Заміна масла в коробці Kia RIO 3

періодичність робіт

У технічному мануале зазначено, що ресурсу трансмісійного масла, улитого автовиробником, вистачить на весь експлуатаційний термін. Однак, як показує реальна дійсність, з плином часу трансмісійна рідина втрачає свої характеристики, внаслідок цього збільшується ризик пошкодження основних агрегатів. Якщо не міняти масло в МКПП, то незабаром автомобіль почне скрипіти, туго підкорятися, а ще через якийсь час зовсім не зрушиться з місця.

масло, коробці

Не забувайте, що технічні випробування, за результатами яких автовиробник прописав в мануалі такі висновки, проходили в умовах, що різко відрізняються від російських реалій. З цієї причини рекомендується проводити заміну ТМ після того, як транспортний засіб подолало близько 90 тисяч кілометрів. Якщо ж на вашому авто встановлена ​​механічна коробка передач, тоді цей показник зменшується, масло слід міняти через 60 тисяч кілометрів пробігу. Деякі надмірно турботливі автовласники вважають за краще проводити заміну після пробігу в 30 тисяч кілометрів.

Mobil 1 SHC

Mobil 1 SHC. це повністю синтетична рідина, створена спеціально для додавання в механічну коробку передач.

Ключовими перевагами даної серії масел є:

 • високі робочі характеристики;
 • новітні композиції присадок.

Мастило від Мобіл 1 призначена для важко навантажених механічних коробок передач. Завдяки сучасній формулі мастильна рідина показує вражаючі температурні властивості і максимальний захист від термічних руйнувань вузлів ходової частини автомобіля.

Функції мастильних матеріалів

Трансмісійне масло Kia RIO виконує наступні функції:

 • захист тертьових елементів від зносу;
 • зниження енергетичних втрат на тертя;
 • тепловідвід;
 • значне зниження шуму і вібрацій зубчастих коліс;
 • зменшення ударного навантаження на елементи коробки передач.

Перед тим, як перевірити рівень масла в МКПП, слід встановити автомобіль на рівну площадку.

Після цього належить виконати наступні кроки:

 • Почекати дві хвилини з моменту відключення двигуна.
 • Дати трансмісійної мастилі охолонути.
 • Підготувати необхідні інструменти для відкриття горловини.
 • Опустити щуп в горловину і визначити кількість рідини.
 • Закрити горловину.

Механічна коробка передач вимагає діагностики рівня мастила кожні десять. п’ятнадцять тисяч кілометрів пробігу. У разі нестачі мастильної рідини варто додати необхідну кількість.

При дефіциті змазує рідини в системі коробки передач водій може помічати:

 • скрутне переключення передач;
 • тяжкий перебіг важеля МКПП;
 • пробуксовку при зміні передачі.

Термін експлуатації заводської мастильної рідини багато в чому залежить від стилю водіння і зовнішніх чинників.

Так, для того, щоб мастильна рідина прослужила максимально довго потрібно враховувати наступні моменти:

 • Новизна машіни.На старіших моделях машин існують суттєві зазори в механічній коробці перемикання передач, що сприяють швидшому приходу мастила в непридатність.
 • Умови експлуатаціі.Прі наявності холодних зим в мастило потрапляє конденсат і погіршує в’язкі властивості.
 • Термін годності.Каждая мастильна рідина має свій термін придатності, після якого починається падіння параметрів антифрикционного впливу.

Трансмісійна мастильна рідина грає вкрай важливу функцію в роботі коробки передач. Завдяки мастильним рідин компоненти трансмісії захищені від серйозного зносу і можуть функціонувати в штатному режимі.

При виборі мастила для коробки передач водії повинні враховувати передбачувані температури і купувати масла з відповідними температурно-в’язкі властивості.

Як провести заміну трансмісійного масла?

Більшість виробників автомобілів різного класу стверджують, що трансмісійну мастило, залиту на заводі в коробку передач, не потрібно міняти весь термін служби автомобіля.

Однак як показує практика, таке твердження не завжди істинно і досить часто потрібна заміна масла в коробці Kia RIO. Проводиться ця процедура в основному після тривалої експлуатації автомобіля або при виявленні порушень в роботі коробки передач.

Лукойл ТМ-5

При недостачі мастильної рідини в коробці і необхідності швидкої її добавки варто звернути увагу на продукцію компанії Лукойл. Рідина для змащення серії ТМ-5 була спеціально розроблена для механічних коробок передач.

Даний вид мастильного матеріалу оптимально підходить для будь-яких видів двигунів.

Ключові переваги Лукойл ТМ-5 представлені:

 • стабільною роботою при мінусовій температурі навколишнього середовища;
 • хорошими антиокислювальними властивостями;
 • тривалим терміном служби.

Мастила Лукойл серії ТМ-5 виготовляються з високоочищених синтетичних масел-компонентів з використанням сучасного пакету присадок.

Яке масло лити в коробку механіка на Kia RIO 3?

Для п’яти-і шестиступінчастих механічних коробок Kia RIO 3 виробник рекомендує використовувати Hyundai MTF SAE 75W-85 API GL-4. Воно підходить для даних автомобілів будь-якого покоління.

Серед аналогів самі відповідні масла марки Shell. Також підійдуть Mobil, Toyota Gear Oil, Castrol, ZIC, Лукойл ТМ-5 такий же в’язкості SAE 75W-85.

Обсяг масла в МКПП, який буде потрібно для заміни. 1,9 літра.

функції масла

Коробка передач. складний механізм, що складається з великої кількості дрібних деталей. Кожна з них піддається колосальної навантаженні.

Масло підтримує працездатність цих деталей, змащує і охолоджує їх, і тим самим запобігає перегріванню. Закономірність така, що чим якісніше масло, тим довше термін служби коробки передач.

Можна сказати інакше. правильно підібрана мастило прослужить набагато довше, а її корисних властивостей вистачить на тривалий пробіг.

Заміна масла в коробці (механіка / автомат) Kia RIO

Масло в коробці передач корейського автомобіля відповідає за її працездатність і запобігає знос деталей всередині самого вузла. Залежно від інтенсивності експлуатації авто масло втрачає свої якості з більшою або меншою швидкістю, іноді його необхідно доливати, іноді. міняти повністю.

Але кожному водієві необхідно знати, як перевірити масло в КПП Kia RIO, щоб розуміти, коли воно вимагає заміни.

Заміна масла в МКПП Kia RIO: коли, навіщо і скільки?

Саша, добрий день. Ми вивчили ваше запитання і хочемо дати кілька порад по заміні рідини в коробці передач.

різновиди масла

До вибору оптимального варіанту масла для Kia RIO 3 в тому числі і для попередньої генерації Kia RIO 2, слід підійти з особливою ретельністю. Ринковий простір сьогодні переповнений пропозиціями даного продукту, що володіє різними вязкостнимі і температурними властивостями.

Не слід забувати про досить великому ризику зустрітися з підробкою. Краще попрацювати і пошукати оригінальну продукцію, що знизить ризик некоректної роботи трансмісії або її можливий вихід зі строю.

Якщо власнику вдалося знайти потрібний в якісному плані продукт, то при наступній заміні вдаватися до іншого виробника або марці не має сенсу.

Яке масло заливати в коробку Kia RIO 3 механіка Клуб Kia Sportage

повна заміна масла в АКПП Kia RIO 2014

Яке масло заливати в коробку Kia RIO 3 механіка

Яке масло заливати в коробку передач Kia Ceed. скільки літрів

Наживив котрольно болт, зливний відкрутив і стою зливаю такої в каністру. Мастило розрахована на весь термін служби автомобіля.

Часткове або повне використання матеріалів дозволяється тільки за умови прямого і відкритої посилання для пошукових систем на безпосередню адресу матеріалу на Сайті Kia.

Несвоєчасна заміна масла в механічній коробці може привести до утруднення перемикання передач.

Яке масло заливати в Kia RIO (вибір масла для двигуна). Сторінка 458. Kia RIO клуб

Заміна масла в МКПП Kia RIO JB Kia RIO JB Hybrid |

Яке масло заливати в Kia RIO (вибір масла для двигуна). Сторінка 654. Kia RIO клуб

29, 2016 Яке масло заливати в Чи не втримався я сьогодні і купив коробку Kia RIO 3.Какое масло заливати в в движок Kia RIO і яке в коробку передач 3?

Пробка для заливки масла знаходиться в передній частині корпусу коробки перемикання передач. Коли з контрольного отвору почне капати чисте масло. закрутити болт. Мітки заміна масла МКПП Версія для друку. Заміна масла в коробці передач Kia RIO. Принципово процес заміни масла не залежить від того, автомат у вас або механіка.

яке масло лити в МКПП. Трансмісія. Форум автовласників Kia RIO

Заміна масла в КПП Kia RIO 3, яке масло лити в КПП Kia RIO 3

Заміна масла в МКПП. Сторінка 6. Kia RIO КЛУБ РОСІЯ

компанії Kia, масло в Спектрі, Яке масло Змащення для МКПП в них заливати не можна ні в.Замена масла в КПП Kia RIO 3 Яке масло підходить в КПП Kia RIO 3 2012 механіка і автомат.

Kia RIO | Заміна масла в коробці передач | Kia RIO

Пропонуємо Вашій увазі адресно-телефонний довідник автопідприємств. Як перевірити рівень масла. Хоч як би говорили офіціали, що міняти не треба. Через тиждень буду міняти моторне масло, перевірю на предмет підтікання.

07, 2015 Яке масло заливати в Kia RIO Престиж Механіка 1.6 Kia RIO 3 1.4.Какое масло в коробку Яке масло.

Яке масло заливати в коробку передач Kia Ceed. скільки літрів

4 Заливати масло в коробку необхідно через щуп до досягнення Kia RIO Kia.Купіть масло в двигун, коробку АКПП і МКПП для заміни на Kia RIO.

Яке масло заливати в коробку передач Kia Ceed. скільки літрів

3: Масло яку саме рідина потрібно заливати в коробку, оскільки в АКПП Kia; RIO;.

Заміна масла в КПП Kia RIO 3, яке масло лити в КПП Kia RIO 3

конкретні найменування

Виділимо відомі бренди і основні параметри масел, які найкращим чином підходять для МКПП Kia RIO:

Як замінити масло в механічній коробці Kia RIO

МКПП споживає значно менше масла, ніж автоматична. Простіше відбувається і процес заміни мастила.

Для прийняття рішення про зміну технічної рідини, необхідно вивчити на відео алгоритм, як перевірити рівень масла в МКПП Kia RIO. Для повної заміни масла в механічній коробці буде необхідно 1,9 л технічної рідини.

Після придбання масла можна приступати безпосередньо до самого процесу заміни. Алгоритм його виконання:

 • запускається двигун автомобіля, найкраще проїхати на автомобілі кілька кілометрів. це зробить мастило більш пластичної;
 • автомобіль піднімається на естакаду або оглядову яму;
 • на передній частині коробки шукається пробка зливного отвору;
 • пробка обережно відкручується за допомогою ключа, але не повністю, приблизно на 60-70%. З відкритого отвори почне виливатися рідина, яку необхідно зібрати в підставлену ємність. Коли потік стане менш інтенсивним, пробку можна зняти повністю і дочекатися завершення процесу зливу;
 • при повторній і подальшої заміни проводиться промивка системи, з її процесом можна ознайомитися на відео, на якому досвідчені механіки висвітлять всі нюанси виконання промивання. Якщо заміна проводиться вперше, промивати систему не потрібно;
 • кришка закручується до упору;
 • заливна горловина звільняється від бруду за допомогою ганчірки мул дрантя;
 • заливається нова мастило для трансмісії. Це робиться за допомогою воронки, лійки, гумової груші або шприца;
 • заливна горловина закривається;
 • перевіряється працездатність автомобіля.

Заміна масла в МКПП на Kia RIO

Офіційна рекомендація сервісної книжки просить виконувати слив масла з МКПП Kia RIO на позначці пробігу 100-120 тис. Км.

Ця умова не підійде для експлуатації автомобіля в наших широтах, з незадовільним дорожнім покриттям, частим перемиканням коробки передач і більш агресивної погодою (морози, підвищений знос ходової частини).

Як правильно виконати заміну, яку підібрати мастило. про все докладніше розповімо в статті.

Міняємо масло в МКПП Kia RIO

Деякі водії не вважають за потрібне перевіряти і змінювати масло в МКПП Kia RIO 3, аргументуючи тим, що в регламенті ТО не прописана ця процедура.

Звичайно, механічна коробка надійна, але її ресурс не безмежний. Продовжити його може своєчасна заміна та контроль рівня мастила.

Поговоримо про те, як це зробити своїми руками і яке масло лити.

Коли міняти, яке і скільки масла потрібно?

В мануалі з технічного обслуговування Kia RIO 3 написано, що мастило в механічну коробку передач заливається на весь термін служби.

Досвідчені механіки радять проводити заміну масла в МКПП Kia RIO 3 кожні 120-140 тисяч кілометрів, а перевірку рівня раз в 50-60 тисяч.

В механічній коробці розташовано безліч труться між собою елементів, мікрочастинки металу неминуче забруднюють мастильну рідину, плюс до цього з часом вона втрачає хімічні властивості.

Особливо уважно до рекомендації про заміну масла в МКПП варто поставитися, якщо автомобіль експлуатується в тяжких умовах. Це можуть бути дороги з великою кількістю ям, піску і пилу, райони зі значним перепадом висот, з безліччю спусків і підйомів, великі щоденні пробіги, буксирування причепа, часта їзда на високій швидкості.

Виробник рекомендує використовувати трансмісійну рідина HK MTF або HD MTF з класифікацією по API GL-4 і в’язкістю 75w-85. Необхідний обсяг: 1,9-2 літра.

Міняємо мастило в КПП Kia RIO 3

Нам знадобиться: тріскачка з головками 14 мм і 17 мм (при її відсутності можна скористатися відповідними накидними ключами), шприц об’ємом 200 або 250 мілілітрів і ганчір’я.

Відкручуючи пробки, що закривають отвори затоки і контролю, не намагайтеся використовувати ріжковий гайковий ключ. Їм легко злизати межі на голівці болта, і підкинути собі самому цим купу додаткових проблем.

Діємо в такий спосіб:

Перед заміною мастила в механічній коробці краще проїхати кілометрів 5. 10, щоб розігріти рідину. Так зіллється швидше і більше.

Відкручуємо пробки контрольного і заливного отворів. Для кожної з них знадобиться головка на 17 або такий же за розміром гайковий ключ.

1) пробка контрольного отвору; 2) зливна пробка; 3) привід переднього лівого колеса.

Контрольне отвір знаходиться в нижній частині коробки і розташоване ближче до передньої частини автомобіля.

Пробка контрольного отвори КПП крупним планом.

Зливний отвір розташовується ближче до задньої частини під приводом, що йде на ліве колесо.

Пробка зливного отвору КПП крупним планом.

Злийте масло і закрутіть зливний болт назад. Не варто зливати рідину на землю, використовуйте для цього спеціально підготовлену ємність.

Заливний отвір знаходиться зверху коробки, для доступу до нього потрібно зняти повітропровід, АКБ та її майданчик. Але можна заповнювати КПП і через контрольний отвір.

Якщо немає бажання знімати купу всього, щоб дістатися до маслозаливной горловини, то можна влити мастило в отвір, призначене для контролю. Для цього знадобиться шприц. Він зручний ще й тим, що можна точно відміряти кількість масла.

Лейте до тих пір, поки рівень не досягне краю контрольного отвори.

Поверніть пробки на свої місця і витріть ганчіркою патьоки.

При закручуванні всіх болтів важливо дотримуватися момент затяжки. В іншому випадку є небезпека пошкодити різьблення в картері коробки.

Попри запевнення виробника заміна масла в МКПП Kia RIO 3. необхідна процедура.

Ті, у кого немає бажання віддавати за цю просту послугу гроші в автосервісі, можуть зробити все своїми руками в гаражних умовах.