ВАЗ 16 клапанний заводиться і глохне

ВАЗ 2112 Заводиться І Глохнет інжектор 16

ВАЗ-2110 з інжекторним двигуном на 8 або 16 клапанів глухне після запуску

Насправді нерідко трапляється так, що ВАЗ-2110 через певний період активного використання починає глухнути після запуску силової установки. Часто також автовласники скаржаться на те, що двигун відключається на малому ходу.

Подібні проблеми, варто зазначити, справедливості заради, зустрічаються не тільки в виробах вітчизняної автомобільної промисловості, зате в іномарках. Одночасно не всім з водіїв відомі причини виникнення подібної поломки. У сявязі з цим ми пам’ятайте, як впоратися з бідою, не звертаючись без гострої потреби в автосервіс. це дозволить заощадити чимало коштів і нервів.

Зовсім не мають рації ті, хто забуває про існуючу проблему негайно якщо машина не дивлячись на це починає працювати. Такі водії впевнені, що якщо двигун стартував і функціонує стабільно, то і хвилюватися не варто. Однак насправді усунення поломки не мати, це означає, що в майбутньому ситуація повториться знову. Таким чином, рекомендуємо при першому ж інциденті в самий найближчий час ліквідувати несправність. Такий підхід в перспективі обов’язково окупається.

Перевірка працездатності РХХ. поради

Автослюсарі з великим досвідом вказують, що саме регулятор, який відповідає за роботу двигуна на холостому ходу, зламавшись, не дозволяє запустити силову установку або призводить до його відключення після старту. Як показує практика, цей недолік властивий майже всім вітчизняним автомобілям.

Про поломки зазначеного вище регулятора свідчить наступне. якщо при русі машини водій робить коротку зупинку, то це в подальшому призводить до глушіння мотора після спроби рушити з місця. При цьому нерідко силова установка і зовсім не заводиться. Після декількох спроб машина все ж запускається, але нормально працювати на холостому ходу може тільки після натискання педалі газу.

Іноді подібна ситуація відбувається при запуску двигуна і на холодну. Тут також перша спроба закінчується провалом, а функціонування мотора в нормальному режимі відновлюється після використання педалі газу. Іноді буває досить один раз натиснути на неї, а в деяких ситуаціях потрібно її утримувати до того моменту, поки двигун не прогріється.

Поломка РХХ також досить часто дає про себе знати при екстреному гальмуванні, коли силовий агрегат раптово перестає працювати, а наступний запуск його на холостому ходу забезпечує від 1,5 до 2-х тисяч оборотів.

При таких симптомах необхідно буде промити спеціальним засобом:

 • сам регулятор;
 • дросельний вузол.

Коли ця процедура не дасть ніякого ефекту, РХХ необхідно замінити.

Особливості експлуатації двигуна з інжектором

В даний час переважна більшість машин випускаються саме з інжектором. Тим часом деякі автолюбителі, які звикли до карбюраторних установкам, іноді невірно експлуатують машини вищезгаданого типу. Це і призводить досить часто до того, що транспортний засіб глухне відразу після запуску мотора.

 • відключення батареї не слід робити при працюючій силовій установці;
 • прикуривателем краще не користуватися без крайньої потреби.

Необережне поводження з системою електроживлення негативним чином позначається на правильній роботі інжектора. Завжди краще уникати відключення маси. Якщо цього не робити, то збережені в бортовому комп’ютері відомості можуть пропасти.

 • перед тим як рушити з місця, правильно буде залишити двигун працює вхолосту на кілька хвилин;
 • якщо використовують зарядно-пускові пристосування, є ризик перегорання ЕБУ (електронного блоку управління);
 • наявність в схемі нейтралізатора означає, що автомобіль не слід заводити за допомогою буксирування або спуску з гірки.

В останньому випадку в двигун надходить паливо, яке згорає. Якщо воно проникне в нейтралізатор, то існує ризик загоряння транспортного засобу.

Варто не допускати попадання вологи в мотор. Щоб уникнути цього необхідно:

 • своєчасно змінювати фільтри для палива;
 • користуватися тільки пальним належної якості.

Після запуску двигун відразу глухне: чому так відбувається

В процесі експлуатації автомобіля частою ситуацією є те, що після повороту ключа запалювання машина заводиться, двигун починає працювати і глухне через кілька секунд. Як правило, від моменту запуску до зупинки ДВС проходить 3-5 сек. Перед повною зупинкою двигуна також помітні вібрації двигуна, силовий агрегат трясеться, працює дуже нестабільно.

Так відбувається в результаті зниження оборотів, резонансного впливу обертового колінчастого вала і т.д. При повторній спробі завести двигун мотор може більше не запускатися або ж описана вище ситуація знову повториться.

Причини цієї проблеми бувають різними. Головне, якщо машина завелася і заглухла, це говорить про те, що вимагає від нас посиленої діагностика. Далі ми поговоримо про те, що робити в такій ситуації, а також як знайти причину, по якій глухне мотор після запуску.

ВАЗ 2112 заводиться і глохне інжектор 16.

Далі потрібно переконатися, що проводка справна. На насос подається 12 вольт. Нормальне для нього тиск під час подачі пального. до 3 бар. При виключенні двигуна воно поступово знижується. миттєве падіння свідчить про поломку регулятора або витік. Обов’язково потрібно перевірити надійність з’єднань проводів і їх роз’ємів. останні від вібрації часто відходять.

Несправність датчиків призводить до невірної роботі ЕБУ. Втім, якщо на панелі світиться червона лампочка, що сигналізує про проблеми з двигуном, найімовірніше, комп’ютер в порядку.

Акумулятор справний видає на клемах 12,5 вольт. При запуску двигуна його напруга падає до 8. Якщо дані значення нижче, то АКБ потрібно зарядити або замінити.

На нашому сайті діє спеціальна пропозиція. Ви можете отримати безкоштовну консультацію нашого корпоративного юриста, просто задавши своє питання в формі нижче.

Чому заводяться і глухнуть карбюраторні машини

Якщо машина заводиться і відразу глухне, то проблема може бути пов’язана з відсутністю палива в камері поплавця. Можна спробувати вручну підкачати бензонасос. Його потрібно перевірити на працездатність, і, в разі необхідності, замінити.

Перш ніж займатися самостійною очищенням системи харчування взагалі і карбюратора зокрема, слід пам’ятати, що будь-які неусвідомлені маніпуляції можуть привести до великого збільшення витрати палива.

Ще одна причина, чому глухне двигун. засмітився сітчастий фільтр в карбюраторі перед його входом. Якщо машина заводиться і глохне через кілька секунд з-за цього фільтра, то його потрібно почистити і промити. Для цього використовуйте зубну щітку і розчинник (бензин або ацетон). Після цього, тут же разом з фільтром очистіть гніздо, в яке він вставляється.

Буває, що в автомобілях ВАЗ через кілька секунд після запуску падають обороти через несправність електромагнітного клапана. Перевірка проводиться таким чином: клапан викручується, на плюсовій контакт підключений до джерела живлення, а корпус замикається на масу двигуна. При справності клапана буде чути виразний звук, а голка зайде в корпус.

Можна просто провід, приєднаний до клапана і поставити його на місце. Якщо клацання не чути. клапан несправний. Викручуємо клапан і дістаємо з нього жиклер. Якщо він зігнутий, його потрібно замінити. Переконайтеся в тому, що запірна голка клапана вільно рухається, а прокладка клапана не порвана, і він щільно прилягає до корпусу.

Якщо клацання клапана присутня, то потрібно продіагностувати систему ЕПХХ. Може потребувати прочищення паливний жиклер холостого ходу. Якщо падають обороти двигуна автомобіля, його засмічення може впливати на стабільність роботи. Для очищення жиклера необхідно створити в каналах системи підвищений розрядження.

Для цього заводимо авто і піднімаємо обороти до 3000. На кілька оборотів вивертаємо держатель жиклера (електромагнітний клапан). Це дозволяє створити в каналах необхідне розрядження. Повторюємо процедуру кілька разів.

Автомобіль заглох. порядок дій

Перш за все, не потрібно без толку садити батарею, намагаючись завести машину. Вона ще може стати в нагоді, якщо двигун запустити все-таки вдасться.

 • чи працює паливний насос;
 • наявність бензину;
 • справність запалювання.

Іноді відбувається засмічення форсунок. Втім, зазвичай проблема в їх:

 • прокладках;
 • прокладці;
 • вакуумних шлангах.

Справність паливного насоса перевіряється на слух. при роботі він видає характерний звук. Слухати необхідно на задніх сидіннях.

Далі потрібно переконатися, що проводка справна. На насос подається 12 вольт. Нормальне для нього тиск під час подачі пального. до 3 бар. При виключенні двигуна воно поступово знижується. миттєве падіння свідчить про поломку регулятора або витік. Обов’язково потрібно перевірити надійність з’єднань проводів і їх роз’ємів. останні від вібрації часто відходять.

Несправність датчиків призводить до невірної роботі ЕБУ. Втім, якщо на панелі світиться червона лампочка, що сигналізує про проблеми з двигуном, найімовірніше, комп’ютер в порядку.

Акумулятор справний видає на клемах 12,5 вольт. При запуску двигуна його напруга падає до 8. Якщо дані значення нижче, то АКБ потрібно зарядити або замінити.

Заводиться і глохне ВАЗ 2114 інжектор 8.

 • кілька років експлуатації;
 • неналежна профілактика.

Досить часто в процесі експлуатації автомобіля зустрічається така проблема, коли ВАЗ 2110 заводиться і глохне майже моментально, а іноді двигун перестає працювати і при невеликій швидкості руху. З такою проблемою, звичайно, стикаються не тільки власники вітчизняних автомобілів, але і іномарок. До цього схильні будь-які моделі.

Багато водіїв не знають, як діяти в такій ситуації, починають панікувати, відчуваючи безпорадність. Не потрібно безглуздо смикати за проводи і патрубки, а тим більше штовхати колесо. Подібні дії у визначенні причини несправності і в її усуненні точно не допоможуть.

Інша ситуація складається, коли більшість автовласників заспокоюється, якщо автомобіль все-таки зводиться через якийсь час, і вважає: машина завелася. значить, все в порядку! Але проблема залишається, вона не вирішена, і подібна ситуація повторюється. І знову починається паніка, до якої додається обурення через те, що несправність була усунена при найпершому виникненні схожою картини.

Причини того, що автомобіль глухне на неодружених відразу після того, як заводиться, можливі різні, і залежать вони найчастіше від моделі або покоління різних марок автомобілів. Це може бути і засмічення клапана в системі газорозподілу, і підгорілі контакти реле в бензонасосі.

Деякі автолюбителі здатні здійснити прості роботи, щоб виявити несправність і усунути її згодом. Тим, хто до даної категорії не належить, рекомендується відправитися в автосервіс або викликати евакуатор, якщо завестися все-таки не виходить.

Недостатнє надходження палива

Симптом простий: після запуску мотор працює 5-10 секунд і глухне. У більшості випадків причина в бензонасосі, розташованому в паливному баку. А якщо бути точним, то справа в забитому фільтрі тонкого очищення або сіточці. Ця незначна на перший погляд деталь не пропускає в паливну магістраль частки бруду, яким, як і води в бензобаку, більш ніж достатньо (особливо на автомобілях з пробігом 50 000 і більше).

Влітку вода та інші речовини в баку рідкі і можуть пройти в магістраль, а ось взимку нерідко перетворюються в лід на фільтрі-сіточці. Це призводить до того, що бензонасос не може накачувати достатню кількість палива для роботи двигуна. Тому і виходить, що насосу вдається накачати трохи палива, і цього вистачає якраз на те, щоб запустити двигун, але не більше. Щоб усунути цю неприємність, досить замінити або почистити сіточку бензонасоса.

Способи діагностики регулятора холостого ходу (РХХ)

Найбільш поширеною причиною описаної проблеми, а також того, що автомобіль неможливо завести зовсім, є порушення в роботі такої деталі двигуна, як регулятор холостого ходу. Саме на автомобілях вітчизняного виробництва таке зустрічається найчастіше. Тут можливо кілька ситуацій прояви несправності РХХ. Під час руху автомобіля здійснюється короткочасна зупинка, в результаті якої двигун глухне на гарячу відразу після того, як заведеться, або відмовляється заводитися зовсім.

Після того як двигун завівся, відновлення нормального холостого ходу відбувається тільки тоді, коли було натискання на педаль газу хоча б один раз. Спостереження аналогічного поведінки можливо і з холодним двигуном. Первісна спроба завести двигун виявляється невдалою, нормальна робота відновлюється тільки після натискання на педаль газу.

У різних ситуаціях може бути мало або один раз натиснути на педаль, або утримувати її до прогріву двигуна. Несправність РХХ може проявлятися при різкому гальмуванні, коли двигун глухне несподівано, а повторний запуск показує нормальний стан холостого ходу понад 1500 і в межах 2000 оборотів.

Якщо з автомобілем спостерігається така картина, можна спробувати промити РХХ і дросельний вузол за допомогою спеціального розчину. Якщо неполадки не йдуть, регулятор холостого ходу доведеться міняти. Згодом деякі складові деталі можуть зношуватися природним чином.

Можливі причини

Причин, що призводять для того, що у ВАЗ-2110 спочатку зводиться, а далі глухне двигун, який має інжектор і 8 клапанів, багато, адже автомобіль вельми складний механізм і його працездатність залежить від справності всіх елементів.

ВАЗ 2112 16 клапанів заводиться і глохне

Отже, погнали. Почала глухнути два тижні тому вранці після простою (на холодну). Сів, почав заводити, завелася, початок троить, секунд 5 і заглохла, завів другий раз плавали обороти не глохла, вирівнялися обороти. На наступний ранок, з другого разу не завелася, теж заглохла. Допомогло на третій раз тільки підгазування секунд 10-15, перестала глухнути, але обороти плавають. Коли обороти впали до 1000 оборотів починає троить (як ніби один циліндр перестає працювати, вібрація по кузову), нижче опуститься, все норм (800-850), на гарячу завжди відмінно заводиться, без глюків і тряски. На третин швидкості відчувається, що машина смикається, але тільки на третин. Заїхав в сервісний центр, заміряли компресію. норм. Тиск бензонасоса. норм. Поміняв свічки. не допомогло, став грішити на котушки запалювання, перевіряв на заведеному двигле, оточений кожну, реакція є, починає троить кожен циліндр. норм. Почитав форуми, подивився відео, зробив наступне: почистив дросельну заслінку балончиком для карбюратора, так само Рхх, і замінив шланг з адсорбера на дросель, на слід ранок нічо не змінилося, почитав про ДМРВ, зняв штекер, завів. та сама біда, що не ДМРВ. Промив інжектор якоюсь рідиною в сервісному центрі. На слід. день поміняв датчик охолоджуючої рідини (в с. ц. сказали що точно він, ага.). Сьогодні поміняв памперс, і фільтр паливний, думаю той же ефект завтра вранці буде, вже не знаю куди копати, варіантів небагато залишилося, мізки, форсунки (точніше, ущільнювачі, хоча хз от, на гарячу ж працює все прекрасно), все-таки поміняти ДМРВ, РХХ, котушки, акумулятор, масло, прошивка, форсунки, але думаю нічого з цього мені знову ж таки не допоможе. Допоможіть, хто стикався з такою херней, ВАЗ 21124, 1.6, 16-ти кл., 2008 р Я вже голову зламав, а в сервісних центрах ніхрена не знають, тільки здогадки, на діагностиці теж ничерта не показує, включають дурників, роблять розумний вид тільки. Відгукніться, кому що допомогло, я просто вже втомився впихати гроші на вітер.

 • Повідомлень: 1169
 • ВАЗ 2109Лада Granta Седан

Позбавляйтеся від ДМРВ. Ставте ДАТ. Якщо “мізки” ІТЕЛМА, все прошивається, я вже багато переробив, ну не багато, а кілька авто, і люди звертаються.

 • Повідомлень: 548
 • Звідки: Курськ
 • LADA 2115

теж думаю на ДМРВ, хоча б продзвонити мультиметром на “живий” він чи ні і без сервісу можна, клапана то давно регулювали? може в них проблема

 • Повідомлень: 1169
 • ВАЗ 2109Лада Granta Седан

16 кл., Там гидротолкатели, можуть вони дурити, погано діагностуються.

 • Повідомлень: 11335
 • Звідки: ВРН
 • LADA Веста МТЗ-1221

помилку видає? якщо на холодну додати “газу” до 2000-3000об. як мотор працює?

Швидше за все ДМРВ. Позбавляйтеся від ДМРВ. Ставте ДАТ. Якщо мізки ІТЕЛМА, все прошивається, я вже багато переробив, ну не багато, а кілька авто, і люди звертаються.

теж думаю на ДМРВ, хоча б продзвонити мультиметром на живий він чи ні і без сервісу можна, клапана то давно регулювали? може в них проблема

заміряв ДМРВ сьогодні, показує що живий, і дуже навіть.

16 кл., Там гидротолкатели, можуть вони дурити, погано діагностуються.

як варіант, погоджуся, стукають, поки залив ЛУКОЙЛ щоб не стукали, тепер дзвенять коли їду внатяг, планую в слід. місяці поміняти разом з прокладкою.

Почему не заводиться, троит, дергается, глохнет машина ваз

помилку видає? якщо на холодну додати газу до 2000-3000об. як мотор працює?

працює відмінно, все добре в цьому плані.

 • Повідомлень: 11335
 • Звідки: ВРН
 • LADA Веста МТЗ-1221

залежить від того на який передачі? тобто тільки на вищих передачах або на будь-яких, але на певних оборотах?

залежить від того на який передачі? тобто тільки на вищих передачах або на будь-яких, але на певних оборотах?

да друже, на будь-якій передачі, при якихось оборотах. На жаль, не підготувався до цього питання і не подивився на яких оборотах це відбувається.

да друже, на будь-якій передачі, при якихось оборотах. На жаль, не підготувався до цього питання і не подивився на яких оборотах це відбувається.

то ти пишеш тільки на третин передачі смикається. тепер пишеш що на будь-який у мене 21124 була. мотор найнадійніший і дуже простий при найменшій несправна загоряється чек на будь-який діагностиці все легко діагностується і лікується

А ДЛМГ він у мене тільки в двох випадках перший був при обриві ременя і другий прі не справному РХХ. один раз затроіла при несправної котушки але не ДЛМГ. більше ніколи і ні яких проблем з ним не було. Діагностика завжди і точно вказувала на несправна

то ти пишеш тільки на третин передачі смикається. тепер пишеш що на будь-який у мене 21124 була. мотор найнадійніший і дуже простий при найменшій несправна загоряється чек на будь-який діагностиці все легко діагностується і лікується

друже, уважніше. на третій троит тільки зі старим датчиком, і троїть ееееле помітно, припустимо у мене вісімка на колесі, або не рівна дорога, ну незначні поштовхи відчуваю, тільки на третин. А з кітайваньпуйскім датчиком у мене до хрону просто обриває тягу брата. Розумієш? Неначе натиснув до половини, і різко відпустив, ось тільки я не відпускаю нихрена педаль. Щодо двигла я нічо не кажу, движок у мене добре працює. І немає, ти не правий анітрохи, не завжди чек загоряється. І знову не правий, поки я не заліз, три діагноста нихера не знайшли, відбилися тільки тим, що: “Давай я ті датчик ох. Жид. Поміняю”, інший теж херню порадив: “Справа явно в паливному фільтрі! І памперс треба міняти ! “, в результаті, ща чому то після простою 5-10хв смердить бензом в салоні, поміняли бль.

А ДЛМГ він у мене тільки в двох випадках перший був при обриві ременя і другий прі не справному РХХ. один раз затроіла при несправної котушки але не ДЛМГ. більше ніколи і ні яких проблем з ним не було. Діагностика завжди і точно вказувала на несправна

з одного несправної котушкою глухнути 124 не повинен, принаймні не відразу.

 • Повідомлень: 11335
 • Звідки: ВРН
 • LADA Веста МТЗ-1221

а якщо на хх додавати обертів, то ж обрубує?

а якщо на хх додавати обертів, то ж обрубує?

на нейтралці маєш на увазі? газував майже на повну, міг не помітити. Начебто ні.

 • Повідомлень: 1169
 • ВАЗ 2109Лада Granta Седан

Сьогодні приїхала “Priora”, за описом несправності зі слів господаря, грішив на ДМРВ, він говорив, що хтось там міряв. Я вирішив перепромеріть, показало 1,02, люди і з гіршими показниками їздили нормально. Ставлю справний, Специальні тримаю для діагностування, показує 0,99. Все, машина запрацювала як “годинник”. Ось вам і 1,02.

Так-що коли всі пишуть, “міряли нормально”, але цифрах НЕ указвают, не факт, що це нормально.

 • Повідомлень: 548
 • Звідки: Курськ
 • LADA 2115

Сьогодні приїхала Priora, за описом несправності зі слів господаря, грішив на ДМРВ, він говорив, що хтось там міряв. Я вирішив перепромеріть, показало 1,02, люди і з гіршими показниками їздили нормально. Ставлю справний, Специальні тримаю для діагностування, показує 0,99. Все, машина запрацювала як годинник. Ось вам і 1,02. Так-що коли всі пишуть, міряли нормально, але цифрах НЕ указвают, не факт, що це нормально.

заводить, глохне

було 1,02 теж, але друже, проблема в тому, що тільки на холодну не заводиться, а з іншим датчиком заводиться, але скидає тягу при певному натисканні на педальку, ДМРВ відпадає, я вважаю.

да, після чого тепер у мене в салоні смердить бензом після простою.

 • Повідомлень: 548
 • Звідки: Курськ
 • LADA 2115

прокладку замінити або обтягнути гарненько все кріплення.

з ДМРВ 1,02 ще можна їздити, я їздив і на 1,1, жерла правда але їхала, датчик від іншого авто такого ж типу або відрізнявся номером? і педаль газу яка. трос або е-газ.

 • Повідомлень: 11335
 • Звідки: ВРН
 • LADA Веста МТЗ-1221

хотілося б, звичайно, докладніше зрозуміти як обрубує, які обороти і навантаження, а якщо трохи педаль відпустити і знову натиснути і т.п.

на датчики не схожа, имхо, з їх несправністю швидше смикання і провали спостерігаються.

цікаво поведінка тиску палива! манометр не підключати? не пробував їздити з манометром?

прокладку замінити або обтягнути гарненько все кріплення. з ДМРВ 1,02 ще можна їздити, я їздив і на 1,1, жерла правда але їхала, датчик від іншого авто такого ж типу або відрізнявся номером? і педаль газу яка. трос або е-газ.

датчик такий же, ті ж цифри, педаль. трос.

е-газ з 2011 року пішов. дивно що різко обрубує. хотілося б, звичайно, докладніше зрозуміти як обрубує, які обороти і навантаження, а якщо трохи педаль відпустити і знову натиснути і т.п. на датчики не схожа, имхо, з їх несправністю швидше смикання і провали спостерігаються. цікаво поведінка тиску палива! манометр не підключати? не пробував їздити з манометром?

навантаження без різниці яка, обороти близько 2500-3000 наскільки нога пам’ятає, і так, педаль відпускаю трохи, з’являється тяга, але не первинна з’являється, не з нуля, знову доходжу до тих оборотів. знову зриває, тиск палива хороше, перевіряли в сервісі, думаю, тут не тиск зовсім, зі старим датчиком же їде добре, а з іншим обриває, але зате машинка заводиться з ранку.

 • Повідомлень: 11335
 • Звідки: ВРН
 • LADA Веста МТЗ-1221

можливо, і швидше за все, несправність не одна, а кілька.

з авто до виникнення цієї проблеми що було: ремонт, які поломки, заміни, може, на перший погляд, навіть не відноситься? після чого почалося?

 • Повідомлень: 1169
 • ВАЗ 2109Лада Granta Седан

Машина заводиться и глохнет?Или Вообще не заводиться?Смотри до КОНЦА и все поймешь! В основном Ваз

заводить, глохне

Це тикання пальцем в небо, але припущу, що хана каталізатору, і датчики кисню дають не правильну зворотний зв’язок на мізки.

 • Повідомлень: 11335
 • Звідки: ВРН
 • LADA Веста МТЗ-1221

легко, але знову ж таки, датчики дають помилку, як правило, а тут немає.

ланцюг ДМРВ? гарне тиск це як? скільки насос видає тиску мах? можливо, і швидше за все, несправність не одна, а кілька. з авто до виникнення цієї проблеми що було: ремонт, які поломки, заміни, може, на перший погляд, навіть не відноситься? після чого почалося?

ланцюг ДМРВ не дивився, тільки сам ДМРВ, щодо тиску, перевірявся у дружище в сервісі після того, як вона у мене вранці не завелася, сказав: “З.батое у тебе тиск в насосі, че час моє витрачаєш”, і після перевірки компресії він це повторив ще разок, тільки по іншому.

А почалося спонтанно друже. Поміняв резонатор тільки з глушником, поставив від пріори, від 12 не було, залізла як рідна, ну це і було місяця півтора тому.

Це тикання пальцем в небо, але припущу, що хана каталізатору, і датчики кисню дають не правильну зворотний зв’язок на мізки.

легко, але знову ж таки, датчики дають помилку, як правило, а тут немає.

погоджуся, датчики б матюкалися через чек як тільки могли б. А ось насічёт каталізатора, а у мене б машина взагалі не заводилася напевно, або б троила постійно? Просто, як погріється трохи, градусів 10 буде. все, працює як годинник (ну якщо я педальку потримаю трохи утреца, а то обороти то не тримає). А після цього працює ідеально, і обороти тримає, і топить добре.

Паді РХХ поміняти, холоне зараза і не рухається як треба. Ну знову ж китайський ДПДЗ не давав йому филонить.

ВАЗ-2110 з інжекторним двигуном на 8 або 16 клапанів глухне після запуску

Насправді нерідко трапляється так, що ВАЗ-2110 через певний період активного використання починає глухнути після запуску силової установки. Часто також автовласники скаржаться на те, що двигун відключається на малому ходу.

Подібні проблеми, варто зазначити, справедливості заради, зустрічаються не тільки в виробах вітчизняної автомобільної промисловості, зате в іномарках. Одночасно не всім з водіїв відомі причини виникнення подібної поломки. У сявязі з цим ми пам’ятайте, як впоратися з бідою, не звертаючись без гострої потреби в автосервіс. це дозволить заощадити чимало коштів і нервів.

Зовсім не мають рації ті, хто забуває про існуючу проблему негайно якщо машина не дивлячись на це починає працювати. Такі водії впевнені, що якщо двигун стартував і функціонує стабільно, то і хвилюватися не варто. Однак насправді усунення поломки не мати, це означає, що в майбутньому ситуація повториться знову. Таким чином, рекомендуємо при першому ж інциденті в самий найближчий час ліквідувати несправність. Такий підхід в перспективі обов’язково окупається.

Проблема з інжектором: особливості

Сучасні автомобілі в більшості своїй мають систему уприскування палива в примусовому режимі. Тому така ситуація, коли автомобіль глухне на ходу, досить поширена і викликана вона може бути помилковим використанням інжекторного двигуна. Не потрібно відключати акумулятор, коли двигун ще працює. Вдаватися до допомоги прикурювача слід в самих крайніх випадках, по можливості мінімізуючи його використання.

В цілому з системою харчування краще проявляти максимальну обережність. Подібні дії можуть згубно позначитися на чутливому інжекторі. По можливості краще залишати включеною масу. В іншому випадку дані в комп’ютері можуть бути втрачені. Бажано дати попрацювати двигуну близько трьох хвилин в режимі холостого ходу. У разі використання зарядно-пускових пристроїв при інжекторі може перегоріти електронний блок управління.

Якщо автомобіль в схемі має нейтралізатор, то при спробі завести транспортний засіб краще уникати буксирування або руху з гірки. Так відбувається утворення палива, яке не використовувалося, а це може привести до самозаймання при попаданні в нейтралізатор. Слід уникати попадання води в двигун. Для цього слід своєчасно замінювати паливні фільтри і заливати якісний бензин.

Чому заводиться і глохне

Якщо включити логіку, то основних причин, за якими двигун заглох після запуску, може бути кілька:

 • недостатня кількість палива;
 • несправності вихлопної системи;
 • збої в освіті паливо-повітряної суміші і її подачі до форсунок.

Можна припустити, що причина в несправних свічках запалювання або в забитому повітряному фільтрі. Але свічки запалювання не виходять з ладу відразу все. Якщо не працює одна свічка, мотор починає троить, але від цього він не затихне. Забити фільтр до такої міри, щоб він був не в змозі пропустити через себе повітря. тут потрібно сильно постаратися. Коли буде відсутній подача повітря, двигун зовсім не запуститься, а якщо і запуститься, то тяга значно впаде. Їхати було б складно, якщо взагалі можливо.