Заміна передніх гальмівних колодок Renault Logan 2

Заміна передніх колодок на Renault Logan докладна інструкція з фото

передніх, гальмівних, колодка, renault, logan

Заміна передніх колодок Renault Logan досить нескладна операція, яку може виконати практично будь-яка людина, без особливих знань і навичок. Але спочатку трохи розповімо про пристрій передніх гальмівних механізмів Renault Logan. Гальмівний механізм переднього колеса Renault Logan. дисковий, з плаваючою скобою, що включає в себе супорт і однопоршневою колісний циліндр, стягнуті між собою двома болтами. Гальмівні механізми передніх коліс французького автомобіля вельми схожі з пристроєм передніх гальм передньопривідних моделей Lada. Так що якщо ви вже маєте досвід заміни передніх колодок на вітчизняних ВАЗах з переднім приводом, то проблем не виникне.

Металева напрямна гальмівних колодок двома болтами прикріплена до поворотного кулака, а скоба кріпиться двома болтами до напрямних пальцях, встановленим в отворах направляючої колодок. На пальцях встановлені захисні гумові чохли. В отвори для пальців направляє колодок закладається пластичне мастило, але не будь-яка а спеціальна високотемпературна, для гальмівних супортів. Якщо пальці не змащувати, то ефективність гальмування згодом виявиться гірше нікуди. Гальмівні колодки підібгані до пазів направляючої пружинами. Далі докладний фото пристрої переднього гальмівного механізму Renault Logan, дивимося.

Пристрій переднього гальмівного механізму.

 • 1. гвинт кріплення корпусу циліндра до супорта
 • 2. корпус колісного циліндра
 • 3. штуцер прокачування гідроприводу гальм
 • 4. болт кріплення скоби до направляючої пальцю
 • 5. направляючий палець
 • 6. щит гальмівного механізму
 • 7. диск гальмівного механізму
 • 8. чохол подає пальця
 • 9. напрямна колодок
 • 10. супорт
 • 11. гальмівні колодки

Заміна передніх колодок Renault Logan повинна здійснюватися після зняття колеса. При цьому ви повинні чітко переконається, що кузов надійно вивішений і не впаде на землю. Адже це може серйозно вас травмувати. Бажано звичайно цю операцію проводити на підйомнику, але якщо такої можливості немає, то крім домкрата обов’язково використовуйте надійну підставку.

Варто відзначити, що замінювати колодки тільки на одному колесі не припустимо, змінюються колодки на всіх передніх колесах. Так само колодки необхідно міняти обов’язково, якщо раптом ви вирішили замінити гальмівний диск Renault Logan. Нерівномірне вироблення може привести до втрати ефективності гальмування і навіть відведенню машини з траєкторії в сторону (при гальмуванні).

А тепер до заміни. після зняття колеса необхідно втопити поршень в гальмівний циліндр, що б звільнити колодки і відсунути плаваючу скобу на таку величину, що б можна було вставити нові колодки. Для того, що б зрушити скобу знадобиться невелика монтажка, у вигляді лопатки або велика викрутка. Що б втопити гальмівний поршень було простіше можна відкрутити кришку у бачка з гальмівною рідиною.

Як тільки скоба була зрушена і колодки почали вільно бовтатися всередині значить їх можна вийняти. Для цього необхідно відкрутити два болта, точніше один можна послабити, а остаточно викрутити тільки один і відкинути скобу. Для цього знадобиться два ключа на 13 і 17. Накидним ключем на 13 відвертаємо болт кріплення скоби до нижнього направляючої пальцю, утримуючи палець ріжковим ключем на 17. Дивимося фото.

Потім просто відкидаємо скобу вгору, тому відкручуємо саме нижній палець. Якщо зробити по іншому, то гальмівний шланг просто не дозволить відкинути скобу вниз. Тому не варто ускладнювати собі життя. Після того як відкинули скобу, ось вам і колодочки, які легко і просто виймаємо з напрямних.

Металевою щіткою очищаємо від бруду та корозії посадочні місця колодок в їх направляє. Бажано ще замінити дві пружинні скоби колодок Renault Logan. Перед установкою нових колодок перевіряємо стан захисних чохлів направляючих пальців. Порваний або втратив еластичність чохол замінюємо. Бажано викрутити пальці (колючому на 17) і змастити спеціальної високотемпературної мастилом, про що ми вже згадували. Це дозволить скобі вільно і плавно переміщатися ефективно притискаючи колодки до диска. Не варто ігнорувати цю операцію.

Для установки нових колодок Renault Logan, які набагато товщі зношених, вам можливо знадобиться ще сильніше втиснути гальмівний поршень в супорт. Для цього можете використовувати розсувні пасатижі, як на фото нижче.

Після заміни передніх колодок Renault Logan в обов’язковому порядку кілька разів натисніть на педаль гальма, це дозволить встати колодкам на місце, а гальмівного поршня зайняти робоче положення. Потім перевіряйте рівень гальмівної рідини в бачку. Слід зазначити, що заміна передніх колодок на Renault Sandero проводиться так само.

Заміна передніх колодок Renault Logan 2 Renault Logan 2 своїми руками.

Доброго времени суток шановні читачі даного бортового журналу. В даній статті хочу розповісти про заміну передніх гальмівних колодок на Renault Logan 2 своїми рукамі.Пробег автомобіля все більше і більше, вже перейшов позначку в 35К км і навесні цього року, змінюючи гуму зауважив, що колодки гальм-то скоро пора міняти) Замовив на Автодок комплект. Артикул 410602396R. Заміну виробляв на вулиці, практично на природі)

Вся робота буде складатися з 10 етапів:

Для початку роботи домкрата автомобіль, знімаємо Клесів.

Знімаємо пластикові заглушки направляючих.

Беремо струбцину і вдавлюємо поршень.

Шестигранником на 7 відкручуємо напрямні.

Зачищаємо їх від бруду і змащуємо. Я використовував силікон.

Піднімаємо супорт і дотискати поршень до упору.

Кріпимо супорт, повертаємо пружину на своє місце.

УВАГА! 1. Після того як поміняєте колодки обов’язково перевірте рівень гальмівної жідкості.2. Кілька разів до упору натисніть педаль гальма поки вона не стане знаходитесь у скрутному становищі туго і жестко.3. Коли будете виїжджати будьте обережні, дотримуйтеся дистанції і стежте за швидкістю. Для того, щоб накладки колодок притерлися необхідно якийсь час.

Рекомендую зробити тестовий виїзд з чергуються розгоном і гальмуванням.

Замена передних колодок и тормозных дисков на Рено Логан, Сандеро, Ларгус, Логан2

Що потрібно для роботи:.комплект колодок 410602396R;.домкрат;.балонний ключ;.шестигранник на 7;.пассатіжі;.сіліконовая мастило.

На цьому все, тих хто подужав, вітаю! Всім рівних доріг!

Renault Logan, 2012

Коментарі 26

Напрямні носія не змащуються, вже зазжевивлі це www.drive2.ru / l / 505748961571636227 /

У себе по незнанке теж мс1600 змастив, потім розбирав чистив =)

Якщо треба мазати направляшкі, то чому з заводу їх не мажуть, або інженери ідіоти?

Підтверджую. Дані напрямні носія не змащуються. Вони не є труться деталями, а працюють за рахунок деформації манжет в які вставляються. Змащуються ті напрямні в звичайних супортах де контакт метал-метал. Гумові манжети виконують роль як-би пружинок, які злегка повертають скобу після відпускання гальма. змастивши напрямні прибираємо цей ефект, але нічого критичного при цьому не відбудеться. У даній системі потрібно тільки періодично міняти дані манжети. у мене при заміні колодок на 60 тис. вони були в нормальному стані.

Замена передних колодок на Renault Logan 2

Гумки ці міняти треба через 2 комплекти колодок. І брати тільки оригінал. АТО. Вони коштують копійки, економити немає сенсу. ІМХО

Втулка напрямна супорта ATE 11.0101-5407.2 (тут йде відразу пара)

Прийшли гумки повністю ідентичні заводським. Принаймні на моєму авто. На гумці є номер.

Так вони не гумові а пластикові. Сьогодні міняв колодки передні

Вони там повністю гумові, з пластиковими заглушками. Принаймні з движком К4М до 16 року.

У мене к7м пластик м’який і заглушка жемткая

Якщо покрутіть нову втулку в руках, то сумнівів, що це гумка не залишиться. У будь-якому випадку. вони коштують не дорого і їх простіше міняти кожні 2 комплекти колодок.

Підтверджую. Дані напрямні носія не змащуються. Вони не є труться деталями, а працюють за рахунок деформації манжет в які вставляються. Змащуються ті напрямні в звичайних супортах де контакт метал-метал. Гумові манжети виконують роль як-би пружинок, які злегка повертають скобу після відпускання гальма. змастивши напрямні прибираємо цей ефект, але нічого критичного при цьому не відбудеться. У даній системі потрібно тільки періодично міняти дані манжети. у мене при заміні колодок на 60 тис. вони були в нормальному стані.

Але при цьому якщо їх змастити гірше не буде?

Якщо подумати то може і буде. Напрямні відкритого типу, відповідно на мастило налипатиме бруд, що може привести до прискореного зносу гумових манжет

Як відкритого якщо вони ходять всередині зверху прикриваються пильовиками

Подивіться уважно між скобою і супортом. Закрито тільки з тієї сторони де вставляються. Між скобою і супортом видна гола частина напрямних. До речі там вони зазвичай злегка окислені

Як відкритого якщо вони ходять всередині зверху прикриваються пильовиками

І якщо повністю розібратися а даній системі, то напрошується питання яку взагалі роль повинна там виконувати мастило

Зменшувати тертя і покращувати ковзання пальців у втулках

Але я ж пояснив принцип роботи гальм ATE НЕ ковзання у втулках а пружна деформація цих втулок. Переміщення у втулках відбувається тільки при компенсації зносу колодок

З приводу силікону можна посперечатися, а так все по справі.

Все б добре, та змащувати направляючі не можна.

Заміна передніх гальмівних колодок Renault Logan 2 (можливий варіант)

Отже, розглянемо варіант і для дизельного виконання Logan 2 (гальмівні колодки. LPR 05P1702), тут кріплення гальмівного супорта і защімная пружина дещо відрізняється. Знімаємо грязезащіттний ковпачок, що прикриває напрямну. стрижень. він пластиковий.

У направляючої є приєднання під шестигранник на 7 мм, який вставляється і за допомогою якого напрямна викручується. Природно проти годинникової стрілки, тут без каверз.

Точно таку ж процедуру необхідно виконати і для нижньої напрямної. Всього їх дві. знизу і зверху.

Тепер піддягаємо напрямні викруткою і витягуємо з супорта.

За допомогою викрутки з плоским лезом знімаємо притискну пружину, підчепивши її. Тут треба знати, що пружина може відлетіти вбік, тому передбачте це, щоб не шукати її потім по всьому гаражу. Також запам’ятайте як вона стояла. Ставити пружину буде набагато складніше, ніж знімати. Будуть потрібні пасатижі.

Щоб супорт з колодками легше зняти з машини, відіжміть за допомогою викрутки гальмівний цилинд всередину. Чи не зашкодить пильовик на циліндрі. Віджимайте циліндра на ділянці між корпусом колодки і самим циліндром.

Тепер гальмівний супорт можна зняти з машини. У супорта з оной боку є поглиблення, куди вставляється одна з гальмівних колодок. Витягуємо колодку з цього отвору. Друга колодка знімається зі свого штатного місця.

Все збирається в зворотному порядку. Всі елементи, які переміщаються під час роботи гальмівного механізму краще змастити консистентним мастилом. Це напрямні, гальмівні колодки по торцях, місця контакту циліндра з гальмівною колодкою.

Заміна передніх гальмівних колодок Renault Logan 2

Ослабте затягування болтів кріплення лівого переднього колеса, підкладіть під задні колеса противідкатні упор ( «башмак»). За допомогою домкрата підніміть передню частину автомобіля, встановіть на надійні опори, зніміть переднє колесо, на якому зібралися міняти колодкі.2. За допомогою великої викрутки втопите поршень до упору в дно робочого циліндра, щоб відвести гальмівні колодки від диска.

Ослабте затягування болта кріплення нижнього направляючого пальця супорта, утримуючи палець від провертання другим ключем. У деяких випадках може бути применени спеціальний ключ-зірочка, а не звичний всім ріжковий ключ.

Для цього вийміть направляючий палець

Так виглядають гальмівні колодки переднього гальмівного механізму. Всі гальмівні колодки передніх гальмівних механізмів ідентичні.

9 і нижню притискні пружини колодок і огляньте їх.

Деформовані або сильно ознаки корозії пружини замініть.

При кожній заміні гальмівних колодок в обов’язковому порядку перевіряйте стан захисних гумових чохлів направляючого пальця і ​​переміщення супорта щодо направляючої гальмівних колодок. Якщо переміщення утруднене, змастіть змазкою напрямні пальці супорта. Аналогічно змастіть другий направляючий палець і його чохол, Встановіть напрямні пальці в порядку, зворотному зняттю. Замініть захисні гумові пильовики направляючих пальців, якщо вони затверділи, деформовані або порвані. Також звертайте увагу на появу рисок по периметру гальмівного диска. Якщо ризику стала надмірно виділятися, то спиляєте її напилком, або шліфувальної машінкой.10. Встановіть гальмівні колодки на Renault Logan в порядку, зворотному снятію.На різьбову частину болтів кріплення направляючих пальців нанесіть анаеробний фіксатор різьби.

Аналогічно замініть гальмівні колодки гальмівного механізму правого переднього колеса.12. Перевірте і при необхідності відновите рівень гальмівної рідини в бачку головного гальмівного циліндра.

Залежно від року випуску і комплектації машини, інструкція по заміні передніх гальмівних колодок може дещо відрізнятися з тим, що є по факту у вас, але всі основні принципи виконання операцій залишаються колишніми.

Гальмівна система Renault Logan 2 (c 2014 роки)

Передні гальмівні колодки Renault Logan змінюються в разі їх зносу. Говорити про точне пробігу, що вказує на те, що колодки необхідно замінити, не доводиться. Вся справа в тому, що це більшою мірою залежить від стилю водіння водія і від умов експлуатації. Скажімо так, колодки необхідно замінювати при залишковій товщині 4-5 мм, на кожній з них. Разом з колодками зношується і гальмівний диск, нехай менше, але зношується. Він також підлягає заміні, в разі якщо його товщина стала менше 21,8 мм. Заміряти товщину диска необхідно без лисок по його периметру від зносу колодок.

У цій статті ми все ж хотіли зупинитися виключно на гальмівних колодках, поговорити про їх заміну на машині Renault Logan. Отже, перш за все про те які колодки можна пріменять.Пріменяемость колодок для заміна на Renault Logan 2В якості оригінальних (штатних) колодок на Renault Logan використовуються колодки з каталожними номером 7701207066, виробник Renault. Також можуть бути використані і інші колодки:

І це навіть далеко не повний список тих колодок, які можна встановити на Renault Logan 2. Середня ціна колодок близько 25-30 доларів. А тепер безпосередньо про процес заміни передніх колодок.

Рекомендації після заміни передніх гальмівних колодок на Renault Logan

Замінивши зношені гальмівні колодки новими, не поспішайте відразу виїжджати на жваві магістралі. Не виключено, що при першому ж інтенсивному гальмуванні ви будете неприємно вражені низькою ефективністю гальм, хоча колодки встановлені фірмові. Гальмівні диски теж зношуються, і нові колодки стосуються їх тільки краями, практично не гальмуючи. Виберіть тиху вуличку або проїзд без автомобілів і кілька разів плавно загальмуєте, щоб колодки притерлися і стали прилягати всією поверхнею. Заодно оцініть і ефективність гальм. Намагайтеся не гальмувати різко, хоча б перші 200 км. При сильному нагріві не прироблених колодок верхній шар їх накладок підгорає і гальма довго не будуть максимально ефективними