Установка карбюратора солекс на Golf 2

Volkswagen Golf ll, Jetta II

3.1.12.5. Регулювання карбюратора Pierburg / Solex 2Е2

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Деталі карбюратора Pierburg / Solex 2E2

Регулювання частоти обертання пуску двигуна

Регулювання виробляють на прогрітому двигуні з правильно встановленим моментом запалювання і відрегульованим частотою обертання холостого ходу в такому порядку:

Регулювання пускових зазорів повітряної заслінки

Розташування форсунок на кришці карбюратора 2Е2

Перевірка пневмопривода дросельної заслінки першої камери

Пневмопривод дросельної заслінки першої камери

Пневмопривод 13 (див. Рис. Деталі карбюратора Pierburg / Solex 2E2) може бути з трьома штуцерами А, В і С для підключення вакуумних шлангів або з чотирма. Пневмопривод з чотирма штуцерами встановлений на автомобілях з кондиціонерами або з автоматичною трансмісією випуску до грудня 1984 р.

Регулювання прочинення дросельної заслінки другої камери Положення дросельної заслінки відрегульоване на заводі-виробнику і, в процесі експлуатації регулювання не потрібно. Якщо регулювання була порушена, її можна відновити так само, як у карбюратора 2Е3 (див. Підрозділ 3.1.12.4).

Перевірка пневмопривода повітряної заслінки

Перевірку проводять так само, як у карбюратора 2Е3 (див. Підрозділ 3.1.12.4).

Перевірку проводять так само, як у карбюратора 31Р1С-7 (див. Підрозділ 3.1.12.2).

Регулювання прискорювального насоса

Регулювання проводити на прогрітому двигуні з відрегульованими зазорами в механізмі приводу клапанів і правильно встановленим моментом запалювання при повністю відкритій повітряній заслінці в наступному порядку:

Регулювання клапана збільшення частоти обертання холостого ходу

На автомобілях, обладнаних автоматичною трансмісією (випуску до грудня 1984 г.) або кондиціонером, є пневмопривід 4 (див. Рис. Пневмопривод дросельної заслінки першої камери) з чотирма штуцерами для підключення вакуумних шлангів і клапан 6 збільшення частоти обертання холостого ходу. При включенні великого числа споживачів енергії (фари, магнітола, обігрів скла вікна задка і т. Д.) І зміні режимів руху або включення кондиціонера в результаті великого навантаження знижується частота обертання холостого ходу. При цьому спрацьовує клапан 6, подаючи додаткову кількість палива, що підвищує частоту обертання холостого ходу до номінальної. Клапан збільшення регулюють, якщо частота обертання холостого ходу під навантаженням занадто низька або якщо двигун зупиняється.

Регулювання проводити на прогрітому двигуні з відрегульованими зазорами в механізмі приводу клапанів і правильно встановленим моменті запалювання при повністю відкритій повітряній заслінці в наступному порядку:

Перевірка підігрівача впускний труби

Підігрівач впускний труби

Для поліпшення випаровування бензину при запуску, коли двигун холодний, знизу впускний труби встановлений електричний підігрівач. Він нагрівається протягом декількох секунд і відключається, коли температура охолоджуючої рідини досягає 65 ° С, після цього впускная труба підігрівається рідиною з системи охолодження.

Перевіряють підігрівач на холодному двигуні наступним чином:

Перевірка термовимикача підігрівача впускний труби

Термовимикач відключає підігрівач впускний труби, коли температура охолоджуючої рідини досягне 65 ° С. Термовимикач встановлений у двигунів робочим об’ємом 1,1 і 1,3 л в шлангу між впускний трубою і корпусом термостата, у двигунів робочим об’ємом 1,6 і 1,8 л термовиключатель 16 (див. рис. Деталі системи охолодження двигунів робочим об’ємом 1,6 і 1,8 л) встановлено в патрубку 18 сорочки охолодження.

Перевірка термовимикача автоматичного пускового пристрою

Термовимикач відключає електрообігрів автоматичного пускового пристрою, коли температура охолоджуючої рідини досягає 42 ° С. Після цього пусковий пристрій обігрівається тільки охолоджувальною рідиною.

Порядок перевірки термовимикача 27 (див. Рис. Деталі системи охолодження двигунів робочим об’ємом 1,6 і 1,8 л) такий же, як термовимикача підігрівача впускний труби.

Опір термовимикача до 33 ° С. нуль, вище 42 ° С. нескінченність.

Перевірка автоматичного пускового пристрою

Перевірка пневмоклапана з тепловим реле часу

У вакуумному шлангу між клапаном і пневмоприводом дросельної заслінки другої камери встановлено дросель, який має позначки: синя. для двигуна робочим об’ємом 1,6 л, жовта. для двигуна об’ємом 1,8 л.

Як встановити карбюратор солекс на Volkswagen Golf

Volkswagen GOLF 86 року випуску. Господар намучився зі стандартним карбюратором і вирішив взяти курс на заміну і установку карбюратора SOLEX виробництва.

Мій передплатник з Казахстану поставив на свою іномарку карбюратор виробництва ДААЗ і залишився задоволений, що мене дуже радує! Дивіться нове відео!

Я собі теж поставив Солекс. Як би все відрегулював, свічки в нормі не заливає. Підключив систему ЕПХХ. вже кілька (більше чотирьох) осіб викинули солекс і повернули пірбург на место.Не їде пасе на Солекс так як на пірбурге. коли треба економічно, а коли треба швидко. Ремонт донора легко робиться, з / ч від шкоди. 0.

Причин цьому може бути безліч. Я собі теж поставив Солекс. Надіслати ПП для Дуля. А де можна скачати креслення перехідною плити проставки на колектор Golf 2 1. Він в парі мм крутиться від шківа коліна.

Установка карбюратора Solex замість Pierburg 2E2. База знань “Системи уприскування і запалення

Може кому нитка знадобиться. Люблю Су. 27, баню і футбол. Відвали з втратою висоти Читав десь, що помпа на великих оборотах двигуна створює опір і на інших авто де вона стоїть штатно. автоматично відключається. Почитавши про цей ЕПХХ. я зрозумів, що його можна використовувати для автоматичного управління помпою.

А саме на оборотах близько і більше вона буде відключатися сама і включатися на менших ніж знову. Дімона колектор для теплої підлоги з 3 свічками дизельними і краном. Покращуємо гальма на Т3. Для порівняння солекс для класики 1. А хто дружить з матіматікой нехай пошітает плошадь прохідного січень рідного пербурга і восьмерочного Солекса.

У цього татуювання хмиря багато відео з приводу карбюраторів, але там в одному місці він сильно помиляється з приводу прискорювального насоса, на восьмерошном карбюраторі на відміну від пербурга він виведений в дві камери, а він обидва носика загінает в першу, Це БРЕД! Коли ж прискорювач в різні камери, перша відкрита, друга закрита, і той носик що в другу камеру служить вентиляцією і недаёт працювати носика першої камери як еконостат.

Вобшем там багато нюансів. Якщо кому цікаво можу поділиться власним досвідом, так як ці Солекс мені доводилося дуже багато курочіть, багато налаштовував під нестандартні мотори з спартівнимі распредвалами, і переточенимі головами блоків. Є дуже удобноя доопрацювання позволяюшее міняти жиклери в Солекс не розбираючи його кожен раз Блоків сушествует два види “класічіскій” і для “зубил” відрізняються якраз цим диапозоном роботи, але незначно Схема підключення нижче.

Стас на нижньому фото проставка, що не тонкуваті фланці прилягання до колектора і до карбюратора? А я получаетя хотів помпу в цей вузький диаппазон оборотів увіткнути. Вітя, якщо сподобишся постаівть приблуду з мікропроцесорним запаленням, там мона запрограмувати доп.

Востаннє редагував Віктор Вікторович 20 Січня. Він в парі мм крутиться від шківа коліна. Та плюс патрубки цін на чорне золото. Продуктивності явно не вистачає на холостих. А так нічого підігрівати не потрібно, газанешь і тепло дуже. На дизельному AAZ шків помпи менше і помпа Маслау сильніше. Блін теж цікаво і зайвим тепло не буває і на бензині і на реактивному двигуні.

Я ось тільки не пам’ятаю, як воно на бензинкою розташоване і вийде так як на дизелі. На моєму RP шків помпи коштує якийсь величезний.

Швидкість і витрата палива залежить від кількості мух сідящчіх на правій нозі водія. Зараз відстань між шківа коліна і помпи мм. Реперний диск явно не стане дружити з такою системою.

Чи не душить це мотор? Завихрення там всякого роду і т. Стас, а у тебе багато такого добра? Всі повідомлення 1 день 7 днів 2 тижні 1 місяць 3 місяці 6 місяців 1 рік Сортувати за Автор Час розміщення Тема Порядок: Список форумів Часовий пояс:

Пневматичний привід повітряної заслінки і принцип його роботи на карбюраторі Golf 2 1.6

Пневмопривод заслінки знаходиться на верхній частині карбюратора справа, ближче до радіатора. На Golf 2 1.6 він являє собою чорний пластмасовий плоский циліндр діаметром 30-40 мм, в яку входять два повітряних шланга. один в карбюратор, точніше нижню його частину. Інший йде через трійник до косильною волосіні пневматичної затримки (зовні схожа на зелену грушу) і через односторонній клапан до впускного колектора. З корпусу пневмопривода виходить тяга, яка керує положенням повітряної заслінки. Усередині приводу знаходиться гумова мембрана, поєднана з тягою, і перепускний клапан, який відкривається при переміщенні мембрани.

Пневмопривод забезпечує правильне освіту суміші при запуску двигуна, щоб не було перезбагачення, відкриваючи ВЗ. Оскільки на холодному двигуні повітряна заслінка закривається біметалічною пружиною. Мембрана приходить в рух через розрядження в нижній частині карбюратора, оскільки пневмопривід пов’язаний трубкою з карбюратором. Мембрана же в свою чергу приводить в дію тягу і ВЗ. Це відбувається до тих пір, поки не починає відкриватися перепускний клапан пневмопривода. У цей момент порожнину з мембраною з’єднується лінією пневматичної затримки через перепускний клапан, і з впускним колектором через односторонній. Повітряна заслінка перебуває у відкритому положенні, поки двигун не набере обертів.

Схема карбюратора на Golf другого покоління

Коли двигун починає набирати обертів і розрядження у впускному колекторі збільшується, клапан закривається. Після цього тиск зменшується на косильною волосіні пневматичної затримки, і як тільки воно впаде до величини тиску в нижній частині карбюратора 1.6, тяга повітряної заслінки відкриє її максимально. У міру прогріву двигуна, ВЗ відкривається повністю завдяки біметалічною пружині.

Чим відрізняється карбюратор на Golf другого покоління від побратимів

Перевірка і регулювання пневмопривода для Golf 2 1.6

Карбюратор у Golf 2 1.6 обладнаний також пневмоприводом. Перевірити його працездатність можна під час старту холодного двигуна: спочатку ВЗ повинна відкритися на 2.2 мм, а через кілька секунд зазор вже повинен складати близько 5 мм. Якщо спробувати закрити заслінку пальцем, при справному пневмоприводе заслінка повинна чинити сильний опір.

Щоб відрегулювати пневмопривід, потрібно зняти з нього обидві трубки. Замість трубки, що йде в карбюратор 1.6 необхідно підключити довшу і, всмоктуючи ротом через неї повітря, злегка натискати пальцем на повітряну заслінку до появи відчутного опору. Зазор між нижньою частиною повітряної заслінки і стінкою змішувальної камери повинен бути 2.2 мм. Зазор регулюється обертанням передньої кришки пневмопривода.

Якщо закрити другу трубку, і всмоктувати повітря з першої, зазначений зазор повинен складати 5.1 мм. Зазор регулюється гвинтом в тязі пневмопривода зі зворотним його боку.

Коротко про модель

Volkswagen Golf другого покоління. це один з найпопулярніших автомобілів за всю історію. Навіть сьогодні на вулицях і наших і навіть європейських міст можна зустріти цей авто, якому час не перешкода. З урахуванням того, що перший Golf 2 зійшов з конвеєра в 1983 році.

За всю історію випуску цих автомобілів на них встановлювалося величезна кількість двигунів: від простих карбюраторних бензинових до турбодизельних і бензинових з механічним нагнітачем. Одним з найперших двигунів для Golf був бензиновий двигун об’ємом 1.6 літра з карбюратором Pierburg / Solex2E2.

Термопрівод повітряної заслінки

В Golf 2 1.6 двигун розташований поперечно, при такому розташуванні двигуна справа з карбюратора виходить циліндр з куполоподібної кришкою діаметром близько 50 мм, з якого вниз йде один провід і два шланга з ОЖ. Цей циліндр і є термопрівод повітряної заслінки. Всередині він розділений на дві порожнини. У лівій частині знаходиться біметалічна спіраль, яка повинна повертати повітряну заслінку. Коли спіраль холодна, то заслінка перебуває в закритому положенні. Також в лівій частині термопрівода знаходиться нагрівальна пружина в вигляді нихромовой нитки.

Карбюратор для Golf 2 1.6 оснащений біметалічні ниткою, яка постійно потребує підігріві. При включенні запалювання на холодному двигуні напруга подається на нагрівальну пружину, за рахунок якої підігрівається сама спіраль. При підйомі температури охолоджуючої рідини до 42 градусів напруга на нагрівальну пружину відключається, і біметалічна спіраль обігрівається за рахунок охолоджуючої рідини.

У правій порожнини термопрівода циркулює охолоджуюча рідина, яка обігріває біметалічну спіраль.

Термопрівод можна зняти з карбюратора, відкрутивши три гвинти у його заснування. При цьому відкривається доступ до лівої частини термопрівода з біметалічною спіраллю і нагрівальної пружиною. Також розібрати можна і саму праву частину приводу, відкрутивши болт М13 в центрі кришки приводу.

Термопрівод дросельної заслінки

У передній частині карбюратора 1.6 знаходиться циліндр, від якого відходять два шланга для ОЖ, один з яких йде вниз, інший на термопрівод повітряної заслінки. Це пристрій не дає закритися дросельної заслінки на холодному двигуні, підставляючи упор під привід ДЗ. Однак при підвищенні температури охолоджуючої рідини упор йде і заслінка закривається.

За принципом роботи термопрівод термостат: всередині знаходиться церезинові камера, яка при розширенні виштовхує шток. Коли температура падає, пружина важеля ДЗ повертає шток назад. Шток через проставлення і систему важелів повертає упор дросельної заслінки.

Пристрій карбюратора GolfII 1.6

Перевірка і регулювання термопрівода повітряної заслінки на Golf 2 1.6

Карбюратор на Golf 2 1.6 обладнаний повітряною заслінкою, яка на справному холодному двигуні закрита. Якщо злегка натиснути на неї пальцем, має надаватися невелике протидію. Якщо заслінка не чинить опір надавливанию, необхідно перевіряти біметалічну пружину і зв’язок пружини і заслінки.

Карбюратор на Golf другого покоління

Щоб відрегулювати термопрівод ВЗ карбюратора на Golf 2 1.6, необхідно послабити гвинти, якими з’єднується карбюратор і термопрівод, і обертати привід, регулюючи стиснення пружини і, як наслідок, зусилля на ВЗ. На краю циліндра нанесено п’ять міток, які служать для регулювання. Ці мітки необхідно поєднати з одного міткою, нанесеною на корпусі карбюратора. Таким чином можна буде відрегулювати залежність положення повітряної заслінки від температури ОЖ.

Якщо заслінка буде відкриватися швидко, карбюратор буде збіднювати суміш, і в роботі двигуна будуть помітні провали; якщо повільно. буде занадто багата суміш і підвищена витрата палива. Тобто, якщо на холодному двигуні двигун працює не стабільно, значить, ВЗ під впливом охолоджуючої рідини відкривається занадто рано. Тому потрібно сильніше перекрити повітряну заслінку, пересунувши циліндр терморегулятора на останню мітку.