Заміна масла в ГУР Hyundai Solaris

Вибір технічної рідини для ГУР

Щоб гарантувати ресурс вузла південнокорейський виробник для своїх автомобілів спеціально випускає технічні рідини. Точно дізнатися яку рідину заливати в ГУР можна, звернувшись до інструкції користувача або до офіційних дилерів.

Рідина гідропідсилювача керма Hyundai Solaris, рекомендована виробником, має наступну назву. Hyundai Kia ULTRA PSF-4. На більш ранні моделі можна зустріти рекомендацію, що допускається використання Hyundai Kia ULTRA PSF-3. Змішувати їх між собою може використовуватися у таких випадках:

 • в PSF-3 можна доливати PSF-4, але не більше 50% від загального обсягу, якщо спочатку була залита в систему PSF-3;
 • при необхідності доливання PSF-4, обсяг якої понад 50% PSF-3, повний слив обов’язковий;
 • якщо спочатку була залита PSF-4, доливати PSF-3 в будь-якому кількість заборонено.

У більшості випадків не варто звертати увагу на колір, так як цей чинник не характеризує основу, на якій виготовляється рідина. Орієнтуватися слід тільки на маркування.

Ознаки необхідності заміни

Фахівцями автосервісу рекомендується проводити зміну складу після досягнення пробігу 60 тисяч кілометрів. Заміна рідини ГУР Hyundai Solaris обов’язкове при виникненні перших ознак підвищеного зусилля під час повороту рульового колеса або при надмірно гучної роботі насоса.

На сьогоднішній день є безліч виробників, рідини яких виготовляються на мінеральній і синтетичної засадах. Змішувати їх не рекомендується, крім екстремальних ситуацій.

Заміна рідини ГУР в Hyundai Solaris

Рідина гідросистеми підсилювача рульового управління потрібно постійно контролювати і доливати до необхідного рівня. Саме так поступати рекомендує виробник. При цьому відбувається тільки часткова заміна технічної рідини. Для того щоб вузол надійно працював тривалий час багато автолюбителів виробляють повну заміну. Це можна виконати самостійно в гаражних умовах.

Порядок повної заміни

Для заміни рідини ГУР в Солярісі буде потрібно кілька пластикових ємностей, воронка, шприц об’ємом 150 мл і більше, а також елементарний набір інструментів. Перед початком роботи необхідно встановити автомобіль на рівну площадку. Надійно зафіксуйте задні колеса і вивісите передню частину таким чином, щоб шини не стикалися з поверхнею асфальту. Необхідності в оглядовій ямі або підйомнику немає. Порядок виконання повної заміни наступний.

 • За допомогою шприца максимально спустошити розширювальний бачок ГУР.
 • За допомогою плоскогубців розтисніть затиск, що утримує верхній шланг обратки з бачка.
 • Вставте його кінець в ємність.
 • Чи не заводячи двигун, перейдіть рульове колесо кілька разів в праву і в ліву сторони. Це необхідно зробити для того щоб максимальна спустошити сістему.Еслі на дні розширювального бачка виявлені сліди осаду, промийте його, попередньо демонтувавши. В окремих випадках, якщо сліди забруднення значні або рідина ніколи не змінювалася. допускається використання спеціальної рідини для промивання всієї системи.
 • Встановивши верхню трубопровід на місце, демонтуйте нижній.
 • Підготуйте ємність, в яку буде зливатися рідина.
 • Залийте бачок до верхнього уровня.Вращайте рульове колесо. При цьому система буде заповнюватися свіжим розчином, видавлюючи стару рідину. Постійно доливайте нову рідину, у міру того як буде йти стара. Не допускайте повного спустошення бачка. При появі зі шланга нового розчину обертання керма можна припинити.
 • Встановіть шланг на місце.
 • Наповніть бачок до нижнього рівня.
 • Заведіть автомобіль, прогрійте його до максимальної температури. При необхідності доповніть обсяг до верхньої позначки, що позначає рівень рідини ГУР при нагрітої сістеме.Возможно утворення піни. Це свідчить про завоздушіванію системи. Почекайте кілька хвилин, щоб піна осіла. Проверните рульове колесо (поки вспенивание не припиниться) для повного видалення повітряної пробки.

На цьому заміна рідини ГУР в Hyundai Solaris завершена. Слідкуйте за тим щоб вона не потрапила на лакофарбове покриття через це воно може зіпсуватися. Якщо це сталося, то змийте знежирювачем.

Заміна масла в гідропідсилювачі керма Hyundai Solaris

Заміна гідропідсилювача керма Solaris

Але необхідність особливої ​​в цьому немає, так як заміна гідропідсилювача керма потрібно нечасто. При більшості несправностей можливий ремонт цього пристрою, в процесі якого оновлюються лише його окремі компоненти.

Заміна масла Гура Solaris: попередні відомості

Проте, механізм посилення керма робить управління машиною куди більш комфортним. Тому з недавнього часу він встановлюється на Соляріс у всіх комплектаціях, включаючи мінімальну. Практично на всіх авто цієї моделі варто гідропідсилювач. саме цей механізм отримав в останні роки найбільш широке поширення.

Hyundai Solaris Сіренький 2011 року на DRIVE2

Всім привіт! Накатав вже 64000км, став трохи голосніше працювати ГУР, вирішив поміняти рідину в ньому, та й ніби на Соліком залита там напівсинтетика, а 4-ка-це синтетика! Ну і так для заспокоєння душі) Почитав на Драйві всі нюанси заміни, і поїхав до ЖЕКу (Johniker) в гараж, взяли два домкрата, вивісили колеса, щоб легше було їх крутити! Взяли шприц, висмоктали всю рідину з бачка, щоб можна було зняти верхній патрубок без бруду на машині! Після зняли обратку, взяли пляшку, вирізали дірку, щоб металева трубка опинилася всередині, потім йдемо в машину і вертимо кермо туди сюди, поки вся рідина не витече! (ПРОЦЕДУРУ ВИРОБЛЯТИ ТІЛЬКИ НА неработой ДВИГУНІ!). Потім все збираємо назад і доливаємо нову рідину в бачок, йдемо назад і вертимо кермо, поки рідина перестане йти! Коли рідина перестане зменшуватися, закриваємо кришку бачка і включаємо двигун. Даємо попрацювати двигуну пару хвилин. Через повітря в системі, рідина в бачку трохи спіниться, це нормально! Далі доливаємо по необхідності.

Всім привіт! І ось чергова моя запис про те, що я зробив у своїй машині. А саме вирішив замінити масло в Гурі. Для чого я це зробив? Та просто так. Є бажання, а це головне) Читав форум і потрапив на цю статью.НЕЗАБИВАЕМ ЩО ЦЯ РОБОТА РОБИТЬСЯ НА вимкненому ДВИГУНІ!

А тепер про виконану роботу. Піднімаємо переднии колеса, щоб коли будемо крутити кермо, нам нічого не заважало.

Робимо отвір в пластикової пляшки і одягаємо на зворотний патрубок.

Заводимо машину. Насос може деякий час (кілька сек) видавати дивний звук. Не лякайтесь. Так воно і повинно бути. Це повітря. Покрутив ще кілька разів кермом на заведену і все! Готово) Масло в бачку може деякий час пінитися.

Що можу сказати про виконану роботу. На мій погляд кермо став крутитися легше. Може це самонавіювання, але це так.Всем Дякую всім, хто дочитав мій марення до кінця) Удачі на дорогах!

Доброго времени суток, пані та панове! (ЧАСТИНА ФОТО ВЗЯТО З ІНТЕРНЕТУ для прикладу) Справив заміну рідини ГУР, про що зараз і розповім! Основна частина робиться на заглушеному двигуні! Підгледіли я, значить, як хлопці придумали підкладати під колеса дощечки, на них ллють масло і зверху лінолеуму лист, так і вчинив! Дуже радий що не став вивішувати колеса, вийшло все швидко і без проблем!)

Стільки рідини у мене в підсумку залишилося, думаю норм, якщо що відкачати, але навряд чи це буде потрібно)

Гідравлічний підсилювач керма (ГУР) не є необхідним елементом в конструкції автомобіля. Більш того: механізм управління Hyundai Solaris влаштований таким чином, що при несправності гідропідсилювача машина не втратить керованість. вона навіть не погіршиться. Так, до обертання рульового колеса доведеться прикладати більше зусиль, що стане особливо відчутним на малих швидкостях і в момент початку руху. Але, з огляду на відносно невелику масу Solaris, можна сміливо стверджувати, що перешкодою до подальшої експлуатації машини така поломка не стане.

Ремонт Гура Hyundai Solaris

Здебільшого заміни вимагають гумові сальники, службовці для герметизації контуру, по якому циркулює робоча рідина Гура. А ось її іноді доводиться і доливати. коли трапляється її витік.

Гума. матеріал не самий довговічний: сальники Гура страждають і від сезонних перепадів температур, і від контакту з рідиною гідропідсилювача. Теоретично, вважається, що та не роз’їдає гумові прокладки, але на практиці це твердження справедливо далеко не завжди. Тому за станом останніх потрібно регулярно стежити. А робити це можна, просто час від часу поглядаючи на рівень рідини гідропідсилювача в відповідному бачку. Якщо той почав знижуватися, отже, десь утворилася протікання.

Чи має сенс шукати місце протікання? І так і ні. Якщо та лихо застало вас в подорож, то, відшукавши зношений сальник, ви завжди зможете якщо й не замінити його (необхідної запчастини під рукою може і не виявитися), то, як мінімум, ущільнити за допомогою звичайної ізоляційною стрічки. Серйозним ремонтом це назвати не можна, але тим самим ви на якийсь час зупиніть текти, а по-справжньому ремонт справите, діставшись до автосервісу.

Але якщо ви не маєте наміру відкладати цю процедуру, то доцільно замінити відразу все сальники. Адже, якщо продірявився один, то можна з упевненістю стверджувати, що в найближчий час та ж доля спіткає і інші гумові прокладки. Не випадково ці запчастини зазвичай і продаються в комплекті.

Заміна рідини ГУР Solaris

Після ремонту ГУР доцільно не просто долити рідину в бачок до необхідного рівня, але повністю її відновити. Адже контакт з повітрям. один з основних чинників її старіння (другий. це різноманітні забруднення).

Робоча рідина підсилювача, по суті, являє собою той же масло. Правда, що володіє дещо іншими властивостями, ніж моторне. Тому профілактична заміна рідини ГУР Hyundai Solaris повинна здійснюватися з тією ж періодичністю, що і моторного. через кожні 15 тис. Км пробігу автомобіля.

Основними характеристиками рідини є три параметра:

 • в’язкість;
 • здатність до стиснення (т.зв. гідравлічна характеристика);
 • здатність розчиняти в собі забруднення (це, як і ряд інших додаткових властивостей, забезпечується включенням до складу масла ГУР різноманітних присадок).

Аби не заглиблюватися в технічні нетрі, скажемо лише, що вибір рідин ГУР для авто з МКПП майже вдвічі ширше, ніж для машин з «автоматом». Відрізнити одні від інших можна за кольором. Для авто з механічними коробками підходять масла ГУР будь-яких кольорів. зелена, жовта або червона.

Безпосередньо для авто з механічною КПП призначені зелені рідини. Їх ні при яких обставинах не припустимо заливати в Гури машин з «автоматом». На відміну від жовтих, є універсальними.

Перед тим, як нове масло буде залито в бачок, добре б промити всю систему, щоб видалити залишки відпрацьованої рідини. Добросовісний майстер автосервісу не забуде це зробити. Для цього він скористається спеціальним миючим складом, який за допомогою помпи прожене крізь весь робочий контур Гура.

Заміна масла в ГУР Huyndai Solaris

На заміну рідини в ГУР з спонукало те, що кермо важко крутитися і обороти не плавають при поворотах керма на заведеному двигуні, і ще були якісь маленькі провали в його роботі при поворотах. Відповідно гідросистема завоздушена, що було виявлено пізніше або масло втратило свої властивості, і ГУР некоректно виконує свою работу.Машіна на гарантії (жовтень 2012 року), але ебал я врот цих дилерів, я їм не довіряю, як і іншим працівникам СТО. На якому терміні ОД рекомендує міняти рідину в ГУР та всі інші, я навіть не орієнтуюся, так як ці терміни написані маркетологами спільно з інженерами, і явно не на користь користувача авто.

Було куплено 2 літри рідини в ГУР, яке рекомендує ОД для даного насоса, інше не став ризикувати застосовувати, так як це не моторне масло, яке можна лити, яке ті подобатися. Для заміни потрібно 1 літр, а заправна ємність його і того менше, для прогонки. 2 літри.

Для заміни рідини треба викачати шприцом з бачка Гура всю рідину, яка заповнює його простір. Шприц на 150 мл купував в аптеці. Потім бажано зняти бачок і почистити його від продуктів роботи гідросистеми, у мене там була бруд, мив керосіном.Замену виробляв повним прогоном рідини через систему. У нижній патрубок вставити лійку, бажано по більше, ніж у мене на фото.Так як рідина моментально засмоктує в гідросистему через насос і вона смокче потім повітря і насос реве, що у мене сталося, так як качав один, і всю рідину засмоктало, я не встиг її долити, насос хапанул повітря. Бажано мати напарника, який буде заводити авто і глушити його по команде.В верхній патрубок я вставив трубку, по якій женуть пиво або будь-які інші напої в розважальних клубах (в загальному я її звідти собі спізданул) без зазору встала з невеликими доробками. З нього буде виходити стара темна рідина, і потім світліша. нова. Кінець трубки опустив в прозору пляшку, щоб контролювати колір жідкості.Теперь треба налити нового масла в воронку по самий верх і заводити мотор, одночасно підливаючи нову рідину, поки не піде світле масло. Контроліть колір насправді важко, так як масло пінитися. Я зробив по іншому, прогнав де то 1,5 літра, і залишив 0,5 на заливку в бачок, що гарантовано тягне за собою промивку всієї гідросистеми, так як ніби її об’єм близько 700 мл.Слітое масло було чорного кольору. Нове масло темнозеленого кольору, на фото не видно.

Після промивання над поставити бачок на місце, і залити в нього гідравлічне масло до верхнього рівня. МАХ. Після цього прокачати систему від повітря. Гойдається все досить просто, але знову потрібно 2 тіла. Один крутить кермо на заведеній машині від крайнього правого положення, до лівого крайнього положення, зупиняючись в крайніх положеннях на 3-5 сек. Інший контроліт рідина в бачку на наявність бульбашок повітря, я світил звичайному світлодіодним ліхтариком з спрямованим пучком світла, по ідеї можна і світлодіодом від спалаху мобіли посвітити, але там пучок розсіюється. Крутити кермо треба до того моменту, поки повітря не піде, у мене він був, так як я хапанул його, тому що все робив в одну особу. Якщо повітря не йде, значить гідромагістралей де то його підсмоктує і треба шукати місце підсосу повітря.

Після заміни кермо став начебто легше крутитися або це самонавіювання, маленькі провали пропали, обороти на ХХ стали плавати при поворотах рульового колеса, що говорить про те, що ГУР коректно працює, так як дає навантаження на ДВС.

Заміна рідини ГУР в Hyundai Solaris

Крім основної функції розчин ГУР також змащує механізми і захищає деталі гідравліки від надмірного тертя, відводить тепло, виводить механічні частинки бруду і пилу. При роботі двигуна, рідина здатна втрачати свої властивості через певний пройдений кілометраж. Якщо своєчасно не змінити рідина, в найбільш непередбачуваний момент кермо може перестати прокручуватися, що створить аварійну ситуацію на дорозі.

При недостатньому рівні масла в системі, механізм буде працювати насухую. Це призводить до виходу з ладу основних елементів ГУР: Їх лагодження обійдеться водієві дорого. Згідно з регламентом ТО, замінювати рідину гідропідсилювача керма в системі необхідно кожні 90 км пробігу.

Однак на частоту зміни масла можуть впливати і інші чинники: Інтенсивна експлуатація автомобіля; Часта фіксація керма в крайньому положенні; Тривала парковка автомобіля з висмикнутими яку рідину заливати в ГУР Hyundai Solaris колесами. Найбільш ефективний спосіб перевірки рідини є її зовнішній огляд. По закінчення часу розчин темніє, набуває запах гару, а в його складі переважає велика кількість бруду і іржі. Виявити це легко, зазирнувши під капот транспортного засобу.

Для того щоб перевірити рідина необхідно вилити невелику кількість розчину на білий аркуш паперу за допомогою вимірювального щупа. Витрачена рідина не зможе виконувати яку рідину заливати в ГУР Hyundai Solaris функції в повному обсязі, її необхідно замінити.

Найбільш доцільним є синтетичні масла зеленого кольору.

Клас речовини. Д3. Покрокова інструкція зміни рідини в гідропідсилювачі керма Заміна рідини гідропідсилювача керма в Hyundai Solaris проводиться згідно з наступною інструкції: Спочатку слід підняти автомобіль за допомогою домкрата.

Це необхідно, щоб послабити навантаження на систему рульового управління; Далі потрібно підняти капот, яку рідину заливати в ГУР Hyundai Solaris від’єднати защіткі; Розширювальний бачок рідини знаходиться праворуч від двигуна. За допомогою медичного шприца з трубкою необхідно викачати масло з системи і злити його в порожню тару; Далі від’єднуються шланги. Масло з них також буде потрібно злити; Після цього можна демонтувати розширювальний бочок і промити його від залишків рідини; Новий розчин вливається в систему до максимальної позначки.

Після того як масло буде залито, необхідно викрутити кермо кілька разів до упору.

яку рідину заливати в ГУР Hyundai Solaris Так розчин протече по системі і почне діяти. Після першої поїздки рекомендується виміряти рівень масла за допомогою Шупа. При необхідності. долити. Відмінності заміни масла в гідропідсилювачі керма в порівнянні з іншими моделями авто Процес заміни масла гідропідсилювача керма однаковий практично у всіх автомобілях.

У деяких марках Hyundai, наприклад в Hyundai Туссан, Hyundai Матрикс і Hyundai Accent, рекомендується зробити промивання системи, так як механізм ГУР в цих моделях більше схильний до зносу.

Основна ж відмінність полягає у виборі самого яку рідину заливати в ГУР Hyundai Solaris. Як було зазначено раніше, ГУР рідина випускається в трьох видах: В деяких випадках така рідина підійде і для гідравліки Hyundai Elantra; Жовте масло вважається універсальним і підходить для всіх типів гідропідсилювача. Зелений розчин є найбільш рідкісним.

Раніше такий засіб застосовувалося і в гідкравліке, однак зараз заливається тільки в механічні коробки передач. Дуже зручно, керуючи солідним позашляховиком або вантажним автомобілем, крутити рульове колесо без особливих зусиль.

Для того щоб система гідропідсилювача працювала якісно і довго, важливо стежити за всіма складовими її елементами. Враховуйте, що вам ще бачку заповнити потрібно буде і підлити грамморіентіруйтесь по залишкам в пляшці. Прибираємо заглушку, ставимо на місце шланг, заливаємо рідину і крутимо раз 5 від крайніх положень, тим самим ви виженете повітря з системи.

Замена масла в гур хендай солярис

Яка рідина заливається в гідропідсилювач керма Hyundai Solaris

Під задні колеса можна підкласти башмаки для упору Знімаємо з бачка патрубок зворотного шланга він якусь рідину заливати в ГУР Hyundai Solaris Встановлюємо заглушку на отвір знятої обратки просто накидаємо шматок шланга і перетискаємо його по центру хомутом. Переходимо до наступного кроку інструкції заміна масла в ГУР Solaris Одягаємо на кінець зворотного шланга подовжувач через штуцер і вставляємо вільний кінець подовжувача в ємність для збору відпрацьованого масла Заливаємо нове масло в бачок ГУР до позначки MAX і закручуємо кришку Йдемо за кермо і вивертаємо колеса до упору, то в одну, то в іншу сторону.

Яку рідину заливати в ГУР Hyundai Solaris чином гідросистема прокачати, видаливши всі відпрацьоване масло. Колеса потрібно провертати до тих пір, поки з обратки не почне текти чисте нове масло. Заміна масла в ГУР Hyundai Solaris на цьому ще не закінчено, переходимо до наступного пункту Знімаємо подовжувач з заглушкою, відкручуємо кришку, встановлюємо обратку на місце і доливаємо масло в бак ГУР, так як з бачка частина масла надійшла в гідросистему, щоб виштовхнути відпрацювання Прибираємо домкрати і черевики Заводимо авто, якщо рівень масла в бачку ГУР впав значить рідина заповнила патрубки гідросістемито доливаємо масло Робимо пробний заїзд якщо якісь моменти залишилися незрозумілими, як самостійно здійснюється заміна масла в ГУР Solaris, ось відео з процесом ремонту: з метою економії коштів ремонтні роботи проводяться самостійно.

Як змінити масло гідропідсилювача керма в автомобілі Hyundai Solaris, розповімо докладніше в статті нижче. Ознаки необхідності заміни рідини ГУР на Hyundai Гідравлічна рідина являє собою спеціальну технічну рідину, за допомогою якої передається опір від керма до насоса, що значно полегшує поворот механізму управління автомобілем Hyundai Solaris.

Так водій може задавати траєкторію руху транспорту, не докладаючи при цьому значних яку рідину заливати в ГУР Hyundai Solaris.

Яку рідину в ГУР Hyundai Solaris?

Трохи можна почекати і можна заводити машину, хоч я крутив кермом, але коли заводиш перший раз звук перші пари секунд дивний і в бачку злегка йде рідина з бульбашками, даємо попрацювати поки не стабілізується, підливати рідину до максимуму на холодну.

На ринку можна знайти продукцію багатьох брендів і різного складу, важливо не змішувати при доливе різні марки в одному підсилювачі, це може завдати шкоди вузлу.

Завжди краще зупинити вибір на автентичної продукції корейського автоконцерну. Ціна на неї може бути трохи вище, ніж на аналоги, але яку рідину заливати в ГУР Hyundai Solaris дорожнього руху вимагає затоки тільки якісних заводських складів і масел.

Доливаємо знову до максимуму і знову включаємо двигун. Начебто з системи, вся рідина вийшла. Після доливання і прокачування, в банку залишилося мл. Після заміни, кермо став крутитися на багато легше, плюс сам насос, став працювати тихіше.

Замена жидкости в ГУР Hyundai solaris/ kia Rio

Подивіться цікаве відео по цій темі Сподобалася стаття? Перед початком роботи необхідно встановити автомобіль на рівну площадку. Надійно зафіксуйте задні колеса і вивісите передню частину таким чином, щоб шини не стикалися з поверхнею асфальту.

Яку рідину заливати в ГУР Hyundai Solaris в оглядовій ямі або підйомнику. Порядок виконання повної заміни наступний. За допомогою шприца максимально спустошити розширювальний бачок ГУР. За допомогою плоскогубців розтисніть затиск, що утримує верхній шланг обратки з бачка. Вставте його кінець в ємність.

Чи не заводячи двигун, перейдіть рульове колесо кілька разів в праву і в ліву сторони. Це необхідно зробити для того щоб максимальна спустошити систему.

Замена жидкости в ГУР на Kia Rio и Hyundai Solaris