Заміна противотуманной фари Ford Focus 3

Другий спосіб заміни лампи

Натискаємо акуратно на фіксатор і знімаємо декоративну рамку ВТФ

За допомогою ключа Torx T-25 відкручуємо саморізи кріплення ВТФ до бампера

Виймаємо ВТФ і витягуємо лампу, знімаємо колодку з лампи. Встановлюємо нову лампу.

Другий спосіб замін найбільш простий, якщо звичайно у вас є під рукою ключ Torx T-25

Схема проведення процедури

Робота починається з відкривання капота і відкручування кріпильних гвинтів, які фіксують головний фару. Головний елемент відводиться в сторону, відключати його від електропроводки необов’язково. Досить отримати доступ до корпусу оптичного елемента FORD Focus.

Згодом повертається патрон лампи, що входить в конструкцію оптики у вигляді конструктивного елемента. Необхідно обертати деталь проти ходу годинника, і натиснувши на фіксуючий компонент роз’єму проводки демонтувати патрон. Увага! Необхідно пам’ятати про використання ламп, що відносяться до серії Н11 і мають рівень потужності 55 Вт. Потрібно зняти декоративний елемент на бампері затвору викруткою і сдёрнув з утримують деталь замків. Треба намацати фіксатор накладки, дотягнутися до якого простіше зверху, зсередини над розташованим ззаду сегментом ВТФ. Компонент видаляється з лицьової частини бампера.

Важливо! Деталь утримується чіпкими, але крихкими фіксаторами, що примушують діяти гранично акуратно.

Гвинти, що прикріплюють оптику, откручиваются за допомогою набору TORX T 20. Остаточно від’єднавши компонент від бампера, витягують з посадкового гнізда фару, натискаючи на фіксатор роз’єму, що дозволяє відключити провідний електричний джгут.

Знявши оптику, треба провести заміну, виконуючи операції в зворотній послідовності. Рекомендується відрегулювати світловий пучок, домігшись оптимальної роботи світлового обладнання. Дотримуйтеся пропонованого алгоритму і процедура, пройде успішно. Уважно поставтеся до фіксації проводки під час установки компонента в нішу і зворотного збирання.

Перший спосіб заміни ламп в ВТФ

противотуманной, фари, ford, focus

Заганяємо автомобіль на оглядову яму або естакаду. За допомогою ключа зірочки Торкс Т30 відкручуємо кріплення нижнього бризковика і відгинаємо його.

Акуратно рукою пролазять у утворилося паз і повертаємо на підлогу обороту лампу. Від’єднуємо штекер від лампи і виробляємо заміну на нову.

Відразу скажу, підлізти до противотуманной фарі недосвідченій людині буде проблематично.

Ford Focus Hatchback 2011, двигун бензиновий 1.л., 125 л. с., передній привід, роботизована коробка передач. своїми руками

Номер противотуманной лампи на Focus 3

Для противотуманки Ford Focus 3 встановлюють лампи H11, виробництва Osram, Philips, Hella, Wagner, Narva і інші.

Повернути 1/4 обороту проти годинникової стрілки.

Вставити нову лампу і повернути на 14 за годинниковою.

Ще більше корисних порад в зручному форматі

Діагностика та результати ремонту

Для перевірки працездатності противотуманок в сучасних автосервісних майстерень є спеціалізоване обладнання, що дозволяє максимально точно визначити причину несправності. Прилади для сканування електроніки автомобіля (тестери) дозволяють на підставі отриманого коду точно знайти місце пошкодження. При цьому, в залежності від даних необхідна перевірка таких елементів:

 • лампа;
 • Плавкий запобіжник;
 • Електричне коло ВТФ;
 • перемикач;
 • Регулювання вивірки ВТФ;
 • Модуль щитка приладів.

Досвідчені професіонали при виявленні поломки після діагностики в залежності від місця пошкодження вживуть відповідних заходів щодо її усунення. А при необхідності зроблять повну заміну протитуманних елементів, з дотриманням усіх необхідних вказівок виробника.

Якість його функціонування оптики. запорука безпеки і надійності транспортного засобу, його ефективної експлуатації в будь-яких погодних умовах, в умовах обмежених видимості і на звивистій дорозі. Тому слід приділяти особливу увагу справності протитуманних вогнів свого автомобіля!

Які лампи вибрати для заміни

Як правило в ВТФ з заводу встановлюються лампи фірми Osram. і вище. Ця лампа зі збільшеним терміном служби і служить вона 2-3 роки. Залежно від ваших уподобань, в ВТФ можна встановити або ідентичну лампу або інші типи:

 • Лампи зі збільшеним терміном служби Long Life
 • Лампи зі збільшеною яскравістю 100 150% світла
 • Лампи з ефектом ксенону 5000К
 • Світлодіодні лампи або ксенон

Визначтеся які вам потрібні лампи, щоб світили яскраво, але ресурс у таких ламп менше. Щоб служили довго, але світять вони гірше. Лампи 5000К світять яскраво білим світлом, виглядає красиво, але на мокрому асфальті такі лампи не видно.

Світлодіодні лампи, які добре висвітлюють дорогу з’явилися відносно недавно, проте вже зарекомендували себе. При купівлі якісних LED ламп, дорогу вони висвітлюють краще.

Перший спосіб заміни ламп в ВТФ

Заганяємо автомобіль на оглядову яму або естакаду. За допомогою ключа зірочки Торкс Т30 відкручуємо кріплення нижнього бризковика і відгинаємо його.

Акуратно рукою пролазять у утворилося паз і повертаємо на підлогу обороту лампу. Від’єднуємо штекер від лампи і виробляємо заміну на нову.

Відразу скажу, підлізти до противотуманной фарі недосвідченій людині буде проблематично.

Лампи зі збільшеним терміном служби

 • NARVA H11-12-55 LONG LIFE 48078LL від 490 руб.
 • PHILIPS H11-12-55 LLECO VISION 12362LLECOC1 від 550 руб.
 • OSRAM H11-12-55 60% SILVERSTAR 2.0 (2-кратний ресурс) від 1300 руб.

Досить часто задають питання про те, чи слід змінювати обидві лампи або тільки одну. Якщо встановлені ще заводські лампи, або раніше ви проводили заміну відразу пари ламп в один час, ресурс у них як правило однаковий. Якщо згоріла одна лампа, друга може згоріти з інтервалом від тижня до місяця.

При покупці ламп зі збільшеною яскравістю, вони змінюються парами, думаю то зрозуміло всім.

стандартні лампи

 • KOITO H11-12-55 0110K від 450 руб.
 • GE H11-12-55 53110 від 490 руб.
 • MTF H11-12-55 30% Standard Long Life HS1211 від 300 руб.
 • OSRAM H11-12-55 64211 від 470 руб.
 • PHILIPS H11-12-55 30% Vision 12362PRC1 від 450 руб.
 • VALEO H11-12-55 Standart 032525 від 450 руб.

Інструкція по заміні ламп в ВТФ Focus 3

Заміну можна зробити двома способами. перший спосіб. зі зняттям нижнього захисного фартуха і частини захисту. Другий спосіб більш простий. через верх зі зняттям фари. Другий спосіб більш простий, так як знімається фара на Фокусі 3 досить легко.

Якщо міняти лампу / лампи через низ, вам буде потрібно ключ зірочка Торкс Т30 і плоска викрутка.

Лампи зі збільшеною яскравістю

 • ДіаЛУЧ H11-12-55 90% PGJ19-2 Megalight Ultra PR від 850 руб.
 • KOITO H11-12-55 Вт (100 Вт) Other Brand ціна за комплект від 2000 руб.
 • OSRAM H11-12-55 110% NIGHT BREAKER UNLIMITED від 1700 руб компл.

Як замінити лампу ВТФ на Ford Focus 3

Якщо у вас перегоріла лампа противотуманной фари на вашому Ford Focus 3 то зовсім не біда, тому що замінити її не складе труднощів навіть у початківця автолюбителя. В ВТФ встановлені лампи H11 12v / 55W точно такі ж як у більшості автомобілів, тому проблем з покупкою ламп виникнути не повинно. У тій інструкції я розповім вам які лампи краще вибрати і як їх замінити самостійно.

Заміна противотуманной лампи Ford Focus 3

Заміна лампи в противотуманной фарі Ford Focus 3 (2012, седан) розглядається в даному фотозвіт. Щоб поміняти лампу своїми руками, знадобиться зірочка Торкс Т30. Якщо піддомкратити авто і встановити підпірки. заміна буде куди зручніше.

Номер противотуманной лампи на Focus 3

Для противотуманки Ford Focus 3 встановлюють лампи h21, виробництва Osram, Philips, Hella, Wagner, Narva і інші.

Ford Focus Hatchback Карамелька S-Line 200HP 2012 року на DRIVE2

І так згоріла у мене лампа в противотуманки і тому вирішив написати посто про те як можна легко поміняти лампу в противотуманки або фарі на фокусі останнього покаления (третього).

Для цього Вам знадобиться викрутка (використовував велику плоску) і власне сама лампа (Я використовую Osram Night Breaker, найяскравіші на поточний момент галогенні лампи) і так поетапно:

Для зручності доступу до противотуманки відкручуємо фару, тримається на двох гвинтах вгорі на крилі (акуратніше з кліпсою можна втратити) і близько фальшрадіаторной решетке.2. Знімаємо фару, для зняття їй потрібно спершу злегка підняти що б, вона пішла з кріплення на кліпсі і потім злегка повернувши її потягнути на себе, вона досить таки легко зніметься (якщо трохи неправильно повернути, можуть виникнути труднощі, але як тільки кут повороту буде правильним фара сама зніметься дуже легко). Чи отримуєте вільний доступ до протівотуманкам.3. Беремо лампу противотуманки за цоколь і повертаємо проти годинникової стрілки і витягуємо.

Міняємо лампу і збираємо все в зворотному порядку.

P.S. З ліву лампу противотуманку поміняти легше, ніж праву, оскільки немає заважає бочка омивача.

P.S.2. Якщо захочете що б противотуманки світили подалі і краще можете їх так само відрегулювати, гвинт регулювання благо один і він знаходиться зверху противотуманки (спочатку вони встановлені з заводу в самому нижньому положення, тому ефекту від них нуль).

P.S.3. Ну і раз знявши фару ви можете поміняти в ній все лампи і перерахую напевно лампи головного світла: 1. У противотуманки h21; 2. У фарі лампи коштують h2 і H7 (неважливо галогенова або ксенонова фара) 3. Якщо фара з рідним біксенон, то ще варто лампа D3S4. У поворотник лампа з цоколем P21W (наскільки пам’ятаю)

Цоколь габаритної лампи не знаю оскільки фари стоять біксенонові з заводу.

І як завжди спасибі коханій дівчині яка допомогла мені, підсвічують мені підкачати простір коли я міняв лампи, оскільки світла в гаражі мені вистачало :).

Як поміняти протитуманні лампу на Focus 3

Насамперед для заміни лампи в ВТФ Ford Focus 3, треба піддомкратити машину, встановити підпірки, і заглянути під бампер. Викрутити гвинт зірочкою Т30 і відігнути бризговики. Можливо, на інших Фокуса 3 будуть ще гвинти та інші елементи кріплення, але в даному випадку виявилося досить викрутити один гвинт. Після цього можна побачити лампу противотуманки.

Далі треба повернути патрон лампи на чверть обороту і витягнути лампу з фари. Акуратно підняти фіксатори і від’єднати лампу від роз’єму живлення.

Не можна торкатися пальцями скла нової галогенною лампи, щоб не залишити слідів, які приведу до швидкого перегорання. Очистити лампу можна серветкою, змоченою спиртом.

Потім вставити нову лампу в корпус фари, повернути вже на чверть за годинниковою, і під’єднати роз’єм живлення. Варто відразу ж перевірити нову лампу, а потім встановити на місце бризговики і закрутити гвинт.

Як поміняти протитуманні лампу на Focus 3

Насамперед для заміни лампи в ВТФ Ford Focus 3, треба піддомкратити машину, встановити підпірки, і заглянути під бампер. Викрутити гвинт зірочкою Т30 і відігнути бризговики. Можливо, на інших Фокуса 3 будуть ще гвинти та інші елементи кріплення, але в даному випадку виявилося досить викрутити один гвинт. Після цього можна побачити лампу противотуманки.

Далі треба повернути патрон лампи на чверть обороту і витягнути лампу з фари. Акуратно підняти фіксатори і від’єднати лампу від роз’єму живлення.

Потім вставити нову лампу в корпус фари, повернути вже на чверть за годинниковою, і під’єднати роз’єм живлення. Варто відразу ж перевірити нову лампу, а потім встановити на місце бризговики і закрутити гвинт.

Номер противотуманной лампи на Focus 3

Для противотуманки Ford Focus 3 встановлюють лампи h21, виробництва Sylvania, GE, Philips, PIAA, Nokya, або Eiko. Варто пам’ятати, що лампи ближнього світла також мають позначення h21, так що ними можна тимчасово замінити згорілу лампочку ВТФ.

Повернути 1/4 обороту проти годинникової стрілки.

Вставити нову лампу і повернути на 14 за годинниковою.

Рейтинг моделей і виробників автоламп

Компанія «Philips» є якщо не лідером, то одним з провідних виробників автоламп. Їх виробами комплектується приблизно третина всіх автомобілів в світі, а це про щось говорить. Лампочки цього бренду довговічні, а їх реальні характеристики практично завжди відповідають заявленим. Єдиний, мабуть, мінус бренду. досить висока вартість.

Німецька компанія Osram на сьогоднішній день, мабуть, найсерйозніший конкурент Philips. Лампочки цієї компанії мають відмінні характеристики і водночас відносно помірну вартість. Саме тому дуже багато автовласників усього світу встановлюють в свої автомобілі лампи цієї компанії.

Російська компанія DLED з’явилася на ринку в 2008 році і утвердилася як надійний виробник різного світлодіодного обладнання. Продукція відрізняється низькою ціною і хорошими експлуатаційними властивостями. Підвищує довіру покупців і наявність власного відділу тестування нових високотехнологічних розробок.

З моторного відсіку

Для того щоб дістатися до противотуманной фари через моторний відсік, потрібно демонтувати фару головного світла. Озброюємося ключем Torx Т-30 або плоскою викруткою і відвертаємо два гвинти з універсальним шліцом.

Фару головного світла на Ford Focus 3 кріплять два гвинти з універсальним шліцом

Похитує фару і тягнемо її вперед по ходу руху автомобіля.

Зняття ліхтаря головного світла Ford Focus 3

Від’єднуємо колодку харчування, фару відкладаємо в сторону. Заглядаємо в підкапотний простір і на задній частині противотуманной фари бачимо цоколь лампочки з одягненою на нього колодкою харчування.

Беремося за колодку, натискаємо на фіксатор і зриваємо її з лампи, потягнувши вниз. Повертаємо лампу проти годинникової стрілки, якщо дивитися на неї з боку цоколя, і виймаємо з фари.

Зняття лампи протитуманного світла в Ford Focus 3

Беремо нову лампу, вставляємо її на місце згорілої, фіксуємо поворотом за годинниковою стрілкою. Надягаємо колодку харчування. Монтуємо фару головного світла, не забувши підключити до неї колодку харчування.

Які лампи знадобляться

Як правило, в противотуманки Ford Focus 3 виробник встановлює лампочки фірми Osram. Цей прилад має збільшений ресурс і служить близько двох-трьох років.

Штатна лампа протитуманного світла автомобіля Ford Focus 3

Але це, звичайно, не єдино можливий варіант. встановити можна лампи і будь-якого іншого виробника. Прилад повинен мати цоколь H11, потужність 55 Вт і колірну температуру в районі 3 000 К. Лампи з більш низькою колірною температурою гірше освітлюють дорогу в ясну погоду, а з більш високою. практично марні в туман або дощ. Останнім часом з’явилася тенденція встановлювати в протитуманні фари лампи з ефектом ксенону. Колірна температура в 5 000 К виглядає красиво, але таке світло абсолютно неефективний в негоду.

Як приклад наведемо лампи різних моделей і виробників, які відмінно підійдуть для протитуманного світла.

Лампочки зі стандартними характеристиками

Прилади зі збільшеною світловіддачею

Лампи зі збільшеним терміном служби

Корисно! Якщо тебе цікавить повний перелік ламп, використовуваних в автомобілі Ford Focus 3, то знайти потрібну інформацію можна тут.

Компанія KOITO є підрозділом японської корпорації TOYOTA GROUP і одним з лідерів серед виробників автомобільних ламп і оптики. В її асортименті присутні не тільки вироби стандартній комплектації лампи, а й спеціальні серії, високотемпературні моделі яких відрізняються подвоєною яскравістю при звичайних показниках потужності.

Які лампи коштують в противотуманках Ford Focus 3 і як їх поміняти

В негоду протитуманні фари є основним джерелом світла, здатного забезпечити комфорт і безпеку на дорозі. Саме тому за справністю цих світлових приладів необхідно стежити особливо ретельно. З цієї статті ми дізнаємося, які лампи можна встановити в протитуманні фари Ford Focus 3, і навчимося їх самостійно змінювати.

Інструкція по заміні

Заміну лампочок в протитуманних фарах Ford Focus 3 можна зробити трьома способами:

 • З боку днища.
 • Через моторний відсік.
 • З попереднім демонтажем противотуманной фари.

Перший варіант зручний в тому випадку, якщо в нашому розпорядженні є оглядова яма або естакада. Другий більш трудомісткий і має на увазі зняття фари головного світла. Крім того, цей спосіб не особливо зручний, якщо у тебе великі кисті рук: до правої ВТФ в такому випадку дістатися буде вельми проблематично. Але зате в дорозі він найзручніший і безпечний.

Третій спосіб ми розглядати не будемо, оскільки він виправдовує себе лише в разі потреби чищення і техобслуговування самої фари. Проте в деяких сервісних центрах лампи в ВТФ Ford Focus 3 змінюють саме цим методом. Можливо, через те, що такий варіант дорожче коштує.

Заміна ламп протитуманного світла методом зняття ВТФ на Ford Focus 3

Як поміняти протитуманні лампу на Focus 3

Насамперед для заміни лампи в ВТФ Ford Focus 3, треба піддомкратити машину, встановити підпірки, і заглянути під бампер. Викрутити гвинт зірочкою Т30 і відігнути бризговики. Можливо, на інших Фокуса 3 будуть ще гвинти та інші елементи кріплення, але в даному випадку виявилося досить викрутити один гвинт. Після цього можна побачити лампу противотуманки.

Далі треба повернути патрон лампи на чверть обороту і витягнути лампу з фари. Акуратно підняти фіксатори і від’єднати лампу від роз’єму живлення.

Потім вставити нову лампу в корпус фари, повернути вже на чверть за годинниковою, і під’єднати роз’єм живлення. Варто відразу ж перевірити нову лампу, а потім встановити на місце бризговики і закрутити гвинт.

Другий спосіб заміни лампи в ВТФ

За допомогою зірочки, або плоскої викрутки відкручуємо болти кріплення фари, виймаємо її з пазів і від’єднуємо колодку проводів.

Потім рукою необхідно підлізти до противотуманной фарі і на підлогу обороту повернути перегоріла лампу. Витягнути її на верх і акуратно від’єднати штекер.

Далі беремо нову лампу, защелкиваем штекер на лампі і встановлюємо назад в ВТФ.

Якщо встановлюєте світлодіодні лампи, зверніть увагу на блочки стабілізатора, якщо такі є. Їх краще ізолювати, щоб в них не потрапляла вода, а заодно і контакти від колодки до лампи.

Лампи зі збільшеною яскравістю

 • ДіаЛУЧ H11-12-55 90% PGJ19-2 Megalight Ultra PR від 850 руб.
 • KOITO H11-12-55 Вт (100 Вт) Other Brand ціна за комплект від 2000 руб.
 • OSRAM H11-12-55 110% NIGHT BREAKER UNLIMITED від 1700 руб компл.

Які лампи вибрати для заміни

Як правило в ВТФ з заводу встановлюються лампи фірми Osram. і вище. Ця лампа зі збільшеним терміном служби і служить вона 2-3 роки. Залежно від ваших уподобань, в ВТФ можна встановити або ідентичну лампу або інші типи:

 • Лампи зі збільшеним терміном служби Long Life
 • Лампи зі збільшеною яскравістю 100 150% світла
 • Лампи з ефектом ксенону 5000К
 • Світлодіодні лампи або ксенон

Визначтеся які вам потрібні лампи, щоб світили яскраво, але ресурс у таких ламп менше. Щоб служили довго, але світять вони гірше. Лампи 5000К світять яскраво білим світлом, виглядає красиво, але на мокрому асфальті такі лампи не видно.

Світлодіодні лампи, які добре висвітлюють дорогу з’явилися відносно недавно, проте вже зарекомендували себе. При купівлі якісних LED ламп, дорогу вони висвітлюють краще.

Поділитися “Як замінити лампу ВТФ на Ford Focus 3”

Заміна лампи в противотуманной фарі Ford Focus 3 (2012, седан) розглядається в даному фотозвіт. Щоб поміняти лампу своїми руками, знадобиться зірочка Торкс Т30. Якщо піддомкратити авто і встановити підпірки. заміна буде куди зручніше. Втім, існує другий варіант. зняти фару. тоді також з’явиться доступ до ВТФ, як відзначають деякі водії.

Перший спосіб заміни ламп в ВТФ

Заганяємо автомобіль на оглядову яму або естакаду. За допомогою ключа зірочки Торкс Т30 відкручуємо кріплення нижнього бризковика і відгинаємо його.

Акуратно рукою пролазять у утворилося паз і повертаємо на підлогу обороту лампу. Від’єднуємо штекер від лампи і виробляємо заміну на нову.

Відразу скажу, підлізти до противотуманной фарі недосвідченій людині буде проблематично.

Інструкція по заміні ламп в ВТФ Focus 3

Заміну можна зробити двома способами. перший спосіб. зі зняттям нижнього захисного фартуха і частини захисту. Другий спосіб більш простий. через верх зі зняттям фари. Другий спосіб більш простий, так як знімається фара на Фокусі 3 досить легко.

Якщо міняти лампу / лампи через низ, вам буде потрібно ключ зірочка Торкс Т30 і плоска викрутка.

Лампи зі збільшеним терміном служби

 • NARVA H11-12-55 LONG LIFE 48078LL від 490 руб.
 • PHILIPS H11-12-55 LLECO VISION 12362LLECOC1 від 550 руб.
 • OSRAM H11-12-55 60% SILVERSTAR 2.0 (2-кратний ресурс) від 1300 руб.

Досить часто задають питання про те, чи слід змінювати обидві лампи або тільки одну. Якщо встановлені ще заводські лампи, або раніше ви проводили заміну відразу пари ламп в один час, ресурс у них як правило однаковий. Якщо згоріла одна лампа, друга може згоріти з інтервалом від тижня до місяця.

При покупці ламп зі збільшеною яскравістю, вони змінюються парами, думаю то зрозуміло всім.

Противотуманки на Ford Focus 3

Встановлюємо противотуманки в штатні місця на

Як зняти протитуманні фару Ford Focus 3 відео

Заміна лампи ближнього світла на Ford Focus 3 / заміна фари

Лінзованной противотуманки з ДГЗ для Ford Focus 3 від МірДХО

Як поміняти лампочки на Ford Focus 3. Азбука Ford

Зняти трикутник FORD FOCUS 3 і замінити сигнал

 • Volvo fmx 6 × 4 самоскид технічні характеристики
 • Накладки на пороги для Kia optima
 • Гідронік на Mitsubishi Pajero спорт
 • Заміна колеса на Opel Zafira відео
 • Підшипник на піввісь Fiat doblo
 • Як поміняти лямбда зонд на Hyundai Accent
 • Чи не відчиняються двері Volkswagen Кадді
 • Знімач кришки бензонасоса Kia Sorento
 • Ford Focus 3 помилка перемикача АКПП
 • BMW мотоцикли розгін до 100
 • BMW Е60 розгін до 100
 • Порівняння subaru forester і Volkswagen tiguan
 • Заміна форсунка омивача лобового скла Hyundai Accent
 • Як робиться схід розвал на Mercedes W220
 • Як відкрити замок двері Volkswagen туран

Головна »Новинки» Як зняти протитуманні фару Ford Focus 3 відео

Як поміняти протитуманні лампу на Focus 3

Насамперед для заміни лампи в ВТФ Ford Focus 3, треба піддомкратити машину, встановити підпірки, і заглянути під бампер. Викрутити гвинт зірочкою Т30 і відігнути бризговики. Можливо, на інших Фокуса 3 будуть ще гвинти та інші елементи кріплення, але в даному випадку виявилося досить викрутити один гвинт. Після цього можна побачити лампу противотуманки.

Далі треба повернути патрон лампи на чверть обороту і витягнути лампу з фари. Акуратно підняти фіксатори і від’єднати лампу від роз’єму живлення.

Не можна торкатися пальцями скла нової галогенною лампи, щоб не залишити слідів, які приведу до швидкого перегорання. Очистити лампу можна серветкою, змоченою спиртом.

Потім вставити нову лампу в корпус фари, повернути вже на чверть за годинниковою, і під’єднати роз’єм живлення. Варто відразу ж перевірити нову лампу, а потім встановити на місце бризговики і закрутити гвинт.

процедура заміни

Заміну зручніше проводити на оглядовій ямі або підйомнику, якщо такої можливості немає, то машину можна підняти за допомогою домкрата. Процедура на моделях Ford Focus 1, 2 і 3 аналогічні.

 • Щоб дістатися до противотуманной фарі Ford Focus, потрібно демонтувати оптику головного світла.
 • Тепер доступний плафон противотуманки. Провертає його на 90 градусів і виймаємо разом з лампочкою.
 • Потім слід зняти верхній молдинг. Його потрібно підчепити плоскою викруткою знизу і, отщелкнув засувки збоку, демонтувати.
 • Далі потрібно зняти заглушку противотуманной фари, акуратно подолавши опір фіксаторів.
 • Для зняття ВТФ потрібно відкрутити два бічних самореза, якими кріпляться фари. Викрутивши саморізи, демонтуємо фару з ніші бампера.
 • Далі, натиснувши на фіксатор, від’єднуємо штекер з проводами.
 • Встановлюємо нову фару на штатне місце.
 • Потім повертається на місце заглушка противотуманной фари і молдинг.

Після заміни необхідно перевірити, як світять фари і при необхідності відрегулювати зірочкою, для цього в заглушці противотуманной фари є спеціальний отвір.

Таким чином, заміну противотуманок можна виконати своїми руками як на першому FORD Фокусі, так і на інших моделях.

Заміна ВТФ на Ford Focus 3 від А до Я

Гарний день! У мене питання що, якою є процедура зміни протитуманних фар на Ford Focus 3 (розбило каменем з-під коліс), необхідно знімати фару або вони змінюються якось по іншому? (Андрій)

Хороший день, Андрій. По готовності з ладу 1-го з протитуманних ліхтарів подобаються жінкам, слід провести зміну елемента. Нижче будемо вести розмову про те, як це робиться.

опис, зняття і установка противотуманок

Призначення противотуманок. висвітлювати дорогу при поганій видимості під час негоди. Якщо вони починають тьмяно світити, мають механічні пошкодження, то їх необхідно міняти. Стаття присвячена ВТФ, дається інструкція, як замінити протитуманні фари Ford Focus 3.