Прокачування гальм з ABS Passat б5

Як вигнати повітря з гальмівної системи автомобіля?

Повітря із системи видаляється гойдаючими рухами гальмівної педалі. Для цього необхідна допомога асистента. На СТО для видалення повітря з системи застосовується, як правило, спеціальний пристрій. За допомогою зазначеного пристрою в системі через резервуар гальмівної рідини створюється надлишковий тиск в 2.0 бар.

Як самому прокачати гальма з ABS?

Загальний принцип як прокачати гальма з ABS

Включаємо гідравлічний насос (включивши запалювання, на приладовій панелі загориться лампочка ABS) і чекаємо поки все повітря вийде; Закручуємо штуцер і відпускаємо педаль гальма, якщо лампочка ABS більше не горить. все зроблено правильно і повітря повністю вийшов.

Як вигнати повітря з гальмівної системи з ABS?

натиснути на гальмівну педаль до упору, повернути ключ запалювання в положення «2». При цьому педаль гальма утримується в натиснутому положенні; працюючий насос вижене повітря з системи. Тобто, як тільки гальмівна рідина починає виходити без повітряних бульбашок, перекриваємо штуцер і відпускаємо гальмо.

Як прокачати гальма з ABS і ESP?

Спочатку прокачуємо гальма передніх коліс:

 • вимкніть запалювання.
 • Одягніть шланг на штуцер прокачування.
 • Відкрийте штуцер на півоберта.
 • Повністю вичавіть педаль гальма і зафіксуйте в такому положенні. При цьому ви будете побачите як виходити ТЖ з бульбашками.
 • Коли бульбашки закінчаться закрутіть штуцер і відпустіть педаль.

Як правильно прокачати гальма з ABS Passat Б4?

Увімкніть запалювання, звільніть відповідний задній клапан прокачування гальм і утримуйте його в цьому положенні до тих пір, поки з яка витікає гальмівної рідини не зникнуть бульбашки повітря, після чого загвинтити клапан прокачування і вимикайте запалювання; не допускайте безперервної роботи насоса більше 2 хв за один раз.

Скільки буде коштувати прокачати гальма?

Прокачування гальмівного контуру займає не більше півгодини і коштує 500-1500 рублів в середньому. Погодьтеся, незначна ціна для спокою за життя і здоров’я близьких і інших учасників дорожнього руху. Ціни: Прокачування гальм від 500 руб.

Послідовність роботи для передніх коліс:

 • Вимкнути запалення (положення ключа «0»).
 • Зняти клеми з бочки гальмівної рідини.
 • Беремо пляшку з невеликою кількістю гальмівної рідини і шланг. Один кінець шланга опускаємо в рідину, другий одягаємо на штуцер і відкриваємо штуцер ріжковим ключем. Бажано використовувати прозорий шланг від гідрорівня, щоб було видно: бульбашки повітря виходять чи ні.
 • Натискаємо на педаль гальма і утримуємо в такому положенні.
 • Друга людина (у колеса) дивиться, чи виходив повітря, і, після того, як повітряні бульбашки перестали виходити, він перекриває штуцер ключем.

Антиблокувальна система гальм ABS: типи, види

Залежно від типу і виду ABS класифікуються на:

 • Одна схема роботи система ABS. це, коли всі пристрої, що становлять ABS, розташовані в одному вузлі. Тобто, блок гідроклапанів, гідроакумулятор і насос знаходяться в одному вузлі.
 • Друга схема ABS. це, коли складові пристрою (блок гідроклапанів, гідроакумулятор і насос) розташовані в різних місцях. У такому вигляді гальмівної системи, крім модуля ABS, є ще модуль ESP і модуль SBC.

Як правильно прокачати гальма з ABS

Для досягнення хорошого результату, потрібно помічник, з яким спочатку треба прокачати магістраль передніх коліс, після. задніх.

Важливо! В системі може бути високий тиск, до 180 атмосфер, тому треба спочатку стравити тиск.

Стравити, тобто знизити тиск можна розрядивши акумулятор тиску. Щоб розрядити акумулятор тиску, треба виключити запалювання і багато разів натискати на гальмівну педаль (приблизно 20 раз).

Після цього, треба від’єднати роз’єми бачка. Якщо раптом, під час руху, в переднеприводном автомобілі в районі передніх коліс почалися нехороші звуки: скрегіт, хрускоти, то це, швидше за все, ознаки несправності ШРУСа.

Послідовність прокачування ABS

Правильна послідовність прокачування ABS системи

Існує спеціальний порядок для правильного прокачування системи з антиблокувальною системою: праве переднє колесо, потім заднє, потім заднє праве, і, потім заднє ліве колесо. Якщо в процесі проведення таких робіт ТЖ витекла з системи, необхідно заповнити систему нової рідина. А для цього треба знати, які рідини можна змішувати і скільки гальмівної рідини потрібно для заміни.

Для ефективної прокачування, під час роботи з гальмівною системою заднього лівого колеса, порядок дій треба підкоригувати. А саме:

 • Як і в інших випадках, надягаємо шланчик, відвертаємо штуцер супорта на 1 оборот. При прокачуванні із заднім лівим колесом, гальмо відразу не потрібно вичавлювати.
 • Повертаємо ключ запалювання для запуску гідронасоса.
 • Після виходу повітря, натискаємо на педаль гальма наполовину і закриваємо штуцер.
 • Далі, відпускаємо гальмо і чекаємо, коли гидронасос вимкнеться.
 • вимикаємо запалювання.
 • Під’єднуємо від’єднаний роз’єм бачка ТЖ.

У цьому відео показується спосіб прокачування гальм з антиблокуванням на автомобілях Audi А4, Audi А6, Volkswagen Passat Б5 та інших.

Система ABS складається з:

 • Датчики (встановлюються на маточинах). При заміні маточин заднього колеса, а також деяких передніх, можна помітити спеціальні виїмки для датчиків. Займаються передачею даний про швидкість руху.
 • Клапани управління (встановлюються в гальмівній системі). Служать для зміни тиску в системі.
 • Електронний блок. Отримує інформації про швидкість від датчиків і регулює клапани управління.

Як прокачувати задні колеса з ABS:

Порядок дії відрізняється з прокачування задніх коліс. Після передніх коліс, слід прокачувати заднє праве колесо в такій послідовності:

 • Також надягаємо шланчик в пляшку з рідиною і в штуцер супорта.
 • Вичавлюємо педаль гальма до кінця.
 • Повертаємо ключ запалювання в положення «2».
 • Тримаємо педаль гальма поки гідравлічний насос повністю не вижене повітряні бульбашки.
 • Закриваємо штуцер і відпускаємо гальмо.

Volkswagen Passat B5 | Прокачування гальмівної системи

Антиблокувальна система гальм ABS: типи, види

Залежно від типу і виду ABS класифікуються на:

 • Одна схема роботи система ABS. це, коли всі пристрої, що становлять ABS, розташовані в одному вузлі. Тобто, блок гідроклапанів, гідроакумулятор і насос знаходяться в одному вузлі.
 • Друга схема ABS. це, коли складові пристрою (блок гідроклапанів, гідроакумулятор і насос) розташовані в різних місцях. У такому вигляді гальмівної системи, крім модуля ABS, є ще модуль ESP і модуль SBC.

10.1 Прокачування гідросистеми гальм

Гальмівна рідина отруйна. Промийте великою кількістю холодної проточної води частини тіла, на які потрапила рідина, і негайно зверніться за медичною допомогою, якщо рідина потрапила в порожнину рота або в очі. Деякі типи гальмівної рідини вогненебезпечні і можуть займатися при контакті з гарячими компонентами. Прийміть відповідні заходи пожежної безпеки. Гальмівна рідина агресивна до фарбування і пластиків. при попаданні її на такі поверхні негайно змийте рідину великою кількістю води. Крім того, рідина гігроскопічна (поглинає вологу з повітря). стара рідина може бути забруднена водою і непридатна для використання. При доливанні рідини в систему або її заміні використовуйте рекомендований тип рідини, наливаючи її з щойно відкритого герметичного контейнера.

Правильне функціонування гальмівної гідросистеми можливо тільки якщо її компоненти вільні від повітря. Щоб видалити повітря з системи, прокачати її. Протягом процедури прокачування додавайте тільки чисту, свіжу гальмівну рідину зазначеного в Специфікаціях типу. Ніколи не використовуйте рідину повторно. Якщо є які-небудь сумніви щодо типу рідини, залитої в систему, промийте систему чистою рідиною і замініть всі ущільнення. Якщо в головному циліндрі впав рівень гальмівної рідини, знайдіть і усуньте причину витоку, перш ніж продовжувати роботу. Виклик автомобіль на рівному місці (не під ухил), вимикайте запалювання і виберіть 1-ю передачу або задній хід. Заблокуйте колеса і звільніть ручне гальмо. Переконайтеся, що всі трубки і шланги прикріплені надійно, з’єднувальні муфти затиснуті, а штуцери прокачування закриті. Зніміть пилозахисні ковпачки та зчистіть з штуцерів прокачування бруд. Відверніть кришку резервуара гальмівної гідросистеми і доведіть рівень рідини до косильною волосіні “МАХ”. Наживите кришку і не забудьте підтримувати рівень рідини вище косильною волосіні “MIN” протягом всієї процедури, інакше повітря знову потрапить в систему. У продажу є цілий ряд пристосувань для прокачування гальмівної системи однією людиною. Рекомендується використовувати один з таких комплектів, оскільки вони значно спрощують роботу, а також зменшують ризик зворотного затягування в систему яких вигнали з неї повітря і рідини. Якщо таке пристосування не доступно, застосуєте основний метод прокачування (для двох осіб), докладно описаний нижче. Якщо використовується пристосування, підготуйте автомобіль як описано вище і виконувати інструкції виробника комплекту. Процедура може значно змінюватися в залежності від типу використовуваного пристосування, основний її хід також описаний нижче.

Який би метод не використовувався, дотримуйтесь правильну послідовність прокачування.

Якщо були роз’єднані або зняті компоненти тільки одного з контурів (наприклад супорт або робочий гальмівний циліндр), в прокачуванні потребує лише цей контур. Якщо прокачування підлягає вся система, дійте в наступній послідовності:

a) Задній правий гальмівний механізм. b) Передній лівий гальмівний механізм. с) Задній лівий гальмівний механізм.

Прокачування. основний метод (для двох осіб)

Підготуйте чистий скляний резервуар, відповідної довжини пластикову або гумову трубку, яка туго сідає на штуцер прокачування. Буде потрібна допомога другої людини. 2. Якщо ще не виконано, зніміть пилозахисний ковпачок штуцера прокачування і насадити на штуцер підготовлену для прокачування трубку. Занурте другий кінець трубки в попередньо налиту в резервуар гальмівну рідину. 3. Переконайтеся, що резервуар головного циліндра наповнений, і підтримуйте рівень рідини в ньому вище косильною волосіні “MIN” протягом всієї процедури. 4. Попросіть асистента натиснути гальмівну педаль до упору кілька разів, а потім утримувати її натиснутою.

Відкрийте штуцер прокачування приблизно на один оборот (зверніться до супровідної ілюстрації). Коли з штуцера перестане витікати рідина, затягніть його і попросіть асистента повільно випустити педаль і перевірити рівень рідини в резервуарі головного циліндра.

Повторюйте цю процедуру (параграфи 4 і 5), поки що випливає гальмівна рідина не звільниться від повітряних бульбашок. Якщо при прокачуванні першого з гальмівних механізмів з головного циліндра злилася вся рідина, наповніть головний циліндр і знову прокачайте гальмо, роблячи між циклами перерви приблизно в п’ять секунд. 7. Затягніть штуцер прокачування, зніміть пластикову трубку і встановіть пилозахисний ковпачок.

прокачування, гальм, passat

Повторіть процедуру на інших гальмівних механізмах у зазначеній вище послідовності.

Не забудьте підтримувати рівень рідини в резервуарі вище косильною волосіні “MIN”.

Ці пристосування приводяться в дію стисненим повітрям, що містяться в камері запасного колеса. Однак зауважте, що тиск повітря необхідно зменшити (див. Прикладені до пристосування інструкції). 2. Приєднайте входить в комплект заповнений гальмівною рідиною контейнер до резервуару головного циліндра і до запасного колеса. Виконуйте прокачування, по черзі відкриваючи штуцери (у зазначеній послідовності) і зливаючи рідину, поки вона не звільниться від повітряних бульбашок. 3. Цей метод має переваги, тому що велика кількість рідини в установленому резервуарі запобігає потраплянню повітря в головний циліндр під час прокачування.

Прокачування під тиском особливо ефективна при прокачуванні “проблемних” систем (повітряна пробка застрягла в місці, звідки її важко вигнати) або при повній прокачування системи під час чергової заміни рідини.

Після закінчення прокачування, змийте пролиту рідину, затягніть штуцери прокачування наведеним в Специфікаціях зусиллям і встановіть їх пилозахисні ковпачки. 2. Перевірте рівень гальмівної рідини в резервуарі головного циліндра і доведіть його до норми, якщо необхідно (звернетеся до Розділу Графік поточного обслуговування). 3. Вилийте вийшла при прокачуванні гальмівну рідину, вона не придатна для повторного використання.

Перевірте пружність гальмівної педалі. Якщо при її русі відчуваються провали, в системі все ще є повітря і потрібно подальша прокачування. Якщо повторна прокачування не принесла задовільного результату, можливо зношені ущільнення головного циліндра.

На моделях, обладнаних ABS, перш ніж роз’єднувати гальмівні трубки від’єднайте кабель маси від батареї і не підключайте його, поки не закінчите прокачування. Якщо не зробити цього, повітря може потрапити в гідравлічний блок, який дуже важко (в деяких випадках неможливо) прокачати. При роз’єднанні акумулятора на моделях Scenic зверніться до Розділу Системи заряду і запуску.

Не використовуйте на цих моделях комплект для прокачування під тиском.

a) Лівий передній гальмівний механізм b) Правий задній гальмівний механізм з) Правий передній гальмівний механізм

З’єднайте контейнер зі штуцером прокачування і доведіть до норми рівень рідини в резервуарі головного циліндра. Не забувайте підтримувати його вище мітки “MIN” протягом всієї процедури. 2. Відкрийте штуцер прокачування, потім попросіть асистента натиснути до упору педаль гальма і утримувати її в цьому положенні. Затягніть штуцер і попросіть асистента повільно випустити педаль і почекати приблизно 3 секунди. Повторіть цю процедуру не менше десяти разів, поки рідина, що випливає з штуцера прокачування, не визволиться від повітряних бульбашок. 3. Знову попросіть асистента натиснути кілька разів на гальмівну педаль і тримайте її довше. Відкрийте штуцер прокачування і дайте педалі опуститися до підлоги. Затягніть штуцер і попросіть асистента повільно випустити педаль і почекати не менше 3 секунд. Повторіть цю процедуру і переконайтеся, що випливає рідина вільна від бульбашок.

Перевірте пружність гальмівної педалі, потім зніміть контейнер і доведіть до норми рівень рідини (звернетеся до Розділу Графік поточного обслуговування). Переконайтеся, що штуцер прокачування затиснутий регламентованим зусиллям затяжки, потім встановіть пилозахисний ковпачок.

Прокачування поле роз’єднання муфт, що регулюють тиск

Прокачайте обидва задніх гальмівних механізму як описано вище. Прокачування після роз’єднання з’єднувальної муфти головного циліндра 2. Якщо головний циліндр був роз’єднаний, перед підключенням до Гидропровод його необхідно прокачати, щоб повітря не потрапив в гідравлічний блок. Для цього будуть потрібні дві заглушки, які вкручуються в отвори головного циліндра. 3. Укрутіть заглушки в порти головного циліндра і затягніть їх. 4. Заповніть резервуар циліндра, потім відкрийте задню кришку / штуцер (перший контур) і попросіть асистента натиснути педаль гальма і утримувати її в цьому положенні. Затягніть заглушку, потім попросіть асистента повільно випустити педаль гальма і почекати приблизно 3 секунди. Повторіть цю процедуру 5-6 разів. 5. Повторіть процедуру для передньої частини головного циліндра (другий контур). 6. Щоб запобігти виходу рідини з циліндра, а отже, проникнення в нього повітря, перш ніж зняти заглушки, попросіть асистента злегка натиснути педаль гальма (приблизно на 30 мм) і утримувати її в цьому положенні. 7. Зніміть заглушки з гальмівних трубок і переконайтеся, що обидві трубки наповнені рідиною; якщо це не так, долийте в них рідина. Швидко зніміть одну з заглушок головного циліндра (педаль гальма утримується як описано в попередньому параграфі), підключіть гальмівну трубку і затягніть сполучну гайку наведеним в Специфікаціях зусиллям. Повторіть процедуру на другому каналі головного циліндра, потім змийте пролиту рідину.

Зверніться до параграфів вище і повністю прокачати гальмівну гідросистему в зазначеній вище послідовності.

Прокачування після роз’єднання з’єднувальної муфти гідравлічного блоку

Перш ніж приєднувати до гідравлічного блоку трубки, переконайтеся, що всі порти блоку і самі трубки наповнені рідиною. Затягніть всі сполучні гайки наведеним в Специфікаціях зусиллям, і змийте пролиту рідину. 2. Зверніться до параграфів вище і повністю прокачати гальмівну гідросистему в зазначеній вище послідовності.

Прокачування гідравлічної гальмівної системи Volkswagen Passat Б5

Гальмівна рідина, яка використовується в гідравлічній системі гальм отруйна, тому при попаданні її на шкіру необхідно негайно промити це місце великою кількістю води. Якщо рідина потрапила в очі або всередину організму, необхідно негайно звернутися до лікаря. Деякі рідини мають властивість легко запалюватися і можуть спалахнути навіть від контакту з гарячими вузлами автомобіля. Крім того, рідина, яка використовується в гідравлічній системі гальм, розчиняє фарбу і пластмасу, тому при попаданні рідини на лакофарбове покриття автомобіля промийте його великою кількістю води. Також ця рідина гігроскопічна, т. Е. Поглинає вологу з повітря і, тому рідина, що зберігається тривалий час у відкритому посуді, не рекомендується використовувати.

Прокачування гідравлічної системи гальм необхідна для видалення повітря, которийзначітельно знижує ефективність гальмування. Повітря може потрапити в гідравліческуюсістему внаслідок розгерметизації системи при ремонті, заміні окремих вузлів гальмівної рідини. На наявність повітря в приводі вказує збільшений ходпедалі гальма і її м’якість. Перед видаленням повітря перевірте герметічностьвсех вузлів приводу гальм і їх з’єднань.

Правильна послідовність прокачування ABS системи

Існує спеціальний порядок для правильного прокачування гальмівної системи з антиблокувальною системою: праве переднє колесо, потім заднє, потім заднє праве, і, потім заднє ліве колесо. Якщо в процесі проведення таких робіт ТЖ витекла з системи, необхідно заповнити систему нової рідина. А для цього треба знати, які рідини можна змішувати і скільки потрібно гальмівної рідини для заміни.

Як Прокачати Гальма На Volkswagen Passat Б5

Всім доброго дня))) Ну що вам сказати? з назви все стає ясно і просто. Як прокачати Тормозилки на Пасаті та й не тільки на ньому в кількості one людини. Чому одного? Так просто мало чи все будуть зайняті, та й хочеться все самому))) Отже що ж нам треба для того що б це зробити: 1. Зворотний клапан ВАЗ 2109 який стоїть в паливній магістралі.2. Шланг, підійде від шлангів склоомивача або ж акваріумний тільки великого перерізу (крапельниця не підходить кажу відразу).3. Хомутікі.4.Ключі і т.д.

Опишу в двох словах. Знімаємо колесо, очищаємо штуцер на супорті від бруду, знімаємо грязезащитний ковпачок, накидаємо на нього шланг, фіксуємо нейлоновим хомутиком, потім одягаємо зворотний клапан, у напрямку стравлювання, щоб атмосферне повітря не проникало в систему ну і другий кінець в бутиль.І поїхали за схемою заднє праве, левое- переднє праве, ліве колесо.

За стан рідини, брудна але терпима, змінив так як хз коли її до мене міняли, та й я сам не міняв уже три роки, хоча за регламентом раз в два роки. Зробив все за годину, і то більше часу пішло на зняття та установку коліс. Брав 910гр тормозухі, злив приблизно близько 800. Після даної процедури перевіряємо гальма покатавшись по місту. Все гуд, по приїзду в гараж перевірив рівень рідини, все в нормі. Так що не бійтеся цього робити)) І машинка вам буде вдячна))) В загашнику як завжди багато записів, але про все по порядку))) Поке!

Подобається 67 Поділитись: Підписатися на машину

Як правильно прокачати гальма з ABS

Для досягнення хорошого результату, потрібно помічник, з яким спочатку треба прокачати гальмівну систему передніх коліс, після. задніх.

Важливо! У гальмівній системі може бути високий тиск, до 180 атмосфер, тому треба спочатку стравити тиск.

Стравити, тобто знизити тиск можна розрядивши акумулятор тиску. Щоб розрядити акумулятор тиску, треба виключити запалювання і багато разів натискати на педаль гальма (приблизно 20 раз).

Після цього, треба від’єднати роз’єми на бачку з гальмівною рідиною. Якщо раптом, під час руху, в переднеприводном автомобілі в районі передніх коліс почалися нехороші звуки: скрегіт, хрускоти, то це, швидше за все, ознаки несправності ШРУСа.

Система ABS складається з:

 • Датчики (встановлюються на маточинах). При заміні маточин заднього колеса, а також деяких передніх, можна помітити спеціальні виїмки для датчиків. Займаються передачею даний про швидкість руху.
 • Клапани управління (встановлюються в гальмівній системі). Служать для зміни тиску в системі.
 • Електронний блок. Отримує інформації про швидкість від датчиків і регулює клапани управління.

.1 Прокачування гідросистеми гальм

Правильне функціонування гальмівної гідросистеми можливо тільки якщо її компоненти вільні від повітря. Щоб видалити повітря з системи, прокачати її. Протягом процедури прокачування додавайте тільки чисту, свіжу гальмівну рідину зазначеного в Специфікаціях типу. Ніколи не використовуйте рідину повторно. Якщо є які-небудь сумніви щодо типу рідини, залитої в систему, промийте систему чистою рідиною і замініть всі ущільнення. Якщо в головному циліндрі впав рівень гальмівної рідини, знайдіть і усуньте причину витоку, перш ніж продовжувати роботу. Виклик автомобіль на рівному місці (не під ухил), вимикайте запалювання і виберіть 1-ю передачу або задній хід. Заблокуйте колеса і звільніть ручне гальмо. Переконайтеся, що всі трубки і шланги прикріплені надійно, з’єднувальні муфти затиснуті, а штуцери прокачування закриті. Зніміть пилозахисні ковпачки та зчистіть з штуцерів прокачування бруд. Відверніть кришку резервуара гальмівної гідросистеми і доведіть рівень рідини до косильною волосіні “МАХ”. Наживите кришку і не забудьте підтримувати рівень рідини вище косильною волосіні “MIN” протягом всієї процедури, інакше повітря знову потрапить в систему. У продажу є цілий ряд пристосувань для прокачування гальмівної системи однією людиною. Рекомендується використовувати один з таких комплектів, оскільки вони значно спрощують роботу, а також зменшують ризик зворотного затягування в систему яких вигнали з неї повітря і рідини. Якщо таке пристосування не доступно, застосуєте основний метод прокачування (для двох осіб), докладно описаний нижче. Якщо використовується пристосування, підготуйте автомобіль як описано вище і виконувати інструкції виробника комплекту. Процедура може значно змінюватися в залежності від типу використовуваного пристосування, основний її хід також описаний нижче. Який би метод не використовувався, дотримуйтесь правильну послідовність прокачування.

Якщо були роз’єднані або зняті компоненти тільки одного з контурів (наприклад супорт або робочий гальмівний циліндр), в прокачуванні потребує лише цей контур. Якщо прокачування підлягає вся система, дійте в наступній послідовності: a) Задній правий гальмівний механізм. b) Передній лівий гальмівний механізм. с) Задній лівий гальмівний механізм. d) Передній правий гальмівний механізм.

Підготуйте чистий скляний резервуар, відповідної довжини пластикову або гумову трубку, яка туго сідає на штуцер прокачування. Буде потрібна допомога другої людини. 2. Якщо ще не виконано, зніміть пилозахисний ковпачок штуцера прокачування і насадити на штуцер підготовлену для прокачування трубку. Занурте другий кінець трубки в попередньо налиту в резервуар гальмівну рідину. 3. Переконайтеся, що резервуар головного циліндра наповнений, і підтримуйте рівень рідини в ньому вище косильною волосіні “MIN” протягом всієї процедури. 4. Попросіть асистента натиснути гальмівну педаль до упору кілька разів, а потім утримувати її натиснутою.

Volkswagen Passat B5 | Прокачування гідросистеми гальм

Гальмівна рідина отруйна. Промийте великою кількістю холодної проточної води частини тіла, на які потрапила рідина, і негайно зверніться за медичною допомогою, якщо рідина потрапила в порожнину рота або в очі. Деякі типи гальмівної рідини вогненебезпечні і можуть займатися при контакті з гарячими компонентами. Прийміть відповідні заходи пожежної безпеки. Гальмівна рідина агресивна до фарбування і пластиків. при попаданні її на такі поверхні негайно змийте рідину великою кількістю води. Крім того, рідина гігроскопічна (поглинає вологу з повітря). стара рідина може бути забруднена водою і непридатна для використання. При доливанні рідини в систему або її заміні використовуйте рекомендований тип рідини, наливаючи її з щойно відкритого герметичного контейнера.

Правильне функціонування гальмівної гідросистеми можливо тільки якщо її компоненти вільні від повітря. Щоб видалити повітря з системи, прокачати її. Протягом процедури прокачування додавайте тільки чисту, свіжу гальмівну рідину зазначеного в Специфікаціях типу. Ніколи не використовуйте рідину повторно. Якщо є які-небудь сумніви щодо типу рідини, залитої в систему, промийте систему чистою рідиною і замініть всі ущільнення. Якщо в головному циліндрі впав рівень гальмівної рідини, знайдіть і усуньте причину витоку, перш ніж продовжувати роботу. Виклик автомобіль на рівному місці (не під ухил), вимикайте запалювання і виберіть 1-ю передачу або задній хід. Заблокуйте колеса і звільніть ручне гальмо. Переконайтеся, що всі трубки і шланги прикріплені надійно, з’єднувальні муфти затиснуті, а штуцери прокачування закриті. Зніміть пилозахисні ковпачки та зчистіть з штуцерів прокачування бруд. Відверніть кришку резервуара гальмівної гідросистеми і доведіть рівень рідини до косильною волосіні “МАХ”. Наживите кришку і не забудьте підтримувати рівень рідини вище косильною волосіні “MIN” протягом всієї процедури, інакше повітря знову потрапить в систему. У продажу є цілий ряд пристосувань для прокачування гальмівної системи однією людиною. Рекомендується використовувати один з таких комплектів, оскільки вони значно спрощують роботу, а також зменшують ризик зворотного затягування в систему яких вигнали з неї повітря і рідини. Якщо таке пристосування не доступно, застосуєте основний метод прокачування (для двох осіб), докладно описаний нижче. Якщо використовується пристосування, підготуйте автомобіль як описано вище і виконувати інструкції виробника комплекту. Процедура може значно змінюватися в залежності від типу використовуваного пристосування, основний її хід також описаний нижче. Який би метод не використовувався, дотримуйтесь правильну послідовність прокачування.

Якщо були роз’єднані або зняті компоненти тільки одного з контурів (наприклад супорт або робочий гальмівний циліндр), в прокачуванні потребує лише цей контур. Якщо прокачування підлягає вся система, дійте в наступній послідовності: a) Задній правий гальмівний механізм. b) Передній лівий гальмівний механізм. с) Задній лівий гальмівний механізм. d) Передній правий гальмівний механізм.

Прокачування. основний метод (для двох осіб)

Підготуйте чистий скляний резервуар, відповідної довжини пластикову або гумову трубку, яка туго сідає на штуцер прокачування. Буде потрібна допомога другої людини. 2. Якщо ще не виконано, зніміть пилозахисний ковпачок штуцера прокачування і насадити на штуцер підготовлену для прокачування трубку. Занурте другий кінець трубки в попередньо налиту в резервуар гальмівну рідину. 3. Переконайтеся, що резервуар головного циліндра наповнений, і підтримуйте рівень рідини в ньому вище косильною волосіні “MIN” протягом всієї процедури. 4. Попросіть асистента натиснути гальмівну педаль до упору кілька разів, а потім утримувати її натиснутою.

Відкрийте штуцер прокачування приблизно на один оборот (зверніться до супровідної ілюстрації). Коли з штуцера перестане витікати рідина, затягніть його і попросіть асистента повільно випустити педаль і перевірити рівень рідини в резервуарі головного циліндра.

прокачування, гальм, passat

Повторюйте цю процедуру (параграфи 4 і 5), поки що випливає гальмівна рідина не звільниться від повітряних бульбашок. Якщо при прокачуванні першого з гальмівних механізмів з головного циліндра злилася вся рідина, наповніть головний циліндр і знову прокачайте гальмо, роблячи між циклами перерви приблизно в п’ять секунд. 7. Затягніть штуцер прокачування, зніміть пластикову трубку і встановіть пилозахисний ковпачок. 8. Повторіть процедуру на інших гальмівних механізмах у зазначеній вище послідовності.

Прокачування за допомогою пристосування з безповоротним клапаном

Ці пристосування являють собою трубку з безповоротним клапаном, що запобігає зворотне втягування в систему яких вигнали з неї повітря і рідини. Деякі комплекти включають також прозорий контейнер. 2. Насадіть трубку на штуцер прокачування і відкрийте його. Натисніть педаль гальма повільно і плавно, потім повільно відпустіть її. Повторюйте цю дію, поки що виходить з штуцера рідина не звільниться від повітряних бульбашок. 3. Не забудьте підтримувати рівень рідини в резервуарі вище косильною волосіні “MIN”.

Ці пристосування приводяться в дію стисненим повітрям, що містяться в камері запасного колеса. Однак зауважте, що тиск повітря необхідно зменшити (див. Прикладені до пристосування інструкції). 2. Приєднайте входить в комплект заповнений гальмівною рідиною контейнер до резервуару головного циліндра і до запасного колеса. Виконуйте прокачування, по черзі відкриваючи штуцери (у зазначеній послідовності) і зливаючи рідину, поки вона не звільниться від повітряних бульбашок. 3. Цей метод має переваги, тому що велика кількість рідини в установленому резервуарі запобігає потраплянню повітря в головний циліндр під час прокачування. 4. Прокачування під тиском особливо ефективна при прокачуванні “проблемних” систем (повітряна пробка застрягла в місці, звідки її важко вигнати) або при повній прокачування системи під час чергової заміни рідини.

Після закінчення прокачування, змийте пролиту рідину, затягніть штуцери прокачування наведеним в Специфікаціях зусиллям і встановіть їх пилозахисні ковпачки. 2. Перевірте рівень гальмівної рідини в резервуарі головного циліндра і доведіть його до норми, якщо необхідно (звернетеся до Розділу Графік поточного обслуговування). 3. Вилийте вийшла при прокачуванні гальмівну рідину, вона не придатна для повторного використання. 4. Перевірте пружність гальмівної педалі. Якщо при її русі відчуваються провали, в системі все ще є повітря і потрібно подальша прокачування. Якщо повторна прокачування не принесла задовільного результату, можливо зношені ущільнення головного циліндра.

На моделях, обладнаних ABS, перш ніж роз’єднувати гальмівні трубки від’єднайте кабель маси від батареї і не підключайте його, поки не закінчите прокачування. Якщо не зробити цього, повітря може потрапити в гідравлічний блок, який дуже важко (в деяких випадках неможливо) прокачати. При роз’єднанні акумулятора на моделях Scenic зверніться до Розділу Системи заряду і запуску.

Не використовуйте на цих моделях комплект для прокачування під тиском.

Прокачування після роз’єднання з’єднувальної муфти колісного циліндра / супорта

Якщо був видалений не один супорт / колісний циліндр, виконайте цю процедуру на кожному гальмі, працюючи в послідовності, представленої вище.

З’єднайте контейнер зі штуцером прокачування і доведіть до норми рівень рідини в резервуарі головного циліндра. Не забувайте підтримувати його вище мітки “MIN” протягом всієї процедури. 2. Відкрийте штуцер прокачування, потім попросіть асистента натиснути до упору педаль гальма і утримувати її в цьому положенні. Затягніть штуцер і попросіть асистента повільно випустити педаль і почекати приблизно 3 секунди. Повторіть цю процедуру не менше десяти разів, поки рідина, що випливає з штуцера прокачування, не визволиться від повітряних бульбашок. 3. Знову попросіть асистента натиснути кілька разів на гальмівну педаль і тримайте її довше. Відкрийте штуцер прокачування і дайте педалі опуститися до підлоги. Затягніть штуцер і попросіть асистента повільно випустити педаль і почекати не менше 3 секунд. Повторіть цю процедуру і переконайтеся, що випливає рідина вільна від бульбашок. 4. Перевірте пружність гальмівної педалі, потім зніміть контейнер і доведіть до норми рівень рідини (звернетеся до Розділу Графік поточного обслуговування). Переконайтеся, що штуцер прокачування затиснутий регламентованим зусиллям затяжки, потім встановіть пилозахисний ковпачок.

Прокачування поле роз’єднання муфт, що регулюють тиск

прокачування, гальм, passat

Прокачайте обидва задніх гальмівних механізму як описано вище. Прокачування після роз’єднання з’єднувальної муфти головного циліндра 2. Якщо головний циліндр був роз’єднаний, перед підключенням до Гидропровод його необхідно прокачати, щоб повітря не потрапив в гідравлічний блок. Для цього будуть потрібні дві заглушки, які вкручуються в отвори головного циліндра. 3. Укрутіть заглушки в порти головного циліндра і затягніть їх. 4. Заповніть резервуар циліндра, потім відкрийте задню кришку / штуцер (перший контур) і попросіть асистента натиснути педаль гальма і утримувати її в цьому положенні. Затягніть заглушку, потім попросіть асистента повільно випустити педаль гальма і почекати приблизно 3 секунди. Повторіть цю процедуру 5-6 разів. 5. Повторіть процедуру для передньої частини головного циліндра (другий контур). 6. Щоб запобігти виходу рідини з циліндра, а отже, проникнення в нього повітря, перш ніж зняти заглушки, попросіть асистента злегка натиснути педаль гальма (приблизно на 30 мм) і утримувати її в цьому положенні. 7. Зніміть заглушки з гальмівних трубок і переконайтеся, що обидві трубки наповнені рідиною; якщо це не так, долийте в них рідина. Швидко зніміть одну з заглушок головного циліндра (педаль гальма утримується як описано в попередньому параграфі), підключіть гальмівну трубку і затягніть сполучну гайку наведеним в Специфікаціях зусиллям. Повторіть процедуру на другому каналі головного циліндра, потім змийте пролиту рідину. 8. Зверніться до параграфів вище і повністю прокачати гальмівну гідросистему в зазначеній вище послідовності.

Прокачування після роз’єднання з’єднувальної муфти гідравлічного блоку

Перш ніж приєднувати до гідравлічного блоку трубки, переконайтеся, що всі порти блоку і самі трубки наповнені рідиною. Затягніть всі сполучні гайки наведеним в Специфікаціях зусиллям, і змийте пролиту рідину. 2. Зверніться до параграфів вище і повністю прокачати гальмівну гідросистему в зазначеній вище послідовності.

Хвилинку.

Увімкніть файли cookie і перезавантажте сторінку.

Цей процес автоматичний. Ваш браузер найближчим часом перенаправить вас на запитаний контент.

Хвилинку.

Увімкніть файли cookie і перезавантажте сторінку.

Цей процес автоматичний. Ваш браузер найближчим часом перенаправить вас на запитаний контент.

Пошук

Директор Табори Реєстрація 06.10.2004 Адреса Росія, Сергієв Посад Вік 48 Повідомлень 37,580 Записів в щоденнику 14

Спасибі:
Отримано: 8,273 Відправлено: 3,362

Тема: Прокачування гальм, хитрий спосіб

Параметри теми

Прокачування гальм, хитрий спосіб

Поділюся з вами други хитрим способом прокачування-заміни гальмівної рідини, яким я користуюся вже багато років відмінна риса даного способу простота і непотрібність наявності помічника. почнемо классіческі.машіну на яму або естакаду, але можна і без них обійтися, можна зняти по черзі колеса або лягти на якусь підстилку і при вивернутих колесах відвернути штуцери так. коротше неважливо. штуцера поки не отворачіваем.отсасиваем грушею наприклад зайву (стару) рідина з бачка, скільки сможетедоліваете свіжу доверху

це було все класично, зараз йде ноу-хау.берете 2 відрізка шланга, звичайного, який ви зазвичай використовуєте для прокачування (і люблю прозорі крапельниці).берете зворотний клапан (я беру від ВАЗ-2109 карбюратор, з обратки палива, коштує 15 рублів ).одеваете на клапан трубки з обох сторон.одеваете один кінець шланга на спускний штуцер супорта таким чином, щоб тормозуха проходила від супорта до банку, але не йшла назад в суппортоткриваем штуцер.садімся в авто і качаємо до тих пір поки не піде свіжа жідкостьзакриваем штуцер, знімаємо шланг

фішка способу, як я думаю ви здогадалися в тому, що не треба між качками закривати спускніка, цю функцію виконує зворотний клапан таким чином по знайомій схемі прокачування, від заднього правого-лівого, до передніх правого-лівого колеса. на спір прокачивал чуваку дев’ятку за 10 хвилин. стежимо уважно за рівнем в бачку, не допускаємо спустошення до дна. на Passat В5 вистачає літра дот-4 для повної заміни, але якщо виженете більше то гірше не буде зчеплення харчується з того ж бачка, спускніка зчеплення поруч з картером зчеплення, зліва по ходу авто, модно підлізти зверху, якщо зняти бачок ОЖ. принцип прокачування той же.

наостанок: про включення запалювання і заведення авто марення повний, не треба нічого заводити, насос ABS наскільки я знаю працює тільки під час спрацювання системи ABS. тому включати запалювання зайвий рух.