Заміна масла в автоматичній коробці передач Hyundai I40. Заміна нафти в Hyundai AI 40 Автоматична коробка передач

Заміна масла в автоматичній коробці передач Hyundai I40

Привіт усім, друзі!Я ділюсь результатом виконаної роботи.Вчора я нарешті замінив рідину при передачі автоматичної коробки передач. Тривалий час і болісно я ходив до цього, вивчаючи різні ресурси в Інтернеті (від методу та обладнання для заміни на бренд та якість трансмісійної рідини)

Було вирішено змінити Sivik KC-119. (Не вважайте рекламу) відмінними особливостями цього пристрою є:-Установка автоматично регулює тиск у процесі заміни рідини (t.Е. Саме він практично не чинить тиск в автоматичну коробку передач, але підтримує тиск, створений самим насоса)-Встановлення автоматично визначатиме напрямок потоку рідини в системі автоматичної коробки коробки коробки коробки (ви можете підключитися, як вам подобається, в системі Системи, отже, і промивайте автоматичний радіатор завершення)-Встановлення автоматично регулюється та видаляє повітря з системи при включенні режиму заміни.-Установка забезпечує повну високоякісну заміну старої рідини в автоматичній коробці передач з новою, з мінімальним можливим споживанням клома ATF, використовуючи унікальний гідравлічний насос CS: GO-119 ATF Changer забезпечує старий і новий Рідина в рівних кількостях під час процесу заміни, зі швидкістю, визначеною системою охолодження насоса

Вони кажуть, що в нашій автоматичній коробці передач ви не можете змінити рідину з апаратом, t.До. фільтр вертикально, і ви можете щось пошкодити. Чесно кажучи, я дивився багато різних відео про пристрій нашої автоматичної коробки передач, і там нічого не помічав, що я міг би пошкодити пристрій (я не знаю, чому деякі так кажуть) ось відео про аналіз коробки, Якщо хтось зацікавлений, є той самий фільтр, як і в автоматичній коробці передач з піддоном:

Отже, ми купуємо 9 літрів ATF SP-IV виробництва Hyundai Mobis (оригінал), я думаю, що ви не повинні малювати, який вибір цієї конкретної передачі був виправданим, і ми йдемо до служби. Чому рівно 9 л, а не 12, скільки купують? Так, тому що цього більш ніж достатньо для методу заміни, який я описаю нижче)

Загалом, я прийшов до довгих тестованих хлопців.Процес заміни рідини складався з 4 частин:

Частина 1: Підніміть машину на підйомник, відкрутіть зливну пробку з головою на 27, якщо я не помиляюся, і злийте все, що зливається (рівень об’єднаної олії, яку ми не вимірювали, і не бачили значення в цьому), Очистіть зливну пробку (на ній. неодимовий магніт) і крутити пуфкою

40 нм. Прокладка зливної пробки не змінювала.До речі, на моєму бігу (78т.км.) Масло об’єдналося не дуже чорним, і без запаху Гарі. Червоний відтінок був видно для дозволу. Я думаю до 90 т.км ви можете безпечно їздити.

Частина 2: Опустіть машину, вийміть повітряні протоки та повітряний фільтр, щоб ви могли повзати до труби, що веде до радіатора охолодження. Вийміть одну з труб і підключіть пристрій Sivik KC-119 у прогалині.У нашому випадку не було значення, яку з труб видаляти, t.До. Сам пристрій визначає напрямок потоку рідини та регулюється.Для тих, хто змінить масло на іншому пристрої або вручну, на трубах є кольорові позначки: червоно-ручна, жовтий фокус.Підніміть машину разом з господарем всередині (я попросив їхати за кермом, t.До. Майстри були не дуже чистими;)

Ми вмикаємо пристрій на висушеному автомобілі, щоб заповнити автоматичну коробку передач рідиною при можливій автоматичній коробці передач і зняти повітря з системи (пристрій дозволяє), потім запускаємо автомобіль і продовжуємо промити систему з рештою гучності рідина.

Т.До. Раніше ми зливали стару суспензію через пробку, змішування залишків старої та нової суспензії було мінімальним, а на виході була чиста суспензія близько 8 м літра нової рідини.Промийте все в ідеал решти літра суспензії та опустіть машину.

Частина 3: Вимкніть пристрій, збирайте всі труби назад, запустіть машину та зігріть масло, перемикаючи та затримуючись на кожну протягом 5-10 секунд, тим самим розподіляючи масло по всьому обсягу автоматичної коробки передач. Далі не повертайте машину, підніміть її до підйомника і відкрутіть контрольну пробку, щоб встановити рівень рідини в коробці.

Частина 4 (в’язень): Щоб не мучити себе та майстрів з потеплінням нафти, мене опустили з підйому і відправили їздити по місту)) мені було достатньо 20 хвилин, щоб повністю розігріти нафту в автоматичній коробці передач.Далі ми повертаємося до підйомника і нарешті встановлюємо рівень нагрітої олії.

Якщо когось цікавить, як і що виглядає, t.До. Я не сфотографував, я знайшов відео однієї доброї людини, як змінити масло на наших полях, не телефонуючи на службу))

До речі, на першій фотографії апарату у вікнах зрозуміло, що старе та нове масло не відрізняються за кольором, що говорить про те, що 9L ATF цілком достатньо, щоб повністю замінити масло в автоматичній коробці передач та охолоджуючого радіатора.

Враження після заміни рідини ATF:Я не помітив різниці в трансміграції відмінностей, t.До. І перед заміною все було добре і плавно перемикалося, але вібрації, які іноді з’являлися на “D”, що стояли на світлофорі, що зникли. Я також помітив, що тяга стала кращою (t.Е. Ефективність AKP все одно покращилася). Загалом, я задоволений.Поки все!Якщо у когось є запитання, я спробую відповісти.

Удачі на дорогах!Захистіть себе та свою машину!

Як було заплановано, я змінив масло в автоматичній коробці передач шляхом осушення. Не збанкрутував велику кількість масла, щоб повністю замінити пристрій. Я вирішив подивитися на вживану олію взагалі, а потім прийняти рішення про подальші дії.Нафта придбала Hyundai ATF SP-IV (04500-00115) в існуванні 699 за літр. Я взяв 6 літрів, цього цілком достатньо, більше не потрібно. Я взяв кільце заробітної плати за пробку від дилера, не знайшов його каталогами, і це коштує 25. Для тих, хто змінить число 45323-39000. Це те саме, що і в ручній коробці передач.

Процес досить простий. Видаліть весь захист знизу.

Ми замінюємо контейнер позначками, важливо знати, скільки склянки олії, а потім налити однакову кількість. Відкрутіть зливну пробку. Це магнітне, і на ньому буде металева мікросхема, його потрібно очистити. На жаль, я не встиг сфотографувати кількість холоду, але це було там порядок, цілий проб. Просто протріть його ганчіркою.За кольором, масло досить прозора і не чорна, смердить, як нова, немає Бурдока. Вони сказали колір працівника. Це також пов’язано з тим, що головний пробіг знаходиться на моїй шосе, я часто їду за кордон, і тому мені більше не потрібно буде повторювати цю процедуру.

Побивка та витік нафти з автоматичної коробки передач

Однією з головних причин зміни мастила є проблеми з коробкою передач. Зрештою, під час ремонту вам доведеться злити весь об’єм нафти. І не рекомендується додавати його. спочатку необхідно усунути проблему. Тому повна заміна масла в автоматичній коробці передач на Hyundai I40 при ремонті потрібна беззаправна. Але варто розглянути. не всі поломки можуть бути усунені своїми руками. У певних випадках вам доведеться зв’язатися з фахівцями.

Отже, спочатку варто перерахувати причини витоку масла з автоматичної коробки передач:

 • Слабко скручені болти одиниць коробки передач. Приклад: болти на автоматичному піддоні передачі. Виправлено за 3-4 хвилини, використовуючи відповідний гайковий ключ.
 • Слабко скручений злив або наповнення пробки. Проблема проявляється відразу після зміни олії. І тут доцільно не панікувати, а перевірити стік і виливши отвори. Проблема вирішується швидко і без проблем: відкрутіть пробку, додайте олію, щільно затягніть пробку.
 • Погано встановлений датчик реверсування. Його місцезнаходження вказано в службовій книзі автомобіля. Частина тримається на одному болті, який потрібно витягнути.
 • Невдача герметизації прокладок або ущільнювачів. Потрібна заміна.
 • Раслінги валів (зокрема, первинний вал автоматичної коробки передач). Якщо вали або отвори під ними зношуються, з’являється люфт. І через отримані тріщини мастило починає текти.
 • Тріщини в корпусі гідротрансформера, піддону або теплообмінника (радіатор коробки передач). Тут вам доведеться вдатися до заміни запасних частин. Новачок не зможе ремонтувати тут самостійно: професійна допомога буде потрібна.

Варто зазначити, що початківець незалежно зможе змінити лише прокладки герметизації. Процедура проста. Ремонтник відкручує частину просочою прокладкою. Потім стара прокладка видаляється (наприклад, прокладка піддону). Місце його установки ретельно промивають. Нова прокладка витирається герметиком, а потім вже встановлена. І вам потрібно пам’ятати. герметик вибирається для використовуваної прокладки. Не рекомендується обробляти гумову пломбу з силіконовим герметиком.

масло, автоматичній, коробці, hyundai

Автоматична коробка передач у контексті.

Що стосується заміни ущільнювачів, то тут процедура є більш складною та складною. Теоретично початківець здатний впоратися з нею. Але йому знадобиться документація для коробки передач. Тому книга служби повинна бути під рукою. Якщо в схемі “автоматична коробка передач у контексті”, проблем із заміною не буде проблем. Сам процес виглядає так:

 • Монтажна кріплення маточика видаляється.
 • Відображаються фіксатори підтримки м’яча.
 • Кулак ротаційний кулак знімається в бік. Саме ця деталь є основою для центру.
 • Знятий і видалив половину.
 • Стара масляна ущільнення витягується. Ви можете витягнути його з викруткою або простим ножем.
 • Встановлено нове масляне ущільнення. Рекомендується обережно змащувати його з маслом передачі перед встановленням.
 • Коробка повертається назад.

Окрема згадка заслуговує на заміну ущільнення на приводі. Він змінюється лише в автомобільній службі. Ви не можете зробити це самостійно! За відсутності інструменту та необхідних знань, водій зашкодить лише своїй машині. А ремонт автоматичної коробки передач коштуватиме навіть дорожче.

Процес зміни масла в автоматичній коробці передач

Умовно процес заміни нафти поділяється на три етапи. Перший етап. це підготовка інструментів та робочого місця. Другий етап. це повний стік олії та промивання піддону. Третій етап. наповнення масла та конфігурація автоматичної коробки передач для нової рідини. Кожному етапу слід сказати окремо.

Підготовка до заміни нафти

Спочатку ви повинні мати справу зі списком інструментів. Список призначений для повного заміни своїми руками. Але згідно з правилами, повна заміна нафти в автоматичній коробці передач у Hyundai I40 здійснюється на спеціальному обладнанні за сто. За допомогою певної спритності його також можна проводити в звичайному гаражі. Але в цьому методі є певний ризик. І рекомендується врахувати.

Отже, для роботи потрібні такі інструменти:

 • Набір гайкових ключів. Вам знадобляться рівномірні та клавіші. Ключ-третя ключ не буде зайвим. Варто врахувати, що розміри головки болтів і гайок різні. Тут багато залежить від року випуску, таких як автоматична коробка передач та t. С. Тому доцільно мати з собою повний набір інструментів.
 • Перехресна ущільнена викрутка та викрутка. Для заміни масляного фільтра потрібно буде один із них.
 • Налийте масляний шприц.
 • Змащування для hyundai i40. Ідеальний: Hyundai/Kia ATF SP-IV. Як альтернатива, Mannol Dexron IV або Motul ATF IV підходить.
 • Інструмент, що перекидається. Деякі власники автомобілів рекомендують використовувати бензин або дизельне паливо. Але більш ефективно промийте піддон спеціальними композиціями очищення.
 • Особлива тканина для витирання.
 • WD-40 для підкислених або іржавих деталей. Рекомендується обробляти болти для них за 5-10 хвилин до відкручення.
 • Шланг, носистий на автоматичній трансмісії. Це потрібно лише з незалежною заміною.

Сам процес заміни рекомендується на спеціальному ліфті. Тоді колеса не торкаються підлоги, що важливо з повним дренажом. Ви можете використовувати як яму, так і на шляху. Але вони будуть лише часткову заміну. Для повного вам знадобиться підйом.

Варто згадати запобіжні заходи. Заміна жиру в автоматичній коробці передач легко. Але до цього процесу слід відповідально підходити. Інакше ви можете отримати серйозні травми. Отже, це те, що ви повинні пам’ятати під час роботи з машиною:

 • Машина ретельно фіксується. Не має значення, де він встановлений: на підйомник, шляхопровід або над ямою. Будь.яка недбалість у цьому питанні може зробити дорого. Окремо це стосується роботи з ліфтом. Якщо ліфт несправний, його в принципі не можна використовувати.
 • Виберіть відповідний одяг. Вам потрібно працювати в міцному та зручному одязі з натуральних матеріалів. Важливо пам’ятати: синтетика не горить, а тане! І в процесі дотримується тіла. А робота з автомобілем працює з пожежними небезпечними матеріалами.
 • Доцільно мати під рукою вогнегасник. З вищезгаданої причини. для боротьби з пожежами. Більше того, вогнегасник повинен бути порошком або піною. Спалювання нафти або бензину не може зупинитися.
 • Обережно працюйте з інструментом. Не кидайте під ноги, не лежайте над головою і не залишайте всередині автоматичної коробки передач.
 • Не намагайтеся розібрати робочу коробку передач. Для повного очищення запускається автоматична коробка передач, це правда. Але це повинно бути повністю зібране. І неможливо розібрати його за допомогою двигуна.

Тепер автомобіль повинен бути встановлений на робочому місці. Двигун заклинає, але не чекайте, поки автоматична коробка передач охолоне вниз. Бажано працювати з теплою, більш рідкою олією. Автомобіль повинен бути закріплений на робочому місці. Доцільно змінити нафту разом з помічником. Це слід запам’ятати. з повною заміною змащування, помічник необхідний.

Пухка олії з автоматичної коробки передач і промивання піддону

По.перше, захист Картера видаляється. Його потрібно мити, а болти процес WD-40. Через 5-10 хвилин головки болтів витерти і обережно скручуються. Захист Картера видаляється. При заміні масла знадобиться безкоштовний доступ до нижньої частини автоматичної коробки передач.

Зараз шланг живлення нафти повертається назад на трубу. Залишається лише для заповнення нової мастила.

Вилийте нове масло та конфігурація автоматичної коробки передач

Останній етап. це наповнення нової нафти. Необхідно заповнити автоматичну коробку передач відповідно до принципу, описаного вище. до нижнього краю отвору, що виливається. Але зняти машину ще рано. Вам також потрібно скинути параметри коробки передач. Тут є два способи. Перший варіант. налаштувати за допомогою спеціальної програми. Інструкція завжди прикріплена до використаного. Другий варіант. скинути налаштування вручну. Для цього клем видаляється з акумулятора, щонайменше 15 секунд. Потім клем встановлюється назад.

Тепер вам потрібно перевірити роботу автоматичної коробки передач. Для цього він відганяється у всіх доступних режимах. Бажано виїхати на ліфт. Принцип простий. плавно перемикає швидкість з одного режиму в інший. Між перемиканням має бути півхвилини. Спочатку вам потрібно поступово збільшити швидкість (поки вона не зупиниться), а потім опустити. Тож машина адаптується до затопленої мастила. Варто врахувати. при використанні іншого. Тут може знадобитися поїздка по рівній дорозі.

Після запуску масло додається до автоматичної коробки передач. Один принцип. до нижнього краю отвору. Потім картер встановлюється на місці, а інструменти видаляються. Наступні 50-100 кілометрів повинні бути точно. Вам потрібно запустити машину, нехай він “звикне” до нової мастила. Водії стверджують, що на першій швидкості вони перемикаються з ривками. Ми повинні пам’ятати це і не завантажувати автоматичну коробку передач без потреби. Якщо серйозних проблем немає, заміна була успішною.

Різниця в зміні масла в автоматичній коробці передач на інших автомобілях

По.перше, ви повинні з’ясувати, чи є відмінності в зміні олії в різних автомобілях Hyundai. І тут є лише одна відповідь. немає важливих відмінностей. Принципи заміни однакові. Але варто пам’ятати. існують серйозні відмінності, коли зміна рідини на стару та нову автоматичну коробку передач. Наприклад, описана вище процедура не завжди завершується на новій коробці передач. Тут буде доступна лише часткова заміна змащування. І можливо повністю змінити нафту лише в автосалоні автомобіля.

Приклад. Заміна масла в автоматичній коробці передач на Hyundai I30. Автомобілі першого покоління мають 4-ступінчасту коробку передач. З ним автомобіль споживає більше палива. Він також прискорюється повільніше, він має максимальну швидкість нижче. Але в той же час у неї простий і комфортний дизайн. Заміна робиться описаною вище. Більше того, конфігурація електроніки зазвичай не потрібна. Термін служби з належною експлуатацією дуже довгий.

Але 6-ступінчаста автоматична коробка передач Hyundai i30 i30. У неї складний дизайн. Зробити промивання або замінити масляний фільтр тут непросто. Те саме стосується моделей Hyundai Sonata. У старих автомобілях автоматична коробка передач простіша в обслуговуванні. Вони також мають більш високу надійність. А нові коробки передач є більш економічними та зручнішими для використання. Але їх ремонт та обслуговування дорожче.

Заміна масла в автоматичній коробці передач Hyundai I40

Привіт усім, друзі!Я ділюсь результатом виконаної роботи.Вчора я нарешті замінив рідину при передачі автоматичної коробки передач. Тривалий час і болісно я ходив до цього, вивчаючи різні ресурси в Інтернеті (від методу та обладнання для заміни на бренд та якість трансмісійної рідини)

Було вирішено змінити Sivik KC-119. (Не вважайте рекламу) відмінними особливостями цього пристрою є:-Установка автоматично регулює тиск у процесі заміни рідини (t.Е. Саме він практично не чинить тиск в автоматичну коробку передач, але підтримує тиск, створений самим насоса)-Встановлення автоматично визначатиме напрямок потоку рідини в системі автоматичної коробки коробки коробки коробки (ви можете підключитися, як вам подобається, в системі Системи, отже, і промивайте автоматичний радіатор завершення)-Встановлення автоматично регулюється та видаляє повітря з системи при включенні режиму заміни.-Установка забезпечує повну високоякісну заміну старої рідини в автоматичній коробці передач з новою, з мінімальним можливим споживанням клома ATF, використовуючи унікальний гідравлічний насос CS: GO-119 ATF Changer забезпечує старий і новий Рідина в рівних кількостях під час процесу заміни, зі швидкістю, визначеною системою охолодження насоса

Вони кажуть, що в нашій автоматичній коробці передач ви не можете змінити рідину з апаратом, t.До. фільтр вертикально, і ви можете щось пошкодити. Чесно кажучи, я дивився багато різних відео про пристрій нашої автоматичної коробки передач, і там нічого не помічав, що я міг би пошкодити пристрій (я не знаю, чому деякі так кажуть) ось відео про аналіз коробки, Якщо хтось зацікавлений, є той самий фільтр, як і в автоматичній коробці передач з піддоном:

Отже, ми купуємо 9 літрів ATF SP-IV виробництва Hyundai Mobis (оригінал), я думаю, що ви не повинні малювати, який вибір цієї конкретної передачі був виправданим, і ми йдемо до служби. Чому рівно 9 л, а не 12, скільки купують? Так, тому що цього більш ніж достатньо для методу заміни, який я описаю нижче)

Загалом, я прийшов до довгих тестованих хлопців.Процес заміни рідини складався з 4 частин:

Частина 1: Підніміть машину на підйомник, відкрутіть зливну пробку з головою на 27, якщо я не помиляюся, і злийте все, що зливається (рівень об’єднаної олії, яку ми не вимірювали, і не бачили значення в цьому), Очистіть зливну пробку (на ній. неодимовий магніт) і крутити пуфкою

40 нм. Прокладка зливної пробки не змінювала.До речі, на моєму бігу (78т.км.) Масло об’єдналося не дуже чорним, і без запаху Гарі. Червоний відтінок був видно для дозволу. Я думаю до 90 т.км ви можете безпечно їздити.

Частина 2: Опустіть машину, вийміть повітряні протоки та повітряний фільтр, щоб ви могли повзати до труби, що веде до радіатора охолодження. Вийміть одну з труб і підключіть пристрій Sivik KC-119 у прогалині.У нашому випадку не було значення, яку з труб видаляти, t.До. Сам пристрій визначає напрямок потоку рідини та регулюється.Для тих, хто змінить масло на іншому пристрої або вручну, на трубах є кольорові позначки: червоно-ручна, жовтий фокус.Підніміть машину разом з господарем всередині (я попросив їхати за кермом, t.До. Майстри були не дуже чистими;)

Ми вмикаємо пристрій на висушеному автомобілі, щоб заповнити автоматичну коробку передач рідиною при можливій автоматичній коробці передач і зняти повітря з системи (пристрій дозволяє), потім запускаємо автомобіль і продовжуємо промити систему з рештою гучності рідина.

Т.До. Раніше ми зливали стару суспензію через пробку, змішування залишків старої та нової суспензії було мінімальним, а на виході була чиста суспензія близько 8 м літра нової рідини.Промийте все в ідеал решти літра суспензії та опустіть машину.

Частина 3: Вимкніть пристрій, збирайте всі труби назад, запустіть машину та зігріть масло, перемикаючи та затримуючись на кожну протягом 5-10 секунд, тим самим розподіляючи масло по всьому обсягу автоматичної коробки передач. Далі не повертайте машину, підніміть її до підйомника і відкрутіть контрольну пробку, щоб встановити рівень рідини в коробці.

Частина 4 (в’язень): Щоб не мучити себе та майстрів з потеплінням нафти, мене опустили з підйому і відправили їздити по місту)) мені було достатньо 20 хвилин, щоб повністю розігріти нафту в автоматичній коробці передач.Далі ми повертаємося до підйомника і нарешті встановлюємо рівень нагрітої олії.

Якщо когось цікавить, як і що виглядає, t.До. Я не сфотографував, я знайшов відео однієї доброї людини, як змінити масло на наших полях, не телефонуючи на службу))

До речі, на першій фотографії апарату у вікнах зрозуміло, що старе та нове масло не відрізняються за кольором, що говорить про те, що 9L ATF цілком достатньо, щоб повністю замінити масло в автоматичній коробці передач та охолоджуючого радіатора.

Враження після заміни рідини ATF:Я не помітив різниці в трансміграції відмінностей, t.До. І перед заміною все було добре і плавно перемикалося, але вібрації, які іноді з’являлися на “D”, що стояли на світлофорі, що зникли. Я також помітив, що тяга стала кращою (t.Е. Ефективність AKP все одно покращилася). Загалом, я задоволений.Поки все!Якщо у когось є запитання, я спробую відповісти.

Удачі на дорогах!Захистіть себе та свою машину!

Як було заплановано, я змінив масло в автоматичній коробці передач шляхом осушення. Не збанкрутував велику кількість масла, щоб повністю замінити пристрій. Я вирішив подивитися на вживану олію взагалі, а потім прийняти рішення про подальші дії.Нафта придбала Hyundai ATF SP-IV (04500-00115) в існуванні 699 за літр. Я взяв 6 літрів, цього цілком достатньо, більше не потрібно. Я взяв кільце заробітної плати за пробку від дилера, не знайшов його каталогами, і це коштує 25. Для тих, хто змінить число 45323-39000. Це те саме, що і в ручній коробці передач.

Процес досить простий. Видаліть весь захист знизу.

Ми замінюємо контейнер позначками, важливо знати, скільки склянки олії, а потім налити однакову кількість. Відкрутіть зливну пробку. Це магнітне, і на ньому буде металева мікросхема, його потрібно очистити. На жаль, я не встиг сфотографувати кількість холоду, але це було там порядок, цілий проб. Просто протріть його ганчіркою.За кольором, масло досить прозора і не чорна, смердить, як нова, немає Бурдока. Вони сказали колір працівника. Це також пов’язано з тим, що головний пробіг знаходиться на моїй шосе, я часто їду за кордон, і тому мені більше не потрібно буде повторювати цю процедуру.

Побивка та витік нафти з автоматичної коробки передач

Однією з головних причин зміни мастила є проблеми з коробкою передач. Зрештою, під час ремонту вам доведеться злити весь об’єм нафти. І не рекомендується додавати його. спочатку необхідно усунути проблему. Тому повна заміна масла в автоматичній коробці передач на Hyundai I40 при ремонті потрібна беззаправна. Але варто розглянути. не всі поломки можуть бути усунені своїми руками. У певних випадках вам доведеться зв’язатися з фахівцями.

Отже, спочатку варто перерахувати причини витоку масла з автоматичної коробки передач:

 • Слабко скручені болти одиниць коробки передач. Приклад: болти на автоматичному піддоні передачі. Виправлено за 3-4 хвилини, використовуючи відповідний гайковий ключ.
 • Слабко скручений злив або наповнення пробки. Проблема проявляється відразу після зміни олії. І тут доцільно не панікувати, а перевірити стік і виливши отвори. Проблема вирішується швидко і без проблем: відкрутіть пробку, додайте олію, щільно затягніть пробку.
 • Погано встановлений датчик реверсування. Його місцезнаходження вказано в службовій книзі автомобіля. Частина тримається на одному болті, який потрібно витягнути.
 • Невдача герметизації прокладок або ущільнювачів. Потрібна заміна.
 • Раслінги валів (зокрема, первинний вал автоматичної коробки передач). Якщо вали або отвори під ними зношуються, з’являється люфт. І через отримані тріщини мастило починає текти.
 • Тріщини в корпусі гідротрансформера, піддону або теплообмінника (радіатор коробки передач). Тут вам доведеться вдатися до заміни запасних частин. Новачок не зможе ремонтувати тут самостійно: професійна допомога буде потрібна.

Варто зазначити, що початківець незалежно зможе змінити лише прокладки герметизації. Процедура проста. Ремонтник відкручує частину просочою прокладкою. Потім стара прокладка видаляється (наприклад, прокладка піддону). Місце його установки ретельно промивають. Нова прокладка витирається герметиком, а потім вже встановлена. І вам потрібно пам’ятати. герметик вибирається для використовуваної прокладки. Не рекомендується обробляти гумову пломбу з силіконовим герметиком.

масло, автоматичній, коробці, hyundai

Автоматична коробка передач у контексті.

Що стосується заміни ущільнювачів, то тут процедура є більш складною та складною. Теоретично початківець здатний впоратися з нею. Але йому знадобиться документація для коробки передач. Тому книга служби повинна бути під рукою. Якщо в схемі “автоматична коробка передач у контексті”, проблем із заміною не буде проблем. Сам процес виглядає так:

 • Монтажна кріплення маточика видаляється.
 • Відображаються фіксатори підтримки м’яча.
 • Кулак ротаційний кулак знімається в бік. Саме ця деталь є основою для центру.
 • Знятий і видалив половину.
 • Стара масляна ущільнення витягується. Ви можете витягнути його з викруткою або простим ножем.
 • Встановлено нове масляне ущільнення. Рекомендується обережно змащувати його з маслом передачі перед встановленням.
 • Коробка повертається назад.

Окрема згадка заслуговує на заміну ущільнення на приводі. Він змінюється лише в автомобільній службі. Ви не можете зробити це самостійно! За відсутності інструменту та необхідних знань, водій зашкодить лише своїй машині. А ремонт автоматичної коробки передач коштуватиме навіть дорожче.

Процес зміни масла в автоматичній коробці передач

Умовно процес заміни нафти поділяється на три етапи. Перший етап. це підготовка інструментів та робочого місця. Другий етап. це повний стік олії та промивання піддону. Третій етап. наповнення масла та конфігурація автоматичної коробки передач для нової рідини. Кожному етапу слід сказати окремо.

Підготовка до заміни нафти

Спочатку ви повинні мати справу зі списком інструментів. Список призначений для повного заміни своїми руками. Але згідно з правилами, повна заміна нафти в автоматичній коробці передач у Hyundai I40 здійснюється на спеціальному обладнанні за сто. За допомогою певної спритності його також можна проводити в звичайному гаражі. Але в цьому методі є певний ризик. І рекомендується врахувати.

Отже, для роботи потрібні такі інструменти:

 • Набір гайкових ключів. Вам знадобляться рівномірні та клавіші. Ключ-третя ключ не буде зайвим. Варто врахувати, що розміри головки болтів і гайок різні. Тут багато залежить від року випуску, таких як автоматична коробка передач та t. С. Тому доцільно мати з собою повний набір інструментів.
 • Перехресна ущільнена викрутка та викрутка. Для заміни масляного фільтра потрібно буде один із них.
 • Налийте масляний шприц.
 • Змащування для hyundai i40. Ідеальний: Hyundai/Kia ATF SP-IV. Як альтернатива, Mannol Dexron IV або Motul ATF IV підходить.
 • Інструмент, що перекидається. Деякі власники автомобілів рекомендують використовувати бензин або дизельне паливо. Але більш ефективно промийте піддон спеціальними композиціями очищення.
 • Особлива тканина для витирання.
 • WD-40 для підкислених або іржавих деталей. Рекомендується обробляти болти для них за 5-10 хвилин до відкручення.
 • Шланг, носистий на автоматичній трансмісії. Це потрібно лише з незалежною заміною.

Сам процес заміни рекомендується на спеціальному ліфті. Тоді колеса не торкаються підлоги, що важливо з повним дренажом. Ви можете використовувати як яму, так і на шляху. Але вони будуть лише часткову заміну. Для повного вам знадобиться підйом.

Варто згадати запобіжні заходи. Заміна жиру в автоматичній коробці передач легко. Але до цього процесу слід відповідально підходити. Інакше ви можете отримати серйозні травми. Отже, це те, що ви повинні пам’ятати під час роботи з машиною:

 • Машина ретельно фіксується. Не має значення, де він встановлений: на підйомник, шляхопровід або над ямою. Будь.яка недбалість у цьому питанні може зробити дорого. Окремо це стосується роботи з ліфтом. Якщо ліфт несправний, його в принципі не можна використовувати.
 • Виберіть відповідний одяг. Вам потрібно працювати в міцному та зручному одязі з натуральних матеріалів. Важливо пам’ятати: синтетика не горить, а тане! І в процесі дотримується тіла. А робота з автомобілем працює з пожежними небезпечними матеріалами.
 • Доцільно мати під рукою вогнегасник. З вищезгаданої причини. для боротьби з пожежами. Більше того, вогнегасник повинен бути порошком або піною. Спалювання нафти або бензину не може зупинитися.
 • Обережно працюйте з інструментом. Не кидайте під ноги, не лежайте над головою і не залишайте всередині автоматичної коробки передач.
 • Не намагайтеся розібрати робочу коробку передач. Для повного очищення запускається автоматична коробка передач, це правда. Але це повинно бути повністю зібране. І неможливо розібрати його за допомогою двигуна.

Тепер автомобіль повинен бути встановлений на робочому місці. Двигун заклинає, але не чекайте, поки автоматична коробка передач охолоне вниз. Бажано працювати з теплою, більш рідкою олією. Автомобіль повинен бути закріплений на робочому місці. Доцільно змінити нафту разом з помічником. Це слід запам’ятати. з повною заміною змащування, помічник необхідний.

Пухка олії з автоматичної коробки передач і промивання піддону

По.перше, захист Картера видаляється. Його потрібно мити, а болти процес WD-40. Через 5-10 хвилин головки болтів витерти і обережно скручуються. Захист Картера видаляється. При заміні масла знадобиться безкоштовний доступ до нижньої частини автоматичної коробки передач.

Зараз шланг живлення нафти повертається назад на трубу. Залишається лише для заповнення нової мастила.

Вилийте нове масло та конфігурація автоматичної коробки передач

Останній етап. це наповнення нової нафти. Необхідно заповнити автоматичну коробку передач відповідно до принципу, описаного вище. до нижнього краю отвору, що виливається. Але зняти машину ще рано. Вам також потрібно скинути параметри коробки передач. Тут є два способи. Перший варіант. налаштувати за допомогою спеціальної програми. Інструкція завжди прикріплена до використаного. Другий варіант. скинути налаштування вручну. Для цього клем видаляється з акумулятора, щонайменше 15 секунд. Потім клем встановлюється назад.

Тепер вам потрібно перевірити роботу автоматичної коробки передач. Для цього він відганяється у всіх доступних режимах. Бажано виїхати на ліфт. Принцип простий. плавно перемикає швидкість з одного режиму в інший. Між перемиканням має бути півхвилини. Спочатку вам потрібно поступово збільшити швидкість (поки вона не зупиниться), а потім опустити. Тож машина адаптується до затопленої мастила. Варто врахувати. при використанні іншого. Тут може знадобитися поїздка по рівній дорозі.

Після запуску масло додається до автоматичної коробки передач. Один принцип. до нижнього краю отвору. Потім картер встановлюється на місці, а інструменти видаляються. Наступні 50-100 кілометрів повинні бути точно. Вам потрібно запустити машину, нехай він “звикне” до нової мастила. Водії стверджують, що на першій швидкості вони перемикаються з ривками. Ми повинні пам’ятати це і не завантажувати автоматичну коробку передач без потреби. Якщо серйозних проблем немає, заміна була успішною.

Різниця в зміні масла в автоматичній коробці передач на інших автомобілях

По.перше, ви повинні з’ясувати, чи є відмінності в зміні олії в різних автомобілях Hyundai. І тут є лише одна відповідь. немає важливих відмінностей. Принципи заміни однакові. Але варто пам’ятати. існують серйозні відмінності, коли зміна рідини на стару та нову автоматичну коробку передач. Наприклад, описана вище процедура не завжди завершується на новій коробці передач. Тут буде доступна лише часткова заміна змащування. І можливо повністю змінити нафту лише в автосалоні автомобіля.

Приклад. Заміна масла в автоматичній коробці передач на Hyundai I30. Автомобілі першого покоління мають 4-ступінчасту коробку передач. З ним автомобіль споживає більше палива. Він також прискорюється повільніше, він має максимальну швидкість нижче. Але в той же час у неї простий і комфортний дизайн. Заміна робиться описаною вище. Більше того, конфігурація електроніки зазвичай не потрібна. Термін служби з належною експлуатацією дуже довгий.

Але 6-ступінчаста автоматична коробка передач Hyundai i30 i30. У неї складний дизайн. Зробити промивання або замінити масляний фільтр тут непросто. Те саме стосується моделей Hyundai Sonata. У старих автомобілях автоматична коробка передач простіша в обслуговуванні. Вони також мають більш високу надійність. А нові коробки передач є більш економічними та зручнішими для використання. Але їх ремонт та обслуговування дорожче.

Коли вам потрібно змінити масло в автоматичній коробці передач?

Варто мати справу з умовами заміни мастила в автоматичній коробці передач. Виробники автомобілів кажуть. Масло передачі призначене для всього терміну служби автоматичної коробки передач. Але це справедливо за таких умов:

 • Належна робота. Проїзд по рівній дорозі, відсутність пилу та бруду, плавне перемикання швидкості. Часті удари, вібрація, бруд та витоки зменшують термін служби нафти. А також життя автоматичної коробки передач. Чи реалістично спостерігати за цим станом на внутрішніх дорогах? Немає.
 • Використання високоякісної олії. Якщо автомобіль новий, власник може бути впевнений у якості рідини. Але це не стосується вживаного автомобіля. І при використанні дешевого масла період заміни відбувається раніше. Більше того, досвідчені водії рекомендують змінити всю мастило відразу після придбання вживаного автомобіля. Це стосується як передачі, так і моторної рідини.
 • Com Заміна кожні 200 тис. Км пробігу. Основна умова полягає в тому, що масло не можна змінити за умови, що пристрій повністю замінено. Якщо водій хоче не вдатися до цього, ви повинні змінити масло.

Існує універсальне правило для заміни змащення в автоматичній коробці передач. Це також стосується заміни нафти для Hyundai I40. Перший раз, коли рідина змінюється на 80-100 тисяч км пробігу. Подальші заміни проводяться кожні 60-70 тис. Км пробігу. Перевірте якість олії кожні 30-40 тис. Км пробігу.

масло, автоматичній, коробці, hyundai

Відходи та нова нафта.

Щоб перевірити, вам потрібно взяти краплю нафти і обережно розглянути це. Рекомендується перевірити гарне світло, на білому, чистому папері. Про це говорить колір і склад рідини:

 • Чиста, прозора мастила. Колір не відрізняється від нової олії, бруду та чіпів немає. Так що рідина була змінена нещодавно. Заміна буде потрібна не раніше, ніж після 40-50 тисяч км.
 • Засубка була трохи потемніла, прозорість вижила. Немає грязьової грязі. Заміна не потрібна, водій обережно використовує машину. Але другий чек буде потрібен через 20-30 тис. Км пробігу.
 • Темне масло, не повністю прозора. Якщо є якась прозорість, а бруд не існує. заміна не потрібна. Але після 5-10 тисяч км пробігу ви повинні переглянути мастило. І якщо водій знайшов бруд і чіпси в рідині, а сама рідина непрозора. вам потрібно її змінити. Ви не повинні відкласти процес. В іншому випадку вам доведеться витратити гроші на автоматичну ремонт передач.
 • Масло було почорніло, потовщується, воно має бруд, сажа, металеві чіпси. Він також пахне полум’ям з рідини. У цьому випадку одну заміну неможливо відмовитись. вам доведеться перевірити автоматичну коробку передач на пошкодження. Швидше за все, вам доведеться витратити гроші на ремонт. У гіршому випадку допоможе лише повна заміна коробки передач.

Стан масла безпосередньо впливає на швидкість перемикання швидкості. Режим водіння також залежить від цього. А з поганою олією виникають проблеми з перемиканням передач, із зупинкою автомобіля та розгону. І ми повинні пам’ятати. доцільно змінити мастило до виникнення таких проблем. В іншому випадку одна заміна не може бути відпущена;.

Як замінити масло в автоматичній коробці передач Hyundai I40 своїми руками?

Hyundai I40. це зручний і просторий автомобіль для всієї родини. Він досить надійний, але все ж вимагає періодичного обслуговування. І однією з обов’язкових процедур є заміна масла для трансмісії в автоматичній коробці передач, що цілком можливо провести своїми руками. Але спочатку слід підготувати відповідну мастило та інструменти.

Побивка та витік нафти з автоматичної коробки передач

Однією з головних причин зміни мастила є проблеми з коробкою передач. Зрештою, під час ремонту вам доведеться злити весь об’єм нафти. І не рекомендується додавати його. спочатку необхідно усунути проблему. Тому повна заміна масла в автоматичній коробці передач на Hyundai I40 при ремонті потрібна беззаправна. Але варто розглянути. не всі поломки можуть бути усунені своїми руками. У певних випадках вам доведеться зв’язатися з фахівцями.

Отже, спочатку варто перерахувати причини витоку масла з автоматичної коробки передач:

 • Слабко скручені болти одиниць коробки передач. Приклад: болти на автоматичному піддоні передачі. Виправлено за 3-4 хвилини, використовуючи відповідний гайковий ключ.
 • Слабко скручений злив або наповнення пробки. Проблема проявляється відразу після зміни олії. І тут доцільно не панікувати, а перевірити стік і виливши отвори. Проблема вирішується швидко і без проблем: відкрутіть пробку, додайте олію, щільно затягніть пробку.
 • Погано встановлений датчик реверсування. Його місцезнаходження вказано в службовій книзі автомобіля. Частина тримається на одному болті, який потрібно витягнути.
 • Невдача герметизації прокладок або ущільнювачів. Потрібна заміна.
 • Раслінги валів (зокрема, первинний вал автоматичної коробки передач). Якщо вали або отвори під ними зношуються, з’являється люфт. І через отримані тріщини мастило починає текти.
 • Тріщини в корпусі гідротрансформера, піддону або теплообмінника (радіатор коробки передач). Тут вам доведеться вдатися до заміни запасних частин. Новачок не зможе ремонтувати тут самостійно: професійна допомога буде потрібна.

Варто зазначити, що початківець незалежно зможе змінити лише прокладки герметизації. Процедура проста. Ремонтник відкручує частину просочою прокладкою. Потім стара прокладка видаляється (наприклад, прокладка піддону). Місце його установки ретельно промивають. Нова прокладка витирається герметиком, а потім вже встановлена. І вам потрібно пам’ятати. герметик вибирається для використовуваної прокладки. Не рекомендується обробляти гумову пломбу з силіконовим герметиком.

масло, автоматичній, коробці, hyundai

Що стосується заміни ущільнювачів, то тут процедура є більш складною та складною. Теоретично початківець здатний впоратися з нею. Але йому знадобиться документація для коробки передач. Тому книга служби повинна бути під рукою. Якщо в схемі “автоматична коробка передач у контексті”, проблем із заміною не буде проблем. Сам процес виглядає так:

 • Монтажна кріплення маточика видаляється.
 • Відображаються фіксатори підтримки м’яча.
 • Кулак ротаційний кулак знімається в бік. Саме ця деталь є основою для центру.
 • Знятий і видалив половину.
 • Стара масляна ущільнення витягується. Ви можете витягнути його з викруткою або простим ножем.
 • Встановлено нове масляне ущільнення. Рекомендується обережно змащувати його з маслом передачі перед встановленням.
 • Коробка повертається назад.

Окрема згадка заслуговує на заміну ущільнення на приводі. Він змінюється лише в автомобільній службі. Ви не можете зробити це самостійно! За відсутності інструменту та необхідних знань, водій зашкодить лише своїй машині. А ремонт автоматичної коробки передач коштуватиме навіть дорожче.

Процес зміни масла в автоматичній коробці передач

Умовно процес заміни нафти поділяється на три етапи. Перший етап. це підготовка інструментів та робочого місця. Другий етап. це повний стік олії та промивання піддону. Третій етап. наповнення масла та конфігурація автоматичної коробки передач для нової рідини. Кожному етапу слід сказати окремо.

Підготовка до заміни нафти

Спочатку ви повинні мати справу зі списком інструментів. Список призначений для повного заміни своїми руками. Але згідно з правилами, повна заміна нафти в автоматичній коробці передач у Hyundai I40 здійснюється на спеціальному обладнанні за сто. За допомогою певної спритності його також можна проводити в звичайному гаражі. Але в цьому методі є певний ризик. І рекомендується врахувати.

Отже, для роботи потрібні такі інструменти:

 • Набір гайкових ключів. Вам знадобляться рівномірні та клавіші. Ключ-третя ключ не буде зайвим. Варто врахувати, що розміри головки болтів і гайок різні. Тут багато залежить від року випуску, таких як автоматична коробка передач та t. С. Тому доцільно мати з собою повний набір інструментів.
 • Перехресна ущільнена викрутка та викрутка. Для заміни масляного фільтра потрібно буде один із них.
 • Налийте масляний шприц.
 • Змащування для hyundai i40. Ідеальний: Hyundai/Kia ATF SP-IV. Як альтернатива, Mannol Dexron IV або Motul ATF IV підходить.
 • Інструмент, що перекидається. Деякі власники автомобілів рекомендують використовувати бензин або дизельне паливо. Але більш ефективно промийте піддон спеціальними композиціями очищення.
 • Особлива тканина для витирання.
 • WD-40 для підкислених або іржавих деталей. Рекомендується обробляти болти для них за 5-10 хвилин до відкручення.
 • Шланг, носистий на автоматичній трансмісії. Це потрібно лише з незалежною заміною.

Сам процес заміни рекомендується на спеціальному ліфті. Тоді колеса не торкаються підлоги, що важливо з повним дренажом. Ви можете використовувати як яму, так і на шляху. Але вони будуть лише часткову заміну. Для повного вам знадобиться підйом.

Варто згадати запобіжні заходи. Заміна жиру в автоматичній коробці передач легко. Але до цього процесу слід відповідально підходити. Інакше ви можете отримати серйозні травми. Отже, це те, що ви повинні пам’ятати під час роботи з машиною:

 • Машина ретельно фіксується. Не має значення, де він встановлений: на підйомник, шляхопровід або над ямою. Будь.яка недбалість у цьому питанні може зробити дорого. Окремо це стосується роботи з ліфтом. Якщо ліфт несправний, його в принципі не можна використовувати.
 • Виберіть відповідний одяг. Вам потрібно працювати в міцному та зручному одязі з натуральних матеріалів. Важливо пам’ятати: синтетика не горить, а тане! І в процесі дотримується тіла. А робота з автомобілем працює з пожежними небезпечними матеріалами.
 • Доцільно мати під рукою вогнегасник. З вищезгаданої причини. для боротьби з пожежами. Більше того, вогнегасник повинен бути порошком або піною. Спалювання нафти або бензину не може зупинитися.
 • Обережно працюйте з інструментом. Не кидайте під ноги, не лежайте над головою і не залишайте всередині автоматичної коробки передач.
 • Не намагайтеся розібрати робочу коробку передач. Для повного очищення запускається автоматична коробка передач, це правда. Але це повинно бути повністю зібране. І неможливо розібрати його за допомогою двигуна.

Тепер автомобіль повинен бути встановлений на робочому місці. Двигун заклинає, але не чекайте, поки автоматична коробка передач охолоне вниз. Бажано працювати з теплою, більш рідкою олією. Автомобіль повинен бути закріплений на робочому місці. Доцільно змінити нафту разом з помічником. Це слід запам’ятати. з повною заміною змащування, помічник необхідний.

Пухка олії з автоматичної коробки передач і промивання піддону

По.перше, захист Картера видаляється. Його потрібно мити, а болти процес WD-40. Через 5-10 хвилин головки болтів витерти і обережно скручуються. Захист Картера видаляється. При заміні масла знадобиться безкоштовний доступ до нижньої частини автоматичної коробки передач.

масло, автоматичній, коробці, hyundai

Контейнер для відпрацьованого масла розміщується під зливним отвором. Зливна пробка знімається. Потрібно чекати, поки мастило перетягнеться. Якщо пробка не відкриється. нижня частина автоматичної коробки передач промивається. Сама штекер обробляється WD-40. Рекомендується одночасно лікувати долоні піддонів піддону.

Коли масло перетягується. піддон знімається. Болти відкручені, з рівномірним ключем або ключем. Потім піддон ретельно видаляє. Після стоку в ній залишається 1-1,5 літра нафти. Тому його потрібно ретельно видалити. Залишки змащування вихлопу вилиті з піддону. Необхідно перевірити стан магнітів! Якщо на них сформувались металеві їжак. Якщо чіпси виглядають як порошок і трохи його, достатньо для очищення. Стіни піддону витерти з масла за допомогою спеціального інструменту. Залишки старої олії не повинні бути.

Далі замінюється масляний фільтр. По.перше, фільтр ретельно витерти зовні. Окремо потрібно витерти гвинти. Тоді сторони відкручені. Фільтр видаляється, місце для встановлення ретельно витере. Потрібно чекати, поки звідти всі олія стікає. Потім встановлюється нова запасна частина. Варто врахувати. фільтр не може бути очищений. Це обов’язково змінюється в повному обсязі.

Під час промивання піддону необхідно надати клацання з автоматичної коробки передач. Рекомендується замінити герметичну прокладку. Стара печатка рекомендується викинути та встановити нове. Місце для прокладання ретельно очищається та витере. Це обов’язково візьме герметик. Він обраний для наявної прокладки. Наприклад, силіконове ущільнення обробляється силіконовим герметиком. В іншому випадку масло почне витікати. Після встановлення прокладання на місці встановлюється піддон.

Тепер пробкова пробка розлучена, а автоматична коробка передач заповнюється маслом. Рідина виливається на нижній край виливного отвору. Потім пробка накручується. Тепер необхідно провести повний стік старої нафти з автоматичною коробкою передач Hyundai I40:

 • Потрібно знайти масляний радіатор. Він. теплообмінник. Використовуючи службову книгу, вам потрібно з’ясувати, яким чином масло з автоматичної коробки передач. Точніше. через яку трубу охолоджена рідина виходить із теплообмінника.
 • Шланг видаляється з труби, уздовж якого масло повертається до автоматичної коробки передач. Вам потрібна труба для охолодженого змащення! Потім на нього кладуть інший шланг (бажано прозорий). Він спрямований на ємність зливного масла.
 • Асистент запускає двигун. Асистент необхідний! Власник автомобіля відстежує стік відпрацьованої олії. Через кілька секунд після запуску машини старий потік мастила пройде через шланг. Як тільки потік стає слабшим. двигун негайно припиняється. Це слід запам’ятати. автоматична коробка передач не в змозі працювати в режимі голодування нафти. Це призведе до його передчасного ремонту.
 • Картер. Олія знову наливається. Принцип колишнього. додати до нижнього краю отвору. Процедура з теплообмінником повторюється. Потім масло знову додається до коробки передач. Повторіть, поки не піде відносно чиста рідина. Але його слід пам’ятати. на повне миття витрачаються великі обсяги нафти.

Різниця в зміні масла в автоматичній коробці передач на інших автомобілях

По.перше, ви повинні з’ясувати, чи є відмінності в зміні олії в різних автомобілях Hyundai. І тут є лише одна відповідь. немає важливих відмінностей. Принципи заміни однакові. Але варто пам’ятати. існують серйозні відмінності, коли зміна рідини на стару та нову автоматичну коробку передач. Наприклад, описана вище процедура не завжди завершується на новій коробці передач. Тут буде доступна лише часткова заміна змащування. І можливо повністю змінити нафту лише в автосалоні автомобіля.

Приклад. Заміна масла в автоматичній коробці передач на Hyundai I30. Автомобілі першого покоління мають 4-ступінчасту коробку передач. З ним автомобіль споживає більше палива. Він також прискорюється повільніше, він має максимальну швидкість нижче. Але в той же час у неї простий і комфортний дизайн. Заміна робиться описаною вище. Більше того, конфігурація електроніки зазвичай не потрібна. Термін служби з належною експлуатацією дуже довгий.

Але 6-ступінчаста автоматична коробка передач Hyundai i30 i30. У неї складний дизайн. Зробити промивання або замінити масляний фільтр тут непросто. Те саме стосується моделей Hyundai Sonata. У старих автомобілях автоматична коробка передач простіша в обслуговуванні. Вони також мають більш високу надійність. А нові коробки передач є більш економічними та зручнішими для використання. Але їх ремонт та обслуговування дорожче.

Коли вам потрібно змінити масло в автоматичній коробці передач?

Варто мати справу з умовами заміни мастила в автоматичній коробці передач. Виробники автомобілів кажуть. Масло передачі призначене для всього терміну служби автоматичної коробки передач. Але це справедливо за таких умов:

 • Належна робота. Проїзд по рівній дорозі, відсутність пилу та бруду, плавне перемикання швидкості. Часті удари, вібрація, бруд та витоки зменшують термін служби нафти. А також життя автоматичної коробки передач. Чи реалістично спостерігати за цим станом на внутрішніх дорогах? Немає.
 • Використання високоякісної олії. Якщо автомобіль новий, власник може бути впевнений у якості рідини. Але це не стосується вживаного автомобіля. І при використанні дешевого масла період заміни відбувається раніше. Більше того, досвідчені водії рекомендують змінити всю мастило відразу після придбання вживаного автомобіля. Це стосується як передачі, так і моторної рідини.
 • Com Заміна кожні 200 тис. Км пробігу. Основна умова полягає в тому, що масло не можна змінити за умови, що пристрій повністю замінено. Якщо водій хоче не вдатися до цього, ви повинні змінити масло.

Існує універсальне правило для заміни змащення в автоматичній коробці передач. Це також стосується заміни нафти для Hyundai I40. Перший раз, коли рідина змінюється на 80-100 тисяч км пробігу. Подальші заміни проводяться кожні 60-70 тис. Км пробігу. Перевірте якість олії кожні 30-40 тис. Км пробігу.

масло, автоматичній, коробці, hyundai

Щоб перевірити, вам потрібно взяти краплю нафти і обережно розглянути це. Рекомендується перевірити гарне світло, на білому, чистому папері. Про це говорить колір і склад рідини:

 • Чиста, прозора мастила. Колір не відрізняється від нової олії, бруду та чіпів немає. Так що рідина була змінена нещодавно. Заміна буде потрібна не раніше, ніж після 40-50 тисяч км.
 • Засубка була трохи потемніла, прозорість вижила. Немає грязьової грязі. Заміна не потрібна, водій обережно використовує машину. Але другий чек буде потрібен через 20-30 тис. Км пробігу.
 • Темне масло, не повністю прозора. Якщо є якась прозорість, а бруд не існує. заміна не потрібна. Але після 5-10 тисяч км пробігу ви повинні переглянути мастило. І якщо водій знайшов бруд і чіпси в рідині, а сама рідина непрозора. вам потрібно її змінити. Ви не повинні відкласти процес. В іншому випадку вам доведеться витратити гроші на автоматичну ремонт передач.
 • Масло було почорніло, потовщується, воно має бруд, сажа, металеві чіпси. Він також пахне полум’ям з рідини. У цьому випадку одну заміну неможливо відмовитись. вам доведеться перевірити автоматичну коробку передач на пошкодження. Швидше за все, вам доведеться витратити гроші на ремонт. У гіршому випадку допоможе лише повна заміна коробки передач.

Стан масла безпосередньо впливає на швидкість перемикання швидкості. Режим водіння також залежить від цього. А з поганою олією виникають проблеми з перемиканням передач, із зупинкою автомобіля та розгону. І ми повинні пам’ятати. доцільно змінити мастило до виникнення таких проблем. В іншому випадку одна заміна не може бути відпущена;.

Відмінності в зміні масла в автоматичній коробці передач на різних моделях Hyundai

Процедура зміни масла в автоматичній коробці передач у Hyundai AI 30 та IX35 не має суттєвих відмінностей від представленого алгоритму дій. Незалежно від діапазону моделей та марки автомобіля, процедура, для якої змінюється мастило передачі, зберігається.

Різниця в процесах полягає лише в незначних відмінностях у складі. Розташування вузлів, статей компонентів, розмірів, гучності. все це не впливає на процес, а може змінити певні дії.

Наприклад, якщо при заміні олії в автоматичній коробці передач у Hyundai Sonata, магніти знаходяться на піддоні, а не на зливному русі, вони також очищаються відповідно до загальної схеми. За кількістю та значенням накопичених мікросхем визначається знос деталей. Після промивання магніти повертаються на місце.

Особлива увага в процесі заміни приділяється прокладам та ущільнювачам. Незалежно від моделі та марки автомобіля, ці частини вважаються найбільш вразливими. Щоб уникнути витоків і падіння рівня мастила в передачі, рекомендується регулярно змінювати їх нафтою.