Чому дизельний дим чорний дим при навантаженні. Дизель курять чорний дим під час прискорення

Чому дизельний дим чорний дим при навантаженні

Дизельні двигуни старших поколінь курили і майже завжди. Тоді це не вважалося ознакою несправності, і марна втрата палива на утворення сажі не могла бути підрахована через дешевість палива. Більше того, екологія нікого не переживав. Зараз дизельні двигуни стали такими ж чистими, як і газові торгові точки, а чорний колір вихлопу неприйнятний навіть у найбільш незручних режимах для розробників паливного обладнання.

чому, дизельний, чорний, навантаженні

Причини чорного диму з вихлопної труби дизеля

Загальна причина. це несправність паливного обладнання. Це найважливіша і складна система екологічно чистого дизельного двигуна. У присутності хорошого стиснення підпаліть паливо, завантажене в камеру згоряння, не складно, стиснене повітря розвиває значну температуру.

Це не потрібно, як бензиновий двигун, правильний і суворо спостережуваний склад суміші, потужна іскра та точно обчислений момент запалювання попереду. Але для забезпечення найбільш повного спалювання введеної частини дизельного палива, яке містить важкі фракції нафти і навіть у різних режимах, досить складно.

чому, дизельний, чорний, навантаженні

Ознакою неповного спалювання є вивільнення чистого вуглецю, історично званий сажі. Його радикально чорний колір і забарвлює вихлоп.

Особливо, коли педаль акселератора різко натискається, коли кількість палива в циклічному подачі різко збільшується, щоб розповсюджувати інертний важкий двигун з великим запасом сили.

Екологічні норми змусили розробників повністю виключити чорний дим. Окрім оптимізації згоряння, в систему вводяться фільтр для сажі, багатокомпонентні нейтралізатори та інші хитрощі.

Все це має здатність відмовлятися з часом, що Дизель повертає свою стару звичку.

Погане якість палива

Усі процеси згоряння оптимізовані до еталонних властивостей дизельного палива, зокрема, в числі Цетани. Цей індикатор характеризує здатність дизельного палива спалити швидко, але плавно, без розвитку аномальних процесів.

З низьким числом цетану паливо повільно запалюється, але швидко і нерівномірно опікує, перевантажуючи деталі двигуна, викликаючи зменшення потужності та рясного диму. Одна обробка. заміна вмісту паливного бака.

Повітряна відсутність

Є кілька перешкод для кисневого шляху в камеру згоряння. Головний. повітряний фільтр. Її якість забезпечує захист двигуна від зносу, але в той же час збільшення втрат насосів, зменшення наповнення.

І якщо фільтр вже засмічений дорожнім пилом або з брудом і водою, що потрапили туди, то турбонаддув не впоратися з двигуном, щоб забезпечити повітря. Кисню не вистачає, все паливо не може спалити, випуск сажі починається.

Система палива вирішується

Система електроенергії дуже точно розширена, тому будь.які порушення в її роботі перешкоджають нормальному згорянні.

 • форсунки, які носять або засмічуються;
 • Регулювання робочого тиску паливного насоса порушується;
 • Момент введення попереду ін’єкції невірний;
 • проблеми з турбокомпресором;
 • Канал рециркуляції EGR не працює.

Сучасні системи палива набагато складніші, ніж у бензинові двигуни, тому їх точна діагностика потребує кваліфікованого персоналу, електронного обладнання та засобів для лавок. А ремонт коштуватиме дорого завдяки високій вартості замінених деталей.

Механічні розлади

У дизелі все зазвичай зводиться до втрати стиснення та відходу фази фаз розподілу газу. Окрім куріння, це також спричинить проблеми з початком двигуна. Паливо запалюється великими затримками, проходженнями та вигором для робочого циклу не має часу.

Залишки або потрапляють у вихлоп, або стікають по стінах циліндрів, незбалансування олії в картері. Двигун швидко вимагатиме великого ремонту.

Наслідки утворення сажі

Як тільки чорний вихлоп перестав бути властивістю такого типу двигунів і почав означати несправність, наслідки стали неможливо ігнорувати.

Несвоєчасне усунення причин призведе до зростання вартості неминучого ремонту:

 • Він перевантажує і не зможе фільтр сажі;
 • Сот забиває вихлопну систему, турбіну та EGR клапан;
 • Вуглецеві відкладення проникають у нафтовий картер і вимкнуть систему змащування;
 • Окрім сажі, нафта також буде розведена рідкими фракціями незагорілого палива, що позбавить його запрограмованих властивостей і призведе до прискореного зносу групи циліндрів та колінчастого вала з підшипниками та з’єднанням;
 • Тепловий режим двигуна порушується, перегрів призведе до поломки та деформацій деталей;
 • Механізм розподілу газу стане непридатним, насамперед клапанами;
 • Двигун зменшить потужність та збільшить споживання палива.

Можливість незалежного ремонту дуже обмежена, найпростіші дизельні двигуни більше не здійснюються, а в сучасних можливості лише змінити паливо та повітряний фільтр.

Все інше вимагатиме зв’язку з спеціалізованими підприємствами, які обслуговують точно дизельні двигуни.

Чому чорний дим приходить з вихлопної труби

Вихлоп робочого двигуна не має кольору. Тільки в холодну погоду це виглядає як біла пара. Зміна кольору вихлопних газів вказує на несправність двигуна. Вихлоп може стати білим, синім або чорним. Причини зміни кольору різні. Сьогодні ми розповімо, чому чорний дим походить з труби і що робити в такій ситуації.

Причини чорного диму

Частинки сажі дають чорний. Звідки вони беруться? Через неповне спалювання палива в циліндрах. У звичайному режимі роботи операції Sazha вдається спалити в балонах двигуна. Якщо двигун почав палити, то щось пішло не так.

Основна причина появи чорного диму полягає в тому, щоб переробити робочу суміш. Куріння також може бути спричинене несправністю форсунок, несправністю системи запалювання, зносу циліндрів. Поршнева група або паливо низької якості.

Зношений двигун дає собі не лише дим з вихлопної труби. Він починається погано, не тягне, він важко споживає нафту. І дим, швидше за все, не буде чорним, але “багатоколеним”. Масло, що потрапляє в циліндри, затягує вихлоп в системному кольорі.

Іноді причиною надмірного збагачення суміші є підвищений тиск, який видає паливний насос. Але насос завжди насос паливо з надлишком. І спеціальний клапан відповідає за тиск у пандусі, який опускає зайве паливо назад у бак. Це несправний клапан, який може підвищити тиск у пандусі.

Бензиновий двигун

На причину надмірного збагачення суміші стають засміченим повітряним фільтром, потрібно дуже сильно постаратися. На старих, карбюраторних двигунах це все ще може статися. У сучасних двигунах електронна система керує складом суміші. З зменшенням кількості повітря це зменшить постачання палива. Автомобіль піде погано, але це не повинно бути димом. Якщо фільтр забруднений так, що більше не вистачає діапазону коригування, автомобіль підніметься більше перед димом.

Але несправність електронних компонентів системи управління, зрив або забруднення його механічних компонентів цілком може спричинити чорний дим.

Бензинові двигуни з прямим введенням палива в циліндри більш чутливі до роботи насадок. Там ефективність згоряння безпосередньо залежить від якості палива. Двигуни, де ін’єкція відбувається в колектор, навряд чи сильно палити через забруднення форсунок. Скоріше, вони втратять тягу, почнуть смикатися в русі, будуть нестабільними, щоб зберегти швидкість холостого ходу.

Але збої в роботі системи запалювання є поширеною причиною неповного спалювання палива та поява чорного диму. Причиною проходження запалювання може бути несправність свічок, проводів або котушок. Пізніше чи раннє запалювання система управління двигуном викликає несправності.

Зелене запалювання, коли запалювання виходить не з іскри, але з теплих частин у камері згоряння також може бути причиною появи темного диму. Це неприємний процес, який може швидко відключити двигун.

Дизель

Вмирки робочого процесу до утворення сажі більш схильні до дизельних двигунів. Недарма сучасні дизельні двигуни оснащені спеціальним фільтром для сажі. Відразу після холодного запуску або з інтенсивним прискоренням навіть робочий дизельний двигун може дати чорний дим від глушника. Якщо дизель курить постійно або видає клуби з густого чорного диму на розповсюдженні, то саме час почати шукати несправність.

Причини диму дизельних двигунів в основному такі ж, як бензинові двигуни, за винятком несправностей системи запалювання. це просто не.

Основна причина. переписування суміші. Як і в бензинових двигунах, це відбувається з двох причин: мало повітря або багато палива. Другий варіант більш імовірний. У сучасних дизельних двигунах, керування електронікою. Старі двигуни, де подача палива до циліндрів дозувала всім.самостійному механічному регулятору, ми не будемо розглядати. У “електронних” двигунах несправність деяких систем управління двигуном: датчик або виконавчий пристрій найчастіше призводять до надмірного збагачення суміші. Перелом фільтра сажі також може призвести до надмірного диму

На відміну від бензинових аналогів, дизель дуже чутливий до чистоти насадок. Правильне спалювання тут залежить від тонкощі розпилення палива. Якщо насадка не працює нормально, наприклад, через носій на розпилювачі, то більші частинки дизельного палива не спалюються повністю, а чорна сажа з’явиться у вихлопі.

КОГДА ФОРСУНКА ДИХЕЛЯ ТУХ НЕ РАСПАЛЕТЕТ, АЛЕТТ ТОПЛІВО ВВІЛІДР, ВОСПЛАМЕНІЯ НЕТЕТУ НЕТЕТІЯ Я «Солярка» і д.дюм Бюдтт.

Способи усунення проблем

Незалежно знайдіть причину чорного диму, і не завжди можливо її усунути. Власник може замінити повітряний фільтр, свічки, дроти високої напруги, використовувати препарат для очищення форсунок. Більш вдосконалені автомобілісти розпізнають помилки, пришиті в блоці управління двигуном, вимірюють стиснення в циліндрах. Більш глибока діагностика вимагає спеціального обладнання та навичок.

Чорний дим з вихлопної труби. це чітка ознака несправності двигуна. Не варто витягнути послугу на послугу. водіння в несправному автомобілі може призвести до більш серйозних зривів та великих витрат грошей.

Досвідчені фахівці з технічних центрів Faverit Motors проведуть повний діагноз двигуна вашого автомобіля та усунуть виявлені несправності. Зареєструйтесь і приходьте!

Причини синього (червоного) диму з вихлопної труби дизельного двигуна

У відтінках кольору вихлопу несправного двигуна, особливо дизеля, важко зрозуміти навіть досвідчених автомобілістів. Важкі фракції палива мають багато спільного у властивостях з моторним маслом, яке також збагачене складним пакетом добавок з невідомою композицією. І якщо багато з білим або чорним димом зрозуміло, то синювату відтінок можна вважати лише початковим приводом до більш глибокої діагностики.

Причини появи синього диму в дизелі

Навряд чи можливо побачити дим синього з вихлопної труби, як правило, так званий синій колір, який утворюється при певному освітленні білих та чорних компонентів.

Ви можете вважати це сірим, хоча багато хто по.справжньому помічає сині кольорові відтінки.

Будь.який двигун може видати такий вихлопний колір, лише його можливе походження від несправностей в паливному обладнанні буде різницею.

Харчові несправності

Характерною особливістю діагнозу в цьому випадку буде різке збільшення червоного диму в початковий момент після запуску холодного дизельного двигуна, коли його швидкість холостого ходу (відсутність навантаження, а не швидкість обертання) все ще підтримуються світитися.

Умови запалювання не найкращі, отже, зменшення диму, як нагрівання, може вважатися ознакою несправностей саме в паливному обладнанні.

Для високоякісного дизельного двигуна необхідно спостерігати ряд умов:

 • Тонкий спрей важкого дизельного палива на виході насадок не є бензином, воно не випаровується, а великі краплі спалюють повільно, охолоджуючи гази в камері згоряння і осаджуючи на стінках циліндрів;
 • листування кількості паливного палива колінчастого вала та навантаження на двигун, в електронних двигунах управління, тобто тривалий час це робиться потужним комп’ютером, що містить модель двигуна моменту;
 • Забезпечення горіння за потрібною кількістю кисню, додатковими речовинами, якщо він забезпечується конструкцією, а також газами з системи рециркуляції;
 • підтримка оптимального теплового режиму;
 • Точний обчислення моменту впорскування палива та його розподілу в частині під час множинної ін’єкції за один робочий цикл.

чому, дизельний, чорний, навантаженні

Ситуація може бути сформована таким чином, щоб частина палива горить нормально, а інша викидається у вигляді чистого вуглецю або органіки більш складного композиції.

Колір такої суміші може змінюватися від білого до чорного, тобто приймати як сині, так і сірі відтінки. Тільки професійний діагноз паливного обладнання допоможе з’ясувати причину цих наслідків.

Споживання нафти через поршні та кільця

Кільця поршня зношуються. Неможливо полегшити масляний шар зі стінок циліндрів з такими тьмяними клаптями, які вже в правому об’ємі.

Якщо в цей момент, що відбувається майже завжди, поршні з циліндрами неприпустимо зношені, то наслідки помітні здалеку, коли дивляться на вихлопну трубу. І тут персонаж запалювання не відіграє певної ролі, як бензинові, так і дизельні двигуни димові олія.

чому, дизельний, чорний, навантаженні

Значне споживання нафти може вважатися приблизними ознаками, значно вищими за літр на 1000 кілометрів пробігу, а також рівномірне збільшення диму зі швидкістю зростання.

Нафта йде зверху

Якщо в першому випадку шліфувальне масло піднімається вздовж стінок циліндрів, то з іншою несправністю. порушенням ущільнювачів механізму розподілу газу, воно постачається через впускний клапани. По.своєму, має бути стеблові шенніки, або пюре, як їх часто називають.

чому, дизельний, чорний, навантаженні

Але з часом вони зношуються, втрачають еластичність або просто не можуть утримувати масло через велику реакцію клапана в рукаві направляючі.

Ви можете приблизно оцінити наявність цієї проблеми, зберігаючи імпульс протягом десятка секунд на середньому рівні, а потім різко падаючи та додавши газ знову.

З слабкістю ущільнювачів клапанів куля синюватого диму вилетить з труби. На постійних швидкостях диму з ковпачків майже не видно, але коли двигун вже спостерігав загальний знос, важко відокремити одне джерело споживання нафти від іншого, і це не дуже потрібно. Такий двигун повинен бути розібраний та ремонт.

Турбінні підшипники

Вал турбокомпресора обертається з великою швидкістю, вискакує в олії, яка подається під значним тиском у невеликому зазорі між валом та втулками.

Внаслідок зносу або порушення циркуляції нафти його можна стиснути через ущільнювач лабіринту в впускний колектор та циліндри, де він спалює на загальній основі. Цей шлях виробництва грубого диму повинен бути врахований, слухаючи турбіну, оцінюючи люфт валу та вивчаючи вхідні трубопроводи.

чому, дизельний, чорний, навантаженні

Наслідки для двигуна

Як у разі порушення постачання палива, так і з захворюваннями системи змащення, двигун триватиме недовго.

Увімкнено невидимий лічильник, який, як зростаючий знос несправного двигуна, збільшує витрати на майбутній ремонт, аж до повної заміни, коли реставрація стає економічно невідповідною.

Рішення проблеми може бути одним. зв’яжіться з діагностикою при перших проявах синього диму.

Зауваживши в той же час, що таке сучасне споживання нафти, паливо та наскільки двигун втрачав раніше звичайну тягу. Це допоможе поставити точний діагноз і дозволить вам підтримувати кошти під час ремонту.

Чорний дим від вихлопних труб бензинового двигуна: що означає причини, як усунути проблему

Робота контролерів знімається з різних причин, а потім елементи передають спотворену інформацію до ECU. Блок утворює невірні команди до фактичних механізмів: двигун починає палити.

чому, дизельний, чорний, навантаженні

Димний кабель для корми. це діагностична ознака несправностей однієї з автомобільних систем. Колірна гама вихлопів складається з синього, білого, червоного, білого відтінки. Однак чорний дим від вихлопних труб двигуна на бензині виглядає зловісно. Тому це викликає особливе занепокоєння, чому існує темний вихлоп, який говорить і що робити в такій ситуації.

Що означає чорний дим від вихлопних труб бензинового двигуна

Викиди автомобілів від глушника отруїть навколишнє середовище. це глобальна проблема. Виробники, піклуючись про екологію, досягають очищення вихлопів до тих пір.

Ідеальний варіант можливий лише при справедливості живлення, систем запалювання, постачання палива або охолодження. Чорний дим від вихлопних труб бензинового двигуна сигналізує про розпад двигуна або допоміжних модулів. А отже, зовнішній вигляд симптому вимагає перевірки та ремонту компонентів шасі автомобіля.

Чому з вихлопної труби є чорний дим

У правильно налаштованих циліндрах льоду паливну суміш повністю вигоріть. Коли чорний дим виходить з вихлопних труб бензинового двигуна, це означає, що сажа з’явилася у викидів. щільні частинки неперевершених вуглеводнів. Сава чітко видно на свіжозброєному снігу та стінах стін.

На високій швидкості

Поява диму вугільного темного на нагрітому двигуні пов’язана з повторною збагаченою паливною сумішшю в камерах згоряння. Першим під підозрою є повітряний фільтр (VF), який втрачає пропускну здатність за рахунок накопиченого бруду.

Чорний дим від вихлопних труб на бензині з високою швидкістю також з’являється через несправний паливний насос. Буде корисно перевірити систему запалювання та кисневий датчик-Lambda-Zond.

чому, дизельний, чорний, навантаженні

При запуску машини

При нагріванні двигуна, особливо в морозі, невеликі хмари з вихлопних шляхів не повинні тривожними: у робочій суміші для циліндрів частка повітря з бензином ще не відновлена. І паливо не встигає спалювати, осідаючи сажі з крупою.

Але якщо короткотермінове явище не зникло в русі, зверніть увагу на такі елементи та системи:

 • маслозйомні ковпачки;
 • датчики двигуна;
 • Якість палива;
 • масляний фільтр.

Можливо, частково деталі групи поршня.

У підйомник

З енергійним пресуванням педалі прискорювача, різко впорскувати в робочих камерах паливної суміші. несподівано, і тому викинуто на вулицю.

 • Датчик кисню.
 • Надмірний насос палива тиску.
 • Засмічений з родовищами VF.

На нових двигунах, одразу після світлодіода, чорний час зникає.

Причини чорного диму залежно від типу двигуна

Автомобільні двигуни працюють на бензині (карбюратор та інжектори) та дизель. Одиниці відрізняються шляхом введення палива в камери згоряння, а отже, причини чорного диму від глушника інших.

Карбюратор

Старий добрий (і напівпородний) карбюратор зустрічається на мопедах, мотоциклах, мотоблоках, скутерах, газелях раннього випуску. Важливою умовою для роботи простого та надійного дизайну з Monovxing є правильний стихіометричний склад. Це співвідношення палива та повітря, звичайні компоненти від 1 до 15.

Але баланс може бути порушений за ряду обставин:

 • Сміття потрапило в повітряні форсунки;
 • Надлишок палива з’явився у поплавковій камері;
 • З дроселем виникли механічні проблеми;
 • Труби емульсії випали;
 • Робота елементів, що дозували бензин.

Забезпечений, а також багата суміш дає токсичний чорний дим з вихлопних труб бензинового двигуна карбюратора. У цьому випадку одиницю потрібно розібрати, промивати, відремонтувати. Щоб відновити продуктивність, достатньо простих слюсаря інструментів.

чому, дизельний, чорний, навантаженні

Чорний дим на холостому ходу

Інжектор

У машинах з точковим постачанням палива в циліндри (наприклад, Mercedes, Fords) проблема присутня в повному обсязі. Існує багато причин чорного диму з вихлопної труби бензинового двигуна інжектора. А діагноз ускладнюється складністю механізму.

Проблеми з форсунками

Електромеханічні пристрої розташовані перед впускним клапаном. Одним із елементів паливної насадки є розпилення. Коли він зношується, паливо “переповнене”, внаслідок чого товстий чорний дим падає з глушника.

Фігурні датчики

Інжектор рясніє датчиками. Контроль датчиків:

 • витрата повітря;
 • температура двигуна;
 • положення колінчастого вала та дросельної заслінки;
 • Детонація та фази.

Робота контролерів знімається з різних причин, а потім елементи передають спотворену інформацію до ECU. Блок утворює невірні команди до фактичних механізмів: двигун починає палити.

Паливний насос

Газовий насос (BN) у системі електроенергії інжектора. майже найважливіший компонент. Однак насос може створювати надмірний тиск, хоча його регулятор вважається досить надійним. Результатом порушення стане сонячні викиди від глушника.

Дизель

Cogda ttaжело грюженн «кмаз» дхітит, пондімаяс gорут, Каранина. Але вони також працюють над дизельним паливом, а також стріляють продуктами токсичного згоряння та автомобілями: Volkswagen Passat, Hyundai Sonata, Kia Rio, Niva Chevrolet. Викиди можуть багато розповісти про стан автомобілів.

Фільтри

Клітинна структура дизельних фільтрів сажі підбирає тверді частинки продуктів згоряння розміром від 10 нм до 1 мкм. Елементи фільтра в пари розташовані за каталізаторами. Або безпосередньо в металевий випадок пристрою нейтралізації вихлопних газів.

чому, дизельний, чорний, навантаженні

На фільмах про сажі існують датчики диференціального тиску та температури, моніторинг ступеня забруднення елементів та передача інформації в ECU з двигуном.

Чисті елементи фільтру проходять лише 0,1% шкідливих сполук в атмосферу. Отже, фільтри Satter.це некомбінація, з критичним забрудненням, витратні матеріали підлягають заміні.

Насос високого тиску

У паливному насосі високого тиску (TNVD) датчик революції може вийти з ладу, або витікає дизельне паливо. Тиск Помпе повинен становити 300 кг/см 2. Що можна побачити з помічником RB-4802 або іншим подібним пристроєм. Вода часто потрапляє в пари плунжера пристрою, потім при запуску двигуна насос буде закликати.

Помилки паливного насоса супроводжується не лише чорним хвостом за автомобілем, але й із збільшенням споживання палива, перегрівом двигуна та стороннім шумом електростанції.

Запалювання. кут

Суміш, що нагріває паливо в дизельних двигунах. Дизельне паливо постачається в циліндри в кінці годинника стиснення в кінці.

Якщо кут запалювання буде неправильно, впорскування палива відбудеться своєчасно. Темна завіса попередить про неефективне згоряння дизельного палива, яке автомобіль охоплює дорожні користувачі.

Турбонаддувні двигуни

Сукупна купа повітря, збільшуючи потужність двигуна з незмінними обсягами циліндрів, сприяє виникненню вугільного диму. Крім того, процес супроводжується характерним свистом.

Подивіться та усуньте засмічення у повітряних протоках, вивчіть вхідний тракт та витяжне колектор: можливо, тут буде виявлено витік.

Випускний тракт

Рев, металевий стук, брязкання з.під нижньої частини автомобіля кричить про поломки вихлопної доріжки дизельної інженерії.

Дефекти колекторів поділяються на три групи:

 • Механічні, отримані в моменти зіткнення за перешкоди, зустрічі з кордонами. Тріщини з’являються на деформованих трубах, місця перерв спалюються.
 • Корозія, що з’являється з вологи, реагентів, конденсату. Металеві частини вихлопних трактів іржаві та знищені.
 • Експлуатувати, спричинені природними процесами старіння.

Коли колекціонер служив своїм, він буде палити під час початку, прискорення та уповільнення автомобіля: тверді частинки вуглецю не відповідатимуть перешкодам у їхньому просуванні на вулицю.

Що робити і як усунути чорний дим з вихлопної труби

Початковий водій, який помітив чорний дим з вихлопної труби карбюратора або бензинового двигуна інжектора, повинен зв’язатися з ремонтною майстерністю автомобіля.

Ви можете зробити наступне самостійно:

 • TW для іншої АЗС, якщо ви сумніваєтесь у якості палива;
 • Замінити паливні та повітряні фільтри;
 • Очистіть електроніку інжектора бензином спеціальними миючими засобами;
 • Перевірте роботу форсунок та карбюратора;
 • Дотримуйтесь тиску в камерах згоряння, порівняйте дані, отримані з номінальним значенням;
 • Не забувайте про сажні фільтри дизельних двигунів: змінюйте елементи кожні 15-30 тис. км на спідометрі.

Дотримуйтесь власного руху: екстремальний стиль з гострими стартами та частим гальмуванням на великих швидкостях не дозволяє паливом ефективно вийти.

Якими можуть бути наслідки

Ви не можете реагувати лише на слабкий синювайський дим під час нагрівання двигуна в прохолодну погоду. Решта випадків потребують втручання, оскільки всі системи та компоненти автомобіля взаємопов’язані: одна розбиття тягне за собою іншу несправність.

Щільні частинки неблагополучного палива стають причиною токсичних викидів, які швидко вимкають каталітичний нейтралізатор. Вам доведеться змінити дорогий авто компонент.

Невдача в експлуатації бензинового насоса призведе до переливу палива та гідравлічної води, оскільки суміш не збагачуватися киснем у належній пропорції. Для дизельних двигунів наслідки можуть бути фатальними, аж до розриву блоку двигуна.

Деструктивний дисбаланс льоду виникає з несправністю щонайменше одного компонента циліндрової групи, систем запалювання та систем подачі палива. Далі ви чекаєте дорогого ремонту.