Заміна нафти в Subaru Forester 2014. Заміна нафти в варіаторі Subaru Forester SJ

Як змінити масло в автоматичній коробці передач, варіатором, ручній коробці передач Subaru Forester (Subaru Forester)

Автоматична коробка передач Subaru Forester слід змінювати з заданою частотою. Те саме стосується ручної коробки передач, варіатора. Коробка передач для автомобіля міцна і надійна, але вона триватиме набагато менше за умови, що немає адекватного обслуговування. Subaru Forester. один з найкращих робочих коней у своєму класі. Її робота багато в чому залежить від якості послуги. Під час обслуговування ручної коробки передач, автоматична коробка передач, варіатор, існують певні відмінності. Масло в автоматичній коробці передач замінюється частково або повністю. перший варіант простіший і помітно дешевший, другий дозволить вам отримати оптимальні результати. Ручна передача, варіатор обслуговується відповідно до єдиного регулювання.

Заміна нафти в автоматичній коробці передач Subaru Forester SH, ручна коробка передач або варіатор потребує кожні кілька десятків тисяч кілометрів-середній показник 40-60 тисяч. KM, але все залежить від умови коробки, умов експлуатації, якості складу, інших факторів. Існує думка, що жир наливається на фабрику протягом усього життя. Частково це вірно, але після декількох років постійного водіння служба є обов’язковою.

Важливий! Використовуючи мастило в варіаторі, ручній коробці передач, коробки, кулемет становить більше ста тисяч кілометрів, він змінює запах, колір.

Окрім запланованої частоти, масло замінюється у разі надзвичайних потреб. Такі ситуації включають зміну послідовності, відтінок змащування. У передових випадках нафта набуває чорний темно-коричневий відтінок-це неприйнятне. В’язкість змінюється. якщо рідина стала товстою, більше схожа на смолу, проблема майже напевно. Повинні бути настороженими домішками бруду, чіпів.

Дуже часто, з зносом змащення, проблеми починаються з нормального перемикання швидкості. Водій відчуває труднощі зі зміною трансмісії, важелями, коробка стукає. Вживання палива зазвичай збільшується, швидкість падає. Названі причини можуть бути пов’язані з низкою поломок. Якщо ситуація не покращилася при заміні, потрібен всебічний діагноз системи.

нафти, subaru, forester, 2014

Технічне обслуговування варіатора, ручна коробка передач, автоматична коробка передач відповідно до плану набагато дешевша, ніж аварійне відновлення

Заміна нафти в автоматичній передачі Subaru Forester

Заміна нафти в автоматичній передачі Subaru Forester 2012 здійснюється в регламенті кожні кілька десятків тисяч км, але ви можете скорегувати інтервали. У випадку автоматичної коробки передач зміни є частковою, а також наповненою миттям. перший простіше провести, другий гарантує оптимальні результати. Перевірка рівня рідини в системі виконується відповідно до стандартних правил.

Яка олія налити в коробці Subaru Forester

Оптимальна автоматична коробка передач Subaru Forester 2006. Фабрична напівсинтетика АТФ. Originals-E-3AT та E-4AT. 4 літри такого змащування коштує близько 4 тисяч. рублети. Якщо ви хочете зберегти вас, ви можете взяти аналоги одного класу, з подібними параметрами в’язкості. Castrola, Liquor Moths, Dexron, інші бренди мають цікаві продукти.

Об’єм нафти в лісорубі автоматичної коробки передач

Subaru Forester 2010 Автоматичні масла для передач враховують різну суму з урахуванням типу роботи. Для часткового обслуговування вам потрібно 5 літрів, для повного близько 15 літрів.

Як змінити масло в автоматичній передачі Subaru Forester

Заміна нафти в автоматичній передачі Subaru Forester SH може бути зроблена за 2 схемами. частковими або повними. Кожен відрізняє власні характеристики. Немає сенсу робити повний робочий день, але часткове дозволяє стікати лише близько 40% роботи. Початківцю може бути важко здійснити технічне обслуговування з повним стоком.

Повна заміна нафти в автоматичній передачі Subaru Forester

Перед тим, як запустити повну заміну, доцільно перевірити масло в автоматичній передачі Subaru Forester. Швидкий тест покаже, чи є достатньо мастила в системі в якому стані. Якщо запах, відтінок значно змінюється, є сторонні домішки, лише повне обслуговування з миттям системи допоможе.

Зміна масла в автоматичній передачі Subaru Forester SJ здійснюється відповідно до цієї схеми:

 • Їздити близько 5 км, повністю заглушити двигун. Відкрутіть пробку сливи на піддоні, дозвольте злити максимальний об’єм рідини, який вийде сам. Видаліть елемент. на ньому повинно бути досить багато змащування. Оскільки рідина гаряча, робота виконується з максимальною обережністю.
 • Зніміть фільтр, дайте масляній суміші. Зовнішня замініть внутрішню на промлення добре. Вийміть нальоту з поверхні піддону, поверніть конструкцію для розміщення, встановіть елементи фільтрації, прокладку. Для заміни рідини зонд вставляється в отвір, оцінюється рівень.
 • Відключіть трубу розетки масла від радіатора, покладіть на нього, опустіть її на один кінець у контейнер. Увімкніть двигун, моторне масло буде текти з шланга. Спочатку буде темно, тоді воно скрасить. Приглушити двигун, зніміть шланг, поверніть трубу на місце.
  нафти, subaru, forester, 2014

Виконання роботи за розглянутою схемою пов’язане з низкою технічних труднощів. Нам потрібен досвід, ретельне обслуговування. водій втручається у функціонування важливих компонентів автомобіля і не повинен порушувати їх операцію. Якщо немає впевненості, що це вийде своїми руками на належному рівні, краще негайно зв’язатися. Некваліфікований ремонт загрожує ще більшими витратами в майбутньому.

Важливий ! З повною зміною олії в ручній коробці передач, значний об’єм рідини йде на промивання внутрішніх частин системи.

Вибираючи мастило передачі для автоматичної коробки передач, необхідно врахувати модифікацію двигуна. В середньому, 4.5 л. Якщо оригінал дуже дорогий, ви можете подивитися на аналог із подібними оперативними параметрами.

Повна миття системи вимагає більше часу та грошей (вам потрібно придбати 15 літрів нафти замість 5 літрів для часткової зміни)

Часткова зміна масла в автоматичній передачі Subaru Forester

Для Subaru Forester 2011 р. Зміна масла в автоматичній коробці передач за частковою схемою є найпростішим рішенням цього питання. Принцип визначення обсягу мастила для затоки простий. скільки просочених, однакова кількість потрібно буде виливати назад. Розробка збирається в підготовленому контейнері для оцінки кількості. Перевірка рівня проводиться за допомогою зонда, краще не додавати трохи масла, оскільки ви завжди можете налаштувати.

Щоб здійснити, тоді вам потрібно отримати доступ до машини знизу

З частковою заміною масла в автоматичній коробці передач, Subaru Forester SG5 не торкається коробки, нічого не потрібно розібрати. Метод підходить для дренування до 40% від загальної мастила, складні операції не потрібні. Світовий склад масла всередині системи автомобіля буде змішуватися зі старим, завдяки якому можна буде досягти часткового оновлення.

Метод часткового оновлення використовується регулярно, близько 10 тисяч. км. Робота проста, швидка, багато часу і нафта не потребує. Навіть початківець впорається з завданням. Рідина в автоматичній передачі Subaru Forester виливається шприцом або через воронку.

Важливий ! З частковим дренуванням тренувань, видаліть стару жиру навіть на 50%, а постійне повне промивання пов’язане зі збільшенням споживання нафти.

З частковим оновленням вони завжди оцінюють стан роботи

Перевірка рівня нафти в лісорусі автоматичної коробки передач

Заміна нафти в автоматичній коробці передач Subaru Forester 2007 та інші роки проводяться згідно з планом і терміново. Зрозумійте, що необхідне швидке обслуговування, тест змащення в системі допоможе. Він покаже як олії, так і свій стан, аромат, колір, інші параметри. Якщо мастило не в порядку, але заплановано далеко, то краще провести технічне обслуговування якомога швидше. Це заощадить час, зусилля та гроші в майбутньому.

Щоб перевірити, відкрийте кришку затокової шиї, випробуйте рідини всередині системи. Масло повинно бути безпосередньо під кришкою автоматичної коробки передач. Використовуйте стрижень, викрутку або зонд. вони покажуть в системі трансмісійну рідину. Якщо мастило нормально, але її недостатньо, його зроблено за допомогою шприца. Когда.Масло Акпп Силноо, а.Прочие, Нюна.Плням, а.Пройноя. ы.

Заміна нафти в варіаторі Forester Subaru

Зміна нафти в варіаторі Subaru Forester 2015 повинна здійснюватися досить часто. кожні 40 тис. км. Поточні умови далеко не ідеальні, змащування зношується набагато швидше, ніж я хотів би. Несвоєчасна заміна робочої рідини є основною причиною відмови варіатора.

Важливий! Варіатор не любить агресивний рух руху та удари. Йому не подобаються маневри, різкі запуски та гальма. це загрожує раннім носінням шківів.

Тим, хто любить постійно їздити на високих швидкостях, повинні звернути особливу увагу на стан коробки варіаторів. Такі умови майже завжди пов’язані з порушенням правил, зносу варіатора. Взимку навантаження повинні бути зведені до мінімуму, робочі елементи системи передачі повністю зігріваються на середніх швидкостях.

Для варіатора буксирування кабелю є неприйнятним, коли двигун відключається. Обертання колісної бази призводить до руху шківів, керованих валів, в результаті ланцюг пошкоджує шків (і це неможливо дозволити).

Автомобіль з варіатором зручний, але вимагає уважного ставлення

Яка олія, щоб вилити варіатор лісоруба Subaru

Заміна нафти в варіаторі Subaru Forester 2013 передбачає вибір АТФ відповідно до рекомендацій виробника. Необхідно вибрати рідину, зазначену в технічному керівництві про занепокоєння. Серед основних варіантів варіатора. оригінали Subaru:

Варіатор має високу чутливість до якості передачі, тому експерименти неприйнятні. Якщо вам потрібен доступний аналог, подивіться на в’язкість, клас, композицію. Необхідно мати повний набір модифікаторів, добавок, через які змащення запобіжить ковзанню ланцюга та змащує деталі, зменшуючи тертя та виключаючи передчасний знос.

Важливий! Високоякісна передача добре видаляє тепло, а ланцюг варіатора та шківів чутливо реагують на перегрів.

З маслом для варіатора експерименти неприйнятні

Об’єм масла в варіаторі

Для процедури заміни візьміть 6 літрів рідини. Загалом у варіаторі 12 л мастила. Якщо ви плануєте мити систему, нам потрібен вражаючий запас для виконання цих робіт.

Як замінити масло

Заміна нафти в варіаторі Subaru Forester 2014 та інших років випуску передбачає стандартну схему дій:

 • Зателефонуйте на ліфт.
 • Відкрутіть пробку сливи, нехай годинник.
 • Відкрутіть там піддон і злийте олію, замініть фільтр автоматичної коробки передач, прокладка. Повернути все на місці, запустіть машину, перемикайте передачі та додайте масло.
  нафти, subaru, forester, 2014

Процедуру можна вважати завершеним.

Перевірка рівня нафти

Крім того, він передбачає регулярне тестування рівнів рідини в системі. Такі чеки покажуть, скільки мастила в варіаторі, який тінь, композиція, яку він має. Проблеми іноді трапляються несподівано, і послуга потрібна раніше, ніж це має бути за правилами. І заплановане тестування чітко продемонструє ситуацію.

Дефіцит мастила для варіатора дуже небезпечний

Двигун для тесту не потрібен. Вони стискають гальмо, починають повертати селектора, роблячи зупинки в кожному положенні секунд на 5. Після встановлення режиму паркування відкрийте капюшон. Перш ніж витягнути зонд, його витерти, щоб видалити бруд. Вони натискають на засувку, вони обережно вивозять інструмент, повертаються на місце, бачать, що зонд йде, поки він не зупиниться. Рівень змащування в варіаторі повинен бути між “хв.”І” Макс.»Позначки. Якщо все в порядку, просто зафіксуйте засувку і продовжуйте їздити з варіатором без додаткових послуг.

Заміна нафти в контрольно.пропускному пункті механіки Subaru Forester

Ручна передача. поле не настільки примхливий, як варіатор, але компетентне обслуговування також вимагає. Якщо все буде зроблено правильно і вчасно, коробка передач триватиме максимальний термін. Робота легко виконувати в гаражних умовах.

Яка олія вилити в ручну передачу Forester Subaru

Не будь.яка мастила підходить для ручної коробки передач, вибір повинен бути зроблений з розумом і обов’язково розгляньте рекомендації виробника. Служба служби ручної передачі залежатиме від якості змащення, дотримання правил обслуговування. Хороша передача створює нафтову щільну плівку на поверхні деталей коробки, яка запобігає передчасному стиранні елементів передачі.

Ідеальним вибором для ручної передачі Subaru Forester є оригінал з в’язкістю 75W85 або 75W90. Продукт можна замінити аналогом, але індикатори повинні суворо відповідати.

Об’єм нафти в ручній передачі Subaru Forester

Ручна передача автомобіля має стандартний об’єм. 1.6 л. Якщо заплановано промивання роботи, вони беруть постачання (приблизно однакова сума).

Заміна нафти в ручній коробці передач Subaru Forester

Процедура обслуговування ручної коробки передач така:

 • Зніміть захист від картера. зручно виконувати роботу за допомогою викрутки тигель. Інший інструмент необхідний для скручування сливових пробки. Крім того, ви можете використовувати газовий ключ, вам потрібно взяти контейнер для осушення розробки окремо.
 • Покладіть машину на шляхопроводу або спостережувальну яму, встановіть ручку. Якщо вам потрібен ремонт, виберіть нейтральний. Варто мити центр управління насосів, якщо можливо, щоб бруд не зайшов всередину, пил.
 • Вийміть тренування з ручної коробки передач. для цього відкрутіть захист картера, зафіксуйте металеву пластину на гвинти. Покладіть контейнер, де розвиток буде текти під стоком. За допомогою викрутки обережно відкрутіть сливову штепсельну вилку, обов’язково вийміть зонд, чекайте, коли робота вийде повністю. Промийте піддон ручної коробки передач, якщо є потреба в цьому. Кожен раз. Візьміть звичайну нафту, жир для ручної коробки передач (спеціальний продукт), склад для швидкого очищення.
 • Після того, як ви зможете вилити нове масло в ручну коробку передач. Не існує окремого відкриття бухти на Forester Subaru PMPP, ви можете використовувати, що перевірити рівень. Маска наливається на нижній край. Автомобіль повинен бути розташований суворо горизонтально. інакше ручна коробка передач не буде заповнена до кінця. Зручно використовувати шприц або воронку з пластиковим шлангом для затоки.

Готовий. вам потрібно буде закрити отвір і перевірити правильність роботи ручної передачі.

Перевірка рівня нафти в коробці Forester Subaru

Щоб ручна передача слугувала належним чином максимальний час, їй потрібно приділяти достатню увагу. Коли рівень змащування в системі недостатній, жир просто додається до набору. Якщо рідина темна, містить сторонні домішки, погано пахне, зробіть повну заміну миттям.

Щоб перевірити рівень передачі та заміни, покладіть машину на горизонтальну рівномірну поверхню, стисніть зчеплення, затягніть ручне гальмо. Дайте постояти кілька хвилин, до яких мастило припинить циркуляцію. Необхідно, щоб внизу піддону не було тестування піддону, інакше результати можуть бути не точними. Після відкриття бухти.кришки та зонда або викрутки (у ручній коробці передач немає зонда, тому зручно використовувати імпровізовані інструменти) вимірювати рівень рідини в системі. Перед тим, як випробувати мастило в ручній коробці передач, зонд або викрутка повинні бути витерти.

Заміна нафти в Subaru Forester 2014

Ну, я вирішив замінити масло в CVT та коробках передач на 52.700 км.не чекав 60.000 Що тягнути.Підписався в G.Мурманськ і заїхав туди на двох автомобілях, я маю замінити масло в CVT та коробках передач.А другий автомобіль дорівнює нулю.Погода була просто жахливою ((((((((((((((((((((((((((.

Ну, ми мили і їхали до ліфта.

Почав з задньої коробки передач.

Перемкнено на CVT та передню коробку передач.

Тут ми наповнюємо свіже масло.

Прогрівається до 60 градусів і додайте залишки.

Прогрівається до 60 градусів і додайте залишки.

Додав залишки та готові.Зараз моя олія свіжа.))))

Вони стиснули в салоні для клеїв, якому потрібно написати, я надішлю)))))).

Ціна питання: 21 ₽ Пробіг: 52700 км

Subaru Forester 2,5 л 2014 на Drive2

Редуктор зліва, праворуч. Занива знаходиться на кордоні коробки передач. Але не!

Пробіг 62000. Я заїхав до послуги.Змінив нафту в двигуні, як звичайний idemitsu Zepro Touring 5W30 в 4l Tin Caners 2шт. x 2050r, фільтр.410 Rub. Шайба болта сливи від входу/сандро/дастер.10р. Вилив Supproteus Asset Plus, для пробігу понад 50 000 км.1252 Rub (до цього він був наповнений іншим Suprotek, схоже, що для нових автомобілів, схоже, для нових автомобілів).

Задні прокладки, заміна вперше, REMSA.1250R (фронт нещодавно змінив www.Drive2.ru/l/49829397857407377/, також ця компанія, не свистить, не скрипить, не сповільнюйте добре, пилуть його помірковано)

Я планував змінити масло лише в коробках передач, Mobilube/Delvac1 SHC 75W90 MAIL.1 л при 840 потерти. взяли 3 л, оскільки спереду становить близько 1,4 0,8 л ззаду.Немає задніх проблем, злив під квадратом, начинка. відкрутіть датчик і заповніть, поки він не почне виливати.Ззаду масло об’єднувалося набагато легше, ніж з передньої коробки передач.Потім почалися пригоди Хлопці з служби говорили, щоб подивитися на привід, там все детально намальовано, у них не було часу.Коротше кажучи, вони почали виливати масло в передню коробку передач, дихальний отвір, через який олія повинна мерехти, відкрито. Запитайте мене, скільки має зайти? Я кажу, що не пам’ятаю, як 1,2 або 1,4 л, оскільки обидві коробки передач не більше 3 л. Вилив 1,6 л не мерехтає, просячи, рівно 1,4 л? Я кажу десь, що ти обов’язково заповнюєш неправильний шлях. Ми дивимось разом на дисках та інших сайтах. Ми виявляємо, що потрібно заповнити праворуч і налити ліворуч. Мабуть, у вас є новий форс, і t.D. і т.С. Ми відкрутили зливну пробку, але не до кінця, тому, побачивши, що масло тече по нитці, скручене назад, масло упаковується. Це не стебло.Я кажу P C. ! Кампанія в варіаторі була завантажена!Відкрутнув повністю злив. сухий. Мабуть, вперше на нитці.Вони зателефонували іншій службі, вони підтвердили, що чули про таке, з кимось було схоже, Діф вигоріло, що було невідомо з варіатором.Вони просочилися з варіатора, як це повинно було бути більше 6 л, приблизно 8 і навіть після видалення піддону та фільтра.Вони почали зателефонувати постачальникам, мені потрібна олія Subarovskoye, я кажу, що це лише в банках 20 л, і ми не знайдемо. Так і є. З іншої служби, за їхніми словами, Мотул. Немає проблем, аналога, тривалий час у всіх варіаторах Subaru, які ми заливаємо. На водія вони також знайшли підтверджений Motul Multi CVTF (синій), замовив наступного дня, коли вони будуть привезені на обід. Фільтр не був знайдений, у порядку 3-4 дні. Вимив гальмами з очищенням, дме.Упорядкував ще 2 мобільні телефони в коробці передач.День день. це фільтр на місці, ганган для герметика. Pour Mothul 5L увійшов до холоду, потрапив, увійшов більше літра, я не пам’ятав і не бачив, сидів у машині, на ліфті. Сканер Elm 327 Wi-Fi, придбаний на Aliexpress, був корисним, запустив ActiveOBD для Subaru в Guies, і чекав варіатора 38 градусів С, і вони почали додавати олію. Я проїхав коробку передач з важелем. Коли воші злилися, це вийшло 6,8 літрів або 6,75 л. 1 л зайвих хлопців нафти мені дали.До речі, вони самі просили викласти на драйві, щоб у інших не було проблем.

Я сфотографував по дорозі, але, мабуть, поспішаючи, що не вижило багато.

Suprotek для автомобіля з пробігом понад 50 000 км

Зелена Стрелька.Відкриття контролю на рівні редуктора, червоно-ковзанка

Задня коробка передач. Червоний.злити, зелену масу та контроль

Передній редуктор. Права сторона автомобіля!

Фільтр промивають якомога більше

У процесі завантаження температура варіатора зліва

Зношування варіаторів 4,71% A повинно бути не більше 3%, як. Чи потрібно мені скинути прилавок? і як?

Немає лиха без добра. Все, що робиться. це найкраще! Сама олія у варіаторі та робота. безкоштовна.Від мене. нерви та час.

Ціна запитання: 8 842 ₽ Пробіг: 62000 км

Subaru Forester SJ 2,5 CVT 2013 на Drive2

Добридень!Проплив тут: www.Клубний.ru/topi вік-2?HL = CVT%20 проблем, щоб я не шукав його пізніше, я повісив його в BZ, головним чином для себе. Я думаю, що я змінюсь, оскільки намагаюся зробити все сам.) Можливо, хтось інший стане в нагоді.Що

Інструкції в основному на рівні рівня, але я знаю все інше, як зробити часткову та повну заміну)) мені потрібна пробка затоки, і вона вимірюється)

CVT (TR580) Увага: Зміни рівня CVTF разом із температурою CVTF. Досліджуючи рівень CVTF, дотримуйтесь зазначених температур CVTF. Завжди використовуйте спеціальний CVTF. Використання іншої рідини може призвести до несправності.1) Підніміть машину на підйомник.2) Зніміть під передньою кришкою. передача.3) Двигун не працює для підвищення температури CVTF на 35-45 ° C (95-113 ° F) на моніторі Subaru Select.4) Використовуйте важіль вибору передачі в P → R → N → D і D → N → R → P CVTF Circuit на холостому ходу.5) Коли двигун працює, підніміть машину та вийміть пробку.Увага: зверніть особливу увагу на такі операції, як працює двигун на холостому ходу.ПРИМІТКА: CVTF знаходиться на певному рівні, коли він залежить від отвору наповнювача нижньої частини.

6) Коли з передачею немає витоку CVTF, додайте вказану рідину до заповненого отвору нижньої частини.Вказується рідина: посилання для CVT (TR580).4, гідравлічного контролю та мастила, технічні характеристики, загальний опис.Увага: Слід зазначити, що коли CVTF додається до нижньої частини вилки, поки передача в холодному стані відбувається, внаслідок того, що масло виливається.

Увага: Зміни рівня CVTF разом із температурою CVTF. Досліджуючи рівень CVTF, дотримуйтесь зазначених температур CVTF. Завжди використовуйте спеціальний CVTF. Використання іншої рідини може призвести до несправності.1) Двигун не працює для підвищення температури CVTF на 35-45 ° C (95-113 ° F) на моніторі Subaru Select.2) Використовуйте важіль вибору в P → R → N → D і D → N → R → P CVTF Circuit на холостому ходу.3) Коли двигун працює, підніміть машину та вийміть пробку.Увага: зверніть особливу увагу на такі операції, як працює двигун на холостому ходу.ПРИМІТКА: CVTF знаходиться на певному рівні, коли він залежить від отвору наповнювача нижньої частини.

4) Коли з передачею немає витоку CVTF, додайте вказану рідину до заповненого отвору нижньої частини.Вказується рідина: посилання для CVT (TR690).4, гідравлічного контролю та мастила, технічні характеристики, загальний опис.Увага: Слід зазначити, що коли CVTF додається до нижньої частини вилки, поки передача в холодному стані відбувається, внаслідок того, що масло виливається.

5) Встановіть вилку.ПРИМІТКА:

Використовуйте нову прокладку.

Так ще!) Завтра Kia Cee’d I 1 прийде до мене на зустріч.6d в (115 л.З.). Дуже цікава копія)) його придбали місяць тому і загнав мені, щоб замінити нафту та фільтри. Коли я відкрутив зливну пробку, був удар!(.км.Ми очистимо весь прийом, EGR, дросель, промити форсунки і знову масло, фільтрувати.

Subaru Forester SJ 2,5 CVT 2013 на Drive2

Трохи про зміну олії у Varike Lineartronic TR690.Сама процедура не відрізняється від заміни Atmo Varik, яку я описав www.Drive2.ru/l/481526445533823195/для охайних винятків!Олія в турбо.варику повинна бути налито з іншим! K0421Y0700 Червоно-помаранчевий!Бей-мірна пробка трохи в іншому місці! Так, і на атмосфері його відкручують шестикутник на 8 мм, а на турбо на 10 мм!

Під час його заміни вийміть піддон і фільтруйте більш акуратно, мізки висять внизу, атмос.

Він приймає заміну з видаленням піддону, а також на ATMO 7,5-7,8 л.Є великий плюс, масло набагато дешевше, і ви можете придбати фільтр для цієї різниці, а не мити!)))) Хто не хоче мити фільтр варіатора, ви можете придбати нове!Число!Для атмосфери! Для 580 ящиків) 31728-AA141

Для турбіни! Якщо бути точним для 690 ящиків) 31728-AA121

Я не фотографувався, часу не було! Один з мізками)))

нафти, subaru, forester, 2014

Різниця, нижче без фільтра!

нафти, subaru, forester, 2014

Окремий апарат для масляного турбо))

Заміна нафти в Subaru Forester 2014

Ну, я вирішив замінити масло в CVT та коробках передач на 52.700 км.не чекав 60.000 Що тягнути.Підписався в G.Мурманськ і заїхав туди на двох автомобілях, я маю замінити масло в CVT та коробках передач.А другий автомобіль дорівнює нулю.Погода була просто жахливою ((((((((((((((((((((((((((.

Ну, ми мили і їхали до ліфта.

Почав з задньої коробки передач.

Перемкнено на CVT та передню коробку передач.

Тут ми наповнюємо свіже масло.

Прогрівається до 60 градусів і додайте залишки.

Прогрівається до 60 градусів і додайте залишки.

Додав залишки та готові.Зараз моя олія свіжа.))))

Вони стиснули в салоні для клеїв, якому потрібно написати, я надішлю)))))).

Ціна питання: 21 ₽ Пробіг: 52700 км

Subaru Forester 2,5 л 2014 на Drive2

Редуктор зліва, праворуч. Занива знаходиться на кордоні коробки передач. Але не!

Пробіг 62000. Я заїхав до послуги.Змінив нафту в двигуні, як звичайний idemitsu Zepro Touring 5W30 в 4l Tin Caners 2шт. x 2050r, фільтр.410 Rub. Шайба болта сливи від входу/сандро/дастер.10р. Вилив Supproteus Asset Plus, для пробігу понад 50 000 км.1252 Rub (до цього він був наповнений іншим Suprotek, схоже, що для нових автомобілів, схоже, для нових автомобілів).

Задні прокладки, заміна вперше, REMSA.1250R (фронт нещодавно змінив www.Drive2.ru/l/49829397857407377/, також ця компанія, не свистить, не скрипить, не сповільнюйте добре, пилуть його помірковано)

Я планував змінити масло лише в коробках передач, Mobilube/Delvac1 SHC 75W90 MAIL.1 л при 840 потерти. взяли 3 л, оскільки спереду становить близько 1,4 0,8 л ззаду.Немає задніх проблем, злив під квадратом, начинка. відкрутіть датчик і заповніть, поки він не почне виливати.Ззаду масло об’єднувалося набагато легше, ніж з передньої коробки передач.Потім почалися пригоди Хлопці з служби говорили, щоб подивитися на привід, там все детально намальовано, у них не було часу.Коротше кажучи, вони почали виливати масло в передню коробку передач, дихальний отвір, через який олія повинна мерехти, відкрито. Запитайте мене, скільки має зайти? Я кажу, що не пам’ятаю, як 1,2 або 1,4 л, оскільки обидві коробки передач не більше 3 л. Вилив 1,6 л не мерехтає, просячи, рівно 1,4 л? Я кажу десь, що ти обов’язково заповнюєш неправильний шлях. Ми дивимось разом на дисках та інших сайтах. Ми виявляємо, що потрібно заповнити праворуч і налити ліворуч. Мабуть, у вас є новий форс, і t.D. і т.С. Ми відкрутили зливну пробку, але не до кінця, тому, побачивши, що масло тече по нитці, скручене назад, масло упаковується. Це не стебло.Я кажу P C. ! Кампанія в варіаторі була завантажена!Відкрутнув повністю злив. сухий. Мабуть, вперше на нитці.Вони зателефонували іншій службі, вони підтвердили, що чули про таке, з кимось було схоже, Діф вигоріло, що було невідомо з варіатором.Вони просочилися з варіатора, як це повинно було бути більше 6 л, приблизно 8 і навіть після видалення піддону та фільтра.Вони почали зателефонувати постачальникам, мені потрібна олія Subarovskoye, я кажу, що це лише в банках 20 л, і ми не знайдемо. Так і є. З іншої служби, за їхніми словами, Мотул. Немає проблем, аналога, тривалий час у всіх варіаторах Subaru, які ми заливаємо. На водія вони також знайшли підтверджений Motul Multi CVTF (синій), замовив наступного дня, коли вони будуть привезені на обід. Фільтр не був знайдений, у порядку 3-4 дні. Вимив гальмами з очищенням, дме.Упорядкував ще 2 мобільні телефони в коробці передач.День день. це фільтр на місці, ганган для герметика. Pour Mothul 5L увійшов до холоду, потрапив, увійшов більше літра, я не пам’ятав і не бачив, сидів у машині, на ліфті. Сканер Elm 327 Wi-Fi, придбаний на Aliexpress, був корисним, запустив ActiveOBD для Subaru в Guies, і чекав варіатора 38 градусів С, і вони почали додавати олію. Я проїхав коробку передач з важелем. Коли воші злилися, це вийшло 6,8 літрів або 6,75 л. 1 л зайвих хлопців нафти мені дали.До речі, вони самі просили викласти на драйві, щоб у інших не було проблем.

Я сфотографував по дорозі, але, мабуть, поспішаючи, що не вижило багато.

Suprotek для автомобіля з пробігом понад 50 000 км

Зелена Стрелька.Відкриття контролю на рівні редуктора, червоно-ковзанка

Задня коробка передач. Червоний.злити, зелену масу та контроль

Передній редуктор. Права сторона автомобіля!

Фільтр промивають якомога більше

У процесі завантаження температура варіатора зліва

Зношування варіаторів 4,71% A повинно бути не більше 3%, як. Чи потрібно мені скинути прилавок? і як?

Немає лиха без добра. Все, що робиться. це найкраще! Сама олія у варіаторі та робота. безкоштовна.Від мене. нерви та час.

Ціна запитання: 8 842 ₽ Пробіг: 62000 км

Subaru Forester SJ 2,5 CVT 2013 на Drive2

Добридень!Проплив тут: www.Клубний.ru/topi вік-2?HL = CVT%20 проблем, щоб я не шукав його пізніше, я повісив його в BZ, головним чином для себе. Я думаю, що я змінюсь, оскільки намагаюся зробити все сам.) Можливо, хтось інший стане в нагоді.Що

Інструкції в основному на рівні рівня, але я знаю все інше, як зробити часткову та повну заміну)) мені потрібна пробка затоки, і вона вимірюється)

CVT (TR580) Увага: Зміни рівня CVTF разом із температурою CVTF. Досліджуючи рівень CVTF, дотримуйтесь зазначених температур CVTF. Завжди використовуйте спеціальний CVTF. Використання іншої рідини може призвести до несправності.1) Підніміть машину на підйомник.2) Зніміть під передньою кришкою. передача.3) Двигун не працює для підвищення температури CVTF на 35-45 ° C (95-113 ° F) на моніторі Subaru Select.4) Використовуйте важіль вибору передачі в P → R → N → D і D → N → R → P CVTF Circuit на холостому ходу.5) Коли двигун працює, підніміть машину та вийміть пробку.Увага: зверніть особливу увагу на такі операції, як працює двигун на холостому ходу.ПРИМІТКА: CVTF знаходиться на певному рівні, коли він залежить від отвору наповнювача нижньої частини.

6) Коли з передачею немає витоку CVTF, додайте вказану рідину до заповненого отвору нижньої частини.Вказується рідина: посилання для CVT (TR580).4, гідравлічного контролю та мастила, технічні характеристики, загальний опис.Увага: Слід зазначити, що коли CVTF додається до нижньої частини вилки, поки передача в холодному стані відбувається, внаслідок того, що масло виливається.

Увага: Зміни рівня CVTF разом із температурою CVTF. Досліджуючи рівень CVTF, дотримуйтесь зазначених температур CVTF. Завжди використовуйте спеціальний CVTF. Використання іншої рідини може призвести до несправності.1) Двигун не працює для підвищення температури CVTF на 35-45 ° C (95-113 ° F) на моніторі Subaru Select.2) Використовуйте важіль вибору в P → R → N → D і D → N → R → P CVTF Circuit на холостому ходу.3) Коли двигун працює, підніміть машину та вийміть пробку.Увага: зверніть особливу увагу на такі операції, як працює двигун на холостому ходу.ПРИМІТКА: CVTF знаходиться на певному рівні, коли він залежить від отвору наповнювача нижньої частини.

4) Коли з передачею немає витоку CVTF, додайте вказану рідину до заповненого отвору нижньої частини.Вказується рідина: посилання для CVT (TR690).4, гідравлічного контролю та мастила, технічні характеристики, загальний опис.Увага: Слід зазначити, що коли CVTF додається до нижньої частини вилки, поки передача в холодному стані відбувається, внаслідок того, що масло виливається.

5) Встановіть вилку.ПРИМІТКА:

Використовуйте нову прокладку.

Так ще!) Завтра Kia Cee’d I 1 прийде до мене на зустріч.6d в (115 л.З.). Дуже цікава копія)) його придбали місяць тому і загнав мені, щоб замінити нафту та фільтри. Коли я відкрутив зливну пробку, був удар!(.км.Ми очистимо весь прийом, EGR, дросель, промити форсунки і знову масло, фільтрувати.

Subaru Forester SJ 2,5 CVT 2013 на Drive2

Трохи про зміну олії у Varike Lineartronic TR690.Сама процедура не відрізняється від заміни Atmo Varik, яку я описав www.Drive2.ru/l/481526445533823195/для охайних винятків!Олія в турбо.варику повинна бути налито з іншим! K0421Y0700 Червоно-помаранчевий!Бей-мірна пробка трохи в іншому місці! Так, і на атмосфері його відкручують шестикутник на 8 мм, а на турбо на 10 мм!

Під час його заміни вийміть піддон і фільтруйте більш акуратно, мізки висять внизу, атмос.

Він приймає заміну з видаленням піддону, а також на ATMO 7,5-7,8 л.Є великий плюс, масло набагато дешевше, і ви можете придбати фільтр для цієї різниці, а не мити!)))) Хто не хоче мити фільтр варіатора, ви можете придбати нове!Число!Для атмосфери! Для 580 ящиків) 31728-AA141

Для турбіни! Якщо бути точним для 690 ящиків) 31728-AA121

Я не фотографувався, часу не було! Один з мізками)))

нафти, subaru, forester, 2014

Різниця, нижче без фільтра!

нафти, subaru, forester, 2014

Окремий апарат для масляного турбо))

Коли змінити масло у варіаторі

нафти, subaru, forester, 2014

нафти, subaru, forester, 2014

Виробник Subaru впевнений, що варіатор є найбільш ефективною передачею для кросоверів, тому нове покоління Subaru Forester SJ, як уже згадувалося, пропонується лише в комплекті з варіатором.

Однак 6-ступінчаста механічна коробка Forester SJ все ще використовується. Ця модель має демпфірну муфту з м’яким і плавним рухом при запуску, що дозволяє навіть недосвідченому водієві відчувати себе досить комфортно. Потрібно змінити масло в ручній коробці передач з інтервалом 2. 3 роки або з пробігом 50 тисяч. км. K0321AA093 Subaru Extra LSD 75W90 GL5 та K0321F0090 Subaru Gearoil 75W80 виливається в механіку. Повністю синтетичне масло класу GL5 має більшу кількість спеціальних добавок, що сприяє збільшенню терміну служби підшипників, гіпоїдних передач, супутників.

Який інтервал заміни масла в коробці передач

У Forester SJ з механікою передня коробка передач поєднується з передачею, тому зміна масла в ній робиться одночасно з маслом у коробці з частотою 50 тисяч. км. Задня коробка передач більше завантажена, тому заміну масла в ній слід робити частіше, а саме з пробігом 30 тисяч. км. У той же час у самій коробці в поєднанні з передньою коробкою передач, і той самий тип рідини виливається в задню коробку передач.

Різниця між автомобілями Forester SJ та варіатором полягає в тому. км подобається. Це пов’язано з тим, що вони піддаються великим навантаженням та температурним ефектам через те, що використовується невеликий об’єм рідини. Для обох коробки передач, однакова олія використовується, як у ручній коробці (75W90).

Як часто змінювати гальмівну рідину

нафти, subaru, forester, 2014

Гальмівна рідина є важливим компонентом безпеки, оскільки, коли автомобіль гальмує, сила від гідравлічного приводу до блоків і дисків, що призводить до зменшення швидкості та зупинки, передається точно завдяки йому. З часом рідина втрачає свої початкові властивості, саме тому функціонування гальмівної системи та керованість автомобіля в цілому порушуються, що загрожує аварією.

Частота заміни гальмівної рідини визначається залежно від компонентів, що входять до нього, а також від природи їзди. Більше того, якщо ви рідко їдете, період використання рідини зазвичай вимірюється роками і становить від 1 до 2 років. Якщо поїздки короткі, але часті, то максимальний термін не повинен перевищувати 30 тисяч. км

Якщо автомобіль працює в несприятливих умовах або збільшенні навантаження, має сенс здійснити надзвичайну заміну гальмівної рідини. В інших випадках гальмівна рідина для Forester SJ рекомендується змінити в процесі. У той же час, спираючись на практичний досвід, ми рекомендуємо повністю замінити гальмівну рідину, а ні. При змішуванні свіжих рідин зі старими залишками якість падає, що може призвести до корозії внутрішніх компонентів і знизити реакцію системи для натискання на педаль гальма.

Коли змінити свічки запалювання

нафти, subaru, forester, 2014

Subaru Forester SJ встановлює Iridie Sale всередині для двигунів бензину 4 циліндрів. Це продукт нового покоління, здатний протистояти ультра.високих температурах та навантаженнях, підтримувати продуктивність тривалий час. Орієнтовний ресурс таких свічок коливається від 60 000 до 120 000 км і сильно залежить від якості палива та розробки паливної системи (фільтри, дросель тощо.D.) тому.

Тому ніхто не скаже абсолютно точно, скільки змінити свічки запалювання у вашому конкретному випадку. Ми рекомендуємо перевіряти їх кожні 25-30 тис. км. Сум’янні майстри нашого сервісного центру ніколи не накладають заміну свічок, якщо потреба ще не похитнулася. Заміна здійснюватиметься лише з критичними порушеннями, такими як спалювання центрального електрода, зменшення товщини бічного електрода та збільшення зазору, що запобігає нормальному займанні.

Заміна нафти в ручній коробці передач

Спочатку слід описати процес підготовки до заміни нафти в ручній коробці передач у Субару Форестер. Тут ви повинні придбати необхідні матеріали для заміни (нові мастила та композиції для очищення коробки передач), підготуйте машину до заміни (відповідно до запобіжних заходів) та вживати необхідного набору інструментів. Перелічені процедури не складні, але вони суворо рекомендуються.

Все починається з придбання нафти та сполук для миття. І тут його слід враховувати. його можна промити не лише спеціальними засобами, але і зі стандартним маслом для передачі, що використовується в посібнику з лісорубів Subaru. Вам потрібно вибрати на основі власних уподобань та можливостей. Деталі про типи коштів будуть викладені нижче.

Далі слід подбати про відповідний інструмент. Спочатку вам потрібно зняти захист картера. викрутка у формі хреста корисна тут. Потрібна ще одна викрутка для відкручення зливної пробки: за допомогою секції Torx T70. За його відсутності ви можете використовувати газовий ключ (в крайніх випадках. розлучення). Вам обов’язково знадобиться контейнер для осушення відходів (на 5-6 літрів достатньо металевого таза). Ви можете залити мастила в ручну коробку передач за допомогою воронки та шланга або об’ємного шприца.

Якщо ми поговоримо про підготовку машини та заходи безпеки. Тоді є наступні рекомендації:

 • Автомобіль встановлений над спостережною ямою або на проліт;
 • Машина фіксується ручним рукояткою, додатково поставити швидкість (на першій або задній передачі). Але якщо вам потрібно не лише змінити масло, але й відремонтувати ручну коробку передач, краще залишити машину на “нейтралі”. Варто також встановити пробки для кожного з коліс;
 • Коробка передач повинна трохи охолонути. краще осушити стару олію теплою, але не гарячою (робота з гарячою жиром насправді не відповідає вимогам безпеки);
 • Варто мити насосне унітарне підприємство, щоб пил і бруд не потрапляли всередину.

Варто також пам’ятати-якщо масло для Subaru Forester не здійснюється за графіком, а через витоки в коробці передач, а потім перед заповненням нової рідини потрібно переконатися, що проблема усунута. І не займайтеся ремонтом самостійно. на жаль, більшість власників автомобілів не мають необхідних навичок для ремонту, і, не менш важливо, у них немає необхідного обладнання.

Злив старої олії з бака

Перший етап. це видалення відпрацьованої мастила з корпусу коробки передач. Процес дренажування олії з танка Forester Subaru IACP такий:

 • Захист Картера відкручений. Металева пластина кріпиться з гвинтами, обчисленими на викрученню у формі поперечного. Необхідно відключити його від нижньої частини автомобіля та вийняти його в бік.
 • Контейнер для витраченого масляного трансмісії встановлюється під отвором.
 • Викрутка TORX T70 (або газова клавіша) акуратно відкрутить зливну пробку. Для прискорення процесу рекомендується витягнути масляний зонд, призначений для перевірки рівня рідини в коробці передач.
 • Весь об’єм відпрацьованого масла зливається. Після завершення зливна пробка встановлюється на місці та щільно накрученої.

Поява ручної передачі Subaru Forester:

нафти, subaru, forester, 2014

Миття піддону та видалення мікросхем

Варто зрозуміти відразу. промивати піддон на ручній коробці передач у Subaru Forester. це стандартне очищення коробки передач. Аналіз структури або проведення додаткових, складних процедур не потрібен. Більше того, у ручній коробці передач насправді немає окремого піддону, на відміну від автоматичної коробки передач: у «механіці» в присутності є картер. Але його слід очистити від залишків роботи.металеві чіпси.

Існує три основні способи миття коробки передач:

 • Стандартне масло;
 • промивання змащування;
 • композиції для швидкого очищення ручної коробки передач.

Миття за допомогою стандартного масляного трансмісії. це найпоширеніший і використовується метод очищення коробки швидкості. Суть полягає в наступному-вибране масло пропускання виливається у корпус PMPP, а машина виганяється протягом 2-3 днів. Потрібно їздити постійно. промивання проводиться під час роботи та під час перемикання переказів. Варто подумати. у форестері Механічного коробки Subaru Forester немає спеціального отвору для заповнення. Заслота виливається через отвір під зондом, щоб перевірити рівень рідини.

Наступним варіантом є очищення за допомогою спеціального промивання масла. Варто подумати: ряд водіїв кажуть, що описана техніка шкодить машині. Тому рекомендується ретельно прочитати інструкції щодо використання змивання змащування. У більшості випадків він використовується відповідно до принципу переговорної олії: без різких змін у обмеженні швидкості. Привід повинен бути гладким, акуратним, без зайвого тремтіння та без додаткових навантажень на ручну коробку передач. Залежно від типу олії, промивання займає від 5-10 км пробігу до 2-3 днів безперервної їзди.

Третій метод очищення. це сполуки для швидкого миття. Вони використовуються наступним чином: продукт виливається у корпус PMPP протягом 5-10 хвилин, а потім зливається. Але варто розглянути. метод використання записується на упаковку, і рекомендується ретельно його прочитати. При цьому Ви не можете їздити з засобом для швидкого промивання в ручній коробці передач! Це призведе до його передчасної невдачі. І вам потрібно вибрати інструмент для очищення трансмісії: композиція для миття двигуна тут лише зашкодить. До речі, це стосується промивання олії. Якщо ви не звернете уваги на дотримання, вам доведеться передчасно відремонтувати автомобіль.

Є ще одна версія очисного агента, який використовується досвідченими драйверами. м’яким очищувачем. Він виливається в нову мастило, після повного очищення коробки передач. Склади описаного типу дозволяють знизити швидкість забруднення ручної передачі, спростити її очищення з майбутньою заміною масла. Але варто врахувати. чистіше, невідповідне композиції, вступає в реакцію з мастилом і призводить до проблем з експлуатацією коробки швидкості.

Окремо, варто згадати варіант за допомогою дизельного палива або гасу для промивання ручної коробки передач. Деякі водії практикують це, але більшість автоматичних механіків не рекомендують проводити таке промивання. це шкодить коробці передач і призводить до передчасного ремонту. У гіршому випадку власнику автомобіля доведеться повністю змінити цей вузол передачі, який коштуватиме багато.

Як довго змінити масло в двигуні

нафти, subaru, forester, 2014

Forester SJ має електроенергію, що вимагає якості моторного масла. Досвідчені майстри радять дотримуватися такої частоти заміни моторного масла:

 • Для нових автомобілів
 • Відразу після закінчення запуску, для вживаного автомобіля
 • Відразу після покупки (одночасно з масляним фільтром, так що частинки бруду та пилу зі старого фільтра не потрапляють у свіже масло)
 • Під час експлуатації атмосферних двигунів. кожні 10 тис. км
 • При експлуатації двигунів з турбонаддувом. кожні 5 тис. км

Значна примітка: Щоб уникнути неприємностей, рекомендується вилити тип олії, що використовується в двигуні Subaru, змішати синтетичне масло з напівсинтетичним або мінералами. Якщо ви змушені користуватися рідиною іншої марки, двигун повинен бути повністю промлений, спостерігаючи за спеціальною технологією та змінити фільтр. Оптимально підходить для Forester SJ. 5W30 IDEMITSU Zepro Touring для атмосферних двигунів, 5W40 Idemitsu Zepro Racing 5W40.

Коли змінити масло у варіаторі

нафти, subaru, forester, 2014

нафти, subaru, forester, 2014

Виробник Subaru впевнений, що варіатор є найбільш ефективною передачею для кросоверів, тому нове покоління Subaru Forester SJ, як уже згадувалося, пропонується лише в комплекті з варіатором.

Однак 6-ступінчаста механічна коробка Forester SJ все ще використовується. Ця модель має демпфірну муфту з м’яким і плавним рухом при запуску, що дозволяє навіть недосвідченому водієві відчувати себе досить комфортно. Потрібно змінити масло в ручній коробці передач з інтервалом 2. 3 роки або з пробігом 50 тисяч. км. K0321AA093 Subaru Extra LSD 75W90 GL5 та K0321F0090 Subaru Gearoil 75W80 виливається в механіку. Повністю синтетичне масло класу GL5 має більшу кількість спеціальних добавок, що сприяє збільшенню терміну служби підшипників, гіпоїдних передач, супутників.

Який інтервал заміни масла в коробці передач

У Forester SJ з механікою передня коробка передач поєднується з передачею, тому зміна масла в ній робиться одночасно з маслом у коробці з частотою 50 тисяч. км. Задня коробка передач більше завантажена, тому заміну масла в ній слід робити частіше, а саме з пробігом 30 тисяч. км. У той же час у самій коробці в поєднанні з передньою коробкою передач, і той самий тип рідини виливається в задню коробку передач.

Різниця між автомобілями Forester SJ та варіатором полягає в тому. км подобається. Це пов’язано з тим, що вони піддаються великим навантаженням та температурним ефектам через те, що використовується невеликий об’єм рідини. Для обох коробки передач, однакова олія використовується, як у ручній коробці (75W90).

Як часто змінювати гальмівну рідину

нафти, subaru, forester, 2014

Гальмівна рідина є важливим компонентом безпеки, оскільки, коли автомобіль гальмує, сила від гідравлічного приводу до блоків і дисків, що призводить до зменшення швидкості та зупинки, передається точно завдяки йому. З часом рідина втрачає свої початкові властивості, саме тому функціонування гальмівної системи та керованість автомобіля в цілому порушуються, що загрожує аварією.

Частота заміни гальмівної рідини визначається залежно від компонентів, що входять до нього, а також від природи їзди. Більше того, якщо ви рідко їдете, період використання рідини зазвичай вимірюється роками і становить від 1 до 2 років. Якщо поїздки короткі, але часті, то максимальний термін не повинен перевищувати 30 тисяч. км

Якщо автомобіль працює в несприятливих умовах або збільшенні навантаження, має сенс здійснити надзвичайну заміну гальмівної рідини. В інших випадках гальмівна рідина для Forester SJ рекомендується змінити в процесі. У той же час, спираючись на практичний досвід, ми рекомендуємо повністю замінити гальмівну рідину, а ні. При змішуванні свіжих рідин зі старими залишками якість падає, що може призвести до корозії внутрішніх компонентів і знизити реакцію системи для натискання на педаль гальма.

Коли змінити свічки запалювання

нафти, subaru, forester, 2014

Subaru Forester SJ встановлює Iridie Sale всередині для двигунів бензину 4 циліндрів. Це продукт нового покоління, здатний протистояти ультра.високих температурах та навантаженнях, підтримувати продуктивність тривалий час. Орієнтовний ресурс таких свічок коливається від 60 000 до 120 000 км і сильно залежить від якості палива та розробки паливної системи (фільтри, дросель тощо.D.) тому.

Тому ніхто не скаже абсолютно точно, скільки змінити свічки запалювання у вашому конкретному випадку. Ми рекомендуємо перевіряти їх кожні 25-30 тис. км. Сум’янні майстри нашого сервісного центру ніколи не накладають заміну свічок, якщо потреба ще не похитнулася. Заміна здійснюватиметься лише з критичними порушеннями, такими як спалювання центрального електрода, зменшення товщини бічного електрода та збільшення зазору, що запобігає нормальному займанні.

Частота заміни палива

нафти, subaru, forester, 2014

Паливний фільтр виконує життєво важливий двигун для захисту двигуна від зовнішніх частинок. Збиваючись в паливо, ці частинки призводять до зносу паливного насоса та форсунок, а крім того, запобігають потоку палива, зниження ефективності двигуна, зниження ефективності свічок запалювання, підвищення температури в камері згоряння та, як, як, як, як, як, як, як результат, вихід льоду в цілому.

Для останніх моделей Forester паливний фільтр розташований у бензобазі в складі з бензиновим насосом, тому рекомендується замінити колбу та гумові ущільнювачі відповідно до правил.

Для підводної структури, яка використовується на Forester SJ, потрібно змінити паливний фільтр через 50 тис. км бігу (проти 25 тисяч. KM для автомобілів з віддаленим фільтром, який був встановлений до 2003 року.). При використанні палива сумнівної якості, огляду та, якщо необхідно, заміну паливного фільтра потрібно робити частіше.