Заміна лампи ближнього світла Datsun ми до

Заміна лампи ближнього світла на Datsun

1.2 км) CarFix на Каширському шосе Каширське шосе, 61к3АДомодедовская (

1.2 км) CarFix на вулиця Академіка Волгіна вулиця Академіка Волгіна, 33с3Беляево (

1.2 км) CarFix на Павла Корчагіна Павла Корчагіна, 3аВДНХ (

1.2 км) CarFix на вулиця Єрмакова Роща вулиця Єрмакова Роща, 7Ас1Шелепіха (

1.2 км) CarFix на П’ятницькому шосе Пятницкое шосе, 2Волоколамская (

1.2 км) CarFix на Люблінській вулиці Люблінська вулиця, 60Любліно (

1.2 км) CarFix на проспекті Вернадського проспект Вернадського, 12ДПроспект Вернадського (

1.2 км) CarFix на Парковій вулиці 3-тя Паркова вулиця, 41Ас12Свіблово (

1.2 км) CarFix на Озерній Озерна вулиця, 46к2Юго-Західна (

1.2 км) CarFix на Бакунінской вулиці Бакунінская вулиця, 72Бауманская (

1.2 км) CarFix на Єрмакової Гаю вулиця Єрмакова Роща, 7Ас1Шелепіха (

1.2 км) CarFix на Подільських Курсантів вулиця Подільських Курсантів, 9Бс2Пражская (

1.2 км) CarFix на Красногорському проїзді 1-й Красногорський проїзд, 4с3АСтрешнево (

1.2 км) CarFix на Мінській Мінська вулиця, 1ММінская (

1.2 км) CarFix на Мельникова вулиця Мельникова, 5Волгоградскій проспект (

1.2 км) CarFix на Нововладикінском проїзді Нововладикінскій проїзд, 6с2Окружная (

1.2 км) CarFix на Горобинової Рябиновая вулиця, 28Ас2Славянскій бульвар (

1.2 км) CarFix на 1-й Цегельний провулок 1-й Цегельний провулок, 4с4Семеновская (

1.2 км) CarFix на складеного вулиці складеного вулиця, 22Бутирская (

1.2 км) CarFix на проспект Вернадського проспект Вернадського, 29к1Проспект Вернадського (

1.2 км) CarFix на Варшавському шосе Варшавське шосе, 132Ак1Южная (

1.2 км) CarFix Реутов Молодіжна вулиця, 7Новокосіно (

1.2 км) CarFix на Рязанському проспекті Рязанський проспект, 39Ас1Рязанскій проспект (

1.2 км) CarFix на Варшавському шосе Варшавське шосе, 26с22Нагатінская (

1.2 км) CarFix на вулиця Матроська Тиша вулиця Матроська Тиша, 1АЕлектрозаводская (

1.2 км) CarFix на 54 км МКАД МКАД, 53-й кілометр, 6Кунцевская (

1.2 км) CarFix на 2-му Донському 2-й Донський проїзд, 10Площадь Гагаріна (

1.2 км) CarFix на Стартовою Стартова вулиця, 12с3Медведково (

заміна ламп ближнього / дальнього світла на ладі Granta

Всім привіт, Грантоводи! Зараз я розповім вам як офігенно “легко” поміняти лампи ближнього / заднього світла. (І В КІНЦІ ЙДЕ ПИТАННЯ). Загалом, перегоріла в мене одна лампочка (режиму “ближнє світло”). Я купив комплект нових, 2 шт.), Ввів в Гуглі “заміна ламп ближнього світла на Granta”, подивився “Мурзилка”, подивився ваш цей відсів на YouTube, ну з першого погляду начебто як все просто, так. Приступив до справи. Отже, права фара. з нею більш-менш ще зручно: сяк-так зняв пластиковий захисний чохол (зламавши одну з направляючих, так як ця мерзота ніяк не хотіла вийматися). Від’єднав проводку від лампи. Далі. гумка! Її треба тягнути щосили !! НАВІЩО, панове АвтоВАЗовци ви так туго запихаєте цю гумку. Гаразд, гумку на правій фарі зняв. не питання. Далі більш менш понятно.- відігнув металевий тримач-засувку, стару лампочку вийняв, нову поставив, защёлкнул держатель, сяк-так пхнув гумку (таке відчуття, що все таки не до кінця, як вона була спочатку туди з заводу зафігачіть), приєднав проводку до лампи, закрив пластиковий кожух! Мда. Переходимо до лівій фарі !! Тут почалося саме веселощі !! Підходу до місця установки лампи немає взагалі. Коротше, заважав сильно шланг бачка охолоджувальної рідини, зняв його, ладно. Далі. знімаю пластикову кришку-кожух. Дещо як зняв хвилин через 10 наполегливої ​​боротьби з ним (треба ж! На цей раз навіть штир-направляючу не зламав!). ДАЛІ. ЦЕ ППЦ хлопці !! Гумка лівої фари взагалі не хотіла вийматися! Тягнув з все сил, боявся щось пошкодити. НІЯК !! Потім мене ця ситуація задовбали і я з усієї дурі її все-таки витягнув! АЛЕ. Погнув металевий тримач-засувку, який притискає лампу до посадкового місця. Сяк-так вийняв стару лампу, поставив нову, постарався виправити його, але занадто мало місця, дві руки там явно не поміщаються !! Запхав гумку, закрив кожух, обматюкав АвтоВАЗовцев. Далі ТАКА СИТУАЦІЯ і власне питання: лампа в лівій фарі за моїми відчуттями не щільно прилягає до посадкового місця. Як це може позначитися на характеристиках освітлення і тривалості терміну служби лампи ?! Як мені виправити цей тримач-засувку щоб лампа прилягала повністю ?! Чи продаються ці запчастини окремо? Або тільки блок-фара повністю ?! І як думаєте в автосервісі (ну або у офіціалів) можуть поправити мені фару? Спасибі всім за відповіді! Ніколи більше не полізу сам чогось там міняти. Чи то руки криві, то чи реально місця в моторному відділенні мало. Я в розпачі.

Які лампи встановлені на Datsun on-DO? Підбір і заміна ламп

Якщо ви хочете дізнатися, який тип лампи використовується в тому чи іншому місці прочитайте ось цю статтю. Заміна лампи в протитуманних фарах Заміна лампочки в покажчиках повороту на Datsun Повторювач повороту Задні габаритні вогні. замінюємо перегоріла лампу Освітлення номерного знака Салонний плафон Підсумок Перегоріла лампа в фарі. подібна неприємність не є рідкістю для автовласників. Оптика у Datsun непогана, але лампи перегорають на всіх автомобілях.

лампи, ближнього, світла, datsun

Спочатку знімається захисний кожух. При заміні противотуманки спочатку доведеться зняти або повернути колесо.

Далі проводиться заміна лампи в самій противотуманной фарі. У випадку з поворотниками все досить. Перед заміною потрібно витягнути повторювач повороту. При заміні ламп в задніх ліхтарях, знімати їх необов’язково.

Загальні поради по заміні лампи на автомобілях Datsun

Усередині нього і знаходиться лампа, яка кріпиться за допомогою спеціального фіксатора. Для заміни патрон повертається проти годинникової стрілки, після чого з повторювача виймається весь ліхтар з лампою.

Вона витягується з патрона, в на її місце ставиться нова. Далі йде зворотна збірка компонентів Datsun. Потім ліхтар відводиться від кузова, після чого дістається патрон з перегоріли лампою.

Заміна ламп Datsun Mi-Do з року

Далі все розказано у відеосюжеті :. Далі потрібно буде акуратно вставити тонку викрутку в паз і натиснути на фіксатор, одночасно чіпляючи розсіювач викруткою. Після слід заміна лампи і зворотна збірка.

Далі необхідно демонтувати стельовий плафон, що досягається шляхом вставки в його паз з правого боку викрутки. Вставивши викрутку, потрібно потягнути плафон. Після цього лампа змінюється, а плафон ставиться на місце, але починати фіксувати його потрібно з правого боку. Так що найчастіше її простіше і швидше замінити самостійно.

Заміна лампочки ближнього світла в Datsun ми до

Загальні поради по заміні лампи на автомобілях Datsun Заміна лампочок ближнього і дальнього світла на Datsun Задні ліхтарі комбіновані і ДГЗ. як поміняти? Заміна лампи в протитуманних фарах Заміна лампочки в покажчиках повороту на Datsun Повторювач повороту Задні габаритні вогні. замінюємо перегоріла лампу Освітлення номерного знака Салонний плафон Підсумок. Перегоріла лампа в фарі. подібна неприємність не є рідкістю для автовласників.

Господарі моделей on-Do і ми.До теж не застраховані від.

Дії в надзвичайних ситуаціях Datsun Mi-Do з м Заміна ламп

При наявності такої опції алгоритм роботи змінюється. знімати колесо не обов’язково, досить просто повернути його у внутрішню сторону до упору. Потім кришка вирізу повертається в бризковики за годинниковою стрілкою. Після демонтажу кришки відкриється доступ до противотуманки через технологічний отвір. Далі необхідно повернути лампу і витягнути повертати проти годинникової стрілки.

В кінці від’єднується колодка, а лампа змінюється. Потім все збирається в зворотному порядку. Навіть при наявності такого отвору, при демонтованому колесі працювати буде простіше. Якщо виникають істотні труднощі, необхідно звернутися в сервісну службу Datsun. Для початку потрібно відкрити капот, після чого провернути проти годинникової стрілки до упору патрон лампи. Потім її виймають і ставлять на її місце нову. Після все збирається в зворотному порядку.

Характеристики ламп ДГЗ, ВТФ, ближнього і дальнього світла на Datsun on-Do і Mi-Do

Однак замінити лампу не так просто. є маса тонкощів, які необхідно враховувати, щоб не зіпсувати нову деталь і не втратити даремно час. Крім того, лампи доводиться міняти не тільки в оптиці, про також і в салоні, хоч перегорають вони там і нечасто. Через дефекти вона може лопнути. Але якщо такі дії необхідні, то потрібно відвідати офіційного дилера і його майстрів.

В сучасних блок-фарах стоять змінні лампи галогенного типу, які можна змінювати, не демонтуючи саму оптику. Для заміни даного елемента ми.До потрібно відкрити капот, після чого демонтувати захисний кожух.

Потім доведеться від’єднати від лампи роз’єми. Далі відводиться в сторону фіксатор пружинного типу, який попередньо стискається. Після цього лампа виймається, але торкатися можна виключно до цоколю, так як доторкатися до колби заборонено.

Заміна лампочки повинна проводитися тільки в рукавичках, а після установки нового компонента потрібно впевнитися, що кожух досить щільно прилягає до корпусу фари. В даному відео все розповідається більш детально приклад на LADA Granta:.

При виникненні труднощів в заміні ламп на Datsun, рекомендується звернутися до офіційного дилера. Спочатку потрібно відкрити капот, після чого провернути патрон лампи проти годинникової стрілки до упору.

Потім лампа разом з патроном витягується з ліхтаря. Заміна проводиться прямо в патроні, а після він вставляється в зворотному порядку. Як і з ближнім світлом, труднощі в роботі рекомендується вирішувати на СТО дилера Datsun. В даному відео про аналог Datsun LADA Granta такий процес детально викладається :. Щоб дістатися до згорілої лампочки в протитуманних фарах доведеться знімати колесо і послаблювати фіксацію передніх бризковиків, що тримаються 6-ю гвинтами.

Після цього бризговики відтягується назад, а з фари дістається дефектна лампа. Але якщо у Вас Datsun в версії Design, то його бризковики комплектуються особливими вирізами, які і полегшують доступ до противотуманной фарі.

Щоб її демонтувати, потрібно натиснути на неї і провернути проти годинникової стрілки. Після ставиться нова і все назад збирається.

заміна ламп

Липучка відтягується елементарно. Лампа змінюється таким чином. Демонтувати плафон потрібно акуратно. Характеристики використовуваних ламп в Datsun. Datsun On-Do від руб. Lada Granta від руб. мас Моторс.

Задні габаритні вогні. замінюємо перегоріла лампу

Щоб дістатися до ліхтаря потрібно відкрити люк в облицюванні всередині багажного відсіку.

При заміні ламп в задніх ліхтарях, знімати їх необов’язково.

Люк тримається на «липучці». Потім ліхтар відводиться від кузова, після чого дістається патрон з перегоріли лампою.

Замена лампочки DATSUN

Щоб її демонтувати, потрібно натиснути на неї і провернути проти годинникової стрілки. Після ставиться нова і все назад збирається.

повторювач повороту

Спершу необхідно зняти сам повторювач повороту з крила авто.

Перед заміною потрібно витягнути повторювач повороту.

Усередині нього і знаходиться лампа, яка кріпиться за допомогою спеціального фіксатора. Для заміни патрон повертається проти годинникової стрілки, після чого з повторювача виймається весь ліхтар з лампою. Вона витягується з патрона, в на її місце ставиться нова. Далі йде зворотна збірка компонентів Datsun.

Задні ліхтарі (комбіновані) і ДГЗ. як поміняти?

Спочатку потрібно відкрити капот, після чого провернути патрон лампи (проти годинникової стрілки) до упору. Потім лампа разом з патроном витягується з ліхтаря. Заміна проводиться прямо в патроні, а після він вставляється в зворотному порядку. Як і з ближнім світлом, труднощі в роботі рекомендується вирішувати на СТО дилера Datsun.

В даному відео про аналог Datsun (LADA Granta) такий процес детально викладається:

Як поміняти лампочку на Datsun on-Do і datsun Mi-do?

З перегоранням ламп у фарах час від часу стикається кожен автомобіліст, і власники on-Do і mo-Do. не виняток. Більшість лампочок можна замінити самостійно, дотримуючись технологічну послідовність і обережність. Якщо ви не хочете звертатися за такими нескладними питаннями в автосервіс, скористайтеся порадами з цієї статті.

 • Заміна ламп: загальні рекомендації
 • Послідовність дій при заміні ламп дальнього і ближнього світла
 • Поради по заміні комбінованих і денних ходових вогнів
 • Зміна перегорілих ламп в протитуманних фарах
 • Як поміняти лампочки в покажчиках поворотів
 • повторювач повороту
 • Обслуговування задніх габаритних вогнів
 • Як замінити лампочку номерного знака
 • салонне освітлення
 • резюме

Крім оптики в періодичній заміні потребують лампочки зовнішньої підсвічування і внутрішнього освітлення

Якщо у вас немає досвіду самостійного обслуговування оптики Datsun, уважно вивчіть наші рекомендації. вони допоможуть зробити всі роботи швидко і ефективно.

 • Не торкайтеся скляних колб галогенних ламп пальцями: жирні плями на поверхні значно скорочують термін їх служби.
 • Працюйте в рукавичках, це підвищить вашу безпеку і вбереже лампи від пошкоджень.
 • Захистіть галогенну колбу від механічних пошкоджень: під впливом сильно стисненого всередині газу вона може лопнути навіть від невеликої подряпини.
 • Використовуйте для заміни тільки схвалені автовиробником лампи.
 • Після заміни ламп регулювання фар, як правило, не потрібна. Якщо світловий пучок порушений, зверніться в спеціалізований техцентр.
 • Всі роботи по заміні лампочок слід проводити на знеструмлених фарах.
 • Заміна сучасних галогенних ламп не вимагає демонтажу елемента оптики.
 • Якщо при самостійній заміні виникли складності, зверніться до майстрів дилерського центру.
 • Відкрийте капот і зніміть захисний ковпачок з блоку ламп.
 • Від’єднайте роз’єми електричних проводів, відвівши в бік пружинні фіксатори.

Датсун Он До Замена ламп ближнего и дальнего света

Акуратно, тримаючи за цоколь, вийміть лампочку

Замініть її на нову, підключіть дроти.

Поверніть на місце захисний кожух, переконайтеся, що він щільно закріплений.

Подивіться на прикладі Lada Granta, як легко замінюються лампи:

 • Відкрийте капот і до упору проверніть проти годинникової стрілки патрон лампи.
 • Обережно вийміть лампочку разом з патроном.
 • Замініть її на нову з патроном, поверніть за годинниковою стрілкою.
 • Переконайтеся, що патрон закріплений міцно і лампа працює.

На цьому відео видно, як нескладно змінюються лампи ДГЗ на «LADA-Granta», оптика якої аналогічна on-Do:

 • Щоб отримати доступ до ламп противотуманок, демонтуйте колесо і звільніть шість гвинтів, які тримають бризговики.
 • Відтягніть бризговики назад і дістаньте з фари пошкоджену лампочку.

Зніміть або поверніть колесо перед тим, як міняти лампи протитуманних фар

Поверніть лампу проти годинникової стрілки і вийміть її. від’єднайте колодку.

Встановіть нову лампочку, виконуючи всі дії в зворотному порядку.

Зверніть увагу: бризковики версій Design мають спеціальні вирізи для більш легкого доступу до ламп. Така конструкція дозволяє не знімати колесо перед заміною, а лише максимально повернути його всередину. Потім, щоб вийняти перегоріла лампу, потрібно повернути кришку вирізу за годинниковою стрілкою і працювати через відкрилося технологічний отвір.

Заміна лампи через технологічний отвір в бампері

 • Відкрийте капот і поверніть патрон лампи до упору проти годинникової стрілки.
 • Вийміть лампу разом з патроном, а на її місце вставте нову.
 • Проверните патрон за годинниковою стрілкою до упору.

Зніміть блок повторювача поворотів з крила автомобіля

Проверните патрон проти годинникової стрілки і вийміть його разом з лампою.

Видаліть з патрона лампочку і поставте на її місце нову.

Встановіть патрон назад, поверніть за годинниковою стрілкою.

Знайдіть у внутрішній облицюванні багажника невеликий люк.

Відтягніть закріплену текстильною застібкою-липучкою стулку люка.

Витягніть з блоку патрон з пошкодженої лампочкою і вийміть її, натиснувши і повернувши проти годинникової стрілки.

Замініть її на нову, виконавши всі дії в зворотному порядку.

Відпустіть болти, що на мі-До і on-Do кріпиться плафон підсвічування.

Замінити лампу підсвічування номерів нескладно

Відіжміть фіксатор вставленої в паз тонкої викруткою і подденьте нею рассеиватель.

Замініть лампу новою, встановіть розсіювач на місце.

Демонтувати плафон, злегка підчепивши його вставленої в паз справа тонкої викруткою.

Дійте обережно, щоб не пошкодити плафон

Зігніть фіксують вусики патрона і вийміть його.

Замініть лампу і переконайтеся, що вона працює.

Вставте тримач на місце, закріпіть плафон, почавши фіксацію справа.

Зверніть увагу: якщо і нова лампа не світиться, можливо, справа не в ній, а в патроні або в системі електрозабезпечення. Щоб усунути проблему, зверніться в дилерський центр Datsun.

У більшості випадків для заміни елементів освітлення Datsun не потрібні спеціальні навички та інструменти. Ви можете заощадити час, власноруч виконавши цей нескладний ремонт.

Більш детальну інформацію ви МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ПО ТЕЛЕФОНУ або при відвідуванні НАШОГО дилерських центрів:

з понеділка по суботу з 9:00 до 21:00,

з понеділка по суботу з 8:00 до 21:00,

Заміна Лампи Близького Світу Datsun Мі До

Заміна перегоріли лампи на Datsun on-Do і Mi-Do

Перегоріла лампа в фарі. схожа проблема не є рідкістю для автолюбителів. Господарі моделей on-Do і ми.До теж не застраховані від цього. Саме тому своєчасна заміна Права фара ближнього світла: Datsun on-Do і ми- Заміна ламп ближнього світла і габаритів на Nissan Almera Але поміняти лампу не так просто. є маса тонкощів, які потрібно врахувати, щоб не попсувати новітню деталь і не втратити даремно час.

Оптика у Datsun хороша, але лампи перегорають на всіх автомобілях.

Крім того, лампи доводиться міняти не тільки в оптиці, про також і в салоні, хоч перегорають вони там і нечасто.

Заміна лампи в протитуманних фарах

Щоб дістатися до згорілої лампочки в протитуманних фарах доведеться знімати колесо і послаблювати фіксацію передніх бризковиків, що тримаються 6-ю гвинтами. Після цього бризговики відтягується назад, а з фари дістається дефектна лампа.

При заміні противотуманки спочатку доведеться зняти або повернути колесо.

Але якщо у Вас Datsun в версії Design, то його бризковики комплектуються особливими вирізами, які і полегшують доступ до противотуманной фарі. Заміна лампочки ближнього світла Skoda Octavia При наявності такої опції алгоритм роботи змінюється. знімати колесо не обов’язково, досить просто повернути його у внутрішню сторону до упору. Заміна ламп ближнього світла і заміна запобіжників на Nissan Nissan Х Trail Потім кришка вирізу повертається в бризковики за годинниковою стрілкою. Після демонтажу кришки відкриється доступ до противотуманки через технологічний отвір.

Далі проводиться заміна лампи в самій противотуманной фарі.

Далі необхідно повернути лампу і витягнути (повертати проти годинникової стрілки). В кінці від’єднується колодка, а лампа змінюється. Яке масло заливати в коробку передач? (Сторінка 5). Коробка передач. Datsun on-DO, Mi-DO клуб :: Форум Datsun on-Do, ми до Міняємо лампи ближнього світла на Renault Laguna 2 Заміна лампи ближнього Renault Megane 2 Потім все збирається в зворотному порядку. Навіть при наявності такого отвору, при демонтованому колесі працювати буде простіше. Замінити лампу ближнього світла Skoda Rapid не складно. Досить знати, що в ближньому світлі у Рапіда встановлені лампи h7, які чеський виробник Якщо виникають істотні труднощі, необхідно звернутися в сервісну службу Datsun.

Загальні поради по заміні лампи на автомобілях Datsun

Їх слід ретельно вивчити перед тим, як починати роботу:

Як поміняти лампочку на Datsun on-Do і datsun Mi-do?

Дилерський центр на Ярославському шосе. Ні дякую. Новини бренду Історія бренду. Головна Про Datsun Новини бренду.

Заміна ламп Datsun Mi-Do з року

Заміна сучасних галогенних ламп не вимагає демонтажу елемента оптики. Якщо при самостійній заміні виникли складності, зверніться до майстрів дилерського центру. Відкрийте капот і зніміть захисний ковпачок з блоку ламп. Від’єднайте роз’єми електричних проводів, відвівши в бік пружинні фіксатори.

Подивіться на прикладі Lada Granta, як легко замінюються лампи:.

Поради по заміні комбінованих і денних ходових вогнів Відкрийте капот і до упору проверніть проти годинникової стрілки патрон лампи. Обережно вийміть лампочку разом з патроном.

Замініть її на нову з патроном, поверніть за годинниковою стрілкою. Переконайтеся, що патрон закріплений міцно і лампа працює. Зміна перегорілих фар в протитуманних фарах Щоб отримати доступ до ламп противотуманок, демонтуйте колесо і звільніть шість гвинтів, які тримають бризговики.

Як поміняти лампочку на Datsun on-Do і datsun Mi-do? З перегоранням ламп у фарах час від часу стикається кожен автомобіліст, і власники on-Do і mo-Do. не виняток. Більшість лампочок можна замінити самостійно, дотримуючись технологічну послідовність і обережність.

Якщо ви не хочете звертатися за такими нескладними питаннями в автосервіс, скористайтеся порадами з цієї статті. Заміна ламп: загальні рекомендації Послідовність дій при заміні ламп дальнього і ближнього світла Поради по заміні комбінованих і денних ходових вогнів Зміна перегорілих ламп в протитуманних фарах Як поміняти лампочки в покажчиках поворотів Повторювач повороту Обслуговування задніх габаритних вогнів Як замінити лампочку номерного знака Салонне освітлення Резюме.

Крім оптики в періодичній заміні потребують лампочки зовнішньої підсвічування і внутрішнього освітлення.

Оплата через Яндекс Касу

Відтягніть бризговики назад і дістаньте з фари пошкоджену лампочку. Зніміть або поверніть колесо перед тим, як міняти лампи протитуманних фар.

Поверніть лампу проти годинникової стрілки і вийміть. від’єднайте колодку.

Заміна Лампочки Близького Світу Datsun Мі До

Заміна ламп на Datsun: загальні рекомендації Якщо у вас немає досвіду самостійного обслуговування оптики Datsun, уважно вивчіть наші рекомендації. вони допоможуть зробити всі роботи швидко і ефективно.

Не торкайтеся скляних колб галогенних ламп пальцями: жирні плями на поверхні значно скорочують термін їх служби. Працюйте в рукавичках, це підвищить вашу безпеку і вбереже лампи від пошкоджень. Захистіть галогенну колбу від механічних пошкоджень: під впливом сильно стисненого всередині газу вона може лопнути навіть від невеликої подряпини.

Використовуйте для заміни тільки схвалені автовиробником лампи. Після заміни ламп регулювання фар, як правило, не потрібна. Якщо світловий пучок порушений, зверніться в спеціалізований техцентр.

Всі роботи по заміні лампочок слід проводити на знеструмлених фарах.

Лампи ближнього / дальнього світла

Зверніть увагу: бризковики версій Design мають спеціальні вирізи для більш легкого доступу до ламп. Така конструкція дозволяє не знімати колесо перед заміною, а лише максимально повернути його всередину.

Потім, щоб вийняти перегоріла лампу, потрібно повернути кришку вирізу за годинниковою стрілкою і працювати через відкрилося технологічний отвір. Заміна лампи через технологічний отвір в бампері.

Як поміняти лампи в покажчиках поворотів. Відкрийте капот і поверніть патрон лампи до упору проти годинникової стрілки. Вийміть лампу разом з патроном, а на її місце вставте нову. Проверните патрон за годинниковою стрілкою до упору. Повторювачі поворотів. Проверните патрон проти годинникової стрілки і вийміть його разом з лампою. Витягніть з блоку патрон з пошкодженої лампочкою і вийміть її, натиснувши і повернувши проти годинникової стрілки. Як замінити лампочку номерного знака: 1. Відпустіть болти, що на мі-До і on-Do кріпиться плафон підсвічування.

Відіжміть фіксатор вставленої в паз тонкої викруткою і подденьте нею розсіювач. Зігніть фіксують вусики патрона і вийміть.

Зверніть увагу: якщо і нова лампа не світиться, можливо, справа не в ній, а в патроні або в системі електрозабезпечення. Щоб усунути проблему, зверніться в дилерський центр Datsun. У більшості випадків для заміни елементів освітлення Datsun не потрібні спеціальні навички та інструменти. Ви можете заощадити час, власноруч виконавши цей нескладний ремонт.

Задні габаритні вогні. замінюємо перегоріла лампу

Щоб дістатися до ліхтаря потрібно відкрити люк в облицюванні всередині багажного відсіку.

При заміні ламп в задніх ліхтарях, знімати їх необов’язково.

Люк тримається на «липучці». Потім ліхтар відводиться від кузова, після чого дістається патрон з перегоріли лампою.

Щоб її демонтувати, потрібно натиснути на неї і провернути проти годинникової стрілки. Після ставиться нова і все назад збирається.

Заміна лампи в протитуманних фарах

Щоб дістатися до згорілої лампочки в протитуманних фарах доведеться знімати колесо і послаблювати фіксацію передніх бризковиків, що тримаються 6-ю гвинтами. Після цього бризговики відтягується назад, а з фари дістається дефектна лампа.

При заміні противотуманки спочатку доведеться зняти або повернути колесо.

Але якщо у Вас Datsun в версії Design, то його бризковики комплектуються особливими вирізами, які і полегшують доступ до противотуманной фарі. При наявності такої опції алгоритм роботи змінюється. знімати колесо не обов’язково, досить просто повернути його у внутрішню сторону до упору. Потім кришка вирізу повертається в бризковики за годинниковою стрілкою. Після демонтажу кришки відкриється доступ до противотуманки через технологічний отвір.

Далі проводиться заміна лампи в самій противотуманной фарі.

Далі необхідно повернути лампу і витягнути (повертати проти годинникової стрілки). В кінці від’єднується колодка, а лампа змінюється. Потім все збирається в зворотному порядку. Навіть при наявності такого отвору, при демонтованому колесі працювати буде простіше. Якщо виникають істотні труднощі, необхідно звернутися в сервісну службу Datsun.

Заміна перегоріли лампи на Datsun on-Do і Mi-Do

Перегоріла лампа в фарі. подібна неприємність не є рідкістю для автовласників. Господарі моделей on-Do і ми.До теж не застраховані від цього. Однак замінити лампу не так просто. є маса тонкощів, які необхідно враховувати, щоб не зіпсувати нову деталь і не втратити даремно час.

Оптика у Datsun непогана, але лампи перегорають на всіх автомобілях.

Крім того, лампи доводиться міняти не тільки в оптиці, про також і в салоні, хоч перегорають вони там і нечасто.

Задні ліхтарі (комбіновані) і ДГЗ. як поміняти?

Спочатку потрібно відкрити капот, після чого провернути патрон лампи (проти годинникової стрілки) до упору. Потім лампа разом з патроном витягується з ліхтаря. Заміна проводиться прямо в патроні, а після він вставляється в зворотному порядку. Як і з ближнім світлом, труднощі в роботі рекомендується вирішувати на СТО дилера Datsun.

В даному відео про аналог Datsun (LADA Granta) такий процес детально викладається:

повторювач повороту

Спершу необхідно зняти сам повторювач повороту з крила авто.

Перед заміною потрібно витягнути повторювач повороту.

Усередині нього і знаходиться лампа, яка кріпиться за допомогою спеціального фіксатора. Для заміни патрон повертається проти годинникової стрілки, після чого з повторювача виймається весь ліхтар з лампою. Вона витягується з патрона, в на її місце ставиться нова. Далі йде зворотна збірка компонентів Datsun.

Заміна лампочки в покажчиках повороту на Datsun

Для початку потрібно відкрити капот, після чого провернути проти годинникової стрілки до упору патрон лампи.

У випадку з поворотниками все досить просто.

Потім її виймають і ставлять на її місце нову. Після все збирається в зворотному порядку. При виникненні труднощів варто пригнати on-Do або мі-До на сертифіковане СТО дилера.

Загальні поради по заміні лампи на автомобілях Datsun

Їх слід ретельно вивчити перед тим, як починати роботу:

Заміна лампочок ближнього і дальнього світла на Datsun

Для заміни даного елемента ми.До потрібно відкрити капот, після чого демонтувати захисний кожух. Потім доведеться від’єднати від лампи роз’єми. Далі відводиться в сторону фіксатор пружинного типу, який попередньо стискається.

Після цього лампа виймається, але торкатися можна виключно до цоколю, так як доторкатися до колби заборонено. Заміна лампочки повинна проводитися тільки в рукавичках, а після установки нового компонента потрібно впевнитися, що кожух досить щільно прилягає до корпусу фари.

В даному відео все розповідається більш детально (приклад на LADA Granta):

При виникненні труднощів в заміні ламп на Datsun, рекомендується звернутися до офіційного дилера.

Як замінити лампочку ближнього світла на Datsun ми до

Загальні поради по заміні лампи на автомобілях Datsun Заміна лампочок ближнього і дальнього світла на Datsun Задні ліхтарі комбіновані і ДГЗ. як поміняти? Заміна лампи в протитуманних фарах Заміна лампочки в покажчиках повороту на Datsun Повторювач повороту Задні габаритні вогні. замінюємо перегоріла лампу Освітлення номерного знака Салонний плафон Підсумок. Перегоріла лампа в фарі. подібна неприємність не є рідкістю для автовласників.

Господарі моделей on-Do і ми.До теж не застраховані від.

Як поміняти лампочку на Datsun on-Do і datsun Mi-do?

Однак замінити лампу не так просто. є маса тонкощів, які необхідно враховувати, щоб не зіпсувати нову деталь і не втратити даремно час. Крім того, лампи доводиться міняти не тільки в оптиці, про також і в салоні, хоч перегорають вони там і нечасто. Через дефекти вона може лопнути. Але якщо такі дії необхідні, то потрібно відвідати офіційного дилера і його майстрів. В сучасних блок-фарах стоять змінні лампи галогенного типу, які можна змінювати, не демонтуючи саму оптику.

Для заміни даного елемента ми.До потрібно відкрити капот, після чого демонтувати захисний кожух. Потім доведеться від’єднати від лампи роз’єми. Далі відводиться в сторону фіксатор пружинного типу, який попередньо стискається. Після цього лампа виймається, але торкатися можна виключно до цоколю, так як доторкатися до колби заборонено. Заміна лампочки повинна проводитися тільки в рукавичках, а після установки нового компонента потрібно впевнитися, що кожух досить щільно прилягає до корпусу фари.

В даному відео все розповідається більш детально приклад на LADA Granta:. При виникненні труднощів в заміні ламп на Datsun, рекомендується звернутися до офіційного дилера. Спочатку потрібно відкрити капот, після чого провернути патрон лампи проти годинникової стрілки до упору. Потім лампа разом з патроном витягується з ліхтаря.

Ремонт Datsun Mi-DO

Заміна проводиться прямо в патроні, а після він вставляється в зворотному порядку. Як і з ближнім світлом, труднощі в роботі рекомендується вирішувати на СТО дилера Datsun. В даному відео про аналог Datsun LADA Granta такий процес детально викладається :. Щоб дістатися до згорілої лампочки в протитуманних фарах доведеться знімати колесо і послаблювати фіксацію передніх бризковиків, що тримаються 6-ю гвинтами. Після цього бризговики відтягується назад, а з фари дістається дефектна лампа.

Але якщо у Вас Datsun в версії Design, то його бризковики комплектуються особливими вирізами, які і полегшують доступ до противотуманной фарі. При наявності такої опції алгоритм роботи змінюється. знімати колесо не обов’язково, досить просто повернути його у внутрішню сторону до упору.

Потім кришка вирізу повертається в бризковики за годинниковою стрілкою. Після демонтажу кришки відкриється доступ до противотуманки через технологічний отвір.

Далі необхідно повернути лампу і витягнути повертати проти годинникової стрілки. В кінці від’єднується колодка, а лампа змінюється. Потім все збирається в зворотному порядку. Навіть при наявності такого отвору, при демонтованому колесі працювати буде простіше. Якщо виникають істотні труднощі, необхідно звернутися в сервісну службу Datsun. Для початку потрібно відкрити капот, після чого провернути проти годинникової стрілки до упору патрон лампи.

Потім її виймають і ставлять на її місце нову. Після все збирається в зворотному порядку.

Загальні поради по заміні лампи на автомобілях Datsun

Усередині нього і знаходиться лампа, яка кріпиться за допомогою спеціального фіксатора. Для заміни патрон повертається проти годинникової стрілки, після чого з повторювача виймається весь ліхтар з лампою.

Вона витягується з патрона, в на її місце ставиться нова. Далі йде зворотна збірка компонентів Datsun. Потім ліхтар відводиться від кузова, після чого дістається патрон з перегоріли лампою. Щоб її демонтувати, потрібно натиснути на неї і провернути проти годинникової стрілки. Після ставиться нова і все назад збирається. Далі все розказано у відеосюжеті :. Далі потрібно буде акуратно вставити тонку викрутку в паз і натиснути на фіксатор, одночасно чіпляючи розсіювач викруткою.

Після слід заміна лампи і зворотна зборка. Далі необхідно демонтувати стельовий плафон, що досягається шляхом вставки в його паз з правого боку викрутки. Вставивши викрутку, потрібно потягнути плафон.

Після цього лампа змінюється, а плафон ставиться на місце, але починати фіксувати його потрібно з правого боку. Так що найчастіше її простіше і швидше замінити самостійно.

Якщо ви хочете дізнатися, який тип лампи використовується в тому чи іншому місці прочитайте ось цю статтю. Заміна лампи в протитуманних фарах Заміна лампочки в покажчиках повороту на Datsun Повторювач повороту Задні габаритні вогні. замінюємо перегоріла лампу Освітлення номерного знака Салонний плафон Підсумок Перегоріла лампа в фарі. подібна неприємність не є рідкістю для автовласників. Оптика у Datsun непогана, але лампи перегорають на всіх автомобілях.

Спочатку знімається захисний кожух. При заміні противотуманки спочатку доведеться зняти або повернути колесо. Далі проводиться заміна лампи в самій противотуманной фарі.

У випадку з поворотниками все досить. Перед заміною потрібно витягнути повторювач повороту. При заміні ламп в задніх ліхтарях, знімати їх необов’язково. Липучка відтягується елементарно.

Дацун Замена лампы ближнего света

Лампа змінюється таким чином. Демонтувати плафон потрібно акуратно. Характеристики використовуваних ламп в Datsun.

Заміна лампи в протитуманних фарах

Щоб дістатися до згорілої лампочки в протитуманних фарах доведеться знімати колесо і послаблювати фіксацію передніх бризковиків, що тримаються 6-ю гвинтами. Після цього бризговики відтягується назад, а з фари дістається дефектна лампа.

При заміні противотуманки спочатку доведеться зняти або повернути колесо.

Але якщо у Вас Datsun в версії Design, то його бризковики комплектуються особливими вирізами, які і полегшують доступ до противотуманной фарі. При наявності такої опції алгоритм роботи змінюється. знімати колесо не обов’язково, досить просто повернути його у внутрішню сторону до упору. Потім кришка вирізу повертається в бризковики за годинниковою стрілкою. Після демонтажу кришки відкриється доступ до противотуманки через технологічний отвір.

Далі проводиться заміна лампи в самій противотуманной фарі.

Далі необхідно повернути лампу і витягнути (повертати проти годинникової стрілки). В кінці від’єднується колодка, а лампа змінюється. Потім все збирається в зворотному порядку. Навіть при наявності такого отвору, при демонтованому колесі працювати буде простіше. Якщо виникають істотні труднощі, необхідно звернутися в сервісну службу Datsun.

Задні ліхтарі (комбіновані) і ДГЗ. як поміняти?

Спочатку потрібно відкрити капот, після чого провернути патрон лампи (проти годинникової стрілки) до упору. Потім лампа разом з патроном витягується з ліхтаря. Заміна проводиться прямо в патроні, а після він вставляється в зворотному порядку. Як і з ближнім світлом, труднощі в роботі рекомендується вирішувати на СТО дилера Datsun.

В даному відео про аналог Datsun (LADA Granta) такий процес детально викладається:

Освітлення номерного знака

Спочатку откручиваются гвинти, які і фіксують плафон ми.До.

Далі потрібно буде акуратно вставити тонку викрутку в паз і натиснути на фіксатор, одночасно чіпляючи розсіювач викруткою. Після слід заміна лампи і зворотна збірка.

Заміна лампочки в покажчиках повороту на Datsun

Для початку потрібно відкрити капот, після чого провернути проти годинникової стрілки до упору патрон лампи.

У випадку з поворотниками все досить просто.

Потім її виймають і ставлять на її місце нову. Після все збирається в зворотному порядку. При виникненні труднощів варто пригнати on-Do або мі-До на сертифіковане СТО дилера.

салонний плафон

Спершу сам розсіювач on-Do знімається з кронштейна.

Далі необхідно демонтувати стельовий плафон, що досягається шляхом вставки в його паз (з правого боку) викрутки. Вставивши викрутку, потрібно потягнути плафон. Після цього лампа змінюється, а плафон ставиться на місце, але починати фіксувати його потрібно з правого боку.

Як видно, є маса випадків, коли необхідна заміна лампочки, а їхати до дилера Datsun з такою «проблемою» і зовсім не хочеться. Так що найчастіше її простіше і швидше замінити самостійно. Якщо ви хочете дізнатися, який тип лампи використовується в тому чи іншому місці прочитайте ось цю статтю.

Характеристики використовуваних ламп в Datsun

Перегоріла лампа ближнього світла в правій фарі. Щоб не морочитися заміною обох ламп, придбав OSRAM H7 55W (2 шт.: одну в фару, іншу в запас), які встановлені у нас з заводу. Замовляв в Автодок по парт-намбер 64210, обійшлися вони по 158 руб. за штуку.

Озброєний знаннями, ввечері замінив лампу за 5 хвилин. Короткий опис процесу:

Знімаємо захисну резінку.2. Акуратно відгинаємо пелюстка кріплення (на фото показаний червоною стрілкою) вниз пальцем або маленькою плоскою отверткой.3. Повертаємо патрон з лампою проти годинникової стрілки. З відігнутим пелюсткою патрон йде досить легко, без відгинання я просто не міг його повернути! 4. Витягуємо лампу з патрона, допомагаючи собі маленькою плоскою отверткой.5. Акуратно вставляємо нову лампу, не торкаючись пальцями колби.6. Всавлялі в фару і повертаємо патрон з лампою за годинниковою стрелке.7. Підгинаємо назад (наверх) відігнутий пелюстка, який надійно фіксує лампу.8. Ставимо на місце захисну гумку.

Результат на обличчя (фоткал на перегоріла лампу):

повторювач повороту

Спершу необхідно зняти сам повторювач повороту з крила авто.

Перед заміною потрібно витягнути повторювач повороту.

Усередині нього і знаходиться лампа, яка кріпиться за допомогою спеціального фіксатора. Для заміни патрон повертається проти годинникової стрілки, після чого з повторювача виймається весь ліхтар з лампою. Вона витягується з патрона, в на її місце ставиться нова. Далі йде зворотна збірка компонентів Datsun.

Загальні поради по заміні лампи на автомобілях Datsun

Їх слід ретельно вивчити перед тим, як починати роботу: