Toyota Camry 50 заміна масла в АКПП

daniloffgoga Блог Toyota CAMRY xv50 заміна масла в АКПП

Camry, пробіг де то 90 000, заміна масла в АКПП з фільтром.

Коментарі 27

через скільки км часткова заміна проводитися?

Я більше ніж впевнений що 5 літрів і фільтра досить)))))

Тут сам вибирає як поступати, у різних виробників свої процедури, у кого то взагалі “на весь термін служби” марення звичайно, але багато дилерів кажуть саме так ((((Дивись, з приводу твоєї машини, потрібно звичайно знати пробіг, якщо він в районі 60 т.км. 5 літрів і фільтр цілком адекватна заміна масла (і по бюджету теж) масло буде практично чістое.Можно і автоматом прогнати, але різниці глобальної не буде, якщо є кошти то чому б і ні))))) якщо пробіг в районі 100 т.км, то я б рекомендував саме часткову заміну масла тобто 5 літрів фільтр, тому що до 100 т.км АТФ вже не має миючими властивостями і можливі відкладення в каналах АКПП, повна заміна масла може відірвати якусь бруд, яка приведе до засмічення, каналу або соленоїда Часткова заміна навпаки перемішуючись зі старою АТФ більш м’яко відмиє відкладення, після цього поміняти масло вже без фільтра)))))

Дякую за звіт. Вчора поїхав на ТО з метою заміни масла в АКПП, взяв з собою 5 літрів олії, прокладку піддону, фільтр. Однак майстер сказав, що не бачить в такій заміні великого сенсу, що по хорошому треба промивати коробку маслом. Сказав треба літрів 10-11 для повної заміни. Майстри знаю давно. професіонал у своїй справі. Машина Camry 2013 р.в. V6.

Звіт робив, для любителів самостійно покопатися в машинах)))))

Питання у мене, це температуру антифризу ви говорите або ж температуру масла АКПП?

Про температуру масла в АКПП, при чому тут температура антифризу?

75-80 гр масла в АКПП? Чим температуру дивилися?

75-80 градусів температура, при якій перевіряли рівень масла а АКПП, користуємося 2 способами, або через діагностичний роз’єм, або інфрачервоним безконтактним термометром

Рівень перевіряли при 35-45 гр АКПП? Або на око просто?

Не зовсім правильно, поняття робочої температури це дуже великий діапазон температур, де то читав сто масло в АКПП розігрівається до 120гр при навантаженнях.

75-80 градусів на такій температурі перевіряли рівень

Добрий вечір підкажіть а чому не стали робити повну заміну? Теж треба міняти масло пробіг 99 тис.км.После заміни різницю відчули ?

робити бажано на 60 т.км.новое масло володіє хорошими миючими властивостями, гідравлічна рідина забирає в себе елементи зносу (фрикційна пил, металодомішок і т.д) при великих пробігах, частина забруднень накопичується всередині коробки Замінивши масло, очистивши магніти, замінивши фільтр ми продовжуємо ресурс коробки почему не повна заміна? не хотіли ризикувати є ймовірність того що новим маслом відмиє яке-небудь відкладення, яке перекриє канал, або його частина, або потрапить під саленоід. (ЧИСТО НАШЕ ДУМКА про це можна сперечатися довго і наполегливо, що краще повна заміна або часткова, на пробігу 60 т.км можна робити повну))))) Ми зробили так замінили масло з фільтром, через 5-6 т.км. зробили часткову заміну масла, масло було в дуже хорошому стані після другої заміни))))) По відчуттям, зі слів клієнта, перемикатися стала як то м’якше Можливо просто самонавіювання))))) але то що продовжили ресурс це ФАКТ

Скільки масла необхідно для часткової заміни?

там би не просто “Заливаємо масло, через заливний отвір, поки не потече через втулку зливної пробки, далі заводимо авто і знову заливаємо масло поки не потече.” потрібен прогріти масло в коробці, а потім вже дивитися масло. А так звіт хороший, прям як свою разбрал)

“Ставимо все на місце і гріємо авто. Перевіряємо рівень масла.”

Як часто потрібна заміна

Відповідно до регламентних рекомендаціями, обов’язковий контроль масла в системі трансмісії повинен відбуватися як мінімум раз на два роки.

toyota, camry, масло, акпп

В інструкції до Camry написано, що потрібно перевірка рівня масла в коробці на 40 і 80 тисяч км пробігу.

Ні про яку заміну нічого не написано. Але це не означає, що міняти масло в АКПП Camry не потрібно.

Досвідчені майстри радять міняти мастило в коробці кожні 50 тисяч, якщо заміна відбувається часткова, і кожні 70. 80 тисяч км пробігу, якщо проводиться повна заміна масла.

Також свіжу рідину в КПП Camry заливають, якщо старе вміст сильно забруднена і має запах гару.

Якщо хочете їздити на своїй Toyota Camry довго і без проблем з коробкою, то міняйте масло не рідше, ніж в 60 тисяч км пробігу.

При постійному агресивному (активному) водінні, а також, якщо часто завантажуєте автомобіль по максимуму, рівень мастила в коробці передач рекомендується перевіряти кожні 20 тисяч пробігу.

Разом з маслом необхідно встановити новий масляний фільтруючий елемент.

Утворювати в результаті тертя стружка забиває фільтруючий елемент, тиск знижується. Це дуже небезпечно, тому що може привести до перегріву коробки навіть при оновленої трансмісійної рідини. Щоб дістатися до фільтра, доведеться провести маніпуляції зі зняття піддону КПП Toyota Camry.

часткова зміна

Часткова заміна масла в коробці Toyota Camry передбачає слив деякого об’єму використаного масла і вливши нової мастила в такій же кількості.

Під час такої процедури зазвичай вдається замінити від третини до половини обсягу вмісту АКПП. Для застосування такого способу знадобиться 3-4 літри нового масла.

Ігнорування такої важливої ​​частини технічного обслуговування Toyota Camry стане причиною виходу АКПП з ладу.

Як поміняти масло в коробці Toyota Camry самостійно

Замінити масло і абсорбер в трансмісійної системі можна, не звертаючись до сервісного центру або до офіційних дилерів.

Досить мати інструмент, витратні матеріали, новий фільтр і, звичайно ж, мастильну рідину. Крім цього не обійтися без величезного бажання і години-двох вільного часу.

toyota, camry, масло, акпп

Щоб зручніше підібратися до піддону АКПП і зливний пробці, потрібно скрутити лівий відсік пильовика на передньому бампері. Очистіть болти і зливний ковпачок від забруднень. Потім потрібно зняти пильовик на лівому підкрилки, щоб відкрити доступ до заливного отвору.

Щоб відкрутити пробку, використовуйте шестигранник на 6. З отвору поллється змазує рідина (приблизно 1 л). Після цього вставте шестигранник в отвір для зливу і викрутити втулку, рівня масла. В результаті такої маніпуляції витече ще близько 2 літрів речовини.

Для зняття піддона коробки передач відкрутіть болти кріплення. Будьте обережні, тому що в піддоні також є мастильна речовина. При знятті на магнітах можна побачити металеву стружку.

Наступним кроком відкрутіть пару болтів, які фіксують фільтр АКПП. І зніміть елемент, вийміть гумовий ущільнювач.

Встановіть новий абсорбер і кільце ущільнювача, а також новий прокладочний елемент для піддону. Потім зафіксуйте піддон, в якому вкручена втулка для контролю рівня мастила.

Потім приступите до затоки масла. Лити рідина слід до тих пір, поки вона не почне витікати через втулку зливу. Далі заведіть двигун Toyota Camry і продовжите заливати масло до витікання, після чого закрутіть пробки зливу і затоки.

Помитий піддон коробки Camry 50

Яке масло використовувати

Відповідно до призначеним для користувача керівництвом від виробника, для автоматичної коробки перемикання передач автомобілів Camry використовується оригінал масла Toyota Genuine ATF WS. Аналоги використовувати настійно не рекомендується.

При виборі мастила потрібно орієнтуватися на тип двигуна і рік виробництва Toyota Camry, оскільки лінійка масел Toyota WS представлена ​​кількома типами продуктів. Для нової моделі автомобіля необхідно застосовувати мастило, яка менше загусає в холод, а також зберігає свої властивості навіть в екстремально високих температурах, що досягають 130 ° С. Код продукту надрукований на упаковці. Літрові банки маркуються кодом 08886-80807, 4-літрові каністри мають артикул 08886-02305, на бочках об’ємом 20 літрів вказано код 08886-80803.

Крім самої рідини, для заміни потрібно придбати деякі витратні матеріали, а саме:

 • Прокладка піддону АКПП з каталожними номером 35168-73010 ;
 • Ущільнювальні кільця з артикулом 90301-27015 (коштує приблизно 150 рублів);
 • Масляний фільтр для автоматичної коробки передач з номером за каталогом 35330-73010 (цінник варіюється в межах 2000-2500 рублів).

Які види заміни масла існують

Поміняти вміст АКПП можна двома способами. Розглянемо кожен з них детальніше.

Апаратна заміна масла (повна заміна)

Перший має на увазі повну заміну трансмісійної рідини за допомогою спеціальної установки, підключається в розрив між коробкою і радіатором охолодження КПП.

За допомогою першого патрубка відбувається злив старого масла, і в той же час через другий заливається нова смазка.Замену проводять при працюючому двигуні на старому фильтрующем елементі. Коли виходить масло буде таким же чистим, як і заливають, апарат вимикають.

Далі знімається піддон, в якому ще літра два мастила. Змінюється фільтр коробки передач. Піддон миється, чиститься зона контакту з трансмісією для щільного прилягання прокладки.

Потім без використання герметика піддон встановлюється на місце.

Потім підключається спеціальне діагностичне пристрій, що дозволяє виміряти температуру коробки передач. Коли вона фіксується на позначці 50 ° С, потрібно виставити необхідний рівень мастила.

Доливаючи мастило через заливний отвір (знаходиться за лівим колесом) до того моменту поки вона не потече через зливний, виставляємо рівень. Після цього глушимо авто.

Апаратна заміна трансмісійної рідини зі зміною фільтра завершена.

Головним мінусом заміни таким способом є значний витрата мастила, що варіюється в межах 12-17 літрів.

Офіційні дилери в процесі заміни масла на Toyota Camry рекомендують проганяти не менше 15 літрів мастила.

Заміна масла в АКПП Toyota Camry

Неналежний догляд за коробкою передач, а також експлуатація старого трансмісійного масла нерідко стає причиною виникнення проблем в гідроблоків, через що часто доводиться ремонтувати всю систему.

Заміну масла в АКПП Toyota Camry проводять у професійних майстрів, офіційних дилерів і самостійно власники машини.

Перевірка рівня і стану масла

Правильний контроль повинен проводитися на розігрітій коробці передач, температура масла. бути в межах 70-80 градусів за Цельсієм. Тому слід проїхати кілометрів 20-25, потім зупинитися і здійснити перемикання важеля коробки від P до L і назад, затримуючись в кожному положенні на 5 секунд. Рівень можна виймати на заведеному двигуні. коробка встановлена ​​на паркінгу, машина стоїть на рівній, горизонтальній поверхні, ручник затягнуть. Щуп треба протерти і заново вставити. Потім зняти і перевірити, чи перебуває мастило в положенні «HOT». Витоку необхідно відремонтувати, зробивши ремонт сальників і кілець ущільнювачів.

На модифікації Toyota Camry V40 щупа немає, тут розробники передбачили спеціальний отвір в піддоні. По ньому можна контролювати виділення невеликої кількості мастила. Якщо масла не видно, рівень недостатній, і потрібно долив.

Рішення про заміну масла виноситься після ретельної перевірки стану ATF. Мутний колір складу з осадом вкаже на необхідність оновлення рідини, а горілий запах і наявність в маслі сторонніх речовин, крихт пластика або металевої стружки. на потребу капітального ремонту АКПП.

Як вибрати масло під заміну?

Виробник рекомендує масло власного виробництва Toyota Genuine ATF стандарту T-4. Артикул JWS3309 або NWS6500. Використовувати аналоги розробник не радить, але це роблять багато власників. Деякі склади навіть краще оригінального, але вибираючи його, слід орієнтуватися на типі двигуна і приводу Camry, роках виробництва моделі.

Toyota Camry оснащується різними видами АКПП. Це можуть бути повністю електронні моделі або варіанти з гідравлічним управлінням. Деякі різновиди наведені нижче:

 • U66OE Aisin. 6-швидкісна коробка, встановлюється на повнопривідні модифікації 3,5 літра, що випускаються з 2009 року;
 • U760E Aisin. встановлюється на мотори 2.5 літра;
 • A140E / L. 4-швидкісна коробка, ставилася на Camry ранніх років випуску.

Для нових модифікацій автомобіля краще застосовувати змащення, що зберігають початкові властивості навіть при надмірно високих температурах до 130 градусів за Цельсієм. Оригінальні рідини цього типу маркуються кодами 08886-80807, 08886-02305, 08886-80803. Продаються в літрових банках, 4-літрових каністрах або бочках на 20 літрів. Автомати, вироблені Aisin, відрізняються невибагливістю до умов експлуатації, надійні, але вкрай чутливі до якості масла.

Коли міняти масло в автоматичній коробці передач?

За нормами виробника контроль ATF повинен проводитися через кожні 18-24 місяці експлуатації автомобіля. В інструкції до Toyota Camry також зазначено, що даний захід потрібно проводити через кожні 40-80 тис. Км пробігу автомобіля. Про періодичність заміни нічого не говориться, так як це визначається за якістю перевіряється складу. І чим «старше» машина, тим швидше старіє технічна рідина.

Фахівці сервісу і власники з досвідом рекомендують частково оновлювати мастило, так чи інакше, через 50 тис. Км пробігу. А кожні 70 тис. Км. здійснювати повну заміну. Безумовно, якщо стан робочої рідини викликає сумнів ще раніше, то заміну треба проводити в той же час. Це трапляється при постійному активному водінні, надмірних навантаженнях автомобіля і суворих кліматичних умовах.

Заміна масла в АКПП Toyota Camry

Несвоєчасне обслуговування автоматичної коробки передач часто стає причиною пошкоджень гидроблока та інших важливих частин агрегату. Заміна масла в АКПП Toyota Camry проводиться після грамотної перевірки рівня по щупі або зливного отвору.

Процедура заміни: покрокова інструкція

Хоча виробник стверджує, що зміна трансмісійного масла за все експлуатаційне час АКПП не потрібно, це не так. На практиці, в російських реаліях, рідина неминуче засмічується продуктами зносу деталей, нерідко вже через 30-40 тис. Км пробігу.

Розрізняють два типи зміни масла: частково або повністю. Часткова заміна проводиться, як правило, самостійно (5-8 літрів оригінальної рідини), повна. тільки на спеціальному апараті (12-15 літрів), яким обладнані професійні СТО.

Одночасно зі свіжої ATF треба підготувати новий масляний фільтр (артикул 35330-73010), прокладку піддону (35168-73010). У деяких випадках рекомендується замінювати і кільце ущільнювача зливної пробки. Нижче наводиться докладний алгоритм проведення часткової заміни.

toyota, camry, масло, акпп
 • 1.Загнать автомобіль на естакаду або яму. Перекласти режим АКПП в положення N. Заглушити двигун.
 • 2.Демонтіровать захист ДВС. на деяких Camry вона присутня. Відкрутити зливну пробку з-під машини. Зібрати витекла рідина в чисту, заздалегідь підготовлену ємність.
 • 3.Викрутіть болти піддону коробки, зняти його, і злити залишки масла.
 • 4.Проізвесті огляд фільтра, замінити при необхідності. Витекло масло також зберегти в приготовленої ємності.
 • 5.Тщательно відмити піддон від мастила і відходів, оглянути прокладку. Якщо вона буде в хорошому стані, то можна залишити. В іншому випадку. поміняти, встановити новий елемент.
 • 6.Вмонтіровать новий фільтр, поставити на місце піддон. Злив закрити пробкою, але до кінця не загвинчувати, щоб можна було контролювати рівень.
 • 7.Закачать свіжу ATF через заливну горловину за допомогою спеціального шприца або ручного насоса. На модифікаціях Toyota Camry без щупа вона розташована не під капотом, а в зоні переднього лівого колеса, безпосередньо під бампером.
 • 8.Прекратіть подачу масла, як тільки воно почне витікати з отвору для зливу.

Всі болти і пробки на завершальному етапі треба закрутити до кінця. АКПП заново прогнати по всім режимам, щоб трансміссіонку розігналася по всій системі. При необхідності, якщо контрольний замір показав недостатній рівень, провести долив.

Повна заміна. доля автомайстерень., Наприклад, такі роботи довіряють працівникам спеціалізованих центрів. Обслуговування автомобіля Toyota Camry, їх безпосереднє завдання, тому автосервіс в своєму розпорядженні усім необхідним обладнанням. Масло проганяють через спеціальний апарат під високим тиском. Стара мастило повністю виходить з системи, тому на заміну йде більше 12 літрів рідини. В ході робіт можуть надаватися і інші послуги.

 • щоб зручніше було дістатися до заливного отвору, рекомендується скрутити ліву захист переднього бампера;
 • для відкручування зливної пробки використовуйте шестигранник на «6».

Заміна масла в АКПП Toyota Camry. найважливіший етап технічного обслуговування. Робота коробки на новому маслі стане чіткіше і правильніше, водієві стане комфортніше управляти машиною. Дотримуйтесь терміни поновлення робочих рідин, довіряйте складні роботи кваліфікованим фахівцям!

Самостійна заміна масла в АКПП Toyota Camry

При необхідності заміни масла в автоматичній коробці передач автомобіля Toyota Кемрі можлива як повна заміна масла АКПП Toyota Camry v40, так і її часткова долівка. Опишемо детальніше технологію заміни трансмісійного масла. Слід пам’ятати про те, що якщо проводиться повна заміна трансмісійного масла зі зняттям піддона і гідротрансформатора всю процедуру необхідно виконувати, починаючи з першого пункту. Якщо ж ви плануєте долити невелику кількість масла, сервісні роботи необхідно починати з пункту із замикання клем на блоці управління.

що знадобиться?

 • Фільтр для коробки (номер 35330-08010)
 • Трансмісійне масло Toyota ATF WS (номер 08886-80807)
 • Прокладка піддону АКПП (номер 35168-21020)
 • Прокладка для зливної пробки масл. піддону (номер 90430-18008)
 • Прокладка самого фільтра (номер 90301-32010)
Готуємо необхідне для проведення робіт

Як замінити масло АКПП Toyota Camry v40 | періодичність | Фотозвіт

При відсутності належного догляду за коробкою передач і експлуатації автомобіля зі старим трансмісійним маслом не рідкість поява серйозних проблем з гидроблоком, що призводить до необхідності тривалого і трудомісткого ремонту АКПП Toyota Camry. При бажанні автовласник може виконати заміну трансмісійної рідини самостійно. Вам буде потрібно підйомник або ж гаражна яма.

Послідовність дій

Автомобіль необхідно підняти на домкратах або ж загнати на яму гаража. Розташовуватися автомобіль повинен строго горизонтально;

Викручуємо пробки зливного і заливного отвору в коробці передач. Зливаємо все старе відпрацьоване масло;

Потім відкрутите болти піддону, рівномірно, так як в піддоні залишається деяка кількість масла, злийте залишки;

Обов’язково очистіть піддон і ретельно промийте;

Ставимо фільтр (не забудемо встановити нову прокладку)

Далі через заливний отвір заливаємо нове масло, яке повинно мати тип WS. Заливати масло необхідно до тих пір, поки воно не почне витікати з зливного отвору;

Закриваємо пробку зливного і заливного отвору;

Переводимо коробку в режим D і швидко перемикаємо селектор між режимами N і D. Виконувати такі перемикання необхідно не менше 6 хвилин.

На цьому заміна трансмісійної рідини в АКПП Toyota Camry закінчена. Нижче ми привели додаткову інформацію для людей, які мають досвід в обслуговуванні автомобілів.

Опускаємо автомобіль з підйомника. За допомогою SST вам потрібно замкнути CG і TC клеми роз’єму DLC3 на блоці управління;

Запускаємо двигун і даємо йому попрацювати на холостому ходу. Масло злегка прогріється, після чого можна переводити важіль селектора коробки передач з положення Паркінг в положення Спорт, вручну перебираємо передачі з першої по шосту. Повертаємо селектор автоматичної коробки передач в положенні Паркінг;

Швидко перемикаємо передачі з P на D і N. Автоматика запустить режим перевірки температури масла;

Вам потрібно включити режим роботи коробки передач P, після чого від’єднувати клему з маркуванням ТС;

Двигун повинен попрацювати кілька хвилин на холостому ходу, що дозволить прогріти трансмісійне масло;

Повинна включитися контрольна лампа коробки передач, після чого автомобіль необхідно підняти на підйомнику. Двигун глушити не потрібно;

Відкручуємо пробку зливного отвору і доливаємо масло до номінального значення;

Відкручуємо пробку заливного отвору в коробці передач. Необхідно заливати масло до тих пір, поки воно не почне сочитися з зливного отвору;

Вам знадобиться нова прокладка для пробки зливного отвору, що дозволить повністю усунути можливі протікання з-під продірявився прокладки;

Закручуємо пробку зливного і заливного отвору;

На цьому всі роботи по заміні трансмісійного масла повністю завершені. Дана робота при належній підготовці може бути з легкістю проведена самостійно. Тим самим ви зможете заощадити на послугах фахівців з сервісних центрів.