подачі водопровідної води в одну з них. З другої труби вода зливається. Після промивання водою радіатор може бути наповнений поливою прибиральним розчином і дайте брухту скоротити 2-3 години, після чого розчин зливається. Якщо радіатор не дуже “запущений”, то такий захід може покращити свою роботу. Слід пам’ятати, що алюмінієвий радіатор не може бути промиваний лужними розчинами, а мідь. кислою. Для промивання ви можете використовувати спеціальні продукти, такі як “моль”, “комета”, “тиран”, “kalgon” тощо. D.

Як видалити радіатор

У більшості випадків для промивання вам все одно доведеться зняти радіатор плитки. Для демонтажу теплообмінника знадобиться:

 • ключі до 7, 10 та 17;
 • Перехресна викрутка;
 • запасні прокладки;
 • Ветош.

Після закінчення роботи для заповнення системи знадобиться певна кількість теплоносія.

Щоб видалити радіатор автомобіля VAZ-2107, вам потрібно:

 • Звільнити систему від теплоносія, відкручуючи зливний отвір на балоні циліндрів на 17 з ключем 17, а також кришками розширювального резервуара та радіатором охолодження.
 • Відкрийте капюшон і надішліть затискачі, з якими до хреста прикріплені шланги вхідних та вихідних труб.
 • Видаліть шланги з форсунок.

Як встановити радіатор

Ви можете промийте демонтажний радіатор:

 • вода, спрямована на продукт, використовуючи встановлення Karcher під тиском 5,5 атмосфери;
 • розчин їдкої соди, затоплений в радіатор протягом 1 години;
 • Метод повного розбирання. У цьому випадку резервуари радіатора повинні бути припаяні пальником або паяльним залізом.

Перш ніж встановити новий або оновлений радіатор печі на місці, слід перевірити експлуатацію крана. Якщо є якісь проблеми зі старим краном, краще негайно замінити його новим. Крім того, високоякісна збірка потребуватиме герметика.

Для встановлення теплообмінника необхідно:

 • Накрутіть впускну трубу до крана, розміщуючи нову прокладку, змащену між ними герметиком;
 • Накрутіть кран до корпусу радіатора, також прокладаючи між ними прокладку, оброблену герметиком;
 • Помістіть радіатор на місце;
 • Покладіть на шланги на форсунки і стисніть затискачами;
 • Наповніть систему охолоджуючою рідиною;
 • Затягніть охолоджувач радіатора та резервуар для розширення та запустіть двигун;
 • Коли двигун увімкнено, перевірте стики на наявність витоків;
 • Якщо все в порядку, прикріпіть кабельний кабель;
 • Встановіть нижню частину корпусу нагрівача на місці, закріплюючи його кронштейнами;
 • Покладіть на місце полку радіо, закріплюючи його за допомогою самостійних гвинтів.

Радіатор нагрівача, як і звичайний, виготовлений з алюмінієвого сплаву, що робить його легким, міцним і надійним. Основні характеристики можна знайти в Інтернеті. Різниця між міддю та алюмінієм полягає в тому, що алюміній нагрівається швидше і дає більше тепла, але міді, навпаки. Для Жигулі, звичайно, я рекомендую алюміній, тому що в невеликому салоні він нагріється швидше і не дозволить пасажирам замерзнути.

https: // otzovik.com/review_3056189.HTML

Радіатор, що використовується у нагрівачі VAZ-2107. Як і будь.який інший вузол транспортного засобу, радіатор після деякого часу роботи може зажадати аудиту або заміни. Радіатори нагрівача, виготовлені з різних матеріалів (найчастіше з міді, латуні або алюмінію) та з різними конфігураціями труб (круглих або квадратних) можуть бути встановлені на VAZ-2107. Будь.який драйвер може самостійно замінити теплообмінник, дотримуючись певної послідовності кроків. Для миття радіатора слід використовувати безпечні продукти, які не зашкодять справі продукту.

Дві вищих освіти. Основний вид діяльності. Корпірація позаштатного. Я пишу на різні теми, які мене цікавлять, намагаюся вкласти власні знання та досвід у тексти.