Датчик колінчастого вала Nissan Almera Classic. Де знаходиться датчик колінчастого вала…

Змініть класичний колінчасте вал Almera. Де знаходиться датчик колінчастого вала на Nissan Almera Classic

На основі цілі датчик колінчастого вала визначає його положення для передачі інформації в електронний модуль управління двигуном. Без цієї інформації ECU не зможе надати команду вводити паливо в часі в потрібний циліндр і застосувати імпульс напруги до котушки запалювання. Якщо датчик завершений, двигун взагалі не зможе працювати.

Однак несправності не завжди такі фатальні, тому ми дивимось на їхні ознаки:

 • короткі збої тяги під час переміщення автомобіля;
 • Експлуатація двигуна в екстреному режимі, тобто зі зменшенням повернення;
 • Двигун або запускається, або ні в одних і тих же умовах;
 • І нарешті, автомобіль зовсім не починається за відсутності ознак інших несправностей.

За наявності будь.якого з цих симптомів необхідно діагностувати двигун. Будь.який автомобільний сканер (навіть на рівні простих читачів кодів) легко визначить проблему з DPKV. Це OBD 0335.

Якщо несправність не пов’язана з явищем банального контакту, ваш автомобіль може рухатися лише на буксируванні. Тому власнику доцільно знати, де знаходиться датчик, і як його змінити самостійно.

Перевірка робочого стану

Перш ніж змінити датчик на Nissan N16, ми очищаємо його від бруду та пилу, протрятаємо його бензином і чекаємо, коли він висихає, коли він висихає. Використовуючи омметр, виміряйте опір обмотки. Якщо індикатор знаходиться в межах від 550 до 750 Ом, то POS працює.

Ще один метод вимірювання є більш складним, але також точним. Окрім омметра, знадобиться пристрій для вимірювання індуктивності, а температура в приміщенні, де проводяться вимірювання, повинна бути не менше 20 ° C. Ми вимірюємо індуктивність обмотки з іншим пристроєм, з належним чином кривошипами Nissan Almera, він покаже параметри від 220 до 400 мг, тоді.

Звичайно, комп’ютерна діагностика дасть нам результат набагато швидше і абсолютно точно. Але якщо машина більше не починається, нам доведеться доставити автомобіль на буксируванні до діагностичного центру.

Після того, як переконатися, що причина несправності справді є датчиком, ми повинні його замінити, оскільки ця частина не підлягає ремонту. Ви можете придбати в інтернет.магазині або в автомобільному магазині, де вони продають запасні частини на Almer Classic. На машині з бензиновим двигуном є така частина з 1.5 тисяч. Рублі, для дизельної моделі трохи дорожче. з 1950 року.

Грамотний і правильний вибір. це придбання оригінальної частини, і вона продається з дротом.

Якщо оригіналу немає, може бути іспанська FAE або запасна частина з епохи Італії, нам не рекомендується приймати продукцію Європейського Союзу.

Залишається лише поставити частину на місце, повторюючи дії у зворотному порядку, запустити двигун і спробувати машину в русі.

Як це здійснюється на заміні датчика колінчастого вала Nissan Almera N16 в сотні

Необхідність синхронізувати відкриття клапанів із зворотно-поступаючими рухами поршня, мабуть, відомо всім власникам автомобілів-навіть тих, хто нещодавно став власником автомобіля. Вони також знають, що ця синхронізація за допомогою ременя або ланцюга синхронізації забезпечується, завдяки якому вали колінчастого та розподілу вали обертаються з ідеально однаковою швидкістю. Але трохи відомо, що в сучасних автомобілях є механізм моніторингу обертання цих частин, а датчики колінчастого вала виконують цю функцію.

Невдача датчика положення колінчастого вала завжди супроводжується помилкою в пам’яті комп’ютера на дошці. Тому перевірка ДПК повинна починатися з проблем з читанням від ECU. За отриманим кодом ви можете вирішити про природу проблеми, яка виникла.

Подальша перевірка передбачає демонтаж датчика положення колінчастого вала з транспортного засобу. Важливо визначити наявність механічних пошкоджень. Тому випадок підлягає ретельному візуальному огляді. Якщо виявляються тріщини та інші дефекти, датчик потребує заміни новим.

Якщо візуальний огляд нічого не показав, то рекомендується перевірити опір. Для цього знадобиться мультиметр або оммет. Виміряне значення не повинно перевищувати 500-700 Ом.

У присутності осцилографа рекомендується підключити його та видалити графіки. Легко визначити імпульси на них. Використання осцилографа дозволяє вам найбільш точно перевірити DPKV.

Загальна інформація та опис датчика колінчастого вала Nissan

Сучасні машини не мають дистриб’ютора, тому їм потрібен спосіб визначити час. коли відкриваються та закриваються клапани входу та випускних. Двигуни транспортного засобу мають чотири цикли: вхід, стиснення, горіння та випуск. На такті впускних валів відкриває вхідні клапани, що дозволяє повітрям і паливом входити в двигун. Потрапивши всередину, поршні піднімаються і стискають газ і повітря, щоб підготувати їх до такту згоряння.

Під час спалювання свічка запалювання дає іскру і викликає вибух у циліндрі, штовхаючи поршень назад. На такті стиснення та спалювання вхідні клапани закриті, а вихлоп відкривається, що дозволяє вибухом проходити через вихлоп. На такті випуску поршень штовхає вживаний газ і повітря через випускні клапани та через вихлопну систему.

Оскільки два суцільні тіла не можуть одночасно зайняти той самий простір, клапани повинні бути закриті під час підйому поршня. Датчик розподільного вала розповідає комп’ютеру, де в процесі є розподільний вал. Датчик колінчастого вала розповідає комп’ютеру, де розташований колінчасте вал у процесі. Комп’ютер використовує сигнали обох датчиків. або будь.якого з них, якщо автомобіль має те чи інше. для визначення декількох фрагментів інформації, необхідної для двигуна для ефективної роботи, включаючи швидкість двигуна (RPM), які, в свою чергу,, інформує комп’ютер, щоб відкрити або закрити форсунки для палива для більш.меншого палива.

Коли вам потрібна заміна датчика колінчастого вала Nissan Almera N16: ознаки несправності

Симптоми несправності обох цих елементів однакові і складаються в:

 • неможливість запустити двигун. ні повороту ключа запалювання, ні “з штовхача”;
 • Якщо деталь, яку ми розглядаємо, не вдалося під час руху автомобіля, то двигун починає працювати нестабільним, що відчувається як його “чханням”, так і посиленою нерівномірною вібрацією, переданою тілом;
 • різке зниження сили автомобіля;
 • Не менш різке погіршення його динаміки: ви натискаєте педаль газу майже до підлоги, і машина реагує на це, вона слабка.

датчик, nissan, almera, classic

Справедливо кажучи, що причина пристрою не завжди є причиною цього. За великим рахунком, в ньому нічого не зламати. Найчастіше несправність датчика обумовлена ​​або окисленням його контактів, або електричною проводкою в машині. Тому досвідчений майстер, підозрюючи на погану якість деталей, які ми розглядаємо, перш за все, перевірить цілісність проводів, що простягаються від нього, та надійність їх з’єднання з пристроєм. Часто симптоми, описані вище. Або взимку, коли контакти закриваються сумішшю солі та хімікатів, з якими дорожні послуги люблять посипати проїжджою частиною. Ви можете позбутися цієї катастрофи, обробляючи контакти датчиків із силіконовою мастилом.

Важко сказати, що може спричинити поломку цих частин. У більшості випадків це заводський шлюб, рідше. механічне пошкодження, що призвело до витоку рідкого електроліту або знищення ізоляції між рідиною та твердими компонентами частини.

Мета датчика колінчастого вала

DPKV Nissan Almera N16 служить для визначення положення колінчастого вала та частоти його обертання. Він синхронізує роботу електронного блоку блоку живлення. ECU дізнається про верхню мертву точку поршня та кутове розташування колінчастого валу.

У цьому процесі датчик надсилає сигнал, який складається з імпульсів до блоку управління двигуном. Поява порушень у передачі інформації призводить до синхронізму ЕКУ і супроводжується зупинкою двигуна.

Розташування датчика колінчастого вала на Nissan Almera N16

Для того, щоб побачити, де DPKV розташований на Almera N16, вам потрібно подивитися з.під машини. Важливо врахувати, що місце встановлення датчика закритий захистом картера, який потрібно буде видалити. Місцезнаходження DPKV показано на фотографіях нижче.

 • датчик, nissan, almera, classic
 • датчик, nissan, almera, classic
 • датчик, nissan, almera, classic
 • датчик, nissan, almera, classic

Вартість датчика

Almera N16 використовує оригінальний датчик Nissan 8200439315. Його DPKV Renault 8201040861 також встановлюється на автомобілях Almera N16.

Через високу вартість оригінальних датчиків вони не є широко популярними в магазинах автомобілів. Це ускладнює їхню покупку. З цієї причини багато власників автомобілів схильні придбати аналоги. Серед них дуже багато гідних варіантів за доступною ціною. Найкращі аналоги оригінальних датчиків Almera N16 представлені в таблиці нижче.

Номер каталогу виробника Орієнтовна ціна,
Максимум 240045 300-600
Міжмотор 18880 600-1200
Дельфія SS10801 700-1200
Eps 1953199k 1200-2500
Лукас SEB442 500-1000

Методи перевірки датчика колінчастого вала

Невдача датчика положення колінчастого вала завжди супроводжується помилкою в пам’яті комп’ютера на дошці. Тому перевірка ДПК повинна починатися з проблем з читанням від ECU. За отриманим кодом ви можете вирішити про природу проблеми, яка виникла.

Подальша перевірка передбачає демонтаж датчика положення колінчастого вала з транспортного засобу. Важливо визначити наявність механічних пошкоджень. Тому випадок підлягає ретельному візуальному огляді. Якщо виявляються тріщини та інші дефекти, датчик потребує заміни новим.

Якщо візуальний огляд нічого не показав, то рекомендується перевірити опір. Для цього знадобиться мультиметр або оммет. Виміряне значення не повинно перевищувати 500-700 Ом.

У присутності осцилографа рекомендується підключити його та видалити графіки. Легко визначити імпульси на них. Використання осцилографа дозволяє вам найбільш точно перевірити DPKV.

Необхідні інструменти

Список інструментів, які знадобляться при заміні датчика положення колінчастого вала, представлений у таблиці нижче.

Назва. це особливе доповнення
Кінцева голова “На 10”
Хрипка З кардантами
Натискання клавіші “13”, “на 15”
Ветош Для очищення робочих поверхонь
Проникнення Відкрутити кріплення захисту від картера

Заміна датчика положення колінчастого вала можлива через верхню частину інженерного простору. Це потрібно буде демонтувати. Недоліком методу є необхідність мати достатню гнучкість рук та здатність працювати “на дотик”. Тому більшість власників автомобілів змінюють датчик колінчастого вала з.під дна Almera N16. У цьому випадку необхідний оглядовий отвір або шляхопровід

Датчик колінчастого вала Nissan Almera

Які ознаки поломки датчика положення колінчастого вала в автомобілі Nissan Almera. Де знаходиться цей елемент. Як демонтувати датчик POS. Методи перевірки робочого стану датчика.

Це стає ганьбою, коли на новій класиці Almera не вдається провалити таку невелику частину, як датчик положення колінчастого вала. Але через це потужність зменшується, швидкість простою плаває або двигун просто не починається. Це здавалося дрібницею, але машина втратила динамізм. Необхідно змінити деталі, але це не так просто, перш ніж її потрібно знайти, і це виявляється важко дістатися до нього.

Ознаки відмови та місця розташування

Перш за все, вам слід негайно попередити роботу двигуна під час прискорення, якщо швидкості зростають повільніше, ніж раніше, а машина розвиває швидкість, ніби неохоче. Датчик колінчастого вала винен у цьому. Згодом швидкість двигуна стає неконтрольованою, вони розгойдуються в тому чи іншому напрямку. Через деякий час двигун почне починатися з труднощів або взагалі не починається.

Не чекаючи таких наслідків, необхідно перевірити роботу цього елемента.

На Nissan N16 є два датчики після 1995 року. Один знаходиться на піддоні картера під шківом валів і майже ніколи не виходить з ладу.

Другий датчик POS на Almera N16 розташований у недоступному місці, і його досить важко знайти. Він розміщується під турнітом проводів на задній частині піддону біля картера передачі. POS використовується для визначення швидкості швидкості маховика і найчастіше є головним винуватцем цієї несправності.

Демонтаж POS

Перед тим, як виконувати роботу над машиною, що стоїть на гнізді, замініть надійну підтримку та підніміть ручний хід.

Розташований на піддоні картера двигуна в незручному датчику POS в цьому порядку:

 • Ми видаляємо резонатор вихлопної системи, тим самим звільнивши підхід до місця встановлення деталі.
 • Датчик температури вивільняється з роз’єму разом із джгутом проводів системи управління двигуном, раніше розстебнувши пластиковий тримач.
 • Ми переміщуємо турніт у бік і відключаємо блок з’єднання з POS (це добре видно на фотографії); (Фото)
 • Для наступної операції нам потрібен подовжувач і головка 10, відключіть болти, що тримають кронштейн, вийміть його та датчик, як зазначено на фотографії (фотографії), після того, як створили теги, що показує положення частини відносно Тіло піддону.

Перевірка робочого стану

Перш ніж змінити датчик на Nissan N16, ми очищаємо його від бруду та пилу, протрятаємо його бензином і чекаємо, коли він висихає, коли він висихає. Використовуючи омметр, виміряйте опір обмотки. Якщо індикатор знаходиться в межах від 550 до 750 Ом, то POS працює.

Ще один метод вимірювання є більш складним, але також точним. Окрім омметра, знадобиться пристрій для вимірювання індуктивності, а температура в приміщенні, де проводяться вимірювання, повинна бути не менше 20 ° C. Ми вимірюємо індуктивність обмотки з іншим пристроєм, з належним чином кривошипами Nissan Almera, він покаже параметри від 220 до 400 мг, тоді.

Звичайно, комп’ютерна діагностика дасть нам результат набагато швидше і абсолютно точно. Але якщо машина більше не починається, нам доведеться доставити автомобіль на буксируванні до діагностичного центру.

Після того, як переконатися, що причина несправності справді є датчиком, ми повинні його замінити, оскільки ця частина не підлягає ремонту. Ви можете придбати в інтернет.магазині або в автомобільному магазині, де вони продають запасні частини на Almer Classic. На машині з бензиновим двигуном є така частина з 1.5 тисяч. Рублі, для дизельної моделі трохи дорожче. з 1950 року.

Грамотний і правильний вибір. це придбання оригінальної частини, і вона продається з дротом.

Якщо оригіналу немає, може бути іспанська FAE або запасна частина з епохи Італії, нам не рекомендується приймати продукцію Європейського Союзу.

Залишається лише поставити частину на місце, повторюючи дії у зворотному порядку, запустити двигун і спробувати машину в русі.

Необхідні інструменти

Список інструментів, які знадобляться при заміні датчика положення колінчастого вала, представлений у таблиці нижче.

Назва. це особливе доповнення
Кінцева голова “На 10”
Хрипка З кардантами
Натискання клавіші “13”, “на 15”
Ветош Для очищення робочих поверхонь
Проникнення Відкрутити кріплення захисту від картера

Заміна датчика положення колінчастого вала можлива через верхню частину інженерного простору. Це потрібно буде демонтувати. Недоліком методу є необхідність мати достатню гнучкість рук та здатність працювати “на дотик”. Тому більшість власників автомобілів змінюють датчик колінчастого вала з.під дна Almera N16. У цьому випадку необхідний оглядовий отвір або шляхопровід

Незалежна заміна датчика Nissan Almera N16

Заміна DPKV на Almera N16 відбувається відповідно до алгоритму нижче.

 • Демонтувати захист електростанції картера.
 • Зніміть клемний блок з датчика.
 • Відкрутіть болт, який прикріплює DPK до електростанції.
 • Зніміть датчик. Слід мати на увазі, що його витягування може бути ускладнено ущільнювальним кільцем. У цьому випадку доцільно повзати під датчиком тонкою викруткою.
 • Встановіть новий датчик положення колінчастого вала на Almera N16.
 • Зберіть усе у зворотному порядку.

Класичний датчик кривошипного вала Almera контролює своє положення обертання та швидкість. DPKV або простіший DC надсилає цифрові сигнали до електронного блоку управління (ECU) двигуном, який синхронізує роботу систем двигунів на основі даних, отриманих від датчиків. У разі відмови датчика сигнали можуть взагалі не надходити до ECU, що призведе до пошкодження DIS або зупинив запуск взагалі.

Ознаки поломки датчика положення колінчастого вала

Існує ряд причин, що передують включенню лампи двигуна Check Engine. Несправність може надходити з багатьох датчиків, вбудованих в систему електронного управління двигуном. Причини, що вказують на несправність датчика колінчастого вала на Almera Classic, можуть бути такими:

 • Уповільнити розгону. У міру прискорення прискорення змінюється час запалювання та впорскування палива. ECU не виправляє ці зміни, що уповільнює прискорення.
 • Збільшення споживання палива. Спотворена інформація, що входить до ECU, вплине на ефективність ін’єкції. Двигун знадобиться більше бензину.
 • Переривання запалювання. Паси запалювання пов’язані з порушенням синхронізації іскри.
 • Двигун кріпляється. Іноді трапляється з низькою швидкістю, якщо форсунки палива не дають йому необхідної кількості палива.
 • Складний запуск або відсутність запуску. DPKV не надсилає сигнал до ECU, комп’ютер не надсилає паливо для інжекторів
 • Кінцева робота в холостому ходу. Викликає вібрацію двигуна внутрішнього згоряння. Особливо помітно, коли зупиняється на світлофорі. Це пов’язано з поганою синхронізацією роботи моторних систем.
 • Контрольна лампа горить. Діагностичний пристрій покаже код P0335. несправність класичної DPK Almera Classic.

Ми самостійно змінюємо класику DPKV Almera

Існує 2 способи заміни: 1. використання спостережної ями або шляхопроводу, 2. замінюючи DPK зверху, не знімаючи захист піддону.

Спосіб замінити центр відпочинку знизу

 • набір головок,
 • хрипка,
 • Клавіші 13х15 мм,
 • Змащування wd. 40,
 • Пастигі,
 • викрутка,
 • Обгорнути матеріал.
 • Зніміть захист двигуна.
 • Відкрутіть кріпильний болт (1).
 • Ми витягуємо блок блоку (3)
 • Ми виймаємо DPK (2) з гнізда, використовуємо тонку викрутку, плоскогубці.

Перевірте Центр відпочинку на наявність механічного зриву, якщо немає дефектів, перевірте опір. Він не повинен перевищувати 700 Ом. Виберіть заміну: Nissan Almera Classic 8200439315 та Samsung Renault 8201040861 Датчик дорогі, але є пристойні заміни: Lucas. SEB442, Delphi. SS10801, Maxgeer. 240045 за ціною 600–2500-2500.

Перевірте блок блоку. Покладіть новий центр відпочинку у зворотному порядку.

Заміна датчика колінчастого вала на Almera Classic. метод зверху

Відключіть пластиковий колекціонер повітря з повітряного фільтра.

Ми розстебаємо 4.хітри під кутами кришки повітряного фільтра (4), а потім видалимо з’єднувач датчика масового потоку (3), відкрутіть затискач (1), витягує повітряний шланг (2).

Доступ відкритий, відкрутіть болт на кронштейні і візьміть його в бік.

За дужкою з лівого боку є постійний струм.

Сфотографуйте його, щоб легше було працювати майже на дотик. Тепер, потрапивши в пастку, ви можете дістатися до кріплення постійного струму та демонтажу: зняти роз’єм (1), відкрутити болт (2), вийміть dpkv (3).

Який із способів краще, виберіть вас. Обережно працюйте з знімними блоками. Не намагайтеся витягнути кабель або турнір!

Щоб визначити автомобіль та надійний вибір, датчик колінчастого вала Nissan Almera I N15 седан, слід ретельно вибрати модифікацію транспортного засобу. Для цього використовуйте роз’яснюючу інформацію з даними, що містять: потужність вимірюється в державах коней (приклад 103 літрів.З.( є задніми, передніми або повними), ну, обов’язковий параметр. дата випуску, ділиться моделлю T/S для рестайлінгу, попереднього ревесілінгу, першого та минулого року виробництва.

Ці дані використовуються для унікальних встановлених запчастин у певний період виробництва, оскільки виробники постійно модернізують автомобілі зі складальної лінії.

Виберіть модифікацію T/S для пошуку датчика колінчастого вала

Двигун: Об’єм. 1.4 л., Сила. 75 літрів.З., Тип. бензин, модель. GA14DE. Драйв: спереду. Рік випуску: 1995-2000

Двигун: Об’єм. 1.4 л., Сила. 87 літрів.З., Тип. бензин, модель. GA14DE. Драйв: спереду. Рік випуску: 1995-2000

Двигун: Об’єм. 1.5 л., Сила. 105 літрів.З., Тип. бензин, модель. GA15DE. Драйв: спереду. Рік випуску: 1995-2000

Двигун: Об’єм. 1.6 л., Потужність. 90 л.З., Тип. бензин, модель. GA16DE. Драйв: спереду. Рік випуску: 1995-2000

Двигун: Об’єм. 1.6 л., Влада. 99 л.З., Тип. бензин, модель. GA16DE. Драйв: спереду. Рік випуску: 1995-2000

Двигун: Об’єм. 1.6 л., Потужність. 102 л.З., Тип. бензин, модель. GA16DE. Драйв: спереду. Рік випуску: 1995-2000

Двигун: Об’єм. 1.8 л., Сила. 114 літрів.З., Тип. бензин, модель. qg18de. Драйв: спереду. Рік випуску: 1995-2000

Двигун: Об’єм. 2 л., Сила. 75 літрів.З., Тип. дизель, модель. CD20. Драйв: спереду. Рік випуску: 1995-2000

На наступному кроці для розширеного вибору ви можете ввести код автомобіля VIN, щоб перейти до ілюстрованих каталогів, де ви можете знайти макет деталей до болта та парних аналогів, які відсутні в каталозі.

У попередньому записі я описав проблему, і вона повторила, лише цього разу машина взяла і зупинилася на світлофорі, після чого вона запустилася вперше, але мені довелося повернути стартер на 5-6 секунд, щоб він розпочався.Я вирішив придбати датчик положення колінчастого вала і змінити його.Каталог номер датчика 23731-4M50B, ціна 946R.Він змінився з.під капота, бо цього достатньо, щоб зняти канал між повітряним фільтром і дросельним засобом, і там, висунувши руку, він уже намарився, де датчик і сліпо вимкнув з нього болт і відкрутили з нього болт.Сам датчик знаходиться під стартером, приблизно 4 циліндри, коротше, біля краю блоку циліндра з боку повітряного фільтра.

Мені довелося наздогнати болт, бо все сліпий і дуже незручно. Спочатку я піднявся, щоб крутитись з простим ключем, але нічого не вийшло, і я зірвав капелюх в одному місці (як виявилося далі. я справді кинув його, але не багато), навіть там застряг і сфотографував Фотік і сфотографував:

Я замовив два датчики в магазині, вони однакові, краще змінити їх разом.

Де встановлений датчик розподільного вала, я описав тут.

Ось це датчик положення колінчастого вала

Для того, щоб спуститися до нього знизу, руки повинні бути поставлені сюди (відзначені стрілами)

Покладіть нові датчики, і машина «очищена» розпочалася!

Зрадники негайно повісили!

Датчик, який стояв на місці ліворуч КНРВ, можливо, він живий, раптом стає в нагоді.

Ну, протягом 4 днів піднімався під машину, обробляв усі гумові елементи на дні двигуна з силіконовою мастилом, де його очищали та підфарбовували, і вилили багато місць з мастикою з циліндра.

Я не помітив зростання динаміків після заміни датчиків.

Ціна запитання: 2 600 ₽ Пробіг: 201500 км

Nissan Almera 2000, бензиновий двигун 1.5 л., 93 л. З., Передній привід, механічна коробка передач. своїми руками

Автомобілі в продажу

датчик, nissan, almera, classic

Nissan Almera, 2001

датчик, nissan, almera, classic

Nissan Almera, 2005

Чудова стаття. Мені також потрібно змінити датчик, я буду робити так, як він написаний, хоча проблема з ямою

Дякую за статтю, дуже допомогло

Детальніше розкажіть нам, як дістатися до DPKV зверху?)

Я не наважився це робити, мені довелося занадто розібрати там)

Немає можливості надіти яму (((демонтував повітря, вони знайшли його прямо під нею, але його не показано чи ні, немає терміналу. Принаймні приблизно ви можете сказати місце?

У мене був під початком, або десь у його районі, на першій фотографії, яку ви можете побачити

Сьогодні брат був змінений DPKV, спочатку почалося питання його місцезнаходження, вони почали Google, негайно натрапили на вашу статтю, щоб замінити DPKV, вони не знайшли б цього датчика без вашої статті, дякую!

Для цього публікація була написана, рада, що він допоміг!

До речі, датчик був змінений зверху, піднятися під машиною не вдалося, хоча мені довелося розбирати фільтр повітряними трубами.

Автомобіль зупиняється зі швидкістю, тоді він не починається довго! Стартер крутиться, але ефект дорівнює нулю! Я переправив все, не розумію) через деякий час він починається і їде, але не довго! Я грілю на DPRV (H16, 1,8 2001)

DPKV (100%) він нагрівається і не працює, і коли він охолоне, він знову починає працювати.Так довго ви можете їздити.

Якщо можливо, будь ласка, дайте відповідь на питання, проблема полягає.Вони ходили в холостому ходу, в холостому ходу, на роботі, очистили демпфера, адаптували, змінили датчик потоку повітря, підключили запуск, дали помилку датчик колінчастого вала, змінили його на рідне, на холостому ходу, оберти перестали ходити, радіючи Попереду, коли рухається CO6D, стрілка тачу спускається, спускається кроками і не плавно (коли обертання та розряд), але на XX він спирається в радіоманно, що може бути проблемою?

Я, безумовно, не можу сказати, я можу звернути увагу на ланцюг часу, оскільки він давно змінюється, його можна розтягнути

Найцікавіше, брат сказав, що після заміни датчика наступного дня ланцюг грому (загалом це буде змінено

Датчики однакові, що DPRV та DPKV ?

І так, коли перевірка двигуна загорівся, машина почала якось притупити себе, повільно прискорюється. (Перевірено, 3 рази відпали чек). Я ніде не знайшов інформації, але, схоже, що за допомогою перевірки налаштування вони переходять у щадний режим (немає інших пояснень)

Кампанія цих датчиків. одна з слабких сторін у цій моделі, про яку мало там, де вони пишуть) і найгірше, що ви можете зупинитися посеред дороги, і ви не можете їхати нікуди без буксирування.

Як варіант, майте з собою 1 датчик, щоб замінити розподільний вал, оскільки на колінчастому валі (де я не можу уявити, як його отримати без ями) просто дасть помилку.

Я не починав, коли летів на колінчастому валлі, і в розподілі був працівник тож у польових умовах, щоб змінити датчик там, в принципі, справжній, але на межі фантазії)

 • https: // osensorax.ru/posiciya/datch-kolenvala-nissan-klassik
 • https: // Zapchasti.Експерт/datchiki/datchik-kolenvala/datch-kolenvala-nissan-n16.HTML
 • https: // autonissancar.ru/Almera/Almera-Classic/Menyaem-Datch-Полодженія-Коленвала-Класик
 • https: // avtovestie.ru/info/nissan-n15-datch-kolenvala/