Renault Logan погано заводиться на холодну

діагностика

Дану несправність усунути неможливо, не маючи належного обладнання та інструменту. Якщо дана несправність спіткала вас в дорозі, не намагайтеся виправити її власноруч. Буксируєте автомобіль в найближчий автосервіс і тільки там проводите ремонт.

 • Якщо несправна заслінка, регулююча потік повітря, є кілька способів виявити дану поломку, а також її усунути. Відкрутіть патрубок системи подачі повітря і огляньте дросельну заслінку на предмет цілісності.

При заглушеному двигуні її положення повинно знаходитися в закритому стані. Якщо цього не відбувається, даний вузол необхідно прочистити, після чого зробити адаптацію за допомогою комп’ютерного обладнання. Як показує практика, дана несправність з’являється поступово і в дорозі просто так виникнути не може. Відповідно, подібний ремонт потрібно робити на спеціалізованому СТО.

Якщо двигун вашого Logan заводиться і через деякий час відразу ж глухне, зверніть увагу на приладову панель, а саме на предмет світіння контрольної лампи індикації іммобілайзера. Якщо дана контрольна лампа блимає, відповідно блок іммобілайзера втратив зв’язок з чіпом ключа

Продовжити рух ви зможете, тільки використовуючи інший запасний ключ замість старого.

За допомогою спеціального обладнання використовується ключ можна прописати в програму блоку іммобілайзера, але робиться це на спеціальному обладнанні.

 • Перевірити роботу паливних форсунок можна тільки на обладнаному стенді, відповідно, такий ремонт виробляють фахівці.
 • Якщо в автомобілі забився паливний фільтр, звичайно ж, даний елемент необхідно замінити. На випадок, якщо дана ситуація спіткала вас в дорозі і двигун глухне, є деякі рекомендації з виявлення й усунення даної несправності.
 • Відкрийте капот, після чого зніміть шланг подачі палива і включіть запалення. Якщо бензин надходить під невеликим тиском, відповідно фільтр має погану пропускну здатність.
 • Щоб збільшити пропускну здатність паливного фільтра, його необхідно зняти і ретельно продути в зворотну сторону.
 • Зніміть паливний фільтр з засувок і зробіть деякі операції по очищенню бруду з його корпусу. Можна скористатися тонкою викруткою і пробити паперовий елемент наскрізь.
 • Встановіть фільтр на місце, після чого запустіть двигун, якщо мотор завівся і працює рівно, дотримуйтесь до найближчого автосервісу, де буде необхідно замінити фільтруючий елемент.
 • Якщо раптом двигун вашого автомобіля раптово заглох і не заводиться, потрібно перевірити працездатність бензонасоса.

Для виявлення несправності насоса палива, необхідно відкрити капот і демонтувати шланг подачі бензину. У цей момент, необхідно провернути ключ у 2 положення, тим самим замкнути реле бензонасоса.

Якщо бензин не надходить, відповідно насос палива погано працює і став непридатним. Дати якісь рекомендації по його екстреного ремонту ми не можемо, так як даний агрегат змінюється в зборі з корпусом. У такій ситуації, автомобіль необхідно буксирувати до найближчого сервісу, де буде здійснюватися ремонт.

 • Якщо проблема пов’язана з роботою датчика положення колінчастого валу, діагностувати і усунути цю несправність, не маючи спеціального обладнання, неможливо.
 • Діагностика та ремонт проблем, пов’язаних із зносом розподільного вала, а також його датчика, проводиться тільки в сервісі по ремонту двигунів.
renault, logan, заводить, холодну

Двигун працює нестабільно на холостих обертах

Напруга акумуляторної батареї занадто низька. Перевірте і зарядити акумуляторну батарею.

Ковпачки або високовольтні дроти свічок запалювання несправні.

Блок управління системи запалювання несправний.

Невідповідний склад паливо-повітряної суміші

Повітряний фільтр забитий, чи не герметично закритий або не встановлений.

Корпус повітряного фільтра не герметично закритий. Перевірте на предмет наявності тріщин, пошкоджень або ослаблення кріплення, замініть і відремонтуйте пошкоджений компонент.

В’язкість моторного масла занадто висока. Використання моторного масла занадто високого класу по в’язкості може стати причиною пошкодження масляного насоса або системи змащення.

Причина 3. Несправності паливного насоса

Серед причин, за якими в циліндри не надходить паливна суміш, на першому місці знаходяться несправності, пов’язані з паливною помпою. Далі ми розповімо, як діагностувати працездатність самого бензонасоса і перевірити справність електричної частини.

Виявлення неробочий свічки

Для коректної роботи двигуна заміна свічок запалювання робиться через 15 тис. Км пробігу. Перш ніж свічки почати викручувати, навколо них потрібно видалити всю грязь. Це охоронить поршневу систему від засмічення. Щоб нові свічки Renault відразу йшли по різьбі, наживляти їх потрібно вручну. Після того як переконаєтеся, що вони вворачиваются без перекосу, можна використовувати ключ свічки. Щоб не зірвати різьбу в головці блоку циліндрів, надмірне зусилля застосовувати не варто.

Не слід забувати, що заміна свічок запалювання виконується лише на холодному двигуні. Процедура заміни зазвичай робиться під час планового технічного обслуговування автомобіля. Однак якщо ви до цього часу помітили, що мотор почав працювати якось не так, необхідно перевірити всі свічки на Renault і замінити ту, яка вийшла з ладу. При наявності відповідного інструменту на все піде не більше 15 хвилин. Робиться це в такий спосіб. При заведеному двигуні необхідно по черзі знімати провід з кожної свічки.

Якщо при зніманні дроти звук роботи мотора змінюється, то це означає, що дана свічка нормальна. Коли при знеструмленні якийсь свічки Renault двигун працює точно так, як раніше, це вказує на те, що вона неробоча і вимагає заміни. Витягти її з шахти буде набагато зручніше, якщо для цього використовувати спеціальний проводок. Перш ніж встановлювати нові свічки на Renault, потрібно перевірити в них повітряний зазор між електродами. Це робиться за допомогою спеціального щупа. Якщо просвіт не відповідає нормі, його слід відрегулювати, підігнувши бічний електрод.

Коли замок запалювання виходить з ладу, відремонтувати його найчастіше буває неможливо. Тому всю систему запалювання Renault Logan доводиться міняти. Робиться це в такий спосіб. Спочатку знімаються деталі обшивки, розташовані навколо замку. Далі викручується гвинт кріплення механізму. Потім вставляється ключ і повертається в перше положення. Знизу пристрою є дві засувки, які відходять в першому положенні ключа. Притискаємо їх викруткою і витягуємо механізм.

Після цього від’єднується джгут проводів контактної групи, які приходять на замок запалювання. Для цього притискаємо засувку роз’єму і роз’єднувати його. Далі внутрішній механізм витягується разом з видаленим джгутом. Зазвичай старе пристрій не ремонтують, а замість нього встановлюють новий механізм. Коли заміна замка запалювання виконана, слід перевірити роботу контактів в різних положеннях ключа. По черзі ставлячи ключ в усі положення, потрібно тестером продзвонити відповідні ланцюги.

Причина 1. Порушено регулювання холостих обертів

У деяких випадках порушення регулювання холостих обертів призводить до того, що під час запуску двигуна в циліндри не надходить паливна суміш. Несправність електронного регулятора холостого ходу діагностувати досить просто. Якщо проблема в цьому вузлі, то досить натиснути на педаль акселератора і відкрити дросельну заслінку. двигун відразу заведеться. Рішення проблеми. чистка регулятора холостого ходу.

Чому не заводиться Renault Logan?

При некоректній роботі заслінки, яка регулює повітряний потік, поломка діагностується за допомогою декількох способів. Після перевірки слід приступити до усунення несправності. Для цього відкручуємо подає повітряний патрубок і оглядаємо внутрішню поверхню корпусу і саму заслінку на предмет відсутності її пошкодження, не заводиться Renault Logan відео також вироблення на стінках. На нерухомому моторі вона знаходиться в закритому положенні. Якщо помічена неможливість повного закриття, то вузол потребує очищення.

Після цього заслінки належить комп’ютерна адаптація. На практиці доведено, що поява несправності носить наростаючий характер.

Різке її виникнення в дорозі неможливо. Рекомендується виконати відповідний перелік ремонтних заходів в спеціалізованій майстерні і заздалегідь, при перших симптомах відхилення в роботі

Коли після пуску і короткочасної роботи мотор відразу глухне, звертаємо увагу на поведінку лампи іммобілайзера, що розташовується на приладовій дошці

При її миганні можна зарахувати вказаний вузол до числа причин несправності. Зазвичай це не заводиться Renault Logan відео через втрату блоком іммобілайзера електричного зв’язку з чіпом, розташованим в ключі. Відновити рух вдасться тільки після зміни несправного ключа на запасний аналог.

Перевірка продуктивності паливних форсунок діагностується за допомогою спеціального стенду. Цю процедуру також слід довірити фахівцям. Коли засмітився паливний фільтр, його обов’язково слід замінити. При появі неприємною несправності в дорозі, коли мотор прагне стихнути, рекомендуємо не заводиться Renault Logan відео нижченаведеними рекомендаціями щодо усунення дефекту.

Відкриваємо капот Renault Чи не заводиться Renault Logan відео і демонтуємо паливоподаючі шланг, після не заводиться Renault Logan відео включаємо запалювання. Якщо надходження палива здійснюється під низьким тиском, то фільтр став проявляти недостатню пропускну здатність. Для збільшення цієї здатності демонтуємо фільтруючий елемент і продуваємо його в напрямку, протилежному нормальному режиму подачі палива.

Також слід по максимуму провести очищення фільтра. Для цього користуємося викруткою або відповідним тонким предметом, необхідним для впливу на паперовий вкладиш. Встановлюємо фільтр на колишнє місце і запускаємо мотор Renault Logan. При раптовій зупинці мотора перевіряємо працездатність насоса подачі палива. З цією метою відкриваємо капот і знімаємо шланг подачі палива. Коли надходження бензину не виявляється, то несправний насос.

В даному випадку видати певні рекомендації по тимчасовому усунення несправності не представляється можливим. Єдина міра. буксирування авто Renault Logan в найближчу майстерню.

Якщо в ролі не заводиться Renault Logan відео несправності виявився відмова датчика колінчастого вала, то усунення цієї поломки в дорозі при відсутності спеціального обладнання також неможливо. Трапляється, що двигун взагалі не заводиться особливо на холодну, в даному випадку, доцільно звернутися не заводиться Renault Logan відео фахівцям в сервісний центр. Виконання ремонтних заходів в машині Renault Logan здійснюється в даному випадку тільки в умовах спеціалізованого сервісу.

Діагностування і ремонтні роботи через знос розподільного вала або його датчика Renault Logan, коли мотор не заводиться, виконуються в сервісі, що базується на ремонті двигунів. У висновку У статті ми привели короткий перелік несправностей, що виникають з моторами Renault Logan. Даний матеріал рекомендується застосовувати у вигляді інструкції, що дозволяє визначити зазначені поломки.

Причина 2. Датчик положення коленвала (ДПКВ)

Датчик положення колінчастого вала (ДПКВ) посилає імпульси на електронний блок керування двигуном (ЕБУ). Надалі мікропроцесор інтерпретує їх в сигнали, що управляють системами харчування, запалювання і т. Д. Тому поломку датчика коленвала можна виявити не тільки прямою заміною, але і за непрямими ознаками, пов’язаних з відсутністю напруги на ключових вузлах ДВС.

На що міняти

Починаючи з 2007 року випуску, регулятор тиску палива інтегрується в модуль паливного насоса. Міняти апаратуру в зборі, як рекомендує офіційний дилер, необхідності немає. зворотний клапан повністю взаємозамінний з ВАЗівської деталлю ідентичного призначення, що містить в маркуванні цифри 380 (призначені для Lada з мотором 1,6 16V). Питання взаємозамінності не так принциповий, як вибір гальмівної рідини для Renault Logan. відповідає приписам заводу.

Різниця між «реношний» оригіналом і виробом від ВАЗ. в калібрування граничного тиску, що визначає спрацьовування клапана зливу. Стандартна версія відкривається після досягнення трохи більше 3,5 атмосфери, ВАЗівська. при 3,8 атмосфери. Критичного в цьому нічого немає.

renault, logan, заводить, холодну

Можна поставити і оригінальну деталь, якби не питання ціни. Оригінал для Logan обійдеться в 2 200 рублів, а РДТ, скажімо, для Пріори коштує близько 400 рублів.

Неважливий пуск або погано заводиться двигун Renault Logan на холодну: датчики

положення коленвала

Будь-двигун Renault Logan не заводиться. якщо сенсорний елемент, що фіксує розташування колінчастого вала, несправний. Блок управління двигуном просто не знатиме моменти вприскування палива і запалювання стислій суміші в циліндрах. Нічого не залишається, як відрубати подачу бензину у впускний колектор і електроенергії на котушку до кращих часів, що і робить ЕБУ в аварійному стані.

В даному випадку мотор в кінці кінців запускається. Значить, сенсор справний, а ось з’єднання «живить колодка. датчик» можливо і ні. Поворухнути роз’єм і поспостерігати за характером запуску двигуна. варіант «50/50». Краще демонтувати штекер, почистити контакти і розвести їх трохи в сторони, гірше не буде.

температура

Найчастіше Renault Logan погано заводиться на холодну через невірне визначення температури навколишнього середовища або охолоджуючої рідини. ЕБУ, як правило, підбирає стехиометрический коефіцієнт для теплих умов і формує більш бідну суміш. А недостатньо збагачена бензином порція повітря нездатна вмить запустити холодний мотор.

Відразу міняти датчик температури охолоджуючої рідини. хвацько. Незважаючи на його невисоку вартість, розумним буде зробити ряд попереджувальних дій:

 • Оглянути живильну проводку на предмет наявності оксидів.
 • Від’єднати від сенсора харчування і пробувати заводиться.

Якщо після знеструмлення датчика спостерігається впевнене пуск з першої спроби. сенсор під заміну.

Як перевірити

З оснащення знадобиться спеціальний манометр з фітингами, невеликий відрізок проводу (7-10 см) і знімач для впливу на фіксатор наконечника трубопроводу. Методика діагностики складається з декількох пунктів:

 • Стравити тиск в паливній системі (вимкнути живлення бензонасоса, демонтувавши колодку, і завести мотор).
 • Від’єднати паливопровід від рампи.
 • підключити манометр.
 • Демонтувати реле К5 (Logan фаза 1) або Er3 (Logan фаза 2). розташовані під капотом.
 • Перемкнути силові контакти майданчики під реле відрізком проводу.
 • Включити запалювання (колодку харчування бензонасоса повернути на місце).
 • Зафіксувати показання на манометрі.
 • Вимкнути запалювання.
 • Спостерігати за зміною положення стрілки приладу фіксації тиску.
 • Демонтувати манометр і відрізок проводу, відновити початковий стан ланцюга харчування бензином і електропостачання бензонасоса.

Тиск 3,5 атмосфери при включеному бензонасосі свідчить про справність зворотного клапана. Якщо нижче. заміна неминуча. При відключенні харчування допускається відхилення стрілки в сторону менших показів не більше ніж на 0,7 атмосфери.

Що ще

Особливість основних причин в тому, що вони виявляються простий діагностикою. Наступні вади виявити важко через їх неоднозначною симптоматики. Наприклад, нелегко обчислити некоректну роботу керуючої програми електронного блоку управління двигуном або визначити недолік повітря на вході.

Коли Renault Logan погано заводиться на гарячу і на холодну, є всі підстави припускати, що:

 • забиті форсунки.
 • Забруднена дросельна заслінка.
 • Встановлено «крива» прошивка.

Плохо заводится двигатель на холодную, перелив рено логан, канго, симбол

При зменшеному робочому перетині інжекторів двигун успішно запускається з другої-третьої спроби. Виявити факт допомагають суміжні симптоми: погана прийомистість і збільшена витрата палива. Критичний стан дросельного вузла видасть різке скидання газу, який закінчується нестабільністю ХХ або зовсім зупинкою двигуна.

Ранковий дисбаланс або погано заводиться мотор Renault Logan вранці: можливі причини

У групі ризику не тільки датчики положення коленвала і температури «охлаждайкі». Підклинювати регулятор холостого ходу також впливає на характер запуску двигуна: силова установка не запускається без легкого натискання на педаль газу. Виявляється як на холодну, так і на гарячу. Лікується заміною РХХ на свідомо справну одиницю.

Чому Renault Logan погано заводиться вранці: діагностика причин

Запуск двигуна. завжди тест для будь-якої автомашини. Наскільки він позитивний. можна судити за кількістю і тривалості зроблених спроб. У всякому разі, відхилення від норми «старт з пів-стусана» вже сприймається негативно. Звинувачувати раніше відвідану АЗС в реалізації неякісного палива марно, але залити стакан-другий спирту або фірмового осушувача бензину не завадить. Це допоможе після нічного простою, а якщо немає. ласкаво просимо в короткий технічний екскурс.

Причина 2. несправний датчик положення коленвала (ДПКВ)

Датчик положення колінчастого вала (ДПКВ) посилає імпульси на електронний блок керування двигуном (ЕБУ). Надалі мікропроцесор інтерпретує їх в сигнали, що управляють системами харчування, запалювання і т. Д. Тому поломку датчика коленвала можна виявити не тільки прямою заміною, але і за непрямими ознаками, пов’язаних з відсутністю напруги на ключових вузлах ДВС.

Недостатній тиск в паливній рампі

Іноді Renault Logan погано заводиться вранці через несправність регулятора тиску палива. Актуально як для версій 1.4, так і для модифікацій 1.6. Упевнитися в цьому факті допоможуть діагностичні заходи, суть яких в вимірі величини напору в рампі.

Двигун працює нестабільно на холостих обертах

Напруга акумуляторної батареї занадто низька. Перевірте і зарядити акумуляторну батарею.

Свічка пошкоджена або зношена.

Ковпачки або високовольтні дроти свічок запалювання несправні.

Блок управління системи запалювання несправний.

Котушка системи запалювання несправна.

Невідповідний склад паливо-повітряної суміші

Повітряний фільтр забитий, чи не герметично закритий або не встановлений.

Корпус повітряного фільтра не герметично закритий. Перевірте на предмет наявності тріщин, пошкоджень або ослаблення кріплення, замініть і відремонтуйте пошкоджений компонент.

В’язкість моторного масла занадто висока. Використання моторного масла занадто високого класу по в’язкості може стати причиною пошкодження масляного насоса або системи змащення.

Проблеми з проводкою

Ситуація, коли на паливному насосі не виникає напруга навіть при замикання силових клем в колодці реле, виникає досить часто. Звичайно ж, єдине, що можна припустити в даному випадку. це обрив проводки шляхом від моторного відсіку до паливного баку.

renault, logan, заводить, холодну

У сухому середовищі все його контакти знаходяться в нормальному стані, тому ніяких проблем з проводкою немає. Однак місце розташування з’єднання вибрано настільки невдало, що з часом волога (а вона так чи інакше проникає в салон) робить свою чорну справу і контакти окислюються.

Щоб отримати доступ до злощасному роз’єму, необхідно зняти обшивку лівої бічної стійки і підняти килим. Після цього слід роз’єднати колодку і перевірити наявність напруги на крайньому нижньому виведення, який вказаний на фото стрілкою. він відповідає за плюсової провід.

Якщо сигнал є, то достатньо почистити контакти, щоб харчування бензонасоса відновилося. Якщо цього не відбулося, то слід шукати обрив ланцюга з боку бака. У разі, коли напруга не доходить навіть до роз’єму, необхідно продзвонити ланцюг до запобіжного блоку і усунути обрив на цій ділянці.

Як бачите, є чимало причин, через які двигун Renault Logan відмовляється запускатися. Звичайно ж, ми не можемо врахувати всі можливі фактори і згадати кожну несправність, однак якщо ви будете діяти за запропонованою вище схемою, то з величезною часткою ймовірності зможете завести свій Logan або Sandero.

На що міняти

Починаючи з 2007 року випуску, регулятор тиску палива інтегрується в модуль паливного насоса. Міняти апаратуру в зборі, як рекомендує офіційний дилер, необхідності немає. зворотний клапан повністю взаємозамінний з ВАЗівської деталлю ідентичного призначення, що містить в маркуванні цифри 380 (призначені для Lada з мотором 1,6 16V).

Різниця між «реношний» оригіналом і виробом від ВАЗ. в калібрування граничного тиску, що визначає спрацьовування клапана зливу. Стандартна версія відкривається після досягнення трохи більше 3,5 атмосфери, ВАЗівська. при 3,8 атмосфери. Критичного в цьому нічого немає.

Логан не заводится на холодную. 10 лет мучений проблема найдена.

Можна поставити і оригінальну деталь, якби не питання ціни. Оригінал для Logan обійдеться в 2 200 рублів, а РДТ, скажімо, для Пріори коштує близько 400 рублів.

Причина 1. порушено регулювання холостих обертів

У деяких випадках порушення регулювання холостих обертів призводить до того, що під час запуску двигуна в циліндри не надходить паливна суміш. Несправність електронного регулятора холостого ходу діагностувати досить просто. Якщо проблема в цьому вузлі, то досить натиснути на педаль акселератора і відкрити дросельну заслінку. двигун відразу заведеться. Рішення проблеми. чистка регулятора холостого ходу.

Бензонасос вийшов з ладу

Отримавши доступ до верхньої частини паливного насоса, очистіть всі поверхні від пилу щіткою або стисненим повітрям. Зніміть топлівоподводящій штуцер (на фото він вказаний стрілкою) і відведіть його разом з шлангом в сторону.

Перевірити, чи проводить помпа підкачування палива, дуже просто. Для цього до вихідного патрубка насоса під’єднують тонку трубку, другий кінець якої опускають в невелику ємність. Досить на кілька секунд повернути ключ запалювання і провернути двигун стартером, щоб переконатися в тому, чи надходить паливо в магістраль.

І, тим не менше, якщо навіть це не відбувається, не робіть поспішних висновків. можливо, на насос не надходить харчування 12 В. Як перевірити електричну частину, вже говорилося вище. Якщо ж з подачею харчування все в порядку, то можна сміливо міняти турбіну насоса. з великою часткою ймовірності причина поломки криється в ній.