Як зняти кермо на Volkswagen Polo

Зняття і установка керма на Volkswagen Polo

Знадобиться плоска викрутка, зірочка М12, ключ на 10.

зняти, кермо, volkswagen, polo

1. Знімаємо мінусову клему, потім хвилин через 15 приступаємо до зняття керма

Кермо в крайнє нижнє положення

Повертаємо його вліво на 90 градусів

Зі зворотного боку отщелкивали плоскою викруткою кріплення подушки безпеки

Теж саме робимо з протилежного боку (кермо вправо, отщелкивали кріплення)

Повертаємо кермо в горизонтальне положення

Подушка, як видно відійшла від керма

Потихеньку знімаємо подушку, що не смикаючи, від’єднуємо дроти

Подушка у вас в руках

Беремо ключ або накидну головку (як у моєму випадку) М12 і послаблюємо кріплення керма (провертає кілька разів)

Двома руками вибиваємо кермо на себе

Після того, як кермо вибитий. викручуємо болт до кінця і знімаємо кермо

кермо знятий.

Установка проводиться в зворотному порядку.

тестовий виклик вікна з реєстрацією \ логіном

Хочемо подякувати вам за коментар! Виберете один з 3 купонів. Повідомлення показується 1 раз в день. не пропустіть свій шанс!

Volkswagen Polo Sedan 2012 року на DRIVE2

Спробую наваять перший разок тепер вже багато власників стикалися з проблемою тріска або скрипу або клацань при обертанні рульовим колесом, звуки ці можна назвати по різному але суть одна дуже сильно дратує. до ОД їхати не став бо ТТС уг. і жулье.понадобітся: викрутки плоска (не дуже довга), силіконова змазка бесцветная.клему. з акума не скидає все робив як є (акуратно на контактів не бризкав) витягуємо кермо на себе, повертаємо ключ на старт.

плоскою викруткою вставляємо в простір зазначене червоною рискою і тягнемо викрутку вгору, затиск відповідної піде вниз і подушка отстегнет.

кружками отчмечно куди бризкає силікон (силікон залишився після 1 ТО Ліквімоллі)

були ще й інші місця куди я бризкав але це все індивідуально треба крутити в руках подушку і слухати де тріщить. у мене тріск був саме в самому блоці з подушкою а не в кермі.

назад подушка ставиться легко, просто прикладайте на місце і замикається з невеликим зусиллям.

Volkswagen Polo Sedan 2011 року на DRIVE2

Ітак.В процесі установки сигналізації зіткнувся з необхідністю зняття керма. І почалися танці з бубнами. Природно відключаємо АКБ! Повертаємо кермо на 90 градусів. Зі зворотного боку керма є фіксатори, які треба віджати і подушка повинна відщепнути. Ха! Як би не так! Промучує якийсь час, вирішив попросити допомоги у драйвовчан. Дякую всім хто відгукнувся, поділився радою і фотографіями процесу. У мене в цей момент з собою був лише телефон і самостійно пошукати було незручно. Але, радіти було зарано. Як я тільки не віджимав ці гре ні фіксатори, куди я тільки не тиснув (без фанатизму, боячись зашкодити зовнішній вигляд виробу) все було без толку. Ворушиться подушечка, але на рідному місці їй зручніше, пригріла вона його. У міру озвірівши, пішов за пивом і допомогою одного. Ось фотографії які мені надсилали як приклад.

Как снять руль | VW Golf 4 (Гольф 4)

Як просто віджимається засувка і знімається подушка, в цій модифікації керма.

Зворотний бік блоку подушки безпеки, цієї модифікації.

Повторю. Величезне спасибі всім хто допомагав радою та прімером.Ну, продовжимо.

Зворотний бік керма зі знятою подушкою.

Зворотний бік блоку подушки безпеки.

Знімали ми її удвох, прикладаючи силу. Сидить подушка дуже щільно ось тими білими чортівня в тілі керма (теж свого роду фіксація, з пружинкою), при чому встановити назад дуже просто. Озброївшись двома викрутками (маленької і великої) і знявши приладову панель (боявся подряпати ненароком), я отщелкнул фіксатор зі зворотного боку керма і одночасно тиснув на нього. Друг в свою чергу тягнув відповідну сторону подушки (пальці напевно досі болять). І, о диво! Вона подалася. Зафіксувавши знятий край виконали операцію з іншого боку.

Дякую за вніманіе.Может кому стане в нагоді в майбутньому.

Volkswagen Polo Sedan Зоряне небо 2013 року на DRIVE2

Усуваємо дратівливий скрип керма при поворотах рульового колеса, які всіх так дратують!

Перед тим, як працювати з подушкою, необхідно зняти клему, в уникненні замикання ланцюга, а далі стрельнути подушкою і зламаних носа))

Після того, як ми зняли мінусову клему, встановлюємо для зручності положення керма в них і повністю на себе, рульове колесо вивертаємо, як зазначено на фото.PS Роботу виконував пізно ввечері, на жаль було дуже важко сфотографувати рульове колесо в темряві, а так само відобразити скоби кріплення, так що фото я позичив у даного драйвовца DuxNIA

Рульове колесо в положення на 90 градусів

Акуратно засовуємо маленьку мінусову викрутку між скобою, як намальовано на фото. Акуратно на себе тягнемо

Після того як ми отщелкнул подушку, не раджу від’єднувати клеми від неї, тк полач може видати помилку подушки, тому не ризикуємо, змастити її просто і без цього;)

Ось так виглядає пружинка після обробки, змащувати місця кріплень немає необхідності, тк вони не беруть участь в подачі настільки дратівної звуку, і тут не працює приказка

Після того, як ми змастили пружинку, раджу змастити місце кріплення пружинки і корпусу, тк, при натисканні на кнопку сигналу

Після того, як ми все змастили, і при натисканні кнопки сигналу не чуємо цей противний скрип, то встановлюємо подушку в зворотному порядку, просто защелківаем.Советую поставити подушку рівно і замкнути спочатку першу сторону а потім другу.

Далі, не забуваємо витягнути ключ запалювання;) Накидаємо клему, затягуємо, сідаємо (я сів на сусіднє сидіння, розумів, що подушка не спрацює, але перестраховка, є перестраховка. Рашн збірка: DD вона така), вставляємо ключ, повертаємо, чекаємо поки датчик подушки безпеки згасне, виставляємо дату і час і насолоджуємося тишею нашого рульового колеса, всім спасибі всім поки))

Перевірка роботи рульового управління

Система рульового управління на седані Polo, як і на будь-якому іншому автомобілі, схильна до впливу зовнішніх факторів. Рульовий механізм, так само як і кермові тяги, має властивість зношуватися. У самому рульовому колесі поступово може збільшитися вільний хід, який негативно позначиться на роботі всієї системи. Тому необхідно періодично проводити перевірку стану рульового управління.

Обидві спиці по краях бублика повинні бути розташовані симетрично. При повороті керма не повинно виникати ніякого заїдання. Пристрій повинен міцно триматися на осі.

Якщо автомобіль реагує із запізненням на дії водія при поворотах керма, то це явна ознака люфту. Збільшений хід може бути викликаний послабленням кріплень механізму, тяг або зносом окремих елементів системи.

Процедура перевірки люфту на седані Polo. важливий крок, який гарантує безпеку керування автомобілем і збільшення терміну служби вузлів рульового управління. Перевірку варто проводити на рівному неслизькою ділянці дороги. Максимальна відмітка, яку не повинен перевищувати показник, становить 5 градусів.

Формула, за якою обчислюється вільний хід, має такий вигляд: L = (5 ° / 360 °) πD, де L. люфт рульового колеса в міліметрах; π = 3,14; D. зовнішній діаметр рульового колеса в міліметрах. Кермо, діаметр якого дорівнює 370 мм, може мати люфт у 16 ​​мм, але не більше.

Для процедури потрібно звичайна лінійка і крейда для створення міток:

 • вирівнюємо колеса.
 • Лінійку потрібно встановити на приладову панель і розмістити так, щоб вона впиралася про зовнішню частину обода.
 • Повертаємо кермо вправо і зупиняємося в той момент, коли передні колеса починають рух. Наносимо відмітку на обід колеса.
 • Потім повертаємо «штурвал» таким же методом вліво і ставимо ще один орієнтир.
 • За обода вимірюємо відстань. Якщо воно перевищує показник, отриманий з розрахунку за наведеною вище формулою, то люфт перевищує допустиме значення.

Причин несправності може бути кілька: ослабли гайки на кульових пальцях тяг, збільшився зазор в шарнірах або між рейкою і гайкою.

Для усунення проблем найчастіше необхідно просто підтягти гайки. Однак, якщо все набагато серйозніше, то в таких випадках змінюють наконечники тяг і інші деталі, які зазнали зносу.

Так чи інакше щоб дістатися до суті проблеми, доводиться розбирати систему управління. І першою перешкодою на шляху стає рульове колесо.

Заміна звичайного керма на мультируль

Так як вартість комплектацій Beats і Highline з передвстановленим мультируль істотно вище ComfortLine, власники самостійно встановлюють кнопки навігації. Доступні в продажу різні кольорові гами вставок на мультируль. Вартість коливається в залежності від місця придбання.

Підготовчий етап: кермо нової модифікації, провід електричний, Піни (Lin-шина), центральний кабель подачі напруги 12В, запобіжник на 3А, якщо колишній більше непридатний до експлуатації.

 • щоб уникнути короткого замикання, скидаємо обидві клеми акумулятора;
 • вивертаємо рульове колесо на 90 °;
 • з тильного боку є два фіксатори штатної подушки безпеки. Вставляємо викрутку з плоским наконечником, відводимо фіксатори подушки. Акуратно тягнемо за край пластмасової вставки;
 • аналогічну процедуру повторюємо, провернув кермо на 180 °;
 • витягаємо подушку, від’єднуємо штатний роз’єм електричного живлення. кабель жовтого кольору;
 • «Зіркою» на «12» відгвинчуємо центральну гайку, фіксуючу кермо до осьового валу. Позначати міткою місця збігів не потрібно, виробник завчасно подбав про це і завдав маркування на вироби. При складанні досить поєднати мітки на одному рівні;
 • щоб центральний кабель живлення не перекрутився, його фіксують скотчем або ізоляцією;
 • частково демонтуємо обшивку нижнього кожуха рульової колонки, кілька нахиливши «на себе»;
 • за аналогією від’єднуємо верхню частину кожуха;
 • відкручуємо гвинт, що фіксує контактну плату. Серед автомобілістів її називають «бабка»;
 • на контактному роз’ємі вільна осередок. 10. Саме туди і підключаємо кінці електричного кабелю: один для харчування в 12В, інший для Lin-шини;
 • завершальний етап: складання та встановлення в зворотній послідовності.
 • Дотримуємося мітки, про які згадувалося раніше.

Але, навіть після успішної установки і запуску двигуна, навігація на рульовому колесі НЕ буде справно працювати, так як необхідно коректно підключити до блоку центральної електроніки. Він розташований в водійських стороні, де педалі гальма, акселератора.

Щоб забезпечити максимальний доступ до блоку демонтуємо переднє водійське сидіння. Усередині блоку два роз’єми: чорний і білий, нам потрібен останній. Знаходимо контакт під 7 (крайнє положення), вставляємо в нього наш провід. Готово.

Завершальний етап: підключення харчування для кнопок. До контакту заводимо другий кінець дроту подрулевого перемикача. Тепер вносимо дані про Мультируль в електронний блок управління Volkswagen Polo седан. Насолоджуємося повноцінною роботою мультируль.

Як зняти кермо на Polo седан

Вам будуть потрібні: торцева головка «на 22», викрутка з тонким плоским лезвіем.1. Від’єднайте дріт від клеми «мінус» акумуляторної батареі.2. Встановіть рульове колесо в положення, відповідне прямолінійного руху автомобіля.

Зніміть модуль подушки безпеки водія (див. Тут).

Ослабте затягування болта кріплення рульового колеса до рульового валу, утримуючи рульове колесо від провертання.

Болт кріплення рульового колеса не відвертайте повністю, інакше при знятті рульового колеса руками можна нанести собі травму в разі його різкого від’єднання від рульового вала.Зафіксіровать рульове колесо від провертання можна за допомогою запірного механізму проти викрадення замку запалювання. Для цього вийміть ключ із замка запалювання і повертайте рульове колесо до моменту фіксації вала проти викрадення. Після ослаблення затяжки болта кріплення рульового колеса відключіть пристрій проти викрадення, вставивши ключ в замок запалювання, і знову встановіть рульове колесо в положення, відповідне прямолінійного руху.

Різкими ударами рук збийте рульове колесо зі шліців рульового вала.

Остаточно виверніть болт кріплення рульового колеса.

Зніміть рульове колесо.

Встановіть рульове колесо в порядку, зворотному зняттю, поєднавши мітку на його маточини з міткою на торці рульового вала.9. Затягніть болт кріплення рульового колеса моментом 30Нм і доверните на 90 °.10. Встановіть модуль подушки безпеки в порядку, зворотному зняттю.

Інструкція актуальна для автомобілів Volkswagen Polo седан з двигунами 1.6л.: 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 року, 2015-го, 2016 2017, 2018 року випуску.

Довгий історичний шлях пройшло автомобільне рульове колесо. Починалося все зі звичайною чавунної рукоятки. Щоб повернути вліво або вправо, необхідно було крутити цю повільну важку штуку навколо своєї осі. Робота була не з легких. Тому в кінці 19 століття розробили механізм, який став родоначальником того самого сучасного рульового колеса, яке ми звикли бачити в салоні автомобіля. Він був набагато зручніше в експлуатації і, з огляду на поступове зростання потужностей автомобілів, став справжнім технологічним проривом в автомобільній індустрії.

Кермо. це та частина системи управління, з якою взаємодіє водій. Рухи керма впливають на інші компоненти рульового управління.

На седані Volkswagen Polo в перелік елементів системи, крім самої бублика, входять рульова колонка з електропідсилювачем, рульовий механізм, пара тяг з наконечниками, які з’єднуються шарнірами з поворотними кулаками передньої підвіски. Загалом, схема досить стандартна для сучасного автомобіля.

Кермо Polo седан оснащується подушкою безпеки і вимикачем звукового сигналу. Крім того щасливі власники дорогих комплектацій автомобіля можуть насолоджуватися зручним управлінням мультимедійної системи за допомогою кнопок на лівій спиці керма. Також на «штурвалом» ви побачите кнопки, що дозволяє користуватися смартфоном без використання рук.

Самостійний демонтаж рульового колеса

Щоб зняти кермо на Polo седан, буде потрібно торцева головка на «22» і тонка плоска викрутка.

 • Знімаємо негативну клему з акумулятора. Якщо не вимкнути живлення, то може спрацювати подушка безпеки.
 • Чекаємо 15 хвилин, поки не розрядиться конденсатор, який активує подушку. Модуль подушки розбирати забороняється. Також не можна допускати потрапляння води або масла на його поверхню.
 • Для того, щоб опустити рульову колонку в нижнє положення, вставляємо ключ у запалювання і розблокуємо пристрій.
 • Повертаємо кермо вліво на 90 градусів.
 • вирівнюємо колеса.
 • Відключаємо від роз’єму колодку з проводами.
 • Демонтуємо модуль подушки.
 • Якщо колодка джгута заважає, то її можна повністю зняти, від’єднавши наконечник проводу, який відповідає за звуковий сигнал, «масу» і фіксуючу скобу.
 • Відкручуємо на рульовому валу болт, що кріпить рульове колесо. При цьому слід утримувати кермо від провертання. Для процедури можна скористатися запірним механізмом проти викрадення: дістаємо ключ із замка запалювання і рухаємо кермом до моменту, коли пристосування не зафіксує баранку. Як тільки болт ослабне, розблокуємо «штурвал» і вирівнюємо колеса.
 • Б’ємо кілька разів по керму так, щоб він зійшов зі шліців вала.
 • Повністю відкручуємо болт на кермі і знімаємо баранку.
 • При зворотній установці важливо поєднати мітки на його поверхні і рульовому валу.
 • Зі стандартним кермом все ясно. Нічого важкого в демонтажі немає. Єдиний камінь спотикання. подушка безпеки. Але що якщо піти далі?

  Багатьох власників седана Polo (особливо «просунутих») не влаштовує звичайний «штурвал». Їх апетити приборкати лише мультифункціональний кермо з усіма ультрамодними «прибамбасами» на кшталт настройки аудіосистеми та безконтактного управління телефоном. Такі пристрої продаються в Інтернеті. З рук екземпляр можна придбати за ціною від 10000 руб.

  Як правило, мультируль встановлюють для керування магнітолою. Щоб кожен раз не тягнутися до центральної консолі, можна непомітно «пограти» великими пальцями рук, налаштувавши потрібні параметри звучання і програється композицію.

  На жаль, не з усіма магнітолами можна синхронізувати мультируль. Модель RCD-220 не підтримує CAN-шину. Хоча інші версії німецького концерну. RCD-310, RCD-510, RNS-510. можна сміливо ставити на центральну панель.

  Після того, як зняли старий кермо, необхідно зайнятися протяжкою проводів від нового мультируль.

  • Тягнемо на себе кожух рульової колонки до тих пір, поки він не відійде від «приборки».
  • Піддягаємо викруткою верхню частину кожуха і знімаємо «кришку».

  Відкручуємо два самореза по краях і один знизу. знімаємо нижню частину кожуха.

 • Для того, щоб було зручніше працювати, демонтуємо подрулевой перемикач.
 • Знімаємо кожух з роз’єму.
 • На роз’ємі знаходимо два порожніх гнізда під номерами 9 і 10. У дев’ятий підключаємо пін 12В, який відповідає за харчування кнопок, в десятий. LIN-шину, необхідну для налаштування керма.

 • Встановлюємо кермо у зворотній послідовності.
 • Залазимо під «торпеду» і недалеко від педалі зчеплення знаходимо два роз’єми. білий і чорний.
 • Відключаємо білий роз’єм від блоку управління.

 • Потім знімаємо з роз’єму кожух, долаючи опір фіксаторів.
 • На одній з половинок роз’єму треба відшукати контакт У нього підключаємо другий кінець LIN-шини.
 • Залазимо в блок запобіжників, розташований з правого боку за ящиком рукавички.
 • Пробираємося до контактів.
 • Знаходимо запобіжники, які дають постійний струм 12В.
 • На один із запобіжників ставимо пін і підключаємо вільний кінець дроту 12В.
 • Встановлюємо запобіжник 3А і збираємо все в зворотному порядку.
 • Прописуємо мультируль через спеціальний VAG-перехідник в електронному блоці управління.
 • Таким чином, процедура демонтажу керма на седані Polo. це не тільки міра профілактики «захворювань» системи рульового управління, але так само відмінне поле для тюнінгу «штурвала».

  До 2008 року на автомобілях Volkswagen Polo, незалежно від модифікації кузова, встановлювався кермо старого зразка. Без навігаційної апаратури для управління аудіосистемою, штатним дисплеєм, прийняття вхідних дзвінків.

  Починаючи з четвертого покоління, в тому числі і рестайлінг седан, всі модифікації оснащувалися мультифункційним рульовим колесом. Але і тут не обійшлося без сюрпризів. У версії ComfortLine нововведення не було передбачено, тільки для Beats і Highline.

  Діаметр стандартного рульового колеса Volkswagen Polo 39.0 см. Розміри мультируль аналогічні.

  Как снять руль на Фольксваген Поло (Volkswagen polo) своими руками.

  Обплетення на кермо і перетяжка

  Обплетення використовуються для відновлення естетичного вигляду рульового колеса, коли видно потертості, дефекти, тріщини. Обплетення. це виготовлена ​​за шаблоном обшивка керма. Матеріал самий різний, починаючи від тканини, закінчуючи кожзамом, шкірою. Діаметр заготовки збігається з діаметром керма Volkswagen Polo. 39.0 см. Фіксація на кермі нитками, які затягуються голкою.

  Типові проблеми з кермом і їх рішення

  Щоб уникнути багатьох поломок, несправностей потрібно систематично проводити технічний огляд Volkswagen Polo седан, змащувати поверхні тертя, стежити за станом ізоляції проводки. При виявленні зносу замінювати новими деталями, контактами, клемами.

  Polo Седан

  Не змінюючи положення лінійки, поверніть рульове колесо вліво до моменту початку повороту передніх коліс Виміряйте по обіду відстань між мітками. Так чи інакше щоб дістатися до суті проблеми, доводиться розбирати систему управління. І першою перешкодою на шляху стає рульове колесо.

  Знімаємо негативну клему з акумулятора. Якщо не вимкнути живлення, то може спрацювати подушка безпеки. Чекаємо 15 хвилин, поки не розрядиться конденсатор, який активує подушку.

  Модуль подушки розбирати забороняється. Також не можна допускати потрапляння води або масла на його поверхню. Для того, щоб опустити рульову колонку в нижнє положення, вставляємо ключ у запалювання і розблокуємо пристрій.

  Повертаємо кермо вліво на 90 градусів. Вставляємо викрутку під кожух керма і віджимаємо фіксатор модуля подушки. Повертаємо кермо на градусів і відкріпляли подушку з іншого боку. Відключаємо від роз’єму колодку з проводами. Відкручуємо на рульовому валу болт, що кріпить рульове колесо. При цьому слід утримувати кермо від провертання.

  Для процедури можна скористатися запірним механізмом проти викрадення: Б’ємо кілька разів по керму так, щоб він зійшов зі шліців вала. Повністю відкручуємо болт на кермі і знімаємо баранку. При зворотній установці важливо поєднати мітки на його поверхні і рульовому валу. Зі стандартним кермом все ясно.

  Нічого важкого в демонтажі немає. Але що якщо піти далі? Такі пристрої продаються в Інтернеті.

  Роботи по заміні механізму рульової рейки VW Polo: Огляд та перевірка рульового управління Volkswagen Polo седан Регулярно перевіряйте стан рульового управління, так як від нього залежить безпека руху. При огляді рульового управління особливу увагу звертайте на стан захисних чохлів і різьбових з’єднань.

  Порівняно, потріскані або втратили еластичність гумові чохли обов’язково замініть, інакше потрапили в вузли вода, пил і бруд швидко виведуть їх з ладу.

  Перевірте розташування спиць рульового колеса, які при прямолінійній положенні передніх коліс повинні бути розташовані симетрично щодо вертикальної осі.

  Кермо Volkswagen Polo

  Послідовність дій: Щоб забезпечити максимальний доступ до блоку демонтуємо переднє водійське сидіння. Усередині блоку два роз’єми: Завершальний етап: Тепер вносимо дані про Мультируль в електронний блок управління Volkswagen Polo седан. Насолоджуємося повноцінною роботою мультируль. Деякі поради та рекомендації щодо інсталяції перед скиданням клем акумуляторної батареї включаємо запалювання, щоб система не ідентифікувала помилки; в процесі демонтажу керма залишаємо ключ в замкову щілину; виставляємо кермо по центру, якщо він раніше був зміщений в процесі ремонту; харчування в 12В бажано підводити так, кермо Volkswagen Polo воно подавалося після активації запалювання на Volkswagen Polo; в разі виникнення труднощів з підведенням кабелю, можна живитися від колодки водійських кермо Volkswagen Polo.

  Обплетення на кермо і перетяжка обплетення використовуються для відновлення естетичного вигляду рульового колеса, коли видно потертості, дефекти, тріщини. Обплетення. це виготовлена ​​за шаблоном обшивка керма. Матеріал самий різний, починаючи від тканини, закінчуючи кожзамом, шкірою.

  Тігуановскіе кнопки яких повно, навіть на Алі НЕ кермо Volkswagen Polo за формою вигину корпусу.

  А в плані функціоналу це не біда, тому що все необхідні є на підрульові перемикачі кермо Volkswagen Polo. Пожалів тільки в одному, що відразу не купив рестайлінговий кермо свого часу, як наслідок переплатив за “бабку”, коли ставив ESP Звіт по установці ESPведь я тоді купив максимальний подрулевой перемикач з усіма можливими кнопкамічтоби з’явився КК, ну і БК треба було чимось то управляти.

  Нова бабка до планів покупки нового керма Ось таке кермо у мене був: Кнопки гольфовской під саме цей кермо йдуть з коромислом металевого кольору, і коштують вони як крило від Боїнга, ну принаймні дорожче, ніж кермо Volkswagen Polo рестайлінговий кермо.

  Vw Polo Sedan Як Зняти Подушку Безпеки Водія mp3

  Зняття Кожуха Рульовий Колонки Volkswagen Polo Седан

  Як Вимкнути Палаючу Лампочку Air Bag Із слабкими нервами Знову Не Смотреть

  Vw Polo Sedan Як Зняти Шлейф Подушки Безпеки

  Volkswagen Polo Седан 2017 1 6 Ат 110 Л С Що Ви Могли Чи не Знати Про Цією Машині

  Скидання Помилки Подушки Безпеки Заодно І Інших Помилок

  Ford Focus Як Зняти Подушку Безпеки Водія

  Зняття Жабо І Заміна Фільтра Вентилятора На Vw Polo Sedan

  Як Зняти Подушку Безпеки І Руль На Vw Passat Audi

  Зняти І Встановити Подушку Airbag На Chevrolet Cruze Як Смотать Провід Заміна роз’ємів

  Volkswagen Polo Sedan Як Швидко Зняти Плафон Висвітлення Номерного Знака

  LADA Granta Як Зняти Подушку Безпеки

  Активація Додаткових Функцій Polo Sedan

  Vw Polo Зняття вибухнув Подушки Polo

  Як Зняти Подушку Безпеки У Руле На Volkswagen Jetta 6 Remove The Airbag Vw Jetta 6

  Vw Polo Sedan Заміна підрульовими перемикачами

  Як Прибрати Хрускіт Руля Polo Седан Подушки Безпеки

  Схожі відео (Зняття кожуха рульової колонки Volkswagen Polo Седан)

  Витягніть фіксуючий елемент колодки проводового джгута підрульових перемикачів, а потім від’єднайте колодку. Відкрутіть і зніміть гвинт кріплення хомута з’єднувача підрульових перемикачів. Відокремте блок підрульових перемикачів від рульової колонки.

  Від’єднайте колодки інших провідних джгутів від рульової колонки. Вийміть кріпильний пістон покриття підлоги, розташований під панеллю приладів. Відкрутіть і зніміть стягнутий болт клеммовие з’єднання проміжного вала з валом-шестернею рульового механізму.

  Роз’єднувач проміжний вал і вал-шестерню рульового механізму. Відкрутіть і зніміть два кріпильних гвинта монтажного блоку. Два гвинта кріплення комбінації приладів. звільніть засувку і від’єднайте контактний роз’єм проводки вимикача замку запалювання;. в моторному відсіку зніміть повітряний патрубок, відверніть гайки кріплення розширювального бачка і зніміть бачок, щоб отримати доступ до вилки карданного шарніра рульового вала;. виверніть болт кріплення з’єднання вилки карданного шарніра рульового вала, перед тим, як виймати вала позначте взаємне розташування шліцьових частин; Мал.

  Шість болтів кріплення рульової колонки стрілки і захисний чохол 1 моторного щита. виверніть шість болтів кріплення рульової колонки рис. Контрольний розмір проміжного вала рульової колонки: Проміжний вал колонки забезпечений телескопічним елементом безпеки, який в разі удару автомобіля стискається, не допускаючи заподіяння травм грудної клітки водія.

  Якщо довжина вала відрізняється від зазначеної, замінюється рульова колонка в зборі. Перевірте люфт в карданних шарнірах рульової колонки, повороти вилок карданного зчленування повинні бути легкими, без заїдань.

  Установка і кодування мультируль на vw

  Якщо установки не отримано причину несправності і усуньте її. Повертаючи рульове колесо від упору до упору, перевірте візуально і на слух: Якщо ви виявите стуки і заїдання, від’єднайте кермові тяги від важелів поворотних кулаків і повторіть перевірку.

  Якщо стуки і заїдання не припиняться, зніміть рульовий механізм з автомобіля і відремонтуйте. Пошкоджені чохли обов’язково замініть. Зняття і установка рульової колонки Volkswagen Polo седан Рульова колонка Volkswagen Polo седан. один з найважливіших елементів забезпечення безпеки дорожнього руху, тому замініть встановлені в рульовій колонці вали рульового управління або колонку в зборі при наявності наступних дефектів: Операції із заміни рульової колонки VW Polo: Заміна зовнішнього наконечника рульової тяги Volkswagen Polo седан Роботу зручніше виконувати на підйомнику.

  Можна виконати її і на автомобілі, встановленому на опори.

  Заміна наконечника показана на прикладі лівої рульової тяги, правий наконечник замінюйте аналогічно. Різьба лівого наконечника права, а правого. ліва. Ця довжина повинна відповідати вимірюваним значенням.

  Знімаємо кермо автомобіля Volkswagen Polo седан

  Довгий історичний шлях пройшло автомобільне рульове колесо. Починалося все зі звичайною чавунної рукоятки. Щоб повернути вліво або вправо, необхідно було крутити цю повільну важку штуку навколо своєї осі. Робота була не з легких. Тому в кінці 19 століття розробили механізм, який став родоначальником того самого сучасного рульового колеса, яке ми звикли бачити в салоні автомобіля. Він був набагато зручніше в експлуатації і, з огляду на поступове зростання потужностей автомобілів, став справжнім технологічним проривом в автомобільній індустрії.

  Кермо. це та частина системи управління, з якою взаємодіє водій. Рухи керма впливають на інші компоненти рульового управління.

  На седані Volkswagen Polo в перелік елементів системи, крім самої бублика, входять рульова колонка з електропідсилювачем, рульовий механізм, пара тяг з наконечниками, які з’єднуються шарнірами з поворотними кулаками передньої підвіски. Загалом, схема досить стандартна для сучасного автомобіля.

  Кермо Polo седан оснащується подушкою безпеки і вимикачем звукового сигналу. Крім того щасливі власники дорогих комплектацій автомобіля можуть насолоджуватися зручним управлінням мультимедійної системи за допомогою кнопок на лівій спиці керма. Також на «штурвалом» ви побачите кнопки, що дозволяє користуватися смартфоном без використання рук.

  Перевірка роботи рульового управління

  Система рульового управління на седані Polo, як і на будь-якому іншому автомобілі, схильна до впливу зовнішніх факторів. Рульовий механізм, так само як і кермові тяги, має властивість зношуватися. У самому рульовому колесі поступово може збільшитися вільний хід, який негативно позначиться на роботі всієї системи. Тому необхідно періодично проводити перевірку стану рульового управління.

  Обидві спиці по краях бублика повинні бути розташовані симетрично. При повороті керма не повинно виникати ніякого заїдання. Пристрій повинен міцно триматися на осі.

  Якщо автомобіль реагує із запізненням на дії водія при поворотах керма, то це явна ознака люфту. Збільшений хід може бути викликаний послабленням кріплень механізму, тяг або зносом окремих елементів системи.

  Процедура перевірки люфту на седані Polo. важливий крок, який гарантує безпеку керування автомобілем і збільшення терміну служби вузлів рульового управління. Перевірку варто проводити на рівному неслизькою ділянці дороги. Максимальна відмітка, яку не повинен перевищувати показник, становить 5 градусів.

  Формула, за якою обчислюється вільний хід, має такий вигляд: L = (5 ° / 360 °) πD, де L. люфт рульового колеса в міліметрах; π = 3,14; D. зовнішній діаметр рульового колеса в міліметрах. Кермо, діаметр якого дорівнює 370 мм, може мати люфт у 16 ​​мм, але не більше.

  Для процедури потрібно звичайна лінійка і крейда для створення міток:

  • вирівнюємо колеса.
  • Лінійку потрібно встановити на приладову панель і розмістити так, щоб вона впиралася про зовнішню частину обода.
  • Повертаємо кермо вправо і зупиняємося в той момент, коли передні колеса починають рух. Наносимо відмітку на обід колеса.
  • Потім повертаємо «штурвал» таким же методом вліво і ставимо ще один орієнтир.
  • За обода вимірюємо відстань. Якщо воно перевищує показник, отриманий з розрахунку за наведеною вище формулою, то люфт перевищує допустиме значення.

  Причин несправності може бути кілька: ослабли гайки на кульових пальцях тяг, збільшився зазор в шарнірах або між рейкою і гайкою.

  Для усунення проблем найчастіше необхідно просто підтягти гайки. Однак, якщо все набагато серйозніше, то в таких випадках змінюють наконечники тяг і інші деталі, які зазнали зносу.

  Так чи інакше щоб дістатися до суті проблеми, доводиться розбирати систему управління. І першою перешкодою на шляху стає рульове колесо.

  Самостійний демонтаж рульового колеса

  Щоб зняти кермо на Polo седан, буде потрібно торцева головка на «22» і тонка плоска викрутка.

  • Знімаємо негативну клему з акумулятора. Якщо не вимкнути живлення, то може спрацювати подушка безпеки.
  • Чекаємо 15 хвилин, поки не розрядиться конденсатор, який активує подушку. Модуль подушки розбирати забороняється. Також не можна допускати потрапляння води або масла на його поверхню.
  • Для того, щоб опустити рульову колонку в нижнє положення, вставляємо ключ у запалювання і розблокуємо пристрій.
  • Повертаємо кермо вліво на 90 градусів.
 • Вставляємо викрутку під кожух керма і віджимаємо фіксатор модуля подушки.
 • Повертаємо кермо на 180 градусів і відкріпляли подушку з іншого боку.
 • вирівнюємо колеса.
 • Відключаємо від роз’єму колодку з проводами.
 • Демонтуємо модуль подушки.
 • Якщо колодка джгута заважає, то її можна повністю зняти, від’єднавши наконечник проводу, який відповідає за звуковий сигнал, «масу» і фіксуючу скобу.
 • Відкручуємо на рульовому валу болт, що кріпить рульове колесо. При цьому слід утримувати кермо від провертання. Для процедури можна скористатися запірним механізмом проти викрадення: дістаємо ключ із замка запалювання і рухаємо кермом до моменту, коли пристосування не зафіксує баранку. Як тільки болт ослабне, розблокуємо «штурвал» і вирівнюємо колеса.
 • Б’ємо кілька разів по керму так, щоб він зійшов зі шліців вала.
 • Повністю відкручуємо болт на кермі і знімаємо баранку.
 • При зворотній установці важливо поєднати мітки на його поверхні і рульовому валу.
 • Зі стандартним кермом все ясно. Нічого важкого в демонтажі немає. Єдиний камінь спотикання. подушка безпеки. Але що якщо піти далі?

  Багатьох власників седана Polo (особливо «просунутих») не влаштовує звичайний «штурвал». Їх апетити приборкати лише мультифункціональний кермо з усіма ультрамодними «прибамбасами» на кшталт настройки аудіосистеми та безконтактного управління телефоном. Такі пристрої продаються в Інтернеті. З рук екземпляр можна придбати за ціною від 10000 руб.

  Як правило, мультируль встановлюють для керування магнітолою. Щоб кожен раз не тягнутися до центральної консолі, можна непомітно «пограти» великими пальцями рук, налаштувавши потрібні параметри звучання і програється композицію.

  На жаль, не з усіма магнітолами можна синхронізувати мультируль. Модель RCD-220 не підтримує CAN-шину. Хоча інші версії німецького концерну. RCD-310, RCD-510, RNS-510. можна сміливо ставити на центральну панель.

  Після того, як зняли старий кермо, необхідно зайнятися протяжкою проводів від нового мультируль.

  • Тягнемо на себе кожух рульової колонки до тих пір, поки він не відійде від «приборки».
  • Піддягаємо викруткою верхню частину кожуха і знімаємо «кришку».

  Відкручуємо два самореза по краях і один знизу. знімаємо нижню частину кожуха.

  Cнимаем подушку безопасности VW Polo

 • Для того, щоб було зручніше працювати, демонтуємо подрулевой перемикач.
 • Знімаємо кожух з роз’єму.
 • На роз’ємі знаходимо два порожніх гнізда під номерами 9 і 10. У дев’ятий підключаємо пін 12В, який відповідає за харчування кнопок, в десятий. LIN-шину, необхідну для налаштування керма.

 • Встановлюємо кермо у зворотній послідовності.
 • Залазимо під «торпеду» і недалеко від педалі зчеплення знаходимо два роз’єми. білий і чорний.
 • Відключаємо білий роз’єм від блоку управління.

 • Потім знімаємо з роз’єму кожух, долаючи опір фіксаторів.
 • На одній з половинок роз’єму треба відшукати контакт У нього підключаємо другий кінець LIN-шини.
 • Залазимо в блок запобіжників, розташований з правого боку за ящиком рукавички.
 • Пробираємося до контактів.
 • Знаходимо запобіжники, які дають постійний струм 12В.
 • На один із запобіжників ставимо пін і підключаємо вільний кінець дроту 12В.
 • Встановлюємо запобіжник 3А і збираємо все в зворотному порядку.
 • Прописуємо мультируль через спеціальний VAG-перехідник в електронному блоці управління.
 • Таким чином, процедура демонтажу керма на седані Polo. це не тільки міра профілактики «захворювань» системи рульового управління, але так само відмінне поле для тюнінгу «штурвала».