Заміна насоса на седан Volkswagen Polo. Заміна насоса на седан Volkswagen Polo

Volkswagen Polo Pump

Невідповідний стан насоса системи охолодження двигуна може спричинити перегрів електростанції та її передчасну збій. Тому насос повинен приділяти належну увагу та при перших симптомах несправності для відновлення або заміни.

Оригінальний водяний насос, з яким автомобіль Volkswagen Polo оснащений фабрикою, має суглобове число VAG 03C121008J.

З автоматичної соркації ви можете придбати колишній насос. Оригінальний продукт у цьому випадку коштуватиме 1200-2500. Згідно з оглядами власників автомобілів, фірмовий водяний насос, не має високої надійності та довговічності. Тому залишковий ресурс насоса B/U дуже невеликий, а друга заміна може знадобитися після 2-5 тисяч кілометрів пробігу.

Стаття та вартість неорігінальних насосів, які можна поставити на Volkswagen Polo

Оскільки оригінальний новий насос занадто дорогий, і колишнє використання не в змозі забезпечити довгострокову роботу, багато власників автомобілів приймає рішення про придбання аналога водяного насоса компанії від третього партійного виробників. Найкращі альтернативні варіанти наведені в таблиці нижче. Їх ціна привабливіша, а якість не поступається початковому продукту.

Вартість зображення фірми виробника,

Симптоми необхідності замінити насос на Volkswagen Polo

Взимку власник автомобіля може помітити безперервність насоса через плиту, яка дме холодне повітря. Відсутність нагрівання салону говорить про те, що гаряча рідина не потрапляє в теплообмінник плитки.

насос, седан, volkswagen, polo

Під час роботи двигуна з невдалого водяного насоса триватиме сторонній шум. Тому, щоб діагностувати стан насоса, вам потрібно відкрити капюшон і слухати, що звуки виходять з насоса під час обертання.

Важливо також візуально вивчити сам насос. Він не повинен мати теплоносій. Їх присутність вказує на знос герметизації або утворення реакційного зв’язку.

Непрямий знак заклинання насоса. це надмірний знос приводного ременя. Після його видалення необхідно оновити шківний шків рукою. Якщо заклинання або клацання помітні, то це означає, що насос повинен бути замінений.

Необхідний інструмент

Для того, щоб замінити насос на седан Volkswagen Polo на двигун на 1.6 літрів, вам потрібні інструменти, наведені в таблиці нижче.

Назва. це програма

Заміна водяного насоса VW Polo 5

Водяний насос повинен бути замінений, коли утворюється велика радіальна реакція вала насоса, що супроводжується збільшенням шуму підшипників під час роботи або з витоком теплоносія з ущільнення.

Ущільнення корпусу водяного насоса приклеєна до корпусу, він не постачається окремо у запасних частинах. У зв’язку з цим, коли рідина протікає через ущільнювач, замініть насос.

Вам знадобиться: клавіші xzn m10 та torx t30.

Злийте рідину з системи охолодження двигуна (см. тут).

Вийміть приводний ремінь генератора та водяного насоса (див. тут).

Поверніть три гвинти кріплення шківа водяного насоса.

Поверніть чотири гвинти водяного насоса і зніміть його (для чіткості кришка ланцюга приводу механізму розподілу газу видаляється). 6. Встановіть водяний насос і всі видалені деталі в зворотному видаленні порядку. 7. Відрегулюйте натяг ременя приводу допоміжного одиниці (див. тут).

Вилийте теплоносій і вийміть пробні пробки з системи охолодження.

Заміна водяного насоса

Щоб замінити насос, знадобляться такі інструменти та витратні матеріали:

 • набір кетт-етапів;
 • набір клавіш жита;
 • куртка та набір голови;
 • невелика плоска викрутка;
 • Джек;
 • оригінальний насос VAG;
 • 5 літрів нового теплоносія;
 • Ємність для осушення теплоносія.

Порядок роботи

 • Машина встановлена ​​на спостережній ямі.
 • Задні колеса закріплені взуттям.
 • Праве переднє колесо знімається.
 • Гвинти викрутки відкручені викруткою. Притулок акуратно видалено.

насос, седан, volkswagen, polo

Щоб замінити насос, потрібно зняти праве переднє колесо і вгору

насос, седан, volkswagen, polo

Кришка кришки ременя видаляється на 10

насос, седан, volkswagen, polo

Щоб видалити ремінь, відеозаписи напруги послаблюється

насос, седан, volkswagen, polo

Насос прикріплений до корпусу з двома болтами на 12

насос, седан, volkswagen, polo

Часто робоче колесо розривається на насос

Мета та функції водяного насоса

Основна функція водяного насоса. це перекачування теплоносія (теплоносія) від радіатора до двигуна та спини. Насос Volkswagen Polo. це потужний відцентровий насос з металевим робочим колесом. Це створює надмірний тиск у сорочці охолодження двигуна і забезпечує постійний циркуляцію антифризу.

насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo

Водяний насос. основний елемент системи охолодження двигуна

Якщо циркуляція охолоджуючої рідини чомусь переривається щонайменше десять хвилин, двигун перегрівається і не вдається. Перший, який почне руйнувати поршні та клапани.

Розташування водяного насоса

Автомобіль Volkswagen Polo знаходиться в ніші з правою (у напрямку руху) стороною двигуна під шківом гріх.ременя. Щоб отримати доступ до насоса, послаблюйте ремінь синхронізації та вийміть його з шківа.

Ознаки несправності

Існує ряд симптомів несправності водного насоса, які не слід ігнорувати.

 • Свист підшипника. Коли підшипник, що тримає вал насоса насоса, частково або повністю знищена, насос починає свистити. Цей свист не може називатися гучним, і його не слід плутати з свистом невдалого генератора. Підшипник генератора має великі розміри і видає більш гучні звуки.
 • Витік. Під насосом є прокладка, яку можна зносити. Крім того, на валу насоса може утворюватися люфт, що призводить до ослаблення кріплень та втрати напруженості.
 • Киплячий теплоносій. Якщо насос несправний, теплоносія починає швидко нагріватися до кипіння. Слід зазначити, що причиною кипіння антифриз також може бути засмічений радіатор.

Рекомендується встановити виробництво водного насоса Vag на автомобіль Volkswagen Polo (номер каталогу пристрою. 03C121008J)

В цьому випадку можливий ремонт насоса

Як правило, автомобілісти вважають за краще не відновлювати водяний насос, а негайно змінювати його. Це пов’язано з труднощами у пошуку запасних частин на цьому пристрої та простого прагматизму: простіше і швидше змінити насос, ніж возитися з його розбиранням, складанням та наступною конфігурацією. Доцільно брати участь у ремонті насоса лише тоді, коли якась не надто відповідальна частина, як охолоджуюча труба або герметизація, не виходить з ладу. Трубу можна підтягнути вгору, а прокладку прокладку можна поставити на герметик. У всіх інших випадках заміна насоса залишається найбільш раціональним варіантом, який заощадить як час, так і нерви автомобіліста.

насос, седан, volkswagen, polo

Протягом десятирічної історії автомобіля Volkswagen Polo седан був оснащений E111 CFNA, CFNB та E211 CWVA, CWVB 1,6 MPI двигунів, а також 1,4 двигуна TSI. Поло двигуни родини E111 перевіряли та проїжджали. Вони були встановлені на Golf 4. Через нерівномірне опалення групи кривоподібної форми для холоду часто можна було почути стукіт гідравлічних компенсаторів. Однак своєчасна заміна нафти, раніше рекомендована Volkswagen в інтервалі від 8 до 10 тис. Км. дозволяв двигун тривалий час служити. Сам особисто знайомий з людиною, чий седан поло вже пройшов понад 300 тисяч км без капітального ремонту.

Отже, перші двигуни седанів Volkswagen були 1,6 літра і потужність 85 та 105 кінських сил. Більше того, менш потужний двигун був конструктивно схожий на більш потужний. Його єдина різниця в заповненні програмного забезпечення, яка перетворила його на деформовану, менш потужну одиницю. Занепокоєння Volkswagen встановив ці двигуни не тільки на седані поло, але й на Jetta, Skoda Rapid, Rumster та Fabia. Двигуни поло поло та CFNB.це чотири циліндри в двигунах.лінії з литими рукавами, притиснутою в алюмінієву одиницю. Час цих двигунів складається з 16 клапанів, гідравлічних компенсаторів та двох валів розподілу.

Двигун Об `єм Влада Обертаючий момент Споживання Спосіб передавання
CFNA 1,6 літри атмосфери 105 к.с 153 нм / 3800 об / хв 6.3-7 л у змішаному циклі AKP-6 мкп-5
CFNB 1,6 літри атмосфери 85 к.с 145 нм / 3750 об / хв 6.3-7 л у змішаному циклі AKP-6 мкп-5

Друге покоління двигунів седана Polo E211 почало встановлювати на машині з 2014 року. Це 1,6 літра з потужністю відповідно 90 та 110 кінських сил. Двигуни відрізняються від попередників з розгорнутою головкою блоку циліндрів, тепер вони мають вхід спереду, а вихлопний колектор зі спини. Фазовий дистриб’ютор розташований на вхідному валу, місце приводу ланцюга синхронізації. це ремінь. Більше того, його заміну рекомендується зробити не більше 4, тобто пояс триватиме щонайменше 60 тисяч пробігу. Через те, що двигун структурно виготовлений на основі 1,4.підрозділу TSI, впускний колектор виконується разом з ним разом з головкою блок циліндрів.

Двигун Об `єм Влада Обертаючий момент Споживання Спосіб передавання
CWVA 1,6 літри атмосфери 110 к.с 155 нм / 4000 об / хв 6.3-7 л у змішаному циклі AKP-6 мкп-5
CWVB 1,6 літри атмосфери 90 к.с 155 нм / 3800 об / хв 6.3-7 л у змішаному циклі AKP-6 мкп-5

І останній седан двигуна Volkswagen Polo 1.4 TSI. У нього однакова конструкція з попередніми двигунами, за винятком наявності турбіни.

Об’єм нафти в двигуні седана Volkswagen.

Для атмосферних двигунів сімей E111 та E211 робочий об’єм нафти в двигуні становить 3,6 літра. Це об’єм при заповненні картера до середньої позначки зонда. Для двигуна Polo Polo 1.4 TSI вам також потрібно 3,6 літра нафти, але краще запастися клапаном, оскільки офіційно нафта може розгніватися на 0,5 літра за кожен 1000 км пробігу.

Седан.

На цю тему не стільки офіційної інформації, а точніше немає. Оскільки в цьому випадку будь.яке відхилення від заданих даних може вважатися гарантією. Однак, згідно з досвідом власників седана Поло та двигунів родини E211 та сім’ї E111, щонайменше 300 тисяч кілометрів може пройти без великого ремонту. Ресурс двигунів Polo Sedan значно більший, ніж це значення, оскільки ви можете вибрати поршні, і якщо вам потрібно натиснути нові рукави.

Поради та рекомендації

При заміні насоса слід враховувати наступні пункти

 • При встановленні нового насоса непотрібні зусилля не слід прикріпити при затягуванні кріпильних болтів. В іншому випадку гумову прокладку, розташовану під помпезкою.
 • Німецькі машини дуже чутливі до якості теплоносія. Рекомендується вилити лише оригінальну антифриз G13 у системі охолодження Volkswagen Polo. Він продається в банках 1.5 літрів і витрати з 300. Суворо не рекомендується використовувати Ozh інших виробників.
 • Паралельно зі заміною насоса, ремінь синхронізації зазвичай змінюється. Ресурс ременя становить 80–100 тисяч. км. запуск, і ресурс насоса може досягти 200 тисяч. км. Якщо ремінь синхронізації працює давно, а сліди зносу на ньому добре видно, його слід замінити.
 • До прокладки нового насоса слід наносити герметик високої температури. Експерти рекомендують використовувати продукти Abro. Одна трубка такого герметика коштує 150–200.

Таким чином, незалежна заміна водяного насоса автомобіля Volkswagen Polo не дуже складна. Вилийте високоякісну антифриз і стежте за його рівнем. Тоді насос повністю розробляє ресурс, регульований виробником.

Інструкції щодо заміни антифризу

Двигун повинен бути заглушений і холодний. Щоб знизити тиск від розширювального резервуара, вилка видаляється, але перед кожним запуском двигуна його потрібно повернути на своє місце.

Що знадобиться?

Для заміни антифриз на седан поло буде потрібно:

новий холодоагент (5-7 л); ємність 6-10 літрів з обсягом (вживаний холодоагент буде злитися в нього); Ключ TORX T-25; Пасатігі; Чиста вода (10-15 л).

Алгоритм дій

Етапи заміни холодоагенту в седані поло (Volkswagen):

 • Ключ відкручує 6 гвинтів із захисного кожуха двигуна та вийміть захист.
 • Оранка затискача, яка утримує нижню трубу радіатора.
 • Опустіть кінець шланга в контейнер і злийте старий антифриз.
 • Коли вся рідина зливається, зафіксуйте шланг на трубі і затягніть затискач.
 • Щоб вимити систему, налийте чисту воду в резервуар, запустіть двигун на кілька хвилин, потім заглушіть і знову злийте вміст резервуара. Етап повторюється до тих пір.
 • Налийте новий холодоагент у бак (рідина виливається до максимальної позначки).
 • Запустіть двигун до запуску вентилятора радіатора. Утопивши двигун і дайте йому охолонути, оцініть об’єм антифризу. При необхідності додайте холодоагент.
 • Щільно виправте вилку.

Заміна насоса на седан Volkswagen Polo

Водяний насос є основним елементом системи охолодження будь.якого автомобіля. Його невдача загрожує власнику автомобіля серйозними неприємностями та фінансовими витратами. Діагностуйте несправність насоса і самі замініть її новою.

Мета та функції водяного насоса

Основна функція водяного насоса. це перекачування теплоносія (теплоносія) від радіатора до двигуна та спини. Насос Volkswagen Polo. це потужний відцентровий насос з металевим робочим колесом. Це створює надмірний тиск у сорочці охолодження двигуна і забезпечує постійний циркуляцію антифризу.

Водяний насос. основний елемент системи охолодження двигуна

Якщо циркуляція охолоджуючої рідини чомусь переривається щонайменше десять хвилин, двигун перегрівається і не вдається. Перший, який почне руйнувати поршні та клапани.

Розташування водяного насоса

Автомобіль Volkswagen Polo знаходиться в ніші з правою (у напрямку руху) стороною двигуна під шківом гріх.ременя. Щоб отримати доступ до насоса, послаблюйте ремінь синхронізації та вийміть його з шківа.

Ознаки несправності

Існує ряд симптомів несправності водного насоса, які не слід ігнорувати.

насос, седан, volkswagen, polo

 • Свист підшипника. Коли підшипник, що тримає вал насоса насоса, частково або повністю знищена, насос починає свистити. Цей свист не може називатися гучним, і його не слід плутати з свистом невдалого генератора. Підшипник генератора має великі розміри і видає більш гучні звуки. Cogda.podшipnik, uderжivaющiй val kompы, raзruшаотся, пояляются
 • Витік. Під насосом є прокладка, яку можна зносити. Крім того, на валу насоса може утворюватися люфт, що призводить до ослаблення кріплень та втрати напруженості.
 • Киплячий теплоносій. Якщо насос несправний, теплоносія починає швидко нагріватися до кипіння. Слід зазначити, що причиною кипіння антифриз також може бути засмічений радіатор.

Рекомендується встановити виробництво водного насоса Vag на автомобіль Volkswagen Polo (номер каталогу пристрою. 03C121008J)

Заміна водяного насоса

Щоб замінити насос, знадобляться такі інструменти та витратні матеріали:

 • набір кетт-етапів;
 • набір клавіш жита;
 • куртка та набір голови;
 • невелика плоска викрутка;
 • Джек;
 • оригінальний насос VAG;
 • 5 літрів нового теплоносія;
 • Ємність для осушення теплоносія.

Порядок роботи

 • Машина встановлена ​​на спостережній ямі.
 • Задні колеса закріплені взуттям.
 • Праве переднє колесо знімається.
 • Гвинти викрутки відкручені викруткою. Притулок акуратно видалено. Щоб замінити насос, потрібно зняти праве переднє колесо і вгору
 • Викрутка послаблює затискач на шлангу під радіатором. Шланг видаляється руками і відправляє до басейну.
 • Вилки резервуару для розширення відкрученого та злив. Повинен просочити щонайменше п’ять літрів рідини. Повний злив займає близько 10 хвилин.
 • Кінцева головка пожежного пояса знімається кінцевою головкою. Доступ до натяжного валика відкривається. Кришка кришки ременя видаляється на 10
 • Ключ із 6 крилами ослаблений гайкою на відео про напругу.
  насос, седан, volkswagen, polo

  Щоб видалити ремінь, відеозаписи напруги послаблюється

 • Коли напруга ременя ГРМ зменшується, його знімають руками.
 • Два болти кріплення насоса відкручуються 12 клавішами. Зовнішній болт відкручений звичайним ключем доріжки, а внутрішній-відкрученим свинцевою третьою лінією та головою.
  насос, седан, volkswagen, polo

  Насос прикріплений до корпусу з двома болтами протягом 12

 • Насос витягується з сидіння і замінюється новим. Часто робоче колесо розривається на насос
 • Збірка здійснюється у зворотному порядку.
 • П’ять літрів свіжого теплоносія виливають у розширювальний бак.

Поради та рекомендації

При заміні насоса слід враховувати наступні пункти.

 • При встановленні нового насоса непотрібні зусилля не слід прикріпити при затягуванні кріпильних болтів. В іншому випадку гумову прокладку, розташовану під помпезкою.
 • Німецькі машини дуже чутливі до якості теплоносія. Рекомендується вилити лише оригінальну антифриз G13 у системі охолодження Volkswagen Polo. Він продається в банках 1.5 літрів і витрати з 300. Суворо не рекомендується використовувати Ozh інших виробників.
  насос, седан, volkswagen, polo

  Рекомендується вилити лише оригінальну антифриз G13 у системі охолодження Volkswagen Polo

 • Паралельно зі заміною насоса, ремінь синхронізації зазвичай змінюється. Ресурс ременя становить 80–100 тисяч. км. запуск, і ресурс насоса може досягти 200 тисяч. км. Якщо ремінь синхронізації працює давно, а сліди зносу на ньому добре видно, його слід замінити.
  насос, седан, volkswagen, polo

  При заміні насоса, ремінь часу зазвичай змінюється

 • До прокладки нового насоса слід наносити герметик високої температури. Експерти рекомендують використовувати продукти Abro. Одна трубка такого герметика коштує 150–200. Експерти рекомендують використовувати герметики Abro

Таким чином, незалежна заміна водяного насоса автомобіля Volkswagen Polo не дуже складна. Вилийте високоякісну антифриз і стежте за його рівнем. Тоді насос повністю розробляє ресурс, регульований виробником.

Заміна седана Volkswagen Polo власними руками відео

Німецькі автомобілі виробника славляться своєю надійністю та довговічністю. Однак Volkswagen Polo, як і будь.яка інша машина, підлягає старінню та зносу основних вузлів. Стан двигуна слід особливо ретельно контролювати, оскільки це найдорожчий елемент всього автомобіля. І щоб двигун завжди функціонував нормально, він потребує високоякісного охолодження. Тому досвідчені водії настільки ретельно стежать.

Що таке насос у машині

Серце будь.якого автомобіля по праву вважається двигуном. Не тільки можливість швидкого та комфортного руху на великі відстані, але й зручність за кермом залежить від його продуктивності.

Але жоден лід у світі не може працювати ефективно без охолодження. Тому будь.який автомобіль спочатку оснащений системою охолодження. Він заснований на декількох простих пристроях, взаємопов’язаних шлангами. Охмурі постачаються від розширювального резервуара до моторних поршнів (антифірес традиційно використовується в автомобілі Volkswagen Polo). Рідина потрапляє в порожнину водяного насоса, яка утворює необхідний тиск. Тільки таким чином антифриз циркулювати по всій системі і повністю охолонути двигун.

Металевий корпус захищає насос від швидкого зносу

Тому драйвери особливо часто перевіряють продуктивність самого водяного насоса (або насоса). Зрештою, навіть за відсутності витоків та поломки в системі без функціонування механізму, циркуляція антифризу буде неможливою.

Таким чином, насос служить для постійного руху рідини через систему. Це її єдина функція.

Скільки коштує насос на седані Volkswagen Polo

Проблема ціни будь.якої запасної частини визначає для водія. У деяких випадках, під час поломки насоса, доцільно проводити ремонт, частіше краще просто замінити насос поза замовленням новим продуктом.

Нова частина може коштувати від 2 тис. Більше того, це не оригінальний продукт, а типовий штампування. Фабричний і високоякісний насос оцінюється в розмірі 6 тисяч. Відповідно, заміна водяного насоса може бути досить дорогим задоволенням для автомобіліста. Однак слід мати на увазі, що встановлення нового дешевого пристрою не вирішить проблему: цілком можливо, що незабаром не вдається, що деталь погіршення якості знову не вдасться.

Отже, насос припинив “завантаження”. ви вирішили замінити цей вузол. Для виконання цієї процедури вам знадобиться простий набір інструментів:

 • гайковий ключ на 10–13 та 16–17;
 • шестикутний ключ для 6;
 • Torx набір клавіш (вони поставляються з машиною);
 • пряма викрутка;
 • Хрестова викрутка;
 • Змащування WD-40;
 • джейм.

WD-40 ідеально справляється з важкодоступними болтами, оскільки мастило пом’якшує бруд і дозволяє легко відкрути навіть іржаві кріплення

Де насос у пристрої автомобіля

Водяний насос на Volkswagen Polo розташований так само, як і в більшості інших автомобілів. у зоні механізму гідравлічного розподілу. Саме ремені часу та генератор насосів керують насосом, тому його розташування виправдане конструкцією машини.

Водяний насос включений до пристрою механізму гідравлічного розподілу

Відповідно, видалення та встановлення нового насоса ускладнюється тим, що вам доведеться зняти ремені, а потім переробити точні значення їх положень. Вся робота може зайняти близько трьох годин, залежно від навичок виконавця.

Скільки теплоносія для стік/виливання при заміні

При заміні насоса потрібно буде злити певну кількість антифризу з системи. Ви не можете обійтися без втрати охолоджуючої рідини. Спеціалісти сервісних центрів рекомендують негайно злити всі антифриз, доступні в системі, щоб очистити шланги домішок та опадів таким чином.

Тобто, потрібно буде видалити пробки як на розширюванні, так і на радіатор, щоб вилити якомога більше рідини. Після заміни насоса необхідно налити новий антифриз на вказану етикетку на резервуарі (не більше ніж максимальної позначки).

Перш ніж виконувати роботу, вам потрібно керувати Volkswagen Polo на шляху або спостереженні ями. Це буде зручніше та простіше виконувати такі дії:

 • Зніміть захист двигуна. зазвичай його легко відкрутить за допомогою.
 • Відкручувати.
 • Зніміть м’якоть насоса (її фіксують на трьох болтах).
 • Далі послаблюйте валик Devilleor 16, витягніть кліп проти годинникової стрілки та зніміть ремінь генератора.
 • Після цього ви можете злити антифриз (відкрити розширювальний резервуар і вийняти нижню трубу з радіатора). рекомендується встановити контейнер для збору рідини під дренажними ділянками.
 • Вийміть розширювальний резервуар з автомобіля. відкрутіть два кріплення гвинтів і відключіть два шланги та датчик.
 • Після цього вам потрібно знову піднятися під корпус автомобіля і відкрутити чотири болти, з якими насос кріпиться до стінки двигуна.
 • Вийміть насос з автомобіля.

Необхідно зняти ремені на пристрої для відключення м’якоті насоса

Відповідно, встановлення нового насоса проводиться у зворотному порядку. Після заміни налийте антифриз і запустіть двигун. На новому насосі не повинно бути рідини та стороннього шуму.

Рекомендується злити всі антифриз відразу, щоб налити нову рідину новим насосом

Під час заміни насоса також рекомендується звернути увагу на ремінь часу. Це змінюється при зносі насоса. Відмова насоса може впливати на ремінь, тому доцільно замінити цей елемент, виключаючи перерви продукту найближчим часом.

Таким чином, процедура заміни насоса не особливо складна. Якщо є зручна спостереження та повний набір інструментів, ви можете виконати цю роботу протягом трьох годин.

Volkswagen Polo Sedan Over Drive 2010 на Drive2

Всім привіт! Тиждень тому був шум насоса, замовив насос із братом. Вони зателефонували і сказали, що ви можете прийти і забрати запасні частини сьогодні ввечері. Приймаючи насос, я пішов до гаража.

насос, седан, volkswagen, polo

насос, седан, volkswagen, polo

насос, седан, volkswagen, polo

Спочатку вам потрібно чекати, поки двигун охолоне, оскільки ви можете спалити себе гарячим антифризом.Щоб замінити насос, я вирішив зняти резервуар для розширення, для цього мені потрібно відкрутити два самостійні гвинти та витягнути вгору вгору.

насос, седан, volkswagen, polo

Перегортання танка (так, щоб не мріяти про антифриз) послабив затискачі плоскогубцями та відключив два шланги. Антифриз з резервуара просочилося в контейнер. Так що антифриз не розливається з насоса, один шланг із розширювального резервуара опустився в рульову стійку, і у другому шланзі був антифриз, тим самим оголюючи антифриз у другому шланзі. Потім вилили все в 5.літрову здатність.

насос, седан, volkswagen, polo

Врешті.решт, саме скільки я злився, дме антифриз.

Не знімаючи ремінь, відірвало 3 болти шківа насоса. 16 ключ був ослаблений дегатором і зняв пояс.

насос, седан, volkswagen, polo

насос, седан, volkswagen, polo

Відкрутили і демонтували шків.

насос, седан, volkswagen, polo

насос, седан, volkswagen, polo

насос, седан, volkswagen, polo

Антифриз практично не було, але я підірвав))

насос, седан, volkswagen, polo

Ось який келих від броні, а точніше нічого, крім пари крапель

насос, седан, volkswagen, polo

насос, седан, volkswagen, polo

Стан пояса під час пробігу 71000

Я збираю у зворотному порядку. Я наповнюю антифриз назад і прогріваю двигун, поки термостат не буде відкрито для вигнання повітряної пробки.

Ціна випуску: 3 300 ₽ Пробіг: 71300 км

Volkswagen Polo Sedan 1.6 MT Highline 2013 на Drive2

Погода радує нас високою температурою, вдома, щоб сидіти в очікуванні насоса втомився.І тоді з магазину чути дзвінок, вони кажуть, що я приїхав. Руки біля ніг і пішли за помпезкою. Я взяв його, купив відразу 2 літри антифризу, щоб додати.

Оновити. Насос метушиться, потім замінюється SKF

Тепер про заміну.Відкрутіть корпус повітряного фільтра і вийміть його з путівників. Ми кладемо ганчірку в отвір дросельної заслінки, щоб бруд не виливався на вхід.Видаліть з нього резервуар для розширення, попередньо дренування антифриз. Він кріпиться до 2 гвинтів T20 та направляючого, з якого він знімається вгору. Я злив антифриз, видаляючи нижню трубу з бака.Ми беремо 12-річну кажан на 10, ключ 10-одиниць за 10 і відкрутить шків.Далі відкрутіть 4 болт по периметру насоса, обережно вийміть його з сидіння.

Перемістіть ноги з.під бампера, антифризну наливання) для порівняння, сфотографував старий та новий насос. Нова компанія Meyle, я не пам’ятаю статті, я думаю, що це не проблема знайти каталог. Герметична гумка була включена.Я вставив новий, скрутив поперечний хрест, щоб не розчавити прокладку.Покладіть шків, потягнув пояс, прокручуючи колінчастий вал з головою головою.Ми кладемо танк у свої місця, поклавши на нього шланг та корпус повітряного фільтра.Налийте антифриз, зателефонуйте на морду автомобіля на горбці і витягніть повітряну пробку з системи.

Я не втратив антифриз з антифризом, цього було достатньо просто на рівні.

Всі навіть дороги і не ламаються!

Мета та функції водяного насоса

Основна функція водяного насоса. це перекачування теплоносія (теплоносія) від радіатора до двигуна та спини. Насос Volkswagen Polo. це потужний відцентровий насос з металевим робочим колесом. Це створює надмірний тиск у сорочці охолодження двигуна і забезпечує постійний циркуляцію антифризу.

насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo

Водяний насос. основний елемент системи охолодження двигуна

Якщо циркуляція охолоджуючої рідини чомусь переривається щонайменше десять хвилин, двигун перегрівається і не вдається. Перший, який почне руйнувати поршні та клапани.

Розташування водяного насоса

Автомобіль Volkswagen Polo знаходиться в ніші з правою (у напрямку руху) стороною двигуна під шківом гріх.ременя. Щоб отримати доступ до насоса, послаблюйте ремінь синхронізації та вийміть його з шківа.

Ознаки несправності

Існує ряд симптомів несправності водного насоса, які не слід ігнорувати.

 • Свист підшипника. Коли підшипник, що тримає вал насоса насоса, частково або повністю знищена, насос починає свистити. Цей свист не може називатися гучним, і його не слід плутати з свистом невдалого генератора. Підшипник генератора має великі розміри і видає більш гучні звуки.
 • Витік. Під насосом є прокладка, яку можна зносити. Крім того, на валу насоса може утворюватися люфт, що призводить до ослаблення кріплень та втрати напруженості.
 • Киплячий теплоносій. Якщо насос несправний, теплоносія починає швидко нагріватися до кипіння. Слід зазначити, що причиною кипіння антифриз також може бути засмічений радіатор.

Рекомендується встановити виробництво водного насоса Vag на автомобіль Volkswagen Polo (номер каталогу пристрою. 03C121008J)

В цьому випадку можливий ремонт насоса

Як правило, автомобілісти вважають за краще не відновлювати водяний насос, а негайно змінювати його. Це пов’язано з труднощами у пошуку запасних частин на цьому пристрої та простого прагматизму: простіше і швидше змінити насос, ніж возитися з його розбиранням, складанням та наступною конфігурацією. Доцільно брати участь у ремонті насоса лише тоді, коли якась не надто відповідальна частина, як охолоджуюча труба або герметизація, не виходить з ладу. Трубу можна підтягнути вгору, а прокладку прокладку можна поставити на герметик. У всіх інших випадках заміна насоса залишається найбільш раціональним варіантом, який заощадить як час, так і нерви автомобіліста.

насос, седан, volkswagen, polo

Протягом десятирічної історії автомобіля Volkswagen Polo седан був оснащений E111 CFNA, CFNB та E211 CWVA, CWVB 1,6 MPI двигунів, а також 1,4 двигуна TSI. Поло двигуни родини E111 перевіряли та проїжджали. Вони були встановлені на Golf 4. Через нерівномірне опалення групи кривоподібної форми для холоду часто можна було почути стукіт гідравлічних компенсаторів. Однак своєчасна заміна нафти, раніше рекомендована Volkswagen в інтервалі від 8 до 10 тис. Км. дозволяв двигун тривалий час служити. Сам особисто знайомий з людиною, чий седан поло вже пройшов понад 300 тисяч км без капітального ремонту.

Отже, перші двигуни седанів Volkswagen були 1,6 літра і потужність 85 та 105 кінських сил. Більше того, менш потужний двигун був конструктивно схожий на більш потужний. Його єдина різниця в заповненні програмного забезпечення, яка перетворила його на деформовану, менш потужну одиницю. Занепокоєння Volkswagen встановив ці двигуни не тільки на седані поло, але й на Jetta, Skoda Rapid, Rumster та Fabia. Двигуни поло поло та CFNB.це чотири циліндри в двигунах.лінії з литими рукавами, притиснутою в алюмінієву одиницю. Час цих двигунів складається з 16 клапанів, гідравлічних компенсаторів та двох валів розподілу.

Двигун Об `єм Влада Обертаючий момент Споживання Спосіб передавання
CFNA 1,6 літри атмосфери 105 к.с 153 нм / 3800 об / хв 6.3-7 л у змішаному циклі AKP-6 мкп-5
CFNB 1,6 літри атмосфери 85 к.с 145 нм / 3750 об / хв 6.3-7 л у змішаному циклі AKP-6 мкп-5

Друге покоління двигунів седана Polo E211 почало встановлювати на машині з 2014 року. Це 1,6 літра з потужністю відповідно 90 та 110 кінських сил. Двигуни відрізняються від попередників з розгорнутою головкою блоку циліндрів, тепер вони мають вхід спереду, а вихлопний колектор зі спини. Фазовий дистриб’ютор розташований на вхідному валу, місце приводу ланцюга синхронізації. це ремінь. Більше того, його заміну рекомендується зробити не більше 4, тобто пояс триватиме щонайменше 60 тисяч пробігу. Через те, що двигун структурно виготовлений на основі 1,4.підрозділу TSI, впускний колектор виконується разом з ним разом з головкою блок циліндрів.

Двигун Об `єм Влада Обертаючий момент Споживання Спосіб передавання
CWVA 1,6 літри атмосфери 110 к.с 155 нм / 4000 об / хв 6.3-7 л у змішаному циклі AKP-6 мкп-5
CWVB 1,6 літри атмосфери 90 к.с 155 нм / 3800 об / хв 6.3-7 л у змішаному циклі AKP-6 мкп-5

І останній седан двигуна Volkswagen Polo 1.4 TSI. У нього однакова конструкція з попередніми двигунами, за винятком наявності турбіни.

Об’єм нафти в двигуні седана Volkswagen.

Для атмосферних двигунів сімей E111 та E211 робочий об’єм нафти в двигуні становить 3,6 літра. Це об’єм при заповненні картера до середньої позначки зонда. Для двигуна Polo Polo 1.4 TSI вам також потрібно 3,6 літра нафти, але краще запастися клапаном, оскільки офіційно нафта може розгніватися на 0,5 літра за кожен 1000 км пробігу.

Седан.

На цю тему не стільки офіційної інформації, а точніше немає. Оскільки в цьому випадку будь.яке відхилення від заданих даних може вважатися гарантією. Однак, згідно з досвідом власників седана Поло та двигунів родини E211 та сім’ї E111, щонайменше 300 тисяч кілометрів може пройти без великого ремонту. Ресурс двигунів Polo Sedan значно більший, ніж це значення, оскільки ви можете вибрати поршні, і якщо вам потрібно натиснути нові рукави.

Поради та рекомендації

При заміні насоса слід враховувати наступні пункти

 • При встановленні нового насоса непотрібні зусилля не слід прикріпити при затягуванні кріпильних болтів. В іншому випадку гумову прокладку, розташовану під помпезкою.
 • Німецькі машини дуже чутливі до якості теплоносія. Рекомендується вилити лише оригінальну антифриз G13 у системі охолодження Volkswagen Polo. Він продається в банках 1.5 літрів і витрати з 300. Суворо не рекомендується використовувати Ozh інших виробників.
 • Паралельно зі заміною насоса, ремінь синхронізації зазвичай змінюється. Ресурс ременя становить 80–100 тисяч. км. запуск, і ресурс насоса може досягти 200 тисяч. км. Якщо ремінь синхронізації працює давно, а сліди зносу на ньому добре видно, його слід замінити.
 • До прокладки нового насоса слід наносити герметик високої температури. Експерти рекомендують використовувати продукти Abro. Одна трубка такого герметика коштує 150–200.

Таким чином, незалежна заміна водяного насоса автомобіля Volkswagen Polo не дуже складна. Вилийте високоякісну антифриз і стежте за його рівнем. Тоді насос повністю розробляє ресурс, регульований виробником.

Інструкції щодо заміни антифризу

Двигун повинен бути заглушений і холодний. Щоб знизити тиск від розширювального резервуара, вилка видаляється, але перед кожним запуском двигуна його потрібно повернути на своє місце.

Що знадобиться?

Для заміни антифриз на седан поло буде потрібно:

новий холодоагент (5-7 л); ємність 6-10 літрів з обсягом (вживаний холодоагент буде злитися в нього); Ключ TORX T-25; Пасатігі; Чиста вода (10-15 л).

Алгоритм дій

Етапи заміни холодоагенту в седані поло (Volkswagen):

 • Ключ відкручує 6 гвинтів із захисного кожуха двигуна та вийміть захист.
 • Оранка затискача, яка утримує нижню трубу радіатора.
 • Опустіть кінець шланга в контейнер і злийте старий антифриз.
 • Коли вся рідина зливається, зафіксуйте шланг на трубі і затягніть затискач.
 • Щоб вимити систему, налийте чисту воду в резервуар, запустіть двигун на кілька хвилин, потім заглушіть і знову злийте вміст резервуара. Етап повторюється до тих пір.
 • Налийте новий холодоагент у бак (рідина виливається до максимальної позначки).
 • Запустіть двигун до запуску вентилятора радіатора. Утопивши двигун і дайте йому охолонути, оцініть об’єм антифризу. При необхідності додайте холодоагент.
 • Щільно виправте вилку.

Яка охолоджуюча рідина повинна бути налито?

З незалежною заміною антифриз, необхідно враховувати сумісність охолоджуючої рідини з системою охолодження Volkswagen Polo Sedan. Тип теплоносія, який підходить для вас, важливий. За словами виробника, це типи антифриз G12, G12, G13. G12, G12 та G12 (це більш ранні версії, що містять отруйний етиленгліколь). Однак у G13 є склад пропіленгліколю, визнаний екологічно чистим. Крім того, вони не мають технічних переваг

Важливо знати, що всі ці типи мають високий ступінь взаємозамінності без шкоди двигуна. Відповідно до останніх офіційних даних виробника, теплоносій типу G13 рекомендується для використання в автомобілях, які експлуатуються в екстремальних умовах

насос, седан, volkswagen, polo

Краще вилити антифриз первісного виробництва у Volkswagen Polo, який продається під брендом VW Vag G13. Цей тип німецького виробництва оптимізований для Volkswagen, Audi, Skoda Cars. Температура кристалізації рідини в розширювальному резервуарі знаходиться в межах.80 Цельсія.

Відповідно до офіційних даних виробника, якщо цей концентрат перемішував дистильованою водою від 1 до 1, то отримана речовина має температуру замерзання.36 градусів. З часткою 2 частин антифриз до 3 частин дистильованої води цей розчин замерзне в.24 градусів, і якщо пропорція становить від 3 до 2. вже в.52 Цельсій.

Що нам потрібно?

Щоб замінити охолоджуючу рідину, його потрібно придбати в спеціалізованому магазині, оскільки фальсифікація різних брендів часто є.

Мінімальний набір інструментів: нам потрібна голова TORX T-25 (якщо є захист від пластику на машині), храповик з набором головки, плоскогубців (ви можете використовувати кліщі), ємність для вилучення старого антифризу (приблизно 6-7 літрів), Дистили (в межах 4 л).

Ні в якому разі не слід вилити нелютаний концентрат у автомобіль Volkswagen Polo. Для виготовлення необхідного рішення вам потрібна ємність для розмноження, вимірюваної склянки, а також дистильована вода.

насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo

У системі охолодження седана Volkswagenpolo з 110 та 90 літрів.З. 4,6 літри пристосування розчину та в двигуни з об’ємом 1,4 літра (125 літрів.З.). приблизно 7 літрів. Перемішайте рідину в пропорції від 40 до 60.

Алгоритм дій

Для того, щоб замінити антифриз на седан Volkswagen Polo, вам потрібно:

Відкрийте капюшон седана. 2. Вийміть каламутний кожух моторного відсіку (ми використовуємо клавішу TORX T-25, щоб відкрутити гвинти). 3. Стисніть кінці затискач.кріплення шланга на нижній трубі, перемістіть шланг і злийте рідину в варену ємність. 4. Покладіть шланг назад на трубу і зафіксуйте його затискачем. 5. Вилийте рідину в седан Volkswagen до максимальної позначки на розширювальному резервуарі. 6. Увімкніть двигун і переконайтеся, що через повені шиї розширювального резервуара, який рідина циркулює (йде до повернення) 7. Поспішати на рівень рідини в резервуарі. Якщо потрібно, ви можете додати антифриз у охолоджений двигун.

При правильному наступному виконанні цієї інструкції кожен власник автомобіля незалежно зможе замінити антифриз на свій автомобіль без зайвих проблем, що заощадить час і гроші, які можна використовувати в більш приємному напрямку!

Якщо ви не впевнені у власних здібностях, ви можете зв’язатися з нашим службою автомобілів. Наші майстри виконуватимуть цю роботу швидко та професійно.

Заміна насоса на Volkswagen Polo

Заміна насоса на автомобілі Volkswagen Polo рекомендується для кожної заміни ременя ГРМ. Заміна ременя ГРМ повинна здійснюватися відповідно до регламентів кожні 90 000 км.

Час змінювалося на цьому автомобілі, але вони вирішили не змінювати насос, оскільки він не мав ознак несправності. Але машина не встиг проїхати 1000 км, насос почав просочуватися. Мені довелося переробити механізм часу та замінити насос. Не повторюйте такі помилки! Як замінити насос на Поло 1.4 2008. Подивіться своїми руками у звіті.

Вибір насоса для автомобіля Polo 1.4

Окрім самого насоса, потрібно буде придбати свіжий антифриз. Повний об’єм теплоносія в системі охолодження становить 5,6 літра. Антифриз рекомендується використовувати клас G12.

Необхідні інструменти для роботи

 • Ключ колеса;
 • Джек або підйомник;
 • Ключі до 10 мм, 13 мм, 16 мм, 17 мм і 21 мм;
 • Викрутки “” і “-“;
 • Шестикутник на 6 мм;
 • Torx T30 Cue Ball;
 • Ємність теплоносія;
 • Reinzosil 300 Віктор Рейнц ущільнювач.

Як замінити насос на автомобілі VW Polo

 • Вийміть переднє праве колесо.
 • Вийміть притулок, звільняючи доступ до ременів.
 • Вийміть ремінь генератора та відео про розтягування генератора.
 • Вийміть шків колінчастого вала.
 • Зніміть нижній захисний кожух поясного ременя.
 • Зніміть верхній захисний кожух пояса часу.
 • Ми ставимо двигун на позначки.
 • Зніміть ремінь і валики.
 • Вийміть і змініть старий насос на новий насос.
 • Ми збираємо все у зворотному порядку.
 • Після остаточного складання вилийте теплоносій у розширювальний бак.

Ми починаємо звільняти доступ до приводу часу для заміни насоса. Вийміть переднє праве колесо та укриття.

Знявши притулок, ми відкрили доступ до механізму приводу генератора пояса. Використовуючи 16.мм ключ, прокрутіть розтяжне відео разом з часом годинника, послаблюючи розтягнення ременя. Зніміть ремінь генератора.

Відкрутіть 21.мм ключ. Для того, щоб заблокувати двигун від повороту, вам потрібен помічник. Асистент повинен сісти за кермо, увімкнути п’яту передачу контрольно.пропускної точки та стиснути педаль гальма. Тепер ви можете відкрутити болт без проблем і зняти шків.

Необхідно також відкрутити та зняти натяжний валик.

Далі ми видалимо захисну кожух поясного ременя. Для цього відкрутіть три болти кріплення кожуха і відскакують з боків засувки. Ми відкрутимо болти 10.мм і Torx T30.

Вийміть кожух і маєте повний доступ до термінів та водяного насоса.

Зніміть верхній захисний кожух пояса часу. Прокрутіть двигун за болтом колінчастого вала, поклавши вали на позначки. Коли отвір шківа розподільного вала збігається з отвором у двигуні, необхідно встановити штифт потрібного діаметра. Ви можете використовувати звичайний болт з діаметром 8 мм.

А розрив на обробці колінчастого вала повинен зупинити навпроти спеціального лиття на передній кришці двигуна.

Тепер, коли двигун встановлений на позначках, ви можете зняти ремінь часу. Відкрутіть 13.мм клавішу і вийміть натяжний валик. Оскільки ми не замінимо ремінь, ми відбираємо його від насоса.

Відкрутіть кришку розширювального резервуара системи охолодження.

Використовуючи 17.мм ключ, відкрутіть відео над помпезкою, яке перекриває верхній болт води водяного насоса.

Ось як виглядає відео з пострілом.

Тепер, використовуючи шестикутник на 6 мм, ми відкрутимо два болти кріплення водяного насоса, спочатку замінюючи ємність теплоносія знизу.

Видаліть насос, осушуючи антифриз.

Далі нам негайно потрібно підготувати сидіння на двигуні для нового насоса.

Очистіть старий герметик і знежиріть сидіння водяного насоса.

Ми вирішили встановити новий насос Starline.

На фотографії видно, що нове ущільнювальне кільце водяного насоса, яке було в комплекті з помпами, не встановлено в його канавці. Це говорить про якість продукту.

Щоб вирішити цю проблему, ми будемо використовувати герметик Віктора Рейца.

Ми закладаємо герметик у канавку насоса, щоб він трохи працював. І дайте 20-30 хвилин сухому герметика.

Також трохи змазуйте герметик на двигуні на двигуні.

Встановіть новий водяний насос на місці.

Ми надягаємо на пояс і кріпить зняті ролики назад.

Відео розтягування повинно стояти на болті з спеціальним кріпленням.

Ми тягнемо ремінь, повертаючи відео в напрямку стрілки на ньому. Ми використовуємо шестикутник для 6 мм.

насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo
насос, седан, volkswagen, polo

Після розтягування ременя Гроном. Після того, як ми почнемо збирати все назад. Встановіть нижній захисний кожух ременя ГРМ.

Заміна ременя Volkswagen Polo

Заміна ременя Volkswagen Polo

Кожен потім перевіряйте ремінь генератора наявності гребінців та мікросхем. Виробник рекомендує змінювати його кожні 45-50 тисяч. км. Процедура виконання під час процесу видалення:

 • Від’єднайте повітряну трубу повітряного фільтра та повітряна камера або дросель.
 • Демонтувати повітряну трубу.
 • Вийміть приводний ремінь насоса для підсилювача рульового управління.
 • Відкрутіть болти кріплення та гайок, що кріплять генератор. Перемістіть генератор на двигун.
 • Демонтувати привідний ремінь з шківів.
 • Оцініть його стан. Якщо є посипки, розгубленість та інші показники погіршення. замінити. Рекомендується мати запасний пояс генератора в машині.
 • Під час встановлення нового ременя генератора необхідно встановити правильну напругу. У цьому випадку тривалий процес роботи без суттєвих проблем гарантується. Під час витягування ременя генератора, ймовірно, незабаром підшипники генератора вийдуть з ладу.

Встановлення та заміна ременя генератора

насос, седан, volkswagen, polo

 • Встановіть ремінь і відрегулюйте його положення та натяжку, переміщуючи генератор з двигуна, затягуючи болти та гайки кріплення генератора.
 • Збірка всіх інших деталей проводиться в порядку, зворотне демонтаж.
 • Після встановлення нового ременя запустіть машину.
 • Перевірте, як поводиться новий ремінь генератора.

Регулювання ременя генератора

Щоб перевірити напругу ременя генератора, потрібно знайти спеціальні інструменти та пристрої. Однак якщо це неможливо, ви можете визначити приблизну напругу генератора.

 • Натисніть посередині найдовшої гілки пояса і перевірте рівень відхилення ременя. Він не повинен перевищувати 13 мм.
 • Використовуючи дерев’яний промінь, послаблюйте болти та гайки генератора кріплення. Візьміть генератор від двигуна до необхідного натягу ременя.
 • Затягніть болти та гайки кріплення.
 • Відрегулюйте натяг приводного ременя насоса підсилювача рульового управління.
 • Встановіть повітряну трубу.
 • Пояс розтягнеться під час роботи, з часом. Необхідно подвійно перевірити його напругу після 500-600 км пробігу.

Видалення генератора реберного клину

На останніх моделях VW CAR встановлюються лише ребристі клинові ремені з автоматичним механізмом напруги. Після встановлення такого регулювання напруги ременя не потрібно. Процедура видалення:

 • Демонтаж повітряного фільтра та введення повітря.
 • При встановленні одного ременя необхідно відзначити напрямок обертання ременя.
 • Перевірте кліп механізму натягу за годинниковою стрілкою. Вам потрібно спостерігати з правого боку автомобіля. Щоб зменшити натяг, вийміть привідний ремінь із шківів і поверніть механізм у його початкове положення.
 • Встановіть підтримку двигуна. Для цього вам потрібен простий джек і бар.
 • Демонтувати правильну підтримку двигуна, що кріпиться з тіла.
 • Опустіть гніздо якомога менше, щоб ви могли зняти привідний ремінь, який знаходиться між кронштейном і тілом.

Встановлення ребристого леза генератора

 • Покладіть новий ремінь генератора між корпусом автомобіля та кронштейном.
 • Підніміть двигун до його початкового положення з гніздом.
 • Очистіть нитку для кріплення двигуна. Для цієї процедури вам потрібен натискання необхідного розміру.
 • Нанесіть тонкий шар речовини на нитку кріпильних болтів двигуна, що запобіжить відкрученню болтів.
 • Накрутити кріпильні болти, спостерігаючи за необхідним моментом n.м.
 • Поверніть кліп механізму натягу проти годинникової стрілки і встановіть ремінь генератора на шківи. Для цієї процедури вам знадобиться гайковий ключ. Відпустіть відео після того, як пояс був розміщений на позначках і правильно. Спостереження за відхиленням не більше 13 мм.
 • Встановіть повітряне вхід та повітряний фільтр.
 • Встановіть усі деталі в порядку у зворотному видаленні.
 • Перевірте умову ременя генератора.

Пити з несправною помпезкою

Ви не можете їздити з несправною помпезкою. Якщо водій не хоче займатися ремонтом свого автомобіля (і це далеко не те, що цей ремонт буде успішним), то єдиний спосіб рухатись до нього. це взяти несправний автомобіль, щоб буксирувати і доставити його до найближчий сервісний центр або до гаража для ремонту без запуску двигуна.

Автомобіль з несправним водяним насосом можна буксирувати лише

Отже, водяний насос. це дуже важлива одиниця, яка категорично не рекомендується жартувати. На щастя, на більшості автомобілів насос можна замінити власними руками, і навіть початківець може впоратися з цим завданням. Можливо, новачка матиме більше часу на це, ніж у професіонала. Але в той же час він отримає неоціненний досвід і заощадить гроші.

Копіюр з п’ятирічним досвідом роботи. (1 голос, середній показник: 5 з 5)